picard 2.9.1 - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Danish
cy: Daneg

en: German
cy: Almaeneg

en: English
cy: Saesneg

en: English (Canada)
cy: Saesneg (Canada)

en: Spanish
cy: Sbaeneg

en: Estonian
cy: Estoneg

en: Finnish
cy: Ffineg

en: French
cy: Ffrangeg

en: Italian
cy: Eidaleg

en: Dutch
cy: Iseldireg

en: Polish
cy: Pwyleg

en: Swedish
cy: Swedeg
