MusicBrainz - en to et translation catalogue (669 entries)

en: Unmatched Files
et: Vasteta failid

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
et: Album "%(id)s" laaditud: %(artist)s - %(album)s

en: Loading album %(id)s …
et: Albumi "%(id)s" laadimine…

en: [loading album information]
et: [albumi teabe laadimine…]

en: [could not load album %s]
et: [albumi "%s" laadimine polnud võimalik]

en: Cluster %(album)s identified!
et: Rühm "%(album)s" tuvastatud!

en: No matching releases for cluster %(album)s
et: Rühmale "%(album)s" vastavaid väljalaskeid pole

en: Looking up the metadata for cluster %(album)s…
et: Metaandmete otsimine rühmale "%(album)s"…

en: Unclustered Files
et: Rühmitamata failid

en: Added %(count)i release to collection "%(name)s" | Added %(count)i releases to collection "%(name)s"
et[0]: Kogusse "%(name)s" lisati %(count)i väljalase
et[1]: Kogusse "%(name)s" lisati %(count)i väljalaset

en: Removed %(count)i release from collection "%(name)s" | Removed %(count)i releases from collection "%(name)s"
et[0]: Kogust "%(name)s" eemaldati %(count)i väljalase
et[1]: Kogust "%(name)s" eemaldati %(count)i väljalaset

en: Error while modifying collections: %(error)s
et: Viga kogude muutmisel: %(error)s

en: Error loading collections: %(error)s
et: Viga kogude laadimisel: %(error)s

en: Various Artists file naming scheme removal
et: Mitme esitaja failinimeskeemi eemaldamine

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    Your file naming scheme has automatically been merged with that of single artist albums.
et: Eraldi failinimeskeem mitme esitajaga albumite jaoks on selles Picardi versioonis eemaldatud.
    See ühendati automaatselt tavalise failinimeskeemiga.

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    You currently do not use this option, but have a separate file naming scheme defined.
    Do you want to remove it or merge it with your file naming scheme for single artist albums?
et: Eraldi failinimeskeem mitme esitajaga albumite jaoks on selles Picardi versioonis eemaldatud.
    See võimalus polnud viimati sisse lülitatud, kuid skeem oli määratud.
    Kas soovid selle eemaldada või ühendada tavalise failinimeskeemiga?

en: Merge
et: Ühenda

en: Remove
et: Eemalda

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
et: Failile "%(filename)s" üle seatud läve vastavaid lugusid pole

en: File '%(filename)s' identified!
et: Fail "%(filename)s" tuvastatud!

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
et: Failile "%(filename)s" vastavaid lugusid pole

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
et: Metaandmete otsimine failile "%(filename)s"…

en: Error
et: Viga

en: Unable to load plugin '%s'
et: Plugina "%s" laadimine nurjus

en: Plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s" is not compatible with this version of Picard.
et: Plugin "%(plugin)s" (%(filename)s) ei ühildu Picardi praeguse versiooniga.

en: Plugin "%(plugin)s" has an invalid API version string: %(error)s
et: Pluginal "%(plugin)s" on vigane API versioonistring: %(error)s

en: Failed loading zipped plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s"
et: Pakitud plugina "%(plugin)s" laadimine asukohast "%(filename)s" nurjus

en: Error loading plugins list: %(error)s
et: Viga pluginaloendi laadimisel: %(error)s

en: General
et: Üldine

en: Automatically scan all new files
et: Kõik uued failid skaneeritakse automaatselt

en: Ignore MBIDs when loading new files
et: Uute failide laadimisel eiratakse MBID-sid

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Use standardized artist names
et: Kasutatakse standardiseeritud esitajanimesid

en: Use standardized instrument and vocal credits
et: Kasutatakse standardiseeritud instrumendi- ja hääleteavet

en: Convert Unicode punctuation characters to ASCII
et: Unicode'i kirjavahemärgid teisendatakse ASCII-sse

en: Use release relationships
et: Kasutatakse väljalasete seoseid

en: Preferred release types
et: Eelistatud väljalasketüübid

en: Preferred release countries
et: Eelistatud väljalaskemaad

en: Use genres from MusicBrainz
et: Kasutatakse MusicBrainzis määratud muusikastiile

en: Use only my genres
et: Kasutatakse ainult minu stiile

en: Use folksonomy tags as genre
et: Stiilina kasutatakse folksonoomia-märgendeid

en: Enable track ratings
et: Lubatakse lugude hindamine

en: Submit ratings to MusicBrainz
et: Hinded edastatakse MusicBrainzi

en: Tags
et: Sildid

en: Preserve timestamps of tagged files
et: Sildistatud failide ajatemplid säilitatakse

en: Clear existing tags
et: Eemaldatakse olemasolevad sildid

en: Remove ID3 tags from FLAC files
et: FLAC-failidest eemaldatakse ID3-sildid

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
et: MP3-failidest eemaldatakse APEv2-sildid

en: ID3v2 text encoding
et: ID3v2 teksti kodeering

en: Save iTunes compatible grouping and work
et: Salvestatakse iTunes'iga ühilduv rühmitus- ja teoseteave

en: Remove APEv2 tags from AAC files
et: AAC-failidest eemaldatakse APEv2-sildid

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
et: AC3-failidest eemaldatakse APEv2-sildid

en: Remove existing RIFF INFO tags from WAVE files
et: WAVE-failidest eemaldatakse olemasolevad RIFF INFO sildid

en: Cover Art
et: Kaanepilt

en: Embed cover images into tags
et: Kaanepildid lisatakse siltidesse

en: Save cover images as separate files
et: Kaanepildid salvestatakse eraldi failidena

en: File Naming
et: Failinimed

en: Delete empty directories
et: Tühjad kataloogid kustutatakse

en: Replace non-ASCII characters
et: Asendatakse ASCII-välised märgid

en: Windows compatibility
et: Windowsi-ühilduvus

en: Scripting
et: Skriptimine

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: Show text labels under icons
et: Tekst ikoonide all

en: Allow selection of multiple directories
et: Mitme kataloogi valimise võimalus

en: Use builtin search rather than looking in browser
et: Brauseris otsimise asemel eelistatakse sisseehitatud otsingut

en: Show a quit confirmation dialog for unsaved changes
et: Salvestamata muudatuste korral küsitakse sulgemise kinnitust

en: Advanced
et: Muud

en: Ignore hidden files
et: Eiratakse peidetud faile

en: Include sub-folders when adding files from folder
et: Kataloogi kaupa failide lisamisel kaasatakse ka alamkataloogid

en: Listen only on localhost
et: Kuulatakse ainult "localhost'il"

en: Tracks
et: Lood

en: Year
et: Aasta

en: Country
et: Maa

en: Format
et: Formaat

en: Label
et: Plaadifirma

en: Cat No
et: Kat-nr

en: [no barcode]
et: [vöötkood puudub]

en: [no release info]
et: [väljalaskeinfo puudub]

en: MusicBrainz Account
et: MusicBrainzi konto

en: Authorization code:
et: Autoriseerimiskood:

en: Removing album %(id)s: %(artist)s - %(album)s
et: Albumi "%(id)s" (%(artist)s - %(album)s) eemaldamine

en: CD Lookup Error
et: Viga CD päringul

en: Error while reading CD:
    
