picard 2.9.1 - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Danish
fa: دانمارکی

en: German
fa: آلمانی

en: English
fa: انگلیسی

en: English (Canada)
fa: انگلیسی (کانادا)

en: English (United Kingdom)
fa: انگلیسی (بریتانیا)

en: Spanish
fa: اسپانیایی

en: Estonian
fa: استونیایی

en: Finnish
fa: فنلاندی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Dutch
fa: هلندی

en: Polish
fa: لهستانی
