picard 2.9.1 - en to mr translation catalogue (28 entries)

en: Arabic
mr: अरेबिक

en: German
mr: जर्मन

en: English
mr: इंग्लिश

en: English (Canada)
mr: इंग्लिश (कॅनडा)

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Estonian
mr: एस्टोनियन

en: Finnish
mr: फिनिश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Italian
mr: इटालियन

en: Dutch
mr: डच

en: Polish
mr: पोलिश

en: Albanian
mr: अल्बानियन

en: Swedish
mr: स्वीडीश

en: Afar
mr: अफार

en: Abkhazian
mr: अब्खाझियन

en: Afrikaans
mr: अफ्रिकान्स

en: Akan
mr: अकान

en: Amharic
mr: अम्हारिक

en: Aragonese
mr: अर्गोनीज

en: Assamese
mr: आसामी

en: Asturian
mr: अस्तुरियन

en: Azerbaijani
mr: अझरबैजानी

en: Baluchi
mr: बलुची

en: Bambara
mr: बाम्बारा

en: Armenian
mr: अर्मेनियन

en: Lakota
mr: लाकोटा

en: Marathi
mr: मराठी

en: Zulu
mr: झुलू