    %s
et: Viga CD lugemisel:
    
    %s

en: Error line %(lineno)d: %(error)s
et: Viga real %(lineno)d: %(error)s

en: [loading recording information]
et: [salvestise teabe laadimine…]

en: [could not load recording %s]
et: [salvestise "%s" laadimine polnud võimalik]

en: AcoustID lookup network error for '%(filename)s'!
et: Faili "%(filename)s" AcoustID päringul ilmnes võrguviga.

en: AcoustID lookup failed for '%(filename)s'!
et: Faili "%(filename)s" AcoustID päring nurjus.

en: AcoustID lookup returned no result for file '%(filename)s'
et: Faili "%(filename)s" AcoustID päringule ei saadud vastust.

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
et: Faili "%(filename)s" sõrmejälje otsimine…

en: Submitting AcoustIDs …
et: AcoustID-de edastamine…

en: AcoustID submission failed with error '%(error)s': %(message)s
et: AcoustID edastamine nurjus veateatega "%(error)s": %(message)s

en: Cover art of type '%(type)s' downloaded for %(albumid)s from %(host)s
et: Albumi "%(albumid)s" kaanepilt (%(type)s) alla laaditud saidilt "%(host)s"

en: Downloading cover art of type '%(type)s' for %(albumid)s from %(host)s …
et: Albumi "%(albumid)s" kaanepildi (%(type)s) allalaadimine saidilt "%(host)s"…

en: Unknown
et: Teadmata

en: Full size
et: Täissuurus

en: Cover Art Archive
et: Kaanepildiarhiiv

en: Local Files
et: Kohalikud failid

en: `$if(if,then,else)`
    
    If `if` is not empty, it returns `then`, otherwise it returns `else`.
et: `$if(tingimus,siis,muidu)`
    
    Kui `tingimus` pole tühi, tagastab `siis`, muul juhul tagastab `muidu`.

en: `$if2(a1,a2,a3,…)`
    
    Returns first non empty argument.
et: `$if2(a1,a2,a3,…)`
    
    Tagastab esimese mittetühja argumendi.

en: `$noop(…)`
    
    Does nothing (useful for comments or disabling a block of code).
et: `$noop(…)`
    
    Ei tee midagi (kasulik kommentaaride lisamiseks või koodiploki väljalülitamiseks).

en: `$left(text,number)`
    
    Returns the first `number` characters from `text`.
et: `$left(tekst,arv)`
    
    Tagastab `teksti` esimesed `arv` märki.

en: `$right(text,number)`
    
    Returns the last `number` characters from `text`.
et: `$right(tekst,arv)`
    
    Tagastab `teksti` viimased `arv` märki.

en: `$lower(text)`
    
    Returns `text` in lower case.
et: `$lower(tekst)`
    
    Tagastab `teksti` väiketähtedega.

en: `$upper(text)`
    
    Returns `text` in upper case.
et: `$upper(tekst)`
    
    Tagastab `teksti` suurtähtedega.

en: `$replace(text,search,replace)`
    
    Replaces occurrences of `search` in `text` with value of `replace` and returns the resulting string.
et: `$replace(tekst,otsitav,asendus)`
    
    Asendab `tekstis` `otsitava` esinemiskorrad `asendusega` ja tagastab saadud stringi.

en: `$in(x,y)`
    
    Returns true, if `x` contains `y`.
et: `$in(x,y)`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui `x` sisaldab `y-it`.

en: `$num(number,length)`
    
    Returns `number` formatted to `length` digits (maximum 20).
et: `$num(arv,pikkus)`
    
    Tagastab `arvu`, millele on lisatud piisavalt algusnulle, et saavutada `pikkus` (max 20).

en: `$delete(name)`
    
    Unsets the variable `name` and marks the tag for deletion.
    This is similar to `$unset(name)` but also marks the tag for deletion. E.g.
        running `$delete(genre)` will actually remove the genre tag from a file when
        saving.
    
    _Since Picard 2.1_
et: `$delete(muutuja)`
    
    Unustab `muutuja` ja märgib vastava sildi kustutamiseks.
    See on sarnane funktsioonile `$unset(muutuja)`, aga lisaks kustutab asjakohase sildi failist.
        Nt `$delete(genre)` eemaldab faili salvestamisel failist stiilisildi.
    
    _Alates Picard 2.1-st_

en: `$get(name)`
    
    Returns the variable `name` (equivalent to `%name%`).
et: `$get(muutuja)`
    
    Tagastab `muutuja` (sama nagu `%muutuja%`).

en: `$not(x)`
    
    Returns true if `x` is empty.
et: `$not(x)`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui `x` on tühi.

en: `$eq(x,y)`
    
    Returns true if `x` equals `y`.
et: `$eq(x,y)`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui `x` on võrdne `y-ga`.

en: `$ne(x,y)`
    
    Returns true if `x` does not equal `y`.
et: `$ne(x,y)`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui `x` ei ole võrdne `y-ga`.

en: `$len(text)`
    
    Returns the number of characters in `text`.
et: `$len(tekst)`
    
    Tagastab märkide arvu `tekstis`.

en: `$startswith(text,prefix)`
    
    Returns true if `text` starts with `prefix`.
    
    _Since Picard 1.4_
et: `$startswith(tekst,prefiks)`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui `tekst` algab `prefiksiga`.
    
    _Alates Picard 1.4-st_

en: `$endswith(text,suffix)`
    
    Returns true if `text` ends with `suffix`.
    
    _Since Picard 1.4_
et: `$endswith(tekst,sufiks)`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui `tekst` lõpeb `sufiksiga`.
    
    _Alates Picard 1.4-st_

en: `$truncate(text,length)`
    
    Truncate `text` to `length`.
    
    _Since Picard 0.12_
et: `$truncate(tekst,pikkus)`
    
    Kärbib `teksti` määratud arvu märkide `pikkuseks`.
    
    _Alates Picard 0.12-st_

en: `$is_audio()`
    
    Returns true, if the file processed is an audio file.
    
    _Since Picard 2.2_
et: `$is_audio()`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui töödeldav fail on audiofail.
    
    _Alates Picard 2.2-st_

en: `$is_video()`
    
    Returns true, if the file processed is an video file.
    
    _Since Picard 2.2_
et: `$is_video()`
    
    Tagastab tõese väärtuse, kui töödeldav fail on videofail.
    
