phpMyAdmin 5.2.2-dev - en to uk translation catalogue (3405 entries)

en: Uptime below one day
uk: Сервер працює менше доби

en: Uptime is less than 1 day, performance tuning may not be accurate.
uk: Сервер працює менше доби, налаштування продуктивності можуть бути неточними.

en: To have more accurate averages it is recommended to let the server run for longer than a day before running this analyzer
uk: Для отримання точніших середніх значень перед запуском аналізатора бажано дати попрацювати серверу понад одну добу

en: The uptime is only %s
uk: Сервер працює лише %s

en: Questions below 1,000
uk: Запитів менше 1000

en: Fewer than 1,000 questions have been run against this server. The recommendations may not be accurate.
uk: Цей сервер обробив менше 1000 запитів. Рекомендації можуть бути недостатньо неточними.

en: Let the server run for a longer time until it has executed a greater amount of queries.
uk: Дайте серверові попрацювати ще деякий час поки не буде виконана достатня кількість запитів.

en: Current amount of Questions: %s
uk: Поточна кількість запитів: %s

en: Percentage of slow queries
uk: Відсоток повільних запитів

en: There is a lot of slow queries compared to the overall amount of Queries.
uk: Спостерігається велика кількість повільних запитів в порівнянні з загальною кількістю запитів.

en: You might want to increase {long_query_time} or optimize the queries listed in the slow query log
uk: Можна збільшити значення {long_query_time} або оптимізувати запити, внесені в журнал повільних запитів

en: The slow query rate should be below 5%%, your value is %s%%.
uk: Рівень повільних запитів має бути менше 5%%, ваші значення - %s%%.

en: Slow query rate
uk: Рівень повільних запитів

en: There is a high percentage of slow queries compared to the server uptime.
uk: Спостерігається високий відсоток повільних запитів по відношенню до часу роботи сервера.

en: You have a slow query rate of %s per hour, you should have less than 1%% per hour.
uk: Рівень повільних запитів складає %s на годину, має бути менше 1%% на годину.

en: Long query time
uk: Час виконання довгих запитів

en: {long_query_time} is set to 10 seconds or more, thus only slow queries that take above 10 seconds are logged.
uk: Змінній {long_query_time} присвоєно значення 10 секунд або більше, і з цієї причини в журналі записуються повільні запити понад 10 секунд.

en: It is suggested to set {long_query_time} to a lower value, depending on your environment. Usually a value of 1-5 seconds is suggested.
uk: Пропонується присвоїти змінній {long_query_time} менше значення, в залежності від оточення. Рекомендоване значення 1-5 секунд.

en: long_query_time is currently set to %ds.
uk: long_query_time наразі встановлений у %ds.

en: Slow query logging
uk: Журналювання повільних запитів

en: The slow query log is disabled.
uk: Журнал повільних запитів вимкнено.

en: Enable slow query logging by setting {log_slow_queries} to 'ON'. This will help troubleshooting badly performing queries.
uk: Увімкніть запис повільних запитів встановивши змінну {log_slow_queries} у 'ON'. Це допоможе в пошуці повільних, недостатньо оптимізованих запитів.

en: log_slow_queries is set to 'OFF'
uk: Змінна log_slow_queries встановлена у "OFF"

en: Enable slow query logging by setting {slow_query_log} to 'ON'. This will help troubleshooting badly performing queries.
uk: Увімкніть запис журналів повільних запитів встановивши змінну {slow_query_log} в 'ON. Це допоможе в усуненні неполадок погано виконаних запитів.

en: slow_query_log is set to 'OFF'
uk: значення long_query_time встановлено на 'OFF'

en: Release Series
uk: Випуск серії

en: The MySQL server version less than 5.1.
uk: Версія MySQL сервера менше 5.1.

en: You should upgrade, as MySQL 5.1 has improved performance, and MySQL 5.5 even more so.
uk: Необхідно оновитися, оскільки MySQL 5.1 має покращену продуктивність, а MySQL 5.5 і поготів.

en: Current version: %s
uk: Поточна версія: %s

en: Minor Version
uk: Неосновна версія

en: Version less than 5.1.30 (the first GA release of 5.1).
uk: Версія менше, ніж 5.1.30 (перший стабільний випуск у версії 5.1).

en: You should upgrade, as recent versions of MySQL 5.1 have improved performance and MySQL 5.5 even more so.
uk: Необхідно оновитись, оскільки останні версії MySQL 5.1 мають покращену продуктивність, а MySQL 5.5 і поготів.

en: Version less than 5.5.8 (the first GA release of 5.5).
uk: Версія менше, ніж 5.5.8 (перший стабільний випуск у версії 5.5).

en: You should upgrade, to a stable version of MySQL 5.5.
uk: Необхідно оновитися до стабільної версії MySQL 5.5.

en: Distribution
uk: Дистрибутив

en: Version is compiled from source, not a MySQL official binary.
uk: Версія скомпільована з вихідних кодів, не з офіційного двійкового коду MySQL.

en: If you did not compile from source, you may be using a package modified by a distribution. The MySQL manual only is accurate for official MySQL binaries, not any package distributions (such as RedHat, Debian/Ubuntu etc).
uk: Якщо ви не компілювали програму з вихідних кодів, можливо ви використовуєте пакет, що змінено дистрибутивом. Документація MySQL відповідає лише офіційній збірці MySQL, а не пакетам дистрибутивів (на кшталт RedHat, Debian/Ubuntu тощо).

en: 'source' found in version_comment
uk: У version_comment знайдено слово 'source'

en: The MySQL manual only is accurate for official MySQL binaries.
uk: Документація MySQL відповідає лише офіційній збірці MySQL.

en: Percona documentation is at <a href="https://www.percona.com/software/documentation/">https://www.percona.com/software/documentation/</a>
uk: Документація Percona знаходиться на <a href="https://www.percona.com/software/documentation/">https://www.percona.com/software/documentation/</a>

en: 'percona' found in version_comment
uk: У version_comment знайдено слово 'percona'

en: MySQL Architecture
uk: Архітектура MySQL

en: MySQL is not compiled as a 64-bit package.
uk: MySQL не скомпільовано як 64-бітний пакет.

en: Your memory capacity is above 3 GiB (assuming the Server is on localhost), so MySQL might not be able to access all of your memory. You might want to consider installing the 64-bit version of MySQL.
uk: Ваш об&#39;єм пам'яті понад 3 Гб (за умови, що сервер на локальному хості), отже MySQL не зможе отримати доступ до всієї пам'яті. Необхідно розглянути можливість встановлення 64-бітної версії MySQL.

en: Available memory on this host: %s
uk: Доступна пам'ять на цьому хості: %s

en: Query caching method
uk: Метод кешування запитів

en: Suboptimal caching method.
uk: Субоптимальний метод кешування.

en: You are using the MySQL Query cache with a fairly high traffic database. It might be worth considering to use <a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/5.6/en/ha-memcached.html">memcached</a> instead of the MySQL Query cache, especially if you have multiple replicas.
uk: Ви використовуєте механізм кешування запитів MySQL з базою даних, що має досить високий трафік. Можливо замість механізму кешування запитів MySQL варто використовувати <a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/5.6/en/ha-memcached.html">memcached</a>, особливо, якщо у вас є кілька реплік.

en: The query cache is enabled and the server receives %d queries per second. This rule fires if there is more than 100 queries per second.
uk: Кешування запитів увімкнено, і сервер отримує %d запитів в секунду. Це правило спрацьовує, якщо є більш ніж 100 запитів в секунду.

en: Percentage of sorts that cause temporary tables
uk: Відсоток сортувань, при якому створюються тимчасові таблиці

en: Too many sorts are causing temporary tables.
uk: Забагато сортувань викликають створення тимчасових таблиць.

en: Consider increasing {sort_buffer_size} and/or {read_rnd_buffer_size}, depending on your system memory limits.
uk: Можливо, слід збільшити {sort_buffer_size} та/або {read_rnd_buffer_size}, в залежності від обмежень системної пам'яті.

en: %s%% of all sorts cause temporary tables, this value should be lower than 10%%.
uk: %s%% всіх сортувань викликає створення тимчасових таблиць, це значення має бути нижчим 10%%.

en: Rate of sorts that cause temporary tables
uk: Частота сортувань, при якому створюються тимчасові таблиці

en: Temporary tables average: %s, this value should be less than 1 per hour.
uk: Середнє значення створення тимчасових таблиць: %s, це значення має бути меншим за 1 на годину.

en: Sort rows
uk: Сортувати рядки

en: There are lots of rows being sorted.
uk: Було відсортовано велику кількість рядків.

en: While there is nothing wrong with a high amount of row sorting, you might want to make sure that the queries which require a lot of sorting use indexed columns in the ORDER BY clause, as this will result in much faster sorting.
uk: У великій кількості сортувань рядків немає нічого поганого. Тільки необхідно переконатися, що запити, які вимагають великої кількості сортувань, використовують у виразах ORDER BY стовпці індексів, оскільки це призводить до набагато швидкого сортування.

en: Sorted rows average: %s
uk: Середня кількість відсортованих рядків: %s

en: Rate of joins without indexes
uk: Рівень об'єднань без індексів

en: There are too many joins without indexes.
uk: Забагато об'єднань без індексів.

en: This means that joins are doing full table scans. Adding indexes for the columns being used in the join conditions will greatly speed up table joins.
uk: Це означає сканування всієї таблиці при об'єднанні. Додавання індексів до стовпців використаних в операторах об'єднання, значно підвищать швидкість об'єднання таблиці.

en: Table joins average: %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Середнє значення об'єднання таблиць: %s, це значення не повинно перевищувати 1 на годину

en: Rate of reading first index entry
uk: Рівень читання першого входження індексу

en: The rate of reading the first index entry is high.
uk: Рівень читання першого входження індексу завеликий.

en: This usually indicates frequent full index scans. Full index scans are faster than table scans but require lots of CPU cycles in big tables, if those tables that have or had high volumes of UPDATEs and DELETEs, running 'OPTIMIZE TABLE' might reduce the amount of and/or speed up full index scans. Other than that full index scans can only be reduced by rewriting queries.
uk: Це зазвичай вказує на часті повні сканування індексу. Повні сканування індексу виконуються швидше, ніж сканування таблиці, але на великих таблицях це забирає багато ресурсів процесора. Якщо для цих таблиць часто виконуються запити UPDATE та DELETE, запуск команди 'OPTIMIZE TABLE' може зменшити кількість та/або прискорити повні сканування індексу. Ще зменшити повне сканування індексу можна тільки шляхом переписування запитів.

en: Index scans average: %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Середнє значення сканування індексу: %s, це значення має бути меншим ніж 1 на годину

en: Rate of reading fixed position
uk: Рівень читання фіксованого положення

en: The rate of reading data from a fixed position is high.
uk: Рівень читання даних з фіксованого положення великий.

en: This indicates that many queries need to sort results and/or do a full table scan, including join queries that do not use indexes. Add indexes where applicable.
uk: Вказує на те що багато запитів потребують сортування результатів та/або повного сканування таблиці, включно із запитами об'єднання, що не використовують індекси. Додайте індекси, де це можливо.

en: Rate of reading fixed position average: %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Середній рівень читання з фіксованого положення: %s, це значення повинно бути меншим 1 на годину

en: Rate of reading next table row
uk: Рівень читань наступного рядка таблиці

en: The rate of reading the next table row is high.
uk: Рівень читань наступного рядка таблиці високий.

en: This indicates that many queries are doing full table scans. Add indexes where applicable.
uk: Показує, скільки запитів виконує повні сканування таблиць. Додайте індекси, де це можливо.

en: Rate of reading next table row: %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Рівень читань наступного рядка: %s, це значення повинно бути меншим 1 на годину

en: Different tmp_table_size and max_heap_table_size
uk: Різні tmp_table_size та max_heap_table_size

en: {tmp_table_size} and {max_heap_table_size} are not the same.
uk: {tmp_table_size} і {max_heap_table_size} не одне й те саме.

en: If you have deliberately changed one of either: The server uses the lower value of either to determine the maximum size of in-memory tables. So if you wish to increase the in-memory table limit you will have to increase the other value as well.
uk: Якщо ви навмисно змінили одну зі змінних: Для визначення максимального розміру пам'яті таблиць сервер використовує менше з двох значень. Тому, якщо ви хочете збільшити межу пам'ять таблиці, потрібно також збільшити і значення другої змінної.

en: Current values are tmp_table_size: %s, max_heap_table_size: %s
uk: Поточні значення tmp_table_size: %s, max_heap_table_size: %s

en: Percentage of temp tables on disk
uk: Відсоток тимчасових таблиць на диску

en: Many temporary tables are being written to disk instead of being kept in memory.
uk: Багато тимчасових таблиць пишуться на диск замість того, щоб зберігатися в пам'яті.

en: Increasing {max_heap_table_size} and {tmp_table_size} might help. However some temporary tables are always being written to disk, independent of the value of these variables. To eliminate these you will have to rewrite your queries to avoid those conditions (Within a temporary table: Presence of a BLOB or TEXT column or presence of a column bigger than 512 bytes) as mentioned in the beginning of an <a href="https://www.facebook.com/note.php?note_id=10150111255065841&comments">Article by the Pythian Group</a>
uk: Може допомогти збільшення змінних {max_heap_table_size} та {tmp_table_size}. Однак деякі тимчасові таблиці завжди записуються на диск, незалежно від значення цих змінних. Щоб усунути це потрібно переписати запити таким чином, щоб уникнути умов (У тимчасовій таблиці: наявність стовпчика BLOB або TEXT або стовпчика розміром понад 512 байт) згаданих на початку <a href="https://www.facebook.com/note.php?note_id=10150111255065841&comments">Статті групи Pythian</a>

en: %s%% of all temporary tables are being written to disk, this value should be below 25%%
uk: %s%% всіх тимчасових таблиць, які збережені на диск, це значення повинно бути нижче 25%%

en: Temp disk rate
uk: Співвідношення тимчасових таблиць на диску

en: Increasing {max_heap_table_size} and {tmp_table_size} might help. However some temporary tables are always being written to disk, independent of the value of these variables. To eliminate these you will have to rewrite your queries to avoid those conditions (Within a temporary table: Presence of a BLOB or TEXT column or presence of a column bigger than 512 bytes) as mentioned in the <a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/internal-temporary-tables.html">MySQL Documentation</a>
uk: Може допомогти збільшення змінних {max_heap_table_size} та {tmp_table_size}. Однак деякі тимчасові таблиці завжди записуються на диск, незалежно від значення цих змінних. Щоб усунути це потрібно переписати запити таким чином, щоб уникнути умов (У тимчасовій таблиці: наявність стовпчика BLOB або TEXT або стовпчика розміром понад 512 байт) згаданих у <a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/8.0/en/internal-temporary-tables.html">Документації MySQL</a>

en: Rate of temporary tables being written to disk: %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Рівень тимчасових таблиць, що записуються на диск: %s, це значення має бути меншим 1 на годину

en: MyISAM key buffer size
uk: Розмір буфера ключів MyISAM

en: Key buffer is not initialized. No MyISAM indexes will be cached.
uk: Буфер ключів не ініціалізовано. Індекси MyISAM не зберігатимуться в кеші.

en: Set {key_buffer_size} depending on the size of your MyISAM indexes. 64M is a good start.
uk: Встановіть значення змінної {key_buffer_size}, залежно від розміру індексів MyISAM. Почніть з 64M.

en: key_buffer_size is 0
uk: key_buffer_size дорівнює 0

en: Max % MyISAM key buffer ever used
uk: Максимальний % буфера ключів MyISAM, що коли-небудь використовувався

en: MyISAM key buffer (index cache) % used is low.
uk: Низький % використання буфера ключів MyISAM (кеш індексу).

en: You may need to decrease the size of {key_buffer_size}, re-examine your tables to see if indexes have been removed, or examine queries and expectations about what indexes are being used.
uk: Напевно потрібно зменшити розмір {key_buffer_size}, перегляньте таблиці, щоб впевнитися у видаленні індексу або перегляньте запити і використовувані ними індекси.

en: max %% MyISAM key buffer ever used: %s%%, this value should be above 95%%
uk: Максимальний %% буфера ключів MyISAM, що був використаний: %s%%, це значення має бути вище 95%%

en: Percentage of MyISAM key buffer used
uk: Відсоток використовуваного буфера ключів MyISAM

en: %% MyISAM key buffer used: %s%%, this value should be above 95%%
uk: %% використаного буфера ключів MyISAM: %s%%, має перевищувати 95%%

en: Percentage of index reads from memory
uk: Відсоток зчитувань індексу з пам'яті

en: The % of indexes that use the MyISAM key buffer is low.
uk: % індексів, які використовують буфер ключів MyISAM, є низьким.

en: You may need to increase {key_buffer_size}.
uk: Можливо потрібно збільшити {key_buffer_size}.

en: Index reads from memory: %s%%, this value should be above 95%%
uk: Зчитувань індексу з пам'яті: %s%%, має перевищувати 95%%

en: Rate of table open
uk: Рівень відкритих таблиць

en: The rate of opening tables is high.
uk: Рівень відкритих таблиць високий.

en: Opening tables requires disk I/O which is costly. Increasing {table_open_cache} might avoid this.
uk: Відкриття таблиць вимагає витратних операцій введення/виведення з диском. Збільшення {table_open_cache} допоможе уникнути цього.

en: Opened table rate: %s, this value should be less than 10 per hour
uk: Рівень відкритих таблиць: %s, має бути меншим, ніж 10 на годину

en: Percentage of used open files limit
uk: Відсоток ліміту використання відкритих файлів

en: The number of open files is approaching the max number of open files. You may get a "Too many open files" error.
uk: Кількість відкритих файлів наближається до максимальної кількості відкритих файлів. Можливе виникнення помилки "Забагато відкритих файлів".

en: Consider increasing {open_files_limit}, and check the error log when restarting after changing {open_files_limit}.
uk: Розгляньте можливість збільшення {open_files_limit} та після зміни {open_files_limit} і перезавантаження перегляньте журнал помилок.

en: The number of opened files is at %s%% of the limit. It should be below 85%%
uk: Кількість відкритих файлів складає %s%% від ліміту. Має бути меншим за 85%%

en: Rate of open files
uk: Рівень відкритих файлів

en: The rate of opening files is high.
uk: Рівень відкритих файлів високий.

en: Opened files rate: %s, this value should be less than 5 per hour
uk: Рівень відкритих файлів: %s, має бути меншим, ніж 5 на годину

en: Immediate table locks %
uk: Поточні блокування таблиці %

en: Too many table locks were not granted immediately.
uk: Занадто багато блокувань таблиць не було надано негайно.

en: Optimize queries and/or use InnoDB to reduce lock wait.
uk: Для зменшення очікування блокування оптимізуйте запити та/або використовуйте InnoDB.

en: Immediate table locks: %s%%, this value should be above 95%%
uk: Негайних блокувань таблиць: %s%%, має перевищувати 95%%

en: Table lock wait rate
uk: Рівень очікувань блокування таблиці

en: Table lock wait rate: %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Рівень очікувань блокування таблиці: %s, має бути меншим, ніж 1 на годину

en: Thread cache
uk: Кеш потоку

en: Thread cache is disabled, resulting in more overhead from new connections to MySQL.
uk: Кеш потоку вимкнено, через це буде збільшено навантаження від нових підключень до MySQL.

en: Enable the thread cache by setting {thread_cache_size} > 0.
uk: Увімкнути кеш потоку, встановивши значення {thread_cache_size} > 0.

en: The thread cache is set to 0
uk: Кеш потоку встановлено у 0

en: Thread cache hit rate %
uk: % співвідношень звернень до кеша потоку

en: Thread cache is not efficient.
uk: Кеш потоку не є ефективним.

en: Increase {thread_cache_size}.
uk: Збільшити {thread_cache_size}.

en: Thread cache hitrate: %s%%, this value should be above 80%%
uk: Рівень вдалих звернень до кеша потоку: %s%%, має перевищувати 80%%

en: Threads that are slow to launch
uk: Потоки з повільним запуском

en: There are too many threads that are slow to launch.
uk: Забагато потоків з повільним запуском.

en: This generally happens in case of general system overload as it is pretty simple operations. You might want to monitor your system load carefully.
uk: Це, зазвичай, буває при перевантаженнях основної системи, оскільки самі операції досить прості. Можливо, зверніть увагу на завантаженість системи.

en: %s thread(s) took longer than %s seconds to start, it should be 0
uk: Запуск %s потоку (потоків) тривав понад %s секунд, а має бути 0

en: Slow launch time
uk: Повільний час запуску

en: Slow_launch_time is above 2s.
uk: Slow_launch_time перевищує 2 сек.

en: Set {slow_launch_time} to 1s or 2s to correctly count threads that are slow to launch.
uk: Встановіть значення {slow_launch_time} у 1 або 2 сек. щоб правильно підраховувати потоки з повільним запуском.

en: slow_launch_time is set to %s
uk: slow_launch_time встановлено у %s

en: Percentage of used connections
uk: Відсоток використаних з'єднань

en: The maximum amount of used connections is getting close to the value of {max_connections}.
uk: Максимальна кількість використаних з'єднань наближається до значення {max_connections}.

en: Increase {max_connections}, or decrease {wait_timeout} so that connections that do not close database handlers properly get killed sooner. Make sure the code closes database handlers properly.
uk: Збільшіть {max_connections}, або зменшіть {wait_timeout} таким чином, щоб з'єднання, що неправильно закривають обробники бази даних, швидше знешкоджувались. Переконайтеся, що код правильно закриває обробники бази даних.

en: Max_used_connections is at %s%% of max_connections, it should be below 80%%
uk: Max_used_connections складає %s%% від max_connections, має бути меншим, ніж 80%%

en: Percentage of aborted connections
uk: Відсоток перерваних з'єднань

en: Too many connections are aborted.
uk: Забагато перерваних з'єднань.

en: Connections are usually aborted when they cannot be authorized. <a href="https://www.percona.com/blog/2008/08/23/how-to-track-down-the-source-of-aborted_connects/">This article</a> might help you track down the source.
uk: Підключення, зазвичай, переривається, коли не вдалося здійснити авторизацію.<a href="https://www.percona.com/blog/2008/08/23/how-to-track-down-the-source-of-aborted_connects/">Дана стаття</a> може допомогти вам відслідковувати джерело проблеми.

en: %s%% of all connections are aborted. This value should be below 1%%
uk: %s%% всіх з'єднань перервано. Має бути меншим, ніж 1%%

en: Rate of aborted connections
uk: Співвідношення перерваних з'єднань

en: Aborted connections rate is at %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Рівень перерваних з'єднань %s, має бути меншим, ніж 1 на годину

en: Percentage of aborted clients
uk: Відсоток перерваних з'єднань

en: Too many clients are aborted.
uk: Забагато перерваних з'єднань.

en: Clients are usually aborted when they did not close their connection to MySQL properly. This can be due to network issues or code not closing a database handler properly. Check your network and code.
uk: З'єднання, зазвичай, переривається при некоректному закритті з'єднання з MySQL. Це може бути через проблеми з мережею або за відсутності в коді правильного закриття обробника бази даних. Перевірте вашу мережу та програмний код.

en: %s%% of all clients are aborted. This value should be below 2%%
uk: %s%% всіх з'єднань перервано. Має бути менше 2%%

en: Rate of aborted clients
uk: Співвідношення перерваних з'єднань

en: Aborted client rate is at %s, this value should be less than 1 per hour
uk: Кількість відмов обслуговування клієнта %s, має бути меншим, ніж 1 за годину

en: Is InnoDB disabled?
uk: InnoDB вимкнено?

en: You do not have InnoDB enabled.
uk: Ви не ввімкнули InnoDB.

en: InnoDB is usually the better choice for table engines.
uk: InnoDB, зазвичай - найкращий з двигунів таблиць.

en: have_innodb is set to 'value'
uk: have_innodb встановлено у 'value'

en: InnoDB log size
uk: Розмір журналу InnoDB

en: The InnoDB log file size is not an appropriate size, in relation to the InnoDB buffer pool.
uk: Файл журналу InnoDB не є відповідного розміру у відношенні до пула буфера InnoDB.

en: Especially on a system with a lot of writes to InnoDB tables you should set {innodb_log_file_size} to 25% of {innodb_buffer_pool_size}. However the bigger this value, the longer the recovery time will be when database crashes, so this value should not be set much higher than 256 MiB. Please note however that you cannot simply change the value of this variable. You need to shutdown the server, remove the InnoDB log files, set the new value in my.cnf, start the server, then check the error logs if everything went fine. See also <a href="https://mysqldatabaseadministration.blogspot.com/2007/01/increase-innodblogfilesize-proper-way.html">this blog entry</a>
uk: Особливо на системах з великою кількістю записів в таблиці InnoDB, необхідно встановити {innodb_log_file_size} в 25 % від {innodb_buffer_pool_size}. Однак, чим більше це значення, тим довше часу займе відновлення бази даних після збою, тому воно не повинно бути істотно вище 256 MB. Будь ласка, зверніть увагу, що не можна просто змінити це значення змінної. Ви повинні зупинити сервер, видалити файли журналів InnoDB, встановити нове значення в my.cnf, запустити сервер, і перевірити журнали помилок на предмет відсутності проблем. Так само дивіться <a href="https://mysqldatabaseadministration.blogspot.com/2007/01/increase-innodblogfilesize-proper-way.html">цей запис в блозі</a>

en: Your InnoDB log size is at %s%% in relation to the InnoDB buffer pool size, it should not be below 20%%
uk: Розмір журналу InnoDB складає %s%% від розміру буферного пула InnoDB, а повинен бути не нижче 20%%

en: Max InnoDB log size
uk: Максимальний розмір журналу InnoDB

en: The InnoDB log file size is inadequately large.
uk: Розмір журналу InnoDB є неадекватно великим.

en: It is usually sufficient to set {innodb_log_file_size} to 25% of the size of {innodb_buffer_pool_size}. A very big {innodb_log_file_size} slows down the recovery time after a database crash considerably. See also <a href="https://www.percona.com/blog/2006/07/03/choosing-proper-innodb_log_file_size/">this Article</a>. You need to shutdown the server, remove the InnoDB log files, set the new value in my.cnf, start the server, then check the error logs if everything went fine. See also <a href="https://mysqldatabaseadministration.blogspot.com/2007/01/increase-innodblogfilesize-proper-way.html">this blog entry</a>
uk: Зазвичай буває достатньо встановити {innodb_log_file_size} в 25 % від розміру {innodb_buffer_pool_size}. Дуже велике значення {innodb_log_file_size} помітно уповільнює відновлення після збою. Дивіться <a href="https://www.percona.com/blog/2006/07/03/choosing-proper-innodb_log_file_size/"> цю статтю</a>. Необхідно зупинити сервер, видалити файли журналів InnoDB, встановити нове значення в my.cnf, запустити сервер, щоб переглянути журнал помилок на предмет наявності проблем. Дивіться також <a href="https://mysqldatabaseadministration.blogspot.com/2007/01/increase-innodblogfilesize-proper-way.html">цей запис в блозі</a>

en: Your absolute InnoDB log size is %s MiB
uk: Ваш абсолютний розмір журналу InnoDB є %s МБ

en: InnoDB buffer pool size
uk: Розмір пула буфера InnoDB

en: Your InnoDB buffer pool is fairly small.
uk: Ваш InnoDB буферний пул доволі малий.

en: The InnoDB buffer pool has a profound impact on performance for InnoDB tables. Assign all your remaining memory to this buffer. For database servers that use solely InnoDB as storage engine and have no other services (e.g. a web server) running, you may set this as high as 80% of your available memory. If that is not the case, you need to carefully assess the memory consumption of your other services and non-InnoDB-Tables and set this variable accordingly. If it is set too high, your system will start swapping, which decreases performance significantly. See also <a href="https://www.percona.com/blog/2007/11/03/choosing-innodb_buffer_pool_size/">this article</a>
uk: Буферний пул InnoDB має значний вплив на продуктивність таблиць InnoDB. Відведіть під цей буфер всю вільну пам'ять. Для сервера баз даних, який використовує виключно тип таблиць InnoDB і не призначений для роботи будь-яких інших служб (наприклад, веб-сервера), ви можете встановити це значення аж до 80 % від доступної пам'яті. В іншому випадку, ви повинні уважно оцінити споживання пам'яті іншими службами і не InnoDB таблицями, відповідно встановивши дану змінну. При занадто високому значенні змінної, ваша система почне використовувати файл підкачки, що значно зменшить її продуктивність. Дивіться також <a href="https://www.percona.com/blog/2007/11/03/choosing-innodb_buffer_pool_size/">ця стаття</a>

en: You are currently using %s%% of your memory for the InnoDB buffer pool. This rule fires if you are assigning less than 60%%, however this might be perfectly adequate for your system if you don't have much InnoDB tables or other services running on the same machine.
uk: В даний час на буферний пул InnoDB використовується %s%% пам'яті. Це правило виконується, якщо ви призначите менше 60%%, однак, це може бути цілком достатньо для вашої системи, якщо у вас небагато таблиць InnoDB або інших виконуваних служб на поточній машині.

en: MyISAM concurrent inserts
uk: Паралельні вставки MyISAM

en: Enable {concurrent_insert} by setting it to 1
uk: Увімкнути {concurrent_insert}

en: Setting {concurrent_insert} to 1 reduces contention between readers and writers for a given table. See also <a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/5.5/en/concurrent-inserts.html">MySQL Documentation</a>
uk: Встановлення {concurrent_insert} рівним 1 зменшує конкуренцію між читанням і записом даної таблиці. Дивіться також <a href="https://dev.mysql.com/doc/refman/5.5/en/concurrent-inserts.html">Документацію MySQL</a>

en: concurrent_insert is set to 0
uk: concurrent_insert встановлено у 0

en: Query cache disabled
uk: Кеш запитів вимкнено

en: The query cache is not enabled.
uk: Кеш запитів не увімкнено.

en: The query cache is known to greatly improve performance if configured correctly. Enable it by setting {query_cache_size} to a 2 digit MiB value and setting {query_cache_type} to 'ON'. <b>Note:</b> If you are using memcached, ignore this recommendation.
uk: Кеш запитів, як відомо, при правильному налаштуванні значно підвищити продуктивність. Увімкніть його встановивши {query_cache_size} на 2-х значне значення у MiB і змінишви {query_cache_type} на "ON". <b>Примітка:</b> Якщо використовується memcached, цю рекомендацію ігноруйте.

en: query_cache_size is set to 0 or query_cache_type is set to 'OFF'
uk: Змінна query_cache_size встановлена в 0, або змінна query_cache_type встановлена у "OFF"

en: Query cache efficiency (%)
uk: Ефективність кешу запитів (%)

en: Query cache not running efficiently, it has a low hit rate.
uk: Кешування запитів працює неефективно через низький рівень успішних звернень.

en: Consider increasing {query_cache_limit}.
uk: Розгляньте можливість збільшення {query_cache_limit}.

en: The current query cache hit rate of %s%% is below 20%%
uk: Поточний рівень успішних звернень до кешу запитів на %s%% менше 20%%

en: Query Cache usage
uk: Використання кешу запитів

en: Less than 80% of the query cache is being utilized.
uk: Наразі використовується менше 80% кешу запитів.

en: This might be caused by {query_cache_limit} being too low. Flushing the query cache might help as well.
uk: Це може бути викликано низьким значенням змінної {query_cache_limit}. Також може допомогти очищення кешу запитів.

en: The current ratio of free query cache memory to total query cache size is %s%%. It should be above 80%%
uk: Поточне співвідношення вільної пам'яті кешу запитів до загального розміру кешу запитів складає %s%%. Воно має перевищувати 80%%

en: Query cache fragmentation
uk: Фрагментація кешу запитів

en: The query cache is considerably fragmented.
uk: Кеш запитів значно фрагментований.

en: Severe fragmentation is likely to (further) increase Qcache_lowmem_prunes. This might be caused by many Query cache low memory prunes due to {query_cache_size} being too small. For a immediate but short lived fix you can flush the query cache (might lock the query cache for a long time). Carefully adjusting {query_cache_min_res_unit} to a lower value might help too, e.g. you can set it to the average size of your queries in the cache using this formula: (query_cache_size - qcache_free_memory) / qcache_queries_in_cache
uk: Через сильну фрагментацію можливо (в подальшому) збільшення Qcache_lowmem_prunes. Це може бути викликано великою кількістю очищень нижньої пам'яті кешу запитів через занадто мале значення змінної {query_cache_size}. Для безпосереднього але нетривалого виправлення ситуації можна очистити кеш запитів (при цьому можливо блокування кешу запитів на тривалий час). Також допоможе ретельно налаштування змінної {query_cache_min_res_unit} встановленням її до більш низького значення, наприклад, надавши їй значення середнього розміру ваших запитів в кеш, що розраховується за формулою: (query_cache_size - qcache_free_memory) / qcache_queries_in_cache

en: The cache is currently fragmented by %s%% , with 100%% fragmentation meaning that the query cache is an alternating pattern of free and used blocks. This value should be below 20%%.
uk: Кеш у наразі фрагментований на %s%%, 100%% фрагментація означає, що в кеші запитів послідовно чергуються вільні і використовувані блоки. Це значення не повинно перевищувати 20%%.

en: Query cache low memory prunes
uk: Очищення нижньої пам'яті кешу запитів

en: Cached queries are removed due to low query cache memory from the query cache.
uk: Кешовані запити видалені з кешу запитів, через недостатню кількість пам'яті в кеші.

en: You might want to increase {query_cache_size}, however keep in mind that the overhead of maintaining the cache is likely to increase with its size, so do this in small increments and monitor the results.
uk: Можливо, ви захочете збільшити значення {query_cache_size}, але майте на увазі, що накладні витрати на підтримку кеш-пам'яті, ймовірно, збільшаться разом з його розміром, тому змінюйте це значення невеликими кроками і стежте за результатами.

en: The ratio of removed queries to inserted queries is %s%%. The lower this value is, the better (This rules firing limit: 0.1%%)
uk: Співвідношення видалених запитів до доданих запитів дорівнює %s%%. Чим нижче це значення, тим краще (Межа спрацьовування цього правила: 0,1%%)

en: Query cache max size
uk: Максимальний розмір кешу запитів

en: The query cache size is above 128 MiB. Big query caches may cause significant overhead that is required to maintain the cache.
uk: Розмір кешу запитів перевищує 128 MiB. Великі запити в кеш можуть привести до помітного навантаження, тому необхідна підтримка стану кешу.

en: Depending on your environment, it might be performance increasing to reduce this value.
uk: В залежності від системного оточення для збільшення швидкодії можливо краще зменшити це значення.

en: Current query cache size: %s
uk: Поточний розмір кешу запитів: %s

en: Query cache min result size
uk: Мінімальний розмір результату кешу запитів

en: The max size of the result set in the query cache is the default of 1 MiB.
uk: Максимальний розмір результату, встановлений в кеші запитів, початково дорівнює 1МіБ.

en: Changing {query_cache_limit} (usually by increasing) may increase efficiency. This variable determines the maximum size a query result may have to be inserted into the query cache. If there are many query results above 1 MiB that are well cacheable (many reads, little writes) then increasing {query_cache_limit} will increase efficiency. Whereas in the case of many query results being above 1 MiB that are not very well cacheable (often invalidated due to table updates) increasing {query_cache_limit} might reduce efficiency.
uk: Зміна {query_cache_limit} (зазвичай збільшення) може підвищити ефективність. Ця змінна визначає максимальний розмір результату запиту, який може бути доданий в кеш запитів. Якщо є багато результатів запиту вище 1 МБ, які можна кешувати (велика кількість читань, мало записів), тоді збільшення {query_cache_limit} буде підвищувати ефективність. Водночас у випадку великої кількості результатів запиту вище 1 МБ, які погано кешуються (часто недійсні через оновлення таблиці), підвищення {query_cache_limit} може знизити ефективність.

en: query_cache_limit is set to 1 MiB
uk: Змінній query_cache_limit присвоєно значення 1 MiB

en: Error when evaluating: %s
uk: Помилка при оцінці: %s

en: Failed evaluating precondition for rule '%s'.
uk: Не вдалося виконати визначення передумови для правила '%s'.

en: Failed calculating value for rule '%s'.
uk: Не вдалося виконати обчислення значення для правила '%s'.

en: Failed running test for rule '%s'.
uk: Не вдалося виконати тест для правила "%s".

en: Failed formatting string for rule '%s'.
uk: Не вдалося виконати форматування рядка для правила '%s'.

en: per second
uk: за секунду

en: per minute
uk: за хвилину

en: per hour
uk: за годину

en: per day
uk: за день

en: Search:
uk: Пошук:

en: Go
uk: Виконати

en: Keyname
uk: Назва ключа

en: Description
uk: Опис

en: Page number:
uk: Номер сторінки:

en: Show all
uk: Показати все

en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: Collation]
en: German (phone book order)
uk: Німецька (телефонна книга замовлення)

[ctx: Collation]
en: German (dictionary order)
uk: Німецька (словник замовлення)

[ctx: Collation]
en: Spanish (traditional)
uk: Іспанська (традиційна)

[ctx: Collation]
en: Spanish (modern)
uk: Іспанська

[ctx: Collation variant]
en: case-insensitive
uk: нечутливий до регістру

[ctx: Collation variant]
en: case-sensitive
uk: чутливий до регістру

[ctx: Collation variant]
en: accent-insensitive
uk: нечутливий до акценту

[ctx: Collation variant]
en: accent-sensitive
uk: чутливий до акценту

[ctx: Collation variant]
en: kana-sensitive
uk: чутливий до Кани

[ctx: Collation variant]
en: multi-level
uk: багаторівневий

[ctx: Collation variant]
en: binary
uk: двійковий

[ctx: Collation variant]
en: no-pad
uk: без заповнення

[ctx: Collation]
en: Binary
uk: Двійковий

[ctx: Collation]
en: Unicode
uk: Юнікод

[ctx: Collation]
en: West European
uk: Західноєвропейська

[ctx: Collation]
en: Central European
uk: Центрально-Європейська

[ctx: Collation]
en: Russian
uk: Російська

[ctx: Collation]
en: Simplified Chinese
uk: Китайська спрощена

[ctx: Collation]
en: Traditional Chinese
uk: Китайська традиційна

[ctx: Collation]
en: Chinese
uk: Китайська

[ctx: Collation]
en: Japanese
uk: Японська

[ctx: Collation]
en: Baltic
uk: Балтійська

[ctx: Collation]
en: Armenian
uk: Вірменська

[ctx: Collation]
en: Cyrillic
uk: Кирилиця

[ctx: Collation]
en: Arabic
uk: Арабська

[ctx: Collation]
en: Korean
uk: Корейська

[ctx: Collation]
en: Hebrew
uk: Іврит

[ctx: Collation]
en: Georgian
uk: Грузинська

[ctx: Collation]
en: Greek
uk: Грецька

[ctx: Collation]
en: Czech-Slovak
uk: Чехословацька

[ctx: Collation]
en: Ukrainian
uk: Українська

[ctx: Collation]
en: Turkish
uk: Турецька

[ctx: Collation]
en: Swedish
uk: Шведська

[ctx: Collation]
en: Thai
uk: Тайська

[ctx: Collation]
en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: Collation]
en: Bulgarian
uk: Болгарська

[ctx: Collation]
en: Croatian
uk: Хорватська

[ctx: Collation]
en: Czech
uk: Чеська

[ctx: Collation]
en: Danish
uk: Датська

[ctx: Collation]
en: English
uk: Англійська

[ctx: Collation]
en: Esperanto
uk: Есперанто

[ctx: Collation]
en: Estonian
uk: Естонська

[ctx: Collation]
en: Hungarian
uk: Угорська

[ctx: Collation]
en: Icelandic
uk: Ісландська

[ctx: Collation]
en: Classical Latin
uk: Класична латинь

[ctx: Collation]
en: Latvian
uk: Латвійська

[ctx: Collation]
en: Lithuanian
uk: Литовська

[ctx: Collation]
en: Burmese
uk: Бірманська

[ctx: Collation]
en: Persian
uk: Перська

[ctx: Collation]
en: Polish
uk: Польська

[ctx: Collation]
en: Romanian
uk: Румунська

[ctx: Collation]
en: Sinhalese
uk: Cингальська

[ctx: Collation]
en: Slovak
uk: Словацька

[ctx: Collation]
en: Slovenian
uk: Словенська

[ctx: Collation]
en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: You should upgrade to %s %s or later.
uk: Вам необхідно оновити до %s %s або пізнішої.

en: Error: Token mismatch
uk: Помилка: невідповідний токен

en: Failed to set session cookie. Maybe you are using HTTP instead of HTTPS to access phpMyAdmin.
uk: Не вдалося встановити сеанс cookie. Можливо, ви використовуєте HTTP замість HTTPS для доступу phpMyAdmin.

en: You have enabled mbstring.func_overload in your PHP configuration. This option is incompatible with phpMyAdmin and might cause some data to be corrupted!
uk: У конфігурації PHP увімкнено mbstring.func_overload. Цей параметр несумісний з phpMyAdmin і може викликати пошкодження деяких даних!

en: The ini_get and/or ini_set functions are disabled in php.ini. phpMyAdmin requires these functions!
uk: Функції ini_get та/або ini_set відключені в php.ini. phpMyAdmin вимагає цих функцій!

en: GLOBALS overwrite attempt
uk: спроба перезапису GLOBALS

en: possible exploit
uk: можливе використання

en: Users cannot set a higher value
uk: Користувач не може встановити більше значення

en: If enabled, user can enter any MySQL server in login form for cookie auth.
uk: При включенні дозволяє ввести будь-який MySQL сервер в формі авторизації для cookie ідентифікації.

en: Restricts the MySQL servers the user can enter when a login to an arbitrary MySQL server is enabled by matching the IP or hostname of the MySQL server to the given regular expression.
uk: Обмежує доступ до MySQL серверів користувачам, коли авторизація на довільному MySQL сервері доступна при спідставленні IP-адресу чи на основному MySQL сервері задано регулярного виразу.

en: Enabling this allows a page located on a different domain to call phpMyAdmin inside a frame, and is a potential [strong]security hole[/strong] allowing cross-frame scripting (XSS) attacks.
uk: Включення даного параметра дозволяє сторінці, розташованої на іншому домені, викликати phpMyAdmin всередині фрейму, що є потенційною [strong]дірою в безпеці[/strong] , допускаючи можливість XFS атак.

en: Secret passphrase used for encrypting cookies in [kbd]cookie[/kbd] authentication.
uk: Секретна фраза використовується для шифрування cookies в [kbd]cookie[/kbd] аутентифікації.

en: Enable bzip2 compression for import operations.
uk: Увімкнути стиснення bzip2 для імпортних операцій.

en: Enter the URL for your reCAPTCHA v2 compatible API.
uk: Введіть URL-адресу вашого API, сумісного з reCAPTCHA v2.

