phpMyAdmin 5.2.1-dev - en to tk translation catalogue (9 entries)

en: Go
tk: Git

en: Keyname
tk: Açarsözi

en: Description
tk: Düşündiriş

en: Page number:
tk: Sahypa belgisi:

en: Show all
tk: Hemmesini görkez

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
tk: %s faýly sistemada ýok, has giňişleýin maglumatlar üçin %s sahypa seretmegiňizi haýyş edýäris.

en: Database %1$s has been created.
tk: %1$s maglumatlar ulgamy döredildi.

en: Search
tk: Gözle

en: Use this value
tk: Şu bahany ulan
