MusicBrainz - en to he translation catalogue (670 entries)

[ctx: work_type]
en: "Motet" is a term that applies to different types of (usually unaccompanied) choral works. What exactly is a motet depends quite a bit on the period.
he: "מוטט" הוא מונח החל על סוגים שונים של יצירות מקהלה (בדרך כלל ללא ליווי כלי נגינה). מה בדיוק מגדיר מוטט? תלוי לא מעט בתקופה.

[ctx: work_type]
en: "Sonata" is a general term used to describe small scale (very often solo or solo + keyboard) instrumental works, initially in baroque music.
he: "סונטה" היא מונח כללי המשמש לתיאור יצירות אינסטרומנטלית בקנה מידה קטן (לעתים קרובות סולן או סולן + קלידן) , תחילתו במוזיקת הברוק.

[ctx: medium_format]
en: 10" Shellac
he: תקליט שלאק "10

[ctx: medium_format]
en: 10" Vinyl
he: תקליט ויניל "10

[ctx: medium_format]
en: 12" LaserDisc
he: תקליטור לייזר "12

[ctx: medium_format]
en: 12" Shellac
he: תקליט שלאק "12

[ctx: medium_format]
en: 12" Vinyl
he: תקליט ויניל "12

[ctx: medium_format]
en: 3.5" Floppy Disk
he: דיסקט "3.5

[ctx: medium_format]
en: 5.25" Floppy Disk
he: דיסקט 5.25"

[ctx: medium_format]
en: 7" Flexi-disc
he: תקליטור גמיש "7

[ctx: medium_format]
en: 7" Shellac
he: תקליט שלאק "7

[ctx: medium_format]
en: 7" Vinyl
he: תקליט ויניל "7

[ctx: medium_format]
en: 8" LaserDisc
he: תקליטור לייזר "8

[ctx: medium_format]
en: 8-Track Cartridge
he: מחסנית 8 רצועות

[ctx: medium_format]
en: 8cm CD
he: תקליטור 8 סמ

[ctx: medium_format]
en: 8cm CD+G
he: G+תקליטור 8 ממ

[ctx: medium_format]
en: 90 rpm, vertical-cut shellac discs, produced by the Pathé label from 1906 to 1932.
he: 90 rpm, חיתוך אנכי של תקליטורי שלאק, שיוצרו על־ידי המותג Pathé החל מ 1906 עד 1932.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A Dorian
he: לה דוריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A Mixolydian
he: לה מיקסולידיאן

[ctx: work_type]
en: A ballet is music composed to be used, together with a choreography, for a ballet dance production.
he: בלט הוא יצירה מוזיקלית שהולחנה לשמש יחד עם כוראוגרפיה, להפקת ריקוד בלט.

[ctx: work_type]
en: A cantata is a vocal (often choral) composition with an instrumental (usually orchestral) accompaniment, typically in several movements.
he: להקנטטה היא קומפוזיציה ווקאלית (לעתים קרובות מקהלה) עם ליווי אינסטרומנטלי (בדרך כלל תזמורת), לרוב מורכבת ממספר חלקים.

[ctx: work_type]
en: A concerto is a musical work for soloist(s) accompanied by an orchestra.
he: קונצ 'רטו היא יצירה מוסיקלית של סולן(ים) בליווי תזמורת.

[ctx: event_type]
en: A convention, expo or trade fair is an event which is not typically orientated around music performances, but can include them as side activities.
he: כנס, תערוכה או יריד מסחר, הם אירועים שאינם מכוונים בדרך כלל סביב הופעות מוזיקה, אבל יכולים לכלול אותם כפעילויות צד.

[ctx: release_status]
en: A give-away release or a release intended to promote an upcoming official release (e.g. pre-release versions, releases included with a magazine, versions supplied to radio DJs for air-play).
he: מהדורת מתנה או הוצאה המיועדת לקדם הוצאה רשמית עתידית (למשל, גרסאות טרום הוצאה, הוצאות הכלולות במגזין, הוצאות שסופקו לתקליטני רדיו להשמעות בשידור).

[ctx: artist_type]
en: A grouping of multiple musicians who perform together (in some cases, some or all of the members might differ in different performances or recordings).
he: קבוצה של מספר מוזיקאים המופיעים יחד (במקרים מסוימים, חלק מהחברים או כולם עשויים להתחלף בהופעות או בהקלטות שונות).

[ctx: instrument_type]
en: A grouping of related but different instruments, like the different violin-like instruments
he: קיבוץ של כלים קרובים אך שונים, כמו כלים שונים דמויי כינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A major
he: לה מז'ור

[ctx: work_type]
en: A mass is a choral composition that sets the invariable portions of the Christian Eucharistic liturgy (Kyrie - Gloria - Credo - Sanctus - Benedictus - Agnus Dei, with other portions sometimes added) to music.
he: מסה היא קומפוזיציה מקהלתית המכילה את היסודות הבלתי־נמנעים מהליטורגיה הנוצרית (קירי - גלוריה - קרדו - סנקטוס - בנדיקטוס - אגנוס דיי, עם רכיבים אחרים שנוספות לפעמים) למוזיקה.

[ctx: event_type]
en: A masterclass or clinic is an event where an artist meets with a small to medium-sized audience and instructs them individually and/or takes questions intended to improve the audience members' playing skills.
he: סדנת יצירה או קורס יצירה הוא אירוע שבו אמן פוגש קהל קטן עד בינוני, מנחה את המשתתפים בנפרד ו / או עונה לשאלות שנועדו לשפר את כישורי המשחק של הקהל.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A minor
he: לה מינור

[ctx: work_type]
en: A partita is an instrumental piece composed of a series of variations, and it's by its current definition very similar to a suite.
he: פַּרְטִיטָה היא יצירה אינסטרומנטלית המורכבת מסדרת וריאציות, על פי ההגדרה הנוכחית שלה דומה מאוד לסוויטה.

[ctx: event_type]
en: A party, reception or other event held specifically for the launch of a release.
he: מסיבה, קבלת פנים או אירוע אחר שנערך במיוחד עבור השקת הוצאה.

[ctx: release_packaging]
en: A perfect bound book with a sleeve at the end to hold a CD
he: חיבור מושלם של ספר עם שרוול בקצהו שנועד להחזיק תקליטור

[ctx: event_type]
en: A performance of one or more plays, musicals, operas, ballets or other similar works for the stage in their staged form (as opposed to a <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Concert_performance">concert performance</a> without staging).
he: ביצוע של הצגה אחת, או יותר, מחזות זמר, אופרות, בלט או יצירות דומות אחרות לבמה בצורתם הבימתית (בניגוד למופע <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/Concert_performance">קונצרט </a>ללא בימוי)

[ctx: place_type]
en: A place (generally a factory) at which physical media are manufactured.
he: מקום (בדרך כלל מפעל) שבו מייצרים מדיה גשמית.

[ctx: place_type]
en: A place consisting of a large enclosed area with a central event space surrounded by tiered seating for spectators, which can be used for indoor sports, concerts and other entertainment events.
he: מקום הוא אזור גדול וסגור עם שטח שמוקצה לנהול אירוע מרכזי, מוקף מושבים מדורגים עבור הקהל והצופים, מקום יכול לשמש לארוע ספורט מקורה, קונצרטים ואירועי בילוי אחרים.

[ctx: place_type]
en: A place designed for non-live production of music, typically a recording studio.
he: מקום המיועד להפקת מוזיקה מוקלטת מראש, בדרך כלל אולפן הקלטות.

