MusicBrainz - en to lt translation catalogue (665 entries)

en: Unmatched Files
lt: Neatitinkantys failai

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
lt: Pakrautas albumas %(id)s: %(artist)s – %(album)s

en: Loading album %(id)s …
lt: Kraunamas albumas %(id)s …

en: [loading album information]
lt: [kraunama albumo informacija]

en: [could not load album %s]
lt: [nepavyko pakrauti albumo %s]

en: Cluster %(album)s identified!
lt: Identifikuotas klasteris %(album)s!

en: No matching releases for cluster %(album)s
lt: Nėra atitinkamų leidinių klasteriui %(album)s

en: Looking up the metadata for cluster %(album)s…
lt: Ieškoma metaduomenų klasteriui %(album)s…

en: Unclustered Files
lt: Nesuklastruoti failai

en: Added %(count)i release to collection "%(name)s" | Added %(count)i releases to collection "%(name)s"
lt[0]: Pridėtas %(count)i leidinys į kolekciją „%(name)s“
lt[1]: Pridėta %(count)i leidiniai į kolekciją „%(name)s“
lt[2]: Pridėtas %(count)i leidinio į kolekciją „%(name)s“
lt[3]: Pridėta %(count)i leidinių į kolekciją „%(name)s“

en: Removed %(count)i release from collection "%(name)s" | Removed %(count)i releases from collection "%(name)s"
lt[0]: Pašalintas %(count)i leidinys iš kolekcijos „%(name)s“
lt[1]: Pašalinta %(count)i leidiniai iš kolekcijos „%(name)s“
lt[2]: Pašalintas %(count)i leidinio iš kolekcijos „%(name)s“
lt[3]: Pašalinta %(count)i leidinių iš kolekcijos „%(name)s“

en: Error while modifying collections: %(error)s
lt: Klaida modifikuojant kolekcijas: %(error)s

en: Error loading collections: %(error)s
lt: Klaida kraunant kolekcijas: %(error)s

en: Various Artists file naming scheme removal
lt: Įvairių atlikėjų failų pavadinimų schemos pašalinimas

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    Your file naming scheme has automatically been merged with that of single artist albums.
lt: Šioje Picard versijoje pašalinta atskira failų pavadinimų schema įvairių atlikėjų albumams.
    Tavo failų pavadinimų schema automatiškai sujungiama su singlų atlikėjų albumų schema.

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    You currently do not use this option, but have a separate file naming scheme defined.
    Do you want to remove it or merge it with your file naming scheme for single artist albums?
lt: Šioje Picard versijoje pašalinta atskira failų pavadinimų schema įvairių atlikėjų albumams.
    Šiuo metu šios parinkties nenaudoji, bet turi apibrėžtą atskirą failo pavadinimo schemą.
    Ar nori ją pašalinti, ar sujungti su vieno atlikėjo albumų failų pavadinimų schema?

en: Merge
lt: Sujungti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Primary file naming script
lt: Pagrindinis failų pavadinimų skriptas

en: The file failed to parse, either the file is damaged or has an unsupported file format.
lt: Failo nepavyko išanalizuoti, nes failas yra pažeistas arba jo formatas nepalaikomas.

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
lt: Nėra atitikmenų takelių, viršijančių ribą failui „%(filename)s“

en: File '%(filename)s' identified!
lt: Failas „%(filename)s“ identifikuotas!

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
lt: Nėra atitinkamų takelių failui „%(filename)s“

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
lt: Ieškoma metaduomenų failui %(filename)s …

en: Error
lt: Klaida

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Info
lt: Informacija

en: Debug
lt: Derinimas

en: Unexpected authentication error
lt: Netikėta tapatybės nustatymo klaida.

en: Unexpected request error (HTTP code %s)
lt: Netikėta užklausos klaida (HTTP kodas %s).

en: Unable to load plugin '%s'
lt: Nepavyksta pakrauti įskiepio „%s“.

en: Failed loading plugin "%(plugin)s"
lt: Nepavyko pakrauti įskiepio „%(plugin)s“.

en: Plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s" is not compatible with this version of Picard.
lt: Įskiepis „%(plugin)s“ iš „%(filename)s“ nepalaikomas su šia Picard versija.

en: Plugin "%(plugin)s" has an invalid API version string: %(error)s
lt: Įskiepio „%(plugin)s“ turi netinkamą API versijos eilutę: %(error)s

en: Plugin "%(plugin)s"
lt: Įskiepis „%(plugin)s“

en: Failed loading zipped plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s"
lt: Nepavyko pakrauti užpakalinio įskiepio „%(plugin)s“ iš „%(filename)s“

en: Error loading plugins list: %(error)s
lt: Klaida kraunant įskiepių sąrašą: %(error)s

en: General
lt: Bendra

en: Server address
lt: Serverio adresas

en: Port
lt: Prievadas

en: Automatically scan all new files
lt: Automatiškai skenuoti visus naujus failus

en: Automatically cluster all new files
lt: Automatiškai klasterizuoti visus naujus failus

en: Ignore MBIDs when loading new files
lt: Ignoruoti MBID, kai kraunami nauji failai

en: Check for plugin updates during startup
lt: Tikrinti įskiepio naujinimus paleidimo metu

en: Check for program updates during startup
lt: Tikrinti programos naujinimus paleidimo metu

en: Days between update checks
lt: Dienos tarp naujinimo patikrinimų

en: Updates to check
lt: Naujinimus tikrinti

en: Metadata
lt: Metaduomenys

en: Translate artist names
lt: Versti atlikėjų vardus

en: Translation locales
lt: Vertimo lokalės

en: Translate artist names exception
lt: Versti atlikėjų vardus išimtis

en: Translation script exceptions
lt: Vertimo rašto išimtys

en: Use standardized artist names
lt: Naudoti standartizuotus atlikėjų vardus

en: Use standardized instrument and vocal credits
lt: Naudoti standartizuotus instrumentų ir vokalo kūrėjus

en: Convert Unicode punctuation characters to ASCII
lt: Konvertuoti Unicode skyrybos ženklus į ASCII

en: Use release relationships
lt: Naudoti leidinio santykius

en: Use track and release relationships
lt: Naudoti takelio ir leidinio santykius

en: Guess track number and title from filename if empty
lt: Atspėti takelio numerį ir pavadinimą iš failo pavadinimo, jei tuščias

en: Various Artists name
lt: Įvairių atlikėjų pavadinimas

en: Standalone recordings name
lt: Atskirų įrašų pavadinimas

en: Preferred release types
lt: Pageidaujami leidinio tipai

en: Preferred release countries
lt: Pageidaujamos leidinio šalys

en: Preferred medium formats
lt: Pageidaujami laikmenos formatai

en: Use genres from MusicBrainz
lt: Naudoti žanrus iš MusicBrainz

en: Use only my genres
lt: Naudoti tik mano žanrus

en: Use album artist genres
lt: Naudoti albumo atlikėjo žanrus

en: Use folksonomy tags as genre
lt: Naudoti folksonomijos žymes kaip žanrą

en: Minimal genre usage
lt: Minimalus žanro naudojimas

en: Maximum number of genres
lt: Maksimalus žanrų skaičius

en: Join multiple genres with
lt: Jungti kelis žanrus su

en: Genres to include or exclude
lt: Žanrai, kuriuos įtraukti arba neįtraukti

en: Enable track ratings
lt: Įjungti takelių vertinimus

en: Email to use when saving ratings
lt: El. paštas, kurį naudoti išsaugant vertinimus

en: Submit ratings to MusicBrainz
lt: Siųsti vertinimus į MusicBrainz

en: Tags
lt: Žymės

en: Don't write tags
lt: Nerašyti žymių

en: Preserve timestamps of tagged files
lt: Išlaikyti žymėtų failų laiko žymes

en: Clear existing tags
lt: Išvalyti esamas žymes

en: Keep embedded images when clearing tags
lt: Palikti įterptus vaizdus, kai išvalomos žymės

en: Remove ID3 tags from FLAC files
lt: Pašalinti ID3 žymes iš FLAC failų

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
lt: Pašalinti APEv2 žymas iš MP3 failų

en: Fix missing seekpoints for FLAC files
lt: Taisyti trūkstamus FLAC failų paieškos taškus

en: Preserved tags list
lt: Išlaikytų žymių sąrašas

en: ID3v2 version to write
lt: ID3v2 versija įrašyti

en: ID3v2 text encoding
lt: ID3v2 teksto kodavimas

en: ID3v2.3 join character
lt: ID3v2.3 jungimo simbolis

en: Save iTunes compatible grouping and work
lt: Išsaugoti iTunes suderintą grupavimą ir kūrinį

