picard 2.9.1 - en to da translation catalogue (96 entries)

en: Arabic
da: arabisk

en: Catalan
da: Catalansk

en: Czech
da: Tjekkisk

en: Danish
da: Dansk

en: German
da: Tysk

en: Greek
da: Græsk

en: English
da: Engelsk

en: English (Australia)
da: Engelsk (Australien)

en: English (Canada)
da: Engelsk (Canada)

en: English (United Kingdom)
da: Engelsk (Storbritannien)

en: Spanish
da: Spansk

en: Estonian
da: Estisk

en: Finnish
da: Finsk

en: French
da: Fransk

en: French (Canada)
da: Fransk (Canada)

en: Galician
da: Gælisk

en: Hebrew
da: Hebraisk

en: Hungarian
da: Ungarsk

en: Icelandic
da: Islandsk

en: Italian
da: Italiensk

en: Japanese
da: Japansk

en: Korean
da: Koreansk

en: Lithuanian
da: Litauisk

en: Norwegian Bokmål
da: Norsk bokmål

en: Dutch
da: Hollandsk

en: Polish
da: Polsk

en: Portuguese
da: Portugisisk

en: Romanian
da: Rumænsk

en: Russian
da: Russisk

en: Slovak
da: Slovakisk

en: Slovenian
da: Slovensk

en: Albanian
da: Albansk

en: Swedish
da: Svensk

en: Turkish
da: Tyrkisk

en: Ukrainian
da: Ukrainsk

en: Chinese (China)
da: Kinesisk (Kina)

en: Chinese (Taiwan)
da: Kinesisk (Taiwan)

en: Amharic
da: Amharisk

en: Syria
da: Syrien

en: Assamese
da: Assamesisk

en: Azerbaijani
da: Azerbaijansk

en: Bashkir
da: Bajkirsk

en: Belarusian
da: Hviderussisk

en: Bulgarian
da: Bulgarsk

en: Tibetan
da: Tibetansk

en: Breton
da: Bretonsk

en: Bosnian
da: Bosnisk

en: Chechen
da: Tjetjensk

en: Corsican
da: Korsikansk

en: Chuvash
da: Tjuvaskisk

en: Welsh
da: Walisisk

en: Basque
da: Baskisk

en: Persian
da: Persisk

en: Faroese
da: Færøsk

en: Irish
da: Irsk

en: Hawaiian
da: Hawaiansk

en: Croatian
da: Kroatisk

en: Armenian
da: armensk

en: Indonesian
da: Indonesisk

en: Javanese
da: Javanesisk

en: Georgian
da: Georgisk

en: Kazakh
da: Kasakhisk

en: Kannada
da: Kannaresisk

en: Kashmiri
da: Kashmirsk

en: Kurdish
da: Kurdisk

en: Cornish
da: Cornisk

en: Ganda
da: Luganda

en: Lao
da: Laotisk

en: Latvian
da: Lettisk

en: Macedonian
da: Makedonsk

en: Mongolian
da: Mongolsk

en: Maltese
da: Maltesisk

en: Burmese
da: Murmesisk

en: Erzya
da: Erza

en: Nepali
da: Nepalesisk

en: Norwegian Nynorsk
da: Norsk, Nynorsk

en: Norwegian
da: Norsk

en: Quechua
da: Kechua

en: Sardinian
da: Sardinsk

en: Sicilian
da: Siciliansk

en: Somali
da: Somalisk

en: Serbian
da: Serbisk

en: Sundanese
da: Sundanesisk

en: Syriac
da: Syrisk

en: Tamil
da: Tamilsk

en: Tigrinya
da: Tigrinja

en: Tigre
da: Tigré

en: Turkmen
da: Turkmensk

en: Tsonga
da: Tonga

en: Tatar
da: Tatarisk

en: Uzbek
da: Uzbesisk

en: Vietnamese
da: Vietnamesisk

en: Volapük
da: Volapyk

en: Walloon
da: Wallonsk

en: Yiddish
da: Jiddish

en: Chinese
da: Kinesisk