[ctx: place_type]
en: A place that has live artistic performances as one of its primary functions, such as a concert hall.
he: מקום שאחד מתפקידיו העיקריים הוא קיום הופעות אמנותיות חיות, כגון אולם קונצרטים.

[ctx: place_type]
en: A place that has worship or religious studies as its main function. Religious buildings often host concerts and serve as recording locations, especially for classical music.
he: מקום שמטרתו העיקרית לשמש לפולחן או ללימודי דת. בתי תפילה, לעיתם מארחים קונצרטים ומשמשים גם  כאתר הקלטות, במיוחד של מוזיקה קלאסית.

[ctx: place_type]
en: A place whose main purpose is to host outdoor sport events, typically consisting of a pitch surrounded by a structure for spectators with no roof, or a roof which can be retracted.
he: מקום שמטרתו העיקרית היא לארח אירועי ספורט חוצות, בדרך כלל מגרש עם איזור ישיבה לצופים, לא מקורה, או גג אשר ניתן להסגה.

[ctx: work_type]
en: A play is a form of literature usually consisting of scripted dialogue between characters, and intended for theatrical performance rather than just reading.
he: מחזה הוא צורה של ספרות שבדרך כלל מורכבת מדיאלוג בין דמויות, הוא מיועדת להופעה תיאטרלית ולא רק לקריאה.

[ctx: work_type]
en: A poem is a literary piece, generally short and in verse, where words are usually chosen for their sound and for the images and ideas they suggest.
he: פואמה היא יצירה ספרותית, קצרה בדרך כלל ובחרוזים, בה לרוב המילים נבחרות על פי הצלילהן על הדימויים והרעיונות שהן מציעות.

[ctx: work_type]
en: A quartet is a musical composition scored for four voices or instruments.
he: רביעייה היא קבוצת מוסיקלי מורכב ארבעה קולות או כלים.

[ctx: series_type]
en: A recurring festival, usually happening annually in the same location.
he: פסטיבל מחזורי, בדרך כלל קורה מדי שנה באותו אתר.

[ctx: place_type]
en: A school, university or other similar educational institution (especially, but not only, one where music is taught)
he: בית ספר, אוניברסיטה או מוסד חינוכי דומה אחר (במיוחד, אך לא רק, שבו מלמדים מוזיקה)

[ctx: series_type]
en: A series of artists honoured by the same award.
he: סידרת אמנים שכובדו באותו הפרס.

[ctx: series_type]
en: A series of artists.
he: סדרת אמנים.

[ctx: series_type]
en: A series of events.
he: סדרת ארועים.

[ctx: series_type]
en: A series of performances of the same show at the same venue.
he: סדרת הופעות מאותה תוכנית באותה האַכְסַנְיָה.

[ctx: series_type]
en: A series of recordings.
he: סדרת הקלטות.

[ctx: series_type]
en: A series of related concerts by an artist in different locations.
he: סדרה של קונצרטים קשורים לאמן באתרים שונים.

[ctx: series_type]
en: A series of related concerts by an artist in the same location.
he: סדרה של קונצרטים קשורים לאמן באותו אתר.

[ctx: series_type]
en: A series of release groups.
he: סדרה של קבוצות הוצאה.

[ctx: series_type]
en: A series of releases.
he: סידרת הוצאות.

[ctx: series_type]
en: A series of works which form a catalogue of classical compositions.
he: סדרת יצירות המהוות קטלוג של קוֹמפּוֹזִיצִיות קלאסיות.

[ctx: series_type]
en: A series of works.
he: סידרת יצירות.

[ctx: work_type]
en: A song cycle is a group of songs designed to be performed in a sequence as a single entity. In most cases, all of the songs are by the same composer, and often use words from the same poet or lyricist.
he: מחזור שירים הוא קבוצה של שירים שנועדו להתבצע ברצף כישות אחת. ברוב המקרים, כל השירים הם פרי יצירתו של אותו מלחין, ולעתים קרובות גם תַּמְלִיל של משורר אחד.

[ctx: work_type]
en: A song is in its origin (and still in most cases) a composition for voice, with or without instruments, performed by singing. This is the most common form by far in folk and popular music, but also fairly common in a classical context ("art songs").
he: שיר במקורו (ועדיין ברוב המקרים) הוא יצירה קולית, עם או בלי כלי נגינה, המבוצעת בשירה. זהו הצורה הנפוצה ביותר במוזיקה עממית, אך גם שכיחה למדי בהקשר קלאסי ("שירי אמנות").

[ctx: work_type]
en: A soundtrack is the music that accompanies a film, TV program, videogame, or even book.
he: פסקול הוא המוזיקה המלווה סרט, תוכנית טלוויזיה, משחק חוזי, או אפילו ספר.

[ctx: instrument_type]
en: A standard grouping of instruments often played together, like a string quartet
he: מקבץ סטנדרטי של כלים, לעתים קרובות מנגנים יחד, כגון רביעיית מיתרים

[ctx: work_type]
en: A suite is an ordered set of instrumental or orchestral pieces normally performed in a concert setting. They may be extracts from a ballet or opera, or entirely original movements.
he: סוויטה היא קבוצה סדורה של יצירות אינסטרומנטליות או תזמורתיות המבוצעות בדרך כלל בקונצרט. הן עשוית להיות תמציות מתוך בלט או אופרה, או יצירות מקוריות לחלוטין.

[ctx: work_type]
en: A symphonic poem is a piece of programmatic orchestral music, usually in a single movement, that evokes a painting, a landscape, the content of a poem, a story or novel, or other non-musical source.
he: פואמה סימפונית הינה קטע של מוזיקה פרוגרמטית מתוזמרת , בדרך כלל בתנועה אחת, המשרה: ציור, נוף, תוכן של פואמה, סיפור או רומן, או מקור אחר שאינו מוזיקלי.

[ctx: work_type]
en: A symphony is an extended composition, almost always scored for orchestra without soloists.
he: סימפוניה היא קומפוזיציה מורחבת, כמעט תמיד מולחנת עבור תזמורת ללא סולנים.

[ctx: release_packaging]
en: A thinner jewel case, commonly used for CD singles.
he: קופסת תקליטור דקה, משמשת לרוב לאחסון תקליטורי חַדְשִׁיר.

