MusicBrainz - en to cy translation catalogue (11 entries)

note: iso.code:AR
en: Argentina
cy: Yr Ariannin

note: iso.code:AU
en: Australia
cy: Awstralia

note: iso.code:AT
en: Austria
cy: Awstria

note: iso.code:CU
en: Cuba
cy: Ciwba

note: iso.code:XE
en: Europe
cy: Ewrop

note: iso.code:DE
en: Germany
cy: Yr Almaen

note: iso.code:IS
en: Iceland
cy: Gwlad yr Iâ

note: iso.code:IE
en: Ireland
cy: Iwerddon

note: iso.code:UA
en: Ukraine
cy: Wcráin

note: iso.code:US
en: United States
cy: Unol Daleithiau

note: iso.code:XW
en: [Worldwide]
cy: [Bydeang]