en: Write ID3v1 tags
lt: Įrašyti ID3v1 žymes

en: Save APEv2 tags to AAC
lt: Išsaugoti APEv2 žymes į AAC

en: Remove APEv2 tags from AAC files
lt: Pašalinti APEv2 žymes iš AAC failų

en: Save APEv2 tags to AC3
lt: Išsaugoti APEv2 žymes į AC3

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
lt: Pašalinti APEv2 žymes iš AC3 failų

en: Write RIFF INFO tags to WAVE files
lt: Įrašyti RIFF INFO žymes į WAVE failus

en: Remove existing RIFF INFO tags from WAVE files
lt: Pašalinti esamas RIFF INFO žymes iš WAVE failų

en: RIFF INFO text encoding
lt: RIFF INFO teksto kodavimas

en: Cover Art
lt: Viršelio apipavidalinimas

en: Embed cover images into tags
lt: Įterpti viršelio vaizdus į žymes

en: Embed only a single front image
lt: Įterpti tik vieną priekinį vaizdą

en: Save cover images as separate files
lt: Išsaugoti viršelio vaizdus kaip atskirus failus

en: File name for images
lt: Failo pavadinimas vaizdams

en: Overwrite existing image files
lt: Perrašyti esamus vaizdų failus

en: Save only a single front image as separate file
lt: Išsaugoti tik vieną priekinį vaizdą kaip atskirą failą

en: Always use the primary image type as the file name for non-front images
lt: Visada naudoti pagrindinį vaizdo tipą kaip failo pavadinimą ne priekyje esantiems vaizdams

en: Cover art providers
lt: Viršelio apipavidalinimo paslaugų teikėjai

en: File Naming
lt: Failų pavadinimų nustatymas

en: Move files
lt: Perkelti failus

en: Destination directory
lt: Paskirties katalogas

en: Move additional files
lt: Perkelti papildomus failus

en: Additional file patterns
lt: Papildomi failų šablonai

en: Delete empty directories
lt: Ištrinti tuščius katalogus

en: Rename files
lt: Pervadinti failus

en: Selected file naming script
lt: Pasirinktas failų pavadinimų skriptas

en: Replace non-ASCII characters
lt: Pakeisti ne ASCII simbolius

en: Windows compatibility
lt: Windows suderinamumas

en: Replacement characters used for Windows compatibility
lt: Keičiamieji simboliai, naudojami Windows suderinamumui užtikrinti

en: Windows long path support
lt: Windows ilgo adreso palaikymas

en: Replace spaces with underscores
lt: Pakeisti tarpelius su pabraukimais

en: Replacement character to use for directory separators
lt: Keičiamasis simbolis, naudojamas katalogų skirtukams

en: Scripting
lt: Skriptavimas

en: Enable tagger scripts
lt: Įjungti žymeklio skriptus

en: Tagger scripts
lt: Žymeklio skriptai

en: User Interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Show text labels under icons
lt: Rodyti teksto antraštes po piktogramomis

en: Show icons in menus
lt: Rodyti piktogramas meniu

en: User interface language
lt: Naudotojo sąsajos kalba

en: User interface color theme
lt: Naudotojo sąsajos spalvos tema

en: Allow selection of multiple directories
lt: Leisti pasirinkti kelis katalogus

en: Use builtin search rather than looking in browser
lt: Naudoti integruotą paiešką, o ne ieškoti naršyklėje

en: Use advanced search syntax
lt: Naudoti patikslintą paieškos sintaksę

en: Show a usage warning dialog when Picard starts
lt: Rodyti įspėjimą apie naudojimą dialogo langą, kai paleidžiamas Picard

en: Show a quit confirmation dialog for unsaved changes
lt: Rodyti neišsaugotų pakeitimų užbaigimo patvirtinimo dialogo langą

en: Show a confirmation dialog when saving files
lt: Rodyti patvirtinimo dialogo langą, kai išsaugomi failai

en: Adjust horizontal position in file browser automatically
lt: Automatiškai reguliuoti horizontalią poziciją failų naršyklėje

en: Begin browsing in a specific directory
lt: Pradėti naršyti tam tikrame kataloge

en: Directory to begin browsing
lt: Katalogas, kuriame pradėti naršyti

en: Colors to use for light theme
lt: Spalvas naudoti šviesos temai

en: Colors to use for dark theme
lt: Spalvas naudoti tamsios temai

en: Tags to show at the top
lt: Žymės, kurias rodyti viršuje

en: Layout of the tool bar
lt: Įrankių juostos išdėstymas

en: Advanced
lt: Išplėstinis

en: Ignore file paths matching a regular expression
lt: Ignoruoti failo adresus, atitinkančius reguliariąją išraišką

en: Ignore hidden files
lt: Ignoruoti paslėptus failus

en: Include sub-folders when adding files from folder
lt: Įtraukti subaplankus pridedant failus iš aplanko

en: Ignore track duration difference under x seconds
lt: Ignoruoti takelio trukmės skirtumą iki x sekundžių

en: Maximum number of entities to return per MusicBrainz query
lt: Didžiausias grąžintinų subjektų skaičius per MusicBrainz užklausą

en: Completeness check ignore: Video tracks
lt: Išbaigtumo patikros ignoruoti: Vaizdo kilpo takelius

en: Completeness check ignore: Pregap tracks
lt: Išbaigtumo patikros ignoruoti: Išankstiniai ribos takeliai

en: Completeness check ignore: Data tracks
lt: Išbaigtumo patikros ignoruoti: Duomenų takeliai

en: Completeness check ignore: Silent tracks
lt: Išbaigtumo patikros ignoruoti: Tylūs takeliai

en: Tags to ignore for comparison
lt: Žymės, kurias ignoruoti palyginimui

en: Use a web proxy server
lt: Naudoti žiniatinklio tarpinį serverį

en: type of proxy server
lt: tarpinio serverio tipas

en: Proxy server address
lt: Tarpinio serverio adresas

en: Proxy server port
lt: Tarpinio serverio prievadas

en: Proxy username
lt: Tarpinio serverio naudotojo vardas

en: Proxy password
lt: Tarpinio serverio slaptažodis

en: Request timeout in seconds
lt: Užklausos laiko limitas sekundėmis

en: Browser integration
lt: Naršyklės integracija

en: Default listening port
lt: Numatytasis klausymo prievadas

en: Listen only on localhost
lt: Klausyti tik vietinėje serverę

en: Minimal similarity for file lookups
lt: Minimalus failų peržiūros panašumas

en: Minimal similarity for cluster lookups
lt: Minimalus klasterių peržiūros panašumas

en: Minimal similarity for matching files to tracks
lt: Minimalus panašumas failų atitikimui su takeliais

en: Tracks
lt: Takeliai

en: Year
lt: Metai

en: Country
lt: Šalis

en: Format
lt: Formatas

en: Label
lt: Leidykla

en: Cat No
lt: Kat. nr.

en: [no barcode]
lt: [nėra brūkšninio kodo]

en: [no release info]
lt: [nėra leidinio informacijos]

en: MusicBrainz Account
lt: MusicBrainz paskyra

en: Authorization code:
lt: Tapatybės patvirtinimo kodas:

en: Removing album %(id)s: %(artist)s - %(album)s
lt: Pašalinamas albumas %(id)s: %(artist)s – %(album)s

en: CD Lookup Error
lt: CD peržiūros klaida

en: Error while reading CD:
    
    %s
lt: Klaida skaitant CD:
    
    %s.

en: All supported log files
lt: Visi palaikomi žurnalo failai

en: EAC / XLD / Whipper / fre:ac log files
lt: EAC / XLD / Whipper / fre:ac žurnalo failai

en: dBpoweramp log files
lt: dBpoweramp žurnalo failai

en: All files
lt: Visi failai

en: Failed parsing ripping log "%s"
lt: Nepavyko analizuoti perrašymo žurnalo „%s“.

en: Error line %(lineno)d: %(error)s
lt: Klaidos eilutė %(lineno)d: %(error)s

en: [loading recording information]
lt: [kraunama įrašo informacija]

en: [could not load recording %s]
lt: [nepavyko pakrauti įrašo %s.]

en: AcoustID lookup network error for '%(filename)s'!
lt: AcoustID paieškos tinklo klaida dėl „%(filename)s“.

en: AcoustID lookup failed for '%(filename)s'!
lt: AcoustID paieška nepavyko dėl „%(filename)s“.

en: AcoustID lookup returned no result for file '%(filename)s'
lt: AcoustID paieška negrąžino jokio rezultato failui „%(filename)s“.

