MusicBrainz - en to cs translation catalogue (277 entries)

en: Unmatched Files
cs: Nerozpoznané soubory

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
cs: Album %(id)snačteno: %(artist)s- %(album)s

en: Loading album %(id)s …
cs: Načítání alba %(id)s

en: [loading album information]
cs: [načítají se informace o albu]

en: [could not load album %s]
cs: [nemohu načíst album %s]

en: Cluster %(album)s identified!
cs: Cluster %(album)s identifikován!

en: No matching releases for cluster %(album)s
cs: Nenalezena žádná shodná vydání pro cluster %(album)s

en: Looking up the metadata for cluster %(album)s…
cs: Vyhledání metadat pro cluster %(album)s…

en: Unclustered Files
cs: Soubory nepatřící do clusteru

en: Added %(count)i release to collection "%(name)s" | Added %(count)i releases to collection "%(name)s"
cs[0]: Přidáno %(count)i vydání do sbírky "%(name)s"
cs[1]: Přidána %(count)i vydání do sbírky "%(name)s"
cs[2]: Přidáno %(count)i vydání do sbírky "%(name)s"
cs[3]: Přidáno %(count)i vydání do sbírky "%(name)s"

en: Removed %(count)i release from collection "%(name)s" | Removed %(count)i releases from collection "%(name)s"
cs[0]: Odebráno %(count)i vydání ze sbírky "%(name)s"
cs[1]: Odebrána %(count)i vydání ze sbírky "%(name)s"
cs[2]: Odebráno %(count)i vydání ze sbírky "%(name)s"
cs[3]: Odebráno %(count)i vydání ze sbírky "%(name)s"

en: Error while modifying collections: %(error)s
cs: Chyba při úpravě sbírek: %(error)s

en: Error loading collections: %(error)s
cs: Chyba načtení sbírek: %(error)s

en: Various Artists file naming scheme removal
cs: Odstranění schématu pojmenování souborů s různými umělci

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    Your file naming scheme has automatically been merged with that of single artist albums.
cs: Samostatné schéma pojmenování souborů s různými umělci bylo z této verze Picard odstraněno. 
    Vaše schéma pojmenovávání souborů bylo automaticky sloučeno se schématem pro alba samotných umělců.

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    You currently do not use this option, but have a separate file naming scheme defined.
    Do you want to remove it or merge it with your file naming scheme for single artist albums?
cs: Samostatné schéma pojmenování souborů s různými umělci bylo z této verze Picard odstraněno.
    Momentálně tuto volbu nepoužíváte, ale máte definované samostatné schéma pro pojmenování souborů.
    Chcete schéma odebrat anebo ho sloučit se schématem pro alba samotných umělců?

en: Merge
cs: Sloučit

en: Remove
cs: Odstranit

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
cs: Nenalezeny žádné skladby odpovídající prahové hodnotě pro soubor '%(filename)s'

en: File '%(filename)s' identified!
cs: Soubor '%(filename)s' identifikován

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
cs: Žádné shodné skladby pro soubor '%(filename)s'

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
cs: Dohledávání metadat pro soubor %(filename)s …

en: Error
cs: Chyba

en: Info
cs: Informace

en: Unable to load plugin '%s'
cs: Nelze načíst plugin '%s'

en: Plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s" is not compatible with this version of Picard.
cs: Plugin '%(plugin)s' z '%(filename)s' není kompatibilní s touto verzí Picard.