en: Enter the Content-Security-Policy snippet for your reCAPTCHA v2 compatible API.
uk: Введіть фрагмент Content-Security-Policy для вашого API, сумісного з reCAPTCHA v2.

en: Enter the request parameter used by your reCAPTCHA v2 compatible API.
uk: Введіть параметр запиту, який використовує ваш API, сумісний з reCAPTCHA v2.

en: Enter the response parameter used by your reCAPTCHA v2 compatible API.
uk: Введіть параметр відповіді, який використовує ваш API, сумісний з reCAPTCHA v2.

en: Enter your public key for the reCAPTCHA service on your domain.
uk: Введіть ваш відкритий ключ для сервісу reCaptcha на вашому домені.

en: Enter your private key for your domain reCAPTCHA service.
uk: Введіть ваш приватний ключ для сервісу reCAPTCHA вашого домена.

en: Enter your siteverify URL for your reCAPTCHA service.
uk: Введіть вашу URL-адресу перевірки сайту для сервісу reCAPTCHA вашого домена.

en: Defines which type of editing controls should be used for CHAR and VARCHAR columns; [kbd]input[/kbd] - allows limiting of input length, [kbd]textarea[/kbd] - allows newlines in columns.
uk: Визначає, який тип редагування контролю повинен бути використаний для CHAR і VARCHAR стовпців; [kbd]input[/kbd] - довжина тексту, [kbd]textarea[/kbd] - дозволена кількість рядків в стовпцях.

en: Use user-friendly editor for editing SQL queries (CodeMirror) with syntax highlighting and line numbers.
uk: Використовувати візуальний редактор для редагування запитів SQL (CodeMirror) з підсвічуванням синтаксису і нумерацією рядків.

en: Find any errors in the query before executing it. Requires CodeMirror to be enabled.
uk: Перевірити запит на помилки перед його виконанням. Потрібно увімкнути CodeMirror.

en: Defines the minimum size for input fields generated for CHAR and VARCHAR columns.
uk: Визначає мінімальний розмір для полів вводу що були згенеровані атрибутами CHAR та VARCHAR.

en: Defines the maximum size for input fields generated for CHAR and VARCHAR columns.
uk: Визначає максимальний розмір для полів вводу що були згенеровані атрибутами CHAR та VARCHAR.

en: Compress gzip exports on the fly without the need for much memory; if you encounter problems with created gzip files disable this feature.
uk: Стиснути gzip експорт на льоту, що не потребує багато пам'яті; якщо виникли проблеми при створенні gzip файлів відключіть цю властивість.

en: Whether a warning ("Are your really sure…") should be displayed when you're about to lose data.
uk: Чи попередження ("Ви дійсно впевнені…") повинно бути відображене коли ви можете втратити дані.

en: Autocomplete of the table and column names in the SQL queries.
uk: Автозаповнення імен таблиць і стовпців в SQL запитах.

en: Values for options list for default transformations. These will be overwritten if transformation is filled in at table structure page.
uk: Значення для списку параметрів для перетворень за замовчуванням. Вони будуть перезаписані, якщо переформатування буде заповнено на сторінці структури таблиці.

en: Disable the table maintenance mass operations, like optimizing or repairing the selected tables of a database.
uk: Вимкнути обслуговування операцій у таблиці, таких як оптимізація або відновлення вибраних таблиць бази даних.

en: Set the number of seconds a script is allowed to run ([kbd]0[/kbd] for no limit).
uk: Встановіть обмеження у секундах для виконання скріпта ([kbd]0[/kbd] - не обмежено).

en: Exclude definition of current user
uk: Виключити визначення поточного користувача

en: Sort order for items in a foreign-key dropdown box; [kbd]content[/kbd] is the referenced data, [kbd]id[/kbd] is the key value.
uk: Порядок сортування елементів у випадаючому списку зовнішніх ключів; [kbd]вміст[/kbd] - пов'язані дані, [kbd]id[/kbd] - ключі.

en: Specify browser's title bar text. Refer to [doc@faq6-27]documentation[/doc] for magic strings that can be used to get special values.
uk: Введіть текст заголовка браузера. Для введення особливих значень використовуйте підставні рядки, які описані в [doc@faq6-27]документація[/doc].

en: Please note that phpMyAdmin is just a user interface and its features do not limit MySQL.
uk: Будь ласка зверніть увагу, що phpMyAdmin лише інтерфейс користувача і його можливості не обмежують MySQL.

en: Advanced server configuration, do not change these options unless you know what they are for.
uk: Розширена конфігурація сервера, не змінюйте ці параметри, якщо не знаєте для чого вони потрібні.

en: Configure phpMyAdmin configuration storage to gain access to additional features, see [doc@linked-tables]phpMyAdmin configuration storage[/doc] in documentation.
uk: Налаштуйте у PhpMyAdmin конфігурацію зберігання даних, щоб отримати доступ до додаткових властивостей, дивись [doc@linked-tables]PhpMyAdmin конфігурація пам'яті[/doc] в документації.

en: Tracking of changes made in database. Requires the phpMyAdmin configuration storage.
uk: Відстеження змін, зроблених у базі даних. Вимагає PhpMyAdmin сховища конфігурації.

en: Customize browse mode.
uk: Налаштувати режим перегляду.

en: Customize default options.
uk: Налаштувати опції за замовчуванням.

en: Settings for phpMyAdmin developers.
uk: Налаштування для розробників phpMyAdmin.

en: Customize edit mode.
uk: Налаштувати режим редагування.

en: Customize default export options.
uk: Налаштувати параметри експорту за замовчуванням.

en: Set some commonly used options.
uk: Встановити деякі загальновживані властивості.

en: Customize default common import options.
uk: Налаштувати за замовчуванням загальні параметри імпорту.

en: Set import and export directories and compression options.
uk: Встанови теки імпорту та експорту та параметри стискання.

en: Databases display options.
uk: Параметри відображення баз даних.

en: Customize appearance of the navigation panel.
uk: Налаштувати вигляд панелі навігації.

en: Customize the navigation tree.
uk: Налаштувати дерево навігації.

en: Servers display options.
uk: Параметри відображення серверів.

en: Tables display options.
uk: Параметри відображення таблиць.

en: Settings that didn't fit anywhere else.
uk: Налаштування які не вписуються більш ніде.

en: Authentication settings.
uk: Параметри аутентифікації.

en: Enter server connection parameters.
uk: Введіть параметри з'єднання сервера.

en: Customize links shown in SQL Query boxes.
uk: Налаштувати показ посилань в вікнах SQL запиту.

en: SQL queries settings.
uk: Налаштування SQL запитів.

en: Customize startup page.
uk: Налаштувати початкову сторінку.

en: Choose which details to show in the database structure (list of tables).
uk: Оберіть, які деталі відображати у структурі бази даних (список таблиць).

en: Settings for the table structure (list of columns).
uk: Налаштування структури таблиці (список стовпців).

en: Choose how you want tabs to work.
uk: Налаштуйте відображення вкладок.

en: Customize text input fields.
uk: Налаштувати текстові поля вводу.

en: Customize default options
uk: Налаштувати опції за замовчувань

en: Disable some of the warnings shown by phpMyAdmin.
uk: Відключити деякі попередження що показуються у phpMyAdmin.

en: Enable gzip compression for import and export operations.
uk: Увімкнути GZIP стиснення для операцій імпорту та експорту.

en: If enabled, phpMyAdmin continues computing multiple-statement queries even if one of the queries failed.
uk: Якщо включено, PhpMyAdmin продовжує обчислення декількох запитів навіть якщо один із запитів не вдалий.

en: Allow interrupt of import in case script detects it is close to time limit. This might be a good way to import large files, however it can break transactions.
uk: Дозволити перервати імпорт у випадку коли скрипт виявляє що він близький до часу який був виділений на виконання. Це може бути хорошим способом для імпорту файлів великого розміру, проте це може призвести до переривання транзакції.

en: Default format; be aware that this list depends on location (database, table) and only SQL is always available.
uk: Формат за замовчувань; майте на увазі, що цей список залежить від місця розміщення (бази даних, таблиці), і тільки SQL завжди доступний.

en: Update data when duplicate keys found on import
uk: Оновлення даних, коли знайдено дублікати ключів імпорту

en: Number of queries to skip from start.
uk: Число запитів що будуть пропущені від початку.

en: If TRUE, logout deletes cookies for all servers; when set to FALSE, logout only occurs for the current server. Setting this to FALSE makes it easy to forget to log out from other servers when connected to multiple servers.
uk: Якщо TRUE, при виході будуть видалені cookies для всіх серверів; якщо FALSE, то лише для поточного сервера. При установці даного значення в FALSE можна легко забути відключитися від інших серверів при множині підключень.

en: Define whether the previous login should be recalled or not in [kbd]cookie[/kbd] authentication mode.
uk: Визначте чи використати попередні дані для входу в режимі аутентифікації [kbd]cookie[/kbd].

en: Defines how long (in seconds) a login cookie should be stored in browser. The default of 0 means that it will be kept for the existing session only, and will be deleted as soon as you close the browser window. This is recommended for non-trusted environments.
uk: Визначає, як довго (в секундах) повинна зберігатися cookie авторизації, в браузері. За замовчуванням 0 означає, що cookie будуть зберігатися тільки протягом поточної сесії, і будуть видалені при закриті вікна браузера. Цей режим рекомендується для роботи у ненадійних умовах.

en: Maximum number of characters used when a SQL query is displayed.
uk: При відображенні SQL запиту використано максимальне число символів.

en: The number of items that can be displayed on each page on the first level of the navigation tree.
uk: Кількість елементів, які можуть бути відображені на кожній сторінці першого рівня дерева навігації.

en: The number of items that can be displayed on each page of the navigation tree.
uk: Кількість елементів, які можуть бути відображені на кожній сторінці дерева навігації.

en: Number of rows displayed when browsing a result set. If the result set contains more rows, "Previous" and "Next" links will be shown.
uk: Кількість рядків при виведенні результату запиту. Якщо результат містить декілька рядків, посилання "Previous" та "Next" будуть показані.

en: The number of bytes a script is allowed to allocate, e.g. [kbd]32M[/kbd] ([kbd]-1[/kbd] for no limit and [kbd]0[/kbd] for no change).
uk: Кількість байтів, що виділяється під сценарій, наприклад: [kbd]32M[/kbd] ([kbd]-1[/kbd] без обмежень і [kbd]0[/kbd] без змін).

en: In the navigation panel, replaces the database tree with a selector
uk: В панель навігації, дерево бази даних замінюються селектором

en: Link with main panel by highlighting the current database or table.
uk: Перехід з головної панелі, виділивши поточну базу даних або таблицю.

en: Open the linked page in the main window ([code]main[/code]) or in a new one ([code]new[/code]).
uk: Відкрити сторінку у головному вікні ([code]main[/code]) або у новому ([code]new[/code]).

en: Defines the minimum number of items (tables, views, routines and events) to display a filter box.
uk: Мінімальна кількість елементів (таблиць, видів, процедур та подій) для відображення вікна фільтру.

en: Group items in the navigation tree (determined by the separator defined in the Databases and Tables tabs above).
uk: Угруповання елементів в дереві навігації (залежить від розділювача, що визначений в закладках баз даних і таблиць вище).

en: Whether to offer the possibility of tree expansion in the navigation panel.
uk: Чи потрібно надати можливість розкриття дерева в панелі навігації.

en: Whether to show procedures under database in the navigation tree
uk: Чи відображати процедури бази даних в дереві навігації

en: Whether to expand single database in the navigation tree automatically.
uk: Чи потрібно автоматично розширювати єдину базу даних в навігаційному дереві.

en: Set to 0 to collapse navigation panel.
uk: Встановити 0, щоб згорнути панель навігації.

en: Show logo in navigation panel.
uk: Показати логотип у панелі навігації.

en: URL where logo in the navigation panel will point to.
uk: URL, на який веде логотип у панелі навігації.

en: Display server choice at the top of the navigation panel.
uk: Показати вибір сервера у верхній частині панелі навігації.

en: String that separates databases into different tree levels.
uk: Стрічка яка розділяє бази даних на різні рівні дерева.

en: String that separates tables into different tree levels.
uk: Стрічка, що розділяє таблиці на різні рівні дерева.

en: Highlight server under the mouse cursor.
uk: Підсвітити сервер під курсором миші.

en: Whether to show tables under database in the navigation tree
uk: Чи відображати таблиці під базою даних в дереві навігації

en: Whether to show views under database in the navigation tree
uk: Чи відображати перегляди бази даних в дереві навігації

en: Whether to show functions under database in the navigation tree
uk: Чи потрібно відображати функції під базою даних в дереві навігації

en: Whether to show events under database in the navigation tree
uk: Чи відображати події бази даних в дереві навігації

en: [kbd]SMART[/kbd] - i.e. descending order for columns of type TIME, DATE, DATETIME and TIMESTAMP, ascending order otherwise.
uk: [kbd]SMART[/kbd] - тобто зворотній порядок сортування для полів, що мають тип TIME, DATE, DATETIME та TIMESTAMP; у іншому випадку порядок буде прямим.

en: Disable the default warning that is displayed on the database details Structure page if any of the required tables for the phpMyAdmin configuration storage could not be found.
uk: Вимкнути сповіщення, що відображається на сторінці структури бази даних за відсутності необхідних для зберігання конфігурації phpMyAdmin таблиць.

en: Disable the default warning that is displayed on the Structure page if column names in a table are reserved MySQL words.
uk: Вимкнути сповіщення, що відображається на сторінці структури бази даних за наявності стовпців таблиці з іменами, які є зарезервованими словами MySQL.

en: Enable if you want DB-based query history (requires phpMyAdmin configuration storage). If disabled, this utilizes JS-routines to display query history (lost by window close).
uk: Увімкніть, для зберігання історії запитів у базі даних (потрібно налаштоване сховище конфігурації phpMyAdmin). При вимкненні, для зберігання буде використовуватись JavaScript (історію запитів буде втрачено при закритті вікна).

en: Sets the effective timezone; possibly different than the one from your database server
uk: Встановити реальний часовий пояс; можна відмінний, чим на твоєму сервері бази даних

en: Leave blank for no [doc@bookmarks@]bookmark[/doc] support, suggested: [kbd]pma__bookmark[/kbd]
uk: Залиште поле пустим для вимкнення підтримки [doc@bookmarks@]закладки[/doc] рекомендується: [kbd]pma__bookmark[/kbd]

en: Leave blank for no column comments/media types, suggested: [kbd]pma__column_info[/kbd].
uk: Для відключення коментарів / типів медіа, залиште поле порожнім, рекомендується: [kbd]pma__column_info[/kbd].

en: A special MySQL user configured with limited permissions, more information available on [doc@linked-tables]documentation[/doc].
uk: Спеціальний користувач MySQL з обмеженими правами, більш детальна інформація доступна на [doc@linked-tables]документація[/doc].

en: An alternate host to hold the configuration storage; leave blank to use the already defined host.
uk: Альтернативний хост для збереження налаштувань, залиште порожнім для використання вже вказаного хоста.

en: An alternate port to connect to the host that holds the configuration storage; leave blank to use the default port, or the already defined port, if the controlhost equals host.
uk: Альтернативний порт для підключення до хоста збереження конфігурації; залиште порожнім для порта за-замовчуванням, якщо контрольний хост ідентичний хосту.

en: More information on [a@https://github.com/phpmyadmin/phpmyadmin/issues/8970]phpMyAdmin issue tracker[/a] and [a@https://bugs.mysql.com/19588]MySQL Bugs[/a]
uk: Більше інформації на [a@https://github.com/phpmyadmin/phpmyadmin/issues/8970]трекер помилок phpMyAdmin [/a] і [a@https://bugs.mysql.com/19588]MySQL помилок[/a]

en: Leave blank for no SQL query history support, suggested: [kbd]pma__history[/kbd].
uk: Залиште порожнім для відключення підтримки історії SQL запитів, пропонується: [kbd]pma__history[/kbd].

en: Limits number of table preferences which are stored in database, the oldest records are automatically removed.
uk: Обмежує кількість властивостей таблиці, що зберігаються в базі даних, застарілі записи автоматично видаляються.

en: Leave blank for no QBE saved searches support, suggested: [kbd]pma__savedsearches[/kbd].
uk: Для відключення QBE таблиці збереження пошукових запитів, залишіть поле пустим, рекомендується: [kbd]pma__savedsearches[/kbd].

en: Leave blank for no export template support, suggested: [kbd]pma__export_templates[/kbd].
uk: Залиште поле пустим, щоб вимкнути експорт шаблону, пропонується: [kbd]pma__export_templates[/kbd].

en: Leave blank for no central columns support, suggested: [kbd]pma__central_columns[/kbd].
uk: Залиште поле пустим, щоб вимкнути підтримку основних стовпців, пропонується: [kbd]pma__central_columns[/kbd].

en: You can use MySQL wildcard characters (% and _), escape them if you want to use their literal instances, i.e. use [kbd]'my\_db'[/kbd] and not [kbd]'my_db'[/kbd].
uk: Ви можете використовувати підставні символи (% і _), екрануйте їх, якщо хочете використовувати, як звичайні літературні символи, тобто використовуйте [kbd]'my\_db'[/kbd] а не [kbd]'my_db'[/kbd].

en: Leave blank for no PDF schema support, suggested: [kbd]pma__pdf_pages[/kbd].
uk: Для відключення підтримки PDF схеми, залишіть поле пустим, рекомендується: [kbd]pma__pdf_pages[/kbd].

en: Database used for relations, bookmarks, and PDF features. See [doc@linked-tables]pmadb[/doc] for complete information. Leave blank for no support. Suggested: [kbd]phpmyadmin[/kbd].
uk: База даних, що використовується для розширених функцій: зв'язків, закладок і PDF. Дивіться [doc@linked-tables]pmadb[/doc] для отримання повної інформації. Залишіть поле пустим для відключення підтримки. Рекомендується: [kbd]phpmyadmin[/kbd].

en: Leave blank for no "persistent" recently used tables across sessions, suggested: [kbd]pma__recent[/kbd].
uk: Для відключення збереження списку недавно використаних таблиць залиште поле порожнім, рекомендується: [kbd]pma__recen[/kbd].

en: Leave blank for no "persistent" favorite tables across sessions, suggested: [kbd]pma__favorite[/kbd].
uk: Для відключення збереження списку обраних таблиць залиште поле порожнім, рекомендується:: [kbd]pma__favorite[/kbd].

en: Leave blank for no [doc@relations@]relation-links[/doc] support, suggested: [kbd]pma__relation[/kbd].
uk: Залишіть поле пустим, щоб вимкнути підтримку [doc@relations@]relation-links[/doc], рекомендується: [kbd]pma__relation[/kbd].

en: See [doc@authentication-modes]authentication types[/doc] for an example.
uk: Дивіться [doc@authentication-modes]authentication types[/doc] для прикладу.

en: Leave blank for no PDF schema support, suggested: [kbd]pma__table_coords[/kbd].
uk: Для відключення підтримки PDF схеми залиште поле порожнім, рекомендується: [kbd]pma__table_coords[/kbd].

en: Table to describe the display columns, leave blank for no support; suggested: [kbd]pma__table_info[/kbd].
uk: Таблиця для опису відображення стовпців, залиште порожнім для вимкнення підтримки; рекомендовано: [kbd]pma__table_info[/kbd].

en: Leave blank for no "persistent" tables' UI preferences across sessions, suggested: [kbd]pma__table_uiprefs[/kbd].
uk: Для відключення можливості зберігання налаштувань інтерфейсу таблиць через сесії залиште поле порожнім, рекомендується: [kbd]pma__table_uiprefs[/kbd].

en: Whether a DROP DATABASE IF EXISTS statement will be added as first line to the log when creating a database.
uk: Чи буде при створенні бази даних, в журнал першим рядком додано вираз DROP DATABASE IF EXISTS.

en: Whether a DROP TABLE IF EXISTS statement will be added as first line to the log when creating a table.
uk: Чи буде при створенні бази даних, в журнал першим рядком додано вираз DROP DATABASE IF EXISTS.

en: Whether a DROP VIEW IF EXISTS statement will be added as first line to the log when creating a view.
uk: Чи буде при створенні подання, в журнал першим рядком додано вираз DROP VIEW IF EXISTS.

en: Defines the list of statements the auto-creation uses for new versions.
uk: Визначити список виразів, які використовуються для автоматичного створення нових версій.

en: Leave blank for no SQL query tracking support, suggested: [kbd]pma__tracking[/kbd].
uk: Залиште порожнім, щоб вимкнути функцію відстеження SQL запитів, пропонується: [kbd]pma__tracking[/kbd].

en: Whether the tracking mechanism creates versions for tables and views automatically.
uk: Чи механізм відстеження створює версії для таблиць і подань автоматично.

en: Leave blank for no user preferences storage in database, suggested: [kbd]pma__userconfig[/kbd].
uk: Для відключення можливості зберігати налаштування користувача в базі даних залиште поле порожнім, рекомендується: [kbd]pma__userconfig[/kbd].

en: Both this table and the user groups table are required to enable the configurable menus feature; leaving either one of them blank will disable this feature, suggested: [kbd]pma__users[/kbd].
uk: Таблиця користувачів і таблиця груп користувачів потрібні для включення можливості налаштувань меню; якщо хоча б одне поле залишите порожнім, то ця можливість буде відключена, рекомендується: [kbd]pma__users[/kbd].

en: Both this table and the users table are required to enable the configurable menus feature; leaving either one of them blank will disable this feature, suggested: [kbd]pma__usergroups[/kbd].
uk: Таблиця користувачів і таблиця груп користувачів потрібні для включення можливості налаштувань меню; якщо хоча б одне поле залишите порожнім, то ця можливість буде відключена, рекомендується: [kbd]pma__usergroups[/kbd].

en: Leave blank to disable the feature to hide and show navigation items, suggested: [kbd]pma__navigationhiding[/kbd].
uk: Залиште порожнім, щоб вимкнути функцію приховування/відображення навігаційних елементів, пропонується: [kbd]pma__navigationhiding[/kbd].

en: A user-friendly description of this server. Leave blank to display the hostname instead.
uk: Користувацький опис сервера. Залиште пустим, щоб вивести назву хоста.

en: Leave blank if not used.
uk: Залиште порожнім, якщо не використовується.

en: Leave blank for defaults.
uk: Залиште порожнім для налаштувань за замовчуванням.

en: HTTP Basic Auth Realm name to display when doing HTTP Auth.
uk: Рядок, що відображається при ідентифікації з допомогою HTTP.

en: Authentication method to use.
uk: Потрібний метод автентифікації.

en: Compress connection to MySQL server.
uk: Стискати з'єднання до MySQL сервера.

en: Hide databases matching regular expression (PCRE).
uk: Cховати бази даних, що відповідають регулярному виразу (PCRE).

en: Hostname where MySQL server is running.
uk: Ім'я хоста, на якому працює MySQL сервер.

en: Leave empty if not using config auth.
uk: Залиште порожнім, якщо не використовується config auth.

en: Port on which MySQL server is listening, leave empty for default.
uk: Порт, на якому працює MySQL сервер, залиште порожнім для значення за замовчуванням.

en: Socket on which MySQL server is listening, leave empty for default.
uk: Сокет, на якому працює MySQL сервер, залиште порожнім для значення за-замовчуванням.

en: Enable SSL for connection to MySQL server.
uk: Активувати SSL для з'єднання з MySQL сервером.

en: Please note that enabling this has no effect with [kbd]config[/kbd] authentication mode because the password is hard coded in the configuration file; this does not limit the ability to execute the same command directly.
uk: Будь ласка, зверніть увагу, що включення даного параметра не дасть ефекту при ідентифікації методом [kbd]config[/kbd] із жорстко прописаним паролем; це не обмежує можливість виконання команди беспосередньо.

en: Show or hide a column displaying the Creation timestamp for all tables.
uk: Показати або приховати стовпець "Час створення" для всіх таблиць.

en: Show or hide a column displaying the Last update timestamp for all tables.
uk: Показати або приховати стовпець "Час оновлення" для всіх таблиць.

en: Show or hide a column displaying the Last check timestamp for all tables.
uk: Показати або приховати стовпець "Час перевірки" для всіх таблиць.

en: Defines whether or not type fields should be initially displayed in edit/insert mode.
uk: Визначає чи в режимі редагування/вставки має на початку відображатися тип поля.

en: Shows link to [a@https://www.php.net/manual/en/function.phpinfo.php]phpinfo()[/a] output.
uk: Показує посилання на [a@https://www.php.net/manual/en/function.phpinfo.php]phpinfo()[/a].

en: Whether a user should be displayed a "show all (rows)" button.
uk: Чи слід відображати кнопку "показати всі (рядки)".

en: Show or hide a column displaying the comments for all tables.
uk: Показати або приховати стовпець відображення коментарів для всіх таблиць.

en: Show or hide a column displaying the charset for all tables.
uk: Показати або приховати стовпець, що відображає кодування для всіх таблиць.

en: Display the function fields in edit/insert mode.
uk: Відображати поля функції у режимі редагування/вставки.

en: Whether to show hint or not.
uk: Показати/приховати підказки.

en: Defines whether SQL queries generated by phpMyAdmin should be displayed.
uk: Визначає, чи потрібно відображати SQL запити, що згенеровані phpMyAdmin.

en: Allow to display database and table statistics (e.g. space usage).
uk: Дозволити відображення статистики бази даних і таблиць (наприклад, використання простору).

en: Mark used tables and make it possible to show databases with locked tables.
uk: Позначити використані таблиці та зробити можливим відображення баз даних із заблокованими таблицями.

en: Disable the default warning that is displayed on the main page if Suhosin is detected.
uk: Вимкнути за замовчанням попередження, яке відображається на головній сторінці, у разі виявлення Suhosin.

en: Disable the default warning that is displayed on the main page if the value of the PHP setting session.gc_maxlifetime is less than the value of `LoginCookieValidity`.
uk: Вимкнути за замовчанням попередження , яке відображається на головній сторінці, якщо значення налаштувань PHP session.gc_maxlifetime менше, ніж значення `LoginCookieValidity`.

en: Textarea size (columns) in edit mode, this value will be emphasized for SQL query textareas (*2).
uk: Розмір (стовпців) текстового поля в режимі редагування, дане значення буде пріоритетним для текстових полів SQL запиту (* 2).

en: Textarea size (rows) in edit mode, this value will be emphasized for SQL query textareas (*2).
uk: Розмір (рядків) текстового поля в режимі редагування, дане значення буде пріоритетним для текстових полів SQL запиту (* 2).

en: Input proxies as [kbd]IP: trusted HTTP header[/kbd]. The following example specifies that phpMyAdmin should trust a HTTP_X_FORWARDED_FOR (X-Forwarded-For) header coming from the proxy 1.2.3.4:[br][kbd]1.2.3.4: HTTP_X_FORWARDED_FOR[/kbd].
uk: Додайте проксі у вигляді [kbd]IP: довірений HTTP заголовок[/kbd]. Наступний приклад показує, що phpMyAdmin повинен довіряти HTTP_X_FORWARDED_FOR (X-Forwarded-For) заголовку, що прийшов з проксі 1.2.3.4:[br][kbd]1.2.3.4: HTTP_X_FORWARDED_FOR[/kbd].

en: When disabled, users cannot set any of the options below, regardless of the checkbox on the right.
uk: Коли вимкнено, користувачі не зможуть встановити жоден із зазначених нижче параметрів незалежно від значення прапорця праворуч.

en: The URL of the proxy to be used when retrieving the information about the latest version of phpMyAdmin, or when submitting error reports. You need this if the server where phpMyAdmin is installed does not have direct access to the Internet. The format is: "hostname:portnumber".
uk: URL-адрес проксі-сервера, який будуть використовувати при добуванні інформації про останню версію PhpMyAdmin, або при поданні звітів про помилки. Вам це потрібно, якщо сервер, на якому встановлений PhpMyAdmin не має прямого доступу до Інтернету. Формат: «hostname:portnumber».

en: The username for authenticating with the proxy. By default, no authentication is performed. If a username is supplied, Basic Authentication will be performed. No other types of authentication are currently supported.
uk: Ім'я користувача для аутентифікації на проксі-сервері. За замовчуванням аутентифікація не виконується. Якщо ім'я користувача заведене, базова автентифікація буде виконуватися. Ніякі інші типи аутентифікації в даний час не підтримується.

en: Queries are executed by pressing Enter (instead of Ctrl+Enter). New lines will be inserted with Shift+Enter.
uk: Запити виконуються натисканням Enter (замість Ctrl+Enter). Нові лінії вставляються натисканням Shift+Enter.

en: Enable Zero Configuration mode which lets you set up phpMyAdmin configuration storage tables automatically.
uk: Увімкнути режим нульової конфігурації, що дозволяє налаштувати конфігурацію phpMyAdmin для зберігання таблиць автоматично.

en: Highlight selected rows.
uk: Підсвічувати обрані рядки.

en: Highlight row pointed by the mouse cursor.
uk: Підсвічувати рядок наведенням курсора миші.

en: Number of columns for CHAR/VARCHAR textareas.
uk: Число атрибутів для CHAR/VARCHAR полів типу textarea.

en: Number of rows for CHAR/VARCHAR textareas.
uk: Число рядків для CHAR/VARCHAR полів типу textarea.

en: Log SQL queries and their execution time, to be displayed in the console
uk: Журнал SQL запитів і час виконання, який буде відображатися в консолі

en: Tab that is displayed when entering a database.
uk: Вкладка що показується коли увійшли у базу даних.

en: Tab that is displayed when entering a server.
uk: Вкладка що відображається коли увійшли на сервер.

en: Tab that is displayed when entering a table.
uk: Вкладка що відображається при вході у таблицю.

en: Whether the table structure actions should be hidden.
uk: Дії над структурою таблиці повинні бути приховані.

en: Whether column comments should be shown in table structure view
uk: Чи показувати коментарі сповпця в структурі таблиці

en: Show server listing as a list instead of a drop down.
uk: Показати список сервера у вигляді списку, а не випадаючого меню.

en: A dropdown will be used if fewer items are present.
uk: Випадаючий список буде використовуватись, якщо буде представлено менше елементів.

en: Default value for foreign key checks checkbox for some queries.
uk: Значення за замовчанням для зовнішнього ключа деяких запитів відзначається прапорцями.

en: Uncheck the checkbox to disable drag and drop import
uk: Зніміть прапорець, щоб вимкнути перетягування імпорту

en: How many rows can be inserted at one time.
uk: Кількість рядків, що може бути вставлено за раз.

en: Maximum number of characters shown in any non-numeric column on browse view.
uk: Максимальне число символів, що показується у будь-якому не числовому стовпці у режимі перегляду.

en: Define how long (in seconds) a login cookie is valid.
uk: Визначити, скільки часу (в секундах) дійсні cookie авторизації.

en: Double size of textarea for LONGTEXT columns.
uk: Подвійний розмір поля вводу тексту для LONGTEXT стовпців.

en: Maximum number of databases displayed in database list.
uk: Максимальна кількість баз даних, які відображається у списку баз даних.

en: Maximum number of tables displayed in table list.
uk: Максимальне число таблиць, які відображаються в списку таблиці.

en: Maximum number of recently used tables; set 0 to disable.
uk: Максимальна кількість нещодавно використаних таблиць; встановіть 0 для відключення.

en: Maximum number of favorite tables; set 0 to disable.
uk: Максимальна кількість улюблених таблиць; встановіть 0 для відключення.

en: These are Edit, Copy and Delete links.
uk: Посилання для редагування, копіювання та видалення.

en: Whether to show row links even in the absence of a unique key.
uk: Чи відображати рядок посилань навіть при відсутності унікального ключа.

en: Disable shortcut keys
uk: Вимкнути скорі клавіші

en: Use natural order for sorting table and database names.
uk: Використати природний порядок сортування імен таблиць та баз даних.

en: Use only icons, only text or both.
uk: Використовувати лише піктограми, лише текст або все.

en: Use GZip output buffering for increased speed in HTTP transfers.
uk: Використовувати GZip буферизацію виводу для збільшення швидкості HTTP передачі.

en: Use persistent connections to MySQL databases.
uk: Використовувати постійне з'єднання з MySQL.

en: Disallow BLOB and BINARY columns from editing.
uk: Заборонити редагування стовпців BLOB та BINARY.

en: How many queries are kept in history.
uk: Скільки запитів зберігати в історії.

en: Select which functions will be used for character set conversion.
uk: Виберіть функції, які буде використано для перекодування.

en: When browsing tables, the sorting of each table is remembered.
uk: Коли переглядаєте таблиці, порядок сортування кожної таблиці зберігається.

en: Default sort order for tables with a primary key.
uk: За замовчанням порядок сортування таблиць з первинним ключем.

en: Repeat the headers every X cells, [kbd]0[/kbd] deactivates this feature.
uk: Повторити заголовки кожних X комірок, [kbd]0[/kbd] відключає цю властивість.

en: For display Options
uk: Для відображення Параметри

en: Directory where exports can be saved on server.
uk: Каталог на сервері для збереження експорту.

en: Defines whether the query box should stay on-screen after its submission.
uk: Визначає, чи має залишатися вікно запиту на екрані після надсилання запиту.

en: Title of browser window when a database is selected.
uk: Заголовок вікна браузера при виборі бази даних.

en: Title of browser window when nothing is selected.
uk: Заголовок вікна браузера за замовчуванням.

en: Title of browser window when a server is selected.
uk: Заголовок вікна браузера при виборі сервера.

en: Title of browser window when a table is selected.
uk: Заголовок вікна браузера при виборі таблиці.

en: Directory on server where you can upload files for import.
uk: Каталог на сервері, до якого ви можете завантажити файли для подальшого імпорту.

en: Allow for searching inside the entire database.
uk: Дозволити пошук по всій базі даних.

en: Enables check for latest version on main phpMyAdmin page.
uk: Вмикає можливість перевірки останньої версії phpMyAdmin на головній сторінці.

en: The password for authenticating with the proxy.
uk: Пароль для аутентифікації на проксі.

en: Enable ZIP compression for import and export operations.
uk: Включити ZIP стиснення для операцій імпорту та експорту.

en: Choose the default action when sending error reports.
uk: Оберіть дію за замовчуванням під час надсилання звітів про помилки.

en: Allow login to any MySQL server
uk: Дозволити вхід до будь-якого сервера MySQL

en: Restrict login to MySQL server
uk: Обмеження входу на сервер MySQL

en: Allow third party framing
uk: Дозволити фреймінг для третіх сторін

en: Show "Drop database" link to normal users
uk: Показувати "Знищити базу даних" звичайним користувачам

en: Blowfish secret
uk: Blowfish секрет

en: Row marker
uk: Маркер рядка

en: Highlight pointer
uk: Підсвітити наведення

en: CHAR columns editing
uk: CHAR редагування стовпців

en: Enable CodeMirror
uk: Увімкнути CodeMirror

en: Enable linter
uk: Увімкнути linter

en: Minimum size for input field
uk: Мінімальний розмір для поля вводу

en: Maximum size for input field
uk: Максимальний розмір для поля вводу

en: CHAR textarea columns
uk: стовпці текстового поля типу CHAR

en: CHAR textarea rows
uk: CHAR textarea рядки

en: Check config file permissions
uk: Перевірте права доступу конфігураційного файлу

en: Compress on the fly
uk: Стиснути на льоту

en: Confirm DROP queries
uk: Підтвердіть DROP запити

en: Debug SQL
uk: Відлагодити SQL

en: Paper size
uk: Формат паперу

en: Default database tab
uk: Вкладка бази даних по замовчуванню

en: Default server tab
uk: Вкладка сервера по замовчуванню

en: Default table tab
uk: Вкладка талиці по замовчуванню

en: Enable autocomplete for table and column names
uk: Увімкнути автозаповнення імен таблиць і стовпців

en: Show column comments
uk: Показати коментарі стовпців

en: Hide table structure actions
uk: Приховати дії над структурою таблиці

en: Default transformations for Hex
uk: Перетворення за замовчуванням для Hex

en: Default transformations for Substring
uk: Перетворення за замовчуванням для підрядка

en: Default transformations for Bool2Text
uk: Перетворення за замовчуванням для Bool2Text

en: Default transformations for External
uk: Перетворення за замовчуванням для зовнішнього

en: Default transformations for PreApPend
uk: Перетворення за замовчуванням для PreApPend

en: Default transformations for DateFormat
uk: Перетворення за замовчуванням для DateFormat

en: Default transformations for Inline
uk: Перетворення за замовчуванням для Inline

en: Default transformations for TextImageLink
uk: Перетворення за замовчуванням для TextImageLink

en: Default transformations for TextLink
uk: Перетворення за замовчуванням для TextLink

en: Display servers as a list
uk: Показати сервери як список

en: Disable multi table maintenance
uk: Вимкнути обслуговування багатьох таблиць

en: Maximum execution time
uk: Максимальний час виконання

en: Use [code]LOCK TABLES[/code] statement
uk: Використання інструкції [code]LOCK TABLES[/code]

en: Save as file
uk: Зберегти як файл

en: Character set of the file
uk: Кодування файлу

en: Format
uk: Формат

en: Compression
uk: Стискання

en: Put columns names in the first row
uk: Помістити імена колонок в перший рядок

en: Columns enclosed with
uk: Стовпчики взято в

en: Columns escaped with
uk: Символ екранування

en: Replace NULL with
uk: Замінити значення NULL на

en: Remove CRLF characters within columns
uk: Вилучити CRLF символи у стовбцях

en: Columns terminated with
uk: Колонки завершуються з

en: Lines terminated with
uk: Рядки закінчуються з

en: Excel edition
uk: Excel версія

en: Database name template
uk: Шаблон імені бази даних

en: Server name template
uk: Шаблон імені сервера

en: Table name template
uk: Шаблон імені таблиці

en: Dump table
uk: Дамп таблиці

en: Include table caption
uk: Вставити заголовок таблиці

en: Comments
uk: Коментарі

en: Table caption
uk: Заголовок таблиці

en: Continued table caption
uk: Продовжений заголовок таблиці

en: Label key
uk: Ключ підпису

en: Media type
uk: Медіотип

en: Relationships
uk: Зв'язки

en: Export method
uk: Метод експорту

en: Save on server
uk: Зберегти на сервері

en: Overwrite existing file(s)
uk: Перезаписати існуючий файл(и)

en: Export as separate files
uk: Експорт у вигляді окремих файлів

en: Remember filename template
uk: Запам'ятати шаблон імені файлу

en: Remove DEFINER clause from definitions
uk: Видаліть речення DEFINER з визначень

en: Add AUTO_INCREMENT value
uk: Додати значення AUTO_INCREMENT

en: Enclose table and column names with backquotes
uk: Візьміть таблицю та імена колонок у зворотні лапки

en: SQL compatibility mode
uk: Режим сумісності SQL

en: Creation/Update/Check dates
uk: Створення/Оновлення/Перевірка дати

en: Use delayed inserts
uk: Використовувати вставки з затримкою

en: Disable foreign key checks
uk: Відключити перевірки зовнішніх ключів

en: Export views as tables
uk: Експорт видів як таблиць

en: Export related metadata from phpMyAdmin configuration storage
uk: Експорт пов'язаних метаданих з сховища конфігурації phpMyAdmin

en: Add %s
uk: Додати %s

en: Use hexadecimal for BINARY & BLOB
uk: Використовувати шістнадцятковий для BINARY і BLOB

en: Add IF NOT EXISTS (less efficient as indexes will be generated during table creation)
uk: Додати IF NOT EXISTS (менш ефективно, чим генерування індексів при створенні таблиці)

en: %s view
uk: %s вид

en: Use ignore inserts
uk: Використовувати ігнорування вставок

en: Syntax to use when inserting data
uk: Синтакс що використовується коли вставляють дані

en: Maximal length of created query
uk: Максимальна довжина створеного запиту

en: Export type
uk: Тип експорту

en: Enclose export in a transaction
uk: Помістити експорт у транзакцію

en: Export time in UTC
uk: Експорт часу у UTC

en: Foreign key dropdown order
uk: Порядок елементів у випадаючому списку зовнішніх ключів

en: Foreign key limit
uk: Обмеження зовнішнього ключа

en: Foreign key checks
uk: Перевірка зовнішніх ключів

en: First day of calendar
uk: Перший день тижня

en: Databases
uk: Бази даних

en: Browse mode
uk: Режим перегляду

en: Developer
uk: Розробник

en: Edit mode
uk: Режим редагування

en: Export defaults
uk: Експорт за замовчуванням

en: General
uk: Загальний

en: Import defaults
uk: Імпорт за замовчуванням

en: Import / export
uk: Імпорт / експорт

en: Navigation panel
uk: Панель навігації

en: Navigation tree
uk: Дерево навігації

en: Servers
uk: Сервери

en: Tables
uk: Таблиці

en: Main panel
uk: Головна панель

en: Other core settings
uk: Інші параметри ядра

en: Page titles
uk: Заголовки сторінки

en: Security
uk: Безпека

en: Basic settings
uk: Базові налаштування

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Server configuration
uk: Конфігурація сервера

en: Configuration storage
uk: Сховище конфігурації

en: Changes tracking
uk: Відстеження змін

en: SQL Query box
uk: Вікно SQL Запит

en: SQL queries
uk: SQL запити

en: Startup
uk: Початок

en: Database structure
uk: Структура бази даних

en: Table structure
uk: Структура таблиці

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Display relational schema
uk: Відобразити схему зв'язків

en: Text fields
uk: Текстові поля

en: Texy! text
uk: Texy! текст

en: Warnings
uk: Попередження

en: Console
uk: Консоль

en: Extra parameters for iconv
uk: Додаткові параметри для iconv

en: Ignore multiple statement errors
uk: Ігнорувати помилки декількох виразів

en: Enable drag and drop import
uk: Увімкнути перетягування імпорту

en: Partial import: allow interrupt
uk: Частковий імпорт: дозволити переривання

en: Do not abort on INSERT error
uk: Не переривати коли виникла INSERT помилка

en: Add ON DUPLICATE KEY UPDATE
uk: Добавити ВКЛЮЧИТИ ДУБЛІКАТ КЛЮЧА ОБНОВЛЕННЯ

en: Format of imported file
uk: Формат імпортованих файлів

en: Use LOCAL keyword
uk: Використовуйте ключове слово LOCAL

en: Column names in first row
uk: Імена стовпців у першому рядку

en: Do not import empty rows
uk: Не імпортувати пусті рядки

en: Import currencies ($5.00 to 5.00)
uk: Іипорт валют ($5.00 у 5.00)

en: Import percentages as proper decimals (12.00% to .12)
uk: Імпорт відсотків як десяткових чисел (12.00% у .12)

en: Partial import: skip queries
uk: Частковий імпорт: пропустити запити

en: Do not use AUTO_INCREMENT for zero values
uk: Не використовувати AUTO_INCREMENT для нульових значень

