picard 2.9.1 - en to sl translation catalogue (61 entries)

en: Arabic
sl: arabski

en: Catalan
sl: katalonščina

en: Czech
sl: češčina

en: Danish
sl: danščina

en: German
sl: nemščina

en: Greek
sl: grščina

en: English
sl: angleščina

en: English (Canada)
sl: angleščina (Kanada)

en: English (United Kingdom)
sl: angleščina (Združeno kraljestvo)

en: Spanish
sl: španščina

en: Estonian
sl: estonščina

en: Finnish
sl: finščina

en: French
sl: francoščina

en: French (Canada)
sl: francoščina (Kanada)

en: Galician
sl: galščina

en: Hebrew
sl: hebrejščina

en: Hungarian
sl: madžarščina

en: Italian
sl: italijanščina

en: Japanese
sl: japonščina

en: Korean
sl: korejščina

en: Lithuanian
sl: litvijščina

en: Dutch
sl: nizozemščina

en: Occitan
sl: okcitanščina

en: Polish
sl: poljščina

en: Portuguese
sl: portugalščina

en: Romanian
sl: romunščina

en: Russian
sl: ruščina

en: Slovak
sl: slovaščina

en: Slovenian
sl: slovenščina

en: Albanian
sl: albanski

en: Swedish
sl: švedščina

en: Turkish
sl: turščina

en: Ukrainian
sl: ukrajinščina

en: Afar
sl: afarski

en: Abkhazian
sl: abhazijski

en: Afrikaans
sl: afrikanščina

en: Amharic
sl: amharski

en: Aragonese
sl: aragonski

en: Syria
sl: Sirija

en: Assamese
sl: asamski

en: Asturian
sl: asturijski

en: Azerbaijani
sl: azerbajdžanski

en: Baluchi
sl: belučijski

en: Belarusian
sl: beloruski

en: Bulgarian
sl: bolgarščina

en: Breton
sl: bretonščina

en: Bosnian
sl: bosanščina

en: Welsh
sl: valižanščina

en: Esperanto
sl: esperanto

en: Basque
sl: baskovski

en: Persian
sl: perzijščina

en: Faroese
sl: ferščina

en: Hindi
sl: hindijščina

en: Croatian
sl: hrvaški

en: Armenian
sl: armenski

en: Indonesian
sl: indonezijščina

en: Kannada
sl: kannadščina

en: Low German
sl: nizka nemščina

en: Serbian
sl: srbščina

en: Tamil
sl: tamilščina

en: Chinese
sl: kitajščina