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
lt: Ieškoma failo „%(filename)s“ atspaudų…

en: AcoustID submission finished, but not all fingerprints have been submitted
lt: AcoustID pateikimas baigtas, bet ne visi atspaudai buvo pateikti.

en: AcoustID submission finished successfully
lt: AcoustID pateikimas sėkmingai baigtas

en: AcoustID submission failed permanently, maximum batch size reduced to zero
lt: AcoustID pateikimas nepavyko visam laikui, maksimalus paketo dydis sumažintas iki nulio

en: AcoustID submission failed permanently, probably too many retries
lt: AcoustID pateikimas nepavyko visam laikui, tikriausiai per daug bandymų

en: Submitting AcoustIDs …
lt: Teikimi AcoustID …

en: AcoustID submission failed with error '%(error)s': %(message)s
lt: AcoustID pateikimas nepavyko su klaida „%(error)s“: %(message)s.

en: Add cluster as release
lt: Pridėti klasterį kaip leidinį

en: Add cluster as release…
lt: Pridėti klasterį kaip leidinį…

en: Add file as release
lt: Pridėti failą kaip leidinį

en: Add file as release…
lt: Pridėti failą kaip leidinį…

en: Add file as recording
lt: Pridėti failą kaip įrašą

en: Add file as recording…
lt: Pridėti failą kaip įrašą…

en: Cover art of type '%(type)s' downloaded for %(albumid)s from %(host)s
lt: Viršelio tipas „%(type)s“ atsisiųstas %(albumid)s iš %(host)s.

en: Downloading cover art of type '%(type)s' for %(albumid)s from %(host)s …
lt: Atsisiunčiamas %(albumid)s viršelio tipas „%(type)s“ iš %(host)s …

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: 250 px
lt: 250 tšk.

en: 500 px
lt: 500 tšk.

en: 1200 px
lt: 1200 tšk.

en: Full size
lt: Pilnas dydis

en: Cover Art Archive: Release
lt: Cover Art Archive: leidinys

en: Cover Art Archive: Release Group
lt: Cover Art Archive: leidinio grupė

en: Local Files
lt: Vietiniai failai

en: Allowed Cover Art URLs
lt: Leidžiami viršelio apipavidalinimų URL adresai

en: This preset example file naming script does not require any special settings, tagging scripts or plugins.
lt: Šis iš anksto nustatytas failų pavadinimų skripto pavyzdys nereikalauja jokių specialių nustatymų, žymėjimo skriptų ar įskiepių.

en: Preset %(number)d: %(title)s
lt: Išankstinis nustatymas %(number)d: %(title)s

en: Default file naming script
lt: Numatytasis failų pavadinimų skriptas

en: [album artist]/[album]/[track #]. [title]
lt: [albumo atlikėjas]/[albumas]/[takelis #]. [pavadinimas]

en: [album artist]/[album]/[disc and track #] [artist] - [title]
lt: [albumo atlikėjas]/[albumas]/[diskas ir takelis #] [atlikėjas] – [pavadinimas]

en: `$if(if,then,else)`
    
    If `if` is not empty, it returns `then`, otherwise it returns `else`.
lt: `$if(jei,tada,kitaip)`
    
    Jeigu `jei` nėra tuščias, jis grąžina `tada`, priešingu atveju grąžina `kitaip`.

en: `$if2(a1,a2,a3,…)`
    
    Returns first non empty argument.
lt: `$if2(a1,a2,a3,...)`
    
    Grąžina pirmąjį ne tuščią argumentą.

en: `$noop(…)`
    
    Does nothing (useful for comments or disabling a block of code).
lt: `$noop(…)`
    
    Nieko nedaro (naudinga komentarams arba kodo blokui išjungti).

en: `$left(text,number)`
    
    Returns the first `number` characters from `text`.
lt: `$left(tekstas,numeris)`
    
    Grąžina pirmąjį `numeris` simbolius iš `tekstas`.

en: `$right(text,number)`
    
    Returns the last `number` characters from `text`.
lt: `$right(tekstas,numeris)`
    
    Grąžina paskutinį `numeris` simbolius iš `tekstas`.

en: `$lower(text)`
    
    Returns `text` in lower case.
lt: `$lower(tekstas)`
    
    Grąžina `tekstas` mažosiomis raidėmis.

en: `$upper(text)`
    
    Returns `text` in upper case.
lt: `$upper(tekstas)`
    
    Grąžina `tekstas` didžiosiomis raidėmis.

en: `$pad(text,length,char)`
    
    Pads the `text` to the `length` provided by adding as many copies of `char` as
        needed to the **beginning** of the string.
lt: `$pad(tekstas,ilgis,simb.)`
    
    Paduoda `tekstas` iki nurodyto `ilgis`, pridedant tiek `simb.` kopijų, kiek
        reikia prie eilutės **pradžios**.

en: `$strip(text)`
    
    Replaces all whitespace in `text` with a single space, and removes leading and trailing spaces.
    Whitespace characters include multiple consecutive spaces, and various other unicode characters.
lt: `$strip(tekstas)`
    
    Pakeičia visus baltuosius tarpus `tekstas` su vienu tarpu ir pašalina pradinius ir galinius tarpus.
    Baltųjų tarpų simboliai įtraukia kelis iš eilės einančius tarpus ir įvairius kitus unikodo simbolius.

en: `$replace(text,search,replace)`
    
    Replaces occurrences of `search` in `text` with value of `replace` and returns the resulting string.
lt: `$replace(tekstas,ieškoti,keisti)`
    
    Pakeičia `ieškoti` pasikartojimus `tekstas` reikšme `keisti` ir grąžina gautą eilutę.

en: `$replacemulti(name,search,replace,separator="; ")`
    
    Replaces occurrences of `search` with `replace` in the multi-value variable `name`.
    Empty elements are automatically removed.
    
    Example:
    
        $replacemulti(%genre%,Idm,IDM)
lt: `$replacemulti(pavadinimas,ieškoti,keisti,skirtukas="; ")`
    
    Pakeičia `ieškoti` su `keisti` daugiareikšmiame kintamajame `pavadinimas`.
    Tušti elementai pašalinami automatiškai.
    
    Pavyzdys:
    
        $replacemulti(%genre%,Idm,IDM)

en: `$in(x,y)`
    
    Returns true, if `x` contains `y`.
lt: `$in(x,y)`
    
    Grąžina tiesą, jei `x` turi `y`.

en: `$inmulti(%x%,y)`
    
    Returns true if multi-value variable `x` contains exactly `y` as one of its values.
    
    _Since Picard 1.0_
lt: `$inmulti(%x%,y)`
    
    Grąžina tiesa, jei daugiareikšmiame kintamajame `x` viena iš reikšmių yra būtent `y`.
    
    _Nuo Picard 1.0_

en: `$rreplace(text,pattern,replace)`
    
    [Regular expression](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax) replace.
lt: `$rreplace(tekstas,šablonas,keisti)`
    
    [Reguliarį reiškinį](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax) pakeisti.

en: `$rsearch(text,pattern)`
    
    [Regular expression](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax) search.
        This function will return the first matching group.
lt: `$rsearch(tekstas,šablonas)`
    
    [Reguliaro reiškinio](https://docs.python.org/3/library/re.html#regular-expression-syntax) paieška.
        Ši funkcija grąžins pirmąją atitinkančią grupę.

en: `$num(number,length)`
    
    Returns `number` formatted to `length` digits (maximum 20).
lt: `$num(numeris,ilgis)`
    
    Grąžina `numeris`, suformatuotą iki `ilgis` skaitmenų (ne daugiau kaip 20).

en: `$unset(name)`
    
    Unsets the variable `name`.
    Allows for wildcards to unset certain tags (works with "performer:\*", "comment:\*", and "lyrics:\*").
    For example `$unset(performer:*)` would unset all performer tags.
lt: `$unset(pavadinimas)`
    
    Panaikina kintamojo `pavadinimas` nustatymą.
    Leidžia naudoti pakaitinius ženklus tam tikroms žymėms panaikinti (veikia su „performer:\*“, „comment:\*“ ir „lyrics:\*“).
    Pavyzdžiui, `$unset(performer:*)` panaikintų visas atlikėjo žymes.

en: `$get(name)`
    
    Returns the variable `name` (equivalent to `%name%`).
lt: `$get(vardas)`
    
    Grąžina kintamąjį `vardas` (atitinka `%vardas%`).

en: `$copy(new,old)`
    
    Copies metadata from variable `old` to `new`.
    The difference between `$set(new,%old%)` is that `$copy(new,old)` copies
        multi-value variables without flattening them.
    
    _Since Picard 0.9_
lt: `$copy(naujas,senas)`
    
    Nukopijuoja metaduomenis iš kintamojo `senas` į `naujas`.
    Skirtumas tarp `$set(naujas,%senas%)` yra tai, kad `$copy(naujas,senas)` kopijuoja
        daugiareikšmius kintamuosius, jų neišlygindami.
    
    _Nuo Picard 0.9_

en: `$copymerge(new,old[,keep_duplicates])`
    
    Merges metadata from variable `old` into `new`, removing duplicates and
        appending to the end, so retaining the original ordering. Like `$copy`, this
        will also copy multi-valued variables without flattening them.
    