en: Read as multibytes
uk: Читайте, як багатобайтові

en: Initial state for sliders
uk: Початковий стан для слайдерів

en: Number of inserted rows
uk: Кількість вставлених рядків

en: Limit column characters
uk: Обмеження символів у стовбці

en: Delete all cookies on logout
uk: Видаляти всі cookies при виході

en: Recall user name
uk: Використати збережене ім'я користувача

en: Login cookie store
uk: Зберігати cookie авторизації

en: Login cookie validity
uk: Термін дії cookie авторизації

en: Bigger textarea for LONGTEXT
uk: Збільшене поле вводу тексту для LONGTEXT

en: Maximum displayed SQL length
uk: Масимальна довжина SQL для відображення

en: Maximum databases
uk: Максимально баз даних

en: Maximum items on first level
uk: Максимальна кількість елементів на першому рівні

en: Maximum items in branch
uk: Максимальна кількість елементів в гілці

en: Maximum number of rows to display
uk: Максимальна кількість рядків для відображення

en: Maximum tables
uk: Максимально таблиць

en: Memory limit
uk: Ліміт пам'яті

en: Show databases navigation as tree
uk: Показати навігацію бази даних у вигляді дерева

en: Navigation panel width
uk: Ширина навігаційної панелі

en: Link with main panel
uk: Зв'язати з головною панеллю

en: Display logo
uk: Показати логотип

en: Logo link URL
uk: URL посилання логотипу

en: Logo link target
uk: Ціль на яку посилається лотип

en: Display servers selection
uk: Показати вибір серверів

en: Target for quick access icon
uk: Ціль іконки швидкого доступу

en: Target for second quick access icon
uk: Ціль другої іконки швидкого доступу

en: Minimum number of items to display the filter box
uk: Мінімальна кількість пунктів для відображення вікна фільтру

en: Minimum number of databases to display the database filter box
uk: Мінімальна кількість баз даних для відображення вікна фільтру

en: Group items in the tree
uk: Групувати елементи в дереві

en: Database tree separator
uk: Розділювач дерева баз даних

en: Table tree separator
uk: Розділювач дерева таблиці

en: Maximum table tree depth
uk: Максимальна глибина дерева таблиці

en: Enable highlighting
uk: Включити підсвічування

en: Enable navigation tree expansion
uk: Увімкнути розширення дерева навігації

en: Show tables in tree
uk: Показати таблиці в дереві

en: Show views in tree
uk: Показати подання в дереві

en: Show functions in tree
uk: Показати функції в дереві

en: Show procedures in tree
uk: Показати процедури в дереві

en: Show events in tree
uk: Показати події в дереві

en: Expand single database
uk: Розгорнути єдину базу даних

en: Recently used tables
uk: Таблиці, що були недавно використані

en: Favorite tables
uk: Улюблені таблиці

en: Where to show the table row links
uk: Де можна відобразити посилання на рядки таблиці

en: Show row links anyway
uk: Завжди показувати рядок посилань

en: Natural order
uk: Звичайний порядок

en: Table navigation bar
uk: Таблиця панелі навігації

en: GZip output buffering
uk: GZip буферизація виводу

en: Default sorting order
uk: Порядок сортування за замовчуванням

en: Persistent connections
uk: Постійне з’єднання

en: Missing phpMyAdmin configuration storage tables
uk: Відсутня таблиця для збереження конфігурації phpMyAdmin

en: MySQL reserved word warning
uk: Попередження про зарезервоване слово MySQL

en: How to display the menu tabs
uk: Як відображати вкладки меню

en: How to display various action links
uk: Як відображати різноманітні посилання дій

en: Protect binary columns
uk: Захистити бінарні ставпці

en: Permanent query history
uk: Постійна історія запитів

en: Query history length
uk: Довжина історії запитів

en: Recoding engine
uk: Механізм перекодування

en: Remember table's sorting
uk: Запам'ятати сортування таблиці

en: Primary key default sort order
uk: Первинний ключ Порядок сортування за замовчуванням

en: Repeat headers
uk: Повторити заголовки

en: Grid editing: trigger action
uk: Редагування сітки: дія trigger

en: Relational display
uk: Реляційне відображення

en: Grid editing: save all edited cells at once
uk: Редагування сітки: зберегти всі відредаговані комірки зразу

en: Save directory
uk: Зберегти теку

en: Host authorization order
uk: Порядок авторизації хоста

en: Host authorization rules
uk: Правила авторизації хоста

en: Allow logins without a password
uk: Дозволити авторизацію без паролю

en: Allow root login
uk: Дозволити авторизацію для root

en: Session timezone
uk: Часовий пояс сесії

en: HTTP Realm
uk: HTTP область

en: Authentication type
uk: Тип аутентифікації

en: Bookmark table
uk: Таблиця закладок

en: Column information table
uk: Таблиця інформації про стовпці

en: Compress connection
uk: Стискати з’єднання

en: Control user password
uk: Пароль виділеного користувача

en: Control user
uk: Виділений користувач

en: Control host
uk: Керування хостом

en: Control port
uk: Керування портом

en: Disable use of INFORMATION_SCHEMA
uk: Вимкнути використання INFORMATION_SCHEMA

en: Hide databases
uk: Приховати бази даних

en: SQL query history table
uk: Таблиця історії SQL запитів

en: Server hostname
uk: Ім'я хоста сервера

en: Logout URL
uk: URL для виходу

en: Maximal number of table preferences to store
uk: Максимальна кількість властивостей таблиці, що зберігаються

en: QBE saved searches table
uk: QBE таблиця збережених пошукових запитів

en: Export templates table
uk: Експорт шаблонів таблиці

en: Central columns table
uk: Основні сповпці таблиці

en: Show only listed databases
uk: Показати лише бази даних з списку

en: Password for config auth
uk: Пароль для config auth

en: PDF schema: pages table
uk: PDF схема: сторінки таблиці

en: Database name
uk: Ім'я бази даних

en: Server port
uk: Порт сервера

en: Recently used table
uk: Нещодавно використані таблиці

en: Favorites table
uk: Уподобані таблиці

en: Relation table
uk: Таблиця зв'язків

en: Signon session name
uk: Ім'я сесії для Signon

en: Signon URL
uk: Signon URL-адреса

en: Server socket
uk: Сокет серверу

en: Use SSL
uk: Використовувати SSL

en: Designer and PDF schema: table coordinates
uk: Розробник і PDF схема: координати таблиці

en: Display columns table
uk: Таблиця з описами полів

en: UI preferences table
uk: Таблиця налаштувань користувацького інтерфейсу

en: Add DROP DATABASE
uk: Додати DROP DATABASE

en: Add DROP TABLE
uk: Додати DROP TABLE

en: Add DROP VIEW
uk: Додати DROP VIEW

en: Statements to track
uk: Стеження за виразами

en: SQL query tracking table
uk: Таблиця відстежування SQL запитів

en: Automatically create versions
uk: Автоматично створювати версії

en: User preferences storage table
uk: Таблиця збереження налаштувань користувача

en: Users table
uk: Таблиця користувачів

en: User groups table
uk: Таблиця груп користувачів

en: Hidden navigation items table
uk: Приховати навігаційні елементи

en: User for config auth
uk: Прописаний користувач

en: Verbose name of this server
uk: Повна назва цього сервера

en: Allow to display all the rows
uk: Дозволити відображати всі рядки

en: Show password change form
uk: Показати форму для зміни паролю

en: Show create database form
uk: Показати форму для створення бази даних

en: Show table comments
uk: Показати коментарі таблиці

en: Show creation timestamp
uk: Показати час створення

en: Show last update timestamp
uk: Показати час останнього оновлення

en: Show last check timestamp
uk: Показати час остньої перевірки

en: Show table charset
uk: Показати таблиці кодування

en: Show field types
uk: Показувати типи полів

en: Show function fields
uk: Показувати поля функції

en: Show hint
uk: Відображати підказки

en: Show phpinfo() link
uk: Показувати посилання phpinfo()

en: Show detailed MySQL server information
uk: Показувати докладну інформацію про сервер MySQL

en: Show SQL queries
uk: Показувати SQL-запити

en: Retain query box
uk: Залишати вікно запиту

en: Show statistics
uk: Показувати статистику

en: Skip locked tables
uk: Пропускати заблоковані таблиці

en: Edit
uk: Редагувати

en: Explain SQL
uk: Тлумачити SQL

en: Refresh
uk: Оновити

en: Create PHP code
uk: Створити PHP код

en: Suhosin warning
uk: Попередження про Suhosin

en: Login cookie validity warning
uk: Попередження про термін дії cookie

en: Textarea columns
uk: Текстове поле стовпців

en: Textarea rows
uk: Текстове поле рядків

en: Database
uk: База даних

en: Default title
uk: Заголовок по замовчуванню

en: Server
uk: Сервер

en: Table
uk: Таблиця

en: List of trusted proxies for IP allow/deny
uk: Список довірених проксі для IP allow/deny

en: Upload directory
uk: Каталог відвантаження

en: Use database search
uk: Використовувати пошук по базі даних

en: Enable the Developer tab in settings
uk: Включення вкладки розробника в налаштуваннях

en: Version check
uk: Перевірка версії

en: Proxy URL
uk: Адреса проксі

en: Proxy username
uk: Ім'я користувача проксі

en: Proxy password
uk: Пароль проксі

en: URL for reCAPTCHA v2 API
uk: URL для reCAPTCHA v2 API

en: Content-Security-Policy snippet for reCAPTCHA v2 API
uk: Content-Security-Policy фрагмент для reCAPTCHA v2 API

en: Request parameter for reCAPTCHA v2 API
uk: Запит параметра для reCAPTCHA v2 API

en: Response parameter for reCAPTCHA v2 API
uk: Відповідь параметра для reCAPTCHA v2 API

en: Public key for reCAPTCHA
uk: Відкритий ключ для reCAPTCHA

en: Private key for reCAPTCHA
uk: Приватний ключ для reCaptcha

en: URL for reCAPTCHA siteverify
uk: URL-адреса для reCAPTCHA перевірки сайту

en: Send error reports
uk: Надіслати звіти про помилку

en: Enter executes queries in console
uk: Enter виконує запити в консолі

en: Enable Zero Configuration mode
uk: Увімкнути режим нульової конфігурації

en: Show query history at start
uk: Показати історію на початку

en: Always expand query messages
uk: Завжди розгортати повідомлення запиту

en: Show current browsing query
uk: Показати поточний перегляд запиту

en: Execute queries on Enter and insert new line with Shift+Enter
uk: Виконати запит по натиснені на Enter і вставити новий рядок по натиснені на Shift+Enter

en: Switch to dark theme
uk: Переключити на темну тему

en: Console height
uk: Висота консолі

en: Console mode
uk: Режим консолі

en: Group queries
uk: Груповати запити

en: Order
uk: Сортувати

en: Order by
uk: Сортувати за

en: Server connection collation
uk: Зіставлення підключення сервера

en: Missing data for %s
uk: Відсутні дані для %s

en: Incorrect value!
uk: Некоректне значення!

en: unavailable
uk: недоступний

en: "%s" requires %s extension
uk: "%s" потребує %s розширення

en: Compressed import will not work due to missing function %s.
uk: Стиснутий імпорт не буде працювати через відсутність функції %s.

en: Compressed export will not work due to missing function %s.
uk: Стиснутий експорт не буде працювати через відсутність функції %s.

en: maximum %s
uk: максимум %s

en: Config authentication
uk: Авторизація через файл конфігурації

en: HTTP authentication
uk: Авторизація за допомогою HTTP

en: Signon authentication
uk: Авторизація за допомогою Signon

en: Quick
uk: Швидко

en: Custom
uk: Звичайно

en: Structure
uk: Структура

en: Data
uk: Дані

en: CSV for MS Excel
uk: CSV для даних MS Excel

en: OpenDocument Spreadsheet
uk: Електрона таблиця OpenDocument

en: OpenDocument Text
uk: Текст OpenDocument

en: Export
uk: Експорт

en: Features
uk: Особливості

en: CSV using LOAD DATA
uk: CSV, використовуючи LOAD DATA

en: Import
uk: Імпорт

en: Default transformations
uk: Перетворення за замовчуванням

en: Cannot save settings, submitted configuration form contains errors!
uk: Неможливо зберегти налаштування, відправлена форма конфігурації містить помилки!

en: Existing configuration file (%s) is not readable.
uk: Існуючий файл конфігурації (%s) не читабельний.

en: Wrong permissions on configuration file, should not be world writable!
uk: Невірні права доступу до конфігураційного файлу, він не повинен бути доступним для всіх!

en: Failed to read configuration file!
uk: Не вдалося прочитати файл конфігурації!

en: This usually means there is a syntax error in it, please check any errors shown below.
uk: Як правило, це означає, що в ньому є синтаксичні помилки, будь ласка, перевірте будь-які помилки що показано нижче.

en: Invalid server index: %s
uk: Невірний індекс сервера: %s

en: Server %d
uk: Сервер %d

en: This %soption%s should be disabled as it allows attackers to bruteforce login to any MySQL server. If you feel this is necessary, use %srestrict login to MySQL server%s or %strusted proxies list%s. However, IP-based protection with trusted proxies list may not be reliable if your IP belongs to an ISP where thousands of users, including you, are connected to.
uk: Цей %sпараметр%s має бути вимкненим, тому що дозволяє зловмисникам виконувати повний перебір (метод грубої сили) облікового імені для будь-якого сервера MySQL. Якщо вже необхідно активувати даний параметр використовуйте %sщоб обмежити вхід на сервер MySQL%s чи %sсписок довірених проксі%s. Однак, захист на IP-основі, не є надійним, якщо ваш IP не є виділеним, а належить провайдеру, до якого приєднані тисячі користувачів разом з вами.

en: This value should be double checked to ensure that this directory is neither world accessible nor readable or writable by other users on your server.
uk: Це значення має бути детально перевірене на предмет того, що цей каталог недоступний зовні, і не відкритий на читання або запис іншими користувачами вашого серверу.

en: You should use SSL connections if your database server supports it.
uk: Необхідно використовувати SSL-з'єднання, якщо ваш сервер бази даних підтримує його.

en: If you feel this is necessary, use additional protection settings - %1$shost authentication%2$s settings and %3$strusted proxies list%4$s. However, IP-based protection may not be reliable if your IP belongs to an ISP where thousands of users, including you, are connected to.
uk: При необхідності можна використати додаткові налаштування захисту - налаштування %1$sавтентифікації хоста%2$s та %3$sсписок довірених проксі%4$s. Однак, захист на основі IP не може бути надійним, якщо ваш IP не є виділеним, а належить провайдеру і через який разом з вами з'єднуються тисячі користувачів.

en: You set the [kbd]config[/kbd] authentication type and included username and password for auto-login, which is not a desirable option for live hosts. Anyone who knows or guesses your phpMyAdmin URL can directly access your phpMyAdmin panel. Set %1$sauthentication type%2$s to [kbd]cookie[/kbd] or [kbd]http[/kbd].
uk: Ви встановили [kbd]конфігураційний[/kbd] тип аутентифікації і ввели ім'я користувача і пароль для автоматичного входу в систему, що не є бажаним варіантом для діючого хосту. Будь-хто, хто знає чи має здогадки щодо URL-адреси вашого PHPMyAdmin може безпосередньо отримати доступ до панелі PHPMyAdmin. Встановіть %1$sтип автентифікації%2$s [kbd]куки[/kbd] або [kbd]http[/kbd].

en: You allow for connecting to the server without a password.
uk: Ви дозволяєте приєднуватися до сервера без пароля.

en: %sZip decompression%s requires functions (%s) which are unavailable on this system.
uk: %sРозпакування з формату Zip%s вимагає наявності функцій (%s), котрі в цій системі недоступні.

en: %sZip compression%s requires functions (%s) which are unavailable on this system.
uk: %sСтиснення в форматі Zip%s вимагає наявності функцій (%s), котрі в цій системі недоступні.

en: You didn't have blowfish secret set and have enabled [kbd]cookie[/kbd] authentication, so a key was automatically generated for you. It is used to encrypt cookies; you don't need to remember it.
uk: Ви не встановили ключ blowfish і увімкнули аутентифікацію [kbd]cookie[/kbd], тому ключ було створено автоматично. Він використовується для шифрування cookie; вам непотрібно пам'ятати його.

en: %1$sLogin cookie validity%2$s greater than %3$ssession.gc_maxlifetime%4$s may cause random session invalidation (currently session.gc_maxlifetime is %5$d).
uk: %1$sТермін придатності cookie входу%2$s перевищує %3$sssession.gc_maxlifetime%4$s і може викликати випадкові скидання сеансу (наразі session.gc_maxlifetime рівний %5$d).

en: %sLogin cookie validity%s should be set to 1800 seconds (30 minutes) at most. Values larger than 1800 may pose a security risk such as impersonation.
uk: %sТермін придатності cookie входу%s взагалі не повинен перевищувати 1800 секунд (30 хвилин). Значення, що перевищують 1800 можуть нести ризик небезпеки через можливість використання сеансу іншою особою.

en: If using [kbd]cookie[/kbd] authentication and %sLogin cookie store%s is not 0, %sLogin cookie validity%s must be set to a value less or equal to it.
uk: При використанні [kbd]cookie[/kbd] перевірки автентичності і %sLogin cookie store%s не 0, %sLogin cookie validity%s повинно бути встановлене на значення, менше або рівне йому.

en: %1$sBzip2 compression and decompression%2$s requires functions (%3$s) which are unavailable on this system.
uk: %1$sСтиснення і розпакування в форматі Bzip%2$s вимагає наявності функцій (%3$s), котрі в цій системі недоступні.

en: %1$sGZip compression and decompression%2$s requires functions (%3$s) which are unavailable on this system.
uk: %1$sСтиснення і розпакування в форматі Gzip%2$s вимагає наявності функцій (%3$s), котрі в цій системі недоступні.

en: no description
uk: без опису

en: You do not have necessary privileges to create a database named '%s'. You may go to 'Operations' tab of any database to set up the phpMyAdmin configuration storage there.
uk: У вас немає необхідних прав для створення бази даних з ім'ям '%s'. Ви можете перейти на вкладку 'Операції' з якої-небудь бази даних для настройки зберігання конфігурації PHPMYADMIN там.

en: View users
uk: Переглянути користувачів

en: Server-level tabs
uk: Вкладки рівня сервера

en: Database-level tabs
uk: Вкладки рівня бази даних

en: Table-level tabs
uk: Вкладки рівня таблиці

en: Could not connect to the database server!
uk: Не вдалося з'єднатися з сервером бази даних!

en: Invalid authentication type!
uk: Невірний тип аутентифікації!

en: Empty username while using [kbd]config[/kbd] authentication method!
uk: При використанні ідентифікації [kbd]config[/kbd] порожнє ім'я користувача!

en: Empty signon session name while using [kbd]signon[/kbd] authentication method!
uk: При використанні методу ідентифікації [kbd]signon[/kbd] не встановлено ім'я сесії!

en: Empty signon URL while using [kbd]signon[/kbd] authentication method!
uk: При використанні методу ідентифікації [kbd]signon[/kbd] не встановлений URL!

en: Empty phpMyAdmin control user while using phpMyAdmin configuration storage!
uk: Відсутнє ім'я адміністратора phpMyAdmin при використанні сховища конфігурації!

en: Empty phpMyAdmin control user password while using phpMyAdmin configuration storage!
uk: Відсутній пароль адміністратора phpMyAdmin при використанні сховища конфігурації!

en: Incorrect value:
uk: Некоректне значення:

en: Incorrect IP address: %s
uk: Некоректно введена IP адреса: %s

en: Not a valid port number!
uk: Не припустимим номер порту!

en: Not a positive number!
uk: Не додатнє число!

en: Not a non-negative number!
uk: Не від'ємне число!

en: Value must be less than or equal to %s!
uk: Значення має дорівнювати або бути меншим ніж %s!

en: Showing %1$d bookmark (both private and shared) | Showing %1$d bookmarks (both private and shared)
uk[0]: Показати %1$d закладку (приватні та загальні)
uk[1]: Показати %1$d закладки (приватні та загальні)
uk[2]: Показати %1$d закладок (приватні та загальні)

en: No bookmarks
uk: Немає закладок

en: SQL Query Console
uk: Консоль SQL запитів

en: No databases selected.
uk: Жодної бази даних не вибрано.

en: The %s file is not available on this system, please visit %s for more information.
uk: Файл %s недоступний у цiй системi, будь ласка завітайте на %s за додатковою інформацією.

en: Showing rows %1$s - %2$s.
uk: Показано рядки %1$s - %2$s.

note: l10n: The user tries to save a page with an existing name in Designer
en: There already exists a page named "%s" please rename it to something else.
uk: Сторінка з іменем "%s" вже існує; виберіть інше ім'я.

en: No tables found in database.
uk: В базі даних не виявлено таблиць.

en: Could not load export plugins, please check your installation!
uk: Відсутні плагіни експорту. Будь ласка, перевірте правильність установки!

en: Could not load import plugins, please check your installation!
uk: Неможливо завантажити імпортовані плагіни, будь ласка, перевірте вашу установку!

en: No collation provided.
uk: Зіставлення не надано.

en: The database name is empty!
uk: Відсутнє ім'я бази даних!

en: Cannot copy database to the same name. Change the name and try again.
uk: Неможливо скопіювати базу даних з тим самим ім'ям. Змініть ім'я та повторіть спробу.

en: Database %1$s has been renamed to %2$s.
uk: Базу даних %1$s перейменовано в %2$s.

en: Database %1$s has been copied to %2$s.
uk: Базу даних %1$s скопійовано до %2$s.

en: The phpMyAdmin configuration storage has been deactivated. %sFind out why%s.
uk: Сховище конфігурації phpMyAdmin деактивовано. %sДовідайтесь чому%s.

en: Access denied!
uk: Доступ заборонено!

en: No table selected.
uk: Жодної таблиці не вибрано.

en: Success!
uk: Успіх!

en: View %s has been dropped.
uk: Перегляд %s було знищено.

en: Table %s has been dropped.
uk: Таблицю %s знищено.

en: Table %s has been emptied.
uk: Таблиця %s очищено.

en: This view has at least this number of rows. Please refer to %sdocumentation%s.
uk: Подання має щонайменше цю кількість рядків. Будь-ласка, зверніться до %sдокументації%s.

en: unknown
uk: невідоме

en: Yes
uk: Так

en: No change
uk: Змін немає

en: Favorite List is full!
uk: Перелік обраного заповнено!

en: Tracking data deleted successfully.
uk: Дані відстеження успішно видалені.

en: Version %1$s was created for selected tables, tracking is active for them.
uk: Версія %1$s створена для вибраних таблиць, відстеження увімкнено.

en: No tables selected.
uk: Жодної таблиці не вибрано.

en: Database Log
uk: Журнал бази даних

en: An error has been detected and an error report has been automatically submitted based on your settings.
uk: Виявлена помилка. Звіт про помилку автоматично надіслано у відповідності до ваших налаштувань.

en: Thank you for submitting this report.
uk: Дякуємо за поданий звіт.

en: An error has been detected and an error report has been generated but failed to be sent.
uk: Виявлена помилка. Створено звіт про помилку, але надіслати його не вдалося.

en: If you experience any problems please submit a bug report manually.
uk: Якщо це створює проблему - надішліть повідомлення про помилку вручну.

en: You may want to refresh the page.
uk: Можливо, варто перезавантажити сторінку.

en: Bad type!
uk: Помилковий тип!

en: Bad parameters!
uk: Помилкові параметри!

en: You were logged out from one server, to logout completely from phpMyAdmin, you need to logout from all servers.
uk: Ви вийшли з одного сервера, щоб повністю вийти з phpMyAdmin, ви повинні вийти з усіх серверів.

en: The phpMyAdmin configuration storage is not completely configured, some extended features have been deactivated. %sFind out why%s.
uk: Сховище конфігурації phpMyAdmin не повністю налаштовано, деякі функції розширення було деактивовано. %sЗ'ясуйте чому%s.

en: Or alternately go to 'Operations' tab of any database to set it up there.
uk: Або перейдіть на вкладку 'Операції' будь-якої бази даних та налаштуйте там.

en: Your PHP parameter [a@https://www.php.net/manual/en/session.configuration.php#ini.session.gc-maxlifetime@_blank]session.gc_maxlifetime[/a] is lower than cookie validity configured in phpMyAdmin, because of this, your login might expire sooner than configured in phpMyAdmin.
uk: Параметр PHP [a@https://www.php.net/manual/en/session.configuration.php#ini.session.gc-maxlifetime@_blank]session.gc_maxlifetime[/a] менший, ніж параметр терміну зберігання кук визначений в phpMyAdmin. Тому Ваша сесія закінчиться раніше, ніж налаштовано в phpMyAdmin.

en: Login cookie store is lower than cookie validity configured in phpMyAdmin, because of this, your login will expire sooner than configured in phpMyAdmin.
uk: Термін зберігання кук сесії менший, ніж параметр терміну зберігання кук визначений в phpMyAdmin. Тому Ваша сесія закінчиться раніше, ніж налаштовано в phpMyAdmin.

en: Your server is running with default values for the controluser and password (controlpass) and is open to intrusion; you really should fix this security weakness by changing the password for controluser 'pma'.
uk: Ваш сервер працює з значеннями за замовчуванням для controluser і пароля (controlpass) і відкритий для втручання; вам потрібно виправити цю уразливість безпеки, змінивши пароль для controluser 'pma'.

en: The configuration file needs a valid key for cookie encryption. A temporary key was automatically generated for you. Please refer to the [doc@cfg_blowfish_secret]documentation[/doc].
uk: Для файлу конфігурації потрібен дійсний ключ для шифрування файлів cookie. Для вас автоматично створено тимчасовий ключ. Перегляньте [doc@cfg_blowfish_secret]документацію[/doc].

en: The cookie encryption key in the configuration file is longer than necessary. It should only be %d bytes long. Please refer to the [doc@cfg_blowfish_secret]documentation[/doc].
uk: Ключ шифрування cookie у файлі конфігурації довший, ніж потрібно. Він має мати лише %d байтів. Перегляньте [doc@cfg_blowfish_secret]документацію[/doc].

en: Directory [code]config[/code], which is used by the setup script, still exists in your phpMyAdmin directory. It is strongly recommended to remove it once phpMyAdmin has been configured. Otherwise the security of your server may be compromised by unauthorized people downloading your configuration.
uk: Каталог [code]config[/code], який використовує сценарій установки, все ще існує в каталозі phpMyAdmin. Якщо phpMyAdmin вже налаштовано, його необхідно видалити. В іншому випадку безпека вашого сервера може бути порушена через несанкціонований доступ до конфігураційного файлу завантаження.

en: Server running with Suhosin. Please refer to %sdocumentation%s for possible issues.
uk: Сервер працює з Suhosin. Щодо можливих проблем звертайтеся до %sдокументації%s.

en: The $cfg['TempDir'] (%s) is not accessible. phpMyAdmin is not able to cache templates and will be slow because of this.
uk: $cfg['TempDir'] (%s) недоступний. phpMyAdmin не може кешувати шаблони оскільки буде повільним через це.

en: The mbstring PHP extension was not found and you seem to be using a multibyte charset. Without the mbstring extension phpMyAdmin is unable to split strings correctly and it may result in unexpected results.
uk: PHP розширення mbstring не знайдено, і, схоже на те, що використовуються багатобайтові символи. Без mbstring phpMyAdmin не зможе правильно виконати поділ текстових рядків, що може призвести до неочікуваних результатів.

en: The curl extension was not found and allow_url_fopen is disabled. Due to this some features such as error reporting or version check are disabled.
uk: Розширення curl не знайдено i allow_url_fopen вимкнено. Тому деякi функцiї такi як звiт про помилку або перевiрка версiї вимкнено.

en: Incomplete params
uk: Неповні параметри

en: Succeeded
uk: Успішно

en: Failed
uk: Помилка

en: You probably tried to upload a file that is too large. Please refer to %sdocumentation%s for a workaround for this limit.
uk: Імовірно Ви намагаєтесь завантажити занадто великий файл. Будь ласка, зверніться до %sдокументації%s для знаходження шляхів вирішення цієї проблеми.

en: Showing bookmark
uk: Показані закладки

en: The bookmark has been deleted.
uk: Закладка видалена.

en: No data was received to import. Either no file name was submitted, or the file size exceeded the maximum size permitted by your PHP configuration. See [doc@faq1-16]FAQ 1.16[/doc].
uk: Немає даних для імпорту. Не вказано назву файлу або його розмір перевищив допустимий максимум для вашої PHP конфігурації. Дивіться [doc@faq1-16]FAQ 1.16[/doc].

en: Import has been successfully finished, %d query executed. | Import has been successfully finished, %d queries executed.
uk[0]: Імпорт завершився вдало, %d запит виконано.
uk[1]: Імпорт завершився вдало, %d запити виконано.
uk[2]: Імпорт завершився вдало, %d запитів виконано.

en: Script timeout passed, if you want to finish import, please %sresubmit the same file%s and import will resume.
uk: Вийшов час очікування виконання сценарію. Якщо Ви бажаєте завершити імпорт, будь ласка %s повторно відправте файл %s і імпорт буде відновлено.

en: However on last run no data has been parsed, this usually means phpMyAdmin won't be able to finish this import unless you increase php time limits.
uk: Під час останнього запуску дані не були оброблені. Як правило, це означає, що phpMyAdmin не зможе завершити процес імпорту до тих пір, поки не буде збільшено обмеження часу виконання php скриптів.

en: "DROP DATABASE" statements are disabled.
uk: Оператор "DROP DATABASE" вимкнений.

en: Only single-table UPDATE and DELETE queries can be simulated.
uk: Тільки однією з таблиць UPDATE і DELETE запити можуть бути змодельовані.

en: Could not load the progress of the import.
uk: Не вдалося завантажити, щоб розпочати імпорт.

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Do you really want to execute "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте виконати "%s"?

en: You are about to DESTROY a complete database!
uk: Ви збираєтесь повністю ЗНИЩИТИ базу даних!

en: Cannot rename database to the same name. Change the name and try again.
uk: Неможливо перейменувати базу даних з таким же ім'ям. Змініть ім'я та спробуйте ще раз.

en: You are about to DESTROY a complete table!
uk: Ви збираєтесь ЗНИЩИТИ таблицю!

en: You are about to TRUNCATE a complete table!
uk: Ви збираєтесь ОЧИСТИТИ таблицю!

en: You are about to DELETE all the rows of the table!
uk: Ви збираєтесь ЗНИЩИТИ всі рядки таблиці!

en: Delete tracking data for this table?
uk: Видалити дані відстеження для цієї таблиці?

en: Delete tracking data for these tables?
uk: Видалити дані відстеження для цих таблиць?

en: Delete tracking data for this version?
uk: Видалити дані відстеження для цієї версії?

en: Delete tracking data for these versions?
uk: Видалити дані відстеження для цих версій?

en: Delete entry from tracking report?
uk: Видалити запис з звіту стеження?

en: Deleting tracking data
uk: Видалення даних відстеження

en: Dropping Primary Key/Index
uk: Знищення первинного ключа/індексу

en: Dropping Foreign key.
uk: Видалення зовнішнього ключа.

en: This operation could take a long time. Proceed anyway?
uk: Ця операція може зайняти багато часу. Продовжити?

en: Do you really want to delete user group "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити групу користувачів "%s"?

en: Do you really want to delete the search "%s"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити пошук "%s"?

en: You have unsaved changes; are you sure you want to leave this page?
uk: У вас є незбережені зміни; ви впевнені, що хочете залишити цю сторінку?

en: You are trying to reduce the number of rows, but have already entered data in those rows which will be lost. Do you wish to continue?
uk: Ви намагаєтеся зменшити кількість рядків, але дані в цих рядках будуть втрачені. Ви хочете продовжити?

en: Do you really want to revoke the selected user(s) ?
uk: Ви дійсно бажаєте відкликати обраного(их) користувача(ів)?

en: Do you really want to delete this central column?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей головний стовпець?

en: Do you really want to delete the selected items?
uk: Ви дійсно хочете видалити виділені елементи?

en: Do you really want to DROP the selected partition(s)? This will also DELETE the data related to the selected partition(s)!
uk: Ви дійсно бажаєте СКИНУТИ вибраний(нi) розділ(и)? Це також ВИДАЛИТЬ данні якi відносяться до вибраного(их) розділу(iв)!

en: Do you really want to TRUNCATE the selected partition(s)?
uk: Ви дійсно хочете СКИНУТИ вибраний розділ(и)?

en: Do you really want to remove partitioning?
uk: Ви дійсно хочете видалити розділи?

en: Do you really want to reset the replica (RESET REPLICA)?
uk: Ви дійсно хочете скинути репліку (RESET REPLICA)?

en: This operation will attempt to convert your data to the new collation. In rare cases, especially where a character doesn't exist in the new collation, this process could cause the data to appear incorrectly under the new collation; in this case we suggest you revert to the original collation and refer to the tips at
uk: Ця операція буде намагатися перетворити ваші дані на нове зіставлення. У рідкісних випадках, особливо коли символ не існує в новому зіставленні, цей процес може призвести до того, що дані можуть відображатись неналежним чином у новому зіставленні; у цьому випадку, ми пропонуємо вам повернутися до початкового зіставлення і звернутися до порад на

en: Garbled Data
uk: Спотворені дані

en: Are you sure you wish to change the collation and convert the data?
uk: Ви впевнені, що ви хочете змінити зіставлення і конвертувати дані?

en: Through this operation, MySQL attempts to map the data values between collations. If the character sets are incompatible, there may be data loss and this lost data may <b>NOT</b> be recoverable simply by changing back the column collation(s). <b>To convert existing data, it is suggested to use the column(s) editing feature (the "Change" Link) on the table structure page. </b>
uk: Через цю операцію MySQL намагається зіставити значення даних між співставленнями. Якщо набори символів несумісні, то можуть бути втрачені дані і їх <b>НЕМОЖЛИВО</b> буде відновити шляхом повторної зміни стовпця співставлення(ь).<b>Щоб перетворити наявні дані, пропонується використовувати функцію редагування стовпця(ів) ('Змінити') на сторінці структури таблиці.</b>

en: Are you sure you wish to change all the column collations and convert the data?
uk: Ви впевнені, що хочете змінити всі стовпці співставлення і конвертувати дані?

en: Save & close
uk: Зберегти і закрити

en: Reset
uk: Скинути

en: Reset all
uk: Скинути все

en: Missing value in the form!
uk: Відсутнє значення в формі!

en: Select at least one of the options!
uk: Виберіть принаймні один із варіантів!

en: Please enter a valid number!
uk: Будь ласка, введіть правильне числове значення!

en: Please enter a valid length!
uk: Будь ласка, введіть припустиму довжину!

en: Add index
uk: Додати індекс

en: Edit index
uk: Редагувати індекс

note: l10n: Rename a table Index
en: Rename index
uk: Перейменувати індекс

en: Add %s column(s) to index
uk: Додати до індексу %s стовпець(ів)

en: Create single-column index
uk: Створити індекс з одного стовпця

en: Create composite index
uk: Створити складений індекс

en: Composite with:
uk: Складається з:

en: Please select column(s) for the index.
uk: Будь ласка, виберіть стовпець(і) для індексу.

en: Preview SQL
uk: Попередній перегляд SQL

en: Simulate query
uk: Змоделювати запит

en: SQL query:
uk: SQL-запит:

note: l10n: Default label for the y-Axis of Charts
en: Y values
uk: Значення Y

en: Please enter the SQL query first.
uk: Будь ласка, спочатку введіть запит SQL.

en: The host name is empty!
uk: Відсутнє ім'я хосту!

en: The user name is empty!
uk: Відсутнє ім'я користувача!

en: The password is empty!
uk: Відсутній пароль!

en: The passwords aren't the same!
uk: Паролі не співпадають!

en: Removing Selected Users
uk: Видалення вибраних користувачів

en: Close
uk: Закрити

[ctx: Lock the account.]
en: Lock
uk: Заблокувати

[ctx: Unlock the account.]
en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Lock this account.
uk: Блокує цей обліковий запис.

en: Unlock this account.
uk: Розблоковує обліковий запис.

en: Template was created.
uk: Шаблон створений.

en: Template was loaded.
uk: Шаблон завантажений.

en: Template was updated.
uk: Шаблон оновлено.

en: Template was deleted.
uk: Шаблон видалений.

note: l10n: Other, small valued, queries
en: Other
uk: Інше

en: Connections / Processes
uk: З'єднань / Процесів

en: Local monitor configuration incompatible!
uk: Несумісна конфігурація локального монітору!

en: The chart arrangement configuration in your browsers local storage is not compatible anymore to the newer version of the monitor dialog. It is very likely that your current configuration will not work anymore. Please reset your configuration to default in the <i>Settings</i> menu.
uk: Конфігурація графіку розташування в локальному сховищі вашого браузеру більше не сумісна з новою версією монітора діалогового вікна. Цілком імовірно, що ваша поточна конфігурація більше не буде працювати. Будь ласка, встановіть вашу конфігурацію за замовчанням в меню <i>Установки</i>.

en: Query cache efficiency
uk: Ефективність кешу запитів

en: Query cache usage
uk: Використання кешу запитів

en: Query cache used
uk: Використано кеш запитів

en: System CPU usage
uk: Використання системного процесора

en: System memory
uk: Системна пам'ять

en: System swap
uk: Система підкачки

en: Average load
uk: Середнє навантаження

en: Total memory
uk: Загальна пам'ять

en: Cached memory
uk: Пам'яті кешовано

en: Buffered memory
uk: Пам'яті буферизовано

en: Free memory
uk: Вільна пам'ять

en: Used memory
uk: Пам'яті використано

en: Total swap
uk: Загальний об'єм підкачки

en: Cached swap
uk: Кешований об'єм підкачки

en: Used swap
uk: Використаний об'єм підкачки

en: Free swap
uk: Вільний об'єм підкачки

en: Bytes sent
uk: Байтів надіслано

en: Bytes received
uk: Байтів отримано

en: Connections
uk: З'єднань

en: Processes
uk: Процесів

note: l10n: shortcuts for Byte
en: B
uk: Б

note: l10n: shortcuts for Kilobyte
en: KiB
uk: КБ

note: l10n: shortcuts for Megabyte
en: MiB
uk: МБ

note: l10n: shortcuts for Gigabyte
en: GiB
uk: ГБ

note: l10n: shortcuts for Terabyte
en: TiB
uk: ТБ

note: l10n: shortcuts for Petabyte
en: PiB
uk: ПБ

note: l10n: shortcuts for Exabyte
en: EiB
uk: ЕБ

en: %d table(s)
uk: %d таблиця(ь)

note: l10n: Questions is the name of a MySQL Status variable
en: Questions
uk: Питання

en: Traffic
uk: Трафік

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add chart to grid
uk: Додати графік до сітки

en: Please add at least one variable to the series!
uk: Будь ласка, додайте хоча б одну змінну в серії!

en: None
uk: Жодного

en: Resume monitor
uk: Відновити монітор

en: Pause monitor
uk: Призупинити монітор

en: Start auto refresh
uk: Почати автоматичне оновлення

en: Stop auto refresh
uk: Припинити автоматичне оновлення

en: general_log and slow_query_log are enabled.
uk: general_log та slow_query_log ввімкнені.

en: general_log is enabled.
uk: general_log ввімкнений.

en: slow_query_log is enabled.
uk: slow_query_log ввімкнений.

en: slow_query_log and general_log are disabled.
uk: general_log та slow_query_log вимкнені.

en: log_output is not set to TABLE.
uk: log_output не встановлений для TABLE.

en: log_output is set to TABLE.
uk: log_output встановлений для TABLE.

en: slow_query_log is enabled, but the server logs only queries that take longer than %d seconds. It is advisable to set this long_query_time 0-2 seconds, depending on your system.
uk: slow_query_log ввімкнений, але сервер реєструє тільки запити що є довші за %d секунди. Рекомендовано встановити long_query_time 0-2 секунди, в залежності від вашої системи.

en: long_query_time is set to %d second(s).
uk: long_query_time встановлено на %d секунди(секунд).

en: Following settings will be applied globally and reset to default on server restart:
uk: Ці налаштування будуть застосовані на глобальному рівні і відновляться за замовчуванням після перезавантаження сервера:

note: l10n: %s is FILE or TABLE
en: Set log_output to %s
uk: Встановити log_output в %s

note: l10n: Enable in this context means setting a status variable to ON
en: Enable %s
uk: Увімкнено %s

note: l10n: Disable in this context means setting a status variable to OFF
en: Disable %s
uk: Вимкнено %s

note: l10n: %d seconds
en: Set long_query_time to %d seconds.
uk: Встановити long_query_time у %d секунд.

en: You can't change these variables. Please log in as root or contact your database administrator.
uk: Ви не можете змінити ці змінні. Будь ласка увійдіть як root або зв'яжіться з вашим адміністратором бази даних.

en: Change settings
uk: Змінити налаштування

en: Current settings
uk: Поточні налаштування

en: Chart title
uk: Назва графіку

note: l10n: As in differential values
en: Differential
uk: Диференціальний

en: Divided by %s
uk: Розділено на %s

en: Unit
uk: Блок

en: From slow log
uk: З журналу повільних запитів

en: From general log
uk: Із загального журналу

en: The database name is not known for this query in the server's logs.
uk: Ім'я бази даних для цього запиту не присутнє в журналі сервера.

en: Analysing logs
uk: Аналіз журналів

en: Analysing & loading logs. This may take a while.
uk: Аналіз та завантаження журналів. Це може зайняти деякий час.

en: Cancel request
uk: Скасувати запит

en: This column shows the amount of identical queries that are grouped together. However only the SQL query itself has been used as a grouping criteria, so the other attributes of queries, such as start time, may differ.
uk: Цей стовпець показує кількість однакових запитів, які групуються разом. Однак тільки сам SQL запит був використаний в якості критеріїв класифікації, так що інші атрибути запиту, такі як час початку, можуть відрізнятися.

en: Since grouping of INSERTs queries has been selected, INSERT queries into the same table are also being grouped together, disregarding of the inserted data.
uk: Оскільки було обрано групування запитів INSERT, запити INSERT в тій же таблиці також групуються разом, незважаючи на вставлені дані.

en: Log data loaded. Queries executed in this time span:
uk: Журнальні дані завантажені. Запити виконані в цей проміжок часу:

en: Jump to Log table
uk: Перейти до таблиці Log

en: No data found
uk: Даних не знайдено

en: Log analysed, but no data found in this time span.
uk: Журнал проаналізований, але даних в цей проміжок часу не знайдено.

en: Analyzing…
uk: Аналізується…

en: Explain output
uk: Аналіз результатів

en: Status
uk: Статус

en: Time
uk: Час

en: Total time:
uk: Загальний час:

en: Profiling results
uk: Профільні результати

[ctx: Display format]
en: Table
uk: Таблиця

en: Chart
uk: Діаграма

[ctx: Alias]
en: Database
uk: База даних

[ctx: Alias]
en: Table
uk: Таблиця

[ctx: Alias]
en: Column
uk: Стовпець

note: l10n: A collection of available filters
en: Log table filter options
uk: Опції фільтрів таблиці журнала

note: l10n: Filter as in "Start Filtering"
en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter queries by word/regexp:
uk: Фільтр запитів по слову/регулярному виразу:

en: Group queries, ignoring variable data in WHERE clauses
uk: Групувати запити, ігноруючи змінні в операторі WHERE

en: Sum of grouped rows:
uk: Сума згрупованих рядків:

en: Total:
uk: Всього:

en: Loading logs
uk: Завантаження журналів

en: Monitor refresh failed
uk: Оновлення монітору не вдалося

en: While requesting new chart data the server returned an invalid response. This is most likely because your session expired. Reloading the page and reentering your credentials should help.
uk: Під час запиту нової таблиці даних сервер повернув невірну відповідь. Це, швидше за все, тому що ваша сесія закінчилася. Перезавантаження сторінки і повторного введення облікових даних повинно допомогти.

en: Reload page
uk: Перезавантажити сторінку

en: Affected rows:
uk: Рядки що зазнали змін:

en: Failed parsing config file. It doesn't seem to be valid JSON code.
uk: Невдале зчитування файлу конфігурації. Схоже на неприпустимий JSON код.

en: Failed building chart grid with imported config. Resetting to default config…
uk: Неможливо побудувати сітку даних з імпортованою конфігурацією. Відновлення конфігурації за замовчуванням…

en: Import monitor configuration
uk: Імпорт налаштувань монітору

en: Please select the file you want to import:
uk: Будь ласка, оберіть файл, який ви бажаєте імпортувати:

en: Please enter a valid table name.
uk: Будь ласка, введіть дійсну назву таблиці.

en: Please enter a valid database name.
uk: Будь ласка, введіть дійсне ім'я бази даних.

en: No files available on server for import!
uk: На сервері немає файлів для імпорту!

en: Analyse query
uk: Аналізувати запит

en: Formatting SQL…
uk: Форматування SQL…

en: No parameters found!
uk: Параметри не знайдені!

