MusicBrainz - en to he translation catalogue (1025 entries)

en: Unmatched Files
he: קבצים לא תואמים

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
he: אלבום %(id)s נטען %(artist)s - %(album)s

en: Loading album %(id)s …
he: טעינת אלבום %(id)s‮…

en: [loading album information]
he: [טעינת נתוני אלבום]

en: [could not load album %s]
he: [לא ניתן לטעון אלבום %s]

en: Cluster %(album)s identified!
he: זוהו %(album)sאשכולות!

en: No matching releases for cluster %(album)s
he: אין הוצאות תואמות לאשכול %(album)s

en: Looking up the metadata for cluster %(album)s…
he: חיפוש אשכול %(album)sבנתוני־על…

en: Unclustered Files
he: קבצים לא מאוגדים באשכול

en: Added %(count)i release to collection "%(name)s" | Added %(count)i releases to collection "%(name)s"
he[0]: נוספה %(count)i הוצאה לאוסף "%(name)s"
he[1]: נוספו %(count)i הוצאות לאוסף "%(name)s"
he[2]: נוספו %(count)i הוצאות לאוסף "%(name)s"
he[3]: נוספו %(count)i הוצאות לאוסף "%(name)s"

en: Removed %(count)i release from collection "%(name)s" | Removed %(count)i releases from collection "%(name)s"
he[0]: הוסרה %(count)i הוצאה מאוסף "%(name)s"
he[1]: הוסרו %(count)i הוצאות מאוסף "%(name)s"
he[2]: הוסרו %(count)i הוצאות מאוסף "%(name)s"
he[3]: הוסרו %(count)i הוצאות מאוסף "%(name)s"

en: Error while modifying collections: %(error)s
he: %(error)sשגיאות בעת הסגלת אוספים:

en: Error loading collections: %(error)s
he: %(error)sשגיאות בטעינת אוספים:

en: Various Artists file naming scheme removal
he: הסרת סְכֶמָת שמות קבצים אמנים שונים

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    Your file naming scheme has automatically been merged with that of single artist albums.
he: סְכֶמָת שמות קבצים יחודית עבור אלבומים בעלי אמנים שונים הוסרה בגרסה זו של פיקארד.
    סְכֶמָת שמות קבצים הקודמת מוזגה באופן אוטומטי עם זו של אלבומי אמנים בודדים.

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    You currently do not use this option, but have a separate file naming scheme defined.
    Do you want to remove it or merge it with your file naming scheme for single artist albums?
he: סְכֶמָת שמות קבצים ייחודית עבור אלבומים בעלי אמנים שונים הוסרה בגרסה זו של פיקארד.
    לעת עתה לא נעשה באפשרות זו, אך סְכֶמָת שמות קבצים ייחודית הוגדרה
    האם להסירה או למזגה עם סְכֶמָת שמות הקבצים עבור אלבומי אמנים בודדים?

en: Merge
he: מיזוג

en: Remove
he: הסרה

en: Primary file naming script
he: תסריט שמות קבצים עיקרי

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
he: אין רצועות תואמות מעבר לסף לקובץ %(filename)s

en: File '%(filename)s' identified!
he: קובץ %(filename)s זוהה!

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
he: אין רצועות תואמות לקובץ '%(filename)s'

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
he: חיפוש קובץ %(filename)s בנתוני־על…

en: Error
he: שגיאה

en: Info
he: פרטים

en: Unexpected authentication error
he: שגיאת אימות לא צפויה

en: Unexpected request error (HTTP code %s)
he: שגיאת בקשה (קוד HTTP %s) בלתי צפויה

en: Unable to load plugin '%s'
he: לא ניתן לטעון מִתְקָע '%s'?

en: Plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s" is not compatible with this version of Picard.
he: מִתְקָע "%(plugin)s" מ "%(filename)s" אינו תואם לגרסה זו של פיקארד.

en: Plugin "%(plugin)s" has an invalid API version string: %(error)s
he: למִתְקָע %(plugin)s מחרוזת API לא תקינה:‪ %(error)s

en: Plugin "%(plugin)s"
he: מִתְקָע "%(plugin)s"

en: Failed loading zipped plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s"
he: טעינת מִתְקָע "%(plugin)s" מ "%(filename)s" מכווץ ב־ZIP כשלה

en: Error loading plugins list: %(error)s
he: ‮שגיאה בטעינת רשימת מִתְקָעים: %(error)s

en: General
he: כללי

en: Server address
he: כתובת שרת:

en: Port
he: פִּתְחָה:

en: Automatically scan all new files
he: סריקה אוטומטית של קבצים החדשים

en: Automatically cluster all new files
he: קיבוץ קבצים חדשים באופן אוטומטי באשכול

en: Ignore MBIDs when loading new files
he: ‮להתעלם ממזהי מוזיקבריינז בטעינת קבצים חדשים,

en: Metadata
he: נתוני־על

en: Translate artist names
he: תרגום שמות אמן

en: Translation locales
he: מקומי תרגום

en: Translate artist names exception
he: החרגת תרגום שמות אמן

en: Translation script exceptions
he: החרגות תרגום תסריט

en: Use standardized artist names
he: שימוש בשמות אמן מְתוּקנָנים

en: Use standardized instrument and vocal credits
he: שימוש בשמות כלים וקולות מְתוּקנָנים

en: Convert Unicode punctuation characters to ASCII
he: ‮המרת תווי פיסוק ליוניקוד ASCII

en: Use release relationships
he: שימוש קשרי־גומלין הוצאה

en: Guess track number and title from filename if empty
he: ניחוש מספר רצועה ושם רצועה, משם הקובץ, במידה ואלו חסרים

en: Various Artists name
he: שמות אמנים שונים

en: Standalone recordings name
he: שם הקלטה עצמאית

en: Preferred release types
he: סוגי הוצאה מועדפים

en: Preferred release countries
he: מדינות הוצאות מועדפות

en: Preferred medium formats
he: תבניות מדיה מועדפות

en: Use genres from MusicBrainz
he: שימוש בסוגות ממיוזיקבריינז

en: Use only my genres
he: שימוש רק בסוגות שלי

en: Use folksonomy tags as genre
he: שימוש בתגי פולקסונומיה כסוגה

en: Enable track ratings
he: אפשור דירוג רצועת

en: Submit ratings to MusicBrainz
he: שגור דירוג למוזיקבריינז

en: Tags
he: תגים

en: Don't write tags
he: לא לכתוב תגים

en: Preserve timestamps of tagged files
he: שימור חותמות זמן בקבצים מתוייגים

en: Clear existing tags
he: מחיקת תגים קיימים

en: Keep embedded images when clearing tags
he: שמירת תמונות משובצות בעת ניקוי תגים

en: Remove ID3 tags from FLAC files
he: ‮הסרת תגי 3DI מקבצי CALF

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
he: ‮הסרת תגי 2vEPA מקבצי 3PM

en: Fix missing seekpoints for FLAC files
he: תיקון נקודות עצירה חסרות בקובצי FLAC

en: Preserved tags list
he: רשימת 'תגים שמורים'

en: ID3v2 text encoding
he: קידוד טקסט ב־ID3V2

en: ID3v2.3 join character
he: איחוד תווי ID3v2.3

en: Save iTunes compatible grouping and work
he: שמירת יצירות וקיבוץ תואמי iTunes

en: Write ID3v1 tags
he: כתיבת תגי ID3v1

en: Save APEv2 tags to AAC
he: שמירת תגי APEv2 ל־AAC

en: Remove APEv2 tags from AAC files
he: ‮הסרת תגי 2vEPA מקבצי CAA

en: Save APEv2 tags to AC3
he: שמירת תגי APEv2 ל־AC3

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
he: ‮הסרת תגי 2vEPA מקבצי 3CA

en: Write RIFF INFO tags to WAVE files
he: כתיבת תגי RIFF INFO מקבצי WAVE

en: Remove existing RIFF INFO tags from WAVE files
he: ‮הסרת תגי RIFF INFO מקבצי WAVE

en: RIFF INFO text encoding
he: ‮קידוד מלל RIFF INFO

en: Cover Art
he: תמונת עטיפה

en: Embed cover images into tags
he: שבוץ תמונות עטיפה בתגים

en: Embed only a single front image
he: שבוץ תמונה קדמית יחידה בלבד

en: Save cover images as separate files
he: שמירת תמונות עטיפה כקבצים נפרדים

en: File name for images
he: שם קובץ לתמונות

en: Overwrite existing image files
he: כתיבה על קבצי תמונה קיימים

en: Save only a single front image as separate file
he: שמירת תמונה קדמית יחידה בלבד כקובץ נפרד

en: Always use the primary image type as the file name for non-front images
he: שימוש בסוג התמונה הראשי כשם הקובץ של התמונות הקדמיות לתמונות שאינן תמונות קדמיות.

en: Cover art providers
he: מקורות תמונת עטיפה

en: File Naming
he: קביעת שמות קבצים

en: Move files
he: העברת קבצים

en: Destination directory
he: מחיצת יעד:

en: Move additional files
he: העברת קבצים נוספים

en: Additional file patterns
he: דפוסי קבץ נוספים

en: Delete empty directories
he: מחיקת ספריות ריקות

en: Rename files
he: שינוי שמות קבצים

en: Selected file naming script
he: תסריט שמות־קבצים שנבחר

en: Replace non-ASCII characters
he: ‮החלפת תווים שאינם ‭ASCII

en: Windows compatibility
he: ‮תאימות ל ‭וינדוס

en: Windows long path support
he: תמיכה בנתיב וינדוס ארוך

en: Replace spaces with underscores
he: החלפת רווחים בקו תחתון

en: Scripting
he: תַּסְרוט

en: Enable tagger scripts
he: אפשור תַּסְרִיטי תיוג

en: Tagger scripts
he: תַּסְרִיטי תיוג

en: User Interface
he: מנשק משתמש

en: Show text labels under icons
he: הצגת תוויות מלל מתחת לצלמיות

en: Show icons in menus
he: הצגת סמלים בתפריטים

en: Allow selection of multiple directories
he: אפשור בחירת ספריות מרובות

en: Use builtin search rather than looking in browser
he: שימוש בחיפוש מובנה במקום לחפש בדפדפן

en: Show a quit confirmation dialog for unsaved changes
he: הצגת תיבת דו־שיח לאישור שינויים שטרם נשמרו

en: Adjust horizontal position in file browser automatically
he: התאמת המיקום האופקי בדפדפן הקבצים באופן אוטומטי

en: Begin browsing in a specific directory
he: התחלת דפדוף במחיצה מסוימת

en: Directory to begin browsing
he: המחיצה להתחלת דפדוף

en: Advanced
he: מתקדם

en: Ignore file paths matching a regular expression
he: להתעלם מנתיבי קבצים התואמים לביטוי סדיר (regex)

en: Ignore hidden files
he: להתעלם מקבצים מוסתרים

en: Include sub-folders when adding files from folder
he: הכללת תיקיות משנה כאשר מוסיפים קבצים מתיקיה

en: Ignore track duration difference under x seconds
he: להתעלם מפער משך הרצועה מתחת ל־X שניות

en: Maximum number of entities to return per MusicBrainz query
he: מספר רשומות מירבי שיאוחזרו לכול שאילתת מוזיקבריינז

en: Completeness check ignore: Video tracks
he: להתעלם בבקרת שלמות מ: רצועות חוזי

en: Completeness check ignore: Pregap tracks
he: להתעלם בבקרת שלמות מ: רצועות מִרְוָח מקדים

en: Completeness check ignore: Data tracks
he: להתעלם בבקרת שלמות מ: רצועות נתונים

en: Completeness check ignore: Silent tracks
he: להתעלם בבקרת שלמות מ: רצועות דוממות

en: Tags to ignore for comparison
he: תגים שהמערכת תתעלם מהם להשוואה

en: Listen only on localhost
he: האזן רק במחשב מקומי

en: Tracks
he: רצועות

en: Year
he: שנה

en: Country
he: מדינה

en: Format
he: תבנית

en: Label
he: חברת תקליטים

en: Cat No
he: מס' קטלוגי

en: [no barcode]
he: [אין ברקוד]

en: [no release info]
he: [אין פרטי הוצאה]

en: MusicBrainz Account
he: ‮חשבון מוזיקבריינז

en: Authorization code:
he: קוד אישור:

en: Removing album %(id)s: %(artist)s - %(album)s
he: הסרת אלבום/ים %(id)s: %(artist)s - %(album)s

en: CD Lookup Error
he: שגיאת חיפוש תקליטור

en: Error while reading CD:
    
    %s
he: שגיאה בקריאת תקליטור:
    
    %s

en: All supported log files
he: כול סוגי קובצי יומן־רישום

en: EAC / XLD / Whipper / fre:ac log files
he: קובצי יומן־רישום ac:EAC / XLD / Whipper / fre

en: dBpoweramp log files
he: קובצי יומן־רישום dBpoweramp

en: All files
he: כל הקבצים

en: Error line %(lineno)d: %(error)s
he: שורת שגיאה %(lineno)d:%(error)s

en: [loading recording information]
he: [טעינת נתוני הקלטה]

en: [could not load recording %s]
he: [לא ניתן לטעון הקלטה %s]

en: AcoustID lookup network error for '%(filename)s'!
he: שגיאת רשת AcoustID בחיפוש '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup failed for '%(filename)s'!
he: חיפוש AcoustID נכשל עבור '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup returned no result for file '%(filename)s'
he: לא נמצאו תוצאות חיפוש AcoustID לקובץ '%(filename)s'

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
he: חיפוש טביעת אצבע לקובץ '%(filename)s'…

en: AcoustID submission finished, but not all fingerprints have been submitted
he: שגור AcoustID הסתיים, אך לא כל טביעות האצבע נקלטו

en: AcoustID submission finished successfully
he: שגור AcoustID צלח

en: AcoustID submission failed permanently, maximum batch size reduced to zero
he: שגור AcoustID נכשל לצמיתות, גודל האצווה המרבי הצטמצם לאפס

en: AcoustID submission failed permanently, probably too many retries
he: שגור AcoustID נכשל לצמיתות, כנראה עקב ניסיונות רבים מדי

en: Submitting AcoustIDs …
he: שגור AcoustIDs…

en: AcoustID submission failed with error '%(error)s': %(message)s
he: שגור AcoustID כשלה עם שגיאה '%(error)s': %(message)s

en: Add cluster as release
he: הוספת אשכול כהוצאה

en: Add cluster as release…
he: הוספת אשכול כהוצאה…

en: Add file as release
he: הוספת קובץ כהוצאה

en: Add file as release…
he: הוספת קובץ כהוצאה…

en: Add file as recording
he: הוספת קובץ כהקלטה

en: Add file as recording…
he: הוספת קובץ כהקלטה…

en: Cover art of type '%(type)s' downloaded for %(albumid)s from %(host)s
he: תמונת עטיפה מסוג '%(type)s' ירדה עבור %(albumid)s מ־ %(host)s

en: Downloading cover art of type '%(type)s' for %(albumid)s from %(host)s …
he: הורדת תמונת עטיפה מסוג '%(type)s' עבור %(albumid)s מ־ %(host)s…

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Full size
he: גודל קובץ

en: Cover Art Archive
he: ארכיון תמונות עטיפה

en: Cover Art Archive: Release
he: ארכיון תמונות עטיפה: הוצאה

en: Cover Art Archive: Release Group
he: ארכיון תמונות עטיפה: קבוצת הוצאה

en: Local Files
he: קבצים מקומיים

en: Allowed Cover Art URLs
he: מעני url תמונת עטיפה, מאפשרים

en: This preset example file naming script does not require any special settings, tagging scripts or plugins.
he: קובץ דוגמת תסריט שמות מוגדר מראש זה, אינו דורש הגדרות מיוחדות, תיוג תסריטים או מתקעים.

