picard 2.9.1 - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: German
ast: Alemán

en: English
ast: Inglés

en: English (Canada)
ast: Inglés (Canadá)

en: Spanish
ast: Castellán

en: Estonian
ast: Estoniu

en: Finnish
ast: Finlandés

en: French
ast: Francés

en: Italian
ast: Italianu

en: Dutch
ast: Holandés

en: Polish
ast: Polacu

en: Swedish
ast: Suecu
