picard 2.9.1 - en to te translation catalogue (10 entries)

en: German
te: జర్మన్

en: English
te: ఆంగ్లం

en: English (Canada)
te: ఆంగ్లం (కెనడా)

en: English (United Kingdom)
te: ఆంగ్లం(బ్రిటిష్)

en: Spanish
te: స్పానిష్

en: French
te: ఫ్రెంచ్

en: Italian
te: ఇటాలియన్

en: Dutch
te: డచ్

en: Polish
te: పోలిష్

en: Swedish
te: స్వీడిష్