[ctx: work_type]
en: A zarzuela is a Spanish lyric-dramatic work that alternates between spoken and sung scenes, the latter incorporating operatic and popular song, as well as dance.
he: זארזואלה היא יצירה לירית-דרמטית ספרדית אשר בה מתחלפות סצנות מדוברות וסצנות מושרות, האחרונה אף משלבת שיר אופראי עממי, כמו גם ריקוד.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-flat major
he: לה במול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-flat minor
he: לה במול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-sharp major
he: לה דיאז מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-sharp minor
he: לה דיאז מינור

[ctx: work_attribute_type]
en: AACIMH ID
he: מזהה AACIMH

[ctx: work_attribute_type]
en: ACAM ID
he: מזהה ACAM

[ctx: work_attribute_type]
en: ACDAM ID
he: מזהה ACDAM

[ctx: work_attribute_type]
en: AEI ID
he: מזהה AEI

[ctx: work_attribute_type]
en: AGADU ID
he: מזהה AGADU

[ctx: work_attribute_type]
en: AKKA/LAA ID
he: מזהה AKKA/LAA

[ctx: work_attribute_type]
en: AKM ID
he: מזהה AKM

[ctx: work_attribute_type]
en: AMRA ID
he: מזהה AMRA

[ctx: work_attribute_type]
en: APA ID
he: מזהה APA

[ctx: work_attribute_type]
en: APDAYC ID
he: מזהה APDAYC

[ctx: work_attribute_type]
en: APRA ID
he: מזהה APRA

[ctx: work_attribute_type]
en: ARTISJUS ID
he: מזהה ARTISJUS

[ctx: work_attribute_type]
en: ASCAP ID
he: מזהה ASCAP

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acem
he: אסים

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acem Nevruz
he: אסים נברוז

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acem Rast
he: אסים ראסט

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acem Zemzeme
he: אסים זמזמה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acemaşiran
he: אסים אשירנה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acembuselik
he: אסים בוסליק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acemkürdi
he: אסים קורדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acemli Yegah
he: אסימלי ייגה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Acemtarab
he: אסים טאראב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Adānā
he: אדנה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Adānā malhār
he: אדנה מלהר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aheng-i Tarab
he: אהנג אי טאראב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ahir lalit
he: אהיר ללית

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ahira bhairav
he: אהירה בירב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ahiri tōḍī
he: אהירי טודי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ak Dügah
he: אק דוגאה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aksak
he: אקשאק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aksaksemai
he: אקשאק סמאי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aksaksemai Evferi
he: אקשאק סמאי אבפרי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Alahaiyā bilāval
he: אלהייאה בליאבל

[ctx: release_group_primary_type]
en: Album
he: אלבום

[ctx: series_ordering_type]
en: Allows for manually setting the position of each item in the series.
he: אפשור הגדרה ידנית את המיקום של כל פריט בסדרה.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ambikā
he: אמביקה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Amṛtavarṣiṇi
he: אמרטאבארסיני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Amṛtavāhiṇi
he: אמרטאואיני

[ctx: release_status]
en: An alternate version of a release where the titles have been changed. These don't correspond to any real release and should be linked to the original release using the transl(iter)ation relationship.
he: גרסה חלופית של הוצאה שבה הכותרות השתנו. היא אינה תואמת לגרסה אמיתית וצריכה להיות מקושרת להוצאה המקורית תוך שימוש ביחסי תרגום.

[ctx: work_type]
en: An aria is a self-contained piece for one voice usually with orchestral accompaniment. They are most common inside operas, but also appear in cantatas, oratorios and even on their own (concert arias).
he: אריה היא יצירה העומדת בפני עצמה, עבור קול אחד, בדרך כלל עם ליווי תזמורת. אריה נפוצה ביותר באופרה, אבל מופיעה גם בקנטטות, אורטוריו ואפילו במופעים משלהם (קונצרט אריות).

[ctx: work_type]
en: An audio drama is a dramatized, purely acoustic performance, broadcast on radio or published on an audio medium (tape, CD, etc.).
he: דרמת שמע היא מופע דרמטי, אקוסטי לחלוטין, שמשודר ברדיו או שפורסם על מֶדְיָת שמע (קלטת, תקליטור, וכו ').

[ctx: release_group_secondary_type]
en: An audiobook is a book read by a narrator without music.
he: ספר שמע הוא ספר שנקרא על־ידי קריין ללא מוזיקה.

[ctx: event_type]
en: An event where a number of different acts perform across the course of the day. Larger festivals may be spread across multiple days.
he: אירוע שבו מספר מופעים שונים מבוצעים לאורך כל היום. פסטיבלים גדולים יותר, עשויים להתפרש על פני מספר ימים.

[ctx: event_type]
en: An individual concert by a single artist or collaboration, often with supporting artists who perform before the main act.
he: קונצרט יחידני, המבוצע על־ידי אמן יחיד, או להקה, לעתים קרובות עם אמנים נילווים המופיעים לפני המופע הראשי.

[ctx: work_type]
en: An opera is a dramatised work (text + musical score) for singers and orchestra/ensemble. In true operas all dialog is sung, through arias and recitatives, but some styles of opera include spoken dialogue.
he: אופרה היא יצירה דרמטית (טקסט + ביצוע מוסיקלי) לזמרים ולתזמורת/להרכב. באופרות אמיתיות כל הדיאלוגים מושרים, באמצעות אריות רצ'יטטיבים, אבל כמה סגנונות של אופרה כוללות גם דיאלוג מדובר.

[ctx: work_type]
en: An oratorio is a large (usually sacred) musical composition including an orchestra, a choir, and soloists. While it has characters and a plot, it is usually not performed theatrically (it lacks costumes, props and strong character interaction).
he: אורטוריה היא יצירה מוזיקלית גדולה (מקודשת), כולל תזמורת, מקהלה וסולנים. למרות שקיימות דמויות ועלילה, המופע בדרך כלל לא יהיה תיאטרלי (ללא תלבושות, אביזרים או אינטראקציה חזקה בין הדמויות).

[ctx: work_type]
en: An overture is, generally, the instrumental introduction to an opera. Independent ("concert") overtures also exist, which are generally programmatic works shorter than a symphonic poem.
he: הפתיחה היא, בדרך כלל, מבוא אינסטרומנטלי לאופרה. קיימות גם פתיחות עצמאיות ("קונצרטים"), שהן בדרך כלל יצירות פרוגרמטיות קצרות מפואמה סימפונית.

[ctx: release_status]
en: An unofficial/underground release that was not sanctioned by the artist and/or the record company. This includes unofficial live recordings and pirated releases.
he: הוצאה לא רשמית/מחתרתית, שלא אושרה על־ידי האמן ו/או חברת התקליטים. בכלל זה הקלטה חיה לא רשמית והוצאות פיראטיות.

[ctx: work_type]
en: An étude is an instrumental musical composition, most commonly of considerable difficulty, usually designed to provide practice material for perfecting a particular technical skill.
he: אֶטיוּד היא יצירה מוזיקלית אינסטרומנטלית, לרוב מאופיינת ברמת קושי ניכרת, שנועדה בדרך כלל להיות חומר תרגול לשכלול מיומנות טכנית מסוימת.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Anberefşan
he: אנברפשאן

[ctx: release_status]
en: Any release officially sanctioned by the artist and/or their record company. Most releases will fit into this category.
he: כל הוצאה שאושרה רשמית על־ידי האמן ו/או חברת התקליטים. רוב ההוצאות יתאימו לאב־סוג זה.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Araban
he: אראבאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Arabanbuselik
he: אראבנבוסליק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Arabankurdi
he: אראבאנקורדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aram-ı Can
he: אראם אי קאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aram-ı Dil
he: אראם אי דיל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aranağme
he: אראנאג'מה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Arazbar
he: אראזבר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Arazbar Zemzeme
he: אראזבר זמזמה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Arazbarbuselik
he: אראזבראוסליק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Arazbarek
he: ארזברק

[ctx: alias_type]
en: Area name
he: שם אזור

[ctx: work_type]
en: Aria
he: אריה

[ctx: series_type]
en: Artist award
he: פרסי האמן

[ctx: alias_type]
en: Artist name
he: שם אמן

[ctx: series_type]
en: Artist series
he: סדרת אמן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Artık Aksaksemai
he: ארטיק אקסאקסמאי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Asāvēri
he: אשוורי