    _Alates Picard 2.2-st_

en: `$find(haystack,needle)`
    
    Finds the location of one string within another.
        Returns the index of the first occurrence of `needle` in `haystack`, or "" if `needle` was not found.
    
    _Since Picard 2.3_
    
    Note that prior to Picard 2.3.2 `$find` returned "-1" if `needle` was not found.
et: `$find(heinakuhi,nõel)`
    
    Leiab ühe stringi asukoha teise sees.
        Tagastab `nõela` esimese esinemiskoha indeksi `heinakuhjas` või "" kui `nõela` ei leita.
    
    _Alates Picard 2.3-st_
    
    Pane tähele, et enne Picardi versiooni 2.3.2 tagastas `$find` "-1" kui `nõela` ei leitud.

en: <br/>Translated to LANG by %s
et: <br/>Eesti keelde tõlkinud %s

en: Icons made by Sambhav Kothari <sambhavs.email@gmail.com> and <a href="http://www.flaticon.com/authors/madebyoliver">Madebyoliver</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/pixel-buddha">Pixel Buddha</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/nikita-golubev">Nikita Golubev</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/maxim-basinski">Maxim Basinski</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/smashicons">Smashicons</a> from <a href="https://www.flaticon.com">www.flaticon.com</a>
et: Ikoonid teinud Sambhav Kothari <sambhavs.email@gmail.com> ning <a href="https://www.flaticon.com">www.flaticon.com</a>-i kasutajad <a href="https://www.flaticon.com/authors/madebyoliver">Madebyoliver</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/pixel-buddha">Pixel Buddha</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/nikita-golubev">Nikita Golubev</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/maxim-basinski">Maxim Basinski</a> ja <a href="https://www.flaticon.com/authors/smashicons">Smashicons</a>

en: Version %(version)s
et: Versioon %(version)s

en: Supported formats
et: Toetatud vormingud

en: Please donate
et: Palun anneta

en: Thank you for using Picard. Picard relies on the MusicBrainz database, which is operated by the MetaBrainz Foundation with the help of thousands of volunteers. If you like this application please consider donating to the MetaBrainz Foundation to keep the service running.
et: Aitäh, et kasutad Picardi. Picard sõltub MusicBrainzi andmebaasist, mida haldab MetaBrainz Foundation tuhandete vabatahtlike abiga. Kui sulle see rakendus meeldib, kaalu palun teenuse tööshoidmiseks MetaBrainz Foundationile annetamist.

en: Donate now!
et: Tänuavaldused

en: Credits
et: Tänuavaldused

en: Copyright © %(copyright_years)s %(authors_credits)s and others
et: Autoriõigus © %(copyright_years)s %(authors_credits)s ja teised

en: Official website
et: Ametlik veebisait

en: Cover art types
et: Kaanepilditüübid

en: Please select the contents of the image type 'Include' and 'Exclude' lists.
et: Vali kaasatavad ja välistatavad pildisisu tüübid.

en: Include types list
et: Kaasatavad tüübid

en: Exclude types list
et: Välistatud tüübid

en: CAA images with an image type found in the 'Include' list will be downloaded and used UNLESS they also have an image type found in the 'Exclude' list. Images with types found in the 'Exclude' list will NEVER be used. Image types not appearing in the 'Include' or 'Exclude' lists will not be considered when determining whether or not to download and use a CAA image.
et: Kaanepildiarhiivist laaditakse kasutamiseks alla kaasamisloendisse lisatud tüüpi pildid, välja arvatud siis, kui sama pilt sisaldab ka mõnda välistusloendis leiduvat tüüpi. Välistusloendi pilditüüpe ei kasutata kunagi. Pilditüüpe, mida ei leidu ei kaasamis- ega välistusloendis, piltide allalaadimise ja kasutamise otsustamisel ei arvestata.

en: I&nclude all
et: Kaasa kõik

en: E&xclude all
et: Välista kõik

en: C&lear all
et: Puhasta kõik

en: Restore &Defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Artist
et: Esitaja

en: Date
et: Kuupäev

en: Labels
et: Plaadifirmad

en: Catalog #s
et: Katalooginumbrid

en: Barcode
et: Vöötkood

en: Disambiguation
et: Täpsustus

en: Refresh List
et: Värskenda loendit

en: %(name)s (%(count)i release) | %(name)s (%(count)i releases)
et[0]: %(name)s (%(count)i väljalase)
et[1]: %(name)s (%(count)i väljalaset)

en: Errored entity
et: Vigane olem

en: Pending entity
et: Ootel olem

en: Saved entity
et: Salvestatud olem

en: Log view text (debug)
et: Logivaate tekst, silumisteave

en: Log view text (error)
et: Logivaate tekst, viga

en: Log view text (info)
et: Logivaate tekst, teave

en: Log view text (warning)
et: Logivaate tekst, hoiatus

en: Tag added
et: Lisatav silt

en: Tag changed
et: Muudetav silt

en: Tag removed
et: Eemaldatav silt

en: View release on MusicBrainz
et: Vaata väljalaset MusicBrainzis

en: Common images on all tracks
et: Ühised pildid kõiki lugude jaoks

en: Tracks contain different images
et: Lugudel on erinevad pildid

en: Show more details
et: Näita täpsemalt

en: New Cover Art
et: Uus kaanepilt

en: Original Cover Art
et: Algne kaanepilt

en: Show more details…
et: Näita täpsemalt…

en: Keep original cover art
et: Säilita algne kaanepilt

en: YYYY-MM-DD
et: AAAA-KK-PP

en: YYYY
et: AAAA

en: &Move tagged files here
et: &Liiguta sildistatud failid siia

en: Show &hidden files
et: Näita &peidetud faile

en: &Set as starting directory
et: Määra algkataloogiks

en: Existing Cover
et: Olemasolev kaanepilt

en: Type
et: Tüüp

en: New Cover
et: Uus kaanepilt

en: Cover
et: Kaanepilt

en: Double-click to open in external viewer
    Temporary file: %(tempfile)s
    Source: %(sourcefile)s
et: Välises vaatajas avamiseks tee topeltklõps
    Ajutine fail: %(tempfile)s
    Allikas: %(sourcefile)s

en: Filename:
et: Failinimi:

en: Format:
et: Vorming:

en: Size:
et: Suurus:

en: Length:
et: Pikkus:

en: Bitrate:
et: Bitikiirus:

en: Sample rate:
et: Diskreetimissagedus:

en: Bits per sample:
et: Diskreedisuurus:

en: Channels:
et: Kanaleid:

en: Artist:
et: Esitaja:

en: Disc %d
et: %d. plaat

en: Tracklist:
et: Lugude nimekiri:

en: Album Info
et: Albumi teave

en: Track Info
et: Loo info

en: %i file in this track | %i files in this track
et[0]: Sellele loole on omistatud %i fail
et[1]: Sellele loole on omistatud %i faili

