MusicBrainz - en to fo translation catalogue (12 entries)

en: Unmatched Files
fo: Ósamsvarandi fílur

en: Artist
fo: Listarfólk

en: Date
fo: Dato

en: Title
fo: Heiti

en: Original Release Date
fo: Upprunaligt útgávudato

en: Version
fo: Útgáva

en: Copyright
fo: Upphavsrættindi

en: Grouping
fo: Bólkan

en: Total Tracks
fo: Spor í alt

en: Track Number
fo: Spornummar

en: Web Browser Error
fo: Vevkagavilla

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
fo: Villa við byrjan av vevkaga:
    
    %s
