MusicBrainz - en to et translation catalogue (292 entries)

[ctx: work_type]
en: "Motet" is a term that applies to different types of (usually unaccompanied) choral works. What exactly is a motet depends quite a bit on the period.
et: „Motett” tähistab mitmesuguseid (tavaliselt saateta) kooriteoseid. Mida täpsemalt, sõltub suuresti perioodist.

[ctx: work_type]
en: "Sonata" is a general term used to describe small scale (very often solo or solo + keyboard) instrumental works, initially in baroque music.
et: „Sonaat” on üldine termin, mis tähistab väiksemaid instrumentaalteoseid (tihti soolopillile või soolo- ja klahvpillile), algselt barokkmuusikas.

[ctx: medium_format]
en: 10" Shellac
et: 10″ šellak

[ctx: medium_format]
en: 10" Vinyl
et: 10″ vinüül

[ctx: medium_format]
en: 12" LaserDisc
et: 12″ LaserDisc

[ctx: medium_format]
en: 12" Shellac
et: 12″ šellak

[ctx: medium_format]
en: 12" Vinyl
et: 12″ vinüül

[ctx: medium_format]
en: 3.5" Floppy Disk
et: 3,5″ diskett

[ctx: medium_format]
en: 7" Flexi-disc
et: 7″ lastikplaat

[ctx: medium_format]
en: 7" Shellac
et: 7″ šellak

[ctx: medium_format]
en: 7" Vinyl
et: 7″ vinüül

[ctx: medium_format]
en: 8" LaserDisc
et: 8″ LaserDisc

[ctx: medium_format]
en: 8-Track Cartridge
et: 8 rajaga cartridge

[ctx: medium_format]
en: 8cm CD
et: 8 cm CD

[ctx: medium_format]
en: 8cm CD+G
et: 8 cm CD+G

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A Dorian
et: A-dooria

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A Mixolydian
et: A-miksolüüdia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A major
et: A-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A minor
et: a-moll

[ctx: event_type]
en: A party, reception or other event held specifically for the launch of a release.
et: Pidu, vastuvõtt või muu sündmus väljalaske tähistamiseks.

[ctx: series_type]
en: A recurring festival, usually happening annually in the same location.
et: Regulaarne festival, tavaliselt igal aastal samas kohas.

[ctx: place_type]
en: A school, university or other similar educational institution (especially, but not only, one where music is taught)
et: Kool, ülikool vmt haridusasutus (eriti selline, kus õpetatakse muusikat).

[ctx: series_type]
en: A series of events.
et: Seeria koosneb sündmustest.

[ctx: series_type]
en: A series of performances of the same show at the same venue.
et: Sama kava eri ettekanded samas kohas.

[ctx: series_type]
en: A series of recordings.
et: Seeria koosneb salvestistest.

[ctx: series_type]
en: A series of related concerts by an artist in different locations.
et: Sama artisti suhteliselt sarnased kontserdid eri kohtades.

[ctx: series_type]
en: A series of release groups.
et: Seeria koosneb väljalaskerühmadest.

[ctx: series_type]
en: A series of releases.
et: Seeria koosneb väljalasetest.

[ctx: series_type]
en: A series of works which form a catalogue of classical compositions.
et: Seeria koosneb teostest, mis moodustavad klassikaliste heliteoste kataloogi.

[ctx: series_type]
en: A series of works.
et: Seeria koosneb teostest.

[ctx: release_packaging]
en: A thinner jewel case, commonly used for CD singles.
et: Õhem CD-karp, kasutatakse tavaliselt CD-singlite jaoks.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-flat major
et: As-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-flat minor
et: as-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-sharp major
et: Ais-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-sharp minor
et: ais-moll

[ctx: release_group_primary_type]
en: Album
et: album

[ctx: series_ordering_type]
en: Allows for manually setting the position of each item in the series.
et: Lubab seeria iga elemendi järjestuse käsitsi määrata.

[ctx: event_type]
en: An event where a number of different acts perform across the course of the day. Larger festivals may be spread across multiple days.
et: Sündmus, kus hulk bände/artiste esinevad päeva jooksul. Suuremad festivalid võivad kesta mitu päeva.

[ctx: release_status]
en: An unofficial/underground release that was not sanctioned by the artist and/or the record company. This includes unofficial live recordings and pirated releases.
et: Mitteametlik või põrandaalune väljalase, mida pole heaks kiitnud artist ega nende plaadifirma. Selle alla käivad ka mitteametlikud kontsertsalvestused ja piraatväljalasked.