en: Cluster Info
et: Rühma teave

en: Files
et: Failid

en: Albums
et: Albumid

en: Pending files
et: Ootel failid

en: Pending requests
et: Ootel päringud

en: Title
et: Pealkiri

en: Length
et: Pikkus

en: Album Artist
et: Albumi esitaja

en: Composer
et: Helilooja

en: Disc Subtitle
et: Plaadi alapealkiri

en: Track No.
et: Loo nr

en: Disc No.
et: Plaadi nr

en: Catalog No.
et: Katalooginumber

en: Media
et: Andmekandja

en: Genre
et: Stiil

en: Fingerprint status
et: Sõrmejälje olek

en: Original Release Date
et: Algne väljalaskekuupäev

en: Bad match
et: Ebatäpne vaste

en: Poor match
et: Kehv vaste

en: Ok match
et: Rahuldav vaste

en: Good match
et: Hea vaste

en: Great match
et: Väga hea vaste

en: Excellent match
et: Täpne vaste

en: Restore default columns
et: Taasta algsed veerud

en: &Expand all
et: La&ienda kõik

en: &Collapse all
et: A&henda kõik

en: Select &all
et: V&ali kõik

en: &Other versions
et: &Teised versioonid

en: Loading…
et: Laadimine…

en: &Other versions (%d)
et: &Teised versioonid (%d)

en: Collections
et: Kogud

en: P&lugins
et: Pluginad

en: &Run scripts
et: &Käivita skript

en: file view
et: failivaade

en: Contains unmatched files and clusters
et: Sisaldab vasteteta faile ja rühmi

en: Clusters
et: Rühmad

en: album view
et: albumivaade

en: Contains albums and matched files
et: Sisaldab albumeid ja vastetega faile

en: Album modified and complete
et: Albumit on muudetud ja see on terviklik

en: Album unchanged and complete
et: Albumit pole muudetud ja see on terviklik

en: Album modified
et: Albumit on muudetud

en: Album unchanged
et: Albumit pole muudetud

en: Track saved
et: Lugu salvestatud

en: Pending
et: Ootel

en: Fingerprint has already been submitted
et: Sõrmejälg on juba edastatud

en: Unsubmitted fingerprint
et: Edastamata sõrmejälg

en: No fingerprint was calculated for this file, use "Scan" or "Generate AcoustID Fingerprints" to calculate the fingerprint.
et: Selle faili audiosõrmejälge pole arvutatud. Sõrmejälje loomiseks vali menüüst "Skaneeri" või "Genereeri AcoustID-sõrmejäljed".

en: Log
et: Logi

en: Verbosity
et: Jutukus

en: String to highlight
et: Otsing

en: Highlight
et: Tõsta esile

en: Clear Highlight
et: Eemalda esiletõst

en: Clear Log
et: Tühjenda logi

en: Save As…
et: Salvesta kui…

en: Save Log View to File
et: Logi salvestamine

en: File already exists, do you really want to save to this file?
et: Selle nimega fail on juba olemas, kas kirjutada see üle?

en: Failed to save Log View to file
et: Logifaili salvestamine nurjus

en: Something prevented data to be written to '%s'
et: Millegipärast ei õnnestunud kirjutada andmeid faili "%s"

en: Are you sure you want to clear the log?
et: Kas soovid kindlasti logi tühjendada?

en: Activity History
et: Toiminguajalugu

en: Unsaved Changes
et: Salvestamata muudatused

en: Are you sure you want to quit Picard?
et: Kas soovid kindlasti Picardi sulgeda?

en: There is %d unsaved file. Closing Picard will lose all unsaved changes. | There are %d unsaved files. Closing Picard will lose all unsaved changes.
et[0]: %d fail on salvestamata. Picardi sulgemisega kaotad salvestamata muudatused.
et[1]: %d faili on salvestamata. Picardi sulgemisega kaotad salvestamata muudatused.

en: &Quit Picard
et: Sulge Picard

en: Ready
et: Valmis

en: Picard listens on this port to integrate with your browser. When you "Search" or "Open in Browser" from Picard, clicking the "Tagger" button on the web page loads the release into Picard.
et: Picard kuulab seda porti veebilehitsejaga suhtlemiseks. Kui klõpsad Picardis "Otsi" või "Ava veebilehitsejas", siis saad pärast klõpsata veebilehel nuppu "Sildistaja" ("Tagger"), et vastav väljalase Picardi laadida.

en: Listening on port %(port)d
et: Kuulatav port: %(port)d

en: You need to configure your AcoustID API key before you can submit fingerprints.
et: Enne, kui saad sõrmejälgi edastada, pead seadistama oma AcoustID API võtme.

en: &Options…
et: &Seadistamine…

en: &Cut
et: &Lõika

en: &Paste
et: &Aseta

en: &Help…
et: &Abi…

en: &About…
et: &Programmist…

en: &Donate…
et: A&nneta…

en: &Report a Bug…
et: &Saada vearaport…

en: &Support Forum…
et: &Kasutajatoe foorum…

en: &Add Files…
et: Lisa &faile…

en: Add files to the tagger
et: Failide lisamine sildistamiseks

en: Add Fold&er…
et: Lisa &kataloog…

en: Add a folder to the tagger
et: Kataloogi lisamine sildistamiseks

en: Close Window
et: Sulge aken

en: &Save
et: &Salvesta

en: Save selected files
et: Valitud failide salvestamine

en: S&ubmit AcoustIDs
et: Edasta A&coustID-d

en: Submit acoustic fingerprints
et: Audiosõrmejälgede edastamine

en: E&xit
et: &Välju

en: &Remove
et: &Eemalda

en: Remove selected files/albums
et: Valitud failide/albumite eemaldamine

en: Lookup in &Browser
et: Kuva &brauseris

en: Lookup selected item on MusicBrainz website
et: Valiku kuvamine MusicBrainzi veebilehel

en: Search for similar albums…
et: Otsi sarnaseid albumeid…

en: View similar releases and optionally choose a different release
et: Sarnaste väljalasete kuvamine või teise väljalaske valimine

en: Search for similar tracks…
et: Otsi sarnaseid lugusid…

en: View similar tracks and optionally choose a different release
et: Sarnaste lugude kuvamine või teise väljalaske valimine

en: File &Browser
et: &Failisirvija

en: &Cover Art
et: &Kaanepilt

en: &Actions
et: &Toimingud

en: Search
et: &Otsing

en: Lookup &CD…
et: &CD päring…

en: Lookup the details of the CD in your drive
et: CD-seadmes oleva plaadi andmete otsimine

en: &Scan
et: Ska&neeri

en: Use AcoustID audio fingerprint to identify the files by the actual music, even if they have no metadata
et: AcoustID-sõrmejälgede abil failide tuvastamine tegeliku helisisu järgi, isegi kui neil hetkel metaandmed puuduvad

