picard 2.9.1 - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: German
ar: الألمانية

en: English
ar: الإنجليزية

en: English (Canada)
ar: الإنجليزية (كندا)

en: English (United Kingdom)
ar: الإنجليزية (المملكة المتحدة)

en: Spanish
ar: الإسبانية

en: French
ar: الفرنسية

en: Italian
ar: الإيطالية

en: Norwegian Bokmål
ar: النرويجية البوكمالية

en: Swedish
ar: السويدية

en: Norwegian
ar: النرويجية
