picard 2.9.1 - en to tr translation catalogue (62 entries)

en: Arabic
tr: Arapça

en: Catalan
tr: Katalanca

en: Czech
tr: Çekçe

en: Danish
tr: Danca

en: German
tr: Almanca

en: Greek
tr: Yunanca

en: English
tr: İngilizce

en: English (Canada)
tr: İngilizce (Kanada)

en: English (United Kingdom)
tr: İngilizce (İngiliz)

en: Spanish
tr: İspanyolca

en: Estonian
tr: Estonya Dili

en: Finnish
tr: Fince

en: French
tr: Fransızca

en: Galician
tr: Galiçya dili

en: Hebrew
tr: İbranice

en: Hungarian
tr: Macarca

en: Italian
tr: İtalyanca

en: Japanese
tr: Japonca

en: Korean
tr: Korece

en: Lithuanian
tr: Litvanyaca

en: Dutch
tr: Hollandaca

en: Polish
tr: Lehçe

en: Portuguese
tr: Portekizce

en: Romanian
tr: Rumence

en: Russian
tr: Rusça

en: Slovak
tr: Slovakça

en: Slovenian
tr: Slovence

en: Albanian
tr: Arnavutça

en: Swedish
tr: İsveççe

en: Turkish
tr: Türkçe

en: Ukrainian
tr: Ukraynaca

en: Abkhazian
tr: Abhazca

en: Syria
tr: Suriye

en: Azerbaijani
tr: Azerice

en: Belarusian
tr: Beyaz Rusça

en: Bulgarian
tr: Bulgarca

en: Tibetan
tr: Tibetçe

en: Bosnian
tr: Boşnakça

en: Welsh
tr: Galce

en: Basque
tr: Baskça

en: Persian
tr: Farsça

en: Filipino
tr: Filipince

en: Irish
tr: İrlandaca

en: Hindi
tr: Hintçe

en: Croatian
tr: Hırvatça

en: Armenian
tr: Ermenice

en: Indonesian
tr: Endonezce

en: Georgian
tr: Gürcüce

en: Kazakh
tr: Kazakça

en: Kurdish
tr: Kürtçe

en: Latin
tr: Latince

en: Macedonian
tr: Makedonca

en: Mongolian
tr: Moğolca

en: Norwegian
tr: Norveççe

en: Yakut
tr: Yakut Türkçesi

en: Serbian
tr: Sırpça

en: Tajik
tr: Tacikçe

en: Urdu
tr: Urduca

en: Uzbek
tr: Özbekçe

en: Vietnamese
tr: Vietnamca

en: Chinese
tr: Çince

en: Cyrillic
tr: Kiril