    If `keep_duplicates` is set, then the duplicates will not be removed from the result.
    
    _Since Picard 1.0_
lt: `$copymerge(naujas,senas[,keep_duplicates])`
    
    Sujungia metaduomenis iš kintamojo `senas` į `naujas`, pašalinant dublikatus ir
        pridedant prie pabaigos, taip išlaikant pradinę tvarką. Kaip ir `$copy`, ši
        funkcija taip pat nukopijuos daugiareikšmius kintamuosius jų nesulygindama.
    
    Jei yra nustatyta `keep_duplicates`, dublikatai iš rezultato nebus pašalinti.
    
    _Nuo Picard 1.0_

en: `$trim(text[,char])`
    
    Trims all leading and trailing whitespaces from `text`.
        The optional second parameter `char` specifies the character to trim.
lt: `$trim(tekstas[,simbolis])`
    
    Iš `tekstas` pašalina visas pradines ir galines baltąsias tarpus.
        Pasirinktinis antrasis parametras `simbolis` nurodo trynimo simbolį.

en: `$add(x,y,…)`
    
    Add `y` to `x`.
    Can be used with an arbitrary number of arguments.
    
    Example:
    
        $add(x,y,z) = ((x + y) + z)
lt: `$add(x,y,…)`
    
    Pridėti `y` prie `x`.
    Galima naudoti su bet kokiu argumentų skaičiumi.
    
    Pavyzdys:
    
        $add(x,y,z) = ((x + y) + z)

en: `$sub(x,y,…)`
    
    Subtracts `y` from `x`.
    Can be used with an arbitrary number of arguments.
    
    Example:
    
        $sub(x,y,z) = ((x - y) - z)
lt: `$sub(x,y,…)`
    
    Iš `x` atimama `y`.
    Galima naudoti su bet kokiu argumentų skaičiumi.
    
    Pavyzdys:
    
        $sub(x,y,z) = ((x - y) - z)

en: Error exporting file "%(filename)s": %(error)s.
lt: Klaida eksportuojant failą „%(filename)s“: %(error)s.

en: Export Script File
lt: Eksportuoti skripto failą

en: Export Script
lt: Eksportuoti skriptą

en: Script successfully exported to %s
lt: Skriptas sėkmingai eksportuotas į %s.

en: Error importing "%(filename)s": %(error)s
lt: Klaida importuojant „%(filename)s“: %(error)s.

en: Error decoding "%(filename)s": %(error)s
lt: Klaida iškoduojant „%(filename)s“: %(error)s.

en: Import Script File
lt: Importuoti skripto failą

en: The file was empty
lt: Failas buvo tuščias.

en: Imported from %s
lt: Importuota iš %s

en: Argument is not a dictionary
lt: Argumentas nėra žinynas

en: Invalid script package
lt: Netinkamas scenarijaus paketas

en: Unnamed Script
lt: Nepavadintas skriptas

en: Picard script files
lt: Picard skriptų failai

en: Picard script package
lt: Picard skripto paketas

en: <br/>Translated to LANG by %s
lt: <br/>Į lietuvių kalbą išvertė %s

en: Icons made by Sambhav Kothari <sambhavs.email@gmail.com> and <a href="http://www.flaticon.com/authors/madebyoliver">Madebyoliver</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/pixel-buddha">Pixel Buddha</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/nikita-golubev">Nikita Golubev</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/maxim-basinski">Maxim Basinski</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/smashicons">Smashicons</a> from <a href="https://www.flaticon.com">www.flaticon.com</a>
lt: Piktogramus sukūrė Sambhav Kothari <sambhavs.email@gmail.com> ir <a href="http://www.flaticon.com/authors/madebyoliver">Madebyoliver</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/pixel-buddha">Pixel Buddha</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/nikita-golubev">Nikita Golubev</a>, <a href="http://www.flaticon.com/authors/maxim-basinski">Maxim Basinski</a>, <a href="https://www.flaticon.com/authors/smashicons">Smashicons</a> iš <a href="https://www.flaticon.com">www.flaticon.com</a>

en: Version %(version)s
lt: Versija %(version)s

en: Supported formats
lt: Palaikomieji formatai

en: Please donate
lt: Paaukok

en: Thank you for using Picard. Picard relies on the MusicBrainz database, which is operated by the MetaBrainz Foundation with the help of thousands of volunteers. If you like this application please consider donating to the MetaBrainz Foundation to keep the service running.
lt: Ačiū, kad naudoji Picard. Picard remiasi MusicBrainz duomenų baze, kurią valdo MetaBrainz fondas, padedant tūkstančiams savanorių. Jei tau patinka ši programa, apsvarstyk galimybę paaukoti MetaBrainz fondui, kad ši paslauga veiktų toliau.

en: Donate now!
lt: Aukoti dabar!

en: Credits
lt: Padėkos

en: Copyright © %(copyright_years)s %(authors_credits)s and others
lt: Autorinės teisės © %(copyright_years)s %(authors_credits)s ir kiti

en: Official website
lt: Oficialioji svetainė

en: Cover art types
lt: Viršelio apipavidalinimų tipai

en: Please select the contents of the image type 'Include' and 'Exclude' lists.
lt: Pasirink vaizdo tipo sąrašų Įtraukti ir Neįtraukti turinius.

en: Include types list
lt: Įtraukti tipų sąrašas

en: Exclude types list
lt: Neįtraukti tipų sąrašas

en: CAA images with an image type found in the 'Include' list will be downloaded and used UNLESS they also have an image type found in the 'Exclude' list. Images with types found in the 'Exclude' list will NEVER be used. Image types not appearing in the 'Include' or 'Exclude' lists will not be considered when determining whether or not to download and use a CAA image.
lt: CAA vaizdai su vaizdo tipu, esančiu sąraše Įtraukti, bus atsisiunčiami ir naudojami, NEBENT jie taip pat turi vaizdo tipą, esantį sąraše Neįtraukti. Vaizdai su tipais, esančiais sąraše Neįtraukti, NIEKADA nebus naudojami. Vaizdų tipai nepateikti sąrašuose Įtraukti arba Neįtraukti nebus vertinami nustatant, ar atsisiųsti ir naudoti CAA vaizdą, ar ne.

en: I&nclude all
lt: Į&traukti visus

en: E&xclude all
lt: Neį&traukti visus

en: C&lear all
lt: Iš&valyti visus

en: Restore &Defaults
lt: Atkurti &num. tys. nustys.

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Date
lt: Data

en: Labels
lt: Įrašų kompanijos

en: Catalog #s
lt: Katalogo #s

en: Barcode
lt: Brūkšninis kodas

en: Disambiguation
lt: Išskyrimas

en: Refresh List
lt: Atnaujinti sąrašą

en: %(name)s (%(count)i release) | %(name)s (%(count)i releases)
lt[0]: %(name)s (%(count)i leidinys)
lt[1]: %(name)s (%(count)i leidiniai)
lt[2]: %(name)s (%(count)i leidinio)
lt[3]: %(name)s (%(count)i leidinių)

en: Errored entity
lt: Klaidingas subjektas

en: Pending entity
lt: Laukiantis subjektas

en: Saved entity
lt: Išsaugotas subjektas

en: Log view text (debug)
lt: Žurnalo peržiūros tekstas (derinimas)

en: Log view text (error)
lt: Žurnalo peržiūros tekstas (klaida)

en: Log view text (info)
lt: Žurnalo peržiūros tekstas (informacija)

en: Log view text (warning)
lt: Žurnalo peržiūros tekstas (įspėjimas)

en: Tag added
lt: Pridėta žymė

en: Tag changed
lt: Žymė pasikeitė

en: Tag removed
lt: Žymė pašalinta

en: View release on MusicBrainz
lt: Peržiūrėti leidinį MusicBrainz

en: Common images on all tracks
lt: Bendri vaizdai visuose takeliuose

en: Tracks contain different images
lt: Takeliuose yra skirtingų vaizdų

en: Show more details
lt: Rodyti daugiau informacijos

en: New Cover Art
lt: Naujas viršelio apipavidalinimas

en: Original Cover Art
lt: Originalus viršelio apipavidalinimas

en: All supported image formats
lt: Visi palaikomi vaizdų formatai

en: Show more details…
lt: Rodyti daugiau informacijos…

en: Keep original cover art
lt: Palikti originalinį viršelio apipavidalinimą

en: Choose local file…
lt: Pasirinkti vietinį failą…

en: Replace front cover art
lt: Pakeisti priekinį viršelio apipavidalinimą

en: YYYY-MM-DD
lt: MMMM-MM-DD

en: YYYY
lt: MMMM

en: Existing Cover
lt: Esamas viršelis

en: Type
lt: Tipas

en: New Cover
lt: Naujas viršelis

en: Cover
lt: Viršelis

en: Double-click to open in external viewer
    Temporary file: %(tempfile)s
    Source: %(sourcefile)s
lt: Dukart spustelėk, kad atidarytum išorinėje peržiūros programoje.
    Laikinasis failas: %(tempfile)s
    Šaltinis: %(sourcefile)s

en: Missing temporary file: %(tempfile)s
    Source: %(sourcefile)s
lt: Trūksta laikinojo failo: %(tempfile)s.
    Šaltinis: %(sourcefile)s.

