MusicBrainz - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: General
fy: Algemien

en: Artist
fy: Artyst

en: &Options…
fy: &Opsjes…

en: &About…
fy: &Oer…

en: E&xit
fy: &Ofslute

en: Search
fy: Sykje

en: &File
fy: &Triem

en: &Edit
fy: Be&wurkje

en: Track
fy: Nûmer

en: Default
fy: Standert

en: System default
fy: Systeem standert

en: Language
fy: Taal
