picard 2.9.1 - en to pt translation catalogue (47 entries)

en: Stable releases only
pt: Apenas lançamentos estáveis

en: Stable and Beta releases
pt: Lançamentos estáveis e beta

en: Stable, Beta and Dev releases
pt: Lançamentos estáveis, beta e desenvolvimento

en: My script
pt: Meu script

en: My profile
pt: Meu perfil

en: (copy)
pt: (copiado)

en: {title} ({count})
pt: {titulo} ({numero})

en: Arabic
pt: Árabe

en: Catalan
pt: Catalão

en: Czech
pt: Checo

en: Danish
pt: Dinamarquês

en: German
pt: Alemão

en: Greek
pt: Grego

en: English
pt: Inglês

en: English (Canada)
pt: Inglês (Canadá)

en: English (United Kingdom)
pt: Inglês (Reino Unido)

en: Spanish
pt: Espanhol

en: Estonian
pt: Estónio

en: Finnish
pt: Finlandês

en: French
pt: Francês

en: Galician
pt: Galego

en: Hebrew
pt: Hebraico

en: Hungarian
pt: Húngaro

en: Icelandic
pt: Islandês

en: Italian
pt: Italiano

en: Japanese
pt: Japonês

en: Korean
pt: Coreano

en: Lithuanian
pt: Lituano

en: Norwegian Bokmål
pt: Norueguês Bokmal

en: Dutch
pt: Holandês

en: Polish
pt: Polaco

en: Portuguese
pt: Português

en: Romanian
pt: Romeno

en: Russian
pt: Russo

en: Slovak
pt: Eslovaco

en: Slovenian
pt: Esloveno

en: Swedish
pt: Sueco

en: Turkish
pt: Turco

en: Ukrainian
pt: Ucraniano

en: Chinese (China)
pt: Chinês (China)

en: Chinese (Taiwan)
pt: Chinês (Taiwan)

en: Bulgarian
pt: Búlgaro

en: Welsh
pt: Galês

en: Persian
pt: Persa

en: Hindi
pt: Hindu

en: Serbian
pt: Sérvio

en: Chinese
pt: Chinês
