picard 2.9.1 - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Stable releases only
cs: Pouze stabilní verze

en: Stable and Beta releases
cs: Stabilní a Beta verze

en: Stable, Beta and Dev releases
cs: Stabilní, Beta a vývojářské verze

en: My script
cs: Můj skript

en: Danish
cs: dánština

en: German
cs: němčina

en: Greek
cs: Řečtina

en: English
cs: angličtina

en: English (Australia)
cs: Anglicky (Austrálie)

en: English (Canada)
cs: angličtina (kanadská)

en: Spanish
cs: španělština

en: Estonian
cs: estonština

en: Finnish
cs: finština

en: French
cs: francouzština

en: French (Canada)
cs: Francouzština (Kanada)

en: Galician
cs: Galicijština

en: Hungarian
cs: maďarština

en: Italian
cs: italština

en: Lithuanian
cs: litevština

en: Dutch
cs: holandština

en: Occitan
cs: Okcitánština

en: Polish
cs: polština

en: Romanian
cs: rumunština

en: Swedish
cs: švédština

en: Abkhazian
cs: abchazština

en: Afrikaans
cs: Afrikánština

en: Syria
cs: Sýrie

en: Bashkir
cs: baškirština

en: Bulgarian
cs: Bulharština

en: Welsh
cs: velština

en: German (Switzerland)
cs: Německy (Švýcarsko)

en: Persian
cs: perština

en: Faroese
cs: Faerština

en: Hindi
cs: Hindština

en: Indonesian
cs: Indonéština

en: Kannada
cs: Kannadština

en: Latin
cs: latina

en: Low German
cs: Dolnoněmčina

en: Serbian
cs: Srbština

en: Tamil
cs: Tamilština

en: Turkmen
cs: turkmenština

en: Chinese
cs: čínština
