phpMyAdmin 5.2.2-dev - en to tzm translation catalogue (6 entries)

en: Data
tzm: Isefka

en: Confirm
tzm: Seɣzen

en: Close
tzm: Rgel

note: l10n: Other, small valued, queries
en: Other
tzm: Yaḍen

en: Connections
tzm: Izdayen

en: Back
tzm: Uɣul