[ctx: collection_type]
en: Attending
he: משתתף

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Audio drama
he: דרמת שמע

[ctx: work_type]
en: Audio drama
he: דרמת שמע

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Audiobook
he: ספר שמע

[ctx: series_ordering_type]
en: Automatic
he: אוטונומי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aydın
he: אידין

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aṭāna
he: אטנה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Aṭṭa
he: אטה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B Dorian
he: סי דוריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B Mixolydian
he: סי מיקסולידיאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B major
he: סי מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B minor
he: סי מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-flat major
he: סי במול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-flat minor
he: סי במול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-sharp major
he: סי-דיאז מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-sharp minor
he: סי-דיאז מינור

[ctx: work_attribute_type]
en: BMI ID
he: מזהה BMI

[ctx: work_attribute_type]
en: BUMA/STEMRA ID
he: מזהה BUMA/STEMRA

[ctx: cover_art_type]
en: Back
he: גב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bahr-ı Nazik
he: באהר אי נזיק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bahudāri
he: בהודרי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bahār
he: באהאר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Balahaṁsa
he: באלהאמסה

[ctx: work_type]
en: Ballet
he: בלט

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Basant
he: בסנט

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Basant bahār
he: בסנט באהאר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Basant mukhāri
he: בסנט מוקהרי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bauḷi
he: באולי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Behāg
he: בהאג

[ctx: work_type]
en: Beijing opera
he: אופרת בייג'ינג

[ctx: work_type]
en: Beijing opera is a form of traditional Chinese theatre which combines music, vocal performance, mime, dance, and acrobatics.
he: האופרה בבייג'ינג היא סוג של תיאטרון סיני מסורתי המשלב מוזיקה, ביצועים קוליים, פנטומימה, ריקוד ואקרובטיקה.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bend-i Hisar
he: בנד אי היסאר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Berefşan
he: ברפסאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Beste
he: בסטה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Beste Devr-i Revanı
he: בסטה דבר אי רבאני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Beste Hicaz
he: בסטה היקאז

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Beste Hisar
he: בסטה היסר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Beste Isfahan
he: בסטה איספאהן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bestenigar
he: בסטהניגר

[ctx: medium_format]
en: Betamax
he: בטאמקס

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Beyati
he: בייאטי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bezm-i Tarab
he: בזם-אי-טאראב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bhairav
he: באירב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bhairavi
he: בהירבי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bhavāni
he: בהבני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bhāvapriya
he: באואפרייה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bhīm
he: בים

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bhōga sāvēri
he: בוגא סברי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bhūpāḷaṁ
he: בופאלאם

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bilahari
he: בילאהרי

[ctx: medium_format]
en: Blu-ray
he: בלו ריי

[ctx: medium_format]
en: Blu-ray-R
he: בלו ריי R

[ctx: medium_format]
en: Blu-spec CD
he: תקליטור בלו־ספק

[ctx: release_packaging]
en: Book
he: ספר

[ctx: cover_art_type]
en: Booklet
he: ספרון

[ctx: release_status]
en: Bootleg
he: הקלטה לא חוקית

[ctx: label_type]
en: Bootleg Production
he: הפקת בוטלג

[ctx: release_packaging]
en: Box
he: קופסה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bozlak
he: בוזלק

[ctx: alias_type]
en: Brand name
he: שם להקה

[ctx: release_group_primary_type]
en: Broadcast
he: שידור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Buselik
he: בוסליק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Büzürk
he: בוזורק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bārvā
he: בארוה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Bēgaḍa
he: בגדה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C Dorian
he: דו דוריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C Mixolydian
he: דו מיקסולידיאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C major
he: דו מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C minor
he: דו מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-flat major
he: דו במול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-flat minor
he: דו במול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-sharp major
he: דו דיאז מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: C-sharp minor
he: דו דיאז מינור

[ctx: work_attribute_type]
en: CASH ID
he: מזהה CASH

[ctx: work_attribute_type]
en: CCLI ID
he: מזהה CCLI

[ctx: medium_format]
en: CD
he: תקליטור

[ctx: medium_format]
en: CD+G
he: תקליטור+G

[ctx: medium_format]
en: CD-R
he: תקליטור-R

[ctx: work_attribute_type]
en: COMPASS ID
he: מזהה COMPASS

[ctx: work_attribute_type]
en: COSCAP ID
he: מזהה COSCAP

[ctx: work_attribute_type]
en: COTT ID
he: מזהה COTT

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Campak
he: קמפאק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Campākali
he: קמפאקאלי

[ctx: release_status]
en: Cancelled
he: בוטל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Canfeza
he: קנפזה

[ctx: work_type]
en: Cantata
he: קנטטה

[ctx: release_packaging]
en: Cardboard/Paper Sleeve
he: שרוול קרטון/ניר

[ctx: medium_format]
en: Cartridge
he: מחסנית

[ctx: medium_format]
en: Cassette
he: קסטה

[ctx: release_packaging]
en: Cassette Case
he: מארז קלטת

[ctx: series_type]
en: Catalogue
he: קוטלג

[ctx: artist_type]
en: Character
he: תו

[ctx: artist_type]
en: Choir
he: מקהלה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Cintāmaṇi
he: סינטמני

[ctx: area_type]
en: City
he: עיר

[ctx: area_type]
en: City is used for settlements of any size, including towns and villages.
he: העיר משמשת להתישבות בכל גודל, כולל עיירות וכפרים.

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Compilation
he: ליקוט

[ctx: event_type]
en: Concert
he: קונצרט

[ctx: work_type]
en: Concerto
he: קוֹנְצֶ'רְטוֹ

[ctx: event_type]
en: Convention/Expo
he: כנס/תערוכה

[ctx: medium_format]
en: Copy Control CD
he:  בקרת העתקת תקליטור

[ctx: medium_format]
en: Copy Control CD (CCCD) is an umbrella term for CDs released circa 2001-2006 containing software that is ostensibly designed to prevent the CD from being ripped. There are a number of software variants: the most well-known are Macrovision's Cactus Data Shield (CDS) and SunnComm's MediaMax.
he:  בקרת העתקת תקליטור (CCCD) הוא מונח מטריה עבור תקליטורים שפורסמו בשנים 2001-2006, התקליטורים הכילו תוכנה שנועדה למנוע לכאורה פערים (קרעים) בנתונים שהכילו. ישנן מספר גירסאות תוכנה כאלו, הידועים שבהם: Macrovision של Cactus Data Shield  ו SunmComm של MediaMax.

[ctx: area_type]
en: Country
he: מדינה

[ctx: area_type]
en: Country is used for areas included (or previously included) in ISO 3166-1, e.g. United States.
he: מדינה משמשת עבור אזורים שנכללו (או נכללו קודם לכן) ב־ ISO 3166-1, למשל ארצות הברית.