[ctx: release_status]
en: Any release officially sanctioned by the artist and/or their record company. Most releases will fit into this category.
et: Igasugune väljalase, mille on heaks kiitnud artist ja/või nende plaadifirma. Sellesse kategooriasse sobib enamik väljalaskeid.

[ctx: alias_type]
en: Area name
et: piirkonna nimi

[ctx: work_type]
en: Aria
et: aaria

[ctx: alias_type]
en: Artist name
et: kunstnikunimi

[ctx: collection_type]
en: Attending
et: osaleb

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Audio drama
et: kuuldemäng

[ctx: work_type]
en: Audio drama
et: kuuldemäng

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Audiobook
et: heliraamat

[ctx: series_ordering_type]
en: Automatic
et: automaatne

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B Dorian
et: B-dooria

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B Mixolydian
et: B-miksolüüdia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B major
et: H-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B minor
et: h-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-flat major
et: B-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-flat minor
et: b-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-sharp major
et: His-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-sharp minor
et: his-moll

[ctx: cover_art_type]
en: Back
et: tagakaas

[ctx: work_type]
en: Ballet
et: ballett

[ctx: work_type]
en: Beijing opera
et: Pekingi ooper

[ctx: release_packaging]
en: Book
et: raamat

[ctx: cover_art_type]
en: Booklet
et: voldik

[ctx: release_status]
en: Bootleg
et: mitteametlik

[ctx: label_type]
en: Bootleg Production
et: piraattoodang

[ctx: release_packaging]
en: Box
et: karp

[ctx: release_group_primary_type]
en: Broadcast
et: eetrisaade

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C Dorian
et: C-dooria

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C Mixolydian
et: C-miksolüüdia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C major
et: C-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C minor
et: c-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-flat major
et: Ces-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-flat minor
et: ces-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-sharp major
et: Cis-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-sharp minor
et: cis-moll

[ctx: work_type]
en: Cantata
et: kantaat

[ctx: release_packaging]
en: Cardboard/Paper Sleeve
et: papp- või pabertasku

[ctx: medium_format]
en: Cartridge
et: cartridge

[ctx: medium_format]
en: Cassette
et: kassett

[ctx: release_packaging]
en: Cassette Case
et: kassetikarp

[ctx: series_type]
en: Catalogue
et: kataloog

[ctx: artist_type]
en: Character
et: tegelaskuju

[ctx: artist_type]
en: Choir
et: koor

[ctx: area_type]
en: City
et: asula

[ctx: area_type]
en: City is used for settlements of any size, including towns and villages.
et: Asula tähendab igas suuruses linnu ja külasid.

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Compilation
et: kogumik

[ctx: event_type]
en: Concert
et: kontsert

[ctx: work_type]
en: Concerto
et: kontsert

[ctx: area_type]
en: Country
et: riik

[ctx: area_type]
en: Country is used for areas included (or previously included) in ISO 3166-1, e.g. United States.
et: Riik tähendab piirkondi, mis on (või on olnud) ISO 3166-1 nimistus, nt Eesti või Ameerika Ühendriigid.

[ctx: area_type]
en: County
et: 2. järgu haldusüksus

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D Dorian
et: D-dooria

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D Mixolydian
et: D-miksolüüdia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D major
et: D-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D minor
et: d-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-flat major
et: Des-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-flat minor
et: des-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-sharp major
et: Dis-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-sharp minor
et: dis-moll

[ctx: release_group_secondary_type]
en: DJ-mix
et: DJ-miks

[ctx: medium_format]
en: DVD-Audio
et: audio-DVD

[ctx: medium_format]
en: DVD-Video
et: video-DVD

[ctx: medium_format]
en: DVDplus (CD side)
et: DVDplus (CD-külg)

[ctx: medium_format]
en: DVDplus (DVD-Audio side)
et: DVDplus (audio-DVD-külg)

[ctx: medium_format]
en: DVDplus (DVD-Video side)
et: DVDplus (video-DVD-külg)

[ctx: medium_format]
en: Data CD
et: andme-CD

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Demo
et: demo

[ctx: release_packaging]
en: Digibook
et: digibook

[ctx: release_packaging]
en: Digipak
et: digipak

[ctx: medium_format]
en: Digital Media
et: audiofailid

[ctx: release_packaging]
en: Discbox Slider
et: liuguriga plaadiümbris (DBS)

[ctx: label_type]
en: Distributor
et: levitaja

[ctx: area_type]
en: District
et: linnaosa

[ctx: area_type]
en: District is used for a division of a large city, e.g. Queens.
et: Linnaosa kasutatakse suurlinnade allüksuste jaoks, nt Queens.

