picard 2.9.1 - en to gl translation catalogue (35 entries)

en: Arabic
gl: Árabe

en: Catalan
gl: Catalán

en: Czech
gl: Checo

en: Danish
gl: Danés

en: German
gl: Alemán

en: English
gl: Inglés

en: English (Australia)
gl: Inglés (Australia)

en: English (Canada)
gl: Inglés (Canadá)

en: English (United Kingdom)
gl: Inglés (Reino Unido)

en: Spanish
gl: Español

en: Estonian
gl: Estoniano

en: Finnish
gl: Finés

en: French
gl: Francés

en: French (Canada)
gl: Francés (Canadá)

en: Galician
gl: Galego

en: Hebrew
gl: Hebreo

en: Hungarian
gl: Húngaro

en: Italian
gl: Italiano

en: Korean
gl: Coreano

en: Lithuanian
gl: Lituano

en: Norwegian Bokmål
gl: Noruegués Bokmal

en: Dutch
gl: Neerlandés

en: Polish
gl: Polaco

en: Portuguese
gl: Portugués

en: Romanian
gl: Romanés

en: Russian
gl: Ruso

en: Slovak
gl: Eslovaco

en: Slovenian
gl: Esloveno

en: Swedish
gl: Sueco

en: Turkish
gl: Turco

en: Welsh
gl: Galés

en: Persian
gl: Persa

en: Kannada
gl: Canarés

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Chinese
gl: Chinés