en: Preset %(number)d: %(title)s
he: הגדרה מראש %(number)d %(title)s

en: Default file naming script
he: תסריט שמות קבצים ברירת מחדל

en: `$if(if,then,else)`
    
    If `if` is not empty, it returns `then`, otherwise it returns `else`.
he: `$if(if,then,else)`
    
    אם '`if' אינו ריק, החזרת 'then', אחרת החזרת 'else'.

en: `$if2(a1,a2,a3,…)`
    
    Returns first non empty argument.
he: `$if2(a1,a2,a3,…)`
    
    החזרת משתנה בלתי־תלוי לא־ריק ראשון.

en: `$noop(…)`
    
    Does nothing (useful for comments or disabling a block of code).
he: ‭`$noop(…)`
    
    לא עושה דבר (שימושי להערות ותיאור מקטע קוד).

en: `$left(text,number)`
    
    Returns the first `number` characters from `text`.
he: `$left(text,number)`
    
    החזרת 'number' התווים הראשונים משמאל ה־ 'text'.

en: `$right(text,number)`
    
    Returns the last `number` characters from `text`.
he: `$right(text,number)`
    
    החזרת 'number' התווים האחרונים מימין ה־ 'text'.

en: `$lower(text)`
    
    Returns `text` in lower case.
he: `$lower(text)`
    
    החזרת 'text' באותיות קטנות.

en: `$upper(text)`
    
    Returns `text` in upper case.
he: `$upper(text)`
    
    החזרת 'text' באותיות רישיות.

en: `$pad(text,length,char)`
    
    Pads the `text` to the `length` provided by adding as many copies of `char` as
        needed to the **beginning** of the string.
he: `$pad(text,length,char)`
    
    ריפוד ה־ 'text' לפי האורך 'length' על־ידי  שכפול  'char' כמספר העותקים הנדרש  **בתחילת** המחרוזת.

en: `$strip(text)`
    
    Replaces all whitespace in `text` with a single space, and removes leading and trailing spaces.
    Whitespace characters include multiple consecutive spaces, and various other unicode characters.
he: `$strip(text)`
    
    החלפת כל המרווח הלבן ב־ 'text' במרווח בודד, והסרת רווחים מובילים ונגררים. מרווחים לבנים כוללים מספר רווחים רצופים, ותווים שונים אחרים של יוניקוד.

en: `$replace(text,search,replace)`
    
    Replaces occurrences of `search` in `text` with value of `replace` and returns the resulting string.
he: `$replace(text,search,replace)`
    
    החלפת המופעים של 'search' ב־ 'text' בערך 'replace' והחזרת המחרוזת שהתקבלה.

en: `$replacemulti(name,search,replace,separator="; ")`
    
    Replaces occurrences of `search` with `replace` in the multi-value variable `name`.
    Empty elements are automatically removed.
    
    Example:
    
        $replacemulti(%genre%,Idm,IDM)
he: `$replacemulti(name,search,replace,separator="; ")`
    
    החלפת המופעים של 'search' בערך 'replace' במשתנה מרובה ערכים 'name'.
    
    לדוגמה:
    
        $replacemulti(%genre%,Idm,IDM)

en: `$in(x,y)`
    
    Returns true, if `x` contains `y`.
he: `$in(x,y)`
    
    החזרת 'true' אם 'x' מוכל ב 'y'.

en: `$inmulti(%x%,y)`
    
    Returns true if multi-value variable `x` contains exactly `y` as one of its values.
    
    _Since Picard 1.0_
he: `$inmulti(%x%,y)`
    
    החזרת 'true' אם ערכי המשתנה הבלתי תלוי 'x' מכיל בדיוק את 'y' כאחד מערכיו.
    
    _החל מפיקארד 1.0 והלאה_

en: `$rreplace(text,pattern,replace)`
    
    [Regular expression](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax) replace.
he: `$rreplace(text,pattern,replace)`
    
    החלפת ביטוי סדיר [regex](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax).

en: `$rsearch(text,pattern)`
    
    [Regular expression](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax) search.
        This function will return the first matching group.
he: `$rsearch(text,pattern)`
    
    חיפוש [ביטוי סדיר (regex)](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax).
    פעולה זו מחזירה את הקבוצה המתאימה הראשונה.

en: `$num(number,length)`
    
    Returns `number` formatted to `length` digits (maximum 20).
he: `$num(number,length)`
    
    החזרת 'number' מתובנת 'length' ספרות (עד 20 ספרות).

en: `$unset(name)`
    
    Unsets the variable `name`.
    Allows for wildcards to unset certain tags (works with "performer:\*", "comment:\*", and "lyrics:\*").
    For example `$unset(performer:*)` would unset all performer tags.
he: `$unset(name)`
    
    ביטול הגדרת המשתנה `name`.
    מתן אפשרות לביטול הגדרה של תגים מסוימים באמצעות תווים כלליים (ישים לגבי "performer:\*", "comment:\*", ו "lyrics:\*").
    כלומר `$unset(performer:*)` יבטל את הגדרת כל תגי המבצעים.

en: `$delete(name)`
    
    Unsets the variable `name` and marks the tag for deletion.
    This is similar to `$unset(name)` but also marks the tag for deletion. E.g.
        running `$delete(genre)` will actually remove the genre tag from a file when
        saving.
    
    _Since Picard 2.1_
he: `$delete(name)`
    
    ביטול הגדרת המשתנה  `name` וסימון התג למחיקה.
    זהה ל  `$unset(name)` אך גם מסמן את התג למחיקה. לְמָשָׁל.
    הפעלת `$delete(genre)` למעשה תסיר את תג הסוגה מקובץ בעת
    השמירה.
    
    _החל מפיקארד 2.1_

en: `$set(name,value)`
    
    Sets the variable `name` to `value`.
    
    Note: To create a variable which can be used for the file naming string, but
        which will not be written as a tag in the file, prefix the variable name
        with an underscore. `%something%` will create a "something" tag;
        `%_something%` will not.
he: `$set(name,value)`
    
    הגדרת המשתנה  `name` ל־ `value`.
    
    הערה: ליצירת משתנה בו ניתן להשתמש כמחרוזת לשמות הקבצים, אך
    שלא ייכתב כתג בתוך הקובץ, על־ידי מתן קידומת לשם המשתנה
    כקו תחתון. שימוש ב '%something%` ייצור תג "כלשהו";
    אך `%_something%` לא.

en: `$setmulti(name,value,separator="; ")`
    
    Sets the variable `name` to `value`, using the separator (or "; " if not passed)
        to coerce the value back into a proper multi-valued tag. This can be used to
        operate on multi-valued tags as a string, and then set them back as proper
        multi-valued tags.
    
    Example:
    
        $setmulti(genre,$lower(%genre%))
    
    _Since Picard 1.0_
he: `$setmulti(name,value,separator="; ")`
    
    הגדרת  המשתנה 'name' ל `value ', באמצעות המפריד (או ";" אם לא עבר)
    לאילוץ הערך לתוך תג רב ערכי תקין. 
    ניתן לשימוש בפעולת בתגים מרובי ערכים כמחרוזת, והחזרתם 
    כתגים רבי ערכיים תקינים.
    
    לדוגמה:
    
      $setmulti(genre,$lower(%genre%))
    
    _ החל מפיקארד 1.0_

en: `$get(name)`
    
    Returns the variable `name` (equivalent to `%name%`).
he: `$get(name)
    
    החזרת משתנה `name` (זהה ל `ame%n%`).

en: `$copy(new,old)`
    
    Copies metadata from variable `old` to `new`.
    The difference between `$set(new,%old%)` is that `$copy(new,old)` copies
        multi-value variables without flattening them.
    
    _Since Picard 0.9_
he: `$copy(new,old)`
    
    העתקת נתוני־על ממשתנה 'old' ל־'new '.
    שונה מ `$set(new,%old%)` בכך ש־ `$copy(new,old)` מעתיק
    משתנים מרובי ערכיים מבלי לשטח אותם.
    
    _החל מפיקארד 0.9_

en: `$copymerge(new,old[,keep_duplicates])`
    
    Merges metadata from variable `old` into `new`, removing duplicates and
        appending to the end, so retaining the original ordering. Like `$copy`, this
        will also copy multi-valued variables without flattening them.
    
    If `keep_duplicates` is set, then the duplicates will not be removed from the result.
    
    _Since Picard 1.0_
he: `$copymerge(new,old[,keep_duplicates])`
    
    'old' ל־'new', תוך הסרת כפילויות וצרופו לסוף, ושמירה על הסדר המקורי. כמו '$copy', גם כאן משתנים רב־ערכיים יעתקו מבלי לשטח אותם.
    
    אם `keep_duplicates`הוגדר, הכפילויות לא יוסרו מהתוצאה.
    
    _ החל מפיקארד 1.0_

en: `$trim(text[,char])`
    
    Trims all leading and trailing whitespaces from `text`.
        The optional second parameter `char` specifies the character to trim.
he: `$trim(text[,char])`
    
    קיטום כל הרווחים המובילים והנגררים מ־ 'text'. 
    המאפיין החלופי השני 'char' מציין את התו לחיתוך.

en: `$add(x,y,…)`
    
    Add `y` to `x`.
    Can be used with an arbitrary number of arguments.
    
    Example:
    
        $add(x,y,z) = ((x + y) + z)
he: `$add(x,y,…)`
    
    חיבור `y` ו־ `x`.
    ניתן להשתמש במספר שרירותי של משתנים בלתי־תלויים.
    
    לדוגמה:
    
         $add(x,y,z) = ((x + y) + z)

en: `$sub(x,y,…)`
    
    Subtracts `y` from `x`.
    Can be used with an arbitrary number of arguments.
    
    Example:
    
        $sub(x,y,z) = ((x - y) - z)
he: `$sub(x,y,…)`
    
     חיסור`y` מ־ `x`.
    ניתן להשתמש במספר שרירותי של משתנים בלתי־תלויים.
    
    לדוגמה:
    
         $sub(x,y,z) = ((x - y) - z)

en: `$div(x,y,…)`
    
    Divides `x` by `y`.
    Can be used with an arbitrary number of arguments.
    
    Example:
    
        $div(x,y,z) = ((x / y) / z)
he: `$div(x,y,…)`
    
    חילוק `y` ב־ `x`.
    ניתן להשתמש במספר שרירותי של משתנים בלתי־תלויים.
    
    לדוגמה:
    
         $div(x,y,z) = ((x / y) / z)

en: `$mod(x,y,…)`
    
    Returns the remainder of `x` divided by `y`.
    Can be used with an arbitrary number of arguments.
    
    Example:
    
        $mod(x,y,z) = ((x % y) % z)
he: `$mod(x,y,…)`
    
    החזרת השארית מחילוק `y` ב־ `x`.
    ניתן להשתמש במספר שרירותי של משתנים בלתי־תלויים.
    
    לדוגמה:
    
        $mod(x,y,z) = ((x % y )% z)

en: `$mul(x,y,…)`
    
    Multiplies `x` by `y`.
    Can be used with an arbitrary number of arguments.
    
    Example:
    
        $mul(x,y,z) = ((x * y) * z)
he: `$mul(x,y,…)`
    
    הכפלת `y` ב־ `x`.
    ניתן להשתמש במספר שרירותי של משתנים בלתי־תלויים.
    
    לדוגמה:
    
         $mul(x,y,z) = ((x* y)* z)

en: `$or(x,y,…)`
    
    Returns true if either `x` or `y` not empty.
        Can be used with an arbitrary number of arguments.
        The result is true if ANY of the arguments is not empty.
he: `$or(x,y,…)`
    
    החזרת 'אמת' אם `y` או `x` אינם ריקים.
        ניתן להשתמש במספר שרירותי של משתנים בלתי־תלויים.
        התוצאה תהיה 'אמת'  אם אחד המשתנים אינם ריקים.

en: `$and(x,y,…)`
    
    Returns true if both `x` and `y` are not empty.
        Can be used with an arbitrary number of arguments.
        The result is true if ALL of the arguments are not empty.
he: `$and(x,y,…)`
    
    החזרת 'אמת' אם `y` וגם `x` אינם ריקים.
    ניתן להשתמש במספר שרירותי של משתנים בלתי־תלויים.
    
    התוצאה תהיה 'אמת'  אם כל המשתנים אינם ריקים.

en: `$not(x)`
    
    Returns true if `x` is empty.
he: `$not(x)`
    
    החזרת 'true' אם 'x' ריק.

en: `$eq(x,y)`
    
    Returns true if `x` equals `y`.
he: `$not(x)`
    
    החזרת 'true' אם 'x' שווה ל־ 'y'.

en: `$ne(x,y)`
    
    Returns true if `x` does not equal `y`.
he: `$not(x)`
    
    החזרת 'true' אם 'x' לא שווה ל־ 'y'.

en: `$lt(x,y[,type])`
    
    Returns true if `x` is less than `y` using the comparison specified in `type`.
    Possible values of `type` are "int" (integer), "float" (floating point), "text"
    (case-sensitive text), "nocase" (case-insensitive text) and "auto" (automatically
    determine the type of arguments provided), with "auto" used as the default
    comparison method if `type` is not specified.  The "auto" type will use the
    first type that applies to both arguments in the following order of preference:
    "int", "float" and "text".
he: `$lt(x,y[,type])`
    
    החזרת 'true' אם 'x' קטן מ־'y תוך שימוש בהשוואה שהוגדרה ב־`type`.
    ערכים אפשריים ל־`type` הם: "int" (integer), "float" (floating point), "text" (רגישות למלל תלוי־רישיות), "nocase" (ללא רגישות למלל תלוי־רישיות) ו־"auto" ( איטומוט סיווג המשתנים שסופקו) אם `type` לא סופק, ייעשה שימוש ב־"auto" כשיטת השוואה ברירת־מחדל . סוג ה־"auto" ייעשה שימוש בסוג היישים הראשון לשני המשתניםבסדר עדיפויות הבא:
    "int", "float" and "text".

en: `$len(text)`
    
    Returns the number of characters in `text`.
he: `$len(text)`
    
    החזרת מספר התווים ב־ 'text'.

en: `$lenmulti(name,separator="; ")`
    
    Returns the number of elements in the multi-value tag `name`. A literal value
        representing a multi-value can be substituted for `name`, using the
        `separator` (or "; " if not passed) to coerce the value into a proper
        multi-valued tag.
    
    Example:
    
        $lenmulti(One; Two; Three) = 3
he: `$lenmulti(name,separator="; ")`
    
    החזרת מספר האיברים בתג רב־ערכי 'name'. 
    ניתן להחליף ערך מילולי המייצג ריבוי ערכים ב־ 'name', באמצעות
    'separator' (או ";" אם לא עובר) כדי לאלץ את הערך לתג רב ערכי תקין.
    
    לדוגמה:
    
      $lenmulti(One; Two; Three) = 3

en: `$performer(pattern="",join=", ")`
    
    Returns the performers where the performance type (e.g. "vocal") matches `pattern`, joined by `join`.
    You can specify a regular expression in the format `/pattern/flags`. `flags` are optional. Currently
    the only supported flag is "i" (ignore case). For example `$performer(/^guitars?$/i)` matches the
    performance type "guitar" or "Guitars", but not e.g. "bass guitar".
    
    _Since Picard 0.10_
he: `$performer(pattern="",join=", ")`
    
    מחזיר מבצעים, בהם סוג הביצוע (למשל 'קולי') תואם ל־`pattern`, מאוחד ל־`join`.
    ניתן לציין ביטוי רגיל בתבנית `/pattern/flags`. כאשר `flags`הם אופציונליים. כַּיוֹם הדגל הנתמך היחיד הוא 'i' (בהתעלם מגדל אות). לדוגמה `$performer(/^guitars?$/i)` תואם לסוג הביצוע 'גיטרה' או 'גיטרות', אך לא ל 'גיטרת בס'.
    