[ctx: medium_format]
en: DualDisc (CD side)
et: DualDisc (CD-külg)

[ctx: medium_format]
en: DualDisc (DVD-Audio side)
et: DualDisc (audio-DVD-külg)

[ctx: medium_format]
en: DualDisc (DVD-Video side)
et: DualDisc (video-DVD-külg)

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E Dorian
et: E-dooria

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E Mixolydian
et: E-miksolüüdia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E major
et: E-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E minor
et: e-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-flat major
et: Es-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-flat minor
et: es-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-sharp major
et: Eis-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-sharp minor
et: eis-moll

[ctx: place_type]
en: Educational institution
et: haridusasutus

[ctx: instrument_type]
en: Electronic instrument
et: Elektroonilised pillid

[ctx: instrument_type]
en: Ensemble
et: Ansamblid

[ctx: alias_type]
en: Event name
et: sündmuse nimi

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F Dorian
et: F-dooria

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F Mixolydian
et: F-miksolüüdia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F major
et: F-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F minor
et: f-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F-flat major
et: Fes-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F-sharp major
et: Fis-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F-sharp minor
et: fis-moll

[ctx: instrument_type]
en: Family
et: Perekonnad

[ctx: release_packaging]
en: Fatbox
et: paks (topelt-)CD-karp

[ctx: gender]
en: Female
et: naine

[ctx: event_type]
en: Festival
et: festival

[ctx: series_type]
en: Festival
et: festival

[ctx: medium_format]
en: Flexi-disc
et: lastikplaat

[ctx: medium_format]
en: Flexi-discs are phonograph records made of a thin, flexible vinyl sheet with a molded-in groove, designed to be playable on a normal phonograph turntable.
et: Lastikplaat (ka fleksiplaat) on elastne heliplaat, mis on valmistatud õhukesest ja painduvast vinüül- või plastlehest, kuhu on pressitud helivagu, nii et seda saaks mängida tavalise grammofoniga.

[ctx: medium_format]
en: Floppy Disk
et: 3,5″ diskett

[ctx: work_attribute_type]
en: Form (Ottoman, Turkish)
et: vorm (otomani, türgi)

[ctx: alias_type]
en: Formal name
et: ametlik nimi

[ctx: cover_art_type]
en: Front
et: esikaas

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G Dorian
et: G-dooria

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G Mixolydian
et: G-miksolüüdia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G major
et: G-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G minor
et: g-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-flat major
et: Ges-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-flat minor
et: ges-moll

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-sharp major
et: Gis-duur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-sharp minor
et: gis-moll

[ctx: release_packaging]
en: Gatefold Cover
et: voldikkaas

[ctx: artist_type]
en: Group
et: grupp

[ctx: label_type]
en: Holding
et: emafirma

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD
et: hübriid-SACD

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD (CD layer)
et: hübriid-SACD (CD-kiht)

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD (SACD layer)
et: hübriid-SACD (SACD-kiht)

[ctx: work_attribute_type]
en: Identifiers
et: Identifikaatorid

[ctx: label_type]
en: Imprint
et: imprint

[ctx: work_type]
en: Incidental music
et: saatemuusika

[ctx: place_type]
en: Indoor arena
et: sisehall

[ctx: alias_type]
en: Instrument name
et: instrumendi nimetus

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Interview
et: intervjuu

[ctx: area_type]
en: Island
et: saar

[ctx: release_packaging]
en: Jewel Case
et: tavaline CD-karp

[ctx: release_packaging]
en: Keep Case
et: DVD-karp

[ctx: work_attribute_type]
en: Key
et: Võti

[ctx: alias_type]
en: Label name
et: plaadifirma nimi

[ctx: alias_type]
en: Legal name
et: kodanikunimi

[ctx: cover_art_type]
en: Liner
et: vaheleht

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Live
et: kontsertsalvestus

[ctx: work_type]
en: Madrigal
et: madrigal

[ctx: work_attribute_type]
en: Makam (Ottoman, Turkish)
et: makam (otomani, türgi)

[ctx: gender]
en: Male
et: mees

[ctx: series_ordering_type]
en: Manual
et: käsitsi

[ctx: label_type]
en: Manufacturer
et: valmistaja

[ctx: work_type]
en: Mass
et: missa

[ctx: collection_type]
en: Maybe attending
et: võibolla osaleb

[ctx: cover_art_type]
en: Medium
et: helikandja

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Mixtape/Street
et: miksilint/tänavaalbum

