picard 2.9.1 - en to el translation catalogue (143 entries)

en: Arabic
el: Αραβική

en: Catalan
el: Καταλανικά

en: Czech
el: Τσέχικα

en: Danish
el: Δανέζικα

en: German
el: Γερμανικά

en: Greek
el: Ελληνική

en: English
el: Αγγλικά

en: English (Canada)
el: Αγγλικά (Καναδάς)

en: English (United Kingdom)
el: Αγγλικά (Ηνωμένο Βασίλειο)

en: Spanish
el: Ισπανικά

en: Estonian
el: Εσθονικά

en: Finnish
el: Φινλανδικά

en: French
el: Γαλλικά

en: Galician
el: Γαλικιανά

en: Hebrew
el: Εβραϊκή

en: Hungarian
el: Ουγγρικά

en: Icelandic
el: Ισλανδικά

en: Italian
el: Ιταλικά

en: Japanese
el: Ιαπωνική

en: Korean
el: Κορεάτικη

en: Lithuanian
el: Λιθουανικά

en: Norwegian Bokmål
el: Νορβηγικά Bokmål

en: Dutch
el: Ολλανδικά

en: Occitan
el: Οξιτανικά

en: Polish
el: Πολωνικά

en: Portuguese
el: Πορτογαλικά

en: Romanian
el: Ρουμάνικα

en: Russian
el: Ρώσικα

en: Slovak
el: Σλοβακικά

en: Slovenian
el: Σλοβενικά

en: Albanian
el: Αλβανικά

en: Swedish
el: Σουηδικά

en: Turkish
el: Τούρκικα

en: Ukrainian
el: Ουκρανικά

en: Abkhazian
el: Αμπχαζικά

en: Afrikaans
el: Αφρικάανς

en: Amharic
el: Αμχαρικά

en: Aragonese
el: Αραγκονικά

en: Syria
el: Συρία

en: Assamese
el: Ασσαμέζικα

en: Asturian
el: Αστουριανά

en: Azerbaijani
el: Αζέρικα

en: Bashkir
el: Μπασκίρ

en: Belarusian
el: Λευκωρώσικα

en: Bemba
el: Μπέμπα

en: Bulgarian
el: Βουλγαρικά

en: Bambara
el: Μπαμπάρα

en: Tibetan
el: Θιβετιανή

en: Breton
el: Βρετονικά

en: Bosnian
el: Βοσνιακά

en: Cebuano
el: Σεμπουάνο

en: Cherokee
el: Τσερόκι

en: Corsican
el: Κορσικανικά

en: Church Slavic
el: Εκκλησιαστικά σλαβονικά

en: Chuvash
el: Τσουβασικά

en: Welsh
el: Ουαλικά

en: Divehi
el: Ντιβεχί

en: Dzongkha
el: Ντζόνγκα

en: Ewe
el: Έουε

en: Esperanto
el: Εσπεράντο

en: Basque
el: Βασκικά

en: Persian
el: Περσικά

en: Filipino
el: Φιλιππινέζικα

en: Faroese
el: Φεροϊκά

en: Friulian
el: Φριουλανικά

en: Irish
el: Ιρλανδικά

en: Guarani
el: Γκουαρανί

en: Gujarati
el: Γκουτζαράτι

en: Manx
el: Μανξ

en: Hausa
el: Χάουσα

en: Hawaiian
el: Χαβανέζικα

en: Hindi
el: Χίντι

en: Croatian
el: Κροατικά

en: Armenian
el: Αρμένικη

en: Interlingua
el: Ιντερλίνγκουα

en: Indonesian
el: Ινδονησιανά

en: Igbo
el: Ίγκμπο

en: Ido
el: Ίντο

en: Inuktitut
el: Ινούκτιτουτ

en: Lojban
el: Λοτζμπάν

en: Javanese
el: Ιαβαϊκή

en: Georgian
el: Γεωργιανή

en: Kazakh
el: Καζακικά

en: Kannada
el: Κανάντα

en: Kashmiri
el: Κασμιρικά

en: Kurdish
el: Κουρδικά

en: Cornish
el: Κορνουαλικά

en: Latin
el: Λατινική

en: Luxembourgish
el: Λουξεμβουργιανά

en: Lao
el: Λαοτινή

en: Latvian
el: Λεττονικά

en: Masai
el: Μασάι

en: Malagasy
el: Μαλγασικά

en: Macedonian
el: Μακεδονικά

en: Malayalam
el: Μαλαγιάλαμ

en: Mongolian
el: Μογγολική

en: Marathi
el: Μαράθι

en: Malay
el: Μαλαισιακά

en: Maltese
el: Μαλτέζικα

en: Burmese
el: Βιρμανικά

en: Nepali
el: Νεπαλικά

en: Norwegian Nynorsk
el: Νεονορβηγικά

en: Norwegian
el: Νορβηγικά

en: Navajo
el: Ναβάχο

en: Papiamento
el: Παπιαμέντο

en: Quechua
el: Κέτσουα

en: Romansh
el: Ραιτορομανικά

en: Kinyarwanda
el: Κινιαρουάντα

en: Sanskrit
el: Σανσκριτικά

en: Yakut
el: Γιακουτικά

en: Sardinian
el: Σαρδηνιακά

en: Sicilian
el: Σικελικά

en: Sinhala
el: Σινχάλα

en: Shona
el: Σόνα

en: Somali
el: Σομαλικά

en: Serbian
el: Σέρβικα

en: Swati
el: Σουάζι

en: Sundanese
el: Σουνδανέζικα

en: Swahili
el: Σουαχίλι

en: Syriac
el: Συριακή

en: Tamil
el: Ταμίλ

en: Telugu
el: Τελούγκου

en: Tajik
el: Τατζίκ

en: Thai
el: Ταϊλανδική

en: Turkmen
el: Τουρκμενικά

en: Tswana
el: Τσουάνα

en: Tok Pisin
el: Τοκ πίσιν

en: Tsonga
el: Τσόγκα

en: Tatar
el: Ταταρικά

en: Unknown language
el: Άγνωστη γλώσσα

en: Urdu
el: Ούρντου

en: Uzbek
el: Ουζμπεκικά

en: Venda
el: Βένδα

en: Vietnamese
el: Βιετναμέζικα

en: Volapük
el: Βολαπούκ

en: Walloon
el: Βαλλονικά

en: Wolof
el: Γουόλοφ

en: Yiddish
el: Γίντις

en: Yoruba
el: Γιορούμπα

en: Chinese
el: Κινέζικα

en: Zulu
el: Ζουλού

en: Cyrillic
el: Κυριλλική

en: Hiragana
el: Χιραγκάνα