en: Identify the file using its AcoustID audio fingerprint
et: Tuvasta fail AcoustID-sõrmejälje järgi

en: &Generate AcoustID Fingerprints
et: &Genereeri AcoustID-sõrmejäljed

en: Generate Fingerprints
et: Genereeri sõrmejäljed

en: Generate the AcoustID audio fingerprints for the selected files without doing a lookup
et: Valitud failidele AcoustID-audiosõrmejälgede genereerimine ilma päringut tegemata

en: Generate the AcoustID audio fingerprints for the selected files
et: Valitud failidele AcoustID-audiosõrmejälgede genereerimine

en: Cl&uster
et: Rüh&mita

en: Cluster files into album clusters
et: Failide rühmitamine albumite järgi

en: &Lookup
et: &Päring

en: Lookup selected items in MusicBrainz
et: Valiku otsimine MusicBrainzist

en: &Info…
et: &Info

en: &Refresh
et: Vä&rskenda

en: &Rename Files
et: Failid &nimetatakse ümber

en: &Move Files
et: Failid &teisaldatakse

en: Save &Tags
et: S&ildid salvestatakse

en: Tags From &File Names…
et: Sildid &failinime põhjal…

en: &Open My Collections in Browser
et: &Ava brauseris minu kogud

en: View &Error/Debug Log
et: Ava vigade/silumisteabe &logi

en: View Activity &History
et: &Vaata toiminguajalugu

en: Open in &Player
et: Ava &muusikamängijas

en: Play the file in your default media player
et: Faili esitamine vaikimisi meediamängijas

en: Open Containing &Folder
et: Ava faili sisal&dav kataloog

en: Open the containing folder in your file explorer
et: Faili sisaldava kataloogi avamine failihalduris

en: &Check for Update…
et: Otsi &uuendusi…

en: &File
et: &Fail

en: &Edit
et: &Redigeerimine

en: &View
et: &Vaade

en: &Options
et: &Seadistused

en: &Tools
et: &Tööriistad

en: &Help
et: &Abi

en: Actions
et: Toimingud

en: Track
et: Lugu

en: &Advanced search
et: Täpsem otsing

en: &Builtin search
et: Sisseehitatud otsing

en: All supported formats
et: Kõik toetatud vormingud

en: Adding multiple directories from '%(directory)s' …
et: Mitme kataloogi lisamine asukohast "%(directory)s"…

en: Adding directory: '%(directory)s' …
et: Kataloogi "%(directory)s" lisamine…

en: Configuration Required
et: Vaja on seadistamist

en: Audio fingerprinting is not yet configured. Would you like to configure it now?
et: Audiosõrmejälgede süsteem pole veel seadistatud. Kas soovid seda kohe teha?

en: %(filename)s (error: %(error)s)
et: %(filename)s (viga: %(error)s)

en: %(filename)s (%(similarity)d%%) (error: %(error)s)
et: %(filename)s (%(similarity)d%%) (viga: %(error)s)

en: Authentication Required
et: Nõutakse autentimist

en: Picard needs authorization to access your personal data on the MusicBrainz server. Would you like to log in now?
et: Selleks, et Picard pääseks MusicBrainzi serveril sinu isiklike andmete juurde, on vaja autoriseerimist. Kas tahad sisse logida?

en: (different across %d item) | (different across %d items)
et[0]: (%d loo vahel erinev)
et[1]: (%d loo vahel erinev)

en: (missing from %d item) | (missing from %d items)
et[0]: (puudub %d lool)
et[1]: (puudub %d lool)

en: metadata view
et: metaandmete vaade

en: Displays original and new tags for the selected files
et: Näitab valitud failide algseid ja uusi silte

en: Tag
et: Silt

en: Original Value
et: Algne väärtus

en: New Value
et: Uus väärtus

en: Add New Tag…
et: Lisa uus silt…

en: Show Changes First
et: Erinevused eespool

en: Edit…
et: Redigeeri…

en: Add to 'Preserve Tags' List
et: Lisa säilitatavate siltide loendisse

en: Remove from 'Preserve Tags' List
et: Eemalda säilitatavate siltide loendist

en: Use Original Value | Use Original Values
et[0]: Kasuta algset väärtust
et[1]: Kasuta algseid väärtusi

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
et: Server %s nõuab sisselogimist. Palun sisesta oma kasutajanimi ja parool.

en: The proxy %s requires you to login. Please enter your username and password.
et: Puhverserver %s nõuab sisselogimist. Sisesta palun oma kasutajanimi ja parool.

en: Internal player: The format of a media resource isn't (fully) supported
et: Sisemine muusikamängija: meediaressursi vorming pole (täielikult) toetatud

en: Internal player: There are not the appropriate permissions to play a media resource
et: Sisemine muusikamängija: meediaressursi esitamiseks puuduvad vajalikud õigused

en: Internal player: A valid playback service was not found, playback cannot proceed
et: Sisemine muusikamängija: korrektset taasesitusteenust ei leitud, esitamine pole võimalik

en: Internal player: error, code=%(code)d, msg=%(message)s
et: Sisemine muusikamängija: viga, kood = %(code)d, sõnum = %(message)s

en: Player
et: &Muusikamängija

en: Play
et: Esita

en: Play selected files
et: Valitud failide mängimine

en: Pause
et: Paus

en: Pause or resume current playback
et: Taasesituse peatamine või jätkamine

en: Change playback speed
et: Esituskiiruse muutmine

en: Playback speed
et: Esituskiirus

en: Change audio volume
et: Helitugevuse muutmine

en: Audio volume
et: Helitugevus

en: Make It So!
et: Saagu nii!

en: Copy
et: Kopeeri

en: The file naming format must not be empty.
et: Failinimeskeem ei tohi olla tühi.

en: Script error in "%(script)s": %(message)s
et: Viga skriptis "%(script)s": %(message)s

en: File Name
et: Failinimi

en: About Picard
et: Picardi teave

en: CD Lookup
et: CD päring

en: The following releases on MusicBrainz match the CD:
et: CD-le sobivad MusicBrainzis järgnevad väljalasked:

en: No matching releases found for this disc.
et: Sellele plaadile vastavaid väljalaskeid ei leitud.