    _מאז פיקארד 0.10_

en: `$matchedtracks()`
    
    Returns the number of matched tracks within a release.
        **Only works in File Naming scripts.**
    
    _Since Picard 0.12_
he: `$matchedtracks()`
    
    החזרת מספר הרצועות התואמות מתוך הוצאה.
    **עובד רק בתסריטי 'שמות קבצים'.**
    
    _החל מפיקארד 0.12_

en: `$is_complete()`
    
    Returns true if every track in the album is matched to a single file.
    **Only works in File Naming scripts.**
he: `$is_complete()`
    
    החזרת 'אמת' אם כל הרצועות באלבום מתאימים לקובץ יחיד.
    **עובד רק בתסריטי 'שמות קבצים'.**

en: `$firstalphachar(text,nonalpha="#")`
    
    Returns the first character of `text`.
    If `text` does not begin with an alphabetic character, then `nonalpha` is returned instead. If `nonalpha` is not
    specified, the default value "#" will be used.
    
    _Since Picard 0.12_
he: `$firstalphachar(text,nonalpha="#")`
    
    החזרת התו הראשון מ־ `text`.
    אם `text` לא מתחיל בתו אלפאביתי, יוחזר `nonalpha` במקום. אם `nonalpha` לא הוגדר, יוחזר ערך ברירת המחדל "#".
    
    _החל מפיקארד 0.12_

en: `$initials(text)`
    
    Returns the first character of each word in `text`, if it is an alphabetic character.
    
    _Since Picard 0.12_
he: `$initials(text)`
    
    החזרת התו הראשון של כל מילה ב־ 'text', אם התו אלפביתי.
    
    _החל מפיקארד 0.12_

en: `$firstwords(text,length)`
    
    Like `$truncate()` except that it will only return the complete words from `text` which fit within `length` characters.
    
    _Since Picard 0.12_
he: `$firstwords(text,length)`
    
    דומה ל־ `$truncate()` אלה שפעולה זו תחזיר את כל המלים מ־ `text` במידה והם בגבולות מספר התוים ב־ `length` .
    
    _החל מפיקארד 0.12_

en: `$startswith(text,prefix)`
    
    Returns true if `text` starts with `prefix`.
    
    _Since Picard 1.4_
he: `$startswith(text,prefix)`
    
    חזרת 'true' אם 'text' מתחיל ב־ 'prefix'
    
    _ החל מפיקארד 1.4_

en: `$endswith(text,suffix)`
    
    Returns true if `text` ends with `suffix`.
    
    _Since Picard 1.4_
he: `$endswith(text,suffix)`
    
    חזרת 'true' אם 'text' מסתיים ב־ 'suffix'
    
    _ החל מפיקארד 1.4_

en: `$truncate(text,length)`
    
    Truncate `text` to `length`.
    
    _Since Picard 0.12_
he: `$truncate(text,length)`
    
    קיטום 'text' ל־ 'length'
    
    _החל מפיקארד 0.12_

en: `$swapprefix(text,prefix1,prefix2,…)`
    
    Moves the specified prefixes from the beginning to the end of `text`. Multiple
    prefixes can be specified as separate parameters. If no prefix is specified 'A'
    and 'The' are used by default.
    
    Example:
    
        $swapprefix(%albumartist%,A,An,The,La,Le,Les,Un,Une)
    
    _Since Picard 1.3, previously as a plugin since Picard 0.13_
he: `$swapprefix(text,prefix1,prefix2,…)`
    
    העברת ה־ 'prefixes' שצוינו, מתחילת ה־ 'text' לסופו.
     ניתן להפריד בפסיק מספר קידומת כמשתנים נפרדים.
    אם לא צוינו קידומות, 'A' ו־ 'The' יהוו ברירת מחדל.
    
    לדוגמה:
    
        $swapprefix(%albumartist%,A,An,The,La,Le,Les,Un,Une))
    
    _החל מפיקארד 1.3, לפני כן כמתקע החל מפיקארד 0.13_

en: `$delprefix(text,prefix1,prefix2,…)`
    
    Deletes the specified prefixes from the beginning of `text`. Multiple
    prefixes can be specified as separate parameters.  If no prefix is specified 'A'
    and 'The' are used by default.
    
    Example:
    
        $delprefix(%albumartist%,A,An,The,La,Le,Les,Un,Une)
    
    _Since Picard 1.3_
he: `$delprefix(text,prefix1,prefix2,…)`
    
    מחיקת ה־ 'prefixes' שצוינו, מתחילת ה־ 'text' .
     ניתן להפריד בפסיק מספר קידומת כמשתנים נפרדים.
    אם לא צוינו קידומות, 'A' ו־ 'The' יהוו ברירת מחדל.
    
    לדוגמה:
    
        $delprefix(%albumartist%,A,An,The,La,Le,Les,Un,Une))
    
    _החל מפיקארד 1.3_

en: `$eq_any(x,a1,a2,…)`
    
    Returns true if `x` equals `a1` or `a2` or …
    Functionally equivalent to `$or($eq(x,a1),$eq(x,a2),…)`.
    Functionally equivalent to the eq2 plugin.
he: `$eq_any(x,a1,a2,…)`
    
    החזרת 'אמת' אם 'x' שווה ל־ `a1` או a2` או …
    זהה ל־ `$or($eq(x,a1),$eq(x,a2) …)`.
    זהה למתקע eq2.

en: `$ne_all(x,a1,a2,…)`
    
    Returns true if `x` does not equal `a1` and `a2` and …
    Functionally equivalent to `$and($ne(x,a1),$ne(x,a2),…)`.
    Functionally equivalent to the ne2 plugin.
he: `$ne_all(x,a1,a2,…)`
    
    החזרת 'אמת' אם 'x' שונה מ־ `a1` ו־ a2` ו־ …
    זהה ל־ $and($ne(x,a1),$ne(x,a2) …)`.
    זהה למתקע ne2.

en: `$eq_all(x,a1,a2,…)`
    
    Returns true if `x` equals `a1` and `a2` and …
    Functionally equivalent to `$and($eq(x,a1),$eq(x,a2),…)`.
    
    Example:
    
        $if($eq_all(%albumartist%,%artist%,Justin Bieber),$set(engineer,Meat Loaf))
he: `$eq_all(x,a1,a2,…)`
    
    החזרת 'אמת' אם 'x' שווה ל־ `a1` ו־  a2` ו־  …
    זהה ל־ `$and($eq(x,a1),$eq(x,a2) …)`.
    
    לדוגמה:
    
        $if($eq_all(%albumartist%,%artist%,Justin Bieber),$set(engineer,Meat Loaf))

en: `$ne_any(x,a1,a2,…)`
    
    Returns true if `x` does not equal `a1` or `a2` or …
    Functionally equivalent to `$or($ne(x,a1),$ne(x,a2),…)`.
    
    Example:
    
        $if($ne_any(%albumartist%,%trackartist%,%composer%),$set(lyricist,%composer%))
he: `‪$ne_any(x,a1,a2,…)`
    
    החזרת 'אמת' אם 'x' שונה מ־ `a1` או־  a2` או־  …
    זהה ל־`‎$or($ne(x,a1),$ne(x,a2) …)`.
    
    לדוגמה:
    
        ‎$if($ne_any(%albumartist%,%trackartist%,%composer%),$set(lyricist,%composer%))

en: `$title(text)`
    
    Returns `text` in title case (first character in every word capitalized).
    
    Example:
    
        $set(album,$title(%album%))
    _Since Picard 2.1_
he: `$title(text)`
    
    החזרת `text` עם אות רישית בתחילת כל מילה.
    
    לדוגמה:
    
        $set(album,$title(%album%))
    
    _החל מפיקארד 2.1_

en: `$is_audio()`
    
    Returns true, if the file processed is an audio file.
    
    _Since Picard 2.2_
he: `$is_audio()`
    
    החזרת 'true' אם הקובץ שבעיבוד הוא קובץ שמע.
    
    _החל מפיקארד 2.2_

en: `$is_video()`
    
    Returns true, if the file processed is an video file.
    
    _Since Picard 2.2_
he: `$is_video()`
    
    החזרת 'true' אם הקובץ שבעיבוד הוא קובץ חוזי.
    
    _החל מפיקארד 2.2 _

en: `$find(haystack,needle)`
    
    Finds the location of one string within another.
        Returns the index of the first occurrence of `needle` in `haystack`, or "" if `needle` was not found.
    
    _Since Picard 2.3_
    
    Note that prior to Picard 2.3.2 `$find` returned "-1" if `needle` was not found.
he: `$find(haystack,needle)`
    
    מציאת מקום מחרוזת אחת בתוך מחרוזת אחרת.
    החזרת המפתח של המופע הראשון של `needle` ב־ `haystack`, או "" אם `needle` לא נמצא.
    
    _החל מפיקארד 2.3_
    
    הערה: לפני פיקארד 2.3.2 `$find` החזירה "-1" אם  `needle`  לא נמצא.

en: `$reverse(text)`
    
    Returns `text` in reverse order.
he: ``$reverse(text)`
    
    החזרת 'text' בסדר הפוך.

en: `$substr(text,start[,end])`
    
    Returns the substring beginning with the character at the `start` index, up to
        (but not including) the character at the `end` index. Indexes are
        zero-based. Negative numbers will be counted back from the end of the
        string. If the `start` or `end` indexes are left blank, they will default to
        the start and end of the string respectively.
he: `$substr(text,start,end)`
    
    החזרת מחרוזת משנה שמתחילה בתו במפתח `start` ועד (אך לא כולל) התו שבמפתח `end`.
    המפתחים מבוססי אפס. מספרים שליליים יספרו מסוף המחרוזת.
    אם מפתחי `start` או `end` הושראו ריקים, ברירת המחדל תהיה התחלת וסוף המחרוזת בהתאמה.

en: `$getmulti(name,index,separator="; ")`
    
    Gets the element at `index` from the multi-value tag `name`. A literal value
        representing a multi-value can be substituted for `name`, using the
        separator (or "; " if not passed) to coerce the value into a proper
        multi-valued tag.
he: `$getmulti(name,index,separator="; ")`
    
    קבלת האיבר ב־ `index` מתג רב־ערכי 'name`. 
    ניתן להחליף ערך מילולי המייצג ריבוי ערכים ב־`name`, באמצעות 
    המפריד (או ";" אם לא עובר) 
    כדי לאלץ את הערך לתג רב ערכי תקין .

en: `$foreach(name,code,separator="; ")`
    
    Iterates over each element found in the multi-value tag `name`, executing
        `code`. For each loop, the element value is first stored in the tag
        `_loop_value` and the count is stored in the tag `_loop_count`. This allows
        the element or count value to be accessed within the `code` script. A
        literal value representing a multi-value can be substituted for `name`,
        using the separator (or "; " if not passed) to coerce the value into a
        proper multi-valued tag.
he: `$foreach(name,code,separator="; ")`
    
    חזרה על כל האיברים בתג רב ערכי 'name', והרצת ה־ 'code'. 
    בכל לולאה, ערך האיבר נשמר תחילה בתג '_ loop_value' והספירה נשמרת בתג '_ loop_count'. 
    מנגנון זה מאפשר לתסריט 'code'. גישה לאיבר או לערך הספירה. 
    ניתן להחליף ערך מילולי המייצג ריבוי ערכים, ב־ 'name' באמצעות המפריד (או ";" אם לא עובר) כדי לאלץ את הערך לתוך תג רב ערכי תקין.

en: `$while(condition,code)`
    
    Standard 'while' loop. Executes `code` repeatedly until `condition` no longer
        evaluates to `True`. For each loop, the count is stored in the tag
        `_loop_count`. This allows the count value to be accessed within the `code`
        script. The function limits the maximum number of iterations to 1000 as a
        safeguard against accidentally creating an infinite loop.
he: `$while(condition,code)`
    
    לולאת 'while' תקנית. מריצה את `code` שוב ושוב עד אשר ה־`condition` `True` לא
        יתקיים עוד. ערך הספירה יאוחסן בתג `_loop_count` לכל לולאה.
    מנגנון מה שאפשר גישה לערך הספירה מתוך תסריט ה־`code`.
    הפונקציה מגבילה את מספר החזרות ל־1,000 כאמצעי הגנה מפני יצירת לולאה אין סופית.

en: `$map(name,code,separator="; ")`
    
    Iterates over each element found in the multi-value tag `name` and updates the
        value of the element to the value returned by `code`, returning the updated
        multi-value tag. For each loop, the element value is first stored in the tag
        `_loop_value` and the count is stored in the tag `_loop_count`. This allows
        the element or count value to be accessed within the `code` script.
    
    Empty elements are automatically removed.
    
    Example:
    
        $map(First:A; Second:B,$upper(%_loop_count%=%_loop_value%))
    
    Result: 1=FIRST:A; 2=SECOND:B
he: `$map(name,code,separator="; ")`
    
    חזרה על כל האיברים שנמצאו בתג רב־ערכי  'name' ועדכון ערך האיבר לערך המוחזר על־ידי 'code' והחזרת עודכן תג רב־ערכי. בכל לולאה, ערך האיבר נשמר תחילה בתג '_ loop_value' והספירה נשמרת בתג '_ loop_count'. 
    מנגנון זה מאפשר  לתסריט 'code' גישה לאיבר או לערך הספירה. 
    
    לדוגמה:
    
        $map(First:A; Second:B,$upper(%_loop_count%=%_loop_value%)) 
    
    תוצאה:  1=FIRST:A; 2=SECOND:B

en: `$join(name,text,separator="; ")`
    
    Joins all elements in `name`, placing `text` between each element, and returns the result as a string.
he: `$join(name,text,separator="; ")`
    
    צרוף כל האיברים ב־ 'name' והצבת 'text' בין כל איבר והחזרת התוצאה כמחרוזת.

en: `$slice(name,start,end,separator="; ")`
    
    Returns a multi-value variable containing the elements between the `start` and
        `end` indexes from the multi-value tag `name`. A literal value representing
        a multi-value can be substituted for `name`, using the separator (or "; " if
        not passed) to coerce the value into a proper multi-valued tag. Indexes are
        zero based. Negative numbers will be counted back from the end of the list.
        If the `start` or `end` indexes are left blank, they will default to the
        start and end of the list respectively.
    
    The following example will create a multi-value variable with all artists
        in `%artists%` except the first, which can be used to create a "feat." list.
    
    Examples:
    
        $setmulti(supporting_artists,$slice(%artists%,1))
        $setmulti(supporting_artists,$slice(%artists%,1,-1))
he: `$slice(name,start,end,separator="; ")`
    
    החזרת משתנה רב־ערכי המכיל במפתח את האברים שבין 'start' ל־'end'
    של תג רב־ערכי `name`.
    ניתן להחליף ערך מילולי המייצג ריבוי ערכים ב־name`,  על־ידי המפריד (או ";" אם לא עובר) כדי לאלץ את הערך לתג רב ערכי תקין.
    המפתחים הם מבוססי אפס. מספרים שליליים נספרים מסוף הרשימה.
    אם האינדקסים 'start' או 'end' נותרים ריקים, הם יוגדרו כברירת מחדל
    התחלה וסיום הרשימה בהתאמה.
    
    הדוגמה הבאה תיצור משתנה רב־ערכי של כל האמנים
    ב־`%artists%` למעט הראשון, שניתן להשתמש בו כדי ליצור רשימת 'feat.'
    
