picard 2.9.1 - en to sk translation catalogue (43 entries)

en: Catalan
sk: Katalánsko

en: Czech
sk: Čeština

en: Danish
sk: Dánčina

en: German
sk: Nemčina

en: English
sk: Angličtina

en: English (Canada)
sk: Angličtina (Kanada)

en: Spanish
sk: Španielsky

en: Estonian
sk: Estónčina

en: Finnish
sk: Fínština

en: French
sk: Francúzština

en: Hebrew
sk: Hebrejsky

en: Hungarian
sk: Maďarčina

en: Icelandic
sk: islandčina

en: Italian
sk: Taliančina

en: Korean
sk: Kórejsky

en: Lithuanian
sk: Litovština

en: Dutch
sk: Holandština

en: Polish
sk: Polsky

en: Portuguese
sk: Portugalčina

en: Romanian
sk: Rumunština

en: Russian
sk: Ruština

en: Slovak
sk: Slovenčina

en: Slovenian
sk: Slovinsky

en: Albanian
sk: Albánčina

en: Swedish
sk: Švédština

en: Turkish
sk: Turecky

en: Afar
sk: Afarčina

en: Afrikaans
sk: Afrikánčina

en: Akan
sk: Akančina

en: Amharic
sk: Amharčina

en: Assamese
sk: Asámčina

en: Azerbaijani
sk: Azerbajdžančina

en: Belarusian
sk: Bieloruština

en: Bulgarian
sk: Bulharčina

en: Bosnian
sk: Bosniačtina

en: Welsh
sk: Welšsky

en: Basque
sk: Baskičtina

en: Persian
sk: Perzsky

en: Hindi
sk: Hindština

en: Armenian
sk: Arménčina

en: Kannada
sk: Kanada

en: Burmese
sk: Barmský

en: Chinese
sk: Čínsky