en: Submit disc ID
et: Edasta plaadi-ID

en: &Load into Picard
et: &Ava Picardis

en: &Submit disc ID
et: &Edasta plaadi-ID

en: &Cancel
et: &Loobu

en: Edit Tag
et: Sildi redigeerimine

en: Edit value
et: Muuda väärtust

en: Add value
et: Lisa väärtus

en: Remove value
et: Eemalda väärtus

en: Move selected value up
et: Liiguta valitud väärtus ülespoole

en: Move selected value down
et: Liiguta valitud väärtus allapoole

en: A&rtwork
et: &Kaanepilt

en: Form
et: Vorm

en: Options
et: Seaded

en: Advanced options
et: Lisaseaded

en: Ignore file paths matching the following regular expression:
et: Eiratakse faile, mille asukoht vastab regulaaravaldisele:

en: Ignore track duration difference under this number of seconds
et: Lubatav erinevus rajapikkustes (sek):

en: Ignore the following tracks when determining whether a release is complete
et: Väljalaske terviklikkuse hindamisel eiratakse järgmisi radu:

en: Video tracks
et: Videorajad

en: Data tracks
et: Andmerajad

en: Pregap tracks
et: Pregap-rajad

en: Silent tracks
et: Vaikuserajad

en: Tags to ignore for comparison:
et: Võrdlemisel eiratavad sildid:

en: CD-ROM device to use for lookups:
et: Päringul kasutatav CD-seade:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
et: Päringul vaikimisi kasutatav CD-seade:

en: Use the following file name for images:
et: Failinimi piltide jaoks:

en: Overwrite the file if it already exists
et: Olemasolevad failid kirjutatakse üle

en: Cover Art Providers
et: Kaanepildiallikad

en: Reorder Priority:
et: Eelisjärjestuse muutmine:

en: Move selected item up
et: Liiguta valitud element ülespoole

en: Move selected item down
et: Liiguta valitud element allapoole

en: Audio Fingerprinting
et: Audiosõrmejäljed

en: Do not use audio fingerprinting
et: Audiosõrmejälgi ei kasutata

en: Use AcoustID
et: Kasutatakse AcoustID-d

en: AcoustID Settings
et: AcoustID sätted

en: Ignore existing AcoustID fingerprints
et: Eiratakse olemasolevaid AcoustID-sõrmejälgi

en: Fingerprint calculator:
et: Sõrmejäljekalkulaator:

en: Browse…
et: Sirvi…

en: Download…
et: Laadi alla…

en: API key:
et: API võti:

en: Get API key…
et: Hangi API võti…

en: MusicBrainz Server
et: MusicBrainzi server

en: Server address:
et: Serveri aadress:

en: Log in
et: Logi sisse

en: Log out
et: Logi välja

en: Update Checking
et: Uuenduste otsimine

en: Days between checks:
et: Kontrollimisintervall (päevades):

en: Updates to check:
et: Lubatud uuendused:

en: Fall back on album's artists genres if no genres are found for the release or release group
et: Kui väljalaskel või väljalaskerühmal stiilimärgendeid pole, kasutatakse albumi esitaja omi

en: Minimal genre usage:
et: Stiilimärgendi vähim lubatud kasutus:

en: Maximum number of genres:
et: Stiilide suurim lubatud arv:

en: Join multiple genres with:
et: Eraldaja mitme stiili puhul:

en: Genres or folksonomy tags to include or exclude, one per line:
et: Kaasatavad või eiratavad stiili- ja folksonoomiamärgendid, üks rea kohta:

en: Playground for genres or folksonomy tags filters (cleared on exit):
et: Liivakast stiili- ja folksonoomiamärgendite filtrite loomiseks (tühjendatakse sulgemisel):

en: User interface language:
et: Kasutajaliidese keel:

en: Miscellaneous
et: Muud

en: Use advanced query syntax
et: Laiendatud päringusüntaks

en: Begin browsing in the following directory:
et: Sirvimist alustatakse määratud kataloogist:

en: Colors
et: Värvid

en: Customize Action Toolbar
et: Tööriistariba kohandamine

en: Add a new button to Toolbar
et: Lisa tööriistaribale uus nupp

en: Add Action
et: Lisa toiming

en: Insert a separator
et: Lisa eralduskriips

en: Add Separator
et: Lisa eraldaja

en: Remove button from toolbar
et: Eemalda nupp tööriistaribalt

en: Show the below tags above all other tags in the metadata view
et: Siin määratud silte näidatakse metaandmete vaates enne muid silte.

en: Thresholds
et: Läved

en: Minimal similarity for matching files to tracks:
et: Vähim sarnasus faili ja loo sobitamise jaoks:

en: Minimal similarity for file lookups:
et: Vähim sarnasus faili päringu jaoks:

en: Minimal similarity for cluster lookups:
et: Vähim sarnasus rühma päringu jaoks:

en: Use track relationships
et: Kasutatakse lugude seoseid

en: Custom Fields
et: Kohandatud väljad

en: Various artists:
et: Mitu esitajat:

en: Default
et: Vaikimisi

en: Web Proxy
et: Puhverserver

en: Username:
et: Kasutajanimi:

en: Password:
et: Parool:

en: Browser Integration
et: Brauserilõiming

en: Default listening port:
et: Vaikimisi kuulatav port:

en: Plugins
et: Pluginad

en: Name
et: Nimi

en: Version
et: Versioon

en: Install plugin…
et: Paigalda plugin…

en: Open plugin folder
et: Ava pluginakataloog

en: Reload List of Plugins
et: Laadi pluginaloend uuesti

en: Details
et: Üksikasjad

en: Picard saves the ratings together with an e-mail address identifying the user who did the rating. That way different ratings for different users can be stored in the files. Please specify the e-mail you want to use to save your ratings.
et: Picard salvestab hinded koos hindaja e-postiga. Nii saab failidesse salvestada erinevate kasutajate erinevad hinded. Palun sisesta e-post, mida sinu hinnete juures kasutada.

en: E-mail:
et: E-post:

en: Add to preferred release countries
et: Lisa eelistatud väljalaskemaade hulka

en: Remove from preferred release countries
et: Eemalda eelistatud väljalaskemaade hulgast

en: Add to preferred release formats
et: Lisa eelistatud väljalaskeformaatide hulka

en: Remove from preferred release formats
et: Eemalda eelistatud väljalaskeformaatide hulgast

en: Move files when saving
et: Salvestamisel teisaldatakse failid

en: Destination directory:
et: Sihtkataloog:

en: Move additional files (case insensitive):
et: Liigutatakse ka lisafailid (tõstutundetu):

en: Rename files when saving
et: Salvestamisel nimetatakse failid ümber

en: Enter your tagger script here.
et: Sisesta oma sildistusskript siia.