    דוגמאות:
    
        $setmulti(supporting_artists,$slice(%artists%,1,))
        $setmulti(supporting_artists,$slice(%artists%,1,-1)

en: `$datetime(format="%Y-%m-%d %H:%M:%S")`
    
    Returns the current date and time in the specified `format`, which is based on
        the standard Python `strftime` [format codes](https://strftime.org/). If no
        `format` is specified the date/time will be returned in the form
        `2020-02-05 14:26:32`.
    Note: Platform-specific formatting codes should be avoided to help ensure the
        portability of scripts across the different platforms.  These codes include:
        remove zero-padding (e.g. `%-d` and `%-m` on Linux or macOS, and their
        equivalent `%#d` and `%#m` on Windows); element length specifiers (e.g.
        `%3Y`); and hanging '%' at the end of the format string.
he: `$datetime(format="%Y-%m-%d %H:%M:%S")`
    
    החזרת התאריך והשעה הנוכחיים ב־ 'format' שהוגדרו, המבוססים על פייתון סטנדרטי  ‎`strftime` [format codes](https://strftime.org/). אם 'format' לא הוגדר,  התאריך / השעה יוחזרו בצורת '2020-02-05 14: 26: 32'.
    הערה: יש להימנע מקודי עיצוב יחודיים למסדת כדי להבטיח את ניידות התסריטים בין המסדות שונות. 
    קודים אלה כוללים: הסרת ריפוד אפס (למשל '% -d' ו־ '‎%-m' ב־ Linux או ב־ macOS, והמקבילה שלהם '‎%#d' ו־ '‎%#m' ב־ וינדוס); 
    מפרט אורך הרכיבים (למשל '‎%3Y'); ותליית '%' בסוף מחרוזת התבנית.

en: `$sortmulti(name,separator="; ")`
    
    Returns a copy of the multi-value tag `name` with the elements sorted in ascending order.
    
    Example:
    
        $sortmulti(B; A; C)
    
    Result: A; B; C
he: `$sortmulti(name,separator="; ")`
    
    החזרת עותק של תג רב ערכי 'name', כאשר האיברים ממוינים בסדר  עולה.
    
    לדוגמה:
    
         $sortmulti(B; A; C)
    
    תוצאה: A; B; C

en: `$reversemulti(name,separator="; ")`
    
    Returns a copy of the multi-value tag `name` with the elements in reverse order.
        This can be used in conjunction with the `$sortmulti` function to sort in
        descending order.
    
    Example:
    
        $reversemulti($sortmulti(B; A; C))
    
    Result: C; B; A
he: `$reversemulti(name,separator="; ")`
    
    החזרת עותק של תג רב ערכי 'name',  ומיון איברים בסדר הפוך.
    ניתן לשימוש בשילוב עם הפונקציה `$sortmulti`  למיון
    סדר יורד.
    
    לדוגמה:
    
        $reversemulti($sortmulti(B; A; C))
    
    תוצאה: C; B; A

en: `$unique(name,case_sensitive="",separator="; ")`
    
    Returns a copy of the multi-value tag `name` with no duplicate elements.
        By default, a case-insensitive comparison of the elements is performed.
    
    Example 1:
    
        $setmulti(foo,a; A; B; b; cd; Cd; cD; CD; a; A; b)
        $unique(%foo%)
    
    Result: A; CD; b
    
    Example 2:
    
        $setmulti(foo,a; A; B; b; a; b; A; B, cd)
        $unique(%foo%,True)
    
    Result: A; B; a; b; cd
he: `$unique(name,case_sensitive="",separator="; ")`
    
    החזרת עותק של תג רב־ערכי 'name' ללא רכיבים כפולים.
    כברירת מחדל, מבוצעת השוואה ללא רגישות לאותיות רישיות של רכיבים.
    
    דוגמה 1:
    
     $setmulti(foo,a; A; B; b; cd; Cd; cD; CD; a; A; b)
    $unique(%foo%)
    
    תוצאה: A; CD; b
    
    דוגמה 2:
    
    $setmulti(foo,a; A; B; b; a; b; A; B, cd)
    $unique(%foo%,True)
    
    תוצאה: A; B; a; b; cd

en: `$countryname(country_code,translate="")`
    
    Returns the name of the country for the specified country code.  If the country code is invalid an empty string will be returned.
    If translate is not blank, the output will be translated into the current locale language.
he: `$countryname(country_code,translate="")`
    
    החזרת שם המדינה לקוד המדינה שצוין. אם קוד המדינה אינו חוקי, תוחזר מחרוזת ריקה.
    אם התרגום אינו ריק, הפלט יתורגם לשפת המקום הנוכחית.

en: `$year(date,date_order="ymd")`
    
    Returns the year portion of the specified date.  The default order is "ymd".  This can be changed by specifying
    either "dmy" or "mdy".  If the date is invalid an empty string will be returned.
    
    _Since Picard 2.7_
he: `$year(date,date_order="ymd")`
    
    החזרת חלק השנה מהתאריך שצוין. תבנית ברירת המחדל היא "ymd". ניתן לשנות זאת על ידי הגדרת
    "dmy", או "mdy". אם התאריך אינו תקין תוחזר מחרוזת ריקה.
    
    _החל מפיקארד 2.7_

en: `$month(date,date_order="ymd")`
    
    Returns the month portion of the specified date.  The default order is "ymd".  This can be changed by specifying
    either "dmy" or "mdy".  If the date is invalid an empty string will be returned.
    
    _Since Picard 2.7_
he: `$year(date,date_order="ymd")`
    
    החזרת חלק החודש מהתאריך שצוין. תבנית ברירת המחדל היא "ymd". ניתן לשנות זאת על ידי הגדרת
    "dmy", או "mdy". אם התאריך אינו תקין תוחזר מחרוזת ריקה.
    
    _החל מפיקארד 2.7_

en: `$day(date,date_order="ymd")`
    
    Returns the day portion of the specified date.  The default order is "ymd".  This can be changed by specifying
    either "dmy" or "mdy".  If the date is invalid an empty string will be returned.
    
    _Since Picard 2.7_
he: `$year(date,date_order="ymd")`
    
    החזרת חלק היום מהתאריך שצוין. תבנית ברירת המחדל היא "ymd". ניתן לשנות זאת על ידי הגדרת
    "dmy", או "mdy". אם התאריך אינו תקין תוחזר מחרוזת ריקה.
    
    _החל מפיקארד 2.7_

en: `$dateformat(date,format="%Y-%m-%d",date_order="ymd")`
    
    Returns the input date in the specified `format`, which is based on the standard
        Python `strftime` [format codes](https://strftime.org/). If no `format` is
        specified the date will be returned in the form `2020-02-05`.  If the date or
        format are invalid an empty string will be returned.
    
        The default order for the input date is "ymd".  This can be changed by specifying
        either "dmy" or "mdy".
    Note: Platform-specific formatting codes should be avoided to help ensure the
        portability of scripts across the different platforms.  These codes include:
        remove zero-padding (e.g. `%-d` and `%-m` on Linux or macOS, and their
        equivalent `%#d` and `%#m` on Windows); element length specifiers (e.g.
        `%3Y`); and hanging '%' at the end of the format string.
    
    _Since Picard 2.7_
he: `$dateformat(date,format="%Y-%m-%d",date_order="ymd")`
    
    החזרת התאריך והשעה הנוכחיים ב־'format' שהוגדר, המבוסס על פייתון תקני ‎`strftime` ‎[format codes](https://strftime.org/). אם לא הוגדר 'format', התאריך יוחזר כ־'2020-02-05'. את התאריך או התבנית לא תקינים, תוחזר מחרוזת ריקה.
    
    תבנית ברירת המחדל היא "ymd". ניתן לשנות זאת על ידי הגדרת
    "dmy", או "mdy".
    הערה: יש להימנע מקודי עיצוב יחודיים למסדת כדי להבטיח את ניידות התסריטים בין המסדות שונות. 
    קודים אלה כוללים: הסרת ריפוד אפס (למשל '‎%-d' ו־ '‎%-m' ב־ Linux או ב־ macOS, והמקבילה שלהם  '‎%#d' ו־'‎%#m' בוינדוס); 
    מפרט אורך הרכיבים (לדוגמה '%3Y'); ותליית '%' בסוף מחרוזת התבנית.
    
    _החל מפיקארד 2.7_

en: `$is_multi(name)`
    
    Returns '1' if the argument is a multi-value tag and there are more than one elements, otherwise an empty string.
    
    Example:
    
        $is_multi(%artists%)
    
    Result: 1 if there is more than one artist, otherwise "".
    
    _Since Picard 2.7_
he: `$is_multi(name)`
    
    החזרת '1' אם המשתנה הוא תג רב־ערכי וישנם יותר ממרכיב אחד, אחרת תוחזר מחרוזת ריקה.
    
    דוגמה:
    
        $is_multi(%artists%)
    
    תוצאה: 1 אם לא קיים יותר מאמן אחד, אחרת "".
    
    _החל מפיקארד 2.7_

en: `$cleanmulti(name)`
    
    Removes all empty string elements from the multi-value variable.
    
    Example:
    
        $setmulti(test,one; ; two; three)
        $cleanmulti(test)
    
    Result: Sets the value of 'test' to ["one", "two", "three"].
    
    _Since Picard 2.8_
he: `$cleanmulti(name)`
    
    הסרת כל רכיבי מחרוזת ריקים ממשתנה רב־ערכי.
    
    דוגמא:
    
        $setmulti(test,one; ; two; three)
        $cleanmulti(test)
    
    תּוֹצָאָה: קביעת הערך 'test' ב־ ["one", "two", "three"].
    
    _החל מפיקארד 2.8_

en: Export Script File
he: יצוא קובצי תסריט

en: Export Script
he: יצוא תסריט

en: Script successfully exported to %s
he: ייצא תסריט ל־%s צלח

en: Error importing "%(filename)s": %(error)s
he: שגיאה ביבוא "%(filename)s": %(error)s

en: Error decoding "%(filename)s": %(error)s
he: שגיאה בפענוח "%(filename)s": %(error)s

en: Import Script File
he: יבוא קובצי תסריט

en: The file was empty
he: הקובץ ריק

en: Imported from %s
he: יובא מ־%s

en: Argument is not a dictionary
he: המשתנה אינו מילון

en: Invalid script package
he: חבילת תסריטים לא תקינה

en: %s (Copy)
he: %s (העתקה)

en: File content not a dictionary
he: תכולת קובץ אינה מילון

en: Unnamed Script
he: תַּסְרִיט ללא שם

en: Picard script files
he: קובצי תסריט פיקארד

en: Picard script package
he: חבילת תסריטי פיקארד

en: <br/>Translated to LANG by %s
he: <br/>תורגם לעברית על־ידי %s

en: Icons made by Sambhav Kothari <sambhavs.email@gmail.com> and <a href="http://www.flaticon.com/authors/madebyoliver">Madebyoliver</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/pixel-buddha">Pixel Buddha</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/nikita-golubev">Nikita Golubev</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/maxim-basinski">Maxim Basinski</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/smashicons">Smashicons</a> from <a href="https://www.flaticon.com">www.flaticon.com</a>
he: צלמיות יוצרו על־ידי סאמבהב קוטהארי <sambhavs.email@gmail.com> ו <a href="http://www.flaticon.com/authors/madebyoliver">Madebyoliver</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/pixel-buddha">Pixel Buddha</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/nikita-golubev">ניקיטה גולודב</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/maxim-basinski">מקסים בסינסקי</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/smashicons">Smashicons</a> מ <a href="https://www.flaticon.com">www.flaticon.com</a>

en: Version %(version)s
he: גרסה %(version)s

en: Supported formats
he: תבניות נתמכות

en: Please donate
he: נא תירמו

en: Thank you for using Picard. Picard relies on the MusicBrainz database, which is operated by the MetaBrainz Foundation with the help of thousands of volunteers. If you like this application please consider donating to the MetaBrainz Foundation to keep the service running.
he: מודים לכם על השימוש בפיקארד. פיקארד מתבסס על מסד הנתונים של מיוזיקבריינז, המופעל על־ידי קרן מטהבריינז בעזרתם של אלפי מתנדבים. אם אתם אוהבים את היישום הזה, שקולו בבקשה לתרום למטהבריינז על מנת להבטיח את המשכיות השירות.

en: Donate now!
he: תירמו כעת!

en: Credits
he: מזכים

en: Copyright © %(copyright_years)s %(authors_credits)s and others
he: זכויות יוצרים © %(copyright_years)s %(authors_credits)s ואחרים

en: Official website
he: אתר רישמי

en: Cover art types
he: סוגי תמונת עטיפה

en: Please select the contents of the image type 'Include' and 'Exclude' lists.
he: נא לבחור באיזו רשימה לכלול את סוג התמונה, רשימות 'הכללה' ו/או 'החרגה'.

en: Include types list
he: הכללת רשימת סוגים

en: Exclude types list
he: החרגת רשימת סוגים

en: CAA images with an image type found in the 'Include' list will be downloaded and used UNLESS they also have an image type found in the 'Exclude' list. Images with types found in the 'Exclude' list will NEVER be used. Image types not appearing in the 'Include' or 'Exclude' lists will not be considered when determining whether or not to download and use a CAA image.
he: תמונות CAA בעלות סוג תמונה שברשימת 'הכללה' יורדו ויעשה בהן שימוש אלא אם, סוג התמונה מופיע גם ברשימת 'החרגה'. תמונות בעלות סוגים שנכללו ברשימת 'החרגה' לא יעשה בהם שימש לעולם. סוגי תמונות שאינם נכללים ברשימות 'הכללה' או 'החרגה' לא ילקחו בחשבון בעת ההחלטה באם להוריד ולהשתמש בתמונת CAA.

en: I&nclude all
he: ה&כללת הכל

en: E&xclude all
he: ה&חרגת הכל

en: C&lear all
he: נ&יקוי הכל

en: Restore &Defaults
he: שחזור &ברירת מחדל

en: Album
he: אלבום

en: Artist
he: אמן

en: Date
he: תאריך

en: Labels
he: חברת תקליטים

en: Catalog #s
he: קטלוג #s

en: Barcode
he: ברקוד

en: Disambiguation
he: הבהרה

en: Refresh List
he: רענון רשימה

en: %(name)s (%(count)i release) | %(name)s (%(count)i releases)
he[0]: %(name)s (%(count)i הוצאה)
he[1]: %(name)s (%(count)i הוצאות)
he[2]: %(name)s (%(count)i הוצאות)
he[3]: %(name)s (%(count)i הוצאות)

en: Errored entity
he: ישות שגויה

en: Pending entity
he: ישות מושהית

en: Saved entity
he: ישות נשמרה

en: Log view text (debug)
he: מצג מלל יומן (ניפוי תקלים)

en: Log view text (error)
he: מצג מלל יומן (שגיאה)

en: Log view text (info)
he: מצג מלל יומן (מידע)

en: Log view text (warning)
he: מצג מלל יומן (אזהרה)

en: Tag added
he: תג התווסף

en: Tag changed
he: תג בוטל

en: Tag removed
he: תג הוסר

en: View release on MusicBrainz
he: ‮הצגת הוצאה במוזיקבריינז

en: Common images on all tracks
he: תמונות משותפות לכל הרצועות

en: Tracks contain different images
he: רצועות מכילות תמונות שונות

en: Show more details
he: הצגת פרטים נוספים

en: New Cover Art
he: תמונת עטיפה חדשה

en: Original Cover Art
he: תמונת עטיפה מקורית

en: All supported image formats
he: כול תבניות התמונה הנתמכות

en: Show more details…
he: הצגת פרטים נוספים‮…

en: Keep original cover art
he: השארת תמונת עטיפה מקורית

en: Choose local file…
he: בחירת קובץ מקומי …

en: Replace front cover art
he: החלפת תמונת עטיפה קדמית

en: Append front cover art
he: ספוח תמונת עטיפה קדמית

en: &Load selected files
he: &טעינת הקבצים שנבחרו

en: &Move tagged files here
he: &העברת קבצים מתוייגים לכאן

en: Show &hidden files
he: הצגת קבצים &מוסתרים

en: &Set as starting directory
he: &הגדרה כמחיצת המוצא

en: Existing Cover
he: עטיפה נוכחית

en: Type
he: סוג

en: New Cover
he: עטיפה חדשה

en: Cover
he: עטיפה

en: Double-click to open in external viewer
    Temporary file: %(tempfile)s
    Source: %(sourcefile)s
he: לחץ לחיצה כפולה לפתיחה במציג חיצוני
    קובץ זמני: %(tempfile)s
    מקור: %(sourcefile)s