[ctx: work_type]
en: Motet
et: motett

[ctx: area_type]
en: Municipality
et: vald

[ctx: work_type]
en: Musical
et: muusikal

[ctx: release_packaging]
en: None
et: pole

[ctx: gender]
en: Not applicable
et: kohaldamatu

[ctx: cover_art_type]
en: Obi
et: obi

[ctx: release_status]
en: Official
et: ametlik

[ctx: work_type]
en: Opera
et: ooper

[ctx: work_type]
en: Operetta
et: operett

[ctx: work_type]
en: Oratorio
et: oratoorium

[ctx: artist_type]
en: Orchestra
et: orkester

[ctx: label_type]
en: Original Production
et: originaaltoodang

[ctx: artist_type]
en: Other
et: muu

[ctx: cover_art_type]
en: Other
et: muu

[ctx: gender]
en: Other
et: muu

[ctx: medium_format]
en: Other
et: muu

[ctx: place_type]
en: Other
et: muu

[ctx: release_group_primary_type]
en: Other
et: muu

[ctx: release_packaging]
en: Other
et: muu

[ctx: instrument_type]
en: Other instrument
et: Muud pillid

[ctx: work_type]
en: Overture
et: overtüür

[ctx: collection_type]
en: Owned music
et: isiklik muusikakogu

[ctx: work_type]
en: Partita
et: partiita

[ctx: medium_format]
en: Pathé disc
et: Pathé plaat

[ctx: instrument_type]
en: Percussion instrument
et: Löökpillid

[ctx: artist_type]
en: Person
et: isik

[ctx: medium_format]
en: Phonograph record
et: grammofoniplaat

[ctx: medium_format]
en: Piano Roll
et: klaverirull

[ctx: alias_type]
en: Place name
et: kohanimi

[ctx: release_packaging]
en: Plastic Sleeve
et: plasttasku

[ctx: work_type]
en: Play
et: näidend

[ctx: work_type]
en: Poem
et: luuletus

[ctx: cover_art_type]
en: Poster
et: poster

[ctx: place_type]
en: Pressing plant
et: pressimistehas

[ctx: label_type]
en: Production
et: toodang

[ctx: release_status]
en: Promotion
et: promo

[ctx: work_type]
en: Prose
et: proosa

[ctx: release_status]
en: Pseudo-Release
et: pseudoväljalase

[ctx: label_type]
en: Publisher
et: väljaandja

[ctx: work_type]
en: Quartet
et: kvartett

[ctx: cover_art_type]
en: Raw/Unedited
et: toorandmed/töötlemata

[ctx: alias_type]
en: Recording name
et: salvestise pealkiri

[ctx: series_type]
en: Recording series
et: salvestiste seeria

[ctx: medium_format]
en: Reel-to-reel
et: helilint

[ctx: label_type]
en: Reissue Production
et: kordusväljaannete tootmine

[ctx: alias_type]
en: Release group name
et: väljalaskerühma pealkiri

[ctx: series_type]
en: Release group series
et: väljalaskerühmade seeria

[ctx: alias_type]
en: Release name
et: väljalaske pealkiri

[ctx: series_type]
en: Release series
et: väljalasete seeria

[ctx: place_type]
en: Religious building
et: sakraalehitis

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Remix
et: remiks

[ctx: label_type]
en: Rights Society
et: õiguste valdajate ühing

[ctx: work_attribute_type]
en: Rāga (Carnatic)
et: Raaga (karnaatiline)

[ctx: work_attribute_type]
en: Rāga (Hindustani)
et: Raaga (Hindustani)

[ctx: medium_format]
en: SD Card
et: SD-mälukaart

[ctx: alias_type]
en: Search hint
et: otsinguvihje

[ctx: alias_type]
en: Series name
et: seeria pealkiri

[ctx: medium_format]
en: Shellac
et: šellakplaat

[ctx: release_group_primary_type]
en: Single
et: singel

[ctx: release_packaging]
en: Slim Jewel Case
et: õhuke CD-karp

[ctx: release_packaging]
en: Snap Case
et: snap case

[ctx: work_type]
en: Sonata
et: sonaat

[ctx: work_type]
en: Song
et: laul

[ctx: work_type]
en: Song-cycle
et: laulutsükkel

[ctx: series_ordering_type]
en: Sorts the items in the series automatically by their number attributes, using a natural sort order.
et: Seeria elemendid järjestatakse automaatselt nende järjekorranumbri järgi, kasutades loomulikku sortimisjärjestust.

