picard 2.9.1 - en to lt translation catalogue (112 entries)

en: Stable releases only
lt: Tik stabilios versijos

en: Stable and Beta releases
lt: Stabilios ir Beta versijos

en: Stable, Beta and Dev releases
lt: Stabilios, Beta ir Dev versijos

en: My script
lt: Mano skriptas

en: My profile
lt: Mano profilis

en: (copy)
lt: (kopijuoti)

en: Arabic
lt: Arabų k.

en: Catalan
lt: Katalonų k.

en: Czech
lt: Čekų k.

en: Danish
lt: Danų k.

en: German
lt: Vokiečių k.

en: Greek
lt: Graikų k.

en: English
lt: Anglų k.

en: English (Australia)
lt: Anglų k. (Australija)

en: English (Canada)
lt: Anglų k. (Kanada)

en: English (United Kingdom)
lt: Anglų k. (Jungtinė Karalystė)

en: Spanish
lt: Ispanų k.

en: Estonian
lt: Estų k.

en: Finnish
lt: Suomių k.

en: French
lt: Prancūzų k.

en: French (Canada)
lt: Prancūzų k. (Kanada)

en: Galician
lt: Galisų k.

en: Hebrew
lt: Hebrajų k.

en: Hungarian
lt: Vengrų k.

en: Icelandic
lt: Islandų k.

en: Italian
lt: Italų k.

en: Japanese
lt: Japonų k.

en: Korean
lt: Korėjiečių k.

en: Lithuanian
lt: Lietuvių k.

en: Malay (Malaysia)
lt: Malajų k. (Malaizija)

en: Norwegian Bokmål
lt: Norvegų k. Bukmolas

en: Dutch
lt: Olandų k.

en: Occitan
lt: Oksitanų k.

en: Polish
lt: Lenkų k.

en: Portuguese
lt: Portugalų k.

en: Portuguese (Brazil)
lt: Portugalų k. (Brazilija)

en: Romanian
lt: Rumunų k.

en: Russian
lt: Rusų k.

en: Slovak
lt: Slovakų k.

en: Slovenian
lt: Slovėnų k.

en: Albanian
lt: Albanų k.

en: Swedish
lt: Švedų k.

en: Turkish
lt: Turkų k.

en: Ukrainian
lt: Ukrainiečių k.

en: Chinese (China)
lt: Kinų k. (Kinija)

en: Chinese (Taiwan)
lt: Kinų k. (Taivanas)

en: Afar
lt: Afarų k.

en: Afar (Djibouti)
lt: Afarų k. (Džibutis)

en: Afar (Eritrea)
lt: Afarų k. (Eritrėja)

en: Afar (Eritrea) (Saho)
lt: Afarų k. (Eritrėja) (Sahai)

en: Afar (Ethiopia)
lt: Afarų k. (Etiopija)

en: Abkhazian
lt: Abchazų k.

en: Abkhazian (Georgia)
lt: Abchazų k. (Gruzija)

en: Afrikaans
lt: Afrikanų k.

en: Afrikaans (Namibia)
lt: Afrikanų k. (Namibija)

en: Afrikaans (South Africa)
lt: Afrikanų k. (Pietų Afrika)

en: Aghem
lt: Agemų k.

en: Aghem (Cameroon)
lt: Agemų k. (Kamerūnas)

en: Akan
lt: Akanų k.

en: Akan (Ghana)
lt: Akanų k. (Gana)

en: Amharic
lt: Amharų k.

en: Amharic (Ethiopia)
lt: Amharų k. (Etiopija)

en: Aragonese
lt: Aragoniečių k.

en: Aragonese (Spain)
lt: Aragoniečių k. (Ispanija)

en: Obolo
lt: Obolų k.

en: Obolo (Nigeria)
lt: Obolų k. (Nigerija)

en: Syria
lt: Sirija

en: Arabic (world)
lt: Arabų k. (pasaulinė)

en: Arabic (United Arab Emirates)
lt: Arabų k. (Jungtiniai Arabų Emyratai)

en: Arabic (Bahrain)
lt: Arabų k. (Bahreinas)

en: Arabic (Djibouti)
lt: Arabų k. (Džibutis)

en: Arabic (Algeria)
lt: Arabų k. (Alžyras)

en: Arabic (Egypt)
lt: Arabų k. (Egiptas)

en: Arabic (Western Sahara)
lt: Arabų k. (Vakarų Sachara)

en: Arabic (Eritrea)
lt: Arabų k. (Eritrėja)

en: Arabic (Israel)
lt: Arabų k. (Izraelis)

en: Arabic (Iraq)
lt: Arabų k. (Irakas)

en: Arabic (Jordan)
lt: Arabų k. (Jordanija)

en: Arabic (Comoros)
lt: Arabų k. (Komorai)

en: Arabic (Oman)
lt: Arabų k. (Omanas)

en: Arabic (Palestinian Territories)
lt: Arabų k. (Palestinos teritorijos)

en: Arabic (Saudi Arabia)
lt: Arabų k. (Saudo Arabija)

en: Azerbaijani
lt: Azerbaidžanas

en: Azerbaijani (Arabic)
lt: Azerbaidžanas (arabų k.)

en: Bashkir (Russia)
lt: Baškirų k. (Rusija)

en: Belarusian
lt: Baltarusių k.

en: Belarusian (Belarus)
lt: Baltarusių k. (Baltarusija)

en: German (Austria)
lt: Vokiečių k. (Austrija)

en: German (Belgium)
lt: Vokiečių k. (Belgija)

en: German (Switzerland)
lt: Vokiečių k. (Šveicarija)

en: German (Germany)
lt: Vokiečių k. (Vokietija)

en: German (Italy)
lt: Vokiečių k. (Italija)

en: German (Liechtenstein)
lt: Vokiečių k. (Lichtenšteinas)

en: German (Luxembourg)
lt: Vokiečių k. (Liuksemburgas)

en: English (world)
lt: Anglų k. (pasaulinė)

en: English (Europe)
lt: Anglų k. (Europa)

en: English (United Arab Emirates)
lt: Anglų k. (Jungtiniai Arabų Emyratai)

en: English (Antigua & Barbuda)
lt: Anglų k. (Antigva ir Barbuda)

en: English (Anguilla)
lt: Anglų k. (Angilija)

en: English (Sweden)
lt: Anglų k. (Švedija)

en: English (United States)
lt: Anglų k. (Jungtinės Valstijos)

en: Spanish (Chile)
lt: Ispanų k. (Čilė)

en: Spanish (Philippines)
lt: Ispanų k. (Filipinai)

en: Unknown language
lt: Nežinoma kalba

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių k.

en: Vietnamese (Vietnam)
lt: Vietnamiečių k. (Vietnamas)

en: Yiddish
lt: Jidiš

en: Yiddish (world)
lt: Jidiš (pasaulinė)

en: Cantonese
lt: Kantoniečių k.

en: Chinese
lt: Kinų

en: Zulu
lt: Zulų k.

en: Cyrillic
lt: Kirilica
