picard 2.9.1 - en to sr translation catalogue (86 entries)

en: Arabic
sr: Арапско

en: Catalan
sr: Каталонски

en: Czech
sr: Чешки

en: Danish
sr: Дански

en: German
sr: Немачки

en: Greek
sr: Грчки

en: English
sr: Енглески

en: English (Canada)
sr: Енглески (Канада)

en: Spanish
sr: Шпански

en: Estonian
sr: Естонски

en: Finnish
sr: Фински

en: French
sr: Француски

en: Hebrew
sr: Хебрејски

en: Hungarian
sr: Мађарски

en: Icelandic
sr: Исландски

en: Italian
sr: Италијански

en: Japanese
sr: Јапански

en: Korean
sr: Корејски

en: Lithuanian
sr: Литвански

en: Norwegian Bokmål
sr: Књижевни норвешки

en: Dutch
sr: Холандски

en: Polish
sr: Пољски

en: Portuguese
sr: Португалски

en: Romanian
sr: Румунски

en: Russian
sr: Руски

en: Slovak
sr: Словачки

en: Slovenian
sr: Словеначки

en: Albanian
sr: Албански

en: Swedish
sr: Шведски

en: Turkish
sr: Турски

en: Ukrainian
sr: Украјински

en: Abkhazian
sr: Абхаски

en: Afrikaans
sr: Африканс

en: Aragonese
sr: Арагонски

en: Syria
sr: Сирија

en: Azerbaijani
sr: Азербејџански

en: Belarusian
sr: Белоруски

en: Bulgarian
sr: Бугарски

en: Tibetan
sr: Тибетански

en: Breton
sr: Бретонски

en: Bosnian
sr: Бошњачки

en: Chechen
sr: Чеченски

en: Cherokee
sr: Чироки

en: Church Slavic
sr: Црквенословенски

en: Welsh
sr: Велшки

en: Esperanto
sr: Есперанто

en: Basque
sr: Баскијски

en: Persian
sr: Персијски

en: Filipino
sr: Филипински

en: Faroese
sr: Фарски

en: Irish
sr: Ирски

en: Scottish Gaelic
sr: Шкотски гелски

en: Hawaiian
sr: Хавајски

en: Hindi
sr: Хинди

en: Croatian
sr: Хрватски

en: Armenian
sr: Јерменскo

en: Lojban
sr: Лојбан

en: Javanese
sr: Јавански

en: Georgian
sr: Грузијски

en: Kazakh
sr: Казашки

en: Kurdish
sr: Курдски

en: Latin
sr: Латински

en: Luxembourgish
sr: Луксембуршки

en: Latvian
sr: Летонски

en: Macedonian
sr: Македонски

en: Mongolian
sr: Монголски

en: Maltese
sr: Малтешки

en: Nepali
sr: Непалски

en: Norwegian Nynorsk
sr: Новонорвешки

en: Norwegian
sr: Норвешки

en: Navajo
sr: Навахо

en: Romansh
sr: Романш

en: Sanskrit
sr: Санскрит

en: Sicilian
sr: Сицилијански

en: Sinhala
sr: Синхала

en: Serbian
sr: Српски

en: Swahili
sr: Свахили

en: Syriac
sr: Сиријски

en: Turkmen
sr: Туркменски

en: Urdu
sr: Урду

en: Uzbek
sr: Узбечки

en: Vietnamese
sr: Вијетнамски

en: Yiddish
sr: Јидиш

en: Chinese
sr: Кинески

en: Zulu
sr: Зулу

en: Cyrillic
sr: Ћирилица