en: Filename:
lt: Failo pavadinimas:

en: Format:
lt: Formatas:

en: Size:
lt: Dydis:

en: Length:
lt: Ilgis:

en: Bitrate:
lt: Praleidumas:

en: Sample rate:
lt: Skaitmeninimo dažnis:

en: Bits per sample:
lt: Bitų per skaitmeninį:

en: Mono
lt: Vieninis

en: Stereo
lt: Stereofoninis

en: Channels:
lt: Kanalai:

en: Album:
lt: Albumas:

en: Artist:
lt: Atlikėjas:

en: Disc %d
lt: %d diskas

en: Tracklist:
lt: Takelių sąrašas:

en: Album Info
lt: Albumo informacija

en: Track Info
lt: Takelio informacija

en: &Info
lt: &Informacija

en: %i file in this track | %i files in this track
lt[0]: %i failas šiame takelyje
lt[1]: %i failai šiame takelyje
lt[2]: %i failo šiame takelyje
lt[3]: %i failų šiame takelyje

en: Cluster Info
lt: Klasterio informacija

en: Estimated Time
lt: Numatomas laikas

en: Files
lt: Failai

en: Albums
lt: Albumai

en: Pending files
lt: Laukiantys failai

en: Pending requests
lt: Laukiantys užklausimai

en: %i image | %i images
lt[0]: %i vaizdas
lt[1]: %i vaizdai
lt[2]: %i vaizdo
lt[3]: %i vaizdų

en: %i image not in all tracks | %i different images among tracks
lt[0]: %i vaizdas ne visuose takeliuose
lt[1]: %i skirtingi vaizdai tarp takelių
lt[2]: %i skirtingo vaizdo tarp takelių
lt[3]: %i skirtingų vaizdų tarp takelių

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Length
lt: Ilgis

en: Album Artist
lt: Albumo atlikėjas

en: Composer
lt: Kompozitorius

en: Track No.
lt: Takelio nr.

en: Disc No.
lt: Disko nr.

en: Catalog No.
lt: Katalogo nr.

en: Media
lt: Medija

en: Genre
lt: Žanras

en: Ok match
lt: Geras atitikimas

en: Great match
lt: Puikus atitikimas

en: Restore default columns
lt: Atkurti numatytuosius stulpelius

en: Lock columns
lt: Užrakinti stulpelius

en: Loading…
lt: Kraunama…

en: Show &more details…
lt: Rodyti &daugiau informacijos…

en: &Other versions (%d)
lt: &Kitos versijos (%d)

en: Collections
lt: Kolekcijos

en: P&lugins
lt: Į&skiepiai

en: &Run scripts
lt: &Paleisti skriptus

en: file view
lt: failo peržiūra

en: Processing error(s): See the Errors tab in the Track Info dialog
lt: Apdorojimo klaida (-os): žiūrėk dialogo lango Takelio informacija kortelę Klaidos.

en: Track saved
lt: Išsaugotas takelis

en: Pending
lt: Laukiama

en: Are you sure you want to clear the log?
lt: Ar tikrai nori išvalyti žurnalą?

en: Activity History
lt: Veiklos istorija

en: Unsaved Changes
lt: Neišsaugoti pakeitimai

en: Are you sure you want to quit Picard?
lt: Ar tikrai nori baigti Picard?

en: There is %d unsaved file. Closing Picard will lose all unsaved changes. | There are %d unsaved files. Closing Picard will lose all unsaved changes.
lt[0]: Yra %d neišsaugotas failas. Uždarius Picard, visi neišsaugoti pakeitimai bus prarasti.
lt[1]: Yra %d neišsaugoti failai. Uždarius Picard, visi neišsaugoti pakeitimai bus prarasti.
lt[2]: Yra %d neišsaugoto failo. Uždarius Picard, visi neišsaugoti pakeitimai bus prarasti.
lt[3]: Yra %d neišsaugotų failų. Uždarius Picard, visi neišsaugoti pakeitimai bus prarasti.

en: &Quit Picard
lt: &Baigti Picard

en: Ready
lt: Paruošta

en: Picard listens on this port to integrate with your browser. When you "Search" or "Open in Browser" from Picard, clicking the "Tagger" button on the web page loads the release into Picard.
lt: Picard klausosi šio prievado, kad integruotų su tavo naršykle. Kai iš Picard atlieki Paieška arba Atidaryti naršyklėje, spustelėjus tinklalapyje esantį mygtuką Žymeklis, leidinys kraunamas į Picard.

en: Open AcoustID options
lt: Atidaryti AcoustID parinktis

en: &Options…
lt: &Parinktys…

en: &Save
lt: &Išsaugoti

en: &Remove
lt: Š&alinti

en: Submit cluster as release…
lt: Pateikti klasterį kaip leidinį…

en: &Cover Art
lt: &Viršelis

en: Search
lt: Paieška

en: &Generate AcoustID Fingerprints
lt: &Generuoti AcoustID atspaudus

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Track
lt: Takelis

en: Submitting releases to MusicBrainz requires the browser integration to be enabled. Do you want to enable the browser integration now?
lt: Norint pateikti leidinius MusicBrainz, reikia įjungti naršyklės integraciją. Ar nori įjungti naršyklės integraciją dabar?

en: Picard needs authorization to access your personal data on the MusicBrainz server. Would you like to log in now?
lt: Picard reikia autorizavimo, kad galėtų pasiekti tavo asmeninius duomeni MusicBrainz serveryje. Ar norėtum prisijungti dabar?

en: Authentication failed
lt: Autentifikavimas nepavyko

en: Login failed: %s
lt: Prisijungimas nepavyko: %s

en: metadata view
lt: metaduomenų peržiūra

en: Tag
lt: Žymė

en: Original Value
lt: Originali reikšmė

en: Edit…
lt: Redaguoti…

en: Add to 'Preserve Tags' List
lt: Pridėti į Išlaikyti žymas sąrašą

en: Remove from 'Preserve Tags' List
lt: Pašalinti iš Išlaikyti žymas sąrašo

en: Use Original Value | Use Original Values
lt[0]: Naudoti originalią vertę
lt[1]: Naudoti originalias vertes
lt[2]: Naudoti originalios vertės
lt[3]: Naudoti originalių verčių

en: <p><strong>Changes made by Picard are not reversible.</strong></p><p>Picard is a very flexible music tagging tool which can rename your files and overwrite the tags. We <strong>strongly recommend</strong> that you:</p><ul><li>read the <a href='{documentation_url}'>User Guide</a> (also available from the Help menu)</li><li>test with copies of your music and work in small batches</li></ul><p>Picard is open source software written by volunteers. It is provided as-is and with no warranty.</p>
lt: <p><strong>Pakeitimai, kuriuos atliko Picard, yra negrįžtami.</strong></p><p>Picard – labai lankstus muzikos žymėjimo įrankis, kuriuo galima pervadinti failus ir perrašyti žymas. <strong>Primygtinai rekomenduojame</strong>, kad: </p><ul><li>perskaitytum <a href='{documentation_url}'>naudotojo vadovą</a> (jį taip pat galima rasti pagalbos meniu)</li><li>išbandytum su savo muzikos kopijomis ir veiktum nedidelėmis partijomis</li></ul><p>Picard yra atvirojo kodo programinė įranga, parašyta savanorių. Ji teikiama tokia, kokia yra, ir be jokių garantijų.</p>

en: Show this message again the next time you start Picard.
lt: Rodyti šį pranešimą dar kartą, kai kitą kartą paleisi Picard.

en: New User Warning
lt: Naujo naudotojo įspėjimas

en: Player
lt: Leistuvas

en: Picard Plugins Update
lt: Picard įskiepių naujinimas

en: overwrite existing metadata (tags) within the file | overwrite existing metadata (tags) within the files
lt[0]: perrašymą esamą failo metaduomenis (žymes)
lt[1]: perrašymą esamus failus metaduomenis (žymes)
lt[2]: perrašymą esamo failų metaduomenis (žymes)
lt[3]: perrašymą esamų failų metaduomenis (žymes)

en: You are about to save {file_count:,d} file and this will: | You are about to save {file_count:,d} files and this will:
lt[0]: Ruošiamasi išsaugoti {file_count:,d} failą ir tai atliks:
lt[1]: Ruošiamasi išsaugoti {file_count:,d} failus ir tai atliks:
lt[2]: Ruošiamasi išsaugoti {file_count:,d} failo ir tai atliks:
lt[3]: Ruošiamasi išsaugoti {file_count:,d} failų ir tai atliks:

en: There are no actions selected. No changes will be saved.
lt: Nėra pasirinktų veiksmų. Pakeitimai nebus išsaugoti.

