picard 2.9.1 - en to fy translation catalogue (9 entries)

en: German
fy: Dútsk

en: English
fy: Ingelsk

en: Spanish
fy: Spaansk

en: Finnish
fy: Finsk

en: French
fy: Frânsk

en: Italian
fy: Italjaansk

en: Dutch
fy: Nederlânsk

en: Polish
fy: Poalsk

en: Swedish
fy: Sweedsk