en: Plugin "%(plugin)s" has an invalid API version string: %(error)s
cs: Plugin '%(plugin)s' má špatný string API verze: %(error)s

en: Failed loading zipped plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s"
cs: Nepodařilo se načíst zazipovaný plugin '%(plugin)s' z '%(filename)s'

en: Error loading plugins list: %(error)s
cs: Chyba při načítání seznamu pluginů: %(error)s

en: General
cs: Obecné

en: Automatically scan all new files
cs: Automaticky skenovat nové soubory

en: Ignore MBIDs when loading new files
cs: Při načítání nových souborů ignorovat MBIDy

en: Use standardized artist names
cs: Používat standardizovaná jména umělců

en: Convert Unicode punctuation characters to ASCII
cs: Převést Unicode interpunkci do ASCII

en: Use release relationships
cs: Používat vztahy vydání

en: Preferred release types
cs: Preferovaný typ vydání

en: Preferred release countries
cs: Preferované země vydání

en: Use folksonomy tags as genre
cs: Používat folksonomické tagy jako žánr

en: Enable track ratings
cs: Povolit hodnocení skladeb

en: Submit ratings to MusicBrainz
cs: Poslat hodnocení do MusicBrainz databáze

en: Tags
cs: Tagy

en: Preserve timestamps of tagged files
cs: Zachovat časová razítka otagovaných souborů

en: Clear existing tags
cs: Smazat existující tagy

en: Remove ID3 tags from FLAC files
cs: Odebrat ID3 tagy ze souborů FLAC

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
cs: Odebrat APEv2 tagy z MP3 souborů

en: ID3v2 text encoding
cs: Kódování textu v ID3v2

en: Remove APEv2 tags from AAC files
cs: Odebrat APEv2 tagy z AAC souborů

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
cs: Odebrat APEv2 tagy z AC3 souborů

en: Cover Art
cs: Obrázek alba

en: Embed cover images into tags
cs: Vkládat obrázky alb do tagů

en: Save cover images as separate files
cs: Uložit obrázky alb jako samostatné soubory

en: Delete empty directories
cs: Smazat prázdné adresáře

en: Replace non-ASCII characters
cs: Nahradit neASCII znaky

en: Scripting
cs: Skriptování

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Show text labels under icons
cs: Ukazovat popisky pod ikonami

en: Allow selection of multiple directories
cs: Povolit výběr více adresářů

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Tracks
cs: Skladby

en: Year
cs: Rok

en: Country
cs: Země

en: Format
cs: Formát

en: Label
cs: Vydavatel

en: Cat No
cs: Kat. č.

en: [no barcode]
cs: [žádný barcode]

en: [no release info]
cs: [žádné informace o vydání]

en: MusicBrainz Account
cs: Účet MusicBrainz

en: Authorization code:
cs: Autorizační kód

en: Removing album %(id)s: %(artist)s - %(album)s
cs: Odebrání alba %(id)s: %(artist)s - %(album)s

en: CD Lookup Error
cs: Chyba při vyhledávání CD

en: Error while reading CD:
    
    %s
cs: Chyba při čtení CD/DVD:
    
    %s

en: [loading recording information]
cs: [načítání informací o nahrávce]

en: [could not load recording %s]
cs: [nepodařilo se načíst nahrávku %s]

en: AcoustID lookup network error for '%(filename)s'!
cs: Chyba sítě při vyhledávání AcoustID '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup failed for '%(filename)s'!
cs: Selhalo vyhledávání AcoustID pro '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup returned no result for file '%(filename)s'
cs: Nebyl vrácen žádný výsledek vyhledávání AcoustID pro soubor '%(filename)s'

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
cs: Vyhledávání otisku pro soubor '%(filename)s' …

en: AcoustID submission finished, but not all fingerprints have been submitted
cs: Odeslání AcoustID ukončeno, ale nebyly odeslány všechny otisky.