en: File Save Warning
lt: Failo išsaugojimo įspėjimas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Reset
lt: Nustatyti iš naujo

en: Make It So!
lt: Padaryti taip!

en: &Import a script file
lt: &Importuoti skripto failą

en: Reset all scripts to the saved values
lt: Atkurti visų skriptų išsaugotas reikšmes

en: &Save and exit
lt: &Išsaugoti ir išeiti

en: Save changes to the script settings and exit
lt: Išsaugoti skripto nustatymų pakeitimus ir išeiti

en: &Script
lt: &Skriptas

en: View/Edit Script &Metadata
lt: Peržiūrėti / redaguoti skripto &metaduomenis

en: Display the details for the script
lt: Rodyti išsamią skripto informaciją

en: Add a &new script
lt: Pridėti &naują skriptą

en: &Copy the current script
lt: &Kopijuoti dabartinį skriptą

en: Save a copy of the script as a new script
lt: Išsaugoti skriptos kopiją kaip naują skriptą

en: &Delete the current script
lt: &Ištrinti dabartinį skriptą

en: Delete the script
lt: Ištrinti skriptą

en: &Reload random example files
lt: &Perkrauti atsitiktinius pavyzdžių failus

en: &Show documentation
lt: &Rodyti dokumentaciją

en: View the scripting documentation in a sidebar
lt: Peržiūrėti skriptų dokumentaciją šoninėje juostoje

en: &Scripting documentation…
lt: &Skriptavimo dokumentacija…

en: Open the scripting documentation in your browser
lt: Atidaryti skriptavimo dokumentaciją naršyklėje

en: Empty / blank script
lt: Tuščias skriptas

en: At least one unsaved script has been attached to an option profile.
    
       Profile: {profile_title}
       Script: {old_script_title}
    
    Continuing without saving will reset the selected script in the profile to:
    
       {new_script_title}
    
    Are you sure that you want to continue?
lt: Prie parinkčių profilio buvo prisegtas bent vienas neišsaugotas skriptas.
    
       Profilis: {profile_title}
       Skriptas: {old_script_title}
    
    Tęsiant be išsaugojimo, pasirinktas profilio skriptas bus atstatytas į:
    
       {new_script_title}
    
    Ar tikrai nori tęsti?

en: File Error
lt: Failo klaida

en: A script named "{script_name}" already exists.
    
    Do you want to overwrite it, add as a copy or cancel?
lt: Skriptas pavadinimu „{script_name}“ jau egzistuoja.
    
    Ar nori jį perrašyti, pridėti kaip kopiją, ar atšaukti?

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: There are unsaved changes to the current metadata.
    
    Do you want to continue and lose these changes?
lt: Yra neišsaugotų dabartinių metaduomenų pakeitimų.
    
    Ar nori tęsti ir prarasti šiuos pakeitimus?

en: About Picard
lt: Apie Picard

en: CD Lookup
lt: CD peržiūra

en: &Load into Picard
lt: Į&kraukti į Picard

en: &Submit disc ID
lt: &Pateikti disko ID

en: &Cancel
lt: &Atšaukti

en: Selected Scripts
lt: Pasirinkti raštai

en: &Error
lt: &Klaida

en: A&rtwork
lt: Meno &kūrinys

en: Locale Selector
lt: Lokalės parinkiklis

en: Selected Locales
lt: Pasirinktos lokalės

en: Move selected locale up
lt: Perkelti pasirinktą lokalę aukščiau

en: Add to selected locales
lt: Pridėti prie pasirinktų lokalių

en: Remove selected locale
lt: Pašalinti pasirinktą lokalę

en: Move selected locale down
lt: Perkelti pasirinktą lokalę žemyn

en: Available Locales
lt: Galimos lokalės

en: Options
lt: Parinktys

en: Advanced options
lt: Išplėstinės parinktys

en: Ignore file paths matching the following regular expression:
lt: Ignoruoti failų kelius, atitinkančius šią reguliariąją išraišką:

en: Ignore track duration difference under this number of seconds
lt: Ignoruoti takelio trukmės skirtumą, neviršijantį šio sekundžių skaičiaus

en: Ignore the following tracks when determining whether a release is complete
lt: Ignoruoti toliau nurodytus takelius nustatant, ar leidinys užbaigtas

en: Video tracks
lt: Vaizdo įrašų takeliai

en: Data tracks
lt: Duomenų takeliai

en: Silent tracks
lt: Tylūs takeliai

en: Tags to ignore for comparison:
lt: Žymės, kurias ignoruoti palyginimui:

en: Profiles Attached to Options
lt: Profiliai pridėti prie parinktys

en: CD-ROM device to use for lookups:
lt: CD-ROM įrenginys, skirtas naudoti peržiūroms:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
lt: Numatytasis CD-ROM diskas, skirtas naudoti peržiūroms:

en: Use the following file name for images:
lt: Naudoti toliau nurodytą failo pavadinimą vaizdams:

en: Overwrite the file if it already exists
lt: Perrašyti failą, jei jis jau egzistuoja

en: Cover Art Providers
lt: Viršelio teikėjai

en: Reorder Priority:
lt: Pertvarkymo prioritetas:

en: Move selected item up
lt: Pakelti pasirinktą elementą

en: Move selected item down
lt: Nuleisti pasirinktą elementą

en: Do not use audio fingerprinting
lt: Nenaudoti garso atspaudų

en: Use AcoustID
lt: Naudoti AcoustID

en: AcoustID Settings
lt: AcoustID nustatymai

en: Ignore existing AcoustID fingerprints
lt: Ignoruoti egzistuojančius AcoustID atspaudus

en: Save AcoustID fingerprints to file tags
lt: Išsaugoti AcoustID atspaudus į failo žymes

en: Maximum threads to use for calculator:
lt: Maksimalus loginiai procesoriai naudoti skaičiuotuvui:

en: Fingerprint calculator:
lt: Atspaudų skaičiuotuvas:

en: Browse…
lt: Naršyti…

en: Download…
lt: Atsisiųsti…

en: API key:
lt: API raktas:

en: Get API key…
lt: Gauti API raktą…

en: MusicBrainz Server
lt: MusicBrainz serveris

en: You have configured an unofficial MusicBrainz server. By default submissions of releases, recordings and disc IDs will go to the primary database on musicbrainz.org.
lt: Sukonfigūravai neoficialų MusicBrainz serverį. Pagal numatytuosius nustatymus leidiniai, įrašai ir diskų ID bus pateikiami į pagrindinę duomenų bazę musicbrainz.org.

en: Submit data to the configured server
lt: Pateikti duomenis į sukonfigūruotą serverį

en: Port:
lt: Prievadas:

en: Server address:
lt: Serverio adresas:

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Update Checking
lt: Naujinimo tikrinimas

en: Days between checks:
lt: Dienos tarp patikrinimų:

en: Updates to check:
lt: Naujinimus tikrinti:

en: Fall back on album's artists genres if no genres are found for the release or release group
lt: Grįžti prie atsarginių albumo atlikėjų žanrų, jei nerandama leidinio ar leidinių grupės žanrų

en: Minimal genre usage:
lt: Minimalus žanro naudojimas:

en: Maximum number of genres:
lt: Maksimalus žanrų skaičius:

en: Join multiple genres with:
lt: Jungti kelis žanrus su:

en: Genres or folksonomy tags to include or exclude, one per line:
lt: Žanrai arba folksonomijos žymės, kurias įtraukti arba neįtraukti, po vieną kiekvienoje eilutėje:

en: Playground for genres or folksonomy tags filters (cleared on exit):
lt: Žanrų arba folksonomijos žymių filtrų žaidimų aikštelė (išvaloma išeinant):

