MusicBrainz - en to sk translation catalogue (234 entries)

en: Unmatched Files
sk: Nerozpoznané súbory

en: [loading album information]
sk: [nahrávam informácie o albume]

en: [could not load album %s]
sk: [nemožem nahrať album %s]

en: Various Artists file naming scheme removal
sk: Odstránenie pravidiel pre pomenovanie rôznych umelcov

en: Merge
sk: Zlúčiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Error
sk: Chyba

en: General
sk: Všeobecné

en: Automatically scan all new files
sk: Automaticky prehľadaj všetky nové súbory

en: Ignore MBIDs when loading new files
sk: Ignorovať MBID pri načítaní nových súborov

en: Use standardized artist names
sk: Použiť štandardizované mená umelcov

en: Convert Unicode punctuation characters to ASCII
sk: Previesť interpunkčné znamienka v Unicode do ASCII

en: Use release relationships
sk: Používať vzťahy medzi vydaniami

en: Preferred release types
sk: Uprednostňované typy vydaní

en: Preferred release countries
sk: Uprednostňované krajiny vydaní

en: Use folksonomy tags as genre
sk: Používať susedské tagy ako žáner

en: Enable track ratings
sk: Povoľ hodnotenie skladieb

en: Submit ratings to MusicBrainz
sk: Odoslať hodnotenia do MusicBrainz

en: Tags
sk: Tagy

en: Preserve timestamps of tagged files
sk: Ponechať časové značky tagovaných súborov

en: Clear existing tags
sk: Vyčisti jestvujúce tagy

en: Remove ID3 tags from FLAC files
sk: Odstráň ID3 Tagy z FLAC súborov

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
sk: Odstráň APEv2 Tagy z MP3 súborov

en: ID3v2 text encoding
sk: Kodovanie textu ID2v3

en: Remove APEv2 tags from AAC files
sk: Odstráň APEv2 Tagy z AAC súborov

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
sk: Odstráň APEv2 Tagy z AC3 súborov

en: Cover Art
sk: Obrázok Albumu

en: Embed cover images into tags
sk: Vložiť obrázky albumov do tagov

en: Save cover images as separate files
sk: Uložit obrázky albumov ako samostatné súbory

en: Delete empty directories
sk: Odstrániť prázdne adresáre

en: Replace non-ASCII characters
sk: Nahradiť nie-ASCII znaky

en: Scripting
sk: Skriptovanie

en: User Interface
sk: Uživateľské nastavenie

en: Show text labels under icons
sk: Zobraziť text pod ikonami

en: Allow selection of multiple directories
sk: Povol výber viacerých adresárov

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: Country
sk: Krajina

en: Format
sk: Formát

en: [no release info]
sk: [bez informácií o vydaní]

en: CD Lookup Error
sk: Chyba pri prehľadávaní CD

en: Error while reading CD:
    
    %s
sk: Chyba pri čítaní CD:
    
    %s

en: Full size
sk: Pôvodná veľkosť

en: <br/>Translated to LANG by %s
sk: <br/>Preložené do jazyka %s

en: Artist
sk: Umelec

en: Date
sk: Dátum

en: Catalog #s
sk: Katalógové č.

en: Barcode
sk: Čiarkový kód

en: View release on MusicBrainz
sk: Zobraziť vydanie v MusicBrainz

en: &Move tagged files here
sk: &Presunúť otagované súbory sem

en: Show &hidden files
sk: Zobraziť &Skryť súbory

en: Filename:
sk: Názov súboru:

en: Format:
sk: Formát:

en: Size:
sk: Veľkosť:

en: Length:
sk: Dĺžka:

en: Sample rate:
sk: Frekvencia vzorku:

en: Bits per sample:
sk: Bitov na vzorok:

en: Channels:
sk: Kanály:

en: &Info
sk: &Informácie

en: Title
sk: Názov

en: Length
sk: Dĺžka

en: Album Artist
sk: Album umelca

en: Composer
sk: Skladateľ

en: Disc Subtitle
sk: Podtitul disku

en: Media
sk: Médium

en: Genre
sk: Žáner

en: Original Release Date
sk: Datum vydania

en: &Expand all
sk: &Rozbaľ všetko

en: &Collapse all
sk: &Zbaĺ všetko

en: &Other versions
sk: &Iné verzie

en: Loading…
sk: Načítavanie…

en: Clusters
sk: Klastre

en: Unsaved Changes
sk: Neuložené zmeny

en: Are you sure you want to quit Picard?
sk: Naozaj chcete ukončiť Picard?

en: There is %d unsaved file. Closing Picard will lose all unsaved changes. | There are %d unsaved files. Closing Picard will lose all unsaved changes.
sk[0]: %d súbor nie je uložený. Keď zatvoríte Picard, stratíte všetky neuložené zmeny.
sk[1]: %d súbory nie sú uložené. Keď zatvoríte Picard, stratíte všetky neuložené zmeny.
sk[2]: %d súborov nie je uložených. Keď zatvoríte Picard, stratíte všetky neuložené zmeny.
sk[3]: %d súborov nie je uložených. Keď zatvoríte Picard, stratíte všetky neuložené zmeny.

en: &Quit Picard
sk: &Ukončiť Picard

en: Ready
sk: Pripravené

en: Listening on port %(port)d
sk: Počúvam na porte %(port)d

en: You need to configure your AcoustID API key before you can submit fingerprints.
sk: Pre odosielaním odtlačkov je treba aby ste nastavili váš AcoustID API kľúč.

en: &Options…
sk: &Možnosti

en: &Cut
sk: &Vystrihnúť

en: &Paste
sk: &Vložiť

en: &Help…
sk: &Pomocník…

en: &About…
sk: &O…

en: &Donate…
sk: &Prispieť

en: &Report a Bug…
sk: &Nahlásiť chybu

en: &Support Forum…
sk: &Fórum s podporou

en: &Add Files…
sk: &Pridať Súbory

en: Add files to the tagger
sk: Pridať Súbory do spojenia

en: Add Fold&er…
sk: &Pridať Priečinok…

en: Add a folder to the tagger
sk: Pridať priečinok do pripojenia

en: &Save
sk: &Ulož

en: Save selected files
sk: Ulož vybrané súbory

en: E&xit
sk: &Koniec

en: &Remove
sk: &Odstráň

en: Remove selected files/albums
sk: Odstráň vybrané súbory/albumy

en: Lookup in &Browser
sk: Vyhľadať v &prehliadači

en: Lookup selected item on MusicBrainz website
sk: Vyhľadá vybranú položku na stránke MusicBrainz

en: File &Browser
sk: Prechádzať &Súbory

en: &Cover Art
sk: &Obrázok Albumu

en: Search
sk: Hľadaj

en: &Scan
sk: &Prehľadať

en: Cl&uster
sk: Kl&aster

en: &Lookup
sk: &Vyhľadať

en: &Info…
sk: &Informácie

en: &Refresh
sk: &Obnov

en: &Rename Files
sk: &Premenovať Súbory

en: &Move Files
sk: &Premiestniť súbory

en: Save &Tags
sk: Uložiť &Tagy

en: Tags From &File Names…
sk: Tagy z &Nazov Súboru…

en: &File
sk: &Súbor

en: &Edit
sk: &Úpravy

en: &View
sk: &Zobraziť

en: &Options
sk: &Nastavenia

en: &Tools
sk: &Možnosti

en: &Help
sk: &Pomocník

en: Track
sk: Skladba

en: All supported formats
sk: Všetky Podporované Formáty

en: Configuration Required
sk: Je potrebné nastavenie

en: Audio fingerprinting is not yet configured. Would you like to configure it now?
sk: Tvorba odtlačkov audia nie je zatiaľ nastavená. Chcete ju nastaviť teraz?