[ctx: area_type]
en: County
he: מחוז

[ctx: area_type]
en: County is used for smaller administrative divisions of a country which are not the main administrative divisions but are also not municipalities, e.g. counties in the USA. These are not considered when displaying the parent areas for a given area.
he: מחוז משמש לחלוקה מינהלית קטנה יותר של מדינה, מחוזות אינם ישויות מנהליות ראשיות אבל הם גם לא עיריות. למשל, מחוזות בארה"ב. מחוזות אינם נחשבים בעת הצגת אזורי האב עבור אזור נתון.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Curcuna
he: קורקונה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Cār tāl
he: קאר טאל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D Dorian
he: רה דוריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D Mixolydian
he: רה מיקסולידיאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D major
he: רה מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D minor
he: רה מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-flat major
he: רה במול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-flat minor
he: רה במול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-sharp major
he: רה־דיאז-מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: D-sharp minor
he: רה דיאז מינור

[ctx: release_group_secondary_type]
en: DJ-mix
he: ערבול די־ג'י

[ctx: medium_format]
en: DTS CD
he: תקליטור DTS

[ctx: medium_format]
en: DVD-Audio
he: DVD-שמע

[ctx: medium_format]
en: DVD-Video
he: חוזי־DVD

[ctx: medium_format]
en: DVDplus
he: DVD פלוס

[ctx: medium_format]
en: DVDplus (CD side)
he: DVD פלוס (תקליטור)

[ctx: medium_format]
en: DVDplus (DVD-Audio side)
he: DVD פלוס (שמע)

[ctx: medium_format]
en: DVDplus (DVD-Video side)
he: DVD פלוס (חוזי)

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Darb
he: דארב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Darb-ı Fetih
he: דארבי אי פתיח

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Darb-ı Hüner
he: דארבי אי חונר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Darb-ı Kürdi
he: דארבי אי כורדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Darb-ı Türki
he: דארבי אי טורקי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Darbeyn
he: דארבאיין

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Darbār
he: דארבר

[ctx: medium_format]
en: Data CD
he: תקליטור נתונים

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Demo
he: הדגמה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Destan
he: דסטאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Aryan
he: דבר אי אריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Hindi
he: דבר אי הינדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Hindi II
he: דבר אי הינדי II

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Kebir
he: דבר אי קביר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Revan
he: דבר אי רבאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Revan-ı Hindi
he: דבר אי רבאן אי הינדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Süreyya
he: דבר אי סוריה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Süreyya Sofyanı
he: דבר אי סוריה סופיאני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Turan
he: דבר אי טוראן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devr-i Turan II
he: דבר אי טוראן II

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Devāmṛtavarṣiṇi
he: דואמראטאוארשיני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dhamar
he: דאמאר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dhanī
he: דהאני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dhr̥va
he: דהרוה

[ctx: release_packaging]
en: Digipak
he: דיג'יפאק

[ctx: medium_format]
en: Digital Media
he: מדיה דיגיטלית

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dildar
he: דילדר

[ctx: release_packaging]
en: Discbox Slider
he: מעטפת תקליטור

[ctx: label_type]
en: Distributor
he: מפיץ

[ctx: area_type]
en: District
he: רובע

[ctx: area_type]
en: District is used for a division of a large city, e.g. Queens.
he: רובע משמש לחלוקה של עיר גדולה, למשל קווינס.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Divan
he: דיבאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dolap
he: דולאפ

[ctx: medium_format]
en: DualDisc
he: דואלדיסק

[ctx: medium_format]
en: DualDisc (DVD-Audio side)
he: תקליטור כפול (DVD שמע)

[ctx: medium_format]
en: DualDisc (DVD-Video side)
he: תקליטור כפול (DVD חוזי)

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Durak
he: דוראק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Durga
he: דורגא

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Durgā
he: דורגה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dēś
he: דש

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dēśādi
he: דשאדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dīpakaṁ
he: דיפקאם

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Dīpāḷi
he: דיפלי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E Dorian
he: מי דוריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E Mixolydian
he: מי מיקסולידיאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E major
he: מי מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E minor
he: מי מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-flat major
he: מי במול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-flat minor
he: מי במול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-sharp major
he: מי-דיאז-מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: E-sharp minor
he: מי דיאז מינור

[ctx: work_attribute_type]
en: ECAD ID
he: מזהה ECAD

[ctx: release_group_primary_type]
en: EP
he: מיני-אלבום

[ctx: instrument_type]
en: Electronic instrument
he: כלי נגינה חשמלי

[ctx: medium_format]
en: Enhanced CD
he: תקליטור משופר

[ctx: instrument_type]
en: Ensemble
he: להקה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Eski Sipihr
he: אסקי שיפיהר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Etüd
he: אטוד

[ctx: series_type]
en: Event series
he: סדרת ארוע

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Evsat
he: אבסט

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ezan
he: אזן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F Dorian
he: פה דוריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F Mixolydian
he: פה מיקסולידיאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F major
he: פה מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F minor
he: פה מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F-flat major
he: פה במול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F-flat minor
he: פה במול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F-sharp major
he: פה דיאז מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: F-sharp minor
he: פה דיאז מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Fahte
he: פאהטה

[ctx: instrument_type]
en: Family
he: משפחה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Fantezi
he: פאנטזי

[ctx: gender]
en: Female
he: נקבה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Fer
he: פר

[ctx: event_type]
en: Festival
he: פסטיבל

[ctx: series_type]
en: Festival
he: פסטיבל

[ctx: medium_format]
en: Flat discs with grooves used in phonographs/gramophones. For shellac and vinyl records, use that specifically
he: תקליטורים שטוחים עם חריצים המשמשים בפטיפונים/גרמופונים. עבור תקליטי שלאק וויניל, יש להשתמש בזה במיוחד

[ctx: medium_format]
en: Flexi-disc
he: תקליטור גמיש

[ctx: medium_format]
en: Flexi-discs are phonograph records made of a thin, flexible vinyl sheet with a molded-in groove, designed to be playable on a normal phonograph turntable.
he: תקליטורים קשיחים הם תקליטים פונוגרפים עשוים מגליון ויניל דק וגמיש ומחורץ, שנועד להיות מנוגן על פטיפון רגיל.

[ctx: medium_format]
en: Floppy Disk
he: דיסקט

[ctx: work_attribute_type]
en: Form (Ottoman, Turkish)
he: פורם (אוטמני, תורקי)

[ctx: alias_type]
en: Formal name
he: שם רשמי

[ctx: cover_art_type]
en: Front
he: חזית

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G Dorian
he: סול דוריאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G Mixolydian
he: סול מיקסולידיאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G major
he: סול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G minor
he: סול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-flat major
he: סול במול מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-flat minor
he: סול־במול מינור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-sharp major
he: סול דיאז מז'ור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: G-sharp minor
he: סול דיאז מינור

[ctx: work_attribute_type]
en: GEMA ID
he: מזהה GEMA

[ctx: release_packaging]
en: Gatefold Cover
he: עטיפת תקליט

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gauḷa
he: גאולה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gavti
he: גבטי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gazel
he: גאזל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ghanṭa
he: גהנטה

[ctx: artist_type]
en: Group
he: קבוצה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gurjāri
he: גורג'רי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gülizar
he: גוליזר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gülnari
he: גולנארי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gülruh
he: גולרו

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Gülzar
he: גולזר

[ctx: work_attribute_type]
en: HFA ID
he: מזהה HFA

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hafif
he: חפיף

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hamsadhvani
he: המסהדבני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hamsavinōdini
he: המסהוינודיני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hamīr kaḷyaṇi
he: המיר קליאני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Haver
he: חבר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Havi
he: חאבי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Heftgah
he: הפטגה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hisar
he: היסאר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hisarbuselik
he: היסארבוסליק

[ctx: label_type]
en: Holding
he: אחזקה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Horasan
he: הורהסן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hussēnī
he: הוסייני

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Hutbe
he: הוטבה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Huzi
he: הוזי

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD
he: SACD כלאיים

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD (CD layer)
he: SACD כלאיים (שכבת תקליטור)

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD (SACD layer)
he: SACD כלאיים (שכבת SACD)

