picard 2.9.1 - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: Arabic
ca: Àrab

en: Catalan
ca: Català

en: Czech
ca: Txec

en: Danish
ca: Danès

en: German
ca: Alemany

en: English
ca: Anglès

en: English (Australia)
ca: Anglès (Austràlia)

en: English (Canada)
ca: Anglès (Canadà)

en: English (United Kingdom)
ca: Anglès (Regne Unit)

en: Spanish
ca: Espanyol

en: Estonian
ca: Estonià

en: Finnish
ca: Finès

en: French
ca: Francès

en: French (Canada)
ca: Francès (Canadà)

en: Italian
ca: Italià

en: Dutch
ca: Neerlandès

en: Polish
ca: Polonès

en: Albanian
ca: Albanès

en: Swedish
ca: Suec

en: Afar
ca: Àfar

en: Abkhazian
ca: Abkhaz

en: Akan
ca: Àkan

en: Amharic
ca: Amhàric

en: Aragonese
ca: Aragonès

en: Syria
ca: República Àrab Siriana

en: Assamese
ca: Assamès

en: Asturian
ca: Asturlleonès

en: Azerbaijani
ca: Àzeri

en: Bashkir
ca: Baixkir

en: Baluchi
ca: Balutxi

en: Belarusian
ca: Belarus

en: Bulgarian
ca: Búlgar

en: Breton
ca: Bretó

en: Bosnian
ca: Bosnià

en: Blin
ca: Bilin

en: Chechen
ca: Txetxè

en: Corsican
ca: Cors

en: Church Slavic
ca: Eslau eclesiàstic

en: Basque
ca: Basc

en: Croatian
ca: Croat

en: Armenian
ca: Armeni

en: Cornish
ca: Còrnic

en: Burmese
ca: Birmà

en: Chinese
ca: Xinès