en: (different across %d item) | (different across %d items)
sk[0]: (rozdielne medzi %d položkou)
sk[1]: (rozdielne medzi %d položkami)
sk[2]: (rozdielne medzi %d položkami)
sk[3]: (rozdielne medzi %d položkami)

en: (missing from %d item) | (missing from %d items)
sk[0]: (chýba v %d položke)
sk[1]: (chýba v %d položkách)
sk[2]: (chýba v %d položkách)
sk[3]: (chýba v %d položkách)

en: Original Value
sk: Pôvodná hodnota

en: New Value
sk: Nová hodnota

en: Add New Tag…
sk: Pridať nový tag…

en: Show Changes First
sk: Najprv zobraziť zmeny

en: Edit…
sk: Upraviť…

en: Use Original Value | Use Original Values
sk[0]: Použiť pôvodnú hodnotu
sk[1]: Použiť pôvodné hodnoty
sk[2]: Použiť pôvodné hodnoty
sk[3]: Použiť pôvodné hodnoty

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
sk: Server %s vyžaduje prihlásenie. Vložte meno a heslo.

en: The proxy %s requires you to login. Please enter your username and password.
sk: Proxy server %s vyžaduje prihlásenie. Zadajte vaše používateľské meno a heslo.

en: The file naming format must not be empty.
sk: Súbor pomenovaného formátu nesmie byť prázdny

en: File Name
sk: Meno Súboru

en: CD Lookup
sk: Vyhľadanie CD

en: The following releases on MusicBrainz match the CD:
sk: Nasledujúce vydanie z MusicBrainz nájdené na CD:

en: &Cancel
sk: &Zrušiť

en: Edit Tag
sk: Upraviť tag

en: Edit value
sk: Upraviť hodnotu

en: Add value
sk: Pridať hodnotu

en: Remove value
sk: Odstrániť hodnotu

en: A&rtwork
sk: O&brázok

en: Options
sk: Možnosti

en: CD-ROM device to use for lookups:
sk: CD-ROM jednotka pre identifikáciu:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
sk: Predvolená CD-ROM jednotka pre identifikáciu:

en: Use the following file name for images:
sk: Pre obrázky použitý názov súboru:

en: Overwrite the file if it already exists
sk: Prepísať súbor ak existuje

en: Audio Fingerprinting
sk: Tvorba odtlačkov zvuku

en: Do not use audio fingerprinting
sk: Nepoužívať tvorbu odtlačkov zvuku

en: Use AcoustID
sk: Použiť AcoustID

en: AcoustID Settings
sk: Nastavenia AcoustID

en: Fingerprint calculator:
sk: Nástroj pre tvorbu odtlačkov

en: Browse…
sk: Nájsť…

en: Download…
sk: Prevziať…

en: API key:
sk: Kľúč API:

en: Get API key…
sk: Získať kľúč API…

en: Port:
sk: port:

en: Server address:
sk: Adresa servera:

en: User interface language:
sk: Jazyk užívateľa:

en: Miscellaneous
sk: Rozne

en: Use advanced query syntax
sk: Použi pokročilé otázky syntax

en: Thresholds
sk: Úrovne

en: Minimal similarity for matching files to tracks:
sk: Minimálna podobnosť k identifikacii skladieb

en: Minimal similarity for file lookups:
sk: Minimálna podobnosť pre vyhľadávanie v súboroch:

en: Minimal similarity for cluster lookups:
sk: Minimálna podobnosť pre vyhľadávanie klastrov:

en: Use track relationships
sk: Používať vzťahy medzi skladbami

en: Custom Fields
sk: Vlastné polia

en: Various artists:
sk: Rôzny umelci:

en: Default
sk: Štandardné

en: Username:
sk: Prihlasovacie meno:

en: Password:
sk: Heslo:

en: Plugins
sk: Pluginy

en: Name
sk: Nazov

en: Version
sk: Verzia

en: Install plugin…
sk: Inštalovať zásuvný modul…

en: Open plugin folder
sk: Otvoriť priečinok zásuvného modulu

en: Details
sk: Podrobnosti

en: Picard saves the ratings together with an e-mail address identifying the user who did the rating. That way different ratings for different users can be stored in the files. Please specify the e-mail you want to use to save your ratings.
sk: Picard ukladá hodnotenia spolu s e-mailovou adresou identifikujúcou používateľa, ktorý zadal hodnotenie. Týmto spôsobom môže byť do súborov uložených viacero hodnotení od viacerých používateľov. Zadajte e-mailovú adresu, ktorú chcete použiť pre vaše hodnotenia.