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD (SACD layer, 2 channels)
he: SACD כלאיים (שכבת SACD) (2 ערוצים)

[ctx: work_attribute_type]
en: ICE ID
he: מזהה ICE

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Argentinean rights society SADAIC
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הארגנטינאי  SADAIC

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Australasian rights society APRA
he: מזהה עבור אגודת הזכויות האוסטרלית APRA

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Austrian rights society AKM
he: מזהה עבור אגודת הזכויות האוסטרית AKM

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Belgian rights society SABAM
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הבלגית SABAM

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Bolivian rights society SOBODAYCOM
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הבוליביאנית SOBODAYCOM

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Brazilian rights society ECAD
he: מזהה עבור אגודת הזכויות ברזילאית  ECAD

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the British rights society PRS for Music
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הבריטית PRS למוזיקה

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Canadian rights society SOCAN
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הקנדית  SOCAN

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Canadian rights society SODRAC
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הקנדית  SODRAC

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Colombian rights society SAYCO
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הקולומביאנית SAYCO

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Costa Rican rights society ACAM
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הקוסטריקנית ACAM

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Cuban rights society ACDAM
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הקובנית ACDAM

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Czech rights society OSA
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הצ'כית OSA

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Danish rights society KODA
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הדנית KODA

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Dominican rights society SGACEDOM
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הדומיניקנית SGACEDOM

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Dutch rights society BUMA/STEMRA
he: מזהה עבור אגודת הזכויות ההולנדית BUMA/STEMRA

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Ecuadorian rights society SAYCE
he: מזהה עבור אגודת הזכויות האקוודורית SAYCE

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Finnish rights society TEOSTO
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הפינית TEOSTO

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the French rights society Sacem
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הצרפתית Sacem

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the German rights society GEMA
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הגרמנית GEMA

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Guatemalan rights society AEI
he: מזהה עבור אגודת הזכויות גואטמלית AEI

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the International Copyright Enterprise
he: מזהה עבור ארגון זכויות היוצרים הבינלאומי

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Mexican rights society SACM
he: מזהה עבור אגודת הזכויות המקסיקני SACM

[ctx: work_attribute_type]
en: ID for the Polish rights society ZAiKS
he: מזהה עבור אגודת הזכויות הפולני ZAiKS

[ctx: work_attribute_type]
en: IMRO ID
he: מזהה IMRO

[ctx: work_attribute_type]
en: IPRS ID
he: מזהה IPRS

[ctx: work_attribute_type]
en: Identifiers
he: מזהים

[ctx: label_type]
en: Imprint
he: סימן מסחרי

[ctx: work_type]
en: Incidental music
he: מוזיקה אקראית

[ctx: work_type]
en: Incidental music is music written as background for (usually) a theatre play.
he: מוזיקה אקראית היא מוזיקה כתובה להשמעה ברקע (בדרך כלל) תיאטרון.

[ctx: place_type]
en: Indoor arena
he: זירה מקורה

[ctx: alias_type]
en: Instrument name
he: שם כלי נגינה

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Interview
he: ראיון

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Irak
he: עירק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Isfahan
he: איספאהן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Isfahan Ruy-i Neva
he: איספהאן רוי אי נבא

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Isfahanek
he: איספאהנק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Isfahani
he: איספהאני

[ctx: area_type]
en: Island
he: אי

[ctx: work_attribute_type]
en: JACAP ID
he: מזהה JACAP

[ctx: work_attribute_type]
en: JASRAC ID
he: מזהה JASRAC

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Janaranjani
he: ג'נאראנג'אני

[ctx: release_packaging]
en: Jewel Case
he: מארז תקליטור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Jingala
he: ג'ינגלה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Jōg
he: יוג

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Jōgiya
he: יוגייה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Jōnpuri
he: ג'ונפורי

[ctx: work_attribute_type]
en: KODA ID
he:  מזהה KODA

[ctx: work_attribute_type]
en: KOMCA ID
he: מזהה KOMCA

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kalgaḍa
he: קלגדה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kamet
he: קאמט

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kamās
he: קאמאס

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kanto
he: קאנטו

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kar
he: קאר

[ctx: release_packaging]
en: Keep Case
he: מארז DVD

[ctx: work_attribute_type]
en: Key
he: מפתח

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Koda
he: קודה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Koşma
he: קושמה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kurinji
he: קורינג'י

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Küpe
he: קופה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kürdi
he: קורדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kānaḍa
he: קאנאדה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Kāpi
he: קאפי

[ctx: alias_type]
en: Label name
he:  שם חברת תקליטים

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Lalita
he: לליטה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Lalita pancamaṁ
he: לליטה פנקמאן

[ctx: medium_format]
en: LaserDisc
he: לייזר־דיסק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Latāngi
he: לטאנגי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Lavāngi
he: לבנגי

[ctx: alias_type]
en: Legal name
he: שם משפטי

[ctx: cover_art_type]
en: Liner
he: הערת אלבום

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Live
he: חי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Longa
he: לאנגו

[ctx: work_attribute_type]
en: MACP ID
he: מזהה MACP

[ctx: work_attribute_type]
en: MCSC ID
he: מזהה MCSC

[ctx: work_attribute_type]
en: MCT ID
he: מזהה MCT

[ctx: work_type]
en: Madrigal
he: מדריגל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Mahur
he: מחור

[ctx: gender]
en: Male
he: זכר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Mandāri
he: מנדארי

[ctx: series_ordering_type]
en: Manual
he: מדריך

[ctx: label_type]
en: Manufacturer
he: יצרן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Marş
he: מרש

[ctx: work_type]
en: Mass
he: מיסה

[ctx: cover_art_type]
en: Medium
he: מדיה

[ctx: medium_format]
en: MiniDisc
he: מיני־תקליטור

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Mixtape/Street
he: מיקסטייפ/רחוב

[ctx: work_type]
en: Motet
he: מוטט

[ctx: area_type]
en: Municipality
he: רשות מקומית

[ctx: area_type]
en: Municipality is used for small administrative divisions which, for urban municipalities, often contain a single city and a few surrounding villages. Rural municipalities typically group several villages together.
he: מחוז הוא חלוקה מנהלית של התיישבות עירונית, לעתים קרובות מכיל עיר אחת וכמה כפרים סמוכים. מועצה היא התיישבות כפרית שבדרך כלל נמקבצת מספר כפרים יחד.

[ctx: work_type]
en: Musical theatre is a form of theatrical performance that combines songs, spoken dialogue, acting, and dance.
he: תיאטרון מוזיקלי הוא סוג של מופע תיאטרוני המשלב שירה, דיאלוג מדובר, משחק וריקוד.

