MusicBrainz - en to te translation catalogue (13 entries)

note: iso.code:AF
en: Afghanistan
te: అఫ్ఘనిస్తాన్

note: iso.code:AL
en: Albania
te: అల్బేనియా

note: iso.code:DZ
en: Algeria
te: అల్జీరియా

note: iso.code:AS
en: American Samoa
te: అమెరికన్ సమోవా

note: iso.code:AD
en: Andorra
te: అండోరా

note: iso.code:AO
en: Angola
te: అంగోలా

note: iso.code:AI
en: Anguilla
te: ఆంగువిలా

note: iso.code:AQ
en: Antarctica
te: అంటార్క్‍టికా

note: iso.code:AG
en: Antigua and Barbuda
te: ఆంటిగ్వా మరియు బర్బుడా

note: iso.code:AR
en: Argentina
te: అర్జెంటీనా

note: iso.code:AM
en: Armenia
te: అర్మేనియా

note: iso.code:AW
en: Aruba
te: అరూబా

note: iso.code:AU
en: Australia
te: ఆస్ట్రేలియా