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: User interface language:
lt: Naudotojo sąsajos kalba:

en: User interface color theme:
lt: Naudotojo sąsajos spalvų tema:

en: Miscellaneous
lt: Kita

en: Use advanced query syntax
lt: Naudoti patikslintoji užklausos sintaksė

en: Show the new user dialog when starting Picard
lt: Rodyti naujo naudotojo dialogo langą paleidžiant Picard

en: Begin browsing in the following directory:
lt: Pradėti naršyti toliau nurodytame kataloge:

en: Colors
lt: Spalvos

en: Customize Action Toolbar
lt: Pritaikyti veiksmų įrankių juostą

en: Add a new button to Toolbar
lt: Pridėti naują mygtuką į įrankių juostą

en: Add Action
lt: Pridėti veiksmą

en: Insert a separator
lt: Įterpti skirtuką

en: Add Separator
lt: Pridėti skirtuką

en: Remove button from toolbar
lt: Pašalinti mygtuką iš įrankių juostos

en: Show the below tags above all other tags in the metadata view
lt: Rodyti žemiau nurodytas žymes virš visų kitų metaduomenų rodinyje esančių žymų

en: Configuration File:
lt: Konfigūracijos failas:

en: Open folder
lt: Atidaryti aplanką

en: Load Backup
lt: Pakrauti atsarginė kopija

en: Save Backup
lt: Išsaugoti atsarginę kopiją

en: Use track relationships
lt: Naudoti takelio santykius

en: Various artists:
lt: Įvairūs atlikėjai:

en: Name
lt: Vardas

en: Picard saves the ratings together with an e-mail address identifying the user who did the rating. That way different ratings for different users can be stored in the files. Please specify the e-mail you want to use to save your ratings.
lt: Picard išsaugo įvertinimus kartu su el. pašto adresu, identifikuojančiu įvertinimą atlikusį naudotoją. Tokiu būdu failuose gali būti saugomi skirtingi skirtingų naudotojų įvertinimai. Nurodyk el. pašto adresą, kurį nori naudoti išsaugant įvertinimus.

en: Remove tagger script
lt: Pašalinti žymeklio skriptą

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Write tags to files
lt: Įrašyti žymas į failus

en: Before Tagging
lt: Prieš žymint

en: Preserve these tags from being cleared or overwritten with MusicBrainz data:
lt: Išlaikyti šias žymas, kad jos nebūtų ištrintos arba perrašytos MusicBrainz duomenimis:

en: Picard can save APEv2 tags to pure AAC files, which by default do not support tagging. APEv2 tags in AAC are supported by some players, but players not supporting AAC files with APEv2 tags can have issues loading and playing those files. To deal with this you can choose whether to save tags to those files.
lt: Picard gali išsaugoti APEv2 žymes į grynus AAC failus, kurie pagal numatytuosius nustatymus nepalaiko žymėjimo. Kai kurie leistuvai palaiko AAC APEv2 žymes, bet leistuvams, kurie nepalaiko AAC failų su APEv2 žymėmis, gali kilti problemų su šių failų pakrovimu ir paleidimu. Norėdamas (-a) tai išspręsti, gali pasirinkti, ar išsaugoti žymes į tuos failus.

en: Save APEv2 tags
lt: Išsaugoti APEv2 žymes

en: Do not save tags
lt: Neišsaugoti žymių

en: Picard can save APEv2 tags to pure AC3 files, which by default do not support tagging. APEv2 tags in AC3 are supported by some players, but players not supporting AC3 files with APEv2 tags can have issues loading and playing those files. To deal with this you can choose whether to save tags to those files.
lt: Picard gali išsaugoti APEv2 žymes į grynus AC3 failus, kurie pagal numatytuosius nustatymus nepalaiko žymėjimo. Kai kurie leistuvai palaiko AC3 APEv2 žymes, bet leistuvams, kurie nepalaiko AC3 failų su APEv2 žymėmis, gali kilti problemų su šių failų pakrovimu ir paleidimu. Norėdamas (-a) tai išspręsti, gali pasirinkti, ar išsaugoti žymes į tuos failus.

en: First group in the regular expression, if any, will be used as type, ie. cover-back-spine.jpg will be set as types Back + Spine. If no type is found, it will default to Front type.
lt: Pirmoji reguliariosios išraiškos grupė, jei tokia yra, bus naudojama kaip tipas, t. y. cover-back-spine.jpg bus nustatyta kaip tipas Galinis+Knygos nugarėlė. Jei tipas nerastas, pagal numatytuosius nustatymus bus pasirinktas tipas Priekinis.

en: &Ok
lt: &O gerai

en: This option will be saved to profile: %s
lt: Ši parinktis bus išsaugota į profilį: %s

en: Warning! This will reset all of your settings.
lt: Įspėjimas! Taip iš naujo nustatys visus tavo nustatymus.

en: <html><head/><body>
    <p>You can add genres to test filters against, one per line.<br/>
    This playground will not be preserved on Options exit.
    </p>
    <p>
    Red background means the tag will be skipped.<br/>
    Green background means the tag will be kept.
    </p>
    </body></html>
lt: <html><head/><body>
    <p>Gali pridėti žanrų, pagal kuriuos testuojami filtrai, po vieną kiekvienoje eilutėje.<br/>
    Ši žaidimų aikštelė nebus išlaikyta Parinkčių išėjime.
    </p>
    <p>
    Raudonas fonas reiškia, kad žyma bus praleista.<br/>
    Žalias fonas reiškia, kad žyma bus palikta.
    </p>
    </body></html>

en: Genres
lt: Žanrai

en: System default
lt: Sistemos numatytoji

en: You have changed the application theme. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
lt: Pakeitei programos temą. Kad pakeitimas veiktų, turi iš naujo paleisti Picard.

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
lt: Pakeitei sąsajos kalbą. Kad pakeitimas veiktų, turi iš naujo paleisti Picard.

en: You have changed the interface colors. You may have to restart Picard in order for the changes to take effect.
lt: Pakeitei sąsajos spalvas. Kad pakeitimai veiktų, gali tekti iš naujo paleisti Picard.

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Drag and Drop to re-order
lt: Nutemti, kad pakeisti tvarką

en: This allows you to remove unused option settings from the configuration INI file.
    
    Settings that are found in the configuration file that do not appear on any option settings page will be listed below. If your configuration file does not contain any unused option settings, then the list will be empty and the removal checkbox will be disabled.
    
    Note that unused option settings could come from plugins that have been uninstalled, so please be careful to not remove settings that you may want to use later when the plugin is reinstalled. Options belonging to plugins that are installed but currently disabled will not be listed for possible removal.
    
    To remove one or more settings, first enable the removal by checking the "Remove selected options" box. You can then select the settings to remove by checking the box next to the setting. When you choose "Make It So!" to save your option settings, the selected items will be removed.
lt: Tai leidžia iš konfigūracijos INI failo pašalinti nenaudojamus parinkčių nustatymus.
    
    Nustatymai, kurie yra konfigūracijos faile ir kurių nėra nė viename parinkčių nustatymų puslapyje, bus išvardyti toliau. Jei konfigūracijos faile nėra nenaudojamų parinkčių nustatymų, sąrašas bus tuščias, o pašalinimo žymimasis langelis bus išjungtas.
    
    Atkreipk dėmesį, kad nenaudojami parinkčių nustatymai gali būti iš pašalintų įskiepių, todėl būk atsargus (-i) ir nepašalink nustatymų, kuriuos galbūt norėsi naudoti vėliau, kai įskiepis bus iš naujo įdiegtas. Parinktys, priklausančios įskiepiams, kurie yra įdiegti, bet šiuo metu išjungti, nebus išvardytos, kad jas būtų galima pašalinti.
    
    Norėdamas (-a) pašalinti vieną ar daugiau nustatymų, pirmiausia įjunk pašalinimą pažymėdamas (-a) langelį „Pašalinti pasirinktas parinktis“. Tada gali pasirinkti nustatymus, kuriuos nori pašalinti, pažymėdamas (-a) šalia nustatymų esantį langelį. Pasirinkus (-usi) „Padaryti taip!“, kad išsaugotum parinkčių nustatymus, pasirinktos parinktys bus pašalintos.

en: Configuration files
lt: Konfigūracijos failai

en: Loading a backup configuration file will replace the current configuration settings. A backup copy of the current file will be saved automatically.
    
    Do you want to continue?
lt: Kraunant atsarginę konfigūracijos failo kopiją bus pakeisti dabartiniai konfigūracijos nustatymai. Atsarginė dabartinio failo kopija bus išsaugota automatiškai.
    
