MusicBrainz - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Unmatched Files
kn: ಸರಿ ಹೊಂದದ ಕಡತ

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
kn: %(filename)s ಕಡತವು ಯಾವುದೇ ಸಂಗೀತ ಕೃತಿಯನ್ನು ಹೊಲುತ್ತಿಲ್ಲ

en: File '%(filename)s' identified!
kn: %(filename)s ಕಡತವನ್ನು ಗುರುತಿಸಲಾಗಿದೆ

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
kn: %(filename)s ಕಡತವು ಯಾವುದೇ ಸಂಗೀತ ಕೃತಿಯನ್ನು ಹೊಲುತ್ತಿಲ್ಲ

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
kn: %(filename)s ಕಡತದ ಮೆಟಾಡಾಟಾವನ್ನು ಹುಡುಕಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Cover Art
kn: ಹೊರ ಚಿತ್ರ

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
kn: %(filename)s ಕಡತದ ಮೆಟಾಡಾಟಾವನ್ನು ಹುಡುಕಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Artist
kn: ಕಲಾವಿದ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Length
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: &Paste
kn: &ಅಂಟಿಸು

en: &Help…
kn: &ಸಹಾಯ…

en: &Report a Bug…
kn: &ತೊಂದರೆಯ ಬಗ್ಗೆ ವರದಿಮಾಡು

en: &Support Forum…
kn: &ಸಹಾಯ ವೇದಿಕೆ

en: &Add Files…
kn: &ಕಡತಗಳನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Add files to the tagger
kn: ಟ್ಯಾಗ್ಗರ್ ಗೆ ಕಡತಗಳನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: &Save
kn: &ಉಳಿಸು

en: Save selected files
kn: ಆರಿಸಿದ ಕಡತಗಳನ್ನು ಉಳಿಸು