[ctx: work_attribute_type]
en: MÜST ID
he: מזהה MÜST

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Mānji
he: מניי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Māḷavi
he: מלבי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Naat
he: נאאט

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Neva
he: נווה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Nigar
he: ניגר

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Non-music spoken word releases.
he: הוצאה מילולית לא מוזיקלית,

[ctx: release_packaging]
en: None
he: ללא

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Nāṭa
he: נאטה

[ctx: cover_art_type]
en: Obi
he: אובי

[ctx: release_status]
en: Official
he: רשמי

[ctx: work_type]
en: Opera
he: אופרה

[ctx: work_type]
en: Operetta
he: אופרטה

[ctx: work_type]
en: Oratorio
he: אורטוריו

[ctx: artist_type]
en: Orchestra
he: תזמורת

[ctx: label_type]
en: Original Production
he: הפקה מקורית

[ctx: artist_type]
en: Other
he: אחר

[ctx: cover_art_type]
en: Other
he: אחר

[ctx: gender]
en: Other
he: אחר

[ctx: medium_format]
en: Other
he: אחר

[ctx: place_type]
en: Other
he: אחר

[ctx: release_group_primary_type]
en: Other
he: אחר

[ctx: release_packaging]
en: Other
he: אחר

[ctx: instrument_type]
en: Other instrument
he: כלי נגינה אחרים

[ctx: work_type]
en: Overture
he: אוּבֶרְטוּרָה

[ctx: work_attribute_type]
en: PRS tune code
he: קוד צליל PRS

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Paras
he: פאראס

[ctx: work_type]
en: Partita
he: פארטיטה

[ctx: instrument_type]
en: Percussion instrument
he: כלי הקשה

[ctx: artist_type]
en: Person
he: אדם

[ctx: medium_format]
en: Piano Roll
he: גליל פסנתר

[ctx: alias_type]
en: Place name
he: שם מקום

[ctx: work_type]
en: Play
he: השמעה

[ctx: medium_format]
en: PlayTape
he: רשם קול

[ctx: medium_format]
en: Playbutton
he: לחצן השמעה

[ctx: work_type]
en: Poem
he: פואמה

[ctx: cover_art_type]
en: Poster
he: כְּרָזָה

[ctx: label_type]
en: Production
he: הפקה

[ctx: release_status]
en: Promotion
he: קידום

[ctx: work_type]
en: Prose
he: פרוזה

[ctx: release_status]
en: Pseudo-Release
he: שחרור־מדומה

[ctx: label_type]
en: Publisher
he: מוציא לאור

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Pāḍi
he: פדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Pūrvi
he: פורוי

[ctx: work_type]
en: Quartet
he: רביעיה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ranjani
he: רנג'אני

[ctx: alias_type]
en: Recording name
he: שם הקלטה

[ctx: series_type]
en: Recording series
he: סדרת הקלטה

[ctx: medium_format]
en: Reel-to-reel
he: טייפ סלילים

[ctx: label_type]
en: Reissue Production
he: הפקה חוזרת

[ctx: series_type]
en: Release group series
he: ‮סדרת קבוצות הוצאה

[ctx: series_type]
en: Release series
he: ‮סדרת הוצאה

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Remix
he: ערבול־מחודש

[ctx: series_type]
en: Residency
he: רצף הופעות

[ctx: label_type]
en: Rights Society
he: אגודת זכויות

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Rēvati
he: רואטי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Rūpaka
he: פופקה

[ctx: medium_format]
en: SACD (2 channels)
he: SACD (2 ערוצים)

[ctx: medium_format]
en: SACD (multichannel)
he: SACD (רב ערוצים)

[ctx: work_attribute_type]
en: SACVEN ID
he: מזהה SACVEN

[ctx: work_attribute_type]
en: SAYCE ID
he: מזהה SAYCE

[ctx: work_attribute_type]
en: SAYCO ID
he: מזהה SAYCO

[ctx: work_attribute_type]
en: SESAC ID
he: מזהה SESAC

[ctx: medium_format]
en: SHM-CD
he: תקליטור-SHM

[ctx: medium_format]
en: SHM-SACD (2 channels)
he: SHM-SACD (2 ערוצים)

[ctx: medium_format]
en: SHM-SACD (multichannel)
he: SHM-SACD (רב ערוצים)

[ctx: work_attribute_type]
en: SIAE ID
he: מזהה SIAE

[ctx: work_attribute_type]
en: SOCAN ID
he: מזהה SOCAN

[ctx: work_attribute_type]
en: SODRAC ID
he:  מזהה SODRAC

[ctx: work_attribute_type]
en: SPA ID
he: מזהה SPA

[ctx: work_attribute_type]
en: STEF ID
he: מזהה STEF

[ctx: work_attribute_type]
en: STIM ID
he: מזהה STIM

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Sahānā
he: סהנה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Sarasvati
he: סרסבטי

[ctx: alias_type]
en: Search hint
he: רמיזת חפוש

[ctx: alias_type]
en: Series name
he: שם סדרה

[ctx: release_group_primary_type]
en: Single
he: חַדְשִׁיר

[ctx: release_packaging]
en: Slim Jewel Case
he: מארז תקליטור דק

[ctx: release_packaging]
en: Snap Case
he: מארז סנאפ

[ctx: work_type]
en: Sonata
he: סונטה

[ctx: work_type]
en: Song
he: שיר

[ctx: work_type]
en: Song-cycle
he: מחזור שירים

[ctx: series_ordering_type]
en: Sorts the items in the series automatically by their number attributes, using a natural sort order.
he: מיון הפריטים בסדרה באופן אוטומטי לפי תכונות המספר שלהם, לפי סדר מיון טבעי.

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Soundtrack
he: רצועת שמע

[ctx: work_type]
en: Soundtrack
he: רצועת שמע

[ctx: cover_art_type]
en: Spine
he: שדרה

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Spokenword
he: מילה מדוברת

[ctx: place_type]
en: Stadium
he: איצטדיון

[ctx: cover_art_type]
en: Sticker
he: מַדבֵּקָה

[ctx: instrument_type]
en: String instrument
he:  כלי מיתר

[ctx: place_type]
en: Studio
he: סטוגיו

[ctx: area_type]
en: Subdivision
he: תת־מחלקה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Sucaritra
he: סוכריטרה

[ctx: work_type]
en: Suite
he: מערכת

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Suraṭi
he: סורטי

[ctx: work_type]
en: Symphonic poem
he: פואמה סינפונית

[ctx: work_type]
en: Symphony
he: סימפוניה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Sāma
he: סאמה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tahir
he: תאהיר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Taksim
he: תאקסים

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tanarūpi
he: טאנארופי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tango
he: טאנגו

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tebriz
he: טבריז

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tekbir
he: טקביר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tesbih
he: טסבין

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tevhid
he: טוהיד

[ctx: medium_format]
en: The CD layer of a DVDplus. The DVD layer should be added as a separate medium.
he: שכבת תקליטורים של DVD פלוס. יש להוסיף שכבת DVD כמדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The CD layer of a DualDisc. The DVD layer should be added as a separate medium.
he: שכבת תקליטורים של תקליטור כפול. יש להוסיף שכבת DVD כמדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The CD layer of a hybrid SACD. The SACD layer should be added as a separate medium.
he: שכבת תקליטור של SACD כלאיים. יש להוסיף שכבה SACD מדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The CD side of a vinyl + CD VinylDisc. The vinyl side should be added as a separate medium.
he: צד תקליטור של ויניל + תקליטור תקליט וינל. יש להוסיף את צד הויניל כמדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The DVD (audio) layer of a DVDplus. The CD layer should be added as a separate medium.
he: שכבת DVD (שמע). יש להוסיף שכבת תקליטור כמדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The DVD (audio) layer of a DualDisc. The CD layer should be added as a separate medium.
he: שכבת DVD (שמע) של תקליטור כפול. יש להוסיף שכבת תקליטור כמדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The DVD (video) layer of a DualDisc. The CD layer should be added as a separate medium.
he: שכבת DVD (חוזי) של תקליטור כפול. יש להוסיף שכבת תקליטור כמדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The DVD side of a vinyl + DVD VinylDisc. The vinyl side should be added as a separate medium.
he: צד DVD של ויניל + DVD תקליט וינל. יש להוסיף את צד הויניל כמדיה נפרדת.

