picard 2.9.1 - en to id translation catalogue (32 entries)

en: Arabic
id: Bahasa Arab

en: Danish
id: Bahasa Denmark

en: German
id: Bahasa Jerman

en: English
id: Bahasa Inggris

en: English (Canada)
id: Bahasa Inggris (Kanada)

en: Spanish
id: Bahasa Spanyol

en: Estonian
id: Bahasa Estonia

en: Finnish
id: Bahasa Finlandia

en: French
id: Bahasa Prancis

en: Galician
id: Galisia

en: Hungarian
id: Bahasa Hungaria

en: Italian
id: Bahasa Italia

en: Lithuanian
id: Bahasa Lituania

en: Dutch
id: Bahasa Belanda

en: Polish
id: Bahasa Polandia

en: Romanian
id: Bahasa Rumania

en: Albanian
id: Bahasa Albania

en: Swedish
id: Bahasa Swedia

en: Afrikaans
id: Bahasa Afrika

en: Aragonese
id: Arogan

en: Syria
id: Suriah

en: Assamese
id: Assam

en: Azerbaijani
id: Azerbaijan

en: Belarusian
id: Belarusia

en: Bulgarian
id: Bahasa Bulgaria

en: Bosnian
id: Bosnia

en: Persian
id: Bahasa Persia

en: Hindi
id: Bahasa India

en: Burmese
id: Birma

en: Serbian
id: Bahasa Serbia

en: Sundanese
id: Bahasa Sunda

en: Chinese
id: Bahasa Mandarin