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Page-related settings
uk: Налаштування пов'язаної сторінки

en: Apply
uk: Застосувати

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Request aborted!!
uk: Запит скасовано!

en: Processing request
uk: Обробка запиту

en: Request failed!!
uk: Запит скасовано!

en: Error in processing request
uk: Помилка при обробці запиту

en: Error code: %s
uk: Код помилки: %s

en: Error text: %s
uk: Текст помилки: %s

en: It seems that the connection to server has been lost. Please check your network connectivity and server status.
uk: Здається, що з'єднання з сервером було втрачено. Перевірте стан з'єднання з мережею та стан сервера.

en: No accounts selected.
uk: Не вибрано жодного облікового запису.

en: Dropping column
uk: Видалення стовпця

en: Adding primary key
uk: Додати первинний ключ

en: Click to dismiss this notification
uk: Натисніть для пропуску цьго повідомлення

en: Renaming databases
uk: Перейменувати бази даних

en: Copying database
uk: Копіювати базу даних

en: Changing charset
uk: Змінити кодування

en: No
uk: Ні

en: Enable foreign key checks
uk: Відключити перевірку зовнішніх ключів

en: Failed to get real row count.
uk: Не вдалося отримати реальну кількість рядків.

en: Searching
uk: Пошук

en: Hide search results
uk: Сховати результати пошуку

en: Show search results
uk: Показати результати пошуку

en: Browsing
uk: Перегляд

en: Deleting
uk: Видалення

en: Delete the matches for the %s table?
uk: Видалити співставлення для таблиці %s ?

en: The definition of a stored function must contain a RETURN statement!
uk: Визначення збереженої функції має містити оператор RETURN!

en: No routine is exportable. Required privileges may be lacking.
uk: Експорт неможливий. Відсутні необхідні привілеї.

en: Values for column %s
uk: Значення для ставпця %s

en: Values for a new column
uk: Значення для нового стовпця

en: Enter each value in a separate field.
uk: Введіть кожне значення в окреме поле.

en: Add %d value(s)
uk: Додати %d значення(ь)

en: Note: If the file contains multiple tables, they will be combined into one.
uk: Примітка: Якщо файл містить кілька таблиць, то вони будуть об'єднані в одну.

en: Hide query box
uk: Сховати вікно запиту

en: Show query box
uk: Показати вікно запиту

en: Edit query
uk: Редагувати запит

en: Delete
uk: Видалити

en: %d is not valid row number.
uk: %d неправильний номер рядка.

en: Browse foreign values
uk: Перегляд зовнішніх значень

en: No previously auto-saved query is available. Loading default query.
uk: Немає раніше автоматично збереженого запиту. Завантажується запит за замовчуванням.

en: You have a previously saved query. Click Get auto-saved query to load the query.
uk: Ви маєте попередньо збережений запит. Натисніть кнопку Отримати автоматично збережений запит, щоб завантажити запит.

en: Variable %d:
uk: Змінна %d:

en: Pick
uk: Підібрати

en: Column selector
uk: Селектор стопця

en: Search this list
uk: Шукати в цьому списку

en: No columns in the central list. Make sure the Central columns list for database %s has columns that are not present in the current table.
uk: У основному списку відсутні стовпці. Впевніться, що в основному списку стовпців для бази даних %s містяться стовпці, що відсутні у поточній таблиці.

en: See more
uk: Бачити більше

en: Add primary key
uk: Додати первинний ключ

en: Primary key added.
uk: Додано первинний ключ.

en: Taking you to next step…
uk: Перехід до наступного етапу…

en: The first step of normalization is complete for table '%s'.
uk: Перший етап нормалізації для таблиці '%s' завершений.

en: End of step
uk: Кінець етапу

en: Second step of normalization (2NF)
uk: Другий етап нормалізації (2NF)

note: l10n: Display text for calendar close link
en: Done
uk: Готово

en: Confirm partial dependencies
uk: Підтвердіть часткові залежності

en: Selected partial dependencies are as follows:
uk: Обрані часткові залежності такі:

en: Note: a, b -> d,f implies values of columns a and b combined together can determine values of column d and column f.
uk: Зауважте: a, b -> d, f означає, що поєднані разом значення стовпців a і b будуть визначати значення стовпців d та f.

en: No partial dependencies selected!
uk: Немає обраних часткових залежностей!

en: Back
uk: Назад

en: Show me the possible partial dependencies based on data in the table
uk: Покажіть мені можливі часткові залежності, що ґрунтуються на даних у таблиці

en: Hide partial dependencies list
uk: Приховати список часткових залежностей

en: Sit tight! It may take few seconds depending on data size and column count of the table.
uk: Всім залишатись на місцях! Це може зайняти деякий час, залежно від розміру даних та кількості стовпців у таблиці.

en: Step
uk: Етап

en: The following actions will be performed:
uk: Будуть виконані наступні дії:

en: DROP columns %s from the table %s
uk: СКИНУТИ стовпці %s для таблиці %s

en: Create the following table
uk: Створити наступну таблицю

en: Third step of normalization (3NF)
uk: Третій етап нормалізації (3NF)

en: Confirm transitive dependencies
uk: Підтвердіть перехресні залежності

en: Selected dependencies are as follows:
uk: Вибрані залежності такі:

en: No dependencies selected!
uk: Жодної залежності не обрано!

en: Save
uk: Зберегти

en: Hide search criteria
uk: Сховати критерії пошуку

en: Show search criteria
uk: Показати критерії пошуку

en: Column maximum:
uk: Максимальний стовпець:

en: Column minimum:
uk: Мінімальний стовпець:

en: Hide find and replace criteria
uk: Сховати критерії пошуку та заміни

en: Show find and replace criteria
uk: Показати критерії пошуку та заміни

en: Each point represents a data row.
uk: Кожна точка являє собою рядок даних.

en: Hovering over a point will show its label.
uk: Наведення курсора над крапкою відобразить її назву.

en: To zoom in, select a section of the plot with the mouse.
uk: Щоб збільшити масштаб, виберіть ділянку діаграми за допомогою миші.

en: Click reset zoom button to come back to original state.
uk: Натисніть кнопку скидання масштабу, щоб повернутися до початкового стану.

en: Click a data point to view and possibly edit the data row.
uk: Натисніть на точку даних щоб переглянути та можливо редагувати дані рядка.

en: The plot can be resized by dragging it along the bottom right corner.
uk: Ділянка може бути змінена шляхом перетягування в нижньому правому куті.

en: Select two columns
uk: Виберіть два стовпця

en: Select two different columns
uk: Виберіть два різних стовпця

en: Data point content
uk: Вміст точки даних

en: Ignore
uk: Ігнорувати

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати до буфера обміну

en: Copy
uk: Копіювати

en: Point
uk: Точка

en: Point %d
uk: Точка %d

en: Linestring
uk: Відрізок

en: Polygon
uk: Багатокутник

en: Geometry
uk: Геометрія

en: Inner ring
uk: Внутрішнє кільце

en: Outer ring
uk: Зовнішнє кільце

en: Add a point
uk: Додати точку

en: Add an inner ring
uk: Додати внутрішнє кільце

en: Do you want to copy encryption key?
uk: Ви хочете скопіювати ключ шифрування?

en: Encryption key
uk: Ключ шифрування

en: The HEX function will treat the integer as a string while calculating the hexadecimal value
uk: Функція HEX розглядатиме ціле число як рядок під час обчислення шістнадцяткового значення

en: MySQL accepts additional values not selectable by the slider; key in those values directly if desired
uk: В MySQL можливе додавання значень не через вибір у колонці вибору. При необхідності це можна зробити безпосередньо з клавіатури

en: MySQL accepts additional values not selectable by the datepicker; key in those values directly if desired
uk: В MySQL додаткові значення, які неможливо вибрати через інтерфейс, при необхідності введіть безпосередньо з клавіатури

en: Indicates that you have made changes to this page; you will be prompted for confirmation before abandoning changes
uk: Вказує, що ви внесли зміни в цю сторінку; Вам буде запропоновано підтвердити, перш ніж відмовитися від змін

en: Select referenced key
uk: Виберіть системний ключ

en: Select Foreign Key
uk: Виберіть зовнішній ключ

en: Please select the primary key or a unique key!
uk: Будь ласка, виберіть первинний ключ або унікальний ключ!

en: Choose column to display
uk: Виберіть стовпець для відображення

en: You haven't saved the changes in the layout. They will be lost if you don't save them. Do you want to continue?
uk: Ви не зберегли зміни в макет. Вони будуть втрачені, якщо ви не збережете їх. Бажаєте продовжити?

en: value/subQuery is empty
uk: значення/підзапит пусті

en: Add tables from other databases
uk: Додайте таблиці з інших баз даних

en: Page name
uk: Назва сторінки

en: Save page
uk: Зберегти сторінку

en: Save page as
uk: Зберегти сторінку як

en: Open page
uk: Відкрити сторінку

en: Delete page
uk: Видалити сторінку

note: l10n: When the user opens a page saved in the Designer
en: Some tables saved in this page might have been renamed or deleted.
uk: Деякі таблиці, збережені на цій сторінці, можливо, були перейменовані або видалені.

en: Untitled
uk: Без назви

en: Please select a page to continue
uk: Будь ласка, виберіть сторінку для продовження

en: Please enter a valid page name
uk: Будь-ласка, введіть допустиме ім`я сторінки

en: Do you want to save the changes to the current page?
uk: Ви хочете зберегти зміни до поточної сторінки?

en: Successfully deleted the page
uk: Сторінка успішно видалена

en: Export relational schema
uk: Експортувати схему зв'язків

en: Modifications have been saved
uk: Зміни збережені

en: %d object(s) created.
uk: Створено %d об'єкт(ів).

en: Column name
uk: Ім'я стовпця

en: Submit
uk: Виконати

en: Press escape to cancel editing.<br>- Shift+Enter for a newline.
uk: Натисніть Escape для відміни редагування.<br>- Shift+Enter для нового рядка.

en: You have edited some data and they have not been saved. Are you sure you want to leave this page before saving the data?
uk: Ви змінили деякі дані, і вони не були збережені. Ви впевнені, що хочете залишити цю сторінку перед збереженням даних?

en: Drag to reorder.
uk: Перетягніть для зміни порядку.

en: Click to sort results by this column.
uk: Натисніть для сортування за цим стовпцем.

en: Shift+Click to add this column to ORDER BY clause or to toggle ASC/DESC.<br>- Ctrl+Click or Alt+Click (Mac: Shift+Option+Click) to remove column from ORDER BY clause
uk: Shift+клік для додавання цього стовпчика до списку ORDER BY або перемикання ASC/DESC.<br>- Ctrl+клік чи Alt+клік (для Mac: Shift+Option+клік) для видалення стовпця з списку ORDER BY

en: Click to mark/unmark.
uk: Натисніть для встановлення/зняття позначки.

en: Double-click to copy column name.
uk: Натисніть двічі, щоб скопіювати назву стовпця.

en: Click the drop-down arrow<br>to toggle column's visibility.
uk: Натисніть на випадаючу стрілку<br> для перемикання видимості стовпця.

en: This table does not contain a unique column. Features related to the grid edit, checkbox, Edit, Copy and Delete links may not work after saving.
uk: Ця таблиця не містить унікальних стовпців. Особливості, пов'язані з сіткою редагування, прапорцем, посиланнями Редагувати, Копіювати та Видаляти можуть не працювати після збереження.

en: Please enter a valid hexadecimal string. Valid characters are 0-9, A-F.
uk: Будь-ласка введіть допустимий шістнадцятковий рядок. Допустимі символи: 0-9, A-F.

en: Do you really want to see all of the rows? For a big table this could crash the browser.
uk: Ви дійсно хочете побачити усі рядки? Для великих таблиць це може призвести до зависання браузера.

en: Original length
uk: Початкова довжина

en: cancel
uk: скасувати

en: Aborted
uk: Перервано

en: Success
uk: Успішно

en: Import status
uk: Статус імпорту

en: Drop files here
uk: Скинути файли сюди

en: Select database first
uk: Спочатку оберіть базу даних

en: You can also edit most values<br>by double-clicking directly on them.
uk: Ви також можете редагувати більшість значень <br> двічі натиснувши прямо по них.

en: You can also edit most values<br>by clicking directly on them.
uk: Ви також можете редагувати більшість значень<br>натиснувши безпосередньо на них.

en: Go to link:
uk: Перейти за посиланням:

en: Generate password
uk: Згенерувати пароль

en: Generate
uk: Згенерувати

en: Change password
uk: Змінити пароль

en: More
uk: Більше

en: Show panel
uk: Показати панель

en: Hide panel
uk: Приховати панель

en: Unlink from main panel
uk: Видалити зв'язок з головною панеллю

en: A newer version of phpMyAdmin is available and you should consider upgrading. The newest version is %s, released on %s.
uk: Доступна новіша версія PhpMyAdmin, вам необхідно подумати про оновлення. Нава версія %s, випущена %s.

note: l10n: Latest available phpMyAdmin version
en: , latest stable version:
uk: , остання стабільна версія:

en: up to date
uk: оновлено

en: There was an error in loading the Git information.
uk: Сталася помилка під час завантаження інформації Git.

en: A fatal JavaScript error has occurred. Would you like to send an error report?
uk: Трапилася фатальна помилка JavaScript. Ви хочете відіслати звіт про неї?

en: Change report settings
uk: Змінити налаштування звіту

en: Show report details
uk: Показати подробиці звіту

en: Your export is incomplete, due to a low execution time limit at the PHP level!
uk: Ваш експорт є неповним у зв'язку з низьким часовим лімітом для виконання на рівні PHP!

en: Warning: a form on this page has more than %d fields. On submission, some of the fields might be ignored, due to PHP's max_input_vars configuration.
uk: Попередження: форма на цій сторінці має більше, ніж %d полів. Під час надсилання деякі поля може бути проігноровано через значення РНР max_input_vars.

en: Some errors have been detected on the server!
uk: На сервері були виявлені деякі помилки!

en: Please look at the bottom of this window.
uk: Будь-ласка зверніть увагу на нижню частину цього вікна.

en: Ignore All
uk: Ігнорувати все

en: As per your settings, they are being submitted currently, please be patient.
uk: Згідно ваших налаштувань, що наразі вносяться, будьте терплячими.

en: Column name successfully copied to clipboard!
uk: Назву стовпця успішно скопійовано в буфер обміну!

en: Column name copying to clipboard failed!
uk: Не вдалося скопіювати назву стовпця в буфер обміну!

en: Successfully copied!
uk: Успішно скопійовано!

en: Copying failed!
uk: Копіювання не вдалося!

en: Execute this query again?
uk: Виконати цей запит ще раз?

en: Do you really want to delete this bookmark?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю закладку?

en: Some error occurred while getting SQL debug info.
uk: Сталася помилка при отриманні відомостей про налагодження SQL.

en: %s queries executed %s times in %s seconds.
uk: %s запитів виконано %s раз(и) за %s секунд(и).

en: %s argument(s) passed
uk: %s аргумент(ів) передано

en: Show arguments
uk: Показати аргументи

en: Hide arguments
uk: Сховати аргументи

en: Time taken:
uk: Час створення:

en: There was a problem accessing your browser storage, some features may not work properly for you. It is likely that the browser doesn't support storage or the quota limit has been reached. In Firefox, corrupted storage can also cause such a problem, clearing your "Offline Website Data" might help. In Safari, such problem is commonly caused by "Private Mode Browsing".
uk: Виникла проблема доступу до сховища вашого браузера, деякі функції можуть не працювати належним чином. Цілком імовірно, що браузер не підтримує функцію зберігання або досягнуто межі квоти. В Firefox, несправність сховища також може викликати дану проблему, очищення "Даних в автономному режимі веб-сайту" може допомогти. В Safari, такі проблеми часто викликані установкою "Приватний режим перегляду".

en: Copy tables to
uk: Копіювати таблицю до

en: Add table prefix
uk: Додати префікс таблиці

en: Replace table with prefix
uk: Змінити префікс таблиці

en: Copy table with prefix
uk: Копіювати таблицю з префіксом

en: Extremely weak
uk: Надзвичайно слабкий

en: Very weak
uk: Дуже слабкий

en: Weak
uk: Слабкий

en: Good
uk: Хороший

en: Strong
uk: Надійний

[ctx: U2F error]
note: l10n: error code 5 (from U2F API)
en: Timed out waiting for security key activation.
uk: Час очікування активації ключа безпеки.

[ctx: U2F error]
note: l10n: error code 2 (from U2F API)
en: Invalid request sent to security key.
uk: До ключа безпеки надіслано недійсний запит.

[ctx: U2F error]
note: l10n: unknown error code (from U2F API)
en: Unknown security key error.
uk: Невідома помилка ключа безпеки.

[ctx: U2F error]
note: l10n: error code 3 (from U2F API)
en: Client does not support security key.
uk: Клієнт не підтримує ключ безпеки.

[ctx: U2F error]
note: l10n: error code 4 (from U2F API) on register
en: Failed security key activation.
uk: Не вдалося активізувати ключ безпеки.

[ctx: U2F error]
note: l10n: error code 4 (from U2F API) on authanticate
en: Invalid security key.
uk: Невірний ключ безпеки.

en: WebAuthn is not available. Please use a supported browser in a secure context (HTTPS).
uk: WebAuthn недоступний. Будь ласка, використовуйте підтримуваний браузер у безпечному контексті (HTTPS).

en: You can not open, save or delete your page layout, as IndexedDB is not working in your browser and your phpMyAdmin configuration storage is not configured for this.
uk: Ви не можете відкрити, зберегти або видалити макет сторінки, оскільки IndexedDB не працює у вашому браузері, а сховище конфігурації phpMyAdmin не налаштовано для цього.

[ctx: The table already exists in the designer and can not be added once more.]
en: Table %s already exists!
uk: Таблиця %s вже існує!

en: Hide
uk: Приховати

en: Show
uk: Показати

en: Fatal error: The navigation can only be accessed via AJAX
uk: Критична помилка: Навігація може бути доступна тільки за допомогою AJAX

en: Select one…
uk: Обрати одне…

en: No such column
uk: Немає такого стовпця

[ctx: string types]
en: String
uk: Рядок

en: phpMyAdmin configuration snippet
uk: Фрагмент конфігурації phpMyAdmin

en: Paste it to your config.inc.php
uk: Вставте це в свій config.inc.php

en: Could not import configuration
uk: Не вдається імпортувати конфігурацію

en: Two-factor authentication has been removed.
uk: Двофакторна автентифікація була вилучена.

en: Two-factor authentication has been configured.
uk: Двофакторна автентифікація налаштована.

en: Rows
uk: Рядки

en: Indexes
uk: Індекси

en: Total
uk: Разом

en: Overhead
uk: Фрагментовані

en: Database %1$s has been created.
uk: Базу даних %1$s створено.

en: %1$d database has been dropped successfully. | %1$d databases have been dropped successfully.
uk[0]: %1$d базу даних успішно знищено.
uk[1]: %1$d бази даних успішно знищено.
uk[2]: %1$d баз даних успішно знищено.

en: The account %s@%s has been successfully locked.
uk: Обліковий запис %s@%s було успішно заблоковано.

en: The account %s@%s has been successfully unlocked.
uk: Обліковий запис %s@%s було успішно розблоковано.

en: No Privileges
uk: Без привілеїв

en: You do not have the privileges to administrate the users!
uk: У вас немає привілеїв для адміністрування користувачів!

en: Username and hostname didn't change. If you only want to change the password, 'Change password' tab should be used.
uk: Ім'я користувача та ім'я хоста не змінилося. Якщо ви хочете змінити пароль, скористайтеся вкладкою 'Змінити пароль.

en: User has been added.
uk: Користувача було додано.

en: Thread %s was successfully killed.
uk: Процес %s припинено.

en: phpMyAdmin was unable to kill thread %s. It probably has already been closed.
uk: phpMyAdmin не може припинити процес %s. Він вже напевно був зупинений.

en: Received
uk: Отримано

en: Sent
uk: Відправлено

en: Max. concurrent connections
uk: Максимум одночасних підключень

en: Failed attempts
uk: Невдалих спроб

en: The number of connections that were aborted because the client died without closing the connection properly.
uk: Кількість підключень, що було перервано через відключення клієнта без належного закриття з'єднання.

en: The number of failed attempts to connect to the MySQL server.
uk: Кількість невдалих спроб підключитися до сервера MySQL.

en: The number of transactions that used the temporary binary log cache but that exceeded the value of binlog_cache_size and used a temporary file to store statements from the transaction.
uk: Кількість транзакцій, що використовували кеш тимчасового двійкового журналу, але перевищили значення binlog_cache_size і використали тимчасовий файл для збереження команд транзакції.

en: The number of transactions that used the temporary binary log cache.
uk: Кількість операцій, що використали кеш тимчасового двійкового журналу.

en: The number of connection attempts (successful or not) to the MySQL server.
uk: Кількість спроб підключення (успішних чи навпаки) до сервера MySQL.

en: The number of temporary tables on disk created automatically by the server while executing statements. If Created_tmp_disk_tables is big, you may want to increase the tmp_table_size  value to cause temporary tables to be memory-based instead of disk-based.
uk: Кількість тимчасових таблиць на диску автоматично створених сервером під час виконання команд. Якщо Created_tmp_disk_tables велике, ви можете збільшити значення tmp_table_size, щоб тимчасові таблиці розміщувалися в пам'яті, а не на диску.

en: How many temporary files mysqld has created.
uk: Скільки було створено тимчасових файлів mysqld.

en: The number of in-memory temporary tables created automatically by the server while executing statements.
uk: Кількість тимчасових таблиць в пам'яті, автоматично створювані сервером під час виконання команд.

en: The number of rows written with INSERT DELAYED for which some error occurred (probably duplicate key).
uk: Кількість рядків, записаних за допомогою команди INSERT DELAYED, при яких виникла помилка (ймовірно через дублі ключа).

en: The number of INSERT DELAYED handler threads in use. Every different table on which one uses INSERT DELAYED gets its own thread.
uk: Кількість використовуваних потоків обробника команди INSERT DELAYED. Кожній таблиці, на якій використана команда INSERT DELAYED, надається свій потік.

en: The number of INSERT DELAYED rows written.
uk: Кількість рядків, записаних за допомогою команди INSERT DELAYED.

en: The number of executed FLUSH statements.
uk: Кількість виконаних команд FLUSH.

en: The number of internal COMMIT statements.
uk: Кількість внутрішніх команд COMMIT.

en: The number of times a row was deleted from a table.
uk: Кількість разів, коли рядок було видалено з таблиці.

en: The MySQL server can ask the NDB Cluster storage engine if it knows about a table with a given name. This is called discovery. Handler_discover indicates the number of time tables have been discovered.
uk: Сервер MySQL може запитати механіхмсховища NDB-кластера, що йому відомо про таблицю з вказаним іменем. Це називається виявлення. Handler_discover - це кількість виявлених таблиць.

en: The number of times the first entry was read from an index. If this is high, it suggests that the server is doing a lot of full index scans; for example, SELECT col1 FROM foo, assuming that col1 is indexed.
uk: Кількість читань першого запису з індексу. Високе значення означае, що , можливо, сервер виконує забагато повних сканувань індексу; наприклад, командою SELECT col1 FROM foo, за умови, що col1 проіндексовано.

en: The number of requests to read a row based on a key. If this is high, it is a good indication that your queries and tables are properly indexed.
uk: Кількість запитів на читання рядка на основі ключа. Високе значення означає, що ваші запити та таблиці правильно проіндексовані.

en: The number of requests to read the next row in key order. This is incremented if you are querying an index column with a range constraint or if you are doing an index scan.
uk: Кількість запитів на читання наступного рядка у ключовій послідовності. Це значення зростає, якщо ви створюєте запит індексу стовпчика з обмеженням діапазону або виконуєте сканування індексу.

en: The number of requests to read the previous row in key order. This read method is mainly used to optimize ORDER BY … DESC.
uk: Кількість запитів на читання попереднього рядка в порядку розташування індексів. Зазвичай використовується для оптимізації: ORDER BY … DESC.

en: The number of requests to read a row based on a fixed position. This is high if you are doing a lot of queries that require sorting of the result. You probably have a lot of queries that require MySQL to scan whole tables or you have joins that don't use keys properly.
uk: Кількість запитів на читання рядка на основі фіксованої позиції. Це значення зростає, якщо виконується багато запитів, що вимагають сортування результатів. Ви, напевно, здійснюєте багато запитів, що вимагають сканування всієї таблиці, або маєте об'єднання, які неправильно використовують ключі.

en: The number of requests to read the next row in the data file. This is high if you are doing a lot of table scans. Generally this suggests that your tables are not properly indexed or that your queries are not written to take advantage of the indexes you have.
uk: Кількість запитів на читання наступного рядка у файлі даних. Це значення зростає, якщо ви виконуєте робите багато сканувань таблиці. Як правило, це означає, що таблиці належним чином не індексуються, або запити не використовують переваг наявних індексів.

en: The number of internal ROLLBACK statements.
uk: Кількість внутрішніх команд ROLLBACK.

en: The number of requests to update a row in a table.
uk: Кількість запитів на оновлення рядка в таблиці.

en: The number of requests to insert a row in a table.
uk: Кількість запитів на додавання рядка в таблицю.

en: The number of pages containing data (dirty or clean).
uk: Кількість сторінок, що містять дані (брудні або чисті).

en: The number of pages currently dirty.
uk: Поточна кількість брудних сторінок.

en: The number of buffer pool pages that have been requested to be flushed.
uk: Кількість сторінок буферного пулу, щодо яких був виконаний запит на очищення (FLUSH).

en: The number of free pages.
uk: Кількість вільних сторінок.

en: The number of latched pages in InnoDB buffer pool. These are pages currently being read or written or that can't be flushed or removed for some other reason.
uk: Кількість сторінок, заблокованих у буферному пулі InnoDB. Це сторінки, котрі в даний момент читаються або записуються або не можуть бути очищені або видалені з іншої причини.

en: The number of pages busy because they have been allocated for administrative overhead such as row locks or the adaptive hash index. This value can also be calculated as Innodb_buffer_pool_pages_total - Innodb_buffer_pool_pages_free - Innodb_buffer_pool_pages_data.
uk: Кількість сторінок, зайнятих через їх виділення під адміністративні процеси, як-от блокування рядка або адаптивне гещування індексу. Це значення також можна розрахувати за формулою Innodb_buffer_pool_pages_total - Innodb_buffer_pool_pages_free - Innodb_buffer_pool_pages_data.

en: Total size of buffer pool, in pages.
uk: Загальний розмір буферного пулу, у сторінках.

en: The number of "random" read-aheads InnoDB initiated. This happens when a query is to scan a large portion of a table but in random order.
uk: Кількість "випадкових" випереджуючих читань, ініційованих InnoDB. Це відбувається при виконанні запиту на сканування великої частини таблиці, але у випадковому порядку.

en: The number of sequential read-aheads InnoDB initiated. This happens when InnoDB does a sequential full table scan.
uk: Кількість послідовних випереджуючих читань, ініційованих InnoDB. Це відбувається, коли InnoDB здійснює послідовне повне сканування таблиці.

en: The number of logical read requests InnoDB has done.
uk: Кількість логічних запитів на читання, виконаних InnoDB.

en: The number of logical reads that InnoDB could not satisfy from buffer pool and had to do a single-page read.
uk: Кількість логічних читань, що InnoDB не зміг виконати з буферного пулу і був змушений здійснити посторінкове читання.

en: Normally, writes to the InnoDB buffer pool happen in the background. However, if it's necessary to read or create a page and no clean pages are available, it's necessary to wait for pages to be flushed first. This counter counts instances of these waits. If the buffer pool size was set properly, this value should be small.
uk: Зазвичай, записи в буферний пул InnoDB відбувається у фоновому режимі. Однак, якщо необхідно прочитати або створити сторінку, а чистої сторінки немає, то необхідно почекати, поки сторінки будуть очищені. Цей лічильник підраховує кількість таких очікувань. Якщо правильно налаштовано розмір буферного пула, це значення буде невеликим.

en: The number writes done to the InnoDB buffer pool.
uk: Кількість записів, здійснених в буферний пул InnoDB.

en: The number of fsync() operations so far.
uk: Кількість операцій fsync() до цього моменту.

en: The current number of pending fsync() operations.
uk: Поточна кількість незавершених операцій fsync().

en: The current number of pending reads.
uk: Поточна кількість незавершених операцій читання.

en: The current number of pending writes.
uk: Поточна кількість незавершених операцій запису.

en: The amount of data read so far, in bytes.
uk: Обсяг прочитаних даних до цього моменту, в байтах.

en: The total number of data reads.
uk: Загальна кількість прочитаних даних.

en: The total number of data writes.
uk: Загальна кількість записаних даних.

en: The amount of data written so far, in bytes.
uk: Обсяг записаних даних до цього моменту, в байтах.

en: The number of pages that have been written for doublewrite operations.
uk: Кількість сторінок, записаних у операціях подвійного запису.

en: The number of doublewrite operations that have been performed.
uk: Кількість виконаних операцій подвійного запису.

en: The number of waits we had because log buffer was too small and we had to wait for it to be flushed before continuing.
uk: Кількість затримок, що сталися через малий буфер журналу і очікування його очищення для продовження.

en: The number of log write requests.
uk: Кількість запитів на запис у журнал.

en: The number of physical writes to the log file.
uk: Кількість фізичних записів у файл журналу.

en: The number of fsync() writes done to the log file.
uk: Кількість записів fsync() здійснених до файлу журналу.

en: The number of pending log file fsyncs.
uk: Кількість незавершених fsyncs до файлу журналу.

en: Pending log file writes.
uk: Відкладені записи у файл журналу.

en: The number of bytes written to the log file.
uk: Кількість байт, записаних у файл журналу.

en: The number of pages created.
uk: Кількість створених сторінок.

en: The compiled-in InnoDB page size (default 16KB). Many values are counted in pages; the page size allows them to be easily converted to bytes.
uk: Розмір сторінки, що компілюється в InnoDB (за замовчуванням 16 КБ). Багато значень наводяться у сторінках, але знаючи розмір сторінки їх легко перевести у байти.

en: The number of pages read.
uk: Кількість прочитаних сторінок.

en: The number of pages written.
uk: Кількість записаних сторінок.

en: The number of row locks currently being waited for.
uk: Кількість наразі очікуваних блокувань рядків.

en: The average time to acquire a row lock, in milliseconds.
uk: Середній час виконання блокування рядка, в мілісекундах.

en: The total time spent in acquiring row locks, in milliseconds.
uk: Загальний час, витрачений на виконання блокувань рядків, в мілісекундах.

en: The maximum time to acquire a row lock, in milliseconds.
uk: Максимальний час виконання блокування рядка, в мілісекундах.

en: The number of times a row lock had to be waited for.
uk: Кількість разів, коли довелося чекати на блокування рядка.

en: The number of rows deleted from InnoDB tables.
uk: Кількість рядків, видалених з таблиць InnoDB.

en: The number of rows inserted in InnoDB tables.
uk: Кількість рядків, доданих до таблиць InnoDB.

en: The number of rows read from InnoDB tables.
uk: Кількість рядків, прочитаних з таблиць InnoDB.

en: The number of rows updated in InnoDB tables.
uk: Кількість рядків, оновлених з таблиць InnoDB.

en: The number of key blocks in the key cache that have changed but haven't yet been flushed to disk. It used to be known as Not_flushed_key_blocks.
uk: Кількість індексних блоків в кеші індексу, що змінилися, але ще не були перенесені на диск. Раніше вона називалася Not_flushed_key_blocks.

en: The number of unused blocks in the key cache. You can use this value to determine how much of the key cache is in use.
uk: Кількість невикористаних блоків у кеші індексу. Цим значенням визначається ступінь використання кешу індексу.

en: The number of used blocks in the key cache. This value is a high-water mark that indicates the maximum number of blocks that have ever been in use at one time.
uk: Кількість використаних блоків в кеші індексу. Це значення сигналізує про максимальну кількість блоків, що були одночасно використані.

en: Percentage of used key cache (calculated value)
uk: Відсоток використаного кешу ключів (обчислене значення)

en: The number of requests to read a key block from the cache.
uk: Кількість запитів на читання індексного блоку з кеша.

en: The number of physical reads of a key block from disk. If Key_reads is big, then your key_buffer_size value is probably too small. The cache miss rate can be calculated as Key_reads/Key_read_requests.
uk: Кількість фізичних читань індексного блоку з диска. Якщо Key_reads великий, то значення key_buffer_size швидше за все замале. Коефіцієнт невдалих звернень до кешу може бути обчислений як Key_reads/Key_read_requests.

en: Key cache miss calculated as rate of physical reads compared to read requests (calculated value)
uk: Невдалі звернення до кешу ключів відношення фізичних операцій читання до запитів на читання (розрахункове значення)

en: The number of requests to write a key block to the cache.
uk: Кількість запитів запису індексного блоку до кеша.

en: The number of physical writes of a key block to disk.
uk: Кількість фізичних записів індексного блоку на диску.

en: Percentage of physical writes compared to write requests (calculated value)
uk: Відсоток фізичних записів в порівнянні запитів на запис (розрахункове значення)

en: The total cost of the last compiled query as computed by the query optimizer. Useful for comparing the cost of different query plans for the same query. The default value of 0 means that no query has been compiled yet.
uk: Загальна вартість останнього скомпільованого запиту, що обчислено оптимізатором запитів. Може знадобитися для порівняння вартості різних схем одного і того ж запиту. Початкове значення 0 означає, що запиту ще скомпільовано не було.

en: The maximum number of connections that have been in use simultaneously since the server started.
uk: Максимальна кількість підключень, що були одночасно використані з моменту запуску сервера.

en: The number of rows waiting to be written in INSERT DELAYED queues.
uk: Кількість рядків, які чекають запису в запитах INSERT DELAYED.

en: The number of tables that have been opened. If opened tables is big, your table_open_cache value is probably too small.
uk: Кількість таблиць, які були відкриті. Якщо відкритих таблиць забагато, кеш відкритих таблиць напевно вичерпується.

en: The number of files that are open.
uk: Кількість відкритих файлів.

en: The number of streams that are open (used mainly for logging).
uk: Кількість відкритих потоків (використовуються в основному для ведення журналу).

en: The number of tables that are open.
uk: Кількість відкритих таблиць.

en: The number of free memory blocks in query cache. High numbers can indicate fragmentation issues, which may be solved by issuing a FLUSH QUERY CACHE statement.
uk: Кількість вільних блоків пам'яті в кеші запитів. Велике значення може вказувати на проблеми фрагментації, яку можна виправити виконавши команду FLUSH QUERY CACHE.

en: The amount of free memory for query cache.
uk: Обсяг вільної пам'яті для кешу запитів.

en: The number of cache hits.
uk: Кількість вдалих запитів у кеш.

en: The number of queries added to the cache.
uk: Кількість запитів, доданих до кешу.

en: The number of queries that have been removed from the cache to free up memory for caching new queries. This information can help you tune the query cache size. The query cache uses a least recently used (LRU) strategy to decide which queries to remove from the cache.
uk: Кількість запитів, які були видалені з кешу, щоб звільнити пам'ять для кешування нових запитів. Ця інформація допоможе вам налаштувати розмір кеша запитів. Кеш запитів для вирішення питання, які запити видалити з кеша, використовує стратегію LRU (найдовше невикористовувані сторінки замінюються новими).

en: The number of non-cached queries (not cachable, or not cached due to the query_cache_type setting).
uk: Кількість некешованих запитів (не кешується, або не кешовано через параметр query_cache_type).

en: The number of queries registered in the cache.
uk: Кількість запитів зареєстрованих в кеші.

en: The total number of blocks in the query cache.
uk: Загальна кількість блоків у кеші запитів.

en: The status of failsafe replication (not yet implemented).
uk: Стан відмовостійкі реплікації (поки не реалізовано).

en: The number of joins that do not use indexes. If this value is not 0, you should carefully check the indexes of your tables.
uk: Число запитів-об'єднань, які не використовують індекси. Якщо це значення не дорівнює 0, необхідно уважно перевірити індекси таблиць.

en: The number of joins that used a range search on a reference table.
uk: Число запитів-об'єднань, які використовували пошук по діапазону таблиці, на яку посилаються.

en: The number of joins without keys that check for key usage after each row. (If this is not 0, you should carefully check the indexes of your tables.)
uk: Число запитів-об'єднань без індексів, що перевіряють використання індексу після кожного рядка. (Якщо це не 0, необхідно уважно перевірити індекси таблиць.)

en: The number of joins that used ranges on the first table. (It's normally not critical even if this is big.)
uk: Число запитів-сполук, які використовували діапазони в першій таблиці. (Значення не є критичним, навіть якщо завелике.)

en: The number of joins that did a full scan of the first table.
uk: Число запитів-об'єднань, які зробили повне сканування першої таблиці.

en: The number of temporary tables currently open by the replica SQL thread.
uk: Кількість тимчасових таблиць, відкритих в даний момент реплікою потоку SQL.

en: Total (since startup) number of times the replication replica SQL thread has retried transactions.
uk: Загальна кількість (з моменту запуску) повторних транзакцій реплікації репліки потоку SQL.

en: This is ON if this server is a replica that is connected to a primary.
uk: Надається значення ON, якщо цей сервер підпорядкованим, що підключений керуючого сервера.

en: The number of threads that have taken more than slow_launch_time seconds to create.
uk: Кількість потоків, на створення яких знадобилося більш ніж slow_launch_time секунд.

en: The number of queries that have taken more than long_query_time seconds.
uk: Кількість запитів, які виконувалися більш ніж long_query_time секунд.

en: The number of merge passes the sort algorithm has had to do. If this value is large, you should consider increasing the value of the sort_buffer_size system variable.
uk: Число проходів, виконаних алгоритмом сортування. Якщо це значення велике, слід розглянути питання про збільшення значення системної змінної sort_buffer_size.

en: The number of sorts that were done with ranges.
uk: Кількість сортувань, виконаних з використанням діапазонів.

en: The number of sorted rows.
uk: Кількість відсортованих рядків.

en: The number of sorts that were done by scanning the table.
uk: Кількість сортувань, виконаних шляхом сканування таблиці.

en: The number of times that a table lock was acquired immediately.
uk: Кількість разів, коли блокування таблиці була виконано негайно.

en: The number of times that a table lock could not be acquired immediately and a wait was needed. If this is high, and you have performance problems, you should first optimize your queries, and then either split your table or tables or use replication.
uk: Кількість разів, коли блокування таблиці не могло бути виконано негайно і довелося очікувати. Якщо це значення велике і виникають проблеми з продуктивністю, необхідно спочатку оптимізувати запити і потім, або розділити таблицю чи таблиці, або використовувати реплікацію.

en: The number of threads in the thread cache. The cache hit rate can be calculated as Threads_created/Connections. If this value is red you should raise your thread_cache_size.
uk: Кількість потоків в кеші потоків. Частоту успішних звернень до кешу можна обчислити за формулою Threads_created/Connections. Якщо це значення червоне, необхідно збільшити thread_cache_size.

en: The number of currently open connections.
uk: Кількість наразі відкритих з'єднань.

en: The number of threads created to handle connections. If Threads_created is big, you may want to increase the thread_cache_size value. (Normally this doesn't give a notable performance improvement if you have a good thread implementation.)
uk: Кількість потоків, створених для обробки з'єднань. Якщо Threads_created завелике, можна збільшити значення thread_cache_size. (Зазвичай, це не дає помітного зростання продуктивності при гарній реалізації потоків.)

en: Thread cache hit rate (calculated value)
uk: Відношення звернень до кешу потоку (обчислене значення)

en: The number of threads that are not sleeping.
uk: Кількість потоків в активному стані.

en: Missing parameter:
uk: Відсутній параметр:

en: User groups management is not enabled.
uk: Керування групами користувачів не ввімкнено.

en: Setting variable failed
uk: Помилка встановлення змінної

en: Incorrect form specified!
uk: Вказана неправильна форма!

en: You are not using a secure connection; all data (including potentially sensitive information, like passwords) is transferred unencrypted!
uk: Ви використовуєте незахищене з'єднання; всі дані (у тому числі потенційно чутлива інформація, на кшталт паролей) передаються в незашифрованому вигляді!

en: If your server is also configured to accept HTTPS requests follow this link to use a secure connection.
uk: Якщо ваш сервер також налаштований на прийом HTTPS запитів, щоб використовувати захищене з'єднання, перейдіть за посиланням.

en: Insecure connection
uk: Незахищене з'єднання

en: Bookmark %s has been created.
uk: Закладку %s створено.

en: Bookmark not created!
uk: Закладка не створена!

en: Table %1$s has been altered successfully.
uk: Таблицю %1$s успішно змінено.

en: No row selected.
uk: Рядок не вибраний.

en: No SQL query was set to fetch data.
uk: SQL запит не встановлено для вибірки даних.

en: No numeric columns present in the table to plot.
uk: У таблиці відсутні стовпці чисел для побудови графіка.