en: Missing temporary file: %(tempfile)s
    Source: %(sourcefile)s
he: קובץ זמני חסר: %(tempfile)s
    מקור: %(sourcefile)s

en: Filename:
he: שם קובץ:

en: Format:
he: תבנית:

en: Size:
he: גודל:

en: Length:
he: אורך:

en: Bitrate:
he: קצב סיביות:

en: Sample rate:
he: קצב דגימה:

en: Bits per sample:
he: סיביות לדגימה:

en: Mono
he: מונו

en: Stereo
he: סטריאו

en: Channels:
he: ערוצים:

en: Album:
he: אלבום:

en: Artist:
he: אמן:

en: Disc %d
he: %d תקליטור

en: Tracklist:
he: רשימת רצועות:

en: Album Info
he: פרטי אלבום

en: Track Info
he: פרטי רצועה

en: &Info
he: &מידע

en: %i file in this track | %i files in this track
he[0]: %i קובץ ברצועה זו
he[1]: %i קבצים ברצועה זו
he[2]: %i קבצים ברצועה זו
he[3]: %i קבצים ברצועה זו

en: Cluster Info
he: פרטי אשכול

en: Estimated Time
he: זמן משוער

en: Files
he: קבצים

en: Albums
he: אלבומים

en: Pending files
he: קבצים ממתינים

en: Pending requests
he: בקשות ממתינות

en: %i image | %i images
he[0]: תמונה %i
he[1]: ;%i תמונות
he[2]: ;%i תמונות
he[3]: ;%i תמונות

en: %i image not in all tracks | %i different images among tracks
he[0]: תמונה %i לא בכל הרצועות
he[1]: %i תמונות לא בכל הרצועות
he[2]: %i תמונות לא בכל הרצועות
he[3]: %i תמונות שונות לרצועות

en: Title
he: כותרת

en: Length
he: אורך

en: Album Artist
he: אמן אלבום

en: Composer
he: מלחין

en: Disc Subtitle
he: כתובית התקליטור

en: Track No.
he: מספר רצועה

en: Disc No.
he: מספר תקליטור

en: Catalog No.
he: מס' קטלוגי

en: Media
he: מדיה

en: Genre
he: סוגה

en: Fingerprint status
he: מצב טביעות אצבע

en: Original Release Date
he: תאריך הוצאה מקורי

en: Bad match
he: התאמה גרועה

en: Poor match
he: התאמה חלשה

en: Ok match
he: התאמה סבירה

en: Good match
he: התאמה טובה

en: Great match
he: התאמה מעולה

en: Excellent match
he: התאמה מושלמת

en: Restore default columns
he: שחזור עמודות ברירת מחדל

en: Lock columns
he: נעילת עמודות

en: &Expand all
he: &הרחבת הכל

en: &Collapse all
he: &כווץ הכל

en: Select &all
he: בחירת &הכל

en: &Other versions
he: &גרסאות אחרות

en: Loading…
he: טעינה…

en: Show &more details…
he: הצגת &פרטים נוספים‮…

en: &Other versions (%d)
he: &גרסאות אחרות (%d)

en: Collections
he: אוספים

en: P&lugins
he: מ&תקעים

en: &Run scripts
he: &הרצת תַּסְרִיט

en: file view
he: תצוגת קובץ

en: Contains unmatched files and clusters
he: מכיל קבצים ואשכולות לא תואמים

en: Clusters
he: אשכולות

en: album view
he: מצג אלבום

en: Contains albums and matched files
he: מכיל אלבומים וקבצים תואמים

en: Processing error(s): See the Errors tab in the Album Info dialog
he: עיבוד שגיאות: צפיה בלשונית השגיאות בתיבת דו־שיח מידע אלבום.

en: Album modified and complete
he: אלבום עודכן והושלם

en: Album unchanged and complete
he: אלבום לא השתנה והושלם

en: Album modified
he: אלבום עודכן

en: Album unchanged
he: אלבום ללא שינוי

en: Processing error(s): See the Errors tab in the Track Info dialog
he: עיבוד שגיאות: צפיה בלשונית השגיאות בתיבת דו־שיח מידע רצועה.

en: Processing error(s): See the Errors tab in the File Info dialog
he: עיבוד שגיאות: צפיה בלשונית השגיאות בתיבת דו־שיח מידע קובץ.

en: Track saved
he: רצועה נשמרה

en: Pending
he: ממתין

en: Fingerprint has already been submitted
he: טביעות האצבע שוגרו כבר

en: Unsubmitted fingerprint
he: טביעות-אצבע שטרם שוגרו

en: No fingerprint was calculated for this file, use "Scan" or "Generate AcoustID Fingerprints" to calculate the fingerprint.
he: לא חושבו טביעות אצבע AcoustID לקובץ זה, נא להריץ 'סריקה' או 'חילול טביעות אצבע AcoustID' לחישוב טביעות האצבע.

en: Log
he: יומן

en: Verbosity
he: הכברת מילים

en: String to highlight
he: מחרוזת להדגשה

en: Highlight
he: הדגשה

en: Clear Highlight
he: נקוי הדגשה

en: Clear Log
he: ניקוי יומן

en: Save As…
he: שמירה בשם‮…

en: Save Log View to File
he: שמירת תצוגת יומן לקובץ

en: File already exists, do you really want to save to this file?
he: קובץ כבר קיים, האם לשמור קובץ בשם זה?

en: Failed to save Log View to file
he: שמירת תצוגת יומן לקובץ כשלה

en: Something prevented data to be written to '%s'
he: דבר מה מנע כתיבת נתונים ל '%s'

en: Are you sure you want to clear the log?
he: האם לנקות את היומן?

en: Activity History
he: היסטוריית פעילות

en: MusicBrainz Picard
he: מוזיקבריינז פיקארד

en: Unsaved Changes
he: שינויים לא נשמרו

en: Are you sure you want to quit Picard?
he: האם לצאת מפיקארד?

en: There is %d unsaved file. Closing Picard will lose all unsaved changes. | There are %d unsaved files. Closing Picard will lose all unsaved changes.
he[0]: %d קובץ לא נשמר. סגירת פיקארד יגרום לאבדן כל השינויים שלא נשמרו.
he[1]: %d קבצים לא נשמרו. סגירת פיקארד יגרום לאבדן כל השינויים שלא נשמרו.
he[2]: %d קבצים לא נשמרו. סגירת פיקארד יגרום לאבדן כל השינויים שלא נשמרו.
he[3]: %d קבצים לא נשמרו. סגירת פיקארד יגרום לאבדן כל השינויים שלא נשמרו.

en: &Quit Picard
he: &יצאה מפיקארד

en: Ready
he: מוכן

en: Picard listens on this port to integrate with your browser. When you "Search" or "Open in Browser" from Picard, clicking the "Tagger" button on the web page loads the release into Picard.
he: פיקארד "מקשיב לפִּתְחָה זו בכדי להשתלב עם הדפדפן. כאשר יתבצע "חיפוש" או "פתחה בדפדפן" מתוך פיקארד, לחיצה על לחצן "מתייג" בעמוד המרשתת, ההוצאה תיטען לתוך פיקארד.

en: Listening on port %(port)d
he: האזנה לפִּתְחָה %(port)d

en: AcoustID submission not configured
he: שגור AcoustID לא תוצר

en: You need to configure your AcoustID API key before you can submit fingerprints.
he: נדרש להגדיר מפתח API ל־AcoustID לפני שיתאפשר לשגר טביעות אצבע.

en: Open AcoustID options
he: פתיחת אפשרויות AcoustID

en: &Options…
he: א&פשרויות‮…

en: Open &file naming script editor…
he: פתיחת &עורך תסריט שמות קבצים…

en: &Cut
he: &גזירה

en: &Paste
he: ה&דבקה

en: &Help…
he: ע&זרה‮…

en: &About…
he: &אודות‮…

en: &Donate…
he: ת&רומה‮…

en: &Report a Bug…
he: דיווח על &תקל‮…

en: &Support Forum…
he: פו&רום תמיכה‮…

en: &Add Files…
he: הוספת &קבצים‮‮…

en: Add files to the tagger
he: הוספת קבצים למתייג

en: Add Fold&er…
he: הו&ספת תיקיה‮‮…

en: Add a folder to the tagger
he: הוספת תיקיה למתייג

en: Close Window
he: סגירת חלון

en: &Save
he: &שמירה

en: Save selected files
he: שמירת הקבצים שנבחרו

en: S&ubmit AcoustIDs
he: ש&יגור AcoustID

en: Submit acoustic fingerprints
he: שגור טביעות-אצבע-שמע

en: E&xit
he: &יצאה

en: &Remove
he: ה&סרה

en: Remove selected files/albums
he: הסרת קבצים/אלבומים שנבחרו

en: Lookup in &Browser
he: חיפוש בד&פדפן

en: Lookup selected item on MusicBrainz website
he: חיפוש פריטים שנבחרו באתר מוזיקבריינז

en: Submit cluster as release…
he: שגור אשכול כהוצאה…

en: Submit cluster as a new release to MusicBrainz
he: שיגור אשכול למוזיקבריינז כהוצאה חדשה

en: Submit file as standalone recording…
he: שיגור כהקלטה עצמאיות

en: Submit file as a new recording to MusicBrainz
he: שיגור קובץ למוזיקבריינז כהקלטה חדשה

en: Submit file as release…
he: שגור קובץ כהוצאה…

en: Submit file as a new release to MusicBrainz
he: שיגור קובץ למוזיקבריינז כהוצאה חדשה

en: Search for similar albums…
he: חיפוש אלבומים דומים‮…

en: View similar releases and optionally choose a different release
he: הצגת הוצאות דומות ובחרת בהוצאה חלופית אחרת

en: Search for similar tracks…
he: חיפוש רצועות דומות‮…

en: View similar tracks and optionally choose a different release
he: הצגת רצועות דומות ובחרת בהוצאה חלופית אחרת

en: Show &other album versions…
he: הצגת גרסאות אלבום אחרות…

en: File &Browser
he: דפדפן &קבצים

en: &Metadata
he: &נתוני־על

en: &Cover Art
he: &תמונת עטיפה

en: &Actions
he: &פעולות

en: Search
he: חיפוש

en: Lookup &CD…
he: איתור &תקליטור‮…

en: Lookup the details of the CD in your drive
he: חיפוש את פרטי ה CD בקונן

en: &Scan
he: &סריקה

en: Use AcoustID audio fingerprint to identify the files by the actual music, even if they have no metadata
he: שימוש בטביעת אצבע אודיו AcoustID כדי לזהות את הקבצים על־ידי המוזיקה עצמה, גם אם אין להם נתוני־על

en: Identify the file using its AcoustID audio fingerprint
he: זיהוי הקובץ בעזרת טביעת־אצבע־שמע ‪AcoustID

en: &Generate AcoustID Fingerprints
he: &חילול טביעת אצבע AcoustID

en: Generate Fingerprints
he: חילול טביעות אצבע

en: Generate the AcoustID audio fingerprints for the selected files without doing a lookup
he: חילול טביעת־אצבע־שמע AcoustID לקבצים שנבחרו ללא ביצוע חיפוש

en: Generate the AcoustID audio fingerprints for the selected files
he: חילול טביעת־אצבע־שמע AcoustID לקבצים שנבחרו

en: Cl&uster
he: א&שכול

en: Cluster files into album clusters
he: קבצי אשכול לתוך אשכולות אלבום

en: &Lookup
he: &איתור

en: Lookup selected items in MusicBrainz
he: איתור פרטים שנבחרו במוזיקבריינז

en: &Info…
he: &מידע‮…

en: &Refresh
he: רע&נון

en: &Rename Files
he: &שינוי שמות קבצים

en: &Move Files
he: ה&עברת קבצים

en: Save &Tags
he: שמירת &תגים

en: Tags From &File Names…
he: תגים מ&שמות קבצים‮…

en: Parse File Names…
he: נתוח שמות קבצים…

en: Set tags based on the file names
he: הגדרת תגים לפי שמות קבצים

en: &Open My Collections in Browser
he: &פתיחת האוספים שלי בדפדפן

en: View &Error/Debug Log
he: הצגת יומן &שגיאות/ניפוי תקלים

en: View Activity &History
he: הצגת &הסטורית פעולות

en: Open in &Player
he: פתיחה ב&נגן

en: Play the file in your default media player
he: נגון קובץ בנגן ברירת המחדל

en: Open Containing &Folder
he: פתיחת &תקייה מכילה

en: Open the containing folder in your file explorer
he: פתיחה התקייה המכילה בסייר

en: &Check for Update…
he: &בדיקת זמינות עדכונים…

en: From CD ripper &log file…
he: מקובצי העתקת תקליטור ומ&יומני־רישום…

en: &File
he: &קובץ

en: &Edit
he: ע&ריכה

en: &View
he: &מצג

en: &Options
he: &אפשרויות

en: &Select file naming script
he: בחירת תסריט שמות

en: &Enable/disable profiles
he: &אפשור/השבתת פרופילים

en: &Tools
he: &כלים

en: &Help
he: &עזרה

en: Actions
he: פעולות

en: Track
he: רצועה

en: &Advanced search
he: חיפוש &מתקדם

en: &Builtin search
he: חיפוש &מובנה

en: All supported formats
he: כול סוגי התבניות הנתמכות

en: Adding multiple directories from '%(directory)s' …
he: הוספת מחיצות מרובות מ '%(directory)s'…

en: Adding directory: '%(directory)s' …
he: הוספת מחיצה: '%(directory)s'…

en: Configuration Required
he: נדרשת הגדרה

en: Audio fingerprinting is not yet configured. Would you like to configure it now?
he: טביעת אצבע אודיו עדיין לא הוגדרה. האם להגדירה כעת?

en: Browser integration not enabled
he: שילוב הדפדפן לא מאופשרת

en: Submitting releases to MusicBrainz requires the browser integration to be enabled. Do you want to enable the browser integration now?
he: שיגור הוצאות למוזיקבריינז מחייבת הפעלת שילוב הדפדפן. האם לאפשר את שילוב הדפדפן כעת?

en: %(filename)s (error: %(error)s)
he: %(filename)s (שגיאה: %(error)s)

en: %(filename)s (%(similarity)d%%) (error: %(error)s)
he: %(filename)s %(similarity)d %% (שגיאה: %(error)s)

en: Authentication Required
he: נדרש אימות

en: Picard needs authorization to access your personal data on the MusicBrainz server. Would you like to log in now?
he: לפיקארד נדרשת הרשאת גישה לנתונים האישיים שלכם בשרת מוזיקבריינז. האם להתחבר כעת?