en: AcoustID submission finished successfully
cs: Odeslání AcoustID dokončeno úspěšně

en: AcoustID submission failed permanently, maximum batch size reduced to zero
cs: Odeslání AcoustID se trvale nedaří. Maximální velikost dávky byla snížena na nulu

en: AcoustID submission failed permanently, probably too many retries
cs: Odeslání AcoustID se trvale nedaří, pravděpodobně bylo učiněno příliš mnoho pokusů

en: Submitting AcoustIDs …
cs: Odesílání AcoustID …

en: AcoustID submission failed with error '%(error)s': %(message)s
cs: Odesílání AcoustID selhalo s chybou '%(error)s': %(message)s

en: <br/>Translated to LANG by %s
cs: <br/>Přeložen do do Češtiny od %s

en: Artist
cs: Umělec

en: Date
cs: Datum

en: Catalog #s
cs: Katalogová čísla

en: Barcode
cs: Čárový kód

en: View release on MusicBrainz
cs: Zobrazit vydání na MusicBrainz serveru

en: YYYY
cs: RRRR

en: &Move tagged files here
cs: &Přesunout otagované soubory sem

en: Show &hidden files
cs: &Ukázat skryté soubory

en: Filename:
cs: Název souboru:

en: Format:
cs: Formát:

en: Size:
cs: Velikost:

en: Length:
cs: Délka:

en: Bitrate:
cs: Bitový tok:

en: Sample rate:
cs: Vzorkovací frekvence:

en: Bits per sample:
cs: Bitů na vzorek

en: Channels:
cs: Kanály:

en: Title
cs: Název

en: Length
cs: Délka

en: Album Artist
cs: Interpret alba

en: Composer
cs: Skladatel

en: Disc Subtitle
cs: Podtitul disku

en: Media
cs: Médium

en: Genre
cs: Žánr

en: Original Release Date
cs: Původní datum vydání

en: &Expand all
cs: &Rozbalit vše

en: &Collapse all
cs: &Sbalit vše

en: &Other versions
cs: &Ostatní verze

en: Loading…
cs: Načítám…

en: Collections
cs: Sbírky

en: Clusters
cs: Clustery

en: Log
cs: Záznamy

en: Unsaved Changes
cs: Neuložené změny

en: Are you sure you want to quit Picard?
cs: Určitě chcete ukončit Picard?

en: There is %d unsaved file. Closing Picard will lose all unsaved changes. | There are %d unsaved files. Closing Picard will lose all unsaved changes.
cs[0]: Je zde %d neuložený soubor. Uzavřením Picardu se ztratí všechny neuložené změny.
cs[1]: Jsou zde %d neuložené soubory. Uzavřením Picardu se ztratí všechny neuložené změny.
cs[2]: Je zde %d neuložených souborů. Uzavřením Picardu se ztratí všechny neuložené změny.
cs[3]: Je zde %d neuložených souborů. Uzavřením Picardu se ztratí všechny neuložené změny.

en: &Quit Picard
cs: U&končit Picard

en: Ready
cs: Připraven

en: Listening on port %(port)d
cs: Picard poslouchá na portu %(port)d

en: &Options…
cs: &Možnosti…

en: &Cut
cs: &Vyjmout

en: &Paste
cs: &Vložit

en: &Help…
cs: &Nápověda…

en: &About…
cs: &O programu…

en: &Donate…
cs: Přispějte

en: &Report a Bug…
cs: &Nahlásit chybu

en: &Support Forum…
cs: &Podpora - Fórum [EN]

en: &Add Files…
cs: &Přidat soubory…

en: Add files to the tagger
cs: Přidat soubory do Picard

en: Add Fold&er…
cs: Při&dat složku…

en: Add a folder to the tagger
cs: Přidat složku do Picard

en: &Save
cs: &Uložit

en: Save selected files
cs: Uložit vybrané soubory

en: E&xit
cs: &Konec

en: &Remove
cs: Odst&ranit

en: Remove selected files/albums
cs: Odstranit vybraná alba/soubory

en: Lookup in &Browser
cs: Vyhledat v &prohlížeči

en: Lookup selected item on MusicBrainz website
cs: Vyhledat vybranou položku na webu MusicBrainz

