picard 2.9.1 - en to fo translation catalogue (12 entries)

en: German
fo: Týskt

en: English
fo: Enskt

en: English (Canada)
fo: Enskt (Canada)

en: English (United Kingdom)
fo: Enskt (Stórabretland)

en: Spanish
fo: Spanskt

en: Estonian
fo: Estiskt

en: Finnish
fo: Finskt

en: French
fo: Franskt

en: Italian
fo: Italskt

en: Dutch
fo: Hollendskt

en: Polish
fo: Polskt

en: Swedish
fo: Svenskt
