MusicBrainz - en to hr translation catalogue (117 entries)

[ctx: medium_format]
en: 10" Vinyl
hr: 10" Vinil

[ctx: medium_format]
en: 12" LaserDisc
hr: 12" Laserski disk

[ctx: medium_format]
en: 12" Vinyl
hr: 12" Vinil

[ctx: medium_format]
en: 3.5" Floppy Disk
hr: 3.5" disketa

[ctx: medium_format]
en: 7" Vinyl
hr: 7" Vinil

[ctx: medium_format]
en: 8" LaserDisc
hr: 8" Laserski disk

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A major
hr: A -dur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A minor
hr: A mol

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-flat major
hr: Ab-dur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-flat minor
hr: Ab-mol

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: A-sharp minor
hr: A# mol

[ctx: alias_type]
en: Area name
hr: Ime područja

[ctx: work_type]
en: Aria
hr: Arija

[ctx: alias_type]
en: Artist name
hr: Ime umjetnika

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Audiobook
hr: Audioknjiga

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B major
hr: B dur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B minor
hr: B-mol

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-flat major
hr: Bb-dur

[ctx: work_attribute_type_allowed_value]
en: B-flat minor
hr: Bb-mol

[ctx: cover_art_type]
en: Back
hr: Natrag

[ctx: work_type]
en: Ballet
hr: Balet

[ctx: work_type]
en: Beijing opera
hr: Pekinška opera

[ctx: release_packaging]
en: Book
hr: Knjiga

[ctx: cover_art_type]
en: Booklet
hr: Knjižnica

[ctx: label_type]
en: Bootleg Production
hr: Bootleg proizvodnja

[ctx: release_group_primary_type]
en: Broadcast
hr: Emitiranje

[ctx: work_type]
en: Cantata
hr: Kantata

[ctx: release_packaging]
en: Cardboard/Paper Sleeve
hr: Kartonski / papirni rukav

[ctx: medium_format]
en: Cartridge
hr: Punjenje

[ctx: medium_format]
en: Cassette
hr: Kazeta

[ctx: release_packaging]
en: Cassette Case
hr: Kutija za kazete

[ctx: artist_type]
en: Character
hr: Osobina

[ctx: area_type]
en: City
hr: Grad

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Compilation
hr: Kompilacija

[ctx: area_type]
en: Country
hr: Država

[ctx: medium_format]
en: DVD-Audio
hr: DVD - Audio

[ctx: medium_format]
en: DVD-Video
hr: DVD - Video

[ctx: medium_format]
en: Digital Media
hr: Digitalni medij

[ctx: release_packaging]
en: Discbox Slider
hr: Klizač za kutiju s diskovima

[ctx: label_type]
en: Distributor
hr: Distributer

[ctx: area_type]
en: District
hr: Okrug

[ctx: medium_format]
en: DualDisc
hr: Dvostruki disk

[ctx: release_packaging]
en: Fatbox
hr: Debelakutija

[ctx: gender]
en: Female
hr: Žena

[ctx: alias_type]
en: Formal name
hr: Službeno ime

[ctx: cover_art_type]
en: Front
hr: Ispred

[ctx: release_packaging]
en: Gatefold Cover
hr: Omot s preklopom

[ctx: artist_type]
en: Group
hr: Grupa

[ctx: label_type]
en: Holding
hr: Držanje

[ctx: medium_format]
en: Hybrid SACD
hr: Hibridni SACD

[ctx: label_type]
en: Imprint
hr: Otisnuto

[ctx: place_type]
en: Indoor arena
hr: Unutarnja arena

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Interview
hr: Intervju

[ctx: release_packaging]
en: Jewel Case
hr: Omot optočen draguljima

[ctx: release_packaging]
en: Keep Case
hr: Zadrži kutiju

[ctx: alias_type]
en: Label name
hr: Ime izdavačke kuće

[ctx: medium_format]
en: LaserDisc
hr: Laserski disk

[ctx: alias_type]
en: Legal name
hr: Legalno ime

[ctx: cover_art_type]
en: Liner
hr: Glazbeni tekst na omotu

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Live
hr: Uživo

[ctx: gender]
en: Male
hr: Muško

[ctx: work_type]
en: Mass
hr: Masa

[ctx: cover_art_type]
en: Medium
hr: Umjerno

[ctx: medium_format]
en: MiniDisc
hr: Minidisk

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Mixtape/Street
hr: Mixkazeta/ Ulica