en: Authentication failed
he: אימות כשל

en: Login failed: %s
he: התחברות כשלה: %s

en: (different across %d item) | (different across %d items)
he[0]: (שונה ב %d פריט)
he[1]: (שונה ב %d פריטים)
he[2]: (שונה ב %d פריטים)
he[3]: (שונה ב %d פריטים)

en: (missing from %d item) | (missing from %d items)
he[0]: (חסר מפריט %d)
he[1]: (חסרים מ %d פריטים)
he[2]: (חסרים מ %d פריטים)
he[3]: (חסרים מ %d פריטים)

en: metadata view
he: תצוגת נתוני־על

en: Displays original and new tags for the selected files
he: מציג תגים מקוריים וחדשים עבור הקבצים שנבחרו

en: Tag
he: תג

en: Original Value
he: ערך מקורי

en: New Value
he: ערך חדש

en: Add New Tag…
he: הוספת תג חדש‮…

en: Show Changes First
he: הצגת שינויים תחילה

en: Edit…
he: עריכה…

en: Add to 'Preserve Tags' List
he: הוספה לרשימת 'תגים שמורים'

en: Remove from 'Preserve Tags' List
he: הסרה מרשימת 'תגים שמורים'

en: Use Original Value | Use Original Values
he[0]: שימוש בערך מקורי
he[1]: שימוש בערכים מקוריים
he[2]: שימוש בערכים מקוריים
he[3]: שימוש בערכים מקוריים

en: &Copy
he: &העתקה

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
he: השרת %s דורש פרטי הזדהות. להתחבר נא הזן שם משתמש וסיסמה.

en: The proxy %s requires you to login. Please enter your username and password.
he: מתווך הרשת %s מבקש להתחבר. הזן שם המשתמש וסיסמה.

en: Internal player: The format of a media resource isn't (fully) supported
he: נגן פנימי: תבנית משאב המדיה אינה נתמכת (במלואה)

en: Internal player: There are not the appropriate permissions to play a media resource
he: נגן פנימי: חסרות ההרשאות המתאמות להשמעת משאב מדיה

en: Internal player: A valid playback service was not found, playback cannot proceed
he: נגן פנימי: לא נמצא שרות השמעה תקין .לא ניתן להמשיך בהשמעה

en: Internal player: error, code=%(code)d, msg=%(message)s
he: נגן פנימי: שגיאה, קוד=%(code)d, הודעה=%(message)s

en: Player
he: נגן

en: Play
he: השמעה

en: Play selected files
he: השמעת הקבצים שנבחרו

en: Pause
he: השהיה

en: Pause or resume current playback
he: השהיית או המשך השמעת רצועה נוכחית

en: Change playback speed
he: שינוי מהירות השמעה

en: Playback speed
he: מהירות השמעה

en: Change audio volume
he: שינוי עוצמת שמע

en: Audio volume
he: עוצמת שמע

en: Renaming options are disabled
he: אפשרויות שינוי שם מושבתות

en: If you select files from the Cluster pane or Album pane prior to opening the Options screen, up to %u files will be randomly chosen from your selection as file naming examples.  If you have not selected any files, then some default examples will be provided.
he: בבחירת קבצים מחלונית האשכול או מחלונית האלבום, לפני פתיחת מסך האפשרויות, עד %u קבצים ייבחרו באופן אקראי מהפריטים שנבחרו כדוגמאות למתן שמות קבצים. אם לא נבחרו קבצים כלשהם, יובאו דוגמאות ברירת מחדל.

en: Reload up to %u items chosen at random from files selected in the main window
he: טעינה מחדש של עד %u פריטים שנבחרו באופן אקראי מקבצים שנבחרו בחלון הראשי

en: Confirm
he: אישור

en: File naming script editor
he: עורך תסריט שמות קבצים

en: Reset
he: שיצוב

en: Make It So!
he: שמירה!

en: &Import a script file
he: &יבוא קובץ תסריט

en: Import a file as a new script
he: יבוא קובץ כתסריט חדש

en: &Export a script file
he: &יצוא קובץ תסריט

en: Export the script to a file
he: יצוא התסריט לקובץ

en: &Reset all scripts
he: שיצוב כלל התסריטים

en: Reset all scripts to the saved values
he: שיצוב כול התסריטים לערכים האחרונים שנשמרו

en: &Save and exit
he: &שמירה ויציאה

en: Save changes to the script settings and exit
he: שמירת שינויים להגדרות התסריט ויציאה

en: E&xit without saving
he: &יציאה ללא שמירה

en: Close the script editor without saving changes
he: סגירת עורך הפרופיל ללא שמירת השינויים

en: &Script
he: &תַּסְרִיט

en: View/Edit Script &Metadata
he: הצגת/עריכת נתוני־על &תסריט

en: Display the details for the script
he: הצגת פרטי התסריט

en: Add a &new script
he: הוספת &תַּסְרִיט חדש

en: &Copy the current script
he: &העתקת תסריט נוכחי

en: Save a copy of the script as a new script
he: שמירת עותק של התסריט כתסריט חדש

en: &Delete the current script
he: &מחיקת תסריט נוכחי

en: Delete the script
he: מחיקת התסריט

en: &Reload random example files
he: &טעינת קובץ דוגמאות מחדש

en: &Show documentation
he: &הצגת תיעוד

en: View the scripting documentation in a sidebar
he: הצגת תיעוד התסרוט בסרגל צד

en: &Scripting documentation…
he: &תיעוד תסרוט

en: Open the scripting documentation in your browser
he: פתיחת תיעוד התסרוט בדפדפן

en: The script title must not be empty.
he: כותרת התסריט לא יכולה להיות ריקה.

en: Error Deleting Script
he: שגיאה במחיקת תסריט

en: The script could not be deleted because it is used in one of the user profiles.
    
    Profile: %s
he: לא ניתן למחוק את התסריט מאחר והוא בשימוש באחד מפרופילי המשתמש.
    
    פרופיל: %s

en: Are you sure that you want to delete the script?
he: האם למחוק תַּסְרִיט זה?

en: File Error
he: שגיאת קובץ

en: A script named "{script_name}" already exists.
    
    Do you want to overwrite it, add as a copy or cancel?
he: תסריט בשם '{script_name}' כבר קיים.
    
    האם לכתוב־על התסריט, להוסיפו כעותק, או לבטל?

en: Overwrite
he: כתיבה־על

en: Copy
he: העתקה

en: The file naming format must not be empty.
he: תבנית שמות הקבצים לא יכול להיות ריק.

en: Script Details
he: פרטי תסריט

en: There are unsaved changes to the current metadata.
    
    Do you want to continue and lose these changes?
he: קיימים שינויים בנתוני־העל הנוכחיים שטרם נשמרו.
    
    האם להמשיך ולאבד שינויים אלו?

en: Script error in "%(script)s": %(message)s
he: שגיאת תַּסְרִיט "%(script)s": %(message)s)

en: File Name
he: שם קובץ

en: About Picard
he: אודות פיקארד

en: CD Lookup
he: איתור תקליטור

en: The following releases on MusicBrainz match the CD:
he: ההוצאות הבאות במוזיקבריינז תואמות לתקליטור:

en: No matching releases found for this disc.
he: לא נמצאו הוצאות תואמות לתקליטור זה.

en: Submit disc ID
he: שיגור מזהה תקליטור

en: &Load into Picard
he: &טעינה לפיקארד

en: &Submit disc ID
he: &שיגור מזהה תקליטור

en: &Cancel
he: &בטול

en: Edit Tag
he: עריכה תג

en: Edit value
he: עריכת ערך

en: Add value
he: הוספת ערך

en: Remove value
he: הסרת ערך

en: Move selected value up
he: העברת ערכים שנבחרו מעלה

en: Move selected value down
he: העברת ערכים שנבחרו מטה

en: Exception Language Script Selector
he: בורר תסריט שפה חריגה

en: Selected Scripts
he: תסריטים שנבחרו

en: Selected language script match threshold:
he: תסריטה שפה שנבחרו תואמים סף:

en: Move selected language script up
he: העברת תסריטי שפה מעלה

en: Add to selected language scripts
he: הוספה לתסריטי שפה שנבחרו

en: Remove selected language script
he: הסרת שפה שנבחרו

en: Move selected language script down
he: העברת תסריטי שפה מטה

en: Available Language Scripts
he: תסריטי שפה זמינים

en: &Error
he: &שגיאה

en: A&rtwork
he: תמונת &עטיפה

en: Form
he: מ

en: Locale Selector
he: מורר מיקומים

en: Selected Locales
he: מיקומים שנבחרו

en: Move selected locale up
he: העברת מיקום שנבחר מעלה

en: Add to selected locales
he: הוספה למיקומים שנבחרו

en: Remove selected locale
he: הסרת מיקום שנבחר

en: Move selected locale down
he: העברת מיקום שנבחר מטה

en: Available Locales
he: מיקומים זמינים

en: Options
he: אפשרויות

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Ignore file paths matching the following regular expression:
he: להתעלם מנתיבי קבצים התואמים לביטוי סדיר (regex) הבא:

en: Ignore track duration difference under this number of seconds
he: להתעלם מפער באורך הרצועה במספר שניות שלהלן

en: Ignore the following tracks when determining whether a release is complete
he: בקביעה האם הוצאה הושלמה, להתעלם מהרצועות הבאות

en: Video tracks
he: רצועות חוזי

en: Data tracks
he: רצועות נתונים

en: Pregap tracks
he: רצועות מִרְוָח מקדים

en: Silent tracks
he: רצועות דוממות

en: Tags to ignore for comparison:
he: תגים שהמערכת תתעלם מהם להשוואה:

en: Profiles Attached to Options
he: פרופילים מצורפים לאפשרויות

en: CD-ROM device to use for lookups:
he: כונן תקליטורים לחיפוש:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
he: כונן תקליטור ברירת המחדל:

en: Use the following file name for images:
he: שימוש בשם הקובץ הבא לשמירת תמונות:

en: Overwrite the file if it already exists
he: כתיבה על קובץ אם הוא קיים

en: Cover Art Providers
he: מקורות תמונת עטיפה

en: Reorder Priority:
he: מיון עדיפות מחדש:

en: Move selected item up
he: העברת פריטים שנבחרו מעלה

en: Move selected item down
he: העברת פריטים שנבחרו מטה

en: Audio Fingerprinting
he: טביעת־אצבע־שמע

en: Do not use audio fingerprinting
he: לא להשתמש בטביעת־אצבע־שמע

en: Use AcoustID
he: ‮שימוש ב ‭AcoustID

en: AcoustID Settings
he: הגדרות AcoustID

en: Ignore existing AcoustID fingerprints
he: ‮להתעלם מטביעות אצבע ‮קימות ב ‭AcoustID

en: Save AcoustID fingerprints to file tags
he: שמירת טביעת עצבאות AcoustID לתגי קובץ

en: Fingerprint calculator:
he: מחשבון טביעת אצבע:

en: Browse…
he: דפדף‮…

en: Download…
he: הורדה…

en: API key:
he: מפתח API:

en: Get API key…
he: ‮קבלת מפתח IPA…

en: MusicBrainz Server
he: ‮שרת מוזיקבריינז

en: You have configured an unofficial MusicBrainz server. By default submissions of releases, recordings and disc IDs will go to the primary database on musicbrainz.org.
he: הוגדר שרת מוזיקבריינז לא רשמי. כברירת מחדל, שיגורי הוצאות, הקלטות ומזהי תקליטורים יועברו למסד הנתונים הראשי ב־ musicbrainz.org.

en: Submit data to the configured server
he: שיגור נתונים לשרת המתוצר

en: Port:
he: פִּתְחָה:

en: Server address:
he: כתובת שרת:

en: Log in
he: התחברות למערכת

en: Log out
he: התנתקות מהמערכת

en: Update Checking
he: בדיקת זמינות עדכונים

en: Days between checks:
he: מספר ימים בין בדיקות:

en: Updates to check:
he: עדכונים לבדיקה:

en: Fall back on album's artists genres if no genres are found for the release or release group
he: שימוש בסוגת אמן האלבום אם לא נמצאו סוגות עבור ההוצאה או קבוצת ההוצאה

en: Minimal genre usage:
he: שימוש סוגות מזערי:

en: Maximum number of genres:
he: מספר סוגות מירבי:

en: Join multiple genres with:
he: אחוד ריבוי סוגות בתו:

en: Genres or folksonomy tags to include or exclude, one per line:
he: סוגות או תגים פולקסמוניים להחרגה, אחד בשורה:

en: Playground for genres or folksonomy tags filters (cleared on exit):
he: ארגז חול למסנני לסוגות או תגים פולקסמוניים (תנקה ביציאה):

en: Appearance
he: חזות

en: User interface language:
he: שפת מנשק משתמש:

en: User interface color theme:
he: צבע ערכת נושא מנשק משתמש:

en: Miscellaneous
he: שונות

en: Use advanced query syntax
he: שימוש בתחביר שאילתות מתקדם

en: Begin browsing in the following directory:
he: התחלה במחיצה הבאה:

en: Colors
he: צבעים

en: Customize Action Toolbar
he: התאמה אישית של סרגל כלים 'פעולה'

en: Add a new button to Toolbar
he: הוספת לחצן חדש לסרגל הכלים

en: Add Action
he: הוספת פעולה

en: Insert a separator
he: הוספת מפריד

en: Add Separator
he: הוספת מפריד

en: Remove button from toolbar
he: הסרת לחצן מסרגל הכלים

en: Show the below tags above all other tags in the metadata view
he: הצגת התגים מטה, מעל כל התגים האחרים במצג נתוני־על

en: Configuration File:
he: קובץ תצורה:

en: Open folder
he: פתיחת תיקייה

en: Load Backup
he: טעינת גיבוי

en: Save Backup
he: שמירת גיבוי

en: Remove selected options
he: הסרת אפשרויות שנבחרו

en: Select all
he: בחירת הכל

en: Thresholds
he: ערכי סף

en: Minimal similarity for matching files to tracks:
he: הקבלה מזערית בהתאמת קבצים לרצועות:

en: Minimal similarity for file lookups:
he: הקבלה מזערית בחיפושי קובץ:

en: Minimal similarity for cluster lookups:
he: הקבלה מזערית בחיפושי אשכול:

en: Translate artist names to these locales where possible:
he: תרגום שמות אמנים ככל שיתאפשר, עבור מיקום זה:

en: Select…
he: בחירה…

en: Ignore artist name translation for these language scripts:
he: להתעלם מתרגום שם אמן לתסריטי שפה אלו:

en: Use track relationships
he: שימוש קשרי־גומלין רצוע

en: Custom Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Various artists:
he: מגוון אמנים:

en: Standalone recordings:
he: הקלטה עצמאית:

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Web Proxy
he: מתווך רשת

en: Username:
he: שם משתמש:

en: Password:
he: סיסמה:

en: Request timeout in seconds:
he: תפוגת זמן המתנה לבקשה בשניות:

en: Browser Integration
he: שילוב הדפדפן

en: Default listening port:
he: פִּתְחָת ברירת מחדל להאזנה:

en: Plugins
he: מִתְקָעים

en: Name
he: שם

en: Version
he: גרסה

en: Install plugin…
he: ‮התקנת מִתְקָע…

en: Open plugin folder
he: פתיחת תיקית מִתְקָעים

en: Reload List of Plugins
he: טעינה מחודשת של רשימת מִתְקָעים

en: Details
he: פרטים

en: Option Profile(s)
he: פרופיל אפשרויות

en: Move profile up
he: העברת פרופיל מעלה

en: Move profile down
he: העברת פרופיל מטה

en: Picard saves the ratings together with an e-mail address identifying the user who did the rating. That way different ratings for different users can be stored in the files. Please specify the e-mail you want to use to save your ratings.
he: פיקארד ‮שומר את הדירוג בצרוף כתובת דוא"ל המשמש, לזיהוי המשתמש שביצע את הדירוג. בדרך זו, נשמרים דירוגים שונים עבור משתמשים שונים בקבצים. נא לספק כתובת דוא"ל לשמירת הדירוגים שלכם.

en: E-mail:
he: דוא"ל:

en: Add to preferred release countries
he: הוספה למדינות הוצאה מועדפות

en: Remove from preferred release countries
he: הסרת מדינות הוצאה מועדפות

en: Add to preferred release formats
he: הוספה לתבניות הוצאה מועדפות

en: Remove from preferred release formats
he: הסרה מתבניות הוצאה מועדפות

en: Move files when saving
he: העברת קבצים במהלך השמירה

en: Destination directory:
he: מחיצת יעד:

en: Move additional files (case insensitive):
he: ‮העברת קבצים נוספים (לא תלוי רישיות)‭:

en: Rename files when saving
he: שנוי שמות קובץ במהלך השמירה

en: Selected file naming script:
he: תסריט שמות קבצים שנבחר:

en: Edit file naming script…
he: עריכת תסריט שמות קובץ

en: Files will be named like this:
he: כִּנּוּי קבצים באופן הבא:

