picard 2.9.1 - en to uk translation catalogue (41 entries)

en: My script
uk: Власний сценарій

en: Arabic
uk: Арабська

en: Catalan
uk: Каталонська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська мова

en: German
uk: Німецька

en: English
uk: Англійська

en: English (Australia)
uk: Англійська (Австралія)

en: English (Canada)
uk: Англійська (Канада)

en: English (United Kingdom)
uk: Англійська (Велика Британія)

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Estonian
uk: Естонська

en: Finnish
uk: Фінська

en: French
uk: Французька

en: French (Canada)
uk: Французька (Канада)

en: Galician
uk: Галісійська

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Italian
uk: Італійська

en: Korean
uk: Корейська

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Dutch
uk: Голандська

en: Polish
uk: Польська

en: Portuguese
uk: Португальська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Ukrainian
uk: Украї́нська

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Persian
uk: Перська

en: Hindi
uk: Гінді

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Serbian
uk: Сербська

en: Ukrainian (Ukraine)
uk: Украї́нська (Україна)

en: Chinese
uk: Китайська