en: No data to display
uk: Немає даних для відображення

en: '%s' database does not exist.
uk: Бази даних "%s" не існує.

en: Table %s already exists!
uk: Таблиця %s вже існує!

en: Your SQL query has been executed successfully.
uk: Ваш SQL запит було виконано вдало.

en: No column selected.
uk: Жодного стовпця не вибрано.

en: %1$d column has been dropped successfully. | %1$d columns have been dropped successfully.
uk[0]: %1$d стовпець було успішно видалено.
uk[1]: %1$d стовпці було успішно видалено.
uk[2]: %1$d стовпців було успішно видалено.

en: Invalid table name
uk: Неправильна назва таблиці

note: l10n: In case a SQL query did not pass a security check
en: There is an issue with your request.
uk: Виникла проблема з вашим запитом.

en: MySQL returned an empty result set (i.e. zero rows).
uk: MySQL повернула пустий результат (тобто нуль рядків).

en: Maintenance operations on multiple tables are disabled.
uk: Операції обслуговування кількох таблиць вимкнено.

en: View
uk: Подання

en: Error
uk: Помилка

en: Display column was successfully updated.
uk: Відображення стовпця успішно оновлено.

en: Internal relationships were successfully updated.
uk: Внутрішні зв'язки успішно оновлені.

en: Row: %1$s, Column: %2$s, Error: %3$s
uk: Рядок: %1$s, Стовпець: %2$s, Помилка: %3$s

en: Failed to get description of column %s!
uk: Не вдалося отримати опис стовпця %s!

en: Primary
uk: Первинний

en: Index
uk: Індекс

en: The columns have been moved successfully.
uk: Стовпці успішно переміщено.

en: Query error
uk: Помилка запиту

en: The name '%s' is a MySQL reserved keyword. | The names '%s' are MySQL reserved keywords.
uk[0]: Ім'я '%s' є зарезервованим словом MySQL.
uk[1]: Імена '%s' є зарезервованими словами MySQL.
uk[2]: Імена '%s' є зарезервованими словами MySQL.

en: Table %1$s has been altered successfully. Privileges have been adjusted.
uk: Таблицю %1$s успішно змінено. Пільги були скориговані.

en: Tracking of %s is activated.
uk: Відстеження %s - активне.

en: Tracking versions deleted successfully.
uk: Відстежуванні версії були успішно видалені.

en: No versions selected.
uk: Немає вибраних версій.

en: SQL statements executed.
uk: SQL вирази виконано.

en: You don't have sufficient privileges to be here right now!
uk: Ви для цього маєте недостатньо прав!

en: View name can not be empty!
uk: Ім'я подання не може бути пустим!

en: The %s extension is missing. Please check your PHP configuration.
uk: Розширення %s не знайдено. Будь ласка, перевірте ваші налаштування PHP.

en: The configuration storage is not ready for the central list of columns feature.
uk: Сховище конфігурації не готове через елементи стовпців основного списку.

en: Could not add %1$s as they already exist in central list!
uk: Не вдалося додати %1$s , так як вони вже існують в основному списку!

en: Could not add columns!
uk: Не вдалося додати стовпці!

en: Couldn't remove Column(s) %1$s as they don't exist in central columns list!
uk: Не вдалося видалити стовпців %1$s , так як вони не існують в основному списку стовпців!

en: Could not remove columns!
uk: Не вдалося видалити стовпці!

en: YES
uk: ТАК

en: NO
uk: НІ

[ctx: phpMyAdmin configuration storage is not configured for "Display Features" on designer when user tries to set a display field.]
en: phpMyAdmin configuration storage is not configured for "Display Features".
uk: Сховище конфігурації phpMyAdmin не налаштовано для "Відображення фунцій".

en: Error: relationship already exists.
uk: Помилка: зв'язок вже існує.

en: FOREIGN KEY relationship has been added.
uk: FOREIGN KEY зв'язок додано.

en: Error: FOREIGN KEY relationship could not be added!
uk: Помилка: зв'язок не вдалося додати!

en: Error: Missing index on column(s).
uk: Помилка: Відсутній індекс стовпця (ів).

en: Error: Relational features are disabled!
uk: Помилка: реляційні функції вимкнені!

en: Internal relationship has been added.
uk: Внутрішні зв'язки були додані.

en: Error: Internal relationship could not be added!
uk: Помилка: Зв'язки не вдалося додати!

en: FOREIGN KEY relationship has been removed.
uk: FOREIGN KEY зв'язок доданий.

en: Error: Internal relationship could not be removed!
uk: Помилка: Не вдалося видалити всі внутрішні зв'язки!

en: Internal relationship has been removed.
uk: Внутрішні зв'язки будуть видалені.

en: Could not load schema plugins, please check your installation!
uk: Не вдалося завантажити плагіни схеми, будь ласка, перевірте вашу установку!

en: The following query has failed: "%s"
uk: Наступний запит не виконався: "%s"

en: MySQL said:
uk: Відповідь MySQL:

en: Event %1$s has been modified.
uk: Подію %1$s було змінено.

en: Event %1$s has been created.
uk: Подія %1$s була створена.

en: One or more errors have occurred while processing your request:
uk: Одна або декілька помилок виникли під час обробки вашого запиту:

en: Add event
uk: Додати подію

en: Edit event
uk: Редагувати подію

en: The definer must be in the "username@hostname" format!
uk: Визначник повинен бути в форматі "username@hostname"!

en: You must provide an event name!
uk: Слід вказати назву події!

en: You must provide a valid interval value for the event.
uk: Необхідно задати коректний інтервал значень для події.

en: You must provide a valid execution time for the event.
uk: Необхідно задати коректний час виконання події.

en: You must provide a valid type for the event.
uk: Необхідно задати коректний тип події.

en: You must provide an event definition.
uk: Ви повинні задати визначення події.

en: Sorry, we failed to restore the dropped event.
uk: Неможливо відновити видалену подію.

en: The backed up query was:
uk: Збережений запит був:

en: Error in processing request:
uk: Помилка при обробці запиту:

en: No event with name %1$s found in database %2$s.
uk: Немає події з ім'ям %1$s в базі даних %2$s.

en: Export of event %s
uk: Експортувати подію %s

en: Error in processing request: No event with name %1$s found in database %2$s.
uk: Помилка в обробці запиту: Немає події з ім'ям %1$s в базі даних %2$s.

en: Unable to use timezone "%1$s" for server %2$d. Please check your configuration setting for [em]$cfg['Servers'][%3$d]['SessionTimeZone'][/em]. phpMyAdmin is currently using the default time zone of the database server.
uk: Не вдається застосувати часовий пояс "%1$s" для сервера %2$d. Будь ласка, перевірте налаштування конфігурації для [em]$cfg['Servers'][%3$d]['SessionTimeZone'][/em]. phpMyAdmin в даний час використовує стандартний часовий пояс сервера бази даних.

en: Failed to set configured collation connection!
uk: Не вдалося встановити конфігурацію співставлення підключення!

en: Missing connection parameters!
uk: Відсутні параметри з'єднання!

en: Connection for controluser as defined in your configuration failed.
uk: Помилка при вказуванні з'єднання для controluser в конфігурації.

en: See %sour documentation%s for more information.
uk: Дивіться %sнашу документацію%s для отримання додаткової інформації.

en: Or:
uk: Чи:

en: And:
uk: І:

en: Ins
uk: Вставити

en: Del
uk: Видалити

en: Saved bookmarked search:
uk: Закладка пошуку:

en: New bookmark
uk: Нова закладка

en: Create bookmark
uk: Створити закладку

en: Update bookmark
uk: Оновити закладку

en: Delete bookmark
uk: Видалити закладку

en: Add routine
uk: Додати порядок

en: Edit routine
uk: Редагувати порядок

en: No routine with name %1$s found in database %2$s. You might be lacking the necessary privileges to edit this routine.
uk: Немає процедури з ім'ям %1$s знайти в базі даних %2$s. Можливо у вас, не вистачає необхідних привілеїв, щоб редагувати цю процедуру.

en: Invalid routine type: "%s"
uk: Неправильний тип порядку: "%s"

en: Routine %1$s has been created.
uk: Порядок %1$s створено.

en: Routine %1$s has been modified. Privileges have been adjusted.
uk: Процедура %1$s була змінена. Привілеї були скориговані.

en: Routine %1$s has been modified.
uk: Порядок %1$s було змінено.

en: You must provide a name and a type for each routine parameter.
uk: Ви повинні задати ім'я і тип для кожного параметра процедури.

en: Invalid direction "%s" given for parameter.
uk: Неправильний напрямок "%s" задали для параметру.

en: You must provide length/values for routine parameters of type ENUM, SET, VARCHAR and VARBINARY.
uk: Ви повинні задати довжину/значення для параметрів процедури, що мають тип ENUM, SET, VARCHAR і VARBINARY.

en: You must provide a valid return type for the routine.
uk: Необхідно задати коректний тип, що повертатиму процедуру.

en: You must provide a routine name!
uk: Слід вказати назву процедури!

en: You must provide a routine definition.
uk: Ви повинні задати визначення процедури.

en: No routine with name %1$s found in database %2$s.
uk: Немає процедури з ім'ям %1$s в базі даних %2$s.

en: Execution results of routine %s
uk: Результати виконання порядку %s

en: %d row affected by the last statement inside the procedure. | %d rows affected by the last statement inside the procedure.
uk[0]: %d рядок залежить від останнього оператора всередині процедури.
uk[1]: %d рядки залежать від останнього оператора всередині процедури.
uk[2]: %d рядків залежать від останнього оператора всередині процедури.

en: Execute routine
uk: Виконати порядок

en: Sorry, we failed to restore the dropped routine.
uk: Вибачте, нам невдалось відновити видалений порядок.

en: Export of routine %s
uk: Експортувати порядок %s

en: Error in processing request: No routine with name %1$s found in database %2$s. You might be lacking the necessary privileges to view/export this routine.
uk: Помилка в обробці запиту: Немає процедури з ім'ям %1$s знайти в базі даних %2$s. Можливо у вас, не вистачає необхідних привілеїв на перегляд/експорт даної процедури.

en: at least one of the words
uk: принаймі одне з слів

en: all of the words
uk: всі слова

en: the exact phrase as substring
uk: точна фраза ключового слова

en: the exact phrase as whole field
uk: точна фраза повністю

en: as regular expression
uk: як регулярний вираз

en: Trigger %1$s has been modified.
uk: Тригер %1$s було змінено.

en: Trigger %1$s has been created.
uk: Тригер %1$s було створено.

en: Add trigger
uk: Додати тригер

en: Edit trigger
uk: Редагувати тригер

en: You must provide a trigger name!
uk: Слід вказати назву тригера!

en: You must provide a valid timing for the trigger!
uk: Слід вказати валідні терміни для тригера!

en: You must provide a valid event for the trigger!
uk: Слід вказати валідну подію для тригера!

en: You must provide a valid table name!
uk: Слід вказати валідну назву таблиці!

en: You must provide a trigger definition.
uk: Ви маєте вказати визначення тригеру.

en: Sorry, we failed to restore the dropped trigger.
uk: Вибачте, нам не вдалось відновити видалений тригер.

en: No trigger with name %1$s found in database %2$s.
uk: Немає тригера з ім'ям %1$s в базі даних %2$s.

en: Export of trigger %s
uk: Експортувати тригер %s

en: Error in processing request: No trigger with name %1$s found in database %2$s.
uk: Помилка в обробці запиту: Немає тригера з ім'ям %1$s в базі даних %2$s.

en: SSL connection enforced by server, automatically enabling it.
uk: SSL-з'єднання здійснюється сервером, автоматичне включення.

en: Error 1045: Access denied for user. Additional error information may be available, but is being hidden by the %s configuration directive.
uk: Помилка 1045: користувачу заборонено доступ. Додаткова інформація про помилку може бути доступна, але вона приховується директивою конфігурації %s.

[ctx: First page]
en: Begin
uk: Почати

[ctx: Previous page]
en: Previous
uk: Попередня

[ctx: Next page]
en: Next
uk: Наступна

[ctx: Last page]
en: End
uk: Кінець

en: Partial texts
uk: Часткові тексти

en: Full texts
uk: Повні тексти

en: Descending
uk: За спаданням

en: Ascending
uk: За зростанням

en: The row has been deleted.
uk: Рядок видалено.

en: Kill
uk: Анулювати

en: May be approximate. See [doc@faq3-11]FAQ 3.11[/doc].
uk: Може бути приблизним. Дивіться [doc@faq3-11]FAQ 3.11[/doc].

en: Showing rows %1s - %2s
uk: Показано рядки %1s - %2s

en: %1$d total, %2$d in query
uk: %1$d всього, %2$d в запиті

en: %d total
uk: всього %d

en: Query took %01.4f seconds.
uk: Запит виконувався %01.4f секунди.

en: Link not found!
uk: Посилання не знайдено!

en: Version information
uk: Відомості про версію

en: Data home directory
uk: Домашній каталог даних

en: The common part of the directory path for all InnoDB data files.
uk: Загальна частина шляху до каталогу всіх файлів даних InnoDB.

en: Data files
uk: Файли даних

en: Autoextend increment
uk: Приріст авторозширення

en: The increment size for extending the size of an autoextending tablespace when it becomes full.
uk: Розмір приросту, на який розширюється таблиця при авторозширенні, коли вона заповнюється.

en: Buffer pool size
uk: Розмір буферного пулу

en: The size of the memory buffer InnoDB uses to cache data and indexes of its tables.
uk: Розмір буферу пам'яті, що InnoDB використовує для кешування даних та індексів її таблиць.

en: Buffer Pool
uk: Буферний пул

en: InnoDB Status
uk: Статус InnoDB

en: Buffer Pool Usage
uk: Використання буферного пулу

en: pages
uk: сторінки

en: Free pages
uk: Чисті сторінки

en: Dirty pages
uk: Змінені сторінки

en: Pages containing data
uk: Сторінки з даними

en: Pages to be flushed
uk: Сторінки для очищення

en: Busy pages
uk: Зайняті сторінки

en: Latched pages
uk: Заблоковані сторінки

en: Buffer Pool Activity
uk: Активність буферного пулу

en: Read requests
uk: Запити читання

en: Write requests
uk: Запити запису

en: Read misses
uk: Пропуски читання

en: Write waits
uk: Очікування запису

en: Read misses in %
uk: Пропуски читання у %

en: Write waits in %
uk: Очікування запису в %

en: Data pointer size
uk: Розмір вказівника даних

en: The default pointer size in bytes, to be used by CREATE TABLE for MyISAM tables when no MAX_ROWS option is specified.
uk: Розмір вказівника за замовчуванням у байтах, що буде використовуватися командою CREATE TABLE для таблиць MyISAM, якщо не вказано параметр MAX_ROWS.

en: Automatic recovery mode
uk: Режим автоматичного відновлення

en: The mode for automatic recovery of crashed MyISAM tables, as set via the --myisam-recover server startup option.
uk: Режим автоматичного відновлення пошкоджених таблиць MyISAM, як встановлено через опцію запуску сервера --myisam-recover.

en: Maximum size for temporary sort files
uk: Максимальний розмір для тимчасового сортування файлів

en: The maximum size of the temporary file MySQL is allowed to use while re-creating a MyISAM index (during REPAIR TABLE, ALTER TABLE, or LOAD DATA INFILE).
uk: Максимальний розмір тимчасового файлу, що MySQL може використовувати під час відновлення індексу MyISAM (при виконанні команд REPAIR TABLE, ALTER TABLE, або LOAD DATA INFILE).

en: Maximum size for temporary files on index creation
uk: Максимальний розмір тимчасових файлів при створенні індексу

en: If the temporary file used for fast MyISAM index creation would be larger than using the key cache by the amount specified here, prefer the key cache method.
uk: Якщо тимчасовий файл, використаний для швидкого створення індексу MyISAM буде перевищувати розмір кешу ключа на величину визначену тут, віддавати перевагу методу кешу ключа.

en: Repair threads
uk: Потоки відновлення

en: If this value is greater than 1, MyISAM table indexes are created in parallel (each index in its own thread) during the repair by sorting process.
uk: Якщо це значення перевищує 1, індекси таблиць MyISAM під час відновлення за допомогою процесу сортування створюються в паралельному режимі(кожен індекс у своєму потоці).

en: Sort buffer size
uk: Розмір буфера сортування

en: The buffer that is allocated when sorting MyISAM indexes during a REPAIR TABLE or when creating indexes with CREATE INDEX or ALTER TABLE.
uk: Буфер, що виділяється при сортуванні індексів MyISAM під час виконання команди REPAIR TABLE або під час створення індексів командою CREATE INDEX або ALTER TABLE.

en: Index cache size
uk: Розмір кешу індексу

en: This is the amount of memory allocated to the index cache. Default value is 32MB. The memory allocated here is used only for caching index pages.
uk: Це обсяг пам'яті, що виділяється для кешу індекса. Значення за умовчанням – 32 МБ. Виділена тут пам'ять використовується тільки для кешування індексу сторінок.

en: Record cache size
uk: Розмір кешу запису

en: This is the amount of memory allocated to the record cache used to cache table data. The default value is 32MB. This memory is used to cache changes to the handle data (.xtd) and row pointer (.xtr) files.
uk: Об'єм пам'яті виділеної для кешування даних таблиці. Значення за замовчуванням 32Мб. Дана пам'ять використовується для кешування змін у файлах зберігання даних (.xtd) та вказівників на рядки (.xtr).

en: Log cache size
uk: Розмір кешу журналу

en: The amount of memory allocated to the transaction log cache used to cache on transaction log data. The default is 16MB.
uk: Об'єм пам'яті виділеної для кешування даних журналу транзакцій. Початкове значення 16Мб.

en: Log file threshold
uk: Поріг файлу журналу

en: The size of a transaction log before rollover, and a new log is created. The default value is 16MB.
uk: Розмір журналу транзакцій до відкату і створення нового журналу. Початкове значення 16Мб.

en: Transaction buffer size
uk: Розмір буферу транзакцій

en: The size of the global transaction log buffer (the engine allocates 2 buffers of this size). The default is 1MB.
uk: Розмір глобального буферу журналу транзакцій (рушій виділяє 2 буфери даного розміру). Початкове значення 1Мб.

en: Checkpoint frequency
uk: Частота перевірки

en: The amount of data written to the transaction log before a checkpoint is performed. The default value is 24MB.
uk: Об'єм записаних даних в журнал транзакцій, до проведення перевірки. Початкове значення 24Мб.

en: Data log threshold
uk: Поріг журналу даних

en: The maximum size of a data log file. The default value is 64MB. PBXT can create a maximum of 32000 data logs, which are used by all tables. So the value of this variable can be increased to increase the total amount of data that can be stored in the database.
uk: Максимальний розмір файлу журналу даних. Початкове значення 64MB. PBXT максимально може створити 32000 журналів даних, використовуваних усіма таблицями. Таким чином, значення даної змінної може бути збільшено для збільшення загального обсягу даних, які можуть зберігатися в базі даних.

en: Garbage threshold
uk: Поріг засмічування

en: The percentage of garbage in a data log file before it is compacted. This is a value between 1 and 99. The default is 50.
uk: Процентне співвідношення захаращення у файлі журналу даних до його компонування. Значення між 1 і 99. Початкове значення 50.

en: Log buffer size
uk: Розмір буфера журналу

en: The size of the buffer used when writing a data log. The default is 256MB. The engine allocates one buffer per thread, but only if the thread is required to write a data log.
uk: Розмір буфера використовуваний для запису журналу даних. За замовчуванням 256MB. Двигун виділяє один буфер на потік, але тільки якщо потік потрібно для запису даних журналу.

en: Data file grow size
uk: Розмір виростання файлу даних

en: The grow size of the handle data (.xtd) files.
uk: Розмір розростання файлів даних (.xtd).

en: Row file grow size
uk: Розмір розростання файлу рядків

en: The grow size of the row pointer (.xtr) files.
uk: Розмір розростання файлів вказівників на рядки (.xtr).

en: Log file count
uk: Кількість файлів журналу

en: This is the number of transaction log files (pbxt/system/xlog*.xt) the system will maintain. If the number of logs exceeds this value then old logs will be deleted, otherwise they are renamed and given the next highest number.
uk: Кількість файлів журналів транзакцій (pbxt/system/xlog*.Xt) зберігаються системою. При перевищенні кількості журналів даного значення, старі журнали будуть вилучені, інакше вони будуть перейменовані і отримають наступний порядковий номер.

en: Documentation
uk: Документація

en: Documentation and further information about PBXT can be found on the %sPrimeBase XT Home Page%s.
uk: Документацію і додаткову інформацію про PBXT можна знайти на %sДомашній сторінці PrimeBase XT%s.

en: Too many error messages, some are not displayed.
uk: Занадто багато повідомлень про помилки, деякі не відображаються.

en: Report
uk: Звіт

en: Automatically send report next time
uk: Автоматично надсилати звіт наступного разу

en: Insufficient space to save the file %s.
uk: Бракує місця для збереження файлу %s.

en: File %s already exists on server, change filename or check overwrite option.
uk: Файл %s існує на сервері, змініть ім'я файлу, або відмітьте опцію на перезапис.

en: The web server does not have permission to save the file %s.
uk: Веб-сервер не має привілеїв для збереження файлу %s.

en: Dump has been saved to file %s.
uk: Dump збережено у файл %s.

note: l10n: A query written by the user is a "raw query" that could be using no tables or databases in particular
en: Exporting a raw query is not supported for this export method.
uk: Експорт необробленого запиту не підтримується для цього методу експорту.

en: File was not an uploaded file.
uk: Файл не був завантажений.

en: The uploaded file exceeds the upload_max_filesize directive in php.ini.
uk: Розмір завантаженого файлу перевищує директиву upload_max_filesize в php.ini.

en: The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
uk: Розмір завантаженого файлу перевищує MAX_FILE_SIZE директиву, що була вказана в HTML формі.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
uk: Завантажуваний файл було завантажено лише частково.

en: Missing a temporary folder.
uk: Відсутня тимчасова директорія.

en: Failed to write file to disk.
uk: Не вдалося записати файл на диск.

en: File upload stopped by extension.
uk: Завантаження файлу зупинено через розширення.

en: Unknown error in file upload.
uk: Невідома помилка під час завантаження файлу.

en: File is a symbolic link
uk: Файл є символічним посиланням

en: File could not be read!
uk: Неможливо прочитати файл!

en: Error moving the uploaded file, see [doc@faq1-11]FAQ 1.11[/doc].
uk: Помилка під час переміщення файлу, дивись [doc@faq1-11]FAQ 1.11[/doc].

en: Error while moving uploaded file.
uk: Помилка під час переміщення завантаженого файлу.

en: Cannot read uploaded file.
uk: Неможливо прочитати завантажений файл.

en: You attempted to load file with unsupported compression (%s). Either support for it is not implemented or disabled by your configuration.
uk: Ви намагаєтесь завантажити файл з непідтримуваним стисненням (%s). Підтримка не здійснюється або вимкнена у вашій конфігурації.

en: Session not found.
uk: Сесію не знайдено.

en: Jump to database “%s”.
uk: Перейти до бази даних "%s".

en: The %s functionality is affected by a known bug, see %s
uk: На функціональність %s впливає відома помилка, див. %s

en: SSL is not being used
uk: SSL не використовується

en: SSL is used with disabled verification
uk: SSL використовується з вимкненою перевіркою

en: SSL is used without certification authority
uk: SSL використовується без сертифікаційного органу

en: SSL is used
uk: SSL використовується

en: The PHP function password_hash() with default options.
uk: Функція PHP password_hash() з параметрами за замовчуванням.

en: password_hash() PHP function
uk: PHP функція password_hash()

en: Skip Explain SQL
uk: Не тлумачити SQL

en: Without PHP code
uk: Без PHP коду

en: Submit query
uk: Відправити запит

en: Profiling
uk: Профілювання

[ctx: Inline edit query]
en: Edit inline
uk: Порядкове редагування

en: Static analysis:
uk: Статичний аналіз:

en: %d errors were found during analysis.
uk: %d помилки знайдені під час аналізу.

en: [ROLLBACK occurred.]
uk: [відбувся відкат]

en: The following structures have either been created or altered. Here you can:
uk: Наступні структури були створені, або змінені. Ви можете:

en: View a structure's contents by clicking on its name.
uk: Переглянути деталі структури натиснувши її ім'я.

en: Change any of its settings by clicking the corresponding "Options" link.
uk: Змінити будь-яке налаштування натиснувши по відповідному посиланню "Параметри".

en: Edit structure by following the "Structure" link.
uk: Відредагувати структуру за посиланням "Структура".

en: Options
uk: Параметри

en: Go to database: %s
uk: Перейти до бази даних: %s

en: Edit settings for %s
uk: Редагувати налаштування для %s

en: Go to table: %s
uk: Перейти до таблиці: %s

en: Structure of %s
uk: Структура %s

en: Go to view: %s
uk: Перейти до подання: %s

en: Only INSERT, UPDATE, DELETE and REPLACE SQL queries containing transactional engine tables can be rolled back.
uk: Тільки для INSERT, UPDATE, DELETE і REPLACE SQL запитів, що містять транзакційні таблиці движка, може бути проведений відкат.

en: The indexes %1$s and %2$s seem to be equal and one of them could possibly be removed.
uk: Схоже, що індекси %1$s та %2$s ідентичні, тому один із них можна видалити.

en: Function
uk: Функція

en: Type
uk: Тип

en: The directory you set for upload work cannot be reached.
uk: Встановлений Вами каталог для завантаження файлів недоступний.

en: Or
uk: Або

en: web server upload directory:
uk: каталог завантаження веб-сервера:

en: Showing SQL query
uk: Показ SQL-запиту

en: Inserted row id: %1$d
uk: Ідентифікатор вставленого рядка: %1$d

en: Ignoring unsupported language code.
uk: Ігнорувати непідтримуваний код мови.

en: Linting is disabled for this query because it exceeds the maximum length.
uk: Linting вимкнутий для цього запиту, оскільки він перевищує максимальну довжину.

en: %1$s (near <code>%2$s</code>)
uk: %1$s (приблизно <code>%2$s</code>)

en: Browse
uk: Переглянути

en: Search
uk: Пошук

en: Insert
uk: Вставити

en: Privileges
uk: Привілеї

en: Operations
uk: Операції

en: Tracking
uk: Відстеження

en: Triggers
uk: Тригери

en: Database seems to be empty!
uk: Порожня база даних!

en: Query
uk: Запит

en: Routines
uk: Процедури

en: Events
uk: Події

en: Central columns
uk: Головні стовпці

en: User accounts
uk: Облікові записи

en: Binary log
uk: Бінарний журнал

en: Replication
uk: Реплікація

en: Variables
uk: Змінні

en: Charsets
uk: Кодування

en: Engines
uk: Двигуни

en: Plugins
uk: Плагіни

en: %1$d row affected. | %1$d rows affected.
uk[0]: %1$d рядок задіяно.
uk[1]: %1$d рядків задіяно.
uk[2]: %1$d рядків задіяно.

en: %1$d row deleted. | %1$d rows deleted.
uk[0]: %1$d рядок видалено.
uk[1]: %1$d рядків видалено.
uk[2]: %1$d рядків видалено.

en: %1$d row inserted. | %1$d rows inserted.
uk[0]: %1$d рядок додано.
uk[1]: %1$d рядків додано.
uk[2]: %1$d рядків додано.

en: Groups:
uk: Групи:

en: Events:
uk: Події:

en: Functions:
uk: Функції:

en: Procedures:
uk: Процедури:

en: Tables:
uk: Таблиці:

en: Views:
uk: Подання:

en: There are large item groups in navigation panel which may affect the performance. Consider disabling item grouping in the navigation panel.
uk: Існують великі групи елементів в панелі навігації, яка може вплинути на продуктивність. Розглянути питання про відключення групування елементів на панелі навігації.

en: Groups
uk: Групи

en: %s result found | %s results found
uk[0]: Знайдено %s результат
uk[1]: Знайдено %s результати
uk[2]: Знайдено %s результатів

en: Collapse all
uk: Згорнути все

note: l10n: The word "Node" must not be translated here
en: Invalid class name "%1$s", using default of "Node"
uk: Неприпустиме ім'я класу "%1$s", за замовчуванням використовується "Node"

en: Could not load class "%1$s"
uk: Не вдалося завантажити клас "%1$s"

en: Columns
uk: Стовпці

[ctx: Create new column]
en: New
uk: Новий

en: Column
uk: Стовпець

[ctx: Create new database]
en: New
uk: Нова

en: Database operations
uk: Операції з базою даних

en: Show hidden items
uk: Показувати приховані елементи

[ctx: Create new event]
en: New
uk: Нова

en: Event
uk: Подія

en: Functions
uk: Функції

[ctx: Create new function]
en: New
uk: Нова

[ctx: Create new index]
en: New
uk: Новий

en: Expand/Collapse
uk: Розгорнути/Згорнути

en: Procedures
uk: Процедури

[ctx: Create new procedure]
en: New
uk: Нова

en: Procedure
uk: Процедура

[ctx: Create new table]
en: New
uk: Нова

[ctx: Create new trigger]
en: New
uk: Новий

en: Trigger
uk: Тригер

en: Views
uk: Подання

[ctx: Create new view]
en: New
uk: Нове

en: Make all columns atomic
uk: Зробити всі стовпці atomic

en: First step of normalization (1NF)
uk: Перший крок нормалізації (1NF)

en: Step 1.
uk: Крок 1.

en: Do you have any column which can be split into more than one column? For example: address can be split into street, city, country and zip.
uk: Чи є у вас будь-який стовпець, який можна розділити на декілька стовпців? Наприклад: адреса може бути розділена на вулицю, місто, країну і поштовий індекс.

en: Show me the central list of columns that are not already in this table
uk: Показати стовпці основновного списку, які ще не в цій таблиці

en: Select a column which can be split into more than one (on select of 'no such column', it'll move to next step).
uk: Виберіть стовпець, який може бути розбитий на декілька стовпців (або виберіть 'немає такого стовпчика' для переходу до наступного кроку).

en: split into
uk: розділити на

en: Have a primary key
uk: Містить первинний ключ

en: Primary key already exists.
uk: Первинний ключ вже існує.

en: There is no primary key; please add one.<br>Hint: A primary key is a column (or combination of columns) that uniquely identify all rows.
uk: Немає первинного ключа; будь ласка, додайте.<br>Підказка: Первинний ключ являє собою стовпець (або комбінацію стовпців) що однозначно ідентифікують всі рядки.

en: Add a primary key on existing column(s)
uk: Додайте первинний ключ на існуючий стовпець(і)

en: If it's not possible to make existing column combinations as primary key
uk: Не можливо зробити наявний стовпець як первинний ключ

en: + Add a new primary key column
uk: Додати новий стовпець, як первинний ключ

en: Remove redundant columns
uk: Видалити зайві стовпці

en: Do you have a group of columns which on combining gives an existing column? For example, if you have first_name, last_name and full_name then combining first_name and last_name gives full_name which is redundant.
uk: У вас є група стовпців, які при об'єднанні дають наявний стовпець? Наприклад, якщо у вас є first_name, last_name і full_name, то при об'єднані first_name і last_name виходить, що full_name являється зайвим.

en: Check the columns which are redundant and click on remove. If no redundant column, click on 'No redundant column'
uk: Перевірте стовпці, які є зайвими і натисніть на Видалити. Якщо немає зайвого стовпчика, натисніть на 'Немає зайвого стовпця'

en: Remove selected
uk: Видалити вибрані

en: No redundant column
uk: Немає зайвого стовпця

en: Move repeating groups
uk: Перемістити повторювані групи

en: Do you have a group of two or more columns that are closely related and are all repeating the same attribute? For example, a table that holds data on books might have columns such as book_id, author1, author2, author3 and so on which form a repeating group. In this case a new table (book_id, author) should be created.
uk: Чи є у вас група з двох або більше стовпців, які тісно пов'язані і всі повторюють той же атрибут? Наприклад, таблиця, яка містить дані про книги, має стовпці book_id, author1, author2, author3 і так далі, які утворюють повторювану групу. В цьому випадку повинна бути створена нова таблиця (book_id, author).

en: Check the columns which form a repeating group. If no such group, click on 'No repeating group'
uk: Перевірте стовпці, які утворюють повторювану групу. Якщо немає такої групи, натисніть на 'Немає повторюваної групи'

en: No repeating group
uk: Немає повторюваної групи

en: Step 2.
uk: Крок 2.

en: Find partial dependencies
uk: Знайти часткові залежності

en: No partial dependencies possible as no non-primary column exists since primary key ( %1$s ) is composed of all the columns in the table.
uk: Немає часткових залежностей, можливо немає стовпця поза первинним ключем ( %1$s ) складається з усіх стовпців в таблиці.

en: Table is already in second normal form.
uk: Таблиця вже в другій нормальній формі.

en: The primary key ( %1$s ) consists of more than one column so we need to find the partial dependencies.
uk: Первинний ключ (%1$s ) складається з кількох стовпців, тому потрібно знайти часткові залежності.

en: Please answer the following question(s) carefully to obtain a correct normalization.
uk: Прохання відповісти ретельно на наступні питання, щоб отримати правильну нормалізацію.

en: + Show me the possible partial dependencies based on data in the table
uk: + Покажіть можливі часткові залежності на основі даних в таблиці

en: For each column below, please select the <b>minimal set</b> of columns among given set whose values combined together are sufficient to determine the value of the column.
uk: Для кожного стовпця нижче, будь ласка, виберіть <b>мінімальний набір</b> стовпців серед даного набору, значення яких об'єднані разом достатні, щоб визначити значення стовпця.

en: '%1$s' depends on:
uk: '%1$s' залежить від:

en: No partial dependencies possible as the primary key ( %1$s ) has just one column.
uk: Немає можливих часткових залежностей, оскільки первинний ключ ( %1$s ) має тільки один стовпець.

en: In order to put the original table '%1$s' into Second normal form we need to create the following tables:
uk: Для того, щоб привести вихідну таблицю '%1$s' до другої нормальної форми, потрібно створити такі таблиці:

en: The second step of normalization is complete for table '%1$s'.
uk: Завершиться другий крок нормалізації для таблиці '%1$s'.

en: Error in processing!
uk: Помилка при обробці!

en: In order to put the original table '%1$s' into Third normal form we need to create the following tables:
uk: Для того, щоб привести вихідну таблицю '%1$s' до третьої нормальної форми, необхідно створити такі таблиці:

en: The third step of normalization is complete.
uk: Завершено третій крок нормалізації.

en: Selected repeating group has been moved to the table '%s'
uk: Вибрана повторювана група переміщена до таблиці '%s'

en: Step 3.
uk: Крок 3.

en: Find transitive dependencies
uk: Знайти транзитивні звязки

en: For each column below, please select the <b>minimal set</b> of columns among given set whose values combined together are sufficient to determine the value of the column.<br>Note: A column may have no transitive dependency, in that case you don't have to select any.
uk: Для кожного стовпця нижче, будь ласка, виберіть <b>мінімальний набір</b> стовпців серед даного набору, значення яких об'єднані разом достатні, щоб визначити значення стовпця.<br>Примітка: стовпець може не мати перехідну залежність, в цьому випадку вам не потрібно, щоб вибрати будь-який.

en: No Transitive dependencies possible as the table doesn't have any non primary key columns
uk: Транзитивні залежності неможливі, оскільки таблиця не має будь-яких стовпців поза первинним ключем

en: Table is already in Third normal form!
uk: Таблиця вже в третій нормальній формі!

en: Improve table structure (Normalization):
uk: Поліпшення структури таблиці (Нормалізація):

en: Select up to what step you want to normalize
uk: Виберіть до якого кроку ви хочете нормалізувати

en: Second step of normalization (1NF+2NF)
uk: Другий крок нормалізації (1NF+2NF)

en: Third step of normalization (1NF+2NF+3NF)
uk: Третій крок нормалізації (1NF+2NF+3NF)

en: Hint: Please follow the procedure carefully in order to obtain correct normalization
uk: Підказка: Будь ласка, дотримуйтесь ретельно процедури, щоб отримати правильну нормалізацю

en: This list is based on a subset of the table's data and is not necessarily accurate.
uk: Цей список заснований на підмножині даних таблиці і не завжди точний.

en: No partial dependencies found!
uk: Часткових зв'язків не знайдено!

en: Analyze
uk: Аналізувати

en: Check
uk: Перевірити

en: Optimize
uk: Оптимізувати

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: Repair
uk: Відремонтувати

en: Truncate
uk: Обрізання

en: Drop
uk: Знищити

en: Coalesce
uk: Об'єднати

en: Can't move table to same one!
uk: Не можу перенести таблицю саму в себе!

en: Can't copy table to same one!
uk: Не можу скопіювати таблицю саму в себе!

en: Table %s has been moved to %s. Privileges have been adjusted.
uk: Таблицю %s було перенесено в %s. Привілеї були скориговані.

en: Table %s has been copied to %s. Privileges have been adjusted.
uk: Таблицю %s скопійовано в %s. Привілеї були скориговані.

en: Table %s has been moved to %s.
uk: Таблицю %s було перенесено в %s.

en: Table %s has been copied to %s.
uk: Таблицю %s було скопійовано в %s.

en: The table name is empty!
uk: Порожня назва таблиці!

en: This table is a view, it can not be truncated.
uk: Ця таблиця є виглядом, і вона не може бути обрізана.

en: Error while creating PDF:
uk: Помилка під час створення PDF:

en: Cannot connect: invalid settings.
uk: З'єднання неможливе: невірні налаштування.

en: Welcome to %s
uk: Ласкаво просимо до %s

en: You probably did not create a configuration file. You might want to use the %1$ssetup script%2$s to create one.
uk: Ви, напевно, не створили файл конфігурації. Для його створення Ви можете використати %1$ssetup script%2$s.

en: phpMyAdmin tried to connect to the MySQL server, and the server rejected the connection. You should check the host, username and password in your configuration and make sure that they correspond to the information given by the administrator of the MySQL server.
uk: phpMyAdmin спробував з'єднатися з MySQL сервером, але сервер не дозволив під'єднання. Прошу перевірити значення host, username та password у файлі config.inc.php та впевнитися, що вони відповідають даним отриманим Вами від адміністратора MySQL сервера.

en: Retry to connect
uk: Повторіть спробу підключення

en: Your session has expired. Please log in again.
uk: Ваш час сесії закінчився. Будь ласка увійдіть знову.

en: Missing reCAPTCHA verification, maybe it has been blocked by adblock?
uk: Відсутня перевірка reCAPTCHA, можливо, вона заблокована adblock?

en: Failed to connect to the reCAPTCHA service!
uk: Не вдалося підключитися до служби reCAPTCHA!

en: Entered captcha is wrong, try again!
uk: Введений captcha неправильно, спробуйте ще раз!

en: Your password is too long. To prevent denial-of-service attacks, phpMyAdmin restricts passwords to less than 2000 characters.
uk: Ваш пароль занадто довгий. Щоб запобігти атакам на відмову в обслуговуванні, phpMyAdmin обмежує довжину паролів до 2000 символів.

en: You are not allowed to log in to this MySQL server!
uk: У вас немає прав для підключення до сервера MySQL!

en: Wrong username/password. Access denied.
uk: Невірний логін/пароль. Доступ не дозволено.

en: Can not find signon authentication script:
uk: Не вдаеться знайти скрипт аутентифікації:

en: Login without a password is forbidden by configuration (see AllowNoPassword)
uk: Авторизація без паролю заборонена в настройках (див. AllowNoPassword)

en: You have been automatically logged out due to inactivity of %s seconds. Once you log in again, you should be able to resume the work where you left off.
uk: Ви автоматично вийшли з системи через неактивність протягом %s секунд. Після того, як ви знову ввійдете в систему, ви зможете відновити роботу з того місця, де ви зупинилися.

en: Cannot log in to the MySQL server
uk: Не можу зареєструватися на MySQL сервері

en: You have enabled two factor authentication, please confirm your login.
uk: Ви ввімкнули двофакторну аутентифікацію, будь ласка, підтвердіть свій логін.

