MusicBrainz - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Artist
ne: कलाकार

en: Title
ne: शिर्षक

en: Length
ne: लम्बाई

en: Are you sure you want to quit Picard?
ne: के तपाई पाइकार्ड छोड्न चाहानुहुन्छ ?

en: Edit…
ne: सम्पादन….

en: Various artists:
ne: बिभिध कलाकार