[ctx: medium_format]
en: The SACD layer of a hybrid SACD. The CD layer should be added as a separate medium.
he: שכבת SACD של SACD כלאיים. יש להוסיף שכבת תקליטור כמדיה נפרדת.

[ctx: work_type]
en: The operetta is a genre of light opera, in terms both of music and subject matter. Operettas are generally short and include spoken parts.
he: האופרטה היא סוגה של אופרה קלה, הן מבחינת המוזיקה והן מבחינת הנושא. אופרטות הן בדרך כלל קצרות וכוללות חלקים מדובררים.

[ctx: medium_format]
en: The vinyl side of a VinylDisc. The CD or DVD side should be added as a separate medium.
he: צד הויניל של תקליט וינל. יש להוסיף את צד התקליטור או ה־DVD כמדיה נפרדת.

[ctx: artist_type]
en: This indicates a choir/chorus (an organized, usually large group of singers). Smaller vocal ensembles and groupings that do not generally call themselves choirs are better entered as “Group”.
he: ציון מקהלה (קבוצה מאורגנת, בדרך כלל קבוצת זמרים גדולה). הרכבים קוליים קטנים יותר (כמו שלישיות ורביעיות) והרכבים שלרוב לא מכנים עצמם מקהלה עדיף שיוזנו כ"הרכב".

[ctx: artist_type]
en: This indicates an individual fictional character (whether a fictional person, animal or any other kind of character).
he: ציון דמות פרטנית בדיונית (בין אם אדם בדיוני, בעל חיים או כל סוג אחר של דמות).

[ctx: artist_type]
en: This indicates an individual person, be it under its legal name (“John Lennon”), or a performance name (“Sting”).
he: ציון אדם פרטני, אם בשמו החוקי ("ג'ון לנון"), או שם במה ("סטינג").

[ctx: artist_type]
en: This indicates an orchestra (an organized, usually large group of instrumentalists). Smaller ensembles (such as trios and quartets) and groupings that do not generally call themselves orchestras are better entered as “Group”.
he: ציון תזמורת (קבוצה מאורגנת, בדרך כלל קבוצת נגנים כליים גדולה). הרכבים קטנים יותר (כמו שלישיות ורביעיות) והרכבים שלרוב לא מכנים עצמם תזמורות עדיף שיוזנו כ"הרכב".

[ctx: work_type]
en: This represents literary works written in prose, that is, written in relatively ordinary language without metrical structure (e.g. novels, short stories, essays...).
he: ייצוג יצירות ספרותיות שנכתבו בפרוזה, כלומר כתובות בשפה רגילה יחסית ללא מבנה מטרי (למשל רומנים, סיפורים קצרים, מאמרים ...).

[ctx: medium_format]
en: This represents the 2 channel (stereo/mono) table of contents on a SACD.
he:  מייצג תוכן עניינים ב־2 ערוצים (סטריאו/מונו) ב־SACD.

[ctx: medium_format]
en: This represents the 2 channel (stereo/mono) table of contents on a SHM-SACD.
he:  מייצג תוכן עניינים ב־2 ערוצים (סטריאו/מונו) ב־SHM-SACD.

[ctx: medium_format]
en: This represents the 2 channel (stereo/mono) table of contents on a hybrid SACD's SACD layer.
he:  מייצג תוכן עניינים ב־2 ערוצים (סטריאו/מונו) בשכבת כלאיים ב־ SACD של SACD.

[ctx: medium_format]
en: This represents the multichannel table of contents on a SACD.
he:  מייצג תוכן עניינים רבי־ערוצים ב־SACD.

[ctx: medium_format]
en: This represents the multichannel table of contents on a SHM-SACD.
he:  מייצג תוכן עניינים רבי־ערוצים ב־SHM-SACD.

[ctx: medium_format]
en: This represents the multichannel table of contents on a hybrid SACD's SACD layer.
he:  מייצג תוכן עניינים רבי־ערוצים (סטריאו/מונו) בשכבת כלאיים ב־ SACD של SACD.

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tillāng
he: טילאנג

[ctx: series_type]
en: Tour
he: סיבוב הופעות

[ctx: cover_art_type]
en: Track
he: רצועה

[ctx: cover_art_type]
en: Tray
he: מגש

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Türki Hicaz
he: טורקי-חיקז

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Türkmen
he: תורקמן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Türkü
he: טורקו

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tīntāl
he: טינטל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tōḍi
he: טובי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Tōḍī
he: טודי

[ctx: medium_format]
en: USB Flash Drive
he: כונן אחסון USB

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Uzzal
he: אוזאל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Uşşak
he: אושאק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Valaji
he: ואלאג'י

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Varamu
he: וראמו

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Varāḷi
he: וראלי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Vasanta
he: ואסנטה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Vasanta varāḷi
he: ואסנטה וראלי

[ctx: place_type]
en: Venue
he: אַכְסַנְיָה

[ctx: medium_format]
en: Video High Density (VHD) was a videodisc format which was marketed predominantly in Japan by JVC.
he: חוזי בצפיפות גבוהה (VHD) היה פורמט videodisc אשר שווק בעיקר ביפן על־ידי JVC.

[ctx: medium_format]
en: Vinyl
he: ויניל

[ctx: cover_art_type]
en: Watermark
he: סימן מים

[ctx: medium_format]
en: Wax Cylinder
he: גליל שאווה

[ctx: instrument_type]
en: Wind instrument
he: כלי נשיפה

[ctx: collection_type]
en: Wishlist
he: רשימת משאלות

[ctx: alias_type]
en: Work name
he: שם יצירה

[ctx: series_type]
en: Work series
he: סדרת יצירה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Zafer
he: זאפר

[ctx: work_type]
en: Zarzuela
he: זארזואלה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Zavil
he: זאויל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Zencir
he: זנקיר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Zengule
he: זנגולה

[ctx: medium_format]
en: Zip Disk
he: תקליטור זיפ

[ctx: medium_format]
en: slotMusic
he: סלוט־מוזיק

[ctx: work_type]
en: Étude
he: אטיוד

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ābhēri
he: אבהרי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ādi
he: אדי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Āhiri
he: אהירי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ēka
he: אקה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: İbrahimi
he: איברהימי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: İki Bir
he: איקי ביר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: İkiz Aksak
he: איקיז אקשאק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: İlahi
he: ליחאי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Śrī
he: סרי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şarkı
he: שרקי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şedd-i Saba
he: סד־אי סאבא

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şehnaz
he: שנאז

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şemsefruz
he: סמפרוז

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şerefnuma
he: סרפנומה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevk
he: שבק

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevk-i Cedid
he: שבק אי סדיד

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevk-i Cihan
he: שבק אי צ'יאן

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevk-i Dil
he: שבק אי דיל

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevk-i Serab
he: שבק אי סראב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevkaver
he: שבקקבר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevkefza
he: שבקאפזה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevknüma
he: שבקנומה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şevkutarab
he: שבקאוטאראב

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şinaver
he: שינבר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şiraz
he: שירז

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şivekar
he: שיבקר

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şivekeş
he: שיבקס

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şivenüma
he: שיבנומה

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şuri
he: סורי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Şuğul
he: סוגול

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ḍāgori
he: דאגורי

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: Ṣanmukhapriya
he: דנמוקהפריא