en: Format:
uk: Формат:

en: Columns separated with:
uk: Стовпці розділені з:

en: Columns enclosed with:
uk: Стовпчики взято в:

en: Columns escaped with:
uk: Символ екранування:

en: Lines terminated with:
uk: Рядки закінчуються:

en: Replace NULL with:
uk: Замінити значення NULL на:

en: Remove carriage return/line feed characters within columns
uk: Видаляти символи повернення каретки/завершення рядка в стовпчиках

en: Excel edition:
uk: Excel редакція:

en: structure
uk: структура

en: data
uk: дані

en: structure and data
uk: структура і дані

en: Data dump options
uk: Параметри дампу даних

en: Dumping data for table
uk: Дамп даних таблиці

en: Null
uk: Нуль

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Links to
uk: Посилання на

en: Name
uk: Ім'я

en: Definition
uk: Визначення

en: Table structure for table
uk: Структура таблиці

en: Structure for view
uk: Структура для представлення

en: Stand-in structure for view
uk: Дублююча структура для представлення

en: Output pretty-printed JSON (Use human-readable formatting)
uk: Вивід JSON в наглядно-віддрукованому форматі (використання зручного для сприйняття людиною форматування)

en: Output unicode characters unescaped
uk: Вивід unescaped кодувань unicode

en: Content of table @TABLE@
uk: Вміст таблиці @TABLE@

en: (continued)
uk: (продовження)

en: Structure of table @TABLE@
uk: Структура таблиці @TABLE@

en: Object creation options
uk: Параметри створення об'єкта

en: Table caption:
uk: Заголовок таблиці:

en: Table caption (continued):
uk: Заголовок таблиці (продовження):

en: Label key:
uk: Ключ підпису:

en: Display foreign key relationships
uk: Відображати відносини зовнішнього ключа

en: Display comments
uk: Відображення коментарів

en: Display media types
uk: Відображати типи медіа

en: Put columns names in the first row:
uk: Помістити імена стовпців в перший рядок:

en: Host:
uk: Хост:

en: Generation Time:
uk: Час створення:

en: Server version:
uk: Версія сервера:

en: PHP Version:
uk: Версія PHP:

en: Database:
uk: База даних:

en: Data:
uk: Дані:

en: Structure:
uk: Структура:

en: Export table names
uk: Експортувати назви таблиці

en: Export table headers
uk: Експортувати заголовки таблиці

en: Dumping data for query result
uk: Дампування даних для результату запиту

en: Report title:
uk: Заголовок звіту:

en: Dumping data
uk: Скидання даних

en: Query result data
uk: Результат запиту

en: View structure
uk: Перегляд структури

en: Stand in
uk: Вставити в

en: Display comments <i>(includes info such as export timestamp, PHP version, and server version)</i>
uk: Відображати примітки <i>(містить таку інформацію як часова позначка експорту, версію PHP і версію сервера)</i>

en: Additional custom header comment (\n splits lines):
uk: Додати до заголовку власний коментар (\n для розділення рядків):

en: Include a timestamp of when databases were created, last updated, and last checked
uk: Включити час створення бази даних, час останнього оновлення а також час останньої перевірки

en: Export metadata
uk: Експорт метаданих

en: Database system or older MySQL server to maximize output compatibility with:
uk: Максимальна сумісність з системою бази даних чи застарілою версією MySQL:

en: Add statements:
uk: Додати оператори:

en: Add %s statement
uk: Додати оператор %s

en: (less efficient as indexes will be generated during table creation)
uk: (менш ефективно, індекси будуть генеруватися в ході створення таблиці)

en: %s value
uk: %s значення

note: l10n: Allow simplifying exported view syntax to only "CREATE VIEW"
en: Use simple view export
uk: Використовуйте простий експорт подання

en: Enclose table and column names with backquotes <i>(Protects column and table names formed with special characters or keywords)</i>
uk: Укласти імена таблиць і полів у зворотні лапки <i> (Захищає імена таблиць і полів, які містять спеціальні символи або зарезервовані слова)</i>

en: Data creation options
uk: Параметри створення даних

en: Truncate table before insert
uk: Очистити таблицю перед вставкою

en: Instead of <code>INSERT</code> statements, use:
uk: Замість виразів <code>INSERT</code> використовуйте:

en: <code>INSERT DELAYED</code> statements
uk: Вирази <code>INSERT DELAYED</code>

en: <code>INSERT IGNORE</code> statements
uk: Вирази <code>INSERT IGNORE</code>

en: Function to use when dumping data:
uk: Використовувати оператор при зберіганні даних:

en: Syntax to use when inserting data:
uk: Використовувати синтаксис при вставці даних:

en: include column names in every <code>INSERT</code> statement <br> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name (col_A,col_B,col_C) VALUES (1,2,3)</code>
uk: включення імен полів у кожному виразі <code>INSERT</code> <br> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Приклад: <code>INSERT INTO tbl_name (col_A,col_B,col_C) VALUES (1,2,3)</code>

en: insert multiple rows in every <code>INSERT</code> statement<br> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name VALUES (1,2,3), (4,5,6), (7,8,9)</code>
uk: включення декількох рядків у кожному виразі <code>INSERT</code><br> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Приклад: <code>INSERT INTO tbl_name VALUES (1,2,3), (4,5,6), (7,8,9)</code>

en: both of the above<br> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name (col_A,col_B,col_C) VALUES (1,2,3), (4,5,6), (7,8,9)</code>
uk: обидва вищезазначені<br>&nbsp;&nbsp;&nbsp; Наприклад: <code>INSERT INTO tbl_name (col_A,col_B,col_C) VALUES (1,2,3), (4,5,6), (7,8,9)</code>

en: neither of the above<br> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name VALUES (1,2,3)</code>
uk: жоден з вище перерахованих <br> &nbsp; &nbsp; &nbsp; Example: <code>INSERT INTO tbl_name VALUES (1,2,3)</code>

en: Dump binary columns in hexadecimal notation <i>(for example, "abc" becomes 0x616263)</i>
uk: Збереження бінарних полів в шістнадцятковому вигляді <i>(наприклад, "abc" стане 0x616263)</i>

en: Dump TIMESTAMP columns in UTC <i>(enables TIMESTAMP columns to be dumped and reloaded between servers in different time zones)</i>
uk: Зберігати поля з типом TIMESTAMP в UTC <i>(дозволяє зберегти і перенести поля з типом TIMESTAMP між серверами, що знаходяться в різних часових зонах)</i>

en: It appears your database uses routines;
uk: Виявляється, ваша база даних використовує процедури;

en: alias export may not work reliably in all cases.
uk: експорт псевдоніма не може надійно працювати у всіх випадках.

en: Metadata
uk: Метадані

en: Metadata for table %s
uk: Метадані таблиці %s

en: Metadata for database %s
uk: Метадані бази даних %s

en: Creation:
uk: Створення:

en: Last update:
uk: Останнє оновлення:

en: Last check:
uk: Остання перевірка:

en: Error reading structure for table %s:
uk: Помилка читання структури таблиці %s:

en: It appears your database uses views;
uk: Виявляється, ваша база даних використовує подання;

en: Constraints for dumped tables
uk: Обмеження зовнішнього ключа збережених таблиць

en: Constraints for table
uk: Обмеження зовнішнього ключа таблиці

en: Indexes for dumped tables
uk: Індекси збережених таблиць

en: Indexes for table
uk: Індекси таблиці

en: AUTO_INCREMENT for dumped tables
uk: AUTO_INCREMENT для збережених таблиць

en: AUTO_INCREMENT for table
uk: AUTO_INCREMENT для таблиці

en: MEDIA TYPES FOR TABLE
uk: МЕДІА-ТИПИ ТАБЛИЦІ

en: RELATIONSHIPS FOR TABLE
uk: ЗВ'ЯЗКИ ТАБЛИЦІ

en: It appears your table uses triggers;
uk: Схоже, таблиця використовує тригери;

en: Structure for view %s exported as a table
uk: Структура для подання %s, експортованого як таблиця

en: (See below for the actual view)
uk: (Див. нижче для фактичного подання)

en: Error reading data for table %s:
uk: Помилка читання даних таблиці %s:

en: Object creation options (all are recommended)
uk: Параметри створення об'єкта (рекомендується вибрати всі)

en: Export contents
uk: Експортувати вміст

en: Table:
uk: Таблиця:

en: Purpose:
uk: Мета:

en: Update data when duplicate keys found on import (add ON DUPLICATE KEY UPDATE)
uk: Оновлення даних, коли знайдено дублікати ключів на імпорт (додати ДУБЛІКАТ КЛЮЧА ОНОВЛЕННЯ)

en: Name of the new table (optional):
uk: Назва нової таблиці (необов'язково):

en: Name of the new database (optional):
uk: Ім'я нової бази даних (необов'язково):

en: Import these many number of rows (optional):
uk: Імпортувати таку кількість рядків (необов'язково):

en: The first line of the file contains the table column names <i>(if this is unchecked, the first line will become part of the data)</i>
uk: Перший рядок файлу містить імена полів таблиці <i>(якщо даний параметр не вибрано, то перший рядок буде частиною даних)</i>

en: If the data in each row of the file is not in the same order as in the database, list the corresponding column names here. Column names must be separated by commas and not enclosed in quotations.
uk: Якщо дані в рядках файлу розташовані не в тому ж порядку, як в базі даних, введіть тут імена полів у відповідній послідовності. Імена полів розділяються комами і не повинні бути вкладені в лапки.

en: Column names:
uk: Імена стовпців:

en: Invalid format of CSV input on line %d.
uk: Неправильний формат вхідних CSV-даних в рядку %d.

en: Invalid column count in CSV input on line %d.
uk: Невідповідність кількості стовпців в CSV даних на рядку %d.

en: Invalid parameter for CSV import: %s
uk: Неправильний параметр імпорту CSV: %s

en: Invalid column (%s) specified! Ensure that columns names are spelled correctly, separated by commas, and not enclosed in quotes.
uk: Зазначено помилкове ім'я стовпця (%s)! Переконайтеся, що назви стовпців вказані вірно, розділені комами, і не вкладені в лапки.

en: Column names:
uk: Назви стовпців:

en: This plugin does not support compressed imports!
uk: Цей модуль не підтримує імпорт стиснених даних!

en: MediaWiki Table
uk: Таблиця MediaWiki

en: Invalid format of mediawiki input on line: <br>%s.
uk: Неприпустимий формат вводу mediawiki в рядку: <br>%s.

en: Import percentages as proper decimals <i>(ex. 12.00% to .12)</i>
uk: Імпортувати відсотки у вигляді десяткових значень <i>(напр. 12.00% в .12)</i>

en: Import currencies <i>(ex. $5.00 to 5.00)</i>
uk: Імпортувати грошові одиниці <i>(напр. $ 5.00 в 5.00)</i>

en: The XML file specified was either malformed or incomplete. Please correct the issue and try again.
uk: Обраний XML файл некоректний, або неповний. Перевірте можливі помилки і спробуйте ще раз.

en: Could not parse OpenDocument Spreadsheet!
uk: Неможливо прочитати електронну таблицю OpenDocument!

en: ESRI Shape File
uk: Файл ESRI

en: There was an error importing the ESRI shape file: "%s".
uk: При імпорті файлу ESRI сталася помилка: "%s".

en: MySQL Spatial Extension does not support ESRI type "%s".
uk: Просторове розширення MySQL не підтримує тип ESRI "%s".

en: The imported file does not contain any data!
uk: Імпортований файл не містить даних!

en: SQL compatibility mode:
uk: Режим сумісності SQL:

en: Do not use <code>AUTO_INCREMENT</code> for zero values
uk: Не використовувати <code>AUTO_INCREMENT</code> для нульових значень

en: This format has no options
uk: Цей формат не має параметрів

en: Invalid authentication method set in configuration:
uk: Невірний метод аутентифікації встановленний в налаштуваннях:

en: The %s table doesn't exist!
uk: Таблиця %s не існує!

en: Schema of the %s database - Page %s
uk: Схема бази даних %s - Сторінка %s

en: PDF export page
uk: Сторінка експорту PDF

en: Schema of the %s database
uk: Схема %s бази даних

en: Relational schema
uk: Схема зв'язків

en: Table of contents
uk: Зміст

en: Table comments:
uk: Коментарі до таблиці:

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Extra
uk: Додатково

en: Show color
uk: Показати колір

en: Only show keys
uk: Показувати тільки ключі

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Landscape
uk: Альбомний

en: Portrait
uk: Звичайний

en: Same width for all tables
uk: Однакова ширина для всіх таблиць

en: Show grid
uk: Показати сітку

en: Data dictionary
uk: Словник даних

en: Order of the tables
uk: Порядок таблиць

en: Name (Ascending)
uk: Ім'я (за зростанням)

en: Name (Descending)
uk: Ім'я (за спаданням)

en: Converts Boolean values to text (default 'T' and 'F'). First option is for TRUE, second for FALSE. Nonzero=true.
uk: Перетворює значення Boolean на текст (за замовчуванням 'Т' та 'F'). Перший варіант для TRUE, другий для FALSE. Ненульові = true.

en: Displays a TIME, TIMESTAMP, DATETIME or numeric unix timestamp column as formatted date. The first option is the offset (in hours) which will be added to the timestamp (Default: 0). Use second option to specify a different date/time format string. Third option determines whether you want to see local date or UTC one (use "local" or "utc" strings) for that. According to that, date format has different value - for "local" see the documentation for PHP's strftime() function and for "utc" it is done using gmdate() function.
uk: Відображає поля типу TIME, TIMESTAMP, DATETIME або час у форматі Unix, у вигляді форматованого виводу. Перший параметр додає зсув, в годиннику (за замовчуванням: 0). Другий параметр задає інше форматування рядка дати/часу. Третій параметр визначає установку локального (рядок "local") або всесвітнього (рядок "utc") часу. Відповідно до встановленого третім параметром формат дати повинен мати різні значення - для "local" дивіться опис функції PHP strftime(), для "utc" - gmdate().

note: l10n: See https://www.php.net/manual/en/function.strftime.php
en: %B %d, %Y at %I:%M %p
uk: %B %d %Y р., %H:%M

en: Displays a link to download the binary data of the column. You can use the first option to specify the filename, or use the second option as the name of a column which contains the filename. If you use the second option, you need to set the first option to the empty string.
uk: Відображає посилання для завантаження бінарних даних поля. Можливе використання першого параметра для вибору імені файлу, або використання другого параметра, як імені поля, яке містить ім'я файлу. У разі використання другого параметра, перший необхідно встановити у вигляді порожнього рядка.

en: LINUX ONLY: Launches an external application and feeds it the column data via standard input. Returns the standard output of the application. The default is Tidy, to pretty-print HTML code. For security reasons, you have to manually edit the file libraries/classes/Plugins/Transformations/Abs/ExternalTransformationsPlugin.php and list the tools you want to make available. The first option is then the number of the program you want to use. The second option should be blank for historical reasons. The third option, if set to 1, will convert the output using htmlspecialchars() (Default 1). The fourth option, if set to 1, will prevent wrapping and ensure that the output appears all on one line (Default 1).
uk: ЛИШЕ LINUX: Запускає зовнішню програму і подає стовпцеві дані через стандартний ввід. Повертає стандартний вивід програми. Типовою програмою є Tidy, яка гарно друкує HTML код. З міркувань безпеки Вам потрібно самостійно відредагувати файл libraries/classes/Plugins/Transformations/Abs/ExternalTransformationsPlugin.php та вписати програми дозволені для запуску. У такому випадку, перша опція - кількість програм, які Ви бажаєте використовувати. Друга опція має бути порожньою з історичних причин. Третя опція, встановлена в 1, буде конвертувати вивід, використовуючи htmlspecialchars() (типово: 1). Четверта опція, встановлена в 1, запобігатиме перенесенню рядка і виведе усі дані одним рядком (типово: 1).

en: You are using the external transformation command line options field, which has been deprecated for security reasons. Add all command line options directly to the definition in %s.
uk: Ви використовуєте поле параметрів командного рядка зовнішнього перетворення, яке не підтримується з міркувань безпеки. Додайте всі параметри командного рядка безпосередньо до визначення в %s.

en: Displays the contents of the column as-is, without running it through htmlspecialchars(). That is, the column is assumed to contain valid HTML.
uk: Відображує вміст поля як воно є, не пропускаючи його через функцію htmlspecialchars(). Це значить що поле передбачає містити справжній HTML.

en: Displays hexadecimal representation of data. Optional first parameter specifies how often space will be added (defaults to 2 nibbles).
uk: Відображає дані у шістнадцятковому представленні. Необов'язковий перший параметр може бути використаний для вказівки на те, через які проміжки буде додаватися пробіл (за замовчуванням після двох півбайт).

en: Displays a link to download this image.
uk: Відображає лінк до цього малюнку (direct blob download, i.e.).

en: Image upload functionality which also displays a thumbnail. The options are the width and height of the thumbnail in pixels. Defaults to 100 X 100.
uk: Функціональність завантаження зображень, яка також відображає піктограму. Параметри ширина і висота піктограми визначаються в пікселях. За замовчуванням 100 X 100.

en: Image preview here
uk: Попередній перегляд зображення

en: Displays a clickable thumbnail. The options are the maximum width and height in pixels. The original aspect ratio is preserved.
uk: Відображає клікабельний ескіз. Параметрами є максимальна ширина і висота в пікселях. Оригінальні пропорції зберігаються.

en: Converts an (IPv4) Internet network address stored as a BIGINT into a string in Internet standard dotted format.
uk: Конвертує мережеву адресу (IPv4) в стандартний рядок з роздільником у вигляді точки.

en: Prepends and/or Appends text to a string. First option is text to be prepended, second is appended (enclosed in single quotes, default empty string).
uk: Додавання в початок і/або приєднання тексту до рядка. Перший параметр текст доданий на початок, другий приєднаний (взятий в одинарні лапки, за замовчуванням порожній рядок).

en: Validates the string using regular expression and performs insert only if string matches it. The first option is the Regular Expression.
uk: Підтверджує рядок, використовуючи регулярний вираз і виконує вставки, тільки якщо рядок відповідає йому. Перший варіант є регулярним виразом.

en: Validation failed for the input string %s.
uk: Не вдалося виконати перевірку для вхідного рядка %s.

en: Formats text as SQL query with syntax highlighting.
uk: Форматує текст у вигляді SQL запиту з підсвічуванням синтаксису.

en: Displays a part of a string. The first option is the number of characters to skip from the beginning of the string (Default 0). The second option is the number of characters to return (Default: until end of string). The third option is the string to append and/or prepend when truncation occurs (Default: "…").
uk: Показує лише частину тексту. Перша опція - це відступ який визначає з якого місця повинен початися вивід тексту (за замовчуванням: 0). Друга опція - визначає скільки тексту буде виведено. Якщо вона порожня - виводиться решта всього тексту. Третя опція - визначає які символи буде додано після виведеного текстового сегменту (за замовчуванням: …) .

en: File upload functionality for TEXT columns. It does not have a textarea for input.
uk: Функції завантаження файлу для стовпців ТЕКСТ. Не використовує текстове поле для введення даних.

en: Displays an image and a link; the column contains the filename. The first option is a URL prefix like "https://www.example.com/". The second and third options are the width and the height in pixels.
uk: Показує картинку та посилання; поле містить назву файлу. Перша опція - префікс посилання, подібно до "https://www.example.com/". Друга та третя опції це відповідно висота та ширина в пікселях.

en: Displays a link; the column contains the filename. The first option is a URL prefix like "https://www.example.com/". The second option is a title for the link.
uk: Показує посилання, поле містить назву файлу. Перша опція - префікс посилання, подібно до "https://www.example.com/". Друга опція - заголовок для посилання.

en: Converts an Internet network address in (IPv4/IPv6) format to binary
uk: Конвертує інтернет мережевий адрес в (IPv4/IPv6) форматі в двійковий

en: Converts an Internet network address in (IPv4/IPv6) format into a long integer.
uk: Конвертує інтернет мережевий адрес в форматі IPv4/IPv6 в довге ціле.

en: Syntax highlighted CodeMirror editor for JSON.
uk: Підсвічування синтаксису редактором CodeMirror для JSON.

en: Syntax highlighted CodeMirror editor for SQL.
uk: Підсвічування синтаксису редактором CodeMirror для SQL.

en: Syntax highlighted CodeMirror editor for XML (and HTML).
uk: Підсвічування синтаксису редактором CodeMirror для XML (i HTML).

en: Converts an Internet network address stored as a binary string into a string in Internet standard (IPv4/IPv6) format.
uk: Перетворення адрес Інтернет-мережі, збережених як двійкові рядки, в рядки Інтернет стандартного формату (IPv4/IPv6).

en: Formats text as JSON with syntax highlighting.
uk: Форматує текст як JSON з підсвічуванням синтаксису.

en: Formats text as XML with syntax highlighting.
uk: Форматування тексту як XML з підсвічуванням синтаксису.

en: Authentication Application (2FA)
uk: Застосунок автентифікації (2FA)

en: Provides authentication using HOTP and TOTP applications such as FreeOTP, Google Authenticator or Authy.
uk: Забезпечує автентифікацію за допомогою програм HOTP та TOTP, таких як FreeOTP, Google Authenticator або Authy.

en: Hardware Security Key (FIDO U2F)
uk: Ключ безпеки устаткування (FIDO U2F)

en: Provides authentication using hardware security tokens supporting FIDO U2F, such as a YubiKey.
uk: Забезпечує автентифікацію за допомогою апаратних токенів безпеки, що підтримують FIDO U2F, таких як YubiKey.

en: Two-factor authentication failed: %s
uk: Двофакторна автентифікація не виконана: %s

en: Two-factor authentication failed.
uk: Двофакторна автентифікація не виконана.

en: No Two-Factor Authentication
uk: Немає двохфакторної аутентифікації

en: Login using password only.
uk: Увійти за допомогою пароля.

en: Simple two-factor authentication
uk: Проста двофакторна аутентифікація

en: For testing purposes only!
uk: Для цілей тестування!

en: Hardware Security Key (WebAuthn/FIDO2)
uk: Ключ безпеки обладнання (WebAuthn/FIDO2)

en: Provides authentication using hardware security tokens supporting the WebAuthn/FIDO2 protocol, such as a YubiKey.
uk: Забезпечує автентифікацію за допомогою апаратних токенів безпеки, що підтримують протокол WebAuthn/FIDO2, таких як YubiKey.

en: The server is not responding (or the local server's socket is not correctly configured).
uk: Сервер не відповідає (або локальний сокет сервера MySQL невірно налаштований).

en: The server is not responding.
uk: Сервер не відповідає.

en: Logout and try as another user.
uk: Вийдіть і спробуйте війти в якості іншого користувача.

en: Please check privileges of directory containing database.
uk: Будь ласка, перевірте привілеї каталогу, що містить бази даних.

en: Details…
uk: Деталі…

en: Could not save recent table!
uk: Не вдалося зберегти останню таблицю!

en: Could not save favorite table!
uk: Не вдалося зберегти улюблену таблицю!

en: Recent tables
uk: Нещодавні таблиці

en: Recent
uk: Нещодавнє

en: Favorites
uk: Уподобання

en: Connection to server is disabled, please enable $cfg['AllowArbitraryServer'] in phpMyAdmin configuration.
uk: Підключення до сервера відключене, будь ласка включіть $cfg['AllowArbitraryServer'] в конфігурації PhpMyAdmin.

en: Replication started successfully.
uk: Реплікація розпочалася вдало.

en: Error starting replication.
uk: Помилка початку реплікації.

en: Replication stopped successfully.
uk: Реплікація зупинена вдало.

en: Error stopping replication.
uk: Помилка переривання реплікації.

en: Replication resetting successfully.
uk: Реплікація скинута вдало.

en: Error resetting replication.
uk: Помилка скидання реплікації.

en: Success.
uk: Успішно.

en: Error.
uk: Помилка.

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Unable to connect to primary %s.
uk: Неможливо з'єднатися з головним сервером %s.

en: Unable to read primary log position. Possible privilege problem on primary.
uk: Неможливо прочитати позицію журналу в головного сервера. Ймовірно проблема в налаштуванні привілеїв головного сервера.

en: Unable to change primary!
uk: Неможливо змінити головний сервер!

en: Primary server changed successfully to %s.
uk: Головний сервер змінений на %s вдало.

en: The routing cache could not be written, you need to adjust permissions on the folder/file "%s"
uk: Не вдалося записати кеш маршрутизації, вам потрібно налаштувати права доступу до папки/файлу "%s"

en: Error 404! The page %s was not found.
uk: Помилка 404! Сторінку %s не знайдено.

en: Error 405! Request method not allowed.
uk: Помилка 405! Метод запиту не дозволений.

en: Please provide a name for this bookmarked search.
uk: Будь ласка вкажіть ім'я для цієї закладки пошуку.

en: Missing information to save the bookmarked search.
uk: Відсутня інформація для збереження пошуку в закладках.

en: An entry with this name already exists.
uk: Запис з таким іменем вже існує.

en: Missing information to delete the search.
uk: Відсутні відомості для видалення пошуку.

en: Missing information to load the search.
uk: Відсутні відомості для завантаження пошуку.

en: Error while loading the search.
uk: Помилка під час завантаження пошуку.

en: Native MySQL authentication
uk: Власна авторизація MySQL

en: SHA256 password authentication
uk: Аутентифікація на основі пароля SHA256

en: Caching sha2 authentication
uk: Кешування автентифікації sha2

en: Unix Socket based authentication
uk: Аутентифікація на основі сокетів Unix

en: Old MySQL-4.0 authentication
uk: Застаріла автентифікація MySQL-4.0

en: Account locking is not supported.
uk: Блокування облікового запису не підтримується.

en: No privileges.
uk: Немає прав.

en: Includes all privileges except GRANT.
uk: Містить всі права за винятком GRANT.

en: Allows deleting data.
uk: Дозволяє видалення даних.

en: Allows creating new tables.
uk: Дозволяє створювати нові таблиці.

en: Allows dropping tables.
uk: Дозволяє знищувати таблиці.

en: Allows creating and dropping indexes.
uk: Дозволити створення та знищення індексів.

en: Allows altering the structure of existing tables.
uk: Дозволяє змінювати структуру наявних таблиць.

en: Allows creating new views.
uk: Дозволяє створення нових уявлень (CREATE VIEW).

en: Allows performing SHOW CREATE VIEW queries.
uk: Дозволяє виконувати SHOW CREATE VIEW запити.

en: Allows creating and dropping triggers.
uk: Дозволяє створення та видалення тригерів.

en: Allows reading data.
uk: Дозволити читання даних.

en: Allows inserting and replacing data.
uk: Дозволити вставку та заміну даних.

en: Allows changing data.
uk: Дозволити зміну даних.

en: Allows creating new databases and tables.
uk: Дозволяє створювати нові бази даних і таблиці.

en: Allows dropping databases and tables.
uk: Дозволяє видалення баз даних та таблиць.

en: Allows reloading server settings and flushing the server's caches.
uk: Дозволити перезавантаження установок та очищення кешу сервера.

en: Allows shutting down the server.
uk: Дозволити вимкнення сервера.

en: Allows viewing processes of all users.
uk: Дозволяє перегляд процесів усіх користувачів.

en: Allows importing data from and exporting data into files.
uk: Дозволити імпорт даних з файлів, та експорт у файли.

en: Has no effect in this MySQL version.
uk: Неефективно для цієї версії MySQL.

en: Gives access to the complete list of databases.
uk: Надає доступ до повного списку баз даних.

en: Allows connecting, even if maximum number of connections is reached; required for most administrative operations like setting global variables or killing threads of other users.
uk: Дозволити під'єднання, навіть якщо досягнуто максимальної кількості під'єднань; обов'язково для більшості адміністративних операцій таких як встановлення глобальних змінних чи припинення процесів інших користувачів.

en: Allows creating temporary tables.
uk: Дозволяє створювати тимчасові таблиці.

en: Allows locking tables for the current thread.
uk: Дозволити блокування таблиць для біжучих потоків.

en: Needed for the replication replicas.
uk: Необхідно для реплікації підпорядкованого сереверу.

en: Allows the user to ask where the replicas / primaries are.
uk: Надати користувачу право запитувати де є підпорядковані/головні сервери.

en: Allows to set up events for the event scheduler.
uk: Дозволяє налаштувати події планувальника подій.

note: l10n: https://mariadb.com/kb/en/library/grant/#table-privileges "Remove historical rows from a table using the DELETE HISTORY statement"
en: Allows deleting historical rows.
uk: Дозволяє видаляти рядки історії.

en: Allows creating stored routines.
uk: Дозволяє створення збережених процедур.

en: Allows altering and dropping stored routines.
uk: Дозволяє зміну та видалення збережених процедур.

en: Allows creating, dropping and renaming user accounts.
uk: Дозволяє створення, видалення та перейменування облікових записів користувачів.

en: Allows executing stored routines.
uk: Дозволяє виконання збережених процедур.

en: The password for %s was changed successfully.
uk: Пароль для %s змінено вдало.

en: You have revoked the privileges for %s.
uk: Ви відмінили привілеї для %s.

en: Not enough privilege to view users.
uk: Не достатньо привілеїв для перегляду користувачів.

en: Edit privileges
uk: Редагувати привілеї

en: Revoke
uk: Відмінити

en: Database-specific privileges
uk: Права, які стосуються бази даних

en: Table-specific privileges
uk: Права, які стосуються таблиці

en: Routine
uk: Процедура

en: Routine-specific privileges
uk: Привілеї процедур

en: No users selected for deleting!
uk: Жодного користувача не обрано для видалення!

en: Reloading the privileges
uk: Перезавантаження прав

en: The selected users have been deleted successfully.
uk: Обраних користувачів видалено вдало.

en: You have updated the privileges for %s.
uk: Ви оновили привілеї для %s.

en: No user found.
uk: Користувача не знайдено.

en: Deleting %s
uk: Видалення %s

en: The privileges were reloaded successfully.
uk: Привілеї перезавантажено вдало.

en: The user %s already exists!
uk: Користувач %s вже існує!

en: Privileges for %s
uk: Привілеї для %s

en: User
uk: Користувач

en: A user account allowing any user from localhost to connect is present. This will prevent other users from connecting if the host part of their account allows a connection from any (%) host.
uk: Обліковий запис користувача дозволяє наявне підключення будь-якому користувачеві з локального хоста. Це буде перешкоджати іншим користувачам підключатися, якщо їх обліковий запис користувача дозволяє з'єднання з будь-якого (%) хоста.

en: Note: phpMyAdmin gets the users’ privileges directly from MySQL’s privilege tables. The content of these tables may differ from the privileges the server uses, if they have been changed manually. In this case, you should %sreload the privileges%s before you continue.
uk: Примітка: phpMyAdmin використовує привілеї користувачів безпосередньо з привілеїв таблиць MySQL. Якщо в ці таблиці вносилися зміни вручну, зміст цих таблиць буде відрізнятися від привілеїв, які використовуються сервером. Тому Вам необхідно перед продовженням %sперезавантажити привілеї%s , щоб зміни вступили в силу.

en: Note: phpMyAdmin gets the users’ privileges directly from MySQL’s privilege tables. The content of these tables may differ from the privileges the server uses, if they have been changed manually. In this case, the privileges have to be reloaded but currently, you don't have the RELOAD privilege.
uk: Примітка: phpMyAdmin використовує привілеї користувачів безпосередньо з привілеїв таблиць MySQL. Якщо в ці таблиці вносилися зміни вручну, зміст цих таблиць буде відрізнятися від привілеїв, які використовуються сервером. Тому Вам необхідно перед продовженням перезавантажити привілеї, щоб зміни вступили в силу. На даний час, у Вас не має ПЕРЕЗАВАНТАЖЕНИХ привілей.

en: You have added a new user.
uk: Ви додали нового користувача.

en: SQL query
uk: SQL запит

en: Handler
uk: Обробник

en: Query cache
uk: Кеш запитів

en: Threads
uk: Потоки

en: Temporary data
uk: Тимчасові дані

en: Delayed inserts
uk: Відкладені вставки

en: Key cache
uk: Кеш індексу

en: Joins
uk: Об'єднання

en: Sorting
uk: Сортування

en: Transaction coordinator
uk: Координатор транзакцій

en: Files
uk: Файли

en: Flush (close) all tables
uk: Закрити всі таблиці

en: Show open tables
uk: Показати відкриті таблиці

en: Show replica hosts
uk: Показати підпорядковані хости

en: Show primary status
uk: Показати статус головного сервера

en: Show replica status
uk: Показати статус підпорядкованого серверу

en: Flush query cache
uk: Очистити кеш запитів

en: Host
uk: Хост

en: Command
uk: Команда

en: Progress
uk: Прогрес

en: Reading of version failed. Maybe you're offline or the upgrade server does not respond.
uk: Не вдалося отримати поточну версію. Можливо, ви від'єднані від мережі або сервер оновлення не відповідає.

en: Got invalid version string from server
uk: Від сервера отримано неприпустимий рядок версії

en: Unparsable version string
uk: Нечитабельний вміст рядка версії

en: You are using Git version, run [kbd]git pull[/kbd] :-)[br]The latest stable version is %s, released on %s.
uk: Якщо використовується Git версія, запустіть [kbd]git pull[/kbd] :-)[br]Остання стабільна версія %s, випущена %s.

en: No newer stable version is available
uk: Нова стабільна версія відсутня

en: Using bookmark "%s" as default browse query.
uk: Як стандартний запит на огляд даних використовується закладка "%s".

en: Showing as PHP code
uk: Показ у вигляді коду PHP

en: Current selection does not contain a unique column. Grid edit, checkbox, Edit, Copy and Delete features are not available. %s
uk: Поточний вибір не містить унікального стовпця. Використання функцій редагування сітки, прапоців, Редагувати, Копіювати та Видалити недоступні. %s

en: Current selection does not contain a unique column. Grid edit, Edit, Copy and Delete features may result in undesired behavior. %s
uk: Поточний вибір не містить унікального стовпця. Використання функцій редагування сітки, Редагувати, Копіювати та Видалити може призвести до небажаних результатів. %s

en: Run SQL query/queries on server “%s”
uk: Запустити SQL запит/запити на сервері “%s”

en: Run SQL query/queries on database %s
uk: Виконати SQL запит/запити у базі даних %s

en: Run SQL query/queries on table %s
uk: Виконати SQL запит(и) у базі даних %s

en: There is no detailed status information available for this storage engine.
uk: Немає докладної інформації про статус для даного механізму зберігання.

en: %s is the default storage engine on this MySQL server.
uk: %s механізм зберігання за замовчуванням на цьому MySQL сервері.

en: %s is available on this MySQL server.
uk: %s доступне на цьому MySQL сервері.

en: %s has been disabled for this MySQL server.
uk: %s було вимкнене для цього MySQL серверу.

en: This MySQL server does not support the %s storage engine.
uk: Цей MySQL сервер не підтримує %s кодування.

en: The name of the primary key must be "PRIMARY"!
uk: Ім'я первинного ключа повинно бути PRIMARY!

en: Problems with indexes of table `%s`
uk: Проблеми з індексами таблиці `%s`

en: Unknown table status:
uk: Невідомий статус таблиці:

en: Source database `%s` was not found!
uk: Вихідна база даних '%s' не знайдена!

en: Target database `%s` was not found!
uk: Цільова база даних "%s" не знайдена!

en: Invalid database:
uk: Неприпустима база даних:

en: Invalid table name:
uk: Неприпустиме ім'я таблиці:

en: Table %1$s has been renamed to %2$s.
uk: Таблицю %1$s перейменовано в %2$s.

en: Could not save table UI preferences!
uk: Неможливо зберегти табличні налаштування UI!

en: Failed to cleanup table UI preferences (see $cfg['Servers'][$i]['MaxTableUiprefs'] %s)
uk: Помилка очищення табличних налаштувань UI (див. $cfg['Servers'][$i]['MaxTableUiprefs'] %s)

en: Cannot save UI property "%s". The changes made will not be persistent after you refresh this page. Please check if the table structure has been changed.
uk: Неможливо зберегти UI властивість "%s". Зміни не залишаться після оновлення цієї сторінки. Будь ласка, перевірте чи не була змінена структура таблиці.

en: Can't rename index to PRIMARY!
uk: Неможливо перейменувати індекс в PRIMARY!

en: No index parts defined!
uk: Не визначено частини індексу!

en: Error creating foreign key on %1$s (check data types)
uk: Помилка при створенні зовнішнього ключа на %1$s (перевірте типи даних)

en: Error while working with template cache: %s
uk: Помилка при роботі з кешем шаблону: %s

en: Default theme %s not found!
uk: Тема за замовчуванням %s не знайдена!

en: Theme %s not found!
uk: Тема %s не знайдена!

en: No valid image path for theme %s found!
uk: Не знайдено правильного шляху до зображення для теми %s!

en: Tracking report
uk: Звіт відстеження

en: Tracking statements
uk: Вирази відстеження

en: Delete tracking data row from report
uk: Видалити рядки даних відстеження із звіту

en: No data
uk: Немає даних

en: Structure only
uk: Лише структуру

en: Data only
uk: Лише дані

en: Structure and data
uk: Структуру і дані

en: Show %1$s with dates from %2$s to %3$s by user %4$s %5$s
uk: Показати %1$s з датою з %2$s до %3$s користувача %4$s %5$s

en: SQL dump (file download)
uk: SQL дамп (завантажити файл)

en: SQL dump
uk: SQL дамп

en: This option will replace your table and contained data.
uk: Ця опція замінить вашу таблицю і дані в ній.

en: SQL execution
uk: Виконання SQL

en: Export as %s
uk: Експортувати як %s

en: Data manipulation statement
uk: Вираз маніпуляції з даними

en: Data definition statement
uk: Вираз визначення даних

en: Structure snapshot
uk: Знімок структури

en: Version %s snapshot (SQL code)
uk: Знімок версії %s (SQL код)

en: Tracking data definition successfully deleted
uk: Дані відстеження визначення успішно видалені

en: Tracking data manipulation successfully deleted
uk: Дані відстеження маніпуляцій успішно видалено

en: You can execute the dump by creating and using a temporary database. Please ensure that you have the privileges to do so.
uk: Ви можете виконати дамп, створивши і використавши для цього тимчасову базу даних. Будь ласка, переконайтеся, що у вас є достатні привілеї.

en: Comment out these two lines if you do not need them.
uk: Закоментуйте ці два рядка, якщо вони не потрібні.

en: SQL statements exported. Please copy the dump or execute it.
uk: SQL вирази експортовано. Будь ласка, скопіюйте дамп або виконайте його.

en: Tracking report for table `%s`
uk: Звіт про відстеження для таблиці `%s`

en: Tracking for %1$s was activated at version %2$s.
uk: Відстеження за %1$s було активовано на версії %2$s.

en: Tracking for %1$s was deactivated at version %2$s.
uk: Відстеження за %1$s було деактивоване на версії %2$s.

en: Version %1$s of %2$s was deleted.
uk: Версія %1$s з %2$s була видалена.

en: Version %1$s was created, tracking for %2$s is active.
uk: Версія %1$s створена, для відстеження %2$s активована.

en: A 1-byte integer, signed range is -128 to 127, unsigned range is 0 to 255
uk: Однобайтове ціле число, діапазон зі знаком - від -128 до 127, діапазон без знаку - від 0 до 255

en: A 2-byte integer, signed range is -32,768 to 32,767, unsigned range is 0 to 65,535
uk: Двобайтове ціле число, діапазон зі знаком від -32768 до 32767, діапазон без знаку від 0 до 65535

en: A 3-byte integer, signed range is -8,388,608 to 8,388,607, unsigned range is 0 to 16,777,215
uk: Трибайтове ціле число, діапазон зі знаком від -8,388,608 до 8,388,607, діапазон без знаку від 0 до 16,777,215

en: A 4-byte integer, signed range is -2,147,483,648 to 2,147,483,647, unsigned range is 0 to 4,294,967,295
uk: Чотирибайтове ціле число, діапазон чисел зі знаком від -2,147,483,648 до 2,147,483,647, діапазон чисел без знаку від 0 до 4,294,967,295

en: An 8-byte integer, signed range is -9,223,372,036,854,775,808 to 9,223,372,036,854,775,807, unsigned range is 0 to 18,446,744,073,709,551,615
uk: Восьми-байтове ціле число, діапазон чисел зі знаком від -9 223 372 036 854 775 808 до 9 223 372 036 854 775 807, діапазон чисел без знака від 0 до 18 446 744 073 709 551 615

en: A fixed-point number (M, D) - the maximum number of digits (M) is 65 (default 10), the maximum number of decimals (D) is 30 (default 0)
uk: Число з плавучою крапкою (M, D) - максимальна кількість цілих чисел (M) не повинна перевищувати 65 (типово 10), максимальна кількість десяткових (D) не повинна перевищувати 30 (типово 0)

en: A small floating-point number, allowable values are -3.402823466E+38 to -1.175494351E-38, 0, and 1.175494351E-38 to 3.402823466E+38
uk: Мале число з плавучою крапкою, допустимі значення від-3.402823466E+38 до-1.175494351E-38, 0, і від 1.175494351E-38 до 3.402823466E+38

en: A double-precision floating-point number, allowable values are -1.7976931348623157E+308 to -2.2250738585072014E-308, 0, and 2.2250738585072014E-308 to 1.7976931348623157E+308
uk: Число з плавучою крапкою подвійної точності, допустимі значення від-1.7976931348623157E+308 до-2.2250738585072014E-308, 0, і від 2.2250738585072014E-308 до 1.7976931348623157E+308

en: Synonym for DOUBLE (exception: in REAL_AS_FLOAT SQL mode it is a synonym for FLOAT)
uk: Синонім для DOUBLE (виняток: у режимі REAL_AS_FLOAT SQL буде синонім для FLOAT)

en: A bit-field type (M), storing M of bits per value (default is 1, maximum is 64)
uk: Тип поля-біт (M), збереже M біт для значення (за замовчуванням 1, максимум 64)

en: A synonym for TINYINT(1), a value of zero is considered false, nonzero values are considered true
uk: Синонім для TINYINT(1), значення нуля передбачає false, ненульові значення припускають true

en: An alias for BIGINT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT UNIQUE
uk: Псевдонім для BIGINT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT UNIQUE

en: A date, supported range is %1$s to %2$s
uk: Дата, підтримується інтервал від %1$s до %2$s

en: A date and time combination, supported range is %1$s to %2$s
uk: Комбінація дати і часу, підтримуваний інтервал від %1$s до %2$s

en: A timestamp, range is 1970-01-01 00:00:01 UTC to 2038-01-09 03:14:07 UTC, stored as the number of seconds since the epoch (1970-01-01 00:00:00 UTC)
uk: Мітка часу, інтервал від 1970-01-01 00:00:01 UTC до 2038-01-09 03:14:07 UTC у кількості секунд з початку епохи (1970-01-01 00:00:00 UTC)

en: A time, range is %1$s to %2$s
uk: Час, інтервал від %1$s до %2$s

en: A year in four-digit (4, default) or two-digit (2) format, the allowable values are 70 (1970) to 69 (2069) or 1901 to 2155 and 0000
uk: Формат числа року з чотирьох цифр (4, за замовчуванням) або дві цифри(2), дозволеними значеннями є від 70(1970) до 69(2069) або від 1901 до 2155 та 0000

en: A fixed-length (0-255, default 1) string that is always right-padded with spaces to the specified length when stored
uk: Рядок фіксованої довжини (0-255, за замовчуванням 1), який завжди доповнюється пробілами з правого боку до заданої довжини під час зберігання

en: A variable-length (%s) string, the effective maximum length is subject to the maximum row size
uk: Текстовий рядок змінної довжини (%s), максимально ефективна довжина відповідає максимальній довжині рядка таблиці

en: A TEXT column with a maximum length of 255 (2^8 - 1) characters, stored with a one-byte prefix indicating the length of the value in bytes
uk: Колонка TEXT з максимальною довжиною 255 (2 ^ 8 - 1) символів, зберігається з однобайтовим префіксом, що вказує довжину значення в байтах

en: A TEXT column with a maximum length of 65,535 (2^16 - 1) characters, stored with a two-byte prefix indicating the length of the value in bytes
uk: Колонка TEXT з максимальною довжиною 65,535 (2 ^ 16 - 1) символів, зберігається з двох-байтовим префіксом, що вказує довжину значення в байтах

en: A TEXT column with a maximum length of 16,777,215 (2^24 - 1) characters, stored with a three-byte prefix indicating the length of the value in bytes
uk: Сповпець TEXT з максимальною довжиною 16,777,215 (2^24 - 1) символів, зберігається з трьох-байтовим префіксом, що вказує довжину значення в байтах

en: A TEXT column with a maximum length of 4,294,967,295 or 4GiB (2^32 - 1) characters, stored with a four-byte prefix indicating the length of the value in bytes
uk: Сповпець TEXT з максимальною довжиною 4,294,967,295 чи 4GiB (2^32 - 1) символів, зберігається з чотирьох-байтовим префіксом, що вказує довжину значення в байтах

en: Similar to the CHAR type, but stores binary byte strings rather than non-binary character strings
uk: Подібно до типу CHAR, але зберігає двійкові рядки байт, а не рядки небінарних символів

en: Similar to the VARCHAR type, but stores binary byte strings rather than non-binary character strings
uk: Подібно до типу VARCHAR, але зберігає двійкові рядки байт, а не рядки небінарних символів

en: A BLOB column with a maximum length of 255 (2^8 - 1) bytes, stored with a one-byte prefix indicating the length of the value
uk: Сповпець BLOB з максимальною довжиною 255 (2^8 - 1) байтів, зберігається з однобайтовим префіксом, що вказує довжину значення

en: A BLOB column with a maximum length of 16,777,215 (2^24 - 1) bytes, stored with a three-byte prefix indicating the length of the value
uk: Сповпець BLOB з максимальною довжиною 16,777,215 (2^24 - 1) байтів, зберігається з трьох-байтовим префіксом, що вказує довжину значення

en: A BLOB column with a maximum length of 65,535 (2^16 - 1) bytes, stored with a two-byte prefix indicating the length of the value
uk: Сповпець BLOB з максимальною довжиною 65,535 (2^16 - 1) байтів, зберігається з двох-байтовим префіксом, що вказує довжину значення

en: A BLOB column with a maximum length of 4,294,967,295 or 4GiB (2^32 - 1) bytes, stored with a four-byte prefix indicating the length of the value
uk: Сповпець BLOB з максимальною довжиною 4,294,967,295 чи 4GiB (2^32 - 1) байтів, зберігається з чотирьох-байтовим префіксом, що вказує довжину значення

en: An enumeration, chosen from the list of up to 65,535 values or the special '' error value
uk: Реєстр типу даних, вибраних зі списку до 65,535 значень чи спеціального '' значення помилки

en: A single value chosen from a set of up to 64 members
uk: Єдине значення вибирається з набору до 64 елементів

en: A type that can store a geometry of any type
uk: Тип, що може зберігати геометрію будь-якого типу

en: A point in 2-dimensional space
uk: Точка в двомірному просторі

en: A curve with linear interpolation between points
uk: Крива з лінійною інтерполяцією між точками

en: A polygon
uk: Багатокутник

en: A collection of points
uk: Набір точок

en: A collection of curves with linear interpolation between points
uk: Набір кривих з лінійною інтерполяцією між точками

en: A collection of polygons
uk: Колекція полігонів

en: A collection of geometry objects of any type
uk: Колекція геометрії об'єктів будь-якого типу

en: Stores and enables efficient access to data in JSON (JavaScript Object Notation) documents
uk: Зберігає та надає ефективний доступ до даних у JSON (JavaScript Object Notation) документах

en: Intended for storage of IPv6 addresses, as well as IPv4 addresses assuming conventional mapping of IPv4 addresses into IPv6 addresses
uk: Призначений для зберігання адрес IPv6, а також адрес IPv4 за умови звичайного відображення адрес IPv4 в адреси IPv6

en: 128-bit UUID (Universally Unique Identifier)
uk: 128-bit UUID (універсальний унікальний ідентифікатор)