en: File &Browser
cs: Procházet sou&bory

en: &Cover Art
cs: &Obrázek alba

en: Search
cs: Hledat

en: &Scan
cs: Pro&hledat

en: Cl&uster
cs: Kl&astr

en: &Lookup
cs: Vyh&ledat

en: Ctrl+I
cs: Ctrl+D

en: &Refresh
cs: O&bnovit

en: &Rename Files
cs: &Přejmenovat soubory

en: &Move Files
cs: Přesunout otagované soubory

en: Save &Tags
cs: Uložit &tagy

en: Tags From &File Names…
cs: Tagy z &názvů souborů

en: Play the file in your default media player
cs: Přehrát soubor ve vašem výchozím přehrávači médií

en: &File
cs: &Soubor

en: &Edit
cs: Ú&pravy

en: &View
cs: Zo&brazit

en: &Options
cs: &Možnosti

en: &Tools
cs: Nás&troje

en: &Help
cs: &Nápověda

en: Track
cs: Skladba

en: All supported formats
cs: Všechny podporované formáty

en: Configuration Required
cs: Je nutná konfigurace

en: Original Value
cs: Původní hodnota

en: New Value
cs: Nová hodnota

en: Add New Tag…
cs: Přidat nový tag…

en: Show Changes First
cs: Ukázat nejdříve změny

en: Edit…
cs: Upravit…

en: Use Original Value | Use Original Values
cs[2]: Použít původní hodnotu
cs[3]: Použít původní hodnotu

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
cs: Server %s vyžaduje vaše přihlášení. Prosím zadejte vaše uživatelské jméno a heslo.

en: The proxy %s requires you to login. Please enter your username and password.
cs: Proxy %s vyžaduje Vaše přihlášení. Zadejte prosím vaše jméno a heslo.

en: The file naming format must not be empty.
cs: Musí být specifikováno schéma pojmenování souborů.

en: File Name
cs: Název souboru

en: CD Lookup
cs: Vyhledání CD

en: The following releases on MusicBrainz match the CD:
cs: Vydání obsažená v MusicBrainz a shodná s tímto CD:

en: &Cancel
cs: &Zrušit

en: Edit Tag
cs: Upravit tag

en: Edit value
cs: Upravit hodnotu

en: Add value
cs: Přidat hodnotu

en: Remove value
cs: Smazat hodnotu

en: A&rtwork
cs: O&brázek

en: Options
cs: Možnosti

en: CD-ROM device to use for lookups:
cs: CD/DVD zařízení pro identifikaci:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
cs: Výchozí CD/DVD mechanika

en: Overwrite the file if it already exists
cs: Přepsat soubor, pokud existuje

en: Use AcoustID
cs: Použít AcoustID

en: AcoustID Settings
cs: Nastavení AcoustID

en: Browse…
cs: Procházet…

en: Download…
cs: Stáhnout…

en: API key:
cs: Klíč API:

en: Get API key…
cs: Získat klíč API…

en: MusicBrainz Server
cs: MusicBrainz server

en: Server address:
cs: Adresa serveru:

en: User interface language:
cs: Jazyk uživatelského rozhraní:

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: Use advanced query syntax
cs: Použít pokročilou dotazovací syntaxi

en: Thresholds
cs: Úrovně

en: Minimal similarity for matching files to tracks:
cs: Minimální podobnost k identifikaci skladeb

en: Minimal similarity for file lookups:
cs: Minimální podobnost pro vyhledávní v souborech

en: Minimal similarity for cluster lookups:
cs: Minimální podobnost pro vyhledávní v klastrech

en: Use track relationships
cs: Používat vztahy skladeb

en: Custom Fields
cs: Vlastní pole

en: Default
cs: Výchozí

en: Web Proxy
cs: Webová proxy

en: Username:
cs: Uživatelské jméno:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Name
cs: Název

en: Version
cs: Verze

en: Install plugin…
cs: Nainstalovat zásuvný modul…

en: Open plugin folder
cs: Otevřít složku se zásuvnými moduly

en: Details
cs: Podrobnosti

en: Picard saves the ratings together with an e-mail address identifying the user who did the rating. That way different ratings for different users can be stored in the files. Please specify the e-mail you want to use to save your ratings.
cs: Picard ukládá hodnocení spolu s e-mailovou adresou, která identifikuje hodnotícího uživatele. Tímto způsobem je možné do souboru uložit různá hodnocení pro různé uživatele. Prosím uveďte e-mailovou adresu, kterou chcete použít pro ukládání hodnocení.