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Reload examples
he: טעינת דוגמאות מחדש

en: Customize…
he: תיצור…

en: Allow paths longer than 259 characters
he: אפשור נתיבים ארוכים מ־256 תווים

en: Enable Tagger Script(s)
he: אפשור תַּסְרִיטי תיוג

en: Tagger scripts that have been activated below will be executed automatically for each track of a release loaded from MusicBrainz.
he: תסריט התיוג שהופעל מטה, יופעל באופן אוטומטי על כל רצועת הוצעה שנטענה ממוזיקבריינז.

en: Enter your tagger script here.
he: הזנת מתייג התסרוט כאן.

en: Move tagger script up
he: העברת תַּסְרִיט תיוג מעלה

en: Move tagger script down
he: העברת תַּסְרִיט תיוג מטה

en: Add new tagger script
he: הוספת תַּסְרִיט תיוג חדש

en: Remove the selected tagger script
he: הסרת תסריט התיוג שנבחר

en: Remove tagger script
he: הוסרת תַּסְרִיט תיוג

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Documentation
he: תיעוד

en: Write tags to files
he: כתיבת תגים לקבצים

en: Before Tagging
he: לפני תיוג

en: Preserve these tags from being cleared or overwritten with MusicBrainz data:
he: לא לנקות או להחליף תגים אלה בנתונים מוזיקבריינז:

en: AAC files
he: קבצי ACC

en: Picard can save APEv2 tags to pure AAC files, which by default do not support tagging. APEv2 tags in AAC are supported by some players, but players not supporting AAC files with APEv2 tags can have issues loading and playing those files. To deal with this you can choose whether to save tags to those files.
he: פיקארד יכול לשמור תגי APEv2 בקבצי ACC טהורים, אשר כברירת מחדל אינם תומכים בתיוג. תגי APEv2 ב־ ACC נתמכים על־ידי נגנים מסוימים, אך נגנים שאינם תומכים בקבצי ACC עם תגי APEv2 יכולים להיתקל בבעיות בטעינת והפעלת קבצים אלה. כדי להתמודד עם בעיה זו ניתן לבחור באם לשמור תגים בקבצים אלו.

en: Save APEv2 tags
he: שמירת תגי APEv2

en: Do not save tags
he: לא לשמור תגים

en: AC3 files
he: קבצי AC3

en: Picard can save APEv2 tags to pure AC3 files, which by default do not support tagging. APEv2 tags in AC3 are supported by some players, but players not supporting AC3 files with APEv2 tags can have issues loading and playing those files. To deal with this you can choose whether to save tags to those files.
he: פיקארד יכול לשמור תגי APEv2 בקבצי AC3 טהורים, אשר כברירת מחדל אינם תומכים בתיוג. תגי APEv2 ב־ AC3 נתמכים על־ידי נגנים מסוימים, אך נגנים שאינם תומכים בקבצי AC3 עם תגי APEv2 יכולים להיתקל בבעיות בטעינת והפעלת קבצים אלה. כדי להתמודד עם בעיה זו ניתן לבחור באם לשמור תגים בקבצים אלו.

en: ID3v2 Version
he: ג‮ירסת ‭ID3v2

en: Join multiple ID3v2.3 tags with:
he: אחוד תגי מולטימדיה ID3v2.3 בתו:

en: <html><head/><body><p>Default is '/' to maintain compatibility with previous Picard releases.</p><p>New alternatives are ';_' or '_/_' or type your own. </p></body></html>
he: <html><head/><body><p>ברירת המחדל היא '/' בכדי לשמור על תאימות עם גרסאות קודמות של פיקארד.</p><p> חלופות חדשות הן '; _' או '_ / _' או להקליד.</p></body> </html>

en: Also include ID3v1 tags in the files
he: להכליל בקבצים גם תגי ‭ID3v1

en: WAVE files
he: קבצי WAVE

en: Picard will tag WAVE files using ID3v2 tags. This is not supported by all software. For compatibility with software which does not support ID3v2 tags in WAVE files additional RIFF INFO tags can be written to the files. RIFF INFO has only limited support for tags and character encodings.
he: פיקארד יתייג קבצי WAVE באמצעות תגי ID3v2. לא נתמך בכל התכנות. להתאמה עם תכנה שאינה תומכת בתגי ID3v2 בקבצי WAVE ניתן לכתוב תגי RIFF INFO נוספים לקבצים. ל־ RIFF INFO תמיכה מוגבלת רק בתגים ובקידודי תווים.

en: Also include RIFF INFO tags in the files
he: להכליל בקבצים גם תגי RIFF INFO

en: Windows-1252
he: וינדוס-1252

en: Authentication required
he: נדרשת הזדהות

en: Download only cover art images matching selected types
he: הורדת קובצי תמונת עטיפה התואמים לסוגים שנבחרו בלבד

en: Select types…
he: בחירת סוגים‮…

en: Only use images of the following size:
he: בחירת תמונות רק בגדלים הבאים:

en: Download only approved images
he: הורדת תמונות שאושרו בלבד

en: Local cover art files match the following regular expression:
he: קובצי תמונת עטיפה מקומיים תואמים את הביטוי הסדיר הבא:

en: First group in the regular expression, if any, will be used as type, ie. cover-back-spine.jpg will be set as types Back + Spine. If no type is found, it will default to Front type.
he: הקבוצה הראשונה בביטוי סדיר (regex), ככל שקיים, ישמש כסוג, כלומר, cover-back-spine.jpg יוגדר כסוגים Back + Spine. אם לא נמצא סוג, ברירת המחדל לסוג יהיה Front.

en: Select the file naming script to load into the editor
he: בחירת תסריט שמות קבצים לטעינה לעורך

en: Title:
he: כותרת:

en: File Naming Script Metadata
he: נתוני-על תסריט שמות קובץ

en: Version number of the file naming script.
he: מספר גרסת תסריט קביעת שמות

en: Last Updated:
he: עודכן לאחרונה:

en: Date and time the file naming script was last updated (UTC).
he: התאריך והשעה בה עודכן התסריט קביעת השמות לאחרונה (UTC).

en: Now
he: כעת

en: Author:
he: יוצר:

en: Version:
he: גרסה:

en: License:
he: רשיון:

en: License under which the file naming script is available.
he: הרישיון אשר במגבלותיו תסריט השמות זמין.

en: Description:
he: תאור:

en: Brief description of the file naming script, including any required plugins.
he: תיאור קצר של תסריט השמות, לרבות מתקעים נדרשים.

en: The author of the file naming script.
he: מחבר תסריט קביעת השמות

en: Scripting Documentation
he: תיעוד תסרוט

en: Convert File Names to Tags
he: המרת שמות הקבצים לתגים

en: Replace underscores with spaces
he: החלפת קווים תחתיים ברווחים

en: &Preview
he: &תצוגה מקדימה

en: Add new tag
he: הוספת תג חדש

en: Move tag up
he: העברת תג מעלה

en: Move tag down
he: העברת תג מטה

en: Remove selected tags
he: הסרת תגים שנבחרו

en: Remove tags
he: הסרת תגים

en: Character
he: תו

en: Replacement
he: תחליף

en: &Ok
he: &אשר

en: Clos&e
he: סגו&ר

en: Regex Error
he: שגיאת Regex

en: &Restore all Defaults
he: &שחזור כל ברירות המחדל

en: Reset all of Picard's settings
he: שיצוב כל הגדרות פיקארד

en: Reset all settings for current option page
he: שיצוב כל ההגדרות בעמוד האפשרויות הנוכחי

en: Attached Profiles
he: פרופיל מצורף

en: Show which profiles are attached to the options on this page
he: הצגת הפרופיל המצורף לאפשרויות בעמוד זה

en: The options on this page are not currently available to be managed using profiles.
he: האפשרויות בעמוד זה לא זמינות כעת לניהול באמצעות פרופילים.

en: Unknown profile
he: פרופיל ללא ידוע

en: This option will be saved to profile: %s
he: אפשרות זו תשמר לפרופיל: %s

en: Unexpected error
he: שגיאה בלתי צפויה

en: You are about to reset your options for this page.
he: אתם עומדים לשצב את כל האפשרויות בעמוד זה.

en: Warning! This will reset all of your settings.
he: אזהרה! פעולה זו תשצב את כל ההגדרות.

en: Confirm Reset
he: אשרור שיצוב

en: Are you sure?
he: האם לבצע?

en: Option
he: אפשרות

en: Profiles Attached to Options in %s Section
he: פרופילים מצורפים לאפשרויות ב־%s מקטעים

en:  [Enabled]
he:  [מאופשר]

en: None
he: ללא

en: Fingerprinting
he: טביעות אצבע

en: Please select a valid fpcalc executable.
he: בחירת בקובץ הפעלה fpcalc תקין.

en: Invalid fpcalc executable
he: קובץ הפעלה fpcalc לא תקין

en: Logged in as <b>%s</b>.
he: התחברות בשם <b>%s</b>.

en: <html><head/><body>
    <p>Lines not starting with <b>-</b> or <b>+</b> are ignored.</p>
    <p>One expression per line, case-insensitive</p>
    <p>Examples:</p>
    <p><b>
    #comment<br/>
    !comment<br/>
    comment
    </b></p>
    <p><u>Strict filtering:</u></p>
    <p>
    <b>-word</b>: exclude <i>word</i><br/>
    <b>+word</b>: include <i>word</i>
    </p>
    <p><u>Wildcard filtering:</u></p>
    <p>
    <b>-*word</b>: exclude all genres ending with <i>word</i><br/>
    <b>+word*</b>: include all genres starting with <i>word</i><br/>
    <b>+wor?</b>: include all genres starting with <i>wor</i> and ending with an arbitrary character<br/>
    <b>+wor[dk]</b>: include all genres starting with <i>wor</i> and ending with <i>d</i> or <i>k</i><br/>
    <b>-w*rd</b>: exclude all genres starting with <i>w</i> and ending with <i>rd</i>
    </p>
    <p><u>Regular expressions filtering (Python re syntax):</u></p>
    <p><b>-/^w.rd+/</b>: exclude genres starting with <i>w</i> followed by any character, then <i>r</i> followed by at least one <i>d</i>
    </p>
    </body></html>
he: <html><head/><body><p>מתעלמים משורות שאינן מתחילות ב<b>-</b> או <b>+</b>.</p><p>ביטוי אחד לכל שורה, לא תלוי רישיות</p><p>דוגמאות:</p><p><b>#הערה<br/>!הערה<br/>הערה</b></p> <p><u>סינון קפדני:</u></p><p><b>-מילה</b>: לא כולל <i>מילה</i><br/><b>+מילה</b>: כולל <i>מילה</i></p><p><u>סינון תווים כלליים:</u></p><p><b>-*מילה</b>: לא כולל כל הסוגות המסתיימות ב<i>מילה</i><br/><b>+מילה*</b>: כולל כל הסוגות שמתחילות ב<i>מילה</i><br/><b>+מיל?</b>: כולל כל הסוגות שמתחילות ב<i>מיל</i> ומסתיימות בתו שרירותי<br/><b>+מיל[dk]</b>: כולל כל הסוגות שמתחילות ב<i>מיל</i> ומסתיימות ב<i>ה</i> או <i>י</i><br/><b>-מי*ה</b>: לא כולל כל הסוגות שמתחילות ב<i>מ</i> ומסתיימות ב<i>לה</i></p><p><u>סינון ביטויים רגילים (תחביר מחדש של פייתון):</u></p><p><b>-/^מ.לה+/</b>: לא כולל כל הסוגות שמתחילות ב<i>מ</i> ואחריו תו כלשהו, ולאחר מכן <i>ל</i> ואחריו לפחות <i>ה</i></p></body></html> אחת

en: <html><head/><body>
    <p>You can add genres to test filters against, one per line.<br/>
    This playground will not be preserved on Options exit.
    </p>
    <p>
    Red background means the tag will be skipped.<br/>
    Green background means the tag will be kept.
    </p>
    </body></html>
he: <html><head/><body><p>ניתן להוסיף סוגות לבדיקת המסנן, אחת לשורה.<br/>
    ארגז חול זה לא ישמר לאחר יציאה מ'אפשרויות'.
    </p>
    <p>
    משמעות הרקע האדום שהתג ידולג<br/>
    משמעות הרקע הירוק שהתג ישמר
    </p>
    </body></html>

en: Genres
he: סוגה

en: The default color scheme based on the operating system display settings
he: ערכת הצבעים המוגדרת כברירת מחדל בהתבסס על הגדרות התצוגה של מערכת ההפעלה

en: Dark
he: כהה

en: A dark display theme
he: ערכת נושא מצג כהה

en: Light
he: בהיר

en: A light display theme
he: ערכת נושא מצג בהיר

en: System
he: מערכת

en: The Qt5 theme configured in the desktop environment
he: ערכת הנושא Qt5 מוגדרת בסביבת שולחן העבודה

en: System default
he: ברירת מחדל מערכת

en: Theme changed
he: ערכת הנושא השתנתה

en: You have changed the application theme. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
he: ערכת הנושא של הישומון שונתה. נא לאתחל את פיקארד להחלת שהשינוי.

en: Please note that using the system theme might cause the user interface to be not shown correctly. If this is the case select the "Default" theme option to use Picard's default theme again.
he: לתשומת לב, השימוש בערכת נושא של המערכת עלול לגרום לממשק המשתמש שלא יוצג כהלכה. במקרה זה יש לבחור "ערכת נושא ברירת מחדל" על מנת לחזור לברירת המחדל של פיקארד.

en: Language changed
he: שפה השתנתה

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
he: שפת מנשק המשתמש השתנתה, על מנת שהשנויים יכנסו לתוקף, יש לאתחל את פיקארד.

en: Choose a color
he: בחירת צבע

en: Colors changed
he: צבעים השתנו

en: You have changed the interface colors. You may have to restart Picard in order for the changes to take effect.
he: צבע מנשק המשתמש השתנתה, על מנת שהשנויים יכנסו לתוקף, יש לאתחל את פיקארד.

en: Action Toolbar
he: סרגל־כלים פעולה

en: Add Folder
he: הוספת תיקיה

en: Add Files
he: הוספת קבצים

en: Cluster
he: אשכול

en: Lookup
he: חפוש

en: Scan
he: סריקה

en: Lookup in Browser
he: חפוש בדפדפן

en: Save
he: שמירה

en: Submit AcoustIDs
he: ‮שגור ‭AcoustIDs

en: Open in Player
he: פתיחה בנגן

en: Lookup CD…
he: איתור תקליטור‮…

en: Drag and Drop to re-order
he: גרור ושחרר למיון

en: Top Tags
he: תגים מובילים

en: Maintenance
he: תחזוקה

en: This allows you to remove unused option settings from the configuration INI file.
    
    Settings that are found in the configuration file that do not appear on any option settings page will be listed below. If your configuration file does not contain any unused option settings, then the list will be empty and the removal checkbox will be disabled.
    
    Note that unused option settings could come from plugins that have been uninstalled, so please be careful to not remove settings that you may want to use later when the plugin is reinstalled. Options belonging to plugins that are installed but currently disabled will not be listed for possible removal.
    