[ctx: numeric types]
en: Numeric
uk: Числове

[ctx: date and time types]
en: Date and time
uk: Дата і час

[ctx: spatial types]
en: Spatial
uk: Просторове

en: Taking you to the target site.
uk: Беручи вас на цільовий сайт.

en: The profile has been updated.
uk: Профіль було поновлено.

en: Password is too long!
uk: Пароль занадто довгий!

en: Could not save configuration
uk: Не вдалось зберегти настройки

en: The phpMyAdmin configuration storage database could not be accessed.
uk: Не вдалося отримати доступ до бази даних сховища конфігурації phpMyAdmin.

en: Max: %s%s
uk: Максимум: %s%s

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for January
en: Jan
uk: Січ

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for February
en: Feb
uk: Лют

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for March
en: Mar
uk: Бер

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for April
en: Apr
uk: Квт

[ctx: Short month name]
note: l10n: Short month name
en: May
uk: Трв

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for June
en: Jun
uk: Чрв

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for July
en: Jul
uk: Лип

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for August
en: Aug
uk: Сер

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for September
en: Sep
uk: Вер

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for October
en: Oct
uk: Жов

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for November
en: Nov
uk: Лис

note: l10n: Short month name l10n: Short month name for December
en: Dec
uk: Гру

[ctx: Short week day name for Sunday]
note: l10n: Short week day name for Sunday
en: Sun
uk: Нд

note: l10n: Short week day name for Monday
en: Mon
uk: Пон

note: l10n: Short week day name for Tuesday
en: Tue
uk: Вт

note: l10n: Short week day name for Wednesday
en: Wed
uk: Сер

note: l10n: Short week day name for Thursday
en: Thu
uk: Чт

note: l10n: Short week day name for Friday
en: Fri
uk: Пт

note: l10n: Short week day name for Saturday
en: Sat
uk: Сб

[ctx: AM/PM indication in time]
en: PM
uk: РМ

[ctx: AM/PM indication in time]
en: AM
uk: АМ

en: %s days, %s hours, %s minutes and %s seconds
uk: %s днів, %s годин, %s хвилин і %s секунд

en: Users
uk: Користувачі

en: Sort
uk: Сортувати

en: Error in ZIP archive:
uk: Помилка в ZIP-архіві:

en: No files found inside ZIP archive!
uk: Файлів всередині ZIP-архіву не знайдено!

en: Icons
uk: Піктограми

en: Text
uk: Текст

en: Both
uk: Обидва

en: Nowhere
uk: Ніде

en: Left
uk: Лівий

en: Right
uk: Правий

en: Click
uk: Натискання

en: Double click
uk: Подвійне натискання

en: Disabled
uk: Відключено

en: key
uk: ключ

en: display column
uk: відобразити стовпець

en: Welcome
uk: Ласкаво просимо

en: Open
uk: Відкрити

en: Closed
uk: Закрити

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Sunday
uk: Неділя

en: Ask before sending error reports
uk: Запитати перш ніж надсилати звіти про помилки

en: Always send error reports
uk: Завжди надсилати звіти про помилки

en: Never send error reports
uk: Ніколи не надсилати звіти про помилки

en: Server default
uk: Сервер за замовчуванням

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Quick - display only the minimal options to configure
uk: Швидко - відображати лише мінімальну кількість параметрів налаштування

en: Custom - display all possible options to configure
uk: Користувацький - відобразити всі можливі параметри налаштування

en: Custom - like above, but without the quick/custom choice
uk: Користувацький - як попередній, але без швидко/вибір користувача

en: complete inserts
uk: повні вставки

en: extended inserts
uk: розширені вставки

en: both of the above
uk: обидва попередні

en: neither of the above
uk: жоден з попередніх

en: Configuration already exists, setup is disabled!
uk: Конфігурації вже існує, установка відключена!

en: Wrong data
uk: Неправильні дані

en: Wrong data or no validation for %s
uk: Невірні чи не підтверджені дані для %s

en: Edit ENUM/SET values
uk: Редагувати значення ENUM/SET

[ctx: for default]
en: None
uk: Немає

en: As defined:
uk: Як визначено:

en: You don't have sufficient privileges to perform this operation; Please refer to the documentation for more details
uk: У вас немає достатніх прав для виконання цієї операції; Будь ласка, зверніться до документації для отримання більш докладної інформації

en: Unique
uk: Унікальне

en: Fulltext
uk: ПовнТекст

en: Spatial
uk: Просторовий

en: Expression
uk: Вираз

en: first
uk: перший

en: after %s
uk: після %s

en: Table name
uk: Ім'я таблиці

en: Add
uk: Додати

en: column(s)
uk: стовпець(і)

en: Collation:
uk: Порівняння:

en: Storage Engine:
uk: Тип таблиць:

en: Connection:
uk: З'єднання:

en: Storage engine
uk: Механізм зберігання

en: PARTITION definition:
uk: Визначення розділів:

[ctx: Online transaction part of the SQL DDL for InnoDB]
en: Online transaction
uk: Онлайн транзакція

en: The column width of integer types is ignored in your MySQL version unless defining a TINYINT(1) column
uk: Ширина стовпця цілих типів ігнорується у вашій версії MySQL, якщо не визначено стовпець TINYINT(1)

en: Loading
uk: Завантаження

en: Referenced by %s.
uk: Посилається з %s.

en: Is a foreign key.
uk: Є зовнішнім ключем.

en: Pick from Central Columns
uk: Вибрати з основних стовців

en: Partition by:
uk: Розділ:

en: Expression or column list
uk: Вираз або стовпець списку

en: Partitions:
uk: Розділи:

en: Subpartition by:
uk: Підрозділ:

en: Subpartitions:
uk: Підрозділи:

en: Partition
uk: Розділ

en: Values
uk: Значення

en: Subpartition
uk: Підрозділ

en: Engine
uk: Механізм

en: Comment
uk: Коментар

en: Data directory
uk: Директорія даних

en: Index directory
uk: Індекс директорії

en: Max rows
uk: Максимально рядків

en: Min rows
uk: Мінімально рядків

en: Table space
uk: Простір таблиці

en: Node group
uk: Група вузла

en: Length/Values
uk: Довжина/Значення

en: If column type is "enum" or "set", please enter the values using this format: 'a','b','c'…<br>If you ever need to put a backslash ("\") or a single quote ("'") amongst those values, precede it with a backslash (for example '\\xyz' or 'a\'b').
uk: Для типів поля "enum" або "set", введіть значення в такому форматі: 'a','b','c'…<br>Якщо вам буде потрібно ввести зворотну косу риску ("\") або поодинокі лапки ("'") посеред цих значень, поставте перед ними зворотну косу риску (наприклад, '\\xyz' чи 'a\'b').

en: For default values, please enter just a single value, without backslash escaping or quotes, using this format: a
uk: Для значень за замовчуванням, введіть лише значення, без використання зворотніх слешів чи лапок, у такому форматі: a

en: Collation
uk: Зіставлення

en: Adjust privileges
uk: Налаштувати привілеї

en: Virtuality
uk: Віртуальність

en: Move column
uk: Перемістити стовпець

en: List of available transformations and their options
uk: Перелік доступних перетворень та їх параметри

en: Browser display transformation
uk: Перетворення відображення браузером

en: Browser display transformation options
uk: Параметри перетворення відображення браузером

en: Please enter the values for transformation options using this format: 'a', 100, b,'c'…<br>If you ever need to put a backslash ("\") or a single quote ("'") amongst those values, precede it with a backslash (for example '\\xyz' or 'a\'b').
uk: Введіть значення опцій перетворення у такому форматі: 'a', 100, b,'c'…<br>Якщо необхідно ввести зворотній слеш ("\") чи поодинокі лапки ("'") у цих значеннях, поставте перед ними додатковий зворотній слеш (наприклад '\\xyz' чи 'a\'b').

en: Input transformation
uk: Введення перетворень

en: Input transformation options
uk: Введення параметрів перетворень

en: This setting is disabled, it will not be applied to your configuration.
uk: Цей параметр відключений, він не буде застосовуватися до вашої конфігурації.

en: Set value: %s
uk: Встановити значення: %s

en: Restore default value
uk: Відновити значення за замовчуванням

en: Allow users to customize this value
uk: Дозволити користувачам налаштовувати це значення

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Expand
uk: Розгорнути

en: Requery
uk: Повторити запит

en: Clear
uk: Очистити

en: History
uk: Історія

en: Bookmarks
uk: Закладки

en: Press Ctrl+Enter to execute query
uk: Натисніть Ctrl+Enter для виконання запиту

en: Press Enter to execute query
uk: Натисніть Enter для виконання запиту

en: Explain
uk: Тлумачити

en: Bookmark
uk: Закласти

en: Query failed
uk: Збій виконання запиту

en: Queried time
uk: Час запиту

en: During current session
uk: Під час поточного сеансу

en: ascending
uk: за зростанням

en: descending
uk: за спаданням

en: Order:
uk: Порядок:

en: Count
uk: Відлік

en: Execution order
uk: Порядок виконання

en: Time taken
uk: Витрачений час

en: Order by:
uk: Порядок:

en: Ungroup queries
uk: Розгрупувати запити

en: Show trace
uk: Показати трасіровку

en: Hide trace
uk: Приховати тарсіровку

en: Add bookmark
uk: Додати закладку

en: Label
uk: Мітка

en: Target database
uk: Цільова база даних

en: Share this bookmark
uk: Поділитися цією закладкою

en: Set default
uk: Скинути за замовчуванням

en: Execute queries on Enter and insert new line with Shift+Enter. To make this permanent, view settings.
uk: Виконати запит по натиснені на Enter і вставити новий рядок по натиснені на Shift+Enter. Щоб зробити цю опцію постійною, дивіться настройки.

en: Create version %1$s of %2$s
uk: Створити версію %1$s із %2$s

en: Create version %1$s
uk: Створити версію %1$s

en: Track these data definition statements:
uk: Відстежити наступні вирази визначення даних:

en: Track these data manipulation statements:
uk: Відстежити наступні вирази маніпуляцій з даними:

en: Create version
uk: Створити версію

[ctx: Auto Increment]
en: A_I
uk: Автозбільшення

en: Add new column
uk: Додати новий стовпець

en: Length/Value
uk: Довжина/Значення

en: Attribute
uk: Атрибут

en: The central list of columns for the current database is empty
uk: Основний список стовпців для поточної бази даних порожній

en: Filter rows
uk: Фільтрувати рядки

en: Search this table
uk: Шукати в таблиці

en: Add column
uk: Додати стовпець

en: Select a table
uk: Вибрати таблицю

en: Select a column.
uk: Вибрати стовпець.

en: Click to sort.
uk: Натисніть для сортування.

en: Action
uk: Дія

en: Create new table
uk: Створити нову таблицю

en: Number of columns
uk: Число колонок

en: Create
uk: Створити

en: Database comment:
uk: Коментар бази даних:

en: Print
uk: Друк

en: Packed
uk: Запакований

en: Cardinality
uk: Кількість елементів

en: No index defined!
uk: Індекс не визначено!

en: Select all
uk: Вибрати все

en: Show/hide columns
uk: Показати/приховати стовпці

en: See table structure
uk: Дивитися структуру таблиці

en: Select "%s"
uk: Виберіть "%s"

en: Add an option for column "%s".
uk: Додати опцію для стовпця "%s".

en: Page to open
uk: Відкрити сторінку

en: Page to delete
uk: Видалити сторінку

en: Show/Hide tables list
uk: Показати/приховати список таблиць

en: View in fullscreen
uk: Перегляд в повноекранному режимі

en: Exit fullscreen
uk: Вихід з повноекранного режиму

en: New page
uk: Нова сторінка

en: Delete pages
uk: Видалити сторінки

en: Create table
uk: Створити таблицю

en: Create relationship
uk: Створити зв'язок

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Help
uk: Допомога

en: Angular links
uk: Кутові посилання

en: Direct links
uk: Пряме посилання

en: Snap to grid
uk: Прив'язати до сітки

en: Small/Big All
uk: Маленькі/Великі Всі

en: Toggle small/big
uk: Переключити маленькі/великі

en: Toggle relationship lines
uk: Змінити лінії зв'язків

en: Export schema
uk: Експортувати схему

en: Build Query
uk: Cкласти запит

en: Move Menu
uk: Посунути меню

en: Pin text
uk: Прикріпити текст

en: Hide/Show all
uk: Сховати/Показати все

en: Hide/Show tables with no relationship
uk: Сховати/Показати таблиці, які не мають зв'язків

en: Number of tables:
uk: Число таблиць:

en: Delete relationship
uk: Видалити зв'язок

en: Relationship operator
uk: Оператор звязків

en: Except
uk: За винятком

en: Value
uk: Значення

en: subquery
uk: підзапит

en: Rename to
uk: Перейменувати у

en: New name
uk: Нове ім'я

en: Aggregate
uk: Загальний

en: Operator
uk: Оператор

en: Active options
uk: Активовані опції

en: Save to selected page
uk: Зберегти на обрану сторінку

en: Create a page and save to it
uk: Створити сторінку та зберегти на неї

en: New page name
uk: Назва нової сторінки

en: Select page
uk: Вибрати сторінку

en: Select Export Relational Type
uk: Виберіть тип експорту зв'язків

en: Details
uk: Деталі

en: Event name
uk: Назва події

en: Event type
uk: Тип події

en: Change to %s
uk: Змінити на %s

en: Execute at
uk: Виконати у

en: Execute every
uk: Виконати кожні

[ctx: Start of recurring event]
en: Start
uk: Старт

[ctx: End of recurring event]
en: End
uk: Кінець

en: On completion preserve
uk: По завершенні збереження

en: Definer
uk: Визначник

en: Check all
uk: Позначити все

en: Create new event
uk: Створити нову подію

en: There are no events to display.
uk: Немає подій.

en: Event scheduler status
uk: Статус планувальника подій

en: Click to toggle
uk: Клікніть, щоб змінити

en: ON
uk: Включити

en: OFF
uk: Відключити

en: @SERVER@ will become the server name and @DATABASE@ will become the database name.
uk: @SERVER@ стане ім'ям сервера, а @DATABASE@ стане ім'ям бази даних.

note: l10n: A query that the user has written freely
en: Exporting a raw query
uk: Експорт необробленого запиту

en: Exporting tables from "%s" database
uk: Експортування таблиць із бази даних "%s"

en: Export the structure of all tables.
uk: Експортувати структуру всіх таблиць.

en: Export the data of all tables.
uk: Експорт даних всіх таблиць.

en: Importing into the database "%s"
uk: Імпортування до бази даних "%s"

en: Multi-table query
uk: Багато табличний запит

en: Query by example
uk: Запит за прикладом

en: Query window
uk: Вікно запиту

en: select table
uk: вибрати таблицю

en: select column
uk: вибрати стовпець

en: Table alias
uk: Псевдонім таблиці

en: Column alias
uk: Псевдонім стовпця

en: Use this column in criteria
uk: Використовуйте цей стовпець за критеріями

en: criteria
uk: критерій

en: Add as
uk: Додати як

en: Another column
uk: Інший стовпець

en: Enter criteria as free text
uk: Введіть критерії як вільний текст

en: Remove this column
uk: Видалити цей стовпець

en: + Add column
uk: + Додати стовпець

en: Update query
uk: Оновити запит

en: Database comment
uk: Коментар бази даних

en: Rename database to
uk: Перейменувати базу даних на

en: New database name
uk: Ім'я нової бази даних

en: You don't have sufficient privileges to perform this operation; Please refer to the documentation for more details.
uk: У вас немає достатніх прав для виконання цієї операції; Будь ласка, зверніться до документації для отримання більш докладної інформації.

en: Remove database
uk: Видалити базу даних

en: Database %s has been dropped.
uk: Базу даних %s знищено.

en: Drop the database (DROP)
uk: Знищити базу даних (DROP)

en: Copy database to
uk: Копіювати базу даних в

en: CREATE DATABASE before copying
uk: Виконайте CREATE DATABASE перед копіюванням

en: Add constraints
uk: Додати обмеження

en: Switch to copied database
uk: Перейти до скопійованої бази даних

en: Change all tables collations
uk: Змінити всі зіставлення таблиць

en: Change all tables columns collations
uk: Змінити всі співставлення стовпців таблиць

en: Users having access to "%s"
uk: Користувачі, що мають доступ до "%s"

en: User name
uk: Ім'я користувача

en: Host name
uk: Ім'я хосту

en: Grant
uk: Надати

en: Any
uk: Довільний

en: global
uk: глобальний

en: database-specific
uk: специфічний для бази даних

en: wildcard
uk: шаблон

en: routine
uk: порядок

en: With selected:
uk: Вибрані:

[ctx: Create new user]
en: New
uk: Новий

en: Add user account
uk: Додати обліковий запис користувача

en: Switch to %svisual builder%s
uk: Перейти до %sвізуального конструктора%s

en: You have to choose at least one column to display!
uk: Необхідно обрати принаймні один стовпець для відображення!

en: Ins:
uk: Вставити:

en: And
uk: І

en: Del:
uk: Видалити:

en: Column:
uk: Стовпець:

en: Alias:
uk: Псевдонім:

en: Show:
uk: Показати:

en: Sort:
uk: Сортувати:

en: Sort order:
uk: Порядок сортування:

en: Criteria:
uk: Критерій:

en: Modify:
uk: Змінити:

en: Add/Delete criteria rows:
uk: Додати/Видалити рядки критерій:

en: Add/Delete columns:
uk: Додати/Видалити стовпці:

en: Use tables
uk: Використовувати таблиці

en: SQL query on database <b>%s</b>:
uk: SQL-запит до бази даних <b>%s</b>:

en: Routine name
uk: Назва порядку

en: Parameters
uk: Параметри

en: Direction
uk: Напрямок

en: Add parameter
uk: Додати параметр

en: Remove last parameter
uk: Видалити останній параметр

en: Return type
uk: Тип повернення

en: Return length/values
uk: Повернути довжину/значення

en: Return options
uk: Опції повернення

en: Charset
uk: Кодування

en: Is deterministic
uk: Детермінований

en: You do not have sufficient privileges to perform this operation; Please refer to the documentation for more details.
uk: У вас немає достатніх прав для виконання цієї операції; Будь ласка, зверніться до документації для отримання більш докладної інформації.

en: Security type
uk: Тип безпеки

en: SQL data access
uk: Доступ до даних SQL

en: Routine parameters
uk: Параметри порядку

en: Create new routine
uk: Створити нову процедуру

en: There are no routines to display.
uk: Немає порядків для відображення.

en: Returns
uk: Повернення

en: ENUM/SET editor
uk: ENUM/SET редактор

en: Execute
uk: Виконати

en: Search in database
uk: Шукати в базі даних

en: Words or values to search for (wildcard: "%"):
uk: Слова чи значення, які потрібно знайти (шаблон: "%"):

en: Find:
uk: Знайти:

en: Words are separated by a space character (" ").
uk: Слова розділені пробілом (" ").

en: Inside tables:
uk: Всередині таблиць:

en: Unselect all
uk: Зняти виділення

en: Inside column:
uk: Всередині стовпця:

en: %1$s match in <strong>%2$s</strong> | %1$s matches in <strong>%2$s</strong>
uk[0]: %1$s співпадіння у <strong>%2$s</strong>
uk[1]: %1$s співпадіння у <strong>%2$s</strong>
uk[2]: %1$s співпадінь у <strong>%2$s</strong>

en: <strong>Total:</strong> <em>%count%</em> match | <strong>Total:</strong> <em>%count%</em> matches
uk[0]: <strong>Всього:</strong> <em>%count%</em> збіг
uk[1]: <strong>Всього:</strong> <em>%count%</em> збіги
uk[2]: <strong>Всього:</strong> <em>%count%</em> збігів

en: Add prefix
uk: Додати префікс

en: %s table | %s tables
uk[0]: %s таблиця
uk[1]: %s таблиці
uk[2]: %s таблиць

en: Sum
uk: Всього

en: Continue
uk: Продовжити

en: From
uk: Від

en: To
uk: До

en: Check tables having overhead
uk: Перевірити чи мають таблиці службові дані

en: Copy table
uk: Копіювати таблицю

en: Show create
uk: Показати створене

en: Delete data or table
uk: Видалити дані або таблицю

en: Empty
uk: Очистити

en: Table maintenance
uk: Обслуговування таблиці

en: Analyze table
uk: Аналіз таблиці

en: Check table
uk: Перевірити таблицю

en: Checksum table
uk: Контрольна сума таблиці

en: Optimize table
uk: Оптимізувати таблицю

en: Repair table
uk: Ремонтувати таблицю

en: Prefix
uk: Префікс

en: Add prefix to table
uk: Додати префікс до таблиці

en: Replace table prefix
uk: Замінити префікс таблиці

en: Add columns to central list
uk: Додати стовпці до головного списку

en: Remove columns from central list
uk: Видалити стовпці з основного списку

en: Make consistent with central list
uk: Зробити відповідно до головного списку

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: This action may change some of the columns definition.[br]Are you sure you want to continue?
uk: Ця дія може змінити деякі визначення стовпців.[br]Ви впевнені, що бажаєте продовжити?

en: Options:
uk: Параметри:

en: Add AUTO INCREMENT value
uk: Додати значення AUTO_INCREMENT

en: Do you really want to execute the following query?
uk: Ви насправді хочете виконати даний запит?

en: Remove from Favorites
uk: Вилучити з уподобань

en: Add to Favorites
uk: Додати до обраного

en: Showing create queries
uk: Показувати створювані запити

en: Create view
uk: Створити подання

en: Not replicated
uk: Не репліковані

en: Replicated
uk: Репліковані

en: in use
uk: використовується

en: May be approximate. Click on the number to get the exact count. See [doc@faq3-11]FAQ 3.11[/doc].
uk: Може бути приблизним. Натисніть на номер, щоб отримати точний підрахунок. Дивіться [doc@faq3-11]розділ 3.11[/doc] ЧаПів.

en: Size
uk: Розмір

en: Creation
uk: Створення

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Last check
uk: Остання перевірка

en: Tracking is active.
uk: Трекінг є активним.

en: Tracking is not active.
uk: Трекінг не активний.

en: Tracked tables
uk: Відслідковувані таблиці

en: Last version
uk: Остання версія

en: Created
uk: Створено

en: Updated
uk: Оновлено

en: active
uk: активний

en: not active
uk: неактивний

en: Delete tracking
uk: Видалити дані відстеження

en: Versions
uk: Версії

en: Untracked tables
uk: Невідстежувані таблиці

en: Track table
uk: Відслідковувати таблицю

en: Trigger name
uk: Назва тригера

[ctx: Trigger action time]
en: Time
uk: Час

en: Create new trigger
uk: Створити новий трігер

en: There are no triggers to display.
uk: Немає тригерів.

en: Save edited data
uk: Зберегти відредаговані дані

en: Restore column order
uk: Відновити порядок стовпців

en: Number of rows:
uk: Число рядків:

en: All
uk: Все

en: Sort by key:
uk: Сортувати за ключем:

en: Extra options
uk: Екстра параметри

en: Relational key
uk: Ключ відношення

en: Display column for relationships
uk: Відображати стовпець відносин

en: Show binary contents
uk: Показати двійковий вміст

en: Show BLOB contents
uk: Показати вміст BLOB-ОБ'ЄКТІВ

en: Hide browser transformation
uk: Сховати перетворення

en: Well Known Text
uk: Добре відомий текст

en: Well Known Binary
uk: Добре відомий бінарний

en: Query results operations
uk: Операції з результатами запиту

en: Display chart
uk: Відобразити діаграму

en: Visualize GIS data
uk: Візуалізація даних GIS

[ctx: None encoding conversion]
en: None
uk: Немає

en: Convert to Kana
uk: Конвертувати в Kana

en: This report automatically includes data about the error and information about relevant configuration settings. It will be sent to the phpMyAdmin team for debugging the error.
uk: Звіт містить повідомлення про помилку і інформацію про відповідні налаштуваннях. Вони будуть відправлені команді розробників phpMyAdmin для виправлення помилки.

en: Can you tell us the steps leading to this error? It decisively helps in debugging:
uk: Ви можете повідомити нам кроки, що призвели до цієї помилки? Це безсумнівно допоможе в налагодженні:

en: You may examine the data in the error report:
uk: Ви можете перевірити дані в звіті про помилку:

en: Submit error report
uk: Надіслати звіт про помилку

en: Send error report
uk: Надіслати звіти про помилку

en: Select a template
uk: Вибрати шаблон

en: Export templates:
uk: Експорт шаблонів:

en: New template:
uk: Новий шаблон:

en: Template name
uk: Ім'я шаблону

en: Existing templates:
uk: Наявні шаблони:

en: Template:
uk: Шаблон:

en: Update
uk: Оновлення

en: Show SQL query
uk: Показ запиту SQL

en: Export method:
uk: Метод експорту:

en: Quick - display only the minimal options
uk: Швидкий - відображати мінімум налаштувань

en: Custom - display all possible options
uk: Звичайний - відображати всі можливі настройки

en: File format to export
uk: Формат файла імпорта

en: Rows:
uk: Рядки:

en: Dump all rows
uk: Вивантажити всі рядки

en: Dump some row(s)
uk: Вивантажити частину рядків

en: Row to begin at:
uk: Почати з рядка:

en: Output:
uk: Вивід:

en: Save on server in the directory <strong>%s</strong>
uk: Зберегти на сервері в каталозі <strong>%s</strong>

en: Rename exported databases/tables/columns
uk: Перейменувати експортовані databases/tables/columns

en: Defined aliases
uk: Визначені псевдоніми

en: Remove
uk: Видалити

en: Define new aliases
uk: Визначення нових псевдонімів

en: Select database:
uk: Вибрати базу даних:

en: Select table:
uk: Вибрати таблицю:

en: New table name
uk: Ім'я нової таблиці

en: Select column:
uk: Вибрати стовпець:

en: New column name
uk: Нове ім'я стовпця

en: Use %s statement
uk: Використати оператор %s

en: View output as text
uk: Відобразити вивід як текст

en: Save output to a file
uk: Зберегти вивід у файл

en: File name template:
uk: Шаблон назви файлу:

en: This value is interpreted using the 'strftime' function, so you can use time formatting strings. Additionally the following transformations will happen: %s Other text will be kept as is. See the FAQ 6.27 for details.
uk: Це значення інтерпретується за допомогою функції strftime, тому ви можете використовувати рядки форматування часу. Крім того, відбудуться такі перетворення: %s Інший текст буде збережено як є. Додаткову інформацію див. у розділі 6.27 ЧаПів.

en: Use this for future exports
uk: Використовувати для майбутнього експорту

en: Character set of the file:
uk: Кодування файлу:

en: Compression:
uk: Стискання:

en: zipped
uk: стиснено

en: gzipped
uk: стиснено в "gzip"

en: Export databases as separate files
uk: Експорт баз даних у вигляді окремих файлів

en: Export tables as separate files
uk: Експорт таблиць у вигляді окремих файлів

en: Skip tables larger than:
uk: Ігнорувати таблиці більші ніж:

en: The size is measured in MiB.
uk: Розмір вимірюється в МіБ.

en: Format-specific options:
uk: Параметри форматування:

en: Encoding Conversion:
uk: Зміна кодування:

en: Filters
uk: Фільтри

en: Containing the word:
uk: Містить слово:

en: Open new phpMyAdmin window
uk: Відкрити нове вікно phpMyAdmin

en: phpMyAdmin Demo Server
uk: Демо-сервер phpMyAdmin

en: Currently running Git revision %1$s from the %2$s branch.
uk: Запущена Git ревізія %1$s з гілки %2$s.

en: Git information missing!
uk: Відсутня інформація про Git!

en: Value for the column "%s"
uk: Значення для стовпця "%s"

en: Use OpenStreetMaps as Base Layer
uk: Використовуйте OpenStreetMaps як базовий пласт

en: Geometry %d:
uk: Геометрія %d:

en: Point:
uk: Точка:

en: Point %d:
uk: Точка %d:

en: Linestring %d:
uk: Відрізок %d:

en: Outer ring:
uk: Зовнішнє кільце:

en: Inner ring %d:
uk: Внутрішнє кільце %d:

en: Add a linestring
uk: Додати відрізок

en: Polygon %d:
uk: Багатокутник %d:

en: Add a polygon
uk: Додати багатокутник

en: Add geometry
uk: Додати геометрію

en: Output
uk: Вивід

en: Choose "GeomFromText" from the "Function" column and paste the string below into the "Value" field.
uk: Оберіть "GeomFromText" зі стовпця "Функції" та вставте нижче у поле "Значення".

en: Javascript must be enabled past this point!
uk: З цього моменту Javascript має бути увімкнений!

en: Click on the bar to scroll to top of page
uk: Натисніть на панелі, щоб перейти на верх сторінки

en: Git revision:
uk: Ревізія Git:

en: no branch
uk: немає гілки

en: from %s branch
uk: з %s гілки

en: committed on %s by %s
uk: вчинено %s, %s

en: authored on %s by %s
uk: створено %s, %s

en: You are using the demo server. You can do anything here, but please do not change root, debian-sys-maint and pma users. More information is available at %s.
uk: Ви використовуєте демо-сервер. Можете робити тут усе, що завгодно, але, будь ласка, не змінюйте користувачів root, debian-sys-maint і pma. Додаткова інформація доступна на %s.

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Server connection collation:
uk: Зіставлення підключення сервера:

en: More settings
uk: Додаткові налаштування

en: Appearance settings
uk: Налаштування вигляду

en: Language
uk: Мова

en: Theme
uk: Тема

[ctx: View all themes]
en: View all
uk: Переглянути все

en: Database server
uk: Сервер бази даних

en: Server:
uk: Сервер:

en: Server type:
uk: Тип сервера:

en: Server connection:
uk: Підключення сервера:

en: Protocol version:
uk: Версія протоколу:

en: User:
uk: Користувач:

en: Server charset:
uk: Кодування сервера:

en: Web server
uk: Веб-сервер

en: Database client version:
uk: Версія клієнта бази даних:

en: PHP extension:
uk: PHP розширення:

en: PHP version:
uk: Версія PHP:

en: Show PHP information
uk: Показати інформацію про PHP

en: Version information:
uk: Відомості про версію:

en: Official Homepage
uk: Офіційна сторінка phpMyAdmin

en: Contribute
uk: Зробити внесок

en: Get support
uk: Отримати підтримку

en: List of changes
uk: Перелік змін

en: License
uk: Ліцензія

en: Warning
uk: Попередження

en: Notice
uk: Повідомлення

en: phpMyAdmin Themes
uk: Теми phpMyAdmin

en: Get more themes!
uk: Ще теми!

en: Screenshot of the %s theme.
uk: Знімки екрану теми %s.

note: l10n: Choose the theme button in the themes list modal
en: Take it
uk: Прийняти

en: The file being uploaded is probably larger than the maximum allowed size or this is a known bug in webkit based (Safari, Google Chrome, Arora etc.) browsers.
uk: Ймовірно, завантажуваний файл має більший розмір, ніж максимально допустимо, або помилка пов’язана з використанням веб-орієнтованих браузерів (Safari, Google Chrome, Arora та ін.).

en: %s of %s
uk: %s з %s

en: %s/sec.
uk: %s/сек.

en: About %MIN min. %SEC sec. remaining.
uk: Залишилося %MIN хв. %SEC сек.

en: About %SEC sec. remaining.
uk: Залишилося приблизно %SEC секунд.

en: The file is being processed, please be patient.
uk: Файл обробляється, будь ласка, будьте терплячими.

en: Uploading your import file…
uk: Завантаження файлу імпорту…

en: Please be patient, the file is being uploaded. Details about the upload are not available.
uk: Будь ласка, будьте терплячими, файл відвантажується. Докладна інформація про відвантаження не доступна.

en: File to import:
uk: Файл для імпорту:

en: File may be compressed (%s) or uncompressed.
uk: Файл може бути стиснений (%s) або нестиснений.

en: A compressed file's name must end in <strong>.[format].[compression]</strong>. Example: <strong>.sql.zip</strong>
uk: Ім'я стисненого файлу повинно закінчуватися на <strong>.[format].[compression]</strong>. Приклад: <strong>.sql.zip</strong>

en: Upload a file
uk: Вивантажити файл

en: Select file to import
uk: Виберіть файл для імпорту

en: Browse your computer:
uk: Переглянути Ваш комп'ютер:

en: You may also drag and drop a file on any page.
uk: Ви також можете перетягнути файл на будь-якій сторінці.

en: Select from the web server upload directory [strong]%s[/strong]:
uk: Виберіть з каталогу завантаження веб-сервера [strong]%s[/strong]:

en: There are no files to import!
uk: Немає файлів для імпорту!

en: File uploads are not allowed on this server.
uk: Завантаження файлів на цьому сервері не допускаються.

en: Partial import:
uk: Частковий імпорт:

en: Previous import timed out, after resubmitting will continue from position %d.
uk: Попередній імпорт прострочений, після повторного надсилання він почнеться з позиції %d.

en: Allow the interruption of an import in case the script detects it is close to the PHP timeout limit.
uk: Дозволити переривання імпорту у випадку, коли скрипт виявить наближення до вичерпання часу очікування PHP.

en: This might be a good way to import large files, however it can break transactions.
uk: Це може бути хорошим способом для імпорту файлів великого розміру, проте це може призвести до переривання транзакції.

en: Skip this number of queries (for SQL) starting from the first one:
uk: Пропустити вказане число запитів (для SQL), починаючи з першого:

en: Other options
uk: Інші параметри

en: Rename
uk: Перейменувати

en: The primary key has been dropped.
uk: Первинний ключ було знищено.

en: Index %s has been dropped.
uk: Індекс %s було знищено.

note: l10n: Month-year order for calendar, use either "calendar-month-year" or "calendar-year-month".
en: calendar-month-year
uk: календар-місяць-рік

note: l10n: Previous month. Display text for previous month link in calendar
en: Prev
uk: Попередній

note: l10n: Next month. Display text for next month link in calendar
en: Next
uk: Наступні

note: l10n: Display text for current month link in calendar
en: Today
uk: Сьогодні

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

note: l10n: Short month name for May
en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

note: l10n: Short week day name for Sunday
en: Sun
uk: Нед

note: l10n: Minimal week day name for Sunday
en: Su
uk: Нд

note: l10n: Minimal week day name for Monday
en: Mo
uk: Пн

note: l10n: Minimal week day name for Tuesday
en: Tu
uk: Вт

note: l10n: Minimal week day name for Wednesday
en: We
uk: Ср

note: l10n: Minimal week day name for Thursday
en: Th
uk: Чт

note: l10n: Minimal week day name for Friday
en: Fr
uk: Пт

note: l10n: Minimal week day name for Saturday
en: Sa
uk: Сб

note: l10n: Column header for week of the year in calendar
en: Wk
uk: Тж

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Секунда

en: This field is required
uk: Це поле є обов'язковим

en: Please fix this field
uk: Будь ласка, виправте це поле

en: Please enter a valid email address
uk: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти

en: Please enter a valid URL
uk: Введіть дійсний URL

en: Please enter a valid date
uk: Будь ласка, введіть дійсну дату

en: Please enter a valid date ( ISO )
uk: Будь ласка, введіть правильну дату (ISO)

en: Please enter a valid number
uk: Будь ласка, введіть дійсний номер

en: Please enter a valid credit card number
uk: Будь ласка, введіть дійсний номер кредитної картки

en: Please enter only digits
uk: Будь ласка, введіть лише цифри

en: Please enter the same value again
uk: Будь ласка, введіть те ж значення знову

en: Please enter no more than {0} characters
uk: Будь ласка, введіть не більше {0} символів

en: Please enter at least {0} characters
uk: Будь ласка, введіть принаймні {0} символів

en: Please enter a value between {0} and {1} characters long
uk: Будь ласка, введіть значення довжиною від {0} до {1} символів

en: Please enter a value between {0} and {1}
uk: Будь ласка, введіть значення між {0} і {1}

en: Please enter a value less than or equal to {0}
uk: Будь ласка, введіть значення менше або дорівнює {0}

en: Please enter a value greater than or equal to {0}
uk: Будь ласка, введіть значення більше або дорівнює {0}

en: Please enter a valid date or time
uk: Будь ласка, введіть дійсну дату або час

en: Please enter a valid HEX input
uk: Будь ласка, введіть правильний вхід HEX

note: l10n: To validate the usage of a MD5 function on the column
en: This column can not contain a 32 chars value
uk: Цей стовпець не може містити 32 символи

note: l10n: To validate the usage of a AES_ENCRYPT/DES_ENCRYPT function on the column
en: These functions are meant to return a binary result; to avoid inconsistent results you should store it in a BINARY, VARBINARY, or BLOB column.
uk: Ці функції призначені для повернення двійкового результату; щоб уникнути суперечливих результатів, ви повинні зберігати його в стовпці BINARY, VARBINARY або BLOB.

en: Log in
uk: Вхід в систему

en: You can enter hostname/IP address and port separated by space.
uk: Ви можете ввести ім'я хоста / IP-адресу та порт через пробіл.