en: Import
et: Impordi

en: Write tags to files
et: Sildid kirjutatakse failidesse

en: Before Tagging
et: Enne sildistamist

en: Preserve these tags from being cleared or overwritten with MusicBrainz data:
et: Järgmisi silte ei tühjendata ega kirjutata üle MusicBrainzi andmetega:

en: AAC files
et: AAC-failid

en: Save APEv2 tags
et: Salvestatakse APEv2-sildid

en: Do not save tags
et: Silte ei salvestata

en: AC3 files
et: AC3-failid

en: ID3v2 Version
et: ID3v2 versioon

en: Join multiple ID3v2.3 tags with:
et: Eraldaja mitme ID3v2.3 sildi puhul:

en: <html><head/><body><p>Default is '/' to maintain compatibility with previous Picard releases.</p><p>New alternatives are ';_' or '_/_' or type your own. </p></body></html>
et: <html><head/><body><p>Picardi eelmiste versioonidega ühilduvuse hoidmiseks on vaikeväärtus '/'.</p><p>Valida saab ka '; ', ' / ' või omamääratud eraldaja.</p></body></html>

en: Also include ID3v1 tags in the files
et: Failidesse lisatakse ka ID3v1-sildid

en: WAVE files
et: WAVE-failid

en: Also include RIFF INFO tags in the files
et: Failidesse lisatakse ka RIFF INFO sildid

en: Authentication required
et: Nõutakse autentimist

en: Download only cover art images matching selected types
et: Alla laaditakse vaid valitud tüüpi kaanepildid

en: Select types…
et: Vali tüübid…

en: Only use images of the following size:
et: Kasutatakse vaid selles suuruses pilte:

en: Download only approved images
et: Alla laaditakse ainult heakskiidetud pildid

en: Local cover art files match the following regular expression:
et: Kohalikud kaanepildifailid vastavad järgmisele regulaaravaldisele:

en: First group in the regular expression, if any, will be used as type, ie. cover-back-spine.jpg will be set as types Back + Spine. If no type is found, it will default to Front type.
et: Regulaaravaldise esimest rühma (kui see leidub) kasutatakse tüübina, s.t. "cover-back-spine.jpg" tuvastatakse kui tagakaas+selg. Kui tüüpi ei leita, eeldatakse, et tegu on esikaanega.

en: Title:
et: Pealkiri:

en: Version:
et: Versioon:

en: License:
et: Litsents:

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Scripting Documentation
et: Skriptimise dokumentatsioon

en: Convert File Names to Tags
et: Failinime teisendamine siltideks

en: Replace underscores with spaces
et: Alakriipsud asendatakse tühikutega

en: &Preview
et: &Eelvaade

en: Add new tag
et: Lisa uus silt

en: Move tag up
et: Liiguta silt ülespoole

en: Move tag down
et: Liiguta silt allapoole

en: Remove selected tags
et: Eemalda valitud sildid

en: Remove tags
et: Eemalda sildid

en: Character
et: tegelaskuju

en: &Ok
et: &OK

en: Clos&e
et: Sulge

en: Regex Error
et: Regulaaravaldise viga

en: &Restore all Defaults
et: Taasta kõik vaikeseaded

en: Reset all of Picard's settings
et: Lähtesta kõik Picardi seaded

en: Reset all settings for current option page
et: Lähtesta hetkel nähtavad seaded

en: Unexpected error
et: Ootamatu viga

en: You are about to reset your options for this page.
et: See lähtestab kõik seaded sellel lehel.

en: Warning! This will reset all of your settings.
et: Hoiatus! See lähtestab kõik su seaded.

en: Confirm Reset
et: Lähtestamise kinnitus

en: Are you sure?
et: Kas oled kindel?

en: None
et: Puudub

en: Fingerprinting
et: Sõrmejäljed

en: Please select a valid fpcalc executable.
et: Palun vali korrektne fpcalc'i käivitatav fail.

en: Invalid fpcalc executable
et: Sobimatu fpcalc'i käivitatav fail

en: Logged in as <b>%s</b>.
et: Sisse logitud kasutajana <b>%s</b>.

en: <html><head/><body>
    <p>You can add genres to test filters against, one per line.<br/>
    This playground will not be preserved on Options exit.
    </p>
    <p>
    Red background means the tag will be skipped.<br/>
    Green background means the tag will be kept.
    </p>
    </body></html>
et: <html><head/><body>
    <p>Siia saab lisada stiilinimetusi, mille peal filtreid katsetada, üks rea kohta.<br/>
    Seadete akna sulgemisel liivakast tühjendatakse.
    </p>
    <p>
    Punane taust tähendab, et märgend jäetakse vahele.<br/>
    Roheline taust tähendab, et märgendit kasutatakse.
    </p>
    </body></html>

en: Genres
et: Muusikastiilid

en: System default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: Language changed
et: Keel muudetud

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
et: Kasutajaliidese keel on muudetud. Muudatus jõustub Picardi järgmisel käivitamisel.

en: Choose a color
et: Värvi valimine

en: Colors changed
et: Värvid muudetud

en: You have changed the interface colors. You may have to restart Picard in order for the changes to take effect.
et: Kasutajaliidese värve on muudetud. Muudatuste jõustumiseks võib olla tarvis Picard uuesti käivitada.

en: Add Folder
et: Lisa kataloog

en: Add Files
et: Lisa faile

en: Cluster
et: Rühmita

en: Lookup
et: Päring

en: Scan
et: Skaneeri

en: Lookup in Browser
et: Kuva brauseris

en: Save
et: Salvesta

en: Submit AcoustIDs
et: Edasta AcoustID-d

en: Open in Player
et: Ava muusikamängijas

en: Lookup CD…
et: CD päring…

en: Drag and Drop to re-order
et: Järjestuse muutmiseks lohista

en: Top Tags
et: Eelissildid

en: Value
et: Väärtus

en: Confirm Remove
et: Eemaldamise kinnitus

en: Matching
et: Sobitamine

en: Network
et: Võrk

en: Download and install plugin
et: Laadi alla ja paigalda plugin

en: Download and upgrade plugin to version %s
et: Laadi alla ja uuenda plugin versioonile %s

en: Enabled
et: Lubatud

en: Disabled
et: Keelatud

en: Uninstall plugin
et: Eemalda plugin

en: Reloading list of available plugins…
et: Saadaolevate pluginate loendi uuendamine…

en: An error occurred while loading the plugin "%(plugin)s":
    
    %(error)s
et: Plugina "%(plugin)s" laadimisel ilmnes viga:
    
    %(error)s

en: The plugin "%(plugin)s" is not compatible with this version of Picard.
et: Plugin "%(plugin)s" ei ühildu Picardi praeguse versiooniga.

en: The plugin "%(plugin)s" will be upgraded to version %(version)s on next run of Picard.
et: Picardi järgmisel käivitamisel uuendatakse plugin "%(plugin)s" versioonile %(version)s.

en: Uninstall plugin "%(plugin)s"?
et: Plugina "%(plugin)s" eemaldamine

en: Do you really want to uninstall the plugin "%(plugin)s"?
et: Kas soovid kindlasti plugina "%(plugin)s" eemaldada?

en: Restart Picard to upgrade to new version
et: Uue versiooni paigaldamiseks taaskäivita Picard

en: New version available
et: Uus versioon saadaval

en: Authors
et: Autorid

en: License
et: Litsents

en: The plugin "%(plugin)s" could not be downloaded.
et: Pluginat "%(plugin)s" polnud võimalik alla laadida.