    To remove one or more settings, first enable the removal by checking the "Remove selected options" box. You can then select the settings to remove by checking the box next to the setting. When you choose "Make It So!" to save your option settings, the selected items will be removed.
he: מאפשר הסרת הגדרות אפשרויות שאינן בשימוש מקובץ התצורה INI.הגדרות בקובץ התצורה שלא מופיעות באף אחד מדפי הגדרת אפשרויות, יופיעו מטה. אם קובץ התצורה אינו מכיל הגדרת אפשרויות שאינן בשימוש, הרשימה תהיה ריקה ותיבת סימון ההסרה תהיה מושבתת.נא לשים לב שהגדרת אפשרויות שאינן בשימוש עשויות להגיע ממתקעים שהוסרו, לכן נא לנקוט משנה זהירות ולא להסיר הגדרות שאולי עשויים לשמש מאוחר יותר כאשר ההמתקע יותקן מחדש. אפשרויות השייכות למתקעים שמותקנים אך מושבתים כעת לא יופיעו כהסרה אפשרית.כדי להסיר הגדרה אחת או יותר, נא להפעיל תחילה את ההסרה על ידי סימון התיבה 'הסרת אפשרויות שבחרו'. לאחר מכן יתאפשר לבחור את ההגדרות להסרה על ידי סימון התיבה שליד כול הגדרה. בבחירת 'נא לבצע זאת!' לשמירת הגדרת האפשרויות, הפריטים שנבחרו יוסרו.

en: Value
he: ערך

en: The configuration file currently contains %(totalcount)d option settings, %(unusedcount)d which are unused.
he: קובץ התצורה מכיל כעת %(totalcount)d הגדרות אפשרויות, %(unusedcount)d שאינן בשימוש.

en: Configuration files
he: קובץ תצורה

en: Backup Configuration File
he: גיבוי קובץ תצורה

en: There was a problem backing up the configuration file. Please see the logs for more details.
he: הייתה בעיה בגיבוי קובץ התצורה. לפרטים נוספים, נא לעיין ביומנים.

en: Configuration successfully backed up to %s
he: גיבוי תצורה ל־%s צלח

en: Load Backup Configuration File
he: טעינת קובץ תצורת גיבוי

en: Loading a backup configuration file will replace the current configuration settings. A backup copy of the current file will be saved automatically.
    
    Do you want to continue?
he: טעינת קובץ תצורה, תחליף את הגדרות התצורה הנוכחית. קובץ גיבוי התצורה הנוכחית יישמר באופן אוטומטי.
    
    האם להמשיך?

en: Configuration successfully loaded from %s
he: טעינת תצורה מ־%s צלחה

en: There was a problem restoring the configuration file. Please see the logs for more details.
he: הייתה בעיה בשיחזור קובץ התצורה. לפרטים נוספים, נא לעיין ביומנים.

en: Confirm Remove
he: אישור הסרה

en: Are you sure you want to remove the selected option settings?
he: האם להסיר הגדרות אפשרויות שנבחרו?

en: Matching
he: התאמה

en: Each selected script includes a matching threshold value used to determine if that script should be used. When an artist name is evaluated to determine if it matches one of your selected scripts, it is first parsed to determine which scripts are represented in the name, and what weighted percentage of the name belongs to each script. Then each of your selected scripts are checked, and if the name contains characters belonging to the script and the percentage of script characters in the name meets or exceeds the match threshold specified for the script, then the artist name will not be translated.
he: לכל תסריט שנבחר, ערך סף תואם, שבוחן האם יעשה בו שימוש. במהלך הערכת 'שם אמן', לבחינת התואמתו לאחד מהתסריטים שנבחרו, הוא ינותח תחילה, על מנת לקבוע אילו תסריטים מיוצגים בשם, ומהו האחוז המשוקלל מה'שם' ששייך לכל תסריט. לאחר מכן, כל אחד מהתסריטם שנבחרו מסומן, ואם השם מכיל תווים השייכים לתסריט ואחוז תווי התסריט בשם עומד בסף ההתאמה שהוגדר לתסריט או חורג ממנו, אזי שם האמן לא יתורגם.

en: Network
he: רשת

en: Download and install plugin
he: הורדת והתקנת מִתְקָע

en: Download and upgrade plugin to version %s
he: הורדה ועדכון מִתְקָע לגרסה %s

en: Enabled
he: מאופשר

en: Disabled
he: מנוטרל

en: Uninstall plugin
he: הסרת מִתְקָע

en: Reloading list of available plugins…
he: טעינה מחדש של רשימת מִתְקָעים זמינים…

en: An error occurred while loading the plugin "%(plugin)s":
    
    %(error)s
he: ארעה שגיאה בעת טעינת מִתְקָע "%(plugin)s":
    
    %(error)s

en: The plugin "%(plugin)s" is not compatible with this version of Picard.
he: מִתְקָע "%(plugin)s" אינו תואם לגרסה נוכחית של פיקארד.

en: The plugin "%(plugin)s" will be upgraded to version %(version)s on next run of Picard.
he: המִתְקָע "%(plugin)s" ישודרג לגרסה %(version)s בהפעלה הבאה של פיקארד.

en: Uninstall plugin "%(plugin)s"?
he: הסרת מִתְקָע "%(plugin)s"?

en: Do you really want to uninstall the plugin "%(plugin)s"?
he: האם להסיר מִתְקָע "%(plugin)s" ?

en: Restart Picard to upgrade to new version
he: נא לאתחול את פיקארד לעדכון לגרסה החדשה

en: New version available
he: גרסה חדשה זמינה

en: Authors
he: יוצרים

en: License
he: רשיון

en: The plugin "%(plugin)s" could not be downloaded.
he: לא ניתן להוריד את מִתְקָע "%(plugin)s".

en: Please try again later.
he: נסו שוב מאוחר יותר.

en: Option Profiles
he: פרופילי אפשרויות

en: New
he: חדש

en: Create a new profile
he: יצירת פרופיל חדש

en: Copy to a new profile
he: העתקה לפרופיל חדש

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete the profile
he: מחיקת הפרופיל

en: Settings to include in profile
he: הגדרות שיכללו בפרופיל

en: Unknown script
he: כיתוב לא ידוע

en: No scripts in list
he: אין תסריטים ברשימה

en: Enabled tagging scripts of %i found:
he: תסריטי תיוג מאופשרים של %i נמצאו:

en: Enabled providers of %i listed:
he: אפשור ספקי־שרות מוצגים של %i:

en: List of %i items
he: רשימת %iפריטים

en: Unknown value format
he: תַּבְנִית ערך לא ידועה

en: Invalid Title
he: כותרת לא תקינה

en: The profile title cannot be blank.
he: כותרת הפרופיל לא יכולה להיות ריקה

en: Ratings
he: דֵּרוּגים

en: Preferred Releases
he: הוצאות מועדפות

en: Reset all
he: שיצוב הכל

en: The location to move files to must not be empty.
he: המיקום עליו יועברו הקבצים חייב להיות ריק.

en: Compatibility
he: תאימות

en: Enabling long paths on Windows might cause files being saved with path names exceeding the 259 character limit traditionally imposed by the Windows API. Some software might not be able to properly access those files.
he: איפשור נתיבים ארוכים בווינדוס עלולה לגרום לשמירת קבצים עם שמות נתיבים, החורגים ממגבלת 259 התווים שהוכתבה באופן מסורתי על ידי ה־API של וינדוס. ייתכן שתוכנות מסוימות לא יוכלו לגשת כראוי לקבצים הללו.

en: Show scripting documentation in new window.
he: הצגת תיעוד התסרוט בחלון חדש.

en: Import a script file as a new script.
he: יבוא קובץ כתסריט חדש

en: Export the current script to a file.
he: יצוא תסריט נוכחי לקובץ

en: Picard tagging script package
he: חבילת תיוג תסריט פיקארד

en: %s (imported)
he: %s (יובאו)

en: Script Error
he: שגיאת תַּסְרִיט

en: &#160;(<a href='https://musicbrainz.org/doc/Indexed_Search_Syntax'>Syntax Help</a>)
he: &#160;(<a href='https://musicbrainz.org/doc/Indexed_Search_Syntax'>עזרת תחביר</a>)

en: Search in browser
he: חיפוש באמצעות דפדפן

en: <strong>Loading…</strong>
he: <strong>טעינה…</strong>

en: Retry
he: נסיון חוזר

en: <strong>Following error occurred while fetching results:<br><br></strong>Network request error for %(url)s:<br>%(error)s (QT code %(qtcode)d, HTTP code %(statuscode)r)<br>
he: <strong> בעקבות השגיאה בעת משיכת התוצאות: <br> <br> </ strong> שגיאת בקשת רשת עבור %(url)s: <br>%(error)s <br> (קוד QT %(qtcode)d, קוד %(statuscode)r HTTP)<br>

en: <strong>No results found. Please try a different search query.</strong>
he: <strong> לא נמצאו תוצאות. נסו שוב עם שאילתת חיפוש שונה.</strong>

en: Load into Picard
he: טעינה לפיקארד

en: Album Search Results
he: תוצאות חיפוש אלבום

en: Language
he: שפה

en: Status
he: מצב

en: Score
he: ציון

en: Show in browser
he: הצגה בדפדפן

en: Artist Search Dialog
he: דו־שיח חיפוש אמן

en: Gender
he: מגדר

en: Area
he: אזור

en: Begin
he: התחלה

en: Begin Area
he: אזור התחלה

en: End
he: סיום

en: End Area
he: אזור סיום

en: Track Search Results
he: תוצאות חיפוש רצועה

en: Release
he: הוצאה

en: Standalone Recording
he: הקלטה עצמאית

en: Rename profile
he: שינוי שם פרופיל

en: Remove profile
he: הסרת פרופיל

en: Are you sure you want to remove this profile?
he: האם להסיר פרופיל זה?

en: Open Scripting Documentation in your browser
he: פתיחת תיעוד התסרוט בדפדפן

en: Rename script
he: שינוי שם תַּסְרִיט

en: Remove script
he: הסרת תַּסְרִיט

en: Are you sure you want to remove this script?
he: האם להסיר תַּסְרִיט זה?

en: &Word wrap script
he: &תַּסְרִיט גלישת מלל

en: Word wrap long lines in the editor
he: גלילת שורות מלל ארוכות בעורך

en: Show help &tooltips
he: הצגת &רמז־צץ עזרה

en: Show tooltips for script elements
he: הצגת רמז־צץ לרכיבי תסריט

en: The table is locked. To enable sorting and column resizing
    unlock the table in the table header's context menu.
he: הטבלה נעולה. כדי לאפשר מיון ושינוי גודל עמודות יש לבטל את נעילת הטבלה מתפריט ההקשר כותרת הטבלה.

en: No Title
he: ללא כותרת

en: Error loading Picard releases list: {error_message}
he: שגיאה בטעינת רשימת הוצאות פיקארד: {error_message}

en: Picard Update
he: עדכון פיקארד

en: Unable to retrieve the latest version information from the website.
    ({url})
he: לא ניתן לאחזר מידע אודות הגרסה האחרונה מהאתר.
    ({url})

en: A new version of Picard is available.
    
    This version: {picard_old_version}
    New version: {picard_new_version}
    
    Would you like to download the new version?
he: זמינה גרסה חדשה של פיקארד.
    
    גרסה נוכחית: {picard_old_version}
    גרסה חדשה: {picard_new_version}
    
    האם להוריד את הגרסה החדשה?

en: unknown
he: לא ידוע

en: There is no update currently available for your subscribed update level: {update_level}
    
    Your version: {picard_old_version}
he: לא נמצאו עדכונים זמינים לרמת מנוי העדכונים שכם: {update_level}
    
    הגרסה שלכם: {picard_old_version}

en: AcoustID Fingerprint
he: טביעת אצבע AcoustID

en: Album Artist Sort Order
he: מיון אומן האלבום

en: Album Sort Order
he: מיון אלבום

en: Arranger
he: מְעַבֵּד

en: Artists
he: אמנים

en: Artist Sort Order
he: מיון אמן

en: BPM
he: סיביות לשניה

en: Catalog Number
he: מספר קטלוגי

en: Comment
he: הערה

en: Compilation (iTunes)
he: ליקוט ‮(iTunes)

en: Composer Sort Order
he: מיון מלחין

en: Conductor
he: מנצח

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Disc Id
he: מזהה תקליטור

en: Disc Number
he: מספר תקליטור

en: DJ-Mixer
he: מערבל די־ג'י

en: Encoded By
he: קודד על־ידי

en: Encoder Settings
he: הגדרות מקודד

en: Engineer
he: מהנדס

en: Gapless Playback
he: השמעה נטולת פערים

en: Grouping
he: קיבוץ

en: Key
he: מפתח

en: Record Label
he: חברת תקליטים תקליט

en: Lyricist
he: תמלילן

en: Lyrics
he: תַּמְלִיל

en: Mixer
he: מערבל

en: Mood
he: אווירה

en: Movement
he: תנועה

en: Movement Number
he: מספר תנועה

en: Movement Count
he: ספירת תנועות

en: MusicBrainz Release Artist Id
he: מזהה אמן הוצאה ‮‭‭‮‭‮מוזיקבריינז

en: MusicBrainz Release Id
he: מזהה הוצאה ‮ מוזיקבריינז

en: MusicBrainz Artist Id
he: ‮מזהה אמן ‮‭‮מוזיקבריינז

en: MusicBrainz Disc Id
he: מזהה תקליטור מוזיקבריינז

en: MusicBrainz Original Release Id
he: מזהה הוצאה מקורי של מיוזיקבריינז

en: MusicBrainz Original Artist Id
he: מזהה אמן מיוזיקבריינז מקורי

en: MusicBrainz Recording Id
he: ‮מזהה הקלטה מוזיקבריינז

en: MusicBrainz Release Group Id
he: מזהה קבוצת הוצאה במוזיקבריינז

en: MusicBrainz Track Id
he: מזהה רצועה מוזיקבריינז

en: MusicBrainz Work Id
he: מזהה יצירה ‮מוזיקבריינז

en: MusicIP Fingerprint
he: טביעת אצבע MusicIP

en: Original Album
he: אלבום מקורי

en: Original Artist
he: אמן מקורי

en: Original Filename
he: שם קובץ מקורי

en: Original Year
he: שנה מקורית

en: Performer
he: מבצע

en: Podcast
he: הסכת

en: Podcast URL
he: מען url הסכת

en: Producer
he: מפיק

en: R128 Album Gain
he: מרווח אלבום R128

en: R128 Track Gain
he: מרווח רצועה R128

en: Rating
he: דֵּרוּג

en: Release Country
he: מדינת ההוצאה

en: Release Status
he: מצב ההוצאה

en: Release Type
he: סוג ההוצאה

en: Remixer
he: מערבל־מחודש

en: ReplayGain Album Gain
he: ריפלייגאיין מרווח אלבום

en: ReplayGain Album Peak
he: ריפלייגאיין שיא אלבום

en: ReplayGain Album Range
he: ריפלייגאיין טווח אלבום

en: ReplayGain Reference Loudness
he: ריפלייגאיין לאודנס ייחוס

en: ReplayGain Track Gain
he: ריפלייגאיין מרווח רצועה

en: ReplayGain Track Peak
he: ריפלייגאיין שיא רצועה

en: ReplayGain Track Range
he: ריפלייגאיין טווח רצועות

en: Script
he: כיתוב

en: Show Name
he: שם מופע

en: Show Name Sort Order
he: סדר מיון שם מופע

en: Show Work & Movement
he: הצגת יצירה ותנועה

en: Subtitle
he: כתובית

en: Title Sort Order
he: מיון כותרת

en: Total Discs
he: סך־כול תקליטורים

en: Total Tracks
he: סך־כול רצועות

en: Track Number
he: מספר רצועה

en: Artist Website
he: אתר האמן

en: Work
he: יצירה

en: Writer
he: כותב

en: is not installed
he: לא מותקן

en: Web Browser Error
he: שגיאת דפדפן

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
he: שגיאה בעת טעינת דפדפן:
    
    %s
