MusicBrainz - en to fa translation catalogue (84 entries)

en: Merge
fa: ادغام

en: Remove
fa: حذف

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
fa: عنوان مناسب بالاتر از آستانه برای پرونده „%(filename)s“ یافت نشد.

en: File '%(filename)s' identified!
fa: پرونده „%(filename)s“ شناسایی شد!

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
fa: عنوان مناسب برای پرونده „%(filename)s“ یافت نشد.

en: Info
fa: اطلاعات

en: Tracks
fa: عنوان

en: Year
fa: سال

en: Country
fa: کشور

en: Format
fa: قالب

en: Label
fa: برچسب

en: [no barcode]
fa: بدون بارکد

en: [no release info]
fa: بدون اطلاعات انتشار

en: Unknown
fa: ناشناس

en: Album
fa: آلبوم

en: Artist
fa: هنرمند

en: Date
fa: تاریخ

en: Labels
fa: برچسب ها

en: Catalog #s
fa: شماره های کاتالوگ

en: Barcode
fa: بارکد

en: Refresh List
fa: بروزرسانی لیست

en: Filename:
fa: نام پرونده:

en: Format:
fa: قالب

en: Size:
fa: اندازه پرونده:

en: Length:
fa: مدت:

en: Bitrate:
fa: سرعت ارسال بیت:

en: Sample rate:
fa: سرعت نمونه برداری:

en: Bits per sample:
fa: تعداد بیت در هر نمونه:

en: Mono
fa: مونو

en: Stereo
fa: استریو

en: Channels:
fa: کانال ها:

en: Album:
fa: آلبوم:

en: Artist:
fa: هنرمند:

en: Tracklist:
fa: لیست عنوان ها:

en: Album Info
fa: اطلاعات آلبوم:

en: &Info
fa: &اطلاعات

en: Cluster Info
fa: اطلاعات مربوط به گروه بندی

en: Files
fa: پرونده ها

en: Albums
fa: آلبوم ها

en: Pending files
fa: پرونده های در انتظار

en: Pending requests
fa: ذرخواست های در انتظار

en: Title
fa: عنوان

en: Length
fa: مدت:

en: Loading…
fa: بارگذاری…

en: Collections
fa: مجموعه ها

en: P&lugins
fa: &افزونه ها

en: file view
fa: نمای پرونده

en: Contains unmatched files and clusters
fa: شامل پرونده ها و گروه بندی های در انتظار

en: Clusters
fa: گروه بندی ها

en: album view
fa: نمای آلبوم

en: Contains albums and matched files
fa: شامل آلبوم ها و پرونده های مربوطه

en: Log
fa: پروتکل

en: Activity History
fa: تاریخچه فعالیت

en: Unsaved Changes
fa: تغییرات ذخیره نشده

en: Are you sure you want to quit Picard?
fa: واقعا می خواهید پیکارد را ببندید؟

en: There is %d unsaved file. Closing Picard will lose all unsaved changes. | There are %d unsaved files. Closing Picard will lose all unsaved changes.
fa[0]: %d پرونده ذخیره نشده اند. بستن پیکارد به از بین رفتن همه اطلاعات ذخیره نشده منجر می شود.
fa[1]: %d پرونده ذخیره نشده اند. بستن پیکارد به از بین رفتن همه اطلاعات ذخیره نشده منجر می شود.

en: &Quit Picard
fa: &بستن پیکارد

en: Ready
fa: آماده

en: Picard listens on this port to integrate with your browser. When you "Search" or "Open in Browser" from Picard, clicking the "Tagger" button on the web page loads the release into Picard.
fa: پیکارد از این درگاه برای ارتباط با مرورگر شما استفاده می کند. هنگام انتخاب "جستجو" یا "باز کردن در مرورگر" در پیکارد می توانید با کلیک روی دکمه "برچسب" در سایت انتشار مربوطه را در پیکارد وارد کنید.

en: Listening on port %(port)d
fa: استفاده از درگاه %(port)d

en: You need to configure your AcoustID API key before you can submit fingerprints.
fa: قبل از ارسال اثر انگشت باید کلیدAPI شناسه صوتی AcoustID را ارایه کنید.

en: &Cut
fa: &برش‌

en: &Paste
fa: &چسباندن‌

en: &Help…
fa: &راهنمایی

en: &About…
fa: &درباره…

en: &Donate…
fa: &کمک مالی

en: &Report a Bug…
fa: &ثبت یک خطا

en: &Support Forum…
fa: &انجمن راهنمایی

en: &Add Files…
fa: &افزودن پرونده

en: Add files to the tagger
fa: افزودن پرونده به برچسب زن

en: Add a folder to the tagger
fa: افزودن پوشه به برچسب زن

en: &Save
fa: &ذخیره‌

en: E&xit
fa: &خروج

en: &Remove
fa: &حذف‌

en: Search
fa: جستجو

en: &Refresh
fa: &بازآوری‌

en: &Edit
fa: &ویرایش‌

en: &View
fa: &نما‌

en: &Options
fa: &گزینه‌ها‌

en: &Tools
fa: &ابزارها‌

en: &Help
fa: &کمک‌

en: Track
fa: شیار

en: Save
fa: ذخیره

en: Language
fa: زبان