en: Please try again later.
et: Proovi palun hiljem uuesti.

en: New
et: Uus

en: Delete
et: Kustuta

en: Unknown script
et: [kiri määramata]

en: Ratings
et: Hinded

en: Preferred Releases
et: Eelistatud väljalasked

en: Reset all
et: Lähtesta kõik

en: The location to move files to must not be empty.
et: Failide sihtkoha väli ei tohi olla tühi.

en: Script Error
et: Skripti viga

en: &#160;(<a href='https://musicbrainz.org/doc/Indexed_Search_Syntax'>Syntax Help</a>)
et: &#160;(<a href='https://musicbrainz.org/doc/Indexed_Search_Syntax'>süntaksiabi</a>)

en: Search in browser
et: Otsi brauseris

en: <strong>Loading…</strong>
et: <strong>Laadimine…</strong>

en: Retry
et: Proovi uuesti

en: <strong>Following error occurred while fetching results:<br><br></strong>Network request error for %(url)s:<br>%(error)s (QT code %(qtcode)d, HTTP code %(statuscode)r)<br>
et: <strong>Tulemuste hankimisel ilmnes viga:<br><br></strong>võrgupäringu viga %(url)s jaoks:<br>%(error)s (QT-kood %(qtcode)d, HTTP-kood %(statuscode)r)<br>

en: <strong>No results found. Please try a different search query.</strong>
et: <strong>Midagi ei leitud. Proovi teistsugust päringut.</strong>

en: Load into Picard
et: Ava Picardis

en: Album Search Results
et: Albumiotsingu tulemused

en: Language
et: Keel

en: Status
et: Staatus

en: Score
et: Skoor

en: Show in browser
et: Kuva brauseris

en: Artist Search Dialog
et: Artistiotsingu tulemused

en: Gender
et: Sugu

en: Area
et: Piirkond

en: Begin
et: Algus

en: Begin Area
et: Alguspiirkond

en: End
et: Lõpp

en: End Area
et: Lõpp-piirkond

en: Track Search Results
et: Loo-otsingu tulemused

en: Release
et: Väljalase

en: Standalone Recording
et: Eraldiseisev salvestis

en: Rename script
et: Nimeta skript ümber

en: Remove script
et: Eemalda skript

en: Are you sure you want to remove this script?
et: Kas oled kindel, et soovid selle skripti eemaldada?

en: Error loading Picard releases list: {error_message}
et: Viga Picardi väljalasete laadimisel: {error_message}

en: Picard Update
et: Picardi uuendus

en: Unable to retrieve the latest version information from the website.
    ({url})
et: Veebist uusima versiooniteabe hankimine nurjus.
    ({url})

en: A new version of Picard is available.
    
    This version: {picard_old_version}
    New version: {picard_new_version}
    
    Would you like to download the new version?
et: Picardi uus versioon on saadaval.
    
    Paigaldatud: {picard_old_version}
    Uus versioon: {picard_new_version}
    
    Kas soovid uue versiooni alla laadida?

en: unknown
et: teadmata

en: There is no update currently available for your subscribed update level: {update_level}
    
    Your version: {picard_old_version}
et: Hetkel pole saadaval ühtki uuendust tellitud kanalist: {update_level}
    
    Paigaldatud versioon: {picard_old_version}

en: AcoustID Fingerprint
et: AcoustID-sõrmejälg

en: Album Artist Sort Order
et: Albumi esitaja nimekuju sortimisel

en: Album Sort Order
et: Album sortimisel

en: Arranger
et: Arranžeerija

en: Artists
et: Esitajad

en: Artist Sort Order
et: Esitaja sortimisel

en: Catalog Number
et: Katalooginumber

en: Comment
et: Kommentaar

en: Compilation (iTunes)
et: Kogumik (iTunes)

en: Composer Sort Order
et: Helilooja sortimisel

en: Conductor
et: Dirigent

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Disc Id
et: Plaadi-ID

en: Disc Number
et: Plaadi number

en: DJ-Mixer
et: DJ-miksija

en: Encoded By
et: Kodeerija

en: Encoder Settings
et: Kodeerija seadistused

en: Engineer
et: Insener

en: Grouping
et: Grupeerimine

en: Key
et: Võti

en: Record Label
et: Plaadifirma

en: Lyricist
et: Sõnade autor

en: Lyrics
et: Sõnad

en: Mixer
et: Miksija

en: Mood
et: Tuju

en: Movement
et: Liikumine

en: Movement Number
et: Liikumise number

en: Movement Count
et: Liikumiste arv

en: MusicBrainz Release Artist Id
et: Väljalaske esitaja ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Release Id
et: Väljalaske ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Artist Id
et: Esitaja ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Disc Id
et: Plaadi-ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Original Release Id
et: Algse väljalaske ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Original Artist Id
et: Originaalesitaja ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Recording Id
et: Salvestise ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Release Group Id
et: Väljalaskerühma ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Track Id
et: Raja ID MusicBrainzis

en: MusicBrainz Work Id
et: Teose ID MusicBrainzis

en: MusicIP Fingerprint
et: MusicIP-sõrmejälg

en: Original Album
et: Algne album

en: Original Artist
et: Originaalesitaja

en: Original Filename
et: Algne failinimi

en: Original Year
et: Originaali aasta

en: Performer
et: Ettekandja

en: Producer
et: Produtsent

en: R128 Album Gain
et: R128 albumi helitugevuse parandus

en: R128 Track Gain
et: R128 loo helitugevuse parandus

en: Rating
et: Hinne

en: Release Country
et: Väljalaskemaa

en: Release Status
et: Väljalaske staatus

en: Release Type
et: Väljalaske tüüp

en: Remixer
et: Remiksija

en: ReplayGain Album Gain
et: Helitugevuse parandus: albumi võimendus

en: ReplayGain Album Peak
et: Helitugevuse parandus: albumi tipp

en: ReplayGain Album Range
et: Helitugevuse parandus: albumi ulatus

en: ReplayGain Reference Loudness
et: Helitugevuse parandus: etalonvaljus

en: ReplayGain Track Gain
et: Helitugevuse parandus: loo võimendus

en: ReplayGain Track Peak
et: Helitugevuse parandus: loo tipp

en: ReplayGain Track Range
et: Helitugevuse parandus: loo ulatus

en: Script
et: Kirjasüsteem

en: Show Work & Movement
et: Kuva teos ja liikumine

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Title Sort Order
et: Pealkiri sortimisel

en: Total Discs
et: Plaatide arv

en: Total Tracks
et: Lugude arv

en: Track Number
et: Loo number

en: Artist Website
et: Artisti veebisait

en: Work
et: Teos

en: Writer
et: Autor

en: is not installed
et: pole paigaldatud

en: Web Browser Error
et: Veebilehitseja viga

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
et: Viga veebilehitseja käivitamisel:
    
    %s