    Ar nori tęsti?

en: Network
lt: Tinklas

en: Download and install plugin
lt: Atsisiųsti ir įdiegti įskiepį

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Disabled
lt: Neįjungta

en: Uninstall plugin
lt: Išdiegti įskiepį

en: Reloading list of available plugins…
lt: Perkraunama pasiekiamų įskiepių sąrašas…

en: An error occurred while loading the plugin "%(plugin)s":
    
    %(error)s
lt: Kraunant įskiepį „%(plugin)s“ įvyko klaida:
    
    %(error)s.

en: The plugin "%(plugin)s" is not compatible with this version of Picard.
lt: Įskiepis „%(plugin)s“ nesuderinamas su šia Picard versija.

en: The plugin "%(plugin)s" will be upgraded to version %(version)s on next run of Picard.
lt: Įskiepis „%(plugin)s“ bus atnaujintas į versiją %(version)s kito Picard paleidimo metu.

en: Uninstall plugin "%(plugin)s"?
lt: Išdiegti įskiepį „%(plugin)s“?

en: Do you really want to uninstall the plugin "%(plugin)s"?
lt: Ar tikrai nori išdiegti įskiepį „%(plugin)s“?

en: Restart Picard to upgrade to new version
lt: Paleisk Picard iš naujo, kad galėtum atnaujinti į naują versiją

en: New version available
lt: Nauja versija pasiekiama

en: Authors
lt: Autoriai

en: License
lt: Licencija

en: User Guide
lt: Naudotojo vadovas

en: The plugin "%(plugin)s" could not be downloaded.
lt: Nepavyko atsisiųsti įskiepio „%(plugin)s“.

en: Please try again later.
lt: Bandyk dar kartą vėliau.

en: Option Profiles
lt: Parinkčių profiliai

en: New
lt: Naujas

en: Create a new profile
lt: Kurti naują profilį

en: Copy to a new profile
lt: Kopijuoti į naują profilį

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete the profile
lt: Ištrinti profilį

en: Invalid Title
lt: Netinkamas pavadinimas

en: The profile title cannot be blank.
lt: Profilio pavadinimas negali būti tuščias.

en: Ratings
lt: Įvertinimai

en: Compatibility
lt: Suderinamumas

en: Enabling long paths on Windows might cause files being saved with path names exceeding the 259 character limit traditionally imposed by the Windows API. Some software might not be able to properly access those files.
lt: Įjungus ilgus kelius Windows sistemoje, failai gali būti išsaugomi su kelio pavadinimais, viršijančiais 259 simbolių ribą, kurią tradiciškai nustato Windows API. Kai kuri programinė įranga gali negalėti tinkamai prieiti prie šių failų.

en: Script Error
lt: Skripto klaida

en: Load into Picard
lt: Įkrauti į Picard

en: Album Search Results
lt: Albumo paieškos rezultatai

en: Language
lt: Kalba

en: Begin Area
lt: Pradžios teritorija

en: Release
lt: Leidinys

en: Rename profile
lt: Pervadinti profilį

en: Remove profile
lt: Pašalinti profilį

en: Are you sure you want to remove this profile?
lt: Ar tikrai nori pašalinti šį profilį?

en: Open Scripting Documentation in your browser
lt: Atidaryti skriptavimo dokumentaciją naršyklėje

en: Rename script
lt: Pervardyti skriptą

en: Remove script
lt: Pašalinti skriptą

en: Are you sure you want to remove this script?
lt: Ar tikrai nori pašalinti šį skriptą?

en: &Word wrap script
lt: &Žodžio skaidymas į eilutes skriptas

en: Show help &tooltips
lt: Rodyti pagalbos &mygtuko etiketes

en: Show tooltips for script elements
lt: Rodyti mygtuko etiketes skripto elementams

en: The table is locked. To enable sorting and column resizing
    unlock the table in the table header's context menu.
lt: Lentelė užrakinta. Norėdamas (-a) įjungti rūšiavimą ir stulpelių dydžio keitimą,
     atrakink lentelę lentelių antraštėje esančiame kontekstiniame meniu.

en: No Title
lt: Nėra pavadinimo

en: Error loading Picard releases list: {error_message}
lt: Klaida kraunant Picard leidimų sąrašą: {error_message}.

en: Picard Update
lt: Picard naujinimas

en: Unable to retrieve the latest version information from the website.
    ({url})
lt: Nepavyksta iš svetainės gauti naujausios versijos informacijos
    ({url}).

en: A new version of Picard is available.
    
    This version: {picard_old_version}
    New version: {picard_new_version}
    
    Would you like to download the new version?
lt: Yra nauja Picard versija.
    
    Ši versija: {picard_old_version}
    Nauja versija: {picard_new_version}
    
    Ar nori atsisiųsti naująją versiją?

en: unknown
lt: nežinoma

en: There is no update currently available for your subscribed update level: {update_level}
    
    Your version: {picard_old_version}
lt: Šiuo metu nėra jokio naujinimo tavo prenumeruojamam naujinimo lygiui: {update_level}
    
    Tavo versija: {picard_old_version}

en: AcoustID Fingerprint
lt: AcoustID atspaudas

en: Album Artist Sort Order
lt: Albumo atlikėjo rūšiavimo tvarka

en: Album Sort Order
lt: Albumo rūšiavimo tvarka

en: Arranger
lt: Aranžuotojas

en: Artists
lt: Atlikėjai

en: Artist Sort Order
lt: Atlikėjo rūšiavimo tvarka

en: Catalog Number
lt: Katalogo numeris

en: Comment
lt: Komentaras

en: Compilation (iTunes)
lt: Rinkinys (iTunes)

en: Composer Sort Order
lt: Kompozitoriaus rūšiavimo tvarka

en: Conductor
lt: Dirigentas

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Director
lt: Režisierius

en: Disc Id
lt: Disko ID

en: Disc Number
lt: Disko numeris

en: DJ-Mixer
lt: DJ mikseris

en: Encoded By
lt: Užkoduota pagal

en: Encoder Settings
lt: Koderio nustatymai

en: Engineer
lt: Inžinierius

en: Gapless Playback
lt: Be tarpų grojimas

en: Grouping
lt: Grupavimas

en: Key
lt: Klavišas

en: Record Label
lt: Įrašų kompanija

en: Lyricist
lt: Dainų tekstų autorius

en: Lyrics
lt: Dainų tekstai

en: Mixer
lt: Suvedėjas

en: Mood
lt: Nuotaika

en: Movement
lt: Judesys

en: Movement Number
lt: Judesio numeris

en: Movement Count
lt: Judesio skaičius

en: MusicBrainz Release Artist Id
lt: MusicBrainz leidinio atlikėjo ID

en: MusicBrainz Release Id
lt: MusicBrainz leidinio ID

en: MusicBrainz Artist Id
lt: MusicBrainz atlikėjo ID

en: MusicBrainz Disc Id
lt: MusicBrainz disko ID

en: MusicBrainz Original Release Id
lt: MusicBrainz originalus leidinio ID

en: MusicBrainz Original Artist Id
lt: MusicBrainz originalus atlikėjo ID

en: MusicBrainz Recording Id
lt: MusicBrainz įrašo ID

en: MusicBrainz Release Group Id
lt: MusicBrainz leidinių grupės ID

en: MusicBrainz Track Id
lt: MusicBrainz takelio ID

en: MusicBrainz Work Id
lt: MusicBrainz kūrinio ID

en: MusicIP Fingerprint
lt: MusicIP atspaudas

en: Original Album
lt: Originalus albumas

en: Original Artist
lt: Originalus atlikėjas

en: Original Filename
lt: Originalus failo pavadinimas

en: Original Year
lt: Originalūs metai

en: Performer
lt: Atlikėjas

en: Podcast
lt: Tinklalaidė

en: Podcast URL
lt: Tinklalaidės URL

en: Producer
lt: Prodiuseris

en: R128 Album Gain
lt: R128 albumo stiprinimas

en: R128 Track Gain
lt: R128 takelio stiprinimas

en: Rating
lt: Vertinimas

en: Release Country
lt: Leidinio šalis

en: Release Status
lt: Leidinio būsena

en: Release Type
lt: Leidinio tipas

en: Remixer
lt: Remiksuotojas

en: ReplayGain Album Gain
lt: ReplayGain albumo stiprinimas

en: ReplayGain Album Peak
lt: ReplayGain albumo pikas

en: ReplayGain Album Range
lt: ReplayGain albumo rėžis

en: ReplayGain Reference Loudness
lt: ReplayGain patariamojo garsumas

en: ReplayGain Track Gain
lt: ReplayGain takelio stiprinimas

en: ReplayGain Track Peak
lt: ReplayGain takelio pikas

en: ReplayGain Track Range
lt: ReplayGain takelio rėžis

en: Script
lt: Raštas

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Title Sort Order
lt: Pavadinimo rūšiavimo tvarka

en: Total Discs
lt: Iš viso diskų

en: Total Tracks
lt: Iš viso takelių

en: Track Number
lt: Takelio numeris

en: Artist Website
lt: Atlikėjo svetainė

en: Work
lt: Kūrinys

en: Writer
lt: Rašytojas

en: %(days).2dd %(hours).2dh
lt: %(days).2d d. %(hours).2d val.

en: %(hours).2dh %(minutes).2dm
lt: %(hours).2d val. %(minutes).2d min.

en: %(minutes).2dm %(seconds).2ds
lt: %(minutes).2d min. %(seconds).2d sek.

en: %(seconds).2ds
lt: %(seconds).2d sek.

en: is not installed
lt: nėra įdiegta

en: Web Browser Error
lt: Žiniatinklio naršyklės klaida

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
lt: Klaida paleidžiant žiniatinklio naršyklę:
    
    %s.
