MusicBrainz - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Unmatched Files
eo: Malparigitaj dosieroj

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
eo: Albumo%(id)sŝarĝita: %(artist)s - %(album)s

en: Merge
eo: Kunfandiĝi

en: Remove
eo: Forigi

en: Error
eo: Eraro

en: Tags
eo: Markoj

en: Scripting
eo: Skriptado

en: User Interface
eo: Uzanto-interfaco

en: Advanced
eo: Altnivele

en: Label
eo: Etikedo

en: Date
eo: Dato

en: Show more details
eo: Montri pli da detalojn

en: Show more details…
eo: Montri pli da detalojn…

en: Title
eo: Titolo

en: Loading…
eo: Ŝargante…

en: Version
eo: Versio

en: Title:
eo: Titolo:

en: None
eo: Neniu

en: Language changed
eo: Ŝanĝis lingvon

en: Script Error
eo: Skript-eraro

en: Grouping
eo: Grupado