en: Rename files when saving
cs: Přejmenovat soubory při ukládání

en: Write tags to files
cs: Zapsat tagy do souborů

en: ID3v2 Version
cs: ID3v2 verze

en: Also include ID3v1 tags in the files
cs: Vkládat do souborů také tagy ID3v1

en: Authentication required
cs: Je vyžadována autentizace

en: Only use images of the following size:
cs: Používat pouze obrázky těchto rozměrů:

en: Download only approved images
cs: Stahovat pouze schválené obrázky.

en: Convert File Names to Tags
cs: Převést názvy souborů do tagů

en: Replace underscores with spaces
cs: Nahradit podtržítka mezerami

en: &Preview
cs: Ná&hled

en: Genres
cs: Žánry

en: System default
cs: Výchozí jazyk systému

en: Language changed
cs: Jazyk změněn

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
cs: Změnili jste jazyk rozhraní. Změna se projeví po restartu aplikace Picar.

en: Scan
cs: Prohledat

en: Save
cs: Uložit

en: Value
cs: Hodnota

en: Matching
cs: Porovnávání

en: License
cs: Licence

en: Ratings
cs: Hodnocení

en: Preferred Releases
cs: Preferované vydání

en: Reset all
cs: Resetovat vše

en: The location to move files to must not be empty.
cs: Musí být specifikéván cíl pro přesunu souborů.

en: Script Error
cs: Chyba skriptu

en: Language
cs: Jazyk

en: Release
cs: Vydání

en: AcoustID Fingerprint
cs: Otisk AcoustID

en: Album Artist Sort Order
cs: Seřazování podle umělce alba

en: Album Sort Order
cs: Seřazování podle alba

en: Arranger
cs: Aranžér

en: Artist Sort Order
cs: Seřazování podle umělce

en: Catalog Number
cs: Katalogové číslo

en: Comment
cs: Komentář

en: Conductor
cs: Dirigent

en: Disc Id
cs: Id disku

en: Disc Number
cs: Číslo disku

en: DJ-Mixer
cs: Mixoval DJ

en: Encoded By
cs: Enkódováno

en: Engineer
cs: Zvukový inženýr

en: Grouping
cs: Seskupování

en: Record Label
cs: Nahrávací společnost

en: Lyricist
cs: Textař

en: Lyrics
cs: Text skladby

en: Mixer
cs: Mixér

en: Mood
cs: Nálada

en: MusicBrainz Release Artist Id
cs: MusicBrainz Id umělce vydání

en: MusicBrainz Release Id
cs: MusicBrainz Id vydání

en: MusicBrainz Artist Id
cs: MusicBrainz Id umělce

en: MusicBrainz Disc Id
cs: MusicBrainz Id disku

en: MusicIP Fingerprint
cs: Otisk MusicIP

en: Performer
cs: Interpret

en: Producer
cs: Producent

en: Rating
cs: Hodnocení

en: Release Country
cs: Země vydání

en: Release Status
cs: Stav vydání

en: Release Type
cs: Typ vydání

en: Remixer
cs: Remixér

en: Script
cs: Písmo

en: Subtitle
cs: Podtitul

en: Title Sort Order
cs: Seřazování podle názvu skladby

en: Total Discs
cs: Počet disků

en: Total Tracks
cs: Celkem skladeb

en: Track Number
cs: Číslo skladby

en: Web Browser Error
cs: Chyba webového prohlížeče

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
cs: Chyba během spouštění webového prohlížeče:
    
    %s