[ctx: area_type]
en: Municipality
hr: Grad

[ctx: release_packaging]
en: None
hr: Nijedan

[ctx: release_status]
en: Official
hr: Službeni

[ctx: work_type]
en: Operetta
hr: Opereta

[ctx: work_type]
en: Oratorio
hr: Oratorij

[ctx: label_type]
en: Original Production
hr: Orginalna produkcija

[ctx: artist_type]
en: Other
hr: Drugi

[ctx: cover_art_type]
en: Other
hr: Drugi

[ctx: gender]
en: Other
hr: Drugi

[ctx: medium_format]
en: Other
hr: Drugi

[ctx: place_type]
en: Other
hr: Drugi

[ctx: release_group_primary_type]
en: Other
hr: Drugi

[ctx: release_packaging]
en: Other
hr: Drugi

[ctx: instrument_type]
en: Other instrument
hr: Ostali instrumenti

[ctx: work_type]
en: Overture
hr: Uvertira

[ctx: artist_type]
en: Person
hr: Osoba

[ctx: medium_format]
en: Piano Roll
hr: Midi zapis klavira

[ctx: alias_type]
en: Place name
hr: Ime mjesta

[ctx: work_type]
en: Poem
hr: Pjesma

[ctx: label_type]
en: Production
hr: Proizvodnja

[ctx: release_status]
en: Promotion
hr: Promocija

[ctx: work_type]
en: Prose
hr: Proza

[ctx: release_status]
en: Pseudo-Release
hr: Pseudo izdanje

[ctx: label_type]
en: Publisher
hr: Izdavač

[ctx: work_type]
en: Quartet
hr: Kvartet

[ctx: medium_format]
en: Reel-to-reel
hr: Magnatska traka

[ctx: label_type]
en: Reissue Production
hr: Proizvodnja ponovnog izdanja

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Remix
hr: Remiks

[ctx: label_type]
en: Rights Society
hr: Društvo za autorska prava

[ctx: alias_type]
en: Search hint
hr: Pomoć pri pretrazi

[ctx: release_group_primary_type]
en: Single
hr: Singl

[ctx: release_packaging]
en: Slim Jewel Case
hr: Tanki omot optočen draguljima

[ctx: release_packaging]
en: Snap Case
hr: Omot koji se zatvara na pritisak

[ctx: work_type]
en: Song
hr: Pjesme

[ctx: work_type]
en: Song-cycle
hr: Ciklus pjesme

[ctx: cover_art_type]
en: Spine
hr: Kičma

[ctx: release_group_secondary_type]
en: Spokenword
hr: Govorena riječ

[ctx: place_type]
en: Stadium
hr: Stadion

[ctx: cover_art_type]
en: Sticker
hr: Naljepnica

[ctx: area_type]
en: Subdivision
hr: Potpodjela

[ctx: work_type]
en: Suite
hr: Pratnja

[ctx: work_type]
en: Symphonic poem
hr: Simfonijska pjesma

[ctx: work_type]
en: Symphony
hr: Simfonija

[ctx: cover_art_type]
en: Track
hr: zvučni zapis

[ctx: cover_art_type]
en: Tray
hr: Pladanj

[ctx: medium_format]
en: USB Flash Drive
hr: USB flash memorija

[ctx: place_type]
en: Venue
hr: Mjesto događanja

[ctx: medium_format]
en: Vinyl
hr: Vinil

[ctx: medium_format]
en: Wax Cylinder
hr: Voštani cilindar

[ctx: alias_type]
en: Work name
hr: Radno ime

[ctx: medium_format]
en: slotMusic
hr: slotGlazba

[ctx: work_type]
en: Étude
hr: Etida