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Soundtrack
et: saatemuusika

[ctx: work_type]
en: Soundtrack
et: saatemuusika

[ctx: cover_art_type]
en: Spine
et: selg

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Spokenword
et: kõne

[ctx: place_type]
en: Stadium
et: staadion

[ctx: cover_art_type]
en: Sticker
et: kleeps

[ctx: instrument_type]
en: String instrument
et: Keelpillid

[ctx: place_type]
en: Studio
et: stuudio

[ctx: area_type]
en: Subdivision
et: 1. järgu haldusüksus

[ctx: work_type]
en: Suite
et: süit

[ctx: work_type]
en: Symphonic poem
et: sümfooniline poeem

[ctx: work_type]
en: Symphony
et: sümfoonia

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tango
et: tango

[ctx: medium_format]
en: The CD layer of a DVDplus. The DVD layer should be added as a separate medium.
et: DVDplusi CD-kiht. DVD-kiht tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The CD layer of a DualDisc. The DVD layer should be added as a separate medium.
et: DualDisci CD-kiht. DVD-kiht tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The CD layer of a hybrid SACD. The SACD layer should be added as a separate medium.
et: Hübriid-SACD CD-kiht. SACD-kiht tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The CD side of a vinyl + CD VinylDisc. The vinyl side should be added as a separate medium.
et: Vinüül+CD VinylDisci CD-külg. Vinüülikülg tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The DVD (audio) layer of a DVDplus. The CD layer should be added as a separate medium.
et: DVDplusi (audio-)DVD-kiht. CD-kiht tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The DVD (audio) layer of a DualDisc. The CD layer should be added as a separate medium.
et: DualDisci (audio-)DVD-kiht. CD-kiht tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The DVD (video) layer of a DualDisc. The CD layer should be added as a separate medium.
et: DualDisci (video-)DVD-kiht. CD-kiht tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The DVD side of a vinyl + DVD VinylDisc. The vinyl side should be added as a separate medium.
et: Vinüül+DVD VinylDisci DVD-külg. Vinüülikülg tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: medium_format]
en: The SACD layer of a hybrid SACD. The CD layer should be added as a separate medium.
et: Hübriid-SACD SACD-kiht. CD-kiht tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: release_packaging]
en: The traditional CD case, made of hard, brittle plastic.
et: Traditsiooniline kõvast haprast plastist CD-karp.

[ctx: medium_format]
en: The vinyl side of a VinylDisc. The CD or DVD side should be added as a separate medium.
et: VinylDisci vinüülikülg. CD- või DVD-külg tuleks lisada eraldi helikandjana.

[ctx: series_type]
en: Tour
et: tuur

[ctx: cover_art_type]
en: Track
et: lugu

[ctx: cover_art_type]
en: Tray
et: plaadialus

[ctx: work_attribute_type]
en: Tāla (Carnatic)
et: Taala (karnaatiline)

[ctx: work_attribute_type]
en: Tāla (Hindustani)
et: Taala (Hindustani)

[ctx: medium_format]
en: USB Flash Drive
et: USB-mälupulk

[ctx: work_attribute_type]
en: Usul (Ottoman, Turkish)
et: usul (otomani, türgi)

[ctx: place_type]
en: Venue
et: klubi

[ctx: medium_format]
en: Vinyl
et: vinüülplaat

[ctx: medium_format]
en: VinylDisc (CD side)
et: VinylDisc (CD-külg)

[ctx: medium_format]
en: VinylDisc (DVD side)
et: VinylDisc (DVD-külg)

[ctx: medium_format]
en: VinylDisc (Vinyl side)
et: VinylDisc (vinüülikülg)

[ctx: cover_art_type]
en: Watermark
et: vesimärk

[ctx: medium_format]
en: Wax Cylinder
et: vaharull

[ctx: instrument_type]
en: Wind instrument
et: Õhkpillid

[ctx: collection_type]
en: Wishlist
et: sooviloend

[ctx: alias_type]
en: Work name
et: teose nimi

[ctx: series_type]
en: Work series
et: teoste seeria

[ctx: work_type]
en: Zarzuela
et: zarzuela

[ctx: medium_format]
en: Zip Disk
et: ZIP-ketas

[ctx: work_type]
en: Étude
et: etüüd
