MusicBrainz - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Unmatched Files
ast: Ficheros que nun concasen

en: [loading album information]
ast: [cargando información del álbum]

en: [could not load album %s]
ast: [nun se pudo cargar l'álbum %s]

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
ast: Nun concasa pista denguna perriba del umbral pal ficheru %(filename)s

en: File '%(filename)s' identified!
ast: ¡Identificáu el ficheru %(filename)s!

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
ast: Nun concasa pista denguna pal ficheru %(filename)s

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
ast: Guetando los metadatos del ficheru %(filename)s…

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
ast: Guetando los metadatos del ficheru %(filename)s…