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Server choice:
uk: Вибір сервера:

en: There is a mismatch between HTTPS indicated on the server and client. This can lead to a non working phpMyAdmin or a security risk. Please fix your server configuration to indicate HTTPS properly.
uk: Існує невідповідність між зазначеним HTTPS на сервері і клієнтом. Це може привести до неполадок або загрозі безпеки phpMyAdmin. Будь ласка, виправте конфігурацією сервера, щоб вказати HTTPS належним чином.

en: Please scan following QR code into the two-factor authentication app on your device and enter authentication code it generates.
uk: Перегляньте QR-код у застосунку із двофакторною автентифікацією на своєму пристрої та введіть код, який він генерує.

en: Secret/key:
uk: Секрет/ключ:

en: Authentication code:
uk: Код аутентифікації:

en: Open the two-factor authentication app on your device to view your authentication code and verify your identity.
uk: Відкрийте на своєму пристрої двофакторну програму автентифікації, щоб переглянути код автентифікації та підтвердити свою особу.

en: The configured two factor authentication is not available, please install missing dependencies.
uk: Налаштована двофакторна автентифікація недоступна, будь ласка, встановіть відсутні залежності.

en: Deprecated!
uk: Усунуто!

en: The FIDO U2F API has been deprecated in favor of the Web Authentication API (WebAuthn).
uk: API FIDO U2F було усунено на користь API Web Authentication API (WebAuthn).

en: You can still use Firefox to authenticate your account using the FIDO U2F API, however it's recommended that you use the WebAuthn authentication instead.
uk: Ви досі можете використовувати Firefox для автентифікації свого облікового запису за допомогою API FIDO U2F, але натомість рекомендується використовувати автентифікацію WebAuthn.

en: Please connect your FIDO U2F device into your computer's USB port. Then confirm registration on the device.
uk: Будь ласка, підключіть пристрій FIDO U2F до USB-порту комп'ютера. Потім підтвердіть реєстрацію на пристрої.

en: You are not using https to access phpMyAdmin, therefore FIDO U2F device will most likely refuse to authenticate you.
uk: Ви не використовуєте https для доступу до phpMyAdmin, тому що пристрій FIDO U2F, найімовірніше, відмовляється перевірити автентичність.

en: Please connect your FIDO U2F device into your computer's USB port. Then confirm login on the device.
uk: Будь ласка, підключіть пристрій FIDO U2F до USB-порту комп'ютера. Потім підтвердіть логін на пристрої.

en: Verify
uk: Перевірити

en: Please connect your WebAuthn/FIDO2 device. Then confirm registration on the device.
uk: Будь ласка, підключіть WebAuthn/FIDO2 пристрій. Потім підтвердіть реєстрацію на пристрої.

en: Please connect your WebAuthn/FIDO2 device. Then confirm login on the device.
uk: Будь ласка, підключіть WebAuthn/FIDO2 пристрій. Потім підтвердіть логін на пристрої.

en: View:
uk: Подання:

en: Go back
uk: Повернутись

en: Show hidden navigation tree items.
uk: Показати приховані пункти дерева навігації.

en: Unhide
uk: Показати

en: Home
uk: Головна

en: Empty session data
uk: Дані сеансу пусті

en: Log out
uk: Вийти з системи

en: phpMyAdmin documentation
uk: Документація phpMyAdmin

en: MariaDB Documentation
uk: Документація MariaDB

en: MySQL Documentation
uk: Документація MySQL

en: Navigation panel settings
uk: Настройки панелі навігації

en: Reload navigation panel
uk: Оновити панель навігації

en: An error has occurred while loading the navigation display
uk: При завантаженні панелі навігації сталася помилка

en: SQL upload
uk: Вивантаження SQL

en: Type to filter these, Enter to search all
uk: Вибрати тип фільтру, Enter шукати все

en: Clear fast filter
uk: Очистити швидкий фільтр

en: Your browser has phpMyAdmin configuration for this domain. Would you like to import it for current session?
uk: Ваш браузер містить налаштування phpMyAdmin для даного домену. Хочете імпортувати їх для поточної сесії?

en: Delete settings
uk: Видалити налаштування

en: Cannot save settings, submitted form contains errors!
uk: Неможливо зберегти налаштування, відправлена форма містить помилки!

en: Manage your settings
uk: Керування налаштуваннями

en: Two-factor authentication
uk: Двофакторна аутентифікація

en: Configuration has been saved.
uk: Конфігурація була збережена.

en: Your preferences will be saved for current session only. Storing them permanently requires %sphpMyAdmin configuration storage%s.
uk: Ваші налаштування будуть збережені тільки для поточної сесії. Для постійного зберігання потрібне підключення модуля %sзберігання налаштувань phpMyAdmin%s.

en: Configuration contains incorrect data for some fields.
uk: Конфігурація містить некоректні дані для деяких полів.

en: Do you want to import remaining settings?
uk: Ви хочете імпортувати параметри які залишились?

en: Saved on: @DATE@
uk: Збережено у: @DATE@

en: Import from file
uk: Імпорт з файлу

en: Import from browser's storage
uk: Імпортувати з браузера

en: Settings will be imported from your browser's local storage.
uk: Налаштування будуть імпортовані з локальних даних браузера.

en: You have no saved settings!
uk: У вас немає збережених налаштувань!

en: This feature is not supported by your web browser
uk: Ця властивість не підтримується вашим веб-браузером

en: Merge with current configuration
uk: Злити з поточною конфігурацією

en: You can set more settings by modifying config.inc.php, eg. by using %sSetup script%s.
uk: Ви можете встановити більше налаштувань змінюючи файл config.inc.php, наприклад використовуючи %sSetup script%s.

en: Save as JSON file
uk: Зберегти як файл JSON

en: Save as PHP file
uk: Зберегти як PHP файл

en: Save to browser's storage
uk: Зберегти у браузері

en: Settings will be saved in your browser's local storage.
uk: Налаштування будуть збережені у вашому браузері.

en: Existing settings will be overwritten!
uk: Існуючі налаштування будуть перезаписані!

en: You can reset all your settings and restore them to default values.
uk: Ви можете скинути всі ваші налаштування і відновити їх до значень по замовчуванню.

en: Configure two-factor authentication
uk: Налаштувати двофакторну аутентифікацію

en: Enable two-factor authentication
uk: Увімкнути двофакторну аутентифікацію

en: Confirm disabling two-factor authentication
uk: Підтвердьте відключення двофакторної аутентифікації

en: By disabling two factor authentication you will be again able to login using password only.
uk: Вимкнувши двофакторну автентифікацію, ви знову зможете ввійти, використовуючи лише пароль.

en: Disable two-factor authentication
uk: Вимкнути двофакторну аутентифікацію

en: Two-factor authentication status
uk: Двофакторний статус автентифікації

en: Two-factor authentication is not available, please install optional dependencies to enable authentication backends.
uk: Двофакторна автентифікація недоступна, будь ласка, встановіть необов'язкові залежності, щоб увімкнути автентифікації автентичності.

en: Following composer packages are missing:
uk: Відсутні компоновачні пакети:

en: Two-factor authentication is available and configured for this account.
uk: Двофакторна аутентифікація є доступна і настроєна для цього облікового запису.

en: Two-factor authentication is available, but not configured for this account.
uk: Двофакторна аутентифікація є доступна, але не настроєна для цього облікового запису.

en: Please install optional dependencies to enable more authentication backends.
uk: Будь ласка, встановіть додаткові залежності, щоб увімкнути більше внутрішніх компонентів автентифікації.

en: Two-factor authentication is not available, enable phpMyAdmin configuration storage to use it.
uk: Двофакторна автентифікація недоступна, увімкніть сховище конфігурації phpMyAdmin для використання цього.

en: You have enabled two factor authentication.
uk: Ви ввімкнули двофакторну автентифікацію.

en: There are no recent tables.
uk: Нещодавніх таблиць немає.

en: There are no favorite tables.
uk: Улюблених таблиць немає.

en: phpMyAdmin configuration storage
uk: Зберігання конфігурації phpMyAdmin

en: Configuration of pmadb…
uk: Конфігурація pmadb…

en: not OK
uk: не OK

en: General relation features
uk: Загальні можливості

en: %sCreate%s a database named '%s' and setup the phpMyAdmin configuration storage there.
uk: %sСтворити%s базу даних з ім'ям '%s' і налаштувати там зберігання конфігурації phpMyAdmin.

en: %sCreate%s the phpMyAdmin configuration storage in the current database.
uk: %sСтворити%s сховище конфігурації phpMyAdmin в поточній базі даних.

en: %sCreate%s missing phpMyAdmin configuration storage tables.
uk: %sСтворити%s відсутні таблиці зберігання конфігурації phpMyAdmin.

[ctx: Correctly working]
en: OK
uk: Добре

en: General relation features:
uk: Загальні можливості:

en: Enabled
uk: дозволено

en: Display features:
uk: Показати можливості:

en: Designer and creation of PDFs:
uk: Проєктувальник створення PDF-файлів:

en: Displaying column comments:
uk: Відображення коментарів стовпців:

en: Browser transformation:
uk: Перетворення браузером:

en: Please see the documentation on how to update your column_info table.
uk: Будь ласка, зверніться до документації, як оновити таблицю column_info.

en: Bookmarked SQL query:
uk: Закладка на запит SQL:

en: SQL history:
uk: SQL історія:

en: Persistent recently used tables:
uk: Нещодавно використані таблиці:

en: Persistent favorite tables:
uk: Постійно використовувані таблиці:

en: Persistent tables' UI preferences:
uk: Налаштування інтерфейсу постійно використовуваних таблиць:

en: Tracking:
uk: Відстеження:

en: User preferences:
uk: Користувацькі налаштуваня:

en: Configurable menus:
uk: Налаштовувані меню:

en: Hide/show navigation items:
uk: Приховати/показати пункти навігації:

en: Saving Query-By-Example searches:
uk: Збереження пошуку Query-By-Example:

en: Managing central list of columns:
uk: Керування головним списком стовпців:

en: Remembering designer settings:
uk: Запам'ятовувати налаштування проєктувальника:

en: Saving export templates:
uk: Збереження шаблонів експорту:

en: Quick steps to set up advanced features:
uk: Швидкі кроки до встановлення розширених властивостей:

en: Create the needed tables with the <code>%screate_tables.sql</code>.
uk: Створити необхідні таблиці з <code>%s create_tables.sql</code>.

en: Create a pma user and give access to these tables.
uk: Створити користувача phpMyAdmin та дати йому доступ до цих таблиць.

en: Enable advanced features in configuration file (<code>config.inc.php</code>), for example by starting from <code>config.sample.inc.php</code>.
uk: Підключіть додаткові функції в конфігураційному файлі (<code>config.inc.php</code>), почніть з прикладу в <code>config.sample.inc.php</code>.

en: Re-login to phpMyAdmin to load the updated configuration file.
uk: Перезайдіть в phpMyAdmin, щоб завантажити оновлений конфігураційний файл.

en: Select binary log to view
uk: Вибрати двійковий журнал для перегляду

en: Truncate shown queries
uk: Обрізати показані запити

en: Show full queries
uk: Показати повні запити

en: Log name
uk: Назва журналу

en: Position
uk: Позиція

en: Server ID
uk: ID сервера

en: Original position
uk: Початкова позиція

en: Information
uk: Інформація

en: Character sets and collations
uk: Набори символів і співставлення

[ctx: The collation is the default one]
en: default
uk: за замовчуванням

en: Databases statistics
uk: Статистика баз даних

en: Create database
uk: Створити базу даних

en: No privileges to create databases
uk: Немає привілеїв для створення баз даних

en: Primary replication
uk: Реплікація головного сереверу

en: Replica replication
uk: Реплікація підпорядкованого серверу

en: Jump to database '%s'
uk: Перейти до бази даних '%s'

en: Check privileges for database "%s".
uk: Перевірити права для бази даних "%s".

en: Check privileges
uk: Перевірити привілеї

en: Note: Enabling the database statistics here might cause heavy traffic between the web server and the MySQL server.
uk: Примітка: Активізація збору статистики бази даних може спричинити значний трафік між веб сервером та сервером MySQL.

en: Enable statistics
uk: Увімкнути статистику

en: No databases
uk: Бази даних відсутні

en: Storage engines
uk: Механізми зберігання

en: Storage Engine
uk: Тип таблиць

en: Unknown storage engine.
uk: Невідомий механізм зберігання.

en: @SERVER@ will become the server name.
uk: @SERVER@ буде заміщено іменем сервера.

en: Exporting databases from the current server
uk: Експортування баз даних із поточного сервера

en: Importing into the current server
uk: Імпортування до поточного сервера

en: Plugin
uk: Плагін

en: Version
uk: Версія

en: Author
uk: Автор

en: inactive
uk: неактивний

en: disabled
uk: відключено

en: deleting
uk: видалення

en: deleted
uk: Видалено

en: Database for user account
uk: База даних для облікового запису користувача

en: Create database with same name and grant all privileges.
uk: Створити базу даних з таким самим іменем та надати всі привілеї.

en: Grant all privileges on wildcard name (username\_%).
uk: Надати всі привілеї на те, що підпадає під шаблон (ім'я користувача\_%).

en: Grant all privileges on database %s.
uk: Надати всі привілеї на базу даних %s.

en: No Password
uk: Без паролю

en: Enter:
uk: Введіть:

[ctx: Password strength]
en: Strength:
uk: Міцність:

en: Re-type:
uk: Підтвердження:

en: Password Hashing:
uk: Хешування паролю:

en: This method requires using an '<i>SSL connection</i>' or an '<i>unencrypted connection that encrypts the password using RSA</i>'; while connecting to the server.
uk: Цей метод вимагає використання '<i>SSL з'єднання</i>' або '<i> не шифрованого з'єднання, яке використовує шифрування паролю за допомогою RSA </i>'; при підключенні до сервера.

en: User group:
uk: Група користувачів:

en: Edit privileges:
uk: Редагувати привілеї:

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Note: You are attempting to edit privileges of the user with which you are currently logged in.
uk: Примітка: Ви намагаєтеся змінити привілеї користувача, з іменем якого ви увійшли в систему.

en: Note: MySQL privilege names are expressed in English.
uk: Примітка: назви прав MySQL задаються англійською.

en: Allows user to give to other users or remove from other users privileges that user possess on this routine.
uk: Дозволяє користувачеві надати або видалити іншим користувачам привілеї користувачів, які користувачі мають в цій процедурі.

en: Allows altering and dropping this routine.
uk: Дозволяє зміну та видалення цієї процедури.

en: Allows executing this routine.
uk: Дозволяє виконання цієї процедури.

en: Pagination of user accounts
uk: Пагінація облікових записів користувачів

en: Login Information
uk: Інформація авторизації

en: User name:
uk: Ім'я користувача:

en: Any user
uk: Довільний користувач

en: Use text field
uk: Використовувати текстове поле

en: An account already exists with the same username but possibly a different hostname.
uk: Вже існує обліковий запис з таким іменем користувача, але, можливо, з іншою назвою хоста.

en: Host name:
uk: Ім'я хоста:

en: Any host
uk: Довільний хост

en: Local
uk: Локальний

en: This host
uk: Цей хост

en: Use host table
uk: Використовувати таблицю хостів

en: When Host table is used, this field is ignored and values stored in Host table are used instead.
uk: При використанні таблиці хостів, дане поле ігнорується і значення беруться з прописаних при конфігурації.

en: Password
uk: Пароль

en: Do not change the password
uk: Не змінювати пароль

en: No password
uk: Без паролю

en: Re-type
uk: Підтвердження

en: Authentication plugin
uk: Плагін автентифікації

en: Password hashing method
uk: Метод хешування паролю

en: This method requires using an '<em>SSL connection</em>' or an '<em>unencrypted connection that encrypts the password using RSA</em>'; while connecting to the server.
uk: Цей метод вимагає використання '<em>SSL з'єднання</em>' або '<em>не шифрованого з'єднання, яке використовує шифрування паролю за допомогою RSA</em>'; при підключенні до сервера.

en: Edit user group
uk: Редагувати групу користувачів

en: Column-specific privileges
uk: Привілеї, що стосуються стовпчиків таблиці

en: Add privileges on the following database(s):
uk: Додати привілеї на базу(и) даних:

en: Wildcards % and _ should be escaped with a \ to use them literally.
uk: При використанні в імені бази даних символів нижнього підкреслення і відсотка необхідно екранувати їх символом \.

en: Add privileges on the following table:
uk: Додати привілеї для цієї таблиці:

en: Add privileges on the following routine:
uk: Додати привілеї на процедуру:

[ctx: None privileges]
en: None
uk: Немає

en: Allows user to give to other users or remove from other users the privileges that user possess yourself.
uk: Дозволяє користувачеві надати або видалити іншим користувачам привілеї, якими користувачі володіють самі.

en: Global
uk: Глобальний

en: Global privileges
uk: Глобальні права

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Allows adding users and privileges without reloading the privilege tables.
uk: Дозволяє додавання користувачів та прав без перезавантаження таблиці прав.

en: Allows creating foreign key relations.
uk: Дозволяє створювати відносини зовнішнього ключа.

en: Not used on MariaDB.
uk: Не використовується у MariaDB.

en: Not used for this MySQL version.
uk: Невикористовується для цієї версії MySQL.

en: Resource limits
uk: Обмеження ресурсів

en: Note: Setting these options to 0 (zero) removes the limit.
uk: Примітка: Встановлення цієї опції у 0 (нуль) знімає обмеження.

en: Limits the number of queries the user may send to the server per hour.
uk: Обмежити кількість запитів, які користувач може надіслати серверу протягом години.

en: Limits the number of commands that change any table or database the user may execute per hour.
uk: Обмежити кількість команд, що вносять зміни до будь-якої таблиці чи бази даних, які користувач може виконати протягом години.

en: Limits the number of new connections the user may open per hour.
uk: Обмежити кількість нових під'єднань, які користувач може створювати протягом години.

en: Limits the number of simultaneous connections the user may have.
uk: Обмежити кількість одночасних підключень, які користувач може мати.

en: Does not require SSL-encrypted connections.
uk: Не вимагає SSL-шифрованих з'єднань.

en: Requires SSL-encrypted connections.
uk: Вимагає SSL-шифрованих з'єднань.

en: Requires a valid X509 certificate.
uk: Вимагає дійсного сертифіката X509.

en: Requires that a specific cipher method be used for a connection.
uk: Вимагає, що конкретний метод шифрування, використовувався для з'єднання.

en: Requires that a valid X509 certificate issued by this CA be presented.
uk: Потрібно, що дійсний сертифікат X509, виданий CA був представлений.

en: Requires that a valid X509 certificate with this subject be presented.
uk: Потрібно, що дійсний сертифікат X509 з цієї тематики був представлений.

en: User accounts overview
uk: Огляд облікових записів користувача

en: User groups
uk: Групи користувачів

en: The selected user was not found in the privilege table.
uk: У вибраного користувача не знайдено привілеїв в таблиці.

en: Change login information / Copy user account
uk: Змінити реєстраційні дані / Копіювати обліковий запис користувача

en: Create a new user account with the same privileges and …
uk: Створити новий обліковий запис користувача з такими ж привілеями та …

en: … keep the old one.
uk: … зберегти попереднього.

en: … delete the old one from the user tables.
uk: … видалити попереднього з таблиці користувачів.

en: … revoke all active privileges from the old one and delete it afterwards.
uk: … анулювати всі активні привілеї попереднього користувача та видалити його після того.

en: … delete the old one from the user tables and reload the privileges afterwards.
uk: … видалити попереднього з таблиці користувачів та перевантажити права після того.

en: User group
uk: Група користувачів

en: Remove selected user accounts
uk: Видалити вибрані облікові записи користувачів

en: Revoke all active privileges from the users and delete them afterwards.
uk: Відмінити всі активні привілеї користувачів та видалити їх після того.

en: Drop the databases that have the same names as the users.
uk: Видалити бази даних, які мають такі ж назви, як імена користувачів.

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: Replica configuration
uk: Налаштування підпорядкованого сервера

en: Change or reconfigure primary server
uk: Змінити або переконфігурувати головний сервер

en: Make sure you have a unique server-id in your configuration file (my.cnf). If not, please add the following line into [mysqld] section:
uk: Переконайтеся, що в конфігураційному файлі (my.cnf) є унікальне значення server-id. При необхідності, додайте наступний рядок в розділ [mysqld]:

en: Port:
uk: Порт:

en: This server is not configured as primary in a replication process. Would you like to %sconfigure%s it?
uk: Даний сервер не налаштований в якості головного для процесу реплікації. Хочете справити %sнастройку%s?

en: No privileges
uk: Немає прав

en: Add replica replication user
uk: Додайте підпорядкованого користувача реплікації

en: Use text field:
uk: Використовувати текстове поле:

en: Generate password:
uk: Згенерувати пароль:

en: Primary configuration
uk: Конфігурація головного сервера

en: This server is not configured as a primary server in a replication process. You can choose from either replicating all databases and ignoring some of them (useful if you want to replicate a majority of the databases) or you can choose to ignore all databases by default and allow only certain databases to be replicated. Please select the mode:
uk: Даний сервер не налаштований в якості головного для процесу реплікації. Ви можете вибрати реплікацію всіх баз даних з ігноруванням певних (використовуйте, якщо хочете провести реплікацію більшості баз даних), або вибрати ігнорування всіх баз даних за замовчуванням і дозвіл для реплікації тільки певних. Будь ласка, виберіть бажаний режим:

en: Replicate all databases; Ignore:
uk: Реплікація всіх баз даних; ігнорувати:

en: Ignore all databases; Replicate:
uk: Ігнорувати всі бази даних; реплікація:

en: Please select databases:
uk: Будь ласка, виберіть бази даних:

en: Now, add the following lines at the end of [mysqld] section in your my.cnf and please restart the MySQL server afterwards.
uk: Тепер додайте дані рядка в кінець розділу [mysqld] конфігураційного файлу my.cnf, після чого перезапустіть сервер MySQL.

en: Once you restarted MySQL server, please click on Go button. Afterwards, you should see a message informing you, that this server <strong>is</strong> configured as primary.
uk: Відразу після перезапуску MySQL сервера, будь ласка, натисніть кнопку OK, після чого ви повинні побачити повідомлення, яке вказує, що даний сервер <strong>налаштований</strong> як головний.

en: This server is configured as primary in a replication process.
uk: Даний сервер налаштований головним в процесі реплікації.

en: Show connected replicas
uk: Показати з'єднані підпорядковані сервера

en: Only replicas started with the --report-host=host_name option are visible in this list.
uk: Тільки підпорядковані сервера запущені з ключем --report-host=host_name видимі в даному списку.

en: Primary connection:
uk: Головне підключення:

en: Replica SQL Thread not running!
uk: Підпорядкований SQL потік не запущений!

en: Replica IO Thread not running!
uk: Підпорядкований потік вводу-виводу не запущений!

en: Server is configured as replica in a replication process. Would you like to:
uk: Сервер налаштований в якості підпорядкованого для процесу реплікації. Провести дію:

en: See replica status table
uk: Дивіться таблицю стану підпорядкованого сервера

en: Control replica:
uk: Контролювати підпорядкований сервер:

en: Reset replica
uk: Скинути реплікацію

en: Start SQL Thread only
uk: Запустити тільки SQL потік

en: Stop SQL Thread only
uk: Зупинити тільки SQL потік

en: Start IO Thread only
uk: Запустити тільки потік вводу-виводу

en: Stop IO Thread only
uk: Зупинити тільки потік вводу-виводу

en: Error management:
uk: Управління помилками:

en: Skipping errors might lead into unsynchronized primary and replica!
uk: Ігнорування помилок може призвести до розсинхронізації головного і підпорядкованого сервера!

en: Skip current error
uk: Ігнорувати поточну помилку

en: Skip next %s errors.
uk: Ігнорувати наступні %s помилки.

en: This server is not configured as replica in a replication process. Would you like to %sconfigure%s it?
uk: Даний сервер не налаштований в якості підпорядкованого для процесу реплікації. Хочете справити %sнастройку%s?

en: Primary status
uk: Статус головного серверу

en: Replica status
uk: Статус репліки

en: Variable
uk: Змінна

en: Current server:
uk: Поточний сервер:

en: Advisor system
uk: Система порад

en: Not enough privilege to view the advisor.
uk: Недостатньо привілеїв для перегляду консультанта.

en: Instructions
uk: Інструкції

en: The Advisor system can provide recommendations on server variables by analyzing the server status variables.
uk: Система порад може надавати рекомендації щодо змінних сервера, ґрунтуючись на їх стані.

en: Do note however that this system provides recommendations based on simple calculations and by rule of thumb which may not necessarily apply to your system.
uk: Однак, дана система надає рекомендації, базуючись на простих розрахунках і може бути не придатною для використання на вашому сервері.

en: Prior to changing any of the configuration, be sure to know what you are changing (by reading the documentation) and how to undo the change. Wrong tuning can have a very negative effect on performance.
uk: Перед зміною переконайтесь в тому, що розумієте наслідки (почитайте документацію) та знаєте, як відмінити налаштування. Невірна конфігурація може негативно вплинути на продуктивність.

en: The best way to tune your system would be to change only one setting at a time, observe or benchmark your database, and undo the change if there was no clearly measurable improvement.
uk: Найкращим підходом до налаштувань вашої системи буде зміна тільки однієї опції за раз, наступне тестування продуктивності бази даних і повернення до початкових налаштувань, якщо не було помічено покращення в роботі.

en: Errors occurred while executing rule expressions:
uk: Сталася помилка при виконанні виразів правил:

en: Possible performance issues
uk: Можливі проблеми з продуктивністю

en: Issue:
uk: Результат:

en: Recommendation:
uk: Рекомендація:

en: Justification:
uk: Правомірність:

en: Used variable / formula:
uk: Використана змінна / формула:

en: Test:
uk: Тест:

en: Query statistics
uk: Статистика запиту

en: All status variables
uk: Всі змінні статусу

en: Monitor
uk: Монітор

en: Advisor
uk: Радник

en: Start Monitor
uk: Запустити монітор

en: Instructions/Setup
uk: Інструкції/Налаштування

en: Done dragging (rearranging) charts
uk: Впорядкування/перетягування діаграм завершено

en: Add chart
uk: Додати діаграму

en: Enable charts dragging
uk: Увімкнути перетягування діаграм

en: Refresh rate
uk: Інтервал оновлення

en: %d second
uk: %d секунда

en: %d seconds
uk: %d секунд

en: %d minute
uk: %d хвилина

en: %d minutes
uk: %d хвилин

en: Chart columns
uk: Діаграма стовпців

en: Chart arrangement
uk: Розташування діаграми

en: The arrangement of the charts is stored to the browsers local storage. You may want to export it if you have a complicated set up.
uk: Розташування діаграм зберігаються у локальному сховищі браузерів. Його можна експортувати, якщо при налаштуванні виникають складнощі.

en: Reset to default
uk: Скинути до початкових значень

en: Monitor Instructions
uk: Інструкції моніторингу

en: The phpMyAdmin Monitor can assist you in optimizing the server configuration and track down time intensive queries. For the latter you will need to set log_output to 'TABLE' and have either the slow_query_log or general_log enabled. Note however, that the general_log produces a lot of data and increases server load by up to 15%.
uk: phpMyAdmin моніторинг може допомогти вам в оптимізації налаштувань сервера та відстеженні повільних запитів. Для цього необхідно встановити log_output у 'TABLE' та увімкнути директиву slow_query_log або general_log. Зауважимо, що general_log призводить до великої кількості даних і збільшує навантаження на сервер до 15%.

en: Using the monitor:
uk: Використання моніторингу:

en: Your browser will refresh all displayed charts in a regular interval. You may add charts and change the refresh rate under 'Settings', or remove any chart using the cog icon on each respective chart.
uk: Ваш браузер буде оновлювати всі відображувані графіки через певні проміжки часу. В розділі "Налаштування" можна додавати графіки та змінювати інтервал їх оновлення, або видалити будь-який графік за допомогою відповідної іконки на кожному з них.

en: To display queries from the logs, select the relevant time span on any chart by holding down the left mouse button and panning over the chart. Once confirmed, this will load a table of grouped queries, there you may click on any occurring SELECT statements to further analyze them.
uk: Щоб відобразити запити з журналів виберіть відповідний проміжок часу на будь-якому графіку, натисніть ліву кнопку миші та позначте його. Після підтвердження буде завантажена таблиця згрупованих запитів, де можна клацнути на будь-якому виразі SELECT для подальшого аналізу.

en: Please note:
uk: Зверніть увагу:

en: Enabling the general_log may increase the server load by 5-15%. Also be aware that generating statistics from the logs is a load intensive task, so it is advisable to select only a small time span and to disable the general_log and empty its table once monitoring is not required any more.
uk: Увімкнення директиви general_log може збільшити навантаження на сервер на 5-15%. Також пам'ятайте, що генерування статистики з журналів є досить інтенсивною задачею, тому бажано вибрати лише невеликий проміжок часу, вимикати директиву general_log та чистити таблицю щойно в моніторингу більше немає потреби.

en: Chart Title
uk: Заголовок діаграми

en: Preset chart
uk: Вбудований графік

en: Status variable(s)
uk: Змінні стана

en: Select series:
uk: Оберіть серії:

en: Commonly monitored
uk: Зазвичай відстежувані

en: or type variable name:
uk: або введіть назву змінної:

en: Display as differential value
uk: Показати, як значення різниці

en: Apply a divisor
uk: Застосувати дільник

en: Append unit to data values
uk: Додати до значень одиниці виміру

en: Add this series
uk: Додати ці серії

en: Clear series
uk: Очистити серії

en: Series in chart:
uk: Послідовність в графіку:

en: Log statistics
uk: Статистика

en: Selected time range:
uk: Обраний проміжок часу:

en: Only retrieve SELECT,INSERT,UPDATE and DELETE Statements
uk: Виконувати лише вирази SELECT, INSERT, UPDATE і DELETE

en: Remove variable data in INSERT statements for better grouping
uk: Для покращення групування видаліть дані змінної у виразах INSERT

en: Choose from which log you want the statistics to be generated from.
uk: Оберіть, з якого журналу має генеруватися статистика.

en: Results are grouped by query text.
uk: Результати згруповані за текстом запиту.

en: Query analyzer
uk: Аналіз запиту

en: Show only active
uk: Показати тільки активні

en: Note: Enabling the auto refresh here might cause heavy traffic between the web server and the MySQL server.
uk: Примітка: Увімкнення автоматичного оновлення може спричинити великий трафік між веб-сервером та сервером MySQL.

note: l10n: Questions is the name of a MySQL Status variable
en: Questions since startup:
uk: Запитань із моменту запуску:

en: per hour:
uk: за годину:

en: per minute:
uk: за хвилину:

en: per second:
uk: за секунду:

en: Statements
uk: Параметри

en: ø per hour
uk: ø за годину

en: Not enough privilege to view query statistics.
uk: Недостатньо привілеїв для перегляду статистики запитів.

en: Network traffic since startup: %s
uk: Мережевий трафік з моменту запуску: %s

en: This MySQL server has been running for %1$s. It started up on %2$s.
uk: Цей сервер MySQL працює %1$s. Початок %2$s.

en: On a busy server, the byte counters may overrun, so those statistics as reported by the MySQL server may be incorrect.
uk: На зайнятому сервері лічильники байтів можуть переповнитися, тому статистичні дані сервера MySQL можуть бути хибними.

en: This MySQL server works as <b>primary</b> and <b>replica</b> in <b>replication</b> process.
uk: Цей сервер MySQL працює як <b>головний</b> і <b>підпорядкований</b> у процесі <b>реплікації</b>.

en: This MySQL server works as <b>primary</b> in <b>replication</b> process.
uk: Цей сервер MySQL працює як <b>головний</b> у процесі <b>реплікації</b>.

en: This MySQL server works as <b>replica</b> in <b>replication</b> process.
uk: Цей сервер MySQL працює як <b>підпорядкований</b> у процесі <b>реплікації</b>.

en: Replication status
uk: Стан реплікації

en: Not enough privilege to view server status.
uk: Недостатньо привілеїв для перегляду стану сервера.

en: Show only alert values
uk: Показати тільки оповіщення значень

en: Filter by category…
uk: Фільтрувати за категорією…

en: Show unformatted values
uk: Показати неформатовані значення

en: Related links:
uk: Пов'язані посилання:

en: Not enough privilege to view status variables.
uk: Недостатньо привілеїв для перегляду змінних стану.

en: Add user group
uk: Додати групу користувачів

en: Edit user group: '%s'
uk: Редагувати групу користувачів: '%s'

en: User group menu assignments
uk: Призначення меню груп користувачів

en: Group name:
uk: Назва групи:

en: Server level tabs
uk: Вкладки рівня сервера

en: Database level tabs
uk: Вкладки рівня бази даних

en: Table level tabs
uk: Вкладки рівня таблиці

en: Delete user group
uk: Видалити групу користувачів

en: Users of '%s' user group
uk: Користувачів з '%s' з групи користувачів

en: No users were found belonging to this user group.
uk: Жодного користувача не виявлено, що належать цій групі користувачів.

en: Server variables and settings
uk: Змінні сервера та налаштування

en: This is a read-only variable and can not be edited
uk: Це змінна тільки для читання і не можуть бути змінена

en: Session value
uk: Значення сесії

en: Not enough privilege to view server variables and settings. %s
uk: Недостатньо привілеїв для перегляду серверних змінних і параметрів. %s

en: Overview
uk: Огляд

en: Configuration file
uk: Конфігураційний файл

en: Generated configuration file
uk: Згенерований файл конфігурації

en: Download
uk: Завантажити

en: Submitted form contains errors
uk: Надіслана форма містить помилки

en: Try to revert erroneous fields to their default values
uk: Спробуйте повернути помилковим поля початкові значення

en: Ignore errors
uk: Ігнорувати помилки

en: Show form
uk: Показати форму

en: Show hidden messages
uk: Показувати приховані повідомлення

en: There are no configured servers
uk: Налаштовані сервери відсутні

en: New server
uk: Новий сервер

en: Default language
uk: Стандартна мова

en: Default server
uk: Сервер за замовчанням

en: let the user choose
uk: дозволити вибір користувачеві

en: - none -
uk: - немає -

en: End of line
uk: Кінець рядка

en: Display
uk: Відобразити

en: phpMyAdmin homepage
uk: Домашня сторінка phpMyAdmin

en: Donate
uk: Пожертва

en: Check for latest version
uk: Перевірити оновлення

en: Edit server
uk: Редагувати сервер

en: Add a new server
uk: Додати новий сервер

en: Something went wrong.
uk: Щось пішло не так.

en: Bookmark this SQL query
uk: Закладка на даний SQL запит

en: Label:
uk: Мітка:

en: Let every user access this bookmark
uk: Надати всім користувачам доступ до цієї закладки

en: Detailed profile
uk: Детальний профіль

en: State
uk: Стан

en: Summary by state
uk: Підсумки стану

en: Total Time
uk: Загальний час

en: % Time
uk: % Часу

en: Calls
uk: Виклики

en: ø Time
uk: ø Час

en: Get auto-saved query
uk: Отримати авто-збережений запит

note: l10n: Bind parameters in the SQL query using :parameterName format
en: Bind parameters
uk: Прив'язки параметрів

en: Bookmark this SQL query:
uk: Закласти цей SQL запит:

en: Replace existing bookmark of same name
uk: Замінити існуючу закладку з таким же ім'ям

en: Delimiter
uk: Розділювач

en: Show this query here again
uk: Показати даний запит тут знову

en: Rollback when finished
uk: Відкат після завершення

en: Bookmarked SQL query
uk: Закладка на SQL-запит

en: Bookmark:
uk: Закладка:

en: shared
uk: загальні

en: View only
uk: Лише перегляд

en: Use this value
uk: Використовувати це значення

en: Chart type
uk: Тип діаграми

[ctx: Chart type]
en: Bar
uk: Прямокутник

[ctx: Chart type]
en: Column
uk: Стовпчик

[ctx: Chart type]
en: Line
uk: Лінія

[ctx: Chart type]
en: Spline
uk: Крива

[ctx: Chart type]
en: Area
uk: Площадка

[ctx: Chart type]
en: Pie
uk: Пиріг

[ctx: Chart type]
en: Timeline
uk: Часова шкала

[ctx: Chart type]
en: Scatter
uk: Фрагментований

en: Stacked
uk: Кладка

en: Chart title:
uk: Назва графіку:

en: X-Axis:
uk: Вісь X:

en: Series:
uk: Серії:

en: X-Axis label:
uk: Мітка вісі X:

en: X Values
uk: Значення X

en: Y-Axis label:
uk: Мітка вісі Y:

en: Y Values
uk: Значення Y

en: Series names are in a column
uk: Імена серій в стовпцях

en: Series column:
uk: Серія стовпця:

en: Value Column:
uk: Значення стовпця:

en: Save chart as image
uk: Зберегти графік, як зображення

en: @SERVER@ will become the server name, @DATABASE@ will become the database name and @TABLE@ will become the table name.
uk: @SERVER@ стане ім'ям сервера, @DATABASE@ стане ім'ям бази даних, а @TABLE@ стане ім'ям таблиці.

en: Exporting rows from "%s" table
uk: Експортування рядків із таблиці "%s"

en: Table search
uk: Пошук в таблиці

en: Zoom search
uk: Розширений пошук

en: Find and replace
uk: Знайти і замінити

en: Replace with:
uk: Замінити на:

en: Use regular expression
uk: Використувати регулярний вираз

en: Find and replace - preview
uk: Знайти і замінити - попередній перегляд

en: Original string
uk: Початковий рядок

en: Replaced string
uk: Рядок заміни

en: Replace
uk: Заміна

en: Display GIS Visualization
uk: Показати ГІС візуалізацію

en: Label column
uk: Мітка стовпчика

en: -- None --
uk: -- Немає --

en: Spatial column
uk: Просторовий стовпчик

en: Importing into the table "%s"
uk: Імпортування до таблиці "%s"

en: Index name:
uk: Назва індекса&nbsp;:

en: "PRIMARY" <b>must</b> be the name of and <b>only of</b> a primary key!
uk: "PRIMARY" <b>повинно</b> бути іменем <b>лише</b> первинного ключа!

en: Index choice:
uk: Вибір індексу:

en: Advanced options
uk: Розширені опції

en: Key block size:
uk: Розмір ключа блоку:

en: Index type:
uk: Тип індекса:

en: Parser:
uk: Аналізатор:

en: Comment:
uk: Коментар:

en: Drag to reorder
uk: Перетягніть, щоб змінити порядок

en: Insert as new row
uk: Вставити як новий рядок

en: Insert as new row and ignore errors
uk: Вставити як новий рядок і ігнорувати помилки

en: Show insert query
uk: Відображати запит вставлення

en: and then
uk: і потім

en: Go back to previous page
uk: Повернутися на попередню сторінку

en: Insert another new row
uk: Вставити новий запис

en: Go back to this page
uk: Повернутися на цю сторінку

en: Edit next row
uk: Редагувати наступний рядок

en: Use TAB key to move from value to value, or CTRL+arrows to move anywhere.
uk: Використовуйте клавішу TAB для переходу від значення до значення, або CTRL+стрілки, щоб перейти до будь-якого місця.

en: Binary
uk: Двійковий

en: Use the NULL value for this column.
uk: Використовуйте значення NULL для цього стовпця.

en: Because of its length,<br> this column might not be editable.
uk: Через велику довжину<br> цей стовпець неможливо відредагувати.

en: Binary - do not edit
uk: Двійкові дані - не редагуються

en: Edit/Insert
uk: Редагувати/Вставити

en: Continue insertion with %s rows
uk: Продовжити вставку з %s рядка

en: Checksum
uk: Контрольна сума

en: Alter table order by
uk: Змінити порядок таблиці

[ctx: Alter table order by a single field.]
en: (singly)
uk: (самостійно)

en: Move table to (database.table)
uk: Перенести таблицю в (база даних.таблиця)

en: Table options
uk: Налаштування таблиці

en: Rename table to
uk: Перейменувати таблицю в

en: Table comments
uk: Коментарі таблиці

en: Change all column collations
uk: Змінити співставлення всіх стовпців

en: Copy table to (database.table)
uk: Скопіювати таблицю в (база даних.таблиця)

en: Switch to copied table
uk: Перейти до скопійованої таблиці

en: Defragment table
uk: Дефрагментувати таблицю

en: Table %s has been flushed.
uk: Було очищено кеш таблиці %s.

en: Flush the table (FLUSH)
uk: Очистити кеш таблиці (FLUSH)

en: Empty the table (TRUNCATE)
uk: Очистити таблицю (TRUNCATE)

en: Empty the table (DELETE FROM)
uk: Очистити таблицю (DELETE FROM)

en: Delete the table (DROP)
uk: Видалити таблицю (DROP)

en: Partition maintenance
uk: Обслуговування розділів

en: Remove partitioning
uk: Видалити розділи

en: Check referential integrity
uk: Перевірити цілісність даних на рівні посилань

en: Rename view to
uk: Перейменувати подання на

en: Delete the view (DROP)
uk: Видалити подання (DROP)

en: Relation view
uk: Вид відносин

en: Analyze partition
uk: Аналізувати розділ

en: Check partition
uk: Перевірити розділ

en: Drop partition
uk: Відкинути розділ

en: Optimize partition
uk: Оптимізувати розділ

en: Rebuild partition
uk: Перебудувати розділ

en: Repair partition
uk: Відновити розділ

en: Truncate partition
uk: Зрізати розділ

en: table-specific
uk: специфічний для таблиці

en: Foreign key constraints
uk: Обмеження зовнішнього ключа

en: Actions
uk: Дія

en: Constraint properties
uk: Обмеження властивостей

en: Creating a foreign key over a non-indexed column would automatically create an index on it. Alternatively, you can define an index below, before creating the foreign key.
uk: Створення зовнішнього ключа перед неіндексованим стовпцем буде автоматично створити індекс. В якості альтернативи, ви можете визначити індекс нижче, перед створенням зовнішнього ключа.

en: Only columns with index will be displayed. You can define an index below.
uk: Будуть відображатися тільки стовпці з індексом. Ви можете визначити індекс нижче.

en: Foreign key constraint
uk: Обмеження зовнішнього ключа

en: + Add constraint
uk: + Додати обмеження

en: Internal relationships
uk: Внутрішні зв'язки

en: Internal relation
uk: Внутрішні відносини

en: An internal relation is not necessary when a corresponding FOREIGN KEY relation exists.
uk: Внутрішній зв'язок не вимагається, якщо існує відповідний зв'язок за допомогою зовнішнього ключа (FOREIGN KEY).

en: Choose column to display:
uk: Виберіть стовпець для відображення:

en: Foreign key constraint %s has been dropped
uk: Обмеження зовнішнього ключа %s видалено

en: Constraint name
uk: Обмеження зовнішнього ключа

en: Do a "query by example" (wildcard: "%")
uk: Виконати "запит згідно прикладу" (символ підставновки: "%")

en: Select columns (at least one):
uk: Виберіть стовпці (принаймні один):

en: Add search conditions (body of the "where" clause):
uk: Додати умови пошуку (тіло для умови "where"):

en: Number of rows per page
uk: Кількість рядків на сторінці

en: Display order:
uk: Порядок перегляду:

en: Range search
uk: Діапазон пошуку

en: Minimum value:
uk: Мінімальне значення:

en: Maximum value:
uk: Максимальне значення:

en: Start row:
uk: Початковий рядок:

en: Partitions
uk: Розділи

en: No partitioning defined!
uk: Розділення не визначене!

en: Partitioned by:
uk: Розділи:

en: Sub partitioned by:
uk: Підрозділи:

en: Data length
uk: Довжина даних

en: Index length
uk: Довжина індекса

en: Partition table
uk: Розділи таблиці

en: Edit partitioning
uk: Редагувати розділи

en: Media type:
uk: Тип медіа:

[ctx: None for default]
en: None
uk: Немає

en: Change
uk: Змінити

en: Column %s has been dropped.
uk: Стовпчик %s було знищено.

en: A primary key has been added on %s.
uk: Додано первинний ключ до %s.

en: An index has been added on %s.
uk: Додано індекс до %s.

en: Distinct values
uk: Окремі значення

en: Remove from central columns
uk: Видалити з головних стовпців

en: Add to central columns
uk: Додати до головних стовпців

en: Move columns
uk: Перемістити стовпці

en: Move the columns by dragging them up and down.
uk: Переміщення стовпців шляхом перетягування їх вгору і вниз.

en: Edit view
uk: Огляд редагування

en: Propose table structure
uk: Запропонувати структуру таблиці

en: Normalize
uk: Упорядковувати

en: Track view
uk: Огляд відслідкувань

en: Add %s column(s)
uk: Додати %s стовпець(ів)

en: at beginning of table
uk: на початку таблиці

en: Create an index on %s columns
uk: Створити індекс у %s стовпцях

en: Space usage
uk: Використано простору

en: Effective
uk: Ефективність

en: Row statistics
uk: Статистика рядка

en: static
uk: статичний

en: dynamic
uk: динамічний

en: partitioned
uk: розділений

en: Row length
uk: Довжина рядка

en: Row size
uk: Розмір рядка

en: Next autoindex
uk: Наступний автоіндекс

en: Delete version
uk: Видалити версію

en: Activate tracking for %s
uk: Активувати відстеження для %s

en: Activate now
uk: Активувати зараз

en: Deactivate tracking for %s
uk: Видалити відстеження для %s

en: Deactivate now
uk: Деактивувати зараз

en: Date
uk: Дата

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Do a "query by example" (wildcard: "%") for two different columns
uk: Виконати "запит згідно прикладу" (символ підставновки: "%") для двох різних стовпчиків

en: Additional search criteria
uk: Додаткові критерії пошуку

en: Use this column to label each point
uk: Використовуйте цей стовпчик для позначення кожній точці

en: Maximum rows to plot
uk: Максимальна кількість рядків для побудови графіку

en: Browse/Edit the points
uk: Оглянути/Редагувати точки

en: How to use
uk: Як використовувати

en: Reset zoom
uk: Скидання масштабу

note: l10n: Show or hide the menu using the hamburger style button
en: Toggle navigation
uk: Перемкнути навігацію

note: l10n: Current page
en: (current)
uk: (поточна)

en: Available media types
uk: Доступні типи медіа

en: Available browser display transformations
uk: Доступні перетворення відображення браузера

[ctx: for media type transformation]
en: Description
uk: Опис

en: Available input transformations
uk: Вставити доступні перетворення

en: VIEW name
uk: Назва подання

en: Column names
uk: Ім'я стовпців