en: Rename files when saving
sk: Premenovať subory pri uložení

en: Write tags to files
sk: Zapisovať tagy do súborov

en: Preserve these tags from being cleared or overwritten with MusicBrainz data:
sk: Neodstraňovať a neprepisovať tieto tagy s údajmi z MusicBrainz:

en: Also include ID3v1 tags in the files
sk: Obsahuje ID3v2 tagy v súboroch

en: Authentication required
sk: Potrebné overenie

en: Only use images of the following size:
sk: Použiť iba obrázky veľkosti:

en: Download only approved images
sk: Prevziať iba schválené obrázky

en: Convert File Names to Tags
sk: Konvertuj názvy súborov do Tagov

en: Replace underscores with spaces
sk: Nahradiť podtržník medzerami

en: &Preview
sk: &Ukážka

en: &Ok
sk: &OK

en: None
sk: Nič

en: Fingerprinting
sk: Tvorba odtlačkov

en: System default
sk: Jazyk systému

en: Language changed
sk: Zmena jazyka

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
sk: Zmenili ste jazykové nastavenie. Reštartujte Picard aby sa zmeny prejavili .

en: Matching
sk: Nahrávam

en: License
sk: Licencia

en: Ratings
sk: Hodnotenie

en: Preferred Releases
sk: Uprednostňované vydania

en: The location to move files to must not be empty.
sk: Umiestenie presunu souborov nesmie byť prázdne.

en: Script Error
sk: Chyba skriptu

en: Language
sk: Jazyk

en: Album Artist Sort Order
sk: Zoradenie albumov podľa umelcov

en: Album Sort Order
sk: Zoradenie podľa Albumu

en: Arranger
sk: Aranžér

en: Artist Sort Order
sk: Zoradenie Podľa Umelcov

en: Catalog Number
sk: Číslo Katalógu

en: Comment
sk: Komentár

en: Conductor
sk: Dirigent

en: Disc Id
sk: Disk ID

en: Disc Number
sk: Disk číslo

en: DJ-Mixer
sk: DJ-mixer

en: Encoded By
sk: Kodované

en: Engineer
sk: Zvukár

en: Grouping
sk: Skupina

en: Record Label
sk: Nahrávacia spoločnosť

en: Lyricist
sk: Textár

en: Lyrics
sk: Text Piesne

en: Mood
sk: spǒsob

en: MusicBrainz Release Artist Id
sk: MusicBrainz Id vydania umelca

en: MusicBrainz Release Id
sk: MusicBrainz Id vydania

en: MusicBrainz Artist Id
sk: MusicBrainz Id umelca

en: MusicIP Fingerprint
sk: Nálepka MusicIP

en: Performer
sk: Interpret

en: Producer
sk: Producent

en: Rating
sk: Hodnotenie

en: Release Country
sk: Krajina vydania

en: Release Status
sk: Stav vydania

en: Release Type
sk: Typ vydania

en: Remixer
sk: Remix

en: Script
sk: Skript

en: Subtitle
sk: Titullky

en: Title Sort Order
sk: Zoradenie Podľa Názvu

en: Total Discs
sk: Celkom diskov

en: Total Tracks
sk: Skladieb celkom

en: Track Number
sk: Číslo skladby

en: Web Browser Error
sk: Chyba webového prehliadača

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
sk: Chyba pri spustení webového prehliadača
    
    %s
