MusicBrainz - en to sl translation catalogue (210 entries)

en: Unmatched Files
sl: Neujemajoče se datoteke

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
sl: Album %(id)s naložen: %(artist)s - %(album)s

en: Loading album %(id)s …
sl: Nalaganje albuma %(id)s …

en: [loading album information]
sl: [nalaganje informacij o albumu]

en: [could not load album %s]
sl: [albuma %s ni mogoče naložiti]

en: Cluster %(album)s identified!
sl: Skupek %(album)s identificiran!

en: No matching releases for cluster %(album)s
sl: Ni ujemajočih se izdaj za skupek %(album)s

en: Looking up the metadata for cluster %(album)s…
sl: Iskanje metapodatkov za skupek %(album)s…

en: Unclustered Files
sl: Nezdružene datoteke

en: Added %(count)i release to collection "%(name)s" | Added %(count)i releases to collection "%(name)s"
sl[0]: Dodana %(count)i izdaja v zbirko "%(name)s"
sl[1]: Dodani %(count)i izdaji v zbirko "%(name)s"
sl[2]: Dodanih %(count)i izdaj v zbirko "%(name)s"
sl[3]: Dodane %(count)i izdaje v zbirko "%(name)s"

en: Merge
sl: Združi

en: Remove
sl: Odstrani

en: Error
sl: Napaka

en: General
sl: Splošno

en: Automatically scan all new files
sl: Samodejno skeniraj vse nove datoteke

en: Metadata
sl: Metapodatki

en: Use standardized artist names
sl: Uporabi standardizirana imena izvajalcev

en: Convert Unicode punctuation characters to ASCII
sl: Pretvori Unicode punktuacijske znake v ASCII

en: Use release relationships
sl: Uporabi relacije izdaj

en: Use folksonomy tags as genre
sl: Uporabi folksonoske oznake kot žanr

en: Enable track ratings
sl: Omogoči oceno skladb

en: Tags
sl: Oznake

en: Remove ID3 tags from FLAC files
sl: Odstrani ID3 oznake iz FLAC datotek

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
sl: Odstrani APEv2 oznake iz MP3 datotek

en: Remove APEv2 tags from AAC files
sl: Odstrani APEv2 oznake iz AAC datotek

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
sl: Odstrani APEv2 oznake iz AC3 datotek

en: Cover Art
sl: Naslovnica

en: Embed cover images into tags
sl: Vključi slike naslovnic v oznake

en: Save cover images as separate files
sl: Shrani slike naslovnic kot ločene datoteke

en: Delete empty directories
sl: Izbriši prazne imenike

en: Replace non-ASCII characters
sl: Zamenjaj ne-ASCII oznake

en: User Interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Show text labels under icons
sl: Pokaži označbe pod ikonami na orodni vrstici

en: Allow selection of multiple directories
sl: Dovoli izbiro večdelnih imenikov

en: Advanced
sl: Napredno

en: Year
sl: Leto

en: Country
sl: Država

en: Label
sl: Založba

en: [no barcode]
sl: [brez črtne kode]

en: [no release info]
sl: [ni podatkov o izdaji]

en: CD Lookup Error
sl: Napaka pri pregledu CD-ja

en: Error while reading CD:
    
    %s
sl: Napaka med branjem CD-ja:
    
    %s

en: Unknown
sl: Neznano

en: Full size
sl: Polna velikosta

en: Artist
sl: Izvajalec

en: Date
sl: Datum

en: Labels
sl: Založbe

en: Barcode
sl: Črtna koda

en: &Move tagged files here
sl: &Premakni sem datoteke z oznakami

en: Show &hidden files
sl: Prikaži &skrite datoteke

en: Filename:
sl: Ime datoteke:

en: Format:
sl: Oblika:

en: Size:
sl: Velikost:

en: Length:
sl: Dolžina:

en: Bitrate:
sl: Bitna hitrost:

en: Sample rate:
sl: Vzorčna hitrost:

en: Bits per sample:
sl: Bitov na vzorec:

en: Channels:
sl: Kanali:

en: Artist:
sl: Izvajalec:

en: Files
sl: Datoteke

en: Albums
sl: Albumi

en: Title
sl: Naslov

en: Length
sl: Dolžina

en: Album Artist
sl: Izvajalec albuma

en: Composer
sl: Skladatelj

en: Disc Subtitle
sl: Podnaslov diska

en: Media
sl: Nosilec

en: Genre
sl: Žanr

en: &Expand all
sl: Razširi vs&e

en: &Collapse all
sl: Razširi vse

en: &Other versions
sl: Druge različice

en: Loading…
sl: Nalaganje …

en: Clusters
sl: Skupki

en: Log
sl: Sistemski dnevnik

en: Unsaved Changes
sl: Neshranjene spremembe

en: Are you sure you want to quit Picard?
sl: Želite res ugasniti ugasniti Picarda?

en: Listening on port %(port)d
sl: Poslušam na vratih %(port)d

en: &Options…
sl: &Nastavitve…

en: &Cut
sl: &Izreži

en: &Paste
sl: &Prilepi

en: &Help…
sl: &Pomoč …

en: &About…
sl: &O programu …

en: &Donate…
sl: &Prispevaj …

en: &Report a Bug…
sl: Pošlji po&ročilo o napaki

en: &Support Forum…
sl: Podporni &forum

en: &Add Files…
sl: &Dodaj datoteke …

en: Add files to the tagger
sl: Dodaj datoteke označevalniku

en: Add Fold&er…
sl: D&odaj mapo …

en: Add a folder to the tagger
sl: Dodaj mapo označevalniku

en: &Save
sl: &Shrani

en: Save selected files
sl: Shrani izbrane datoteke

en: E&xit
sl: I&zhod

en: &Remove
sl: Odst&rani

en: Remove selected files/albums
sl: Odstrani izbrane datoteke oz. albume

en: Lookup in &Browser
sl: Poglej v brskalniku

en: File &Browser
sl: &Brskalnik datotek

en: &Cover Art
sl: Naslovni&ca

en: Search
sl: Išči

en: &Scan
sl: &Skeniraj

en: Cl&uster
sl: Zdr&uži v skupke

en: &Lookup
sl: &Pregled

en: &Refresh
sl: &Osveži

en: &Rename Files
sl: P&reimenuj datoteke

en: &Move Files
sl: Pre&makni datoteke

en: Save &Tags
sl: Shrani &oznake

en: Tags From &File Names…
sl: &Oznake iz imen datotek

en: &File
sl: &Datoteka

en: &Edit
sl: &Urejanje

en: &View
sl: &Pogled

en: &Options
sl: &Nastavitve

en: &Tools
sl: &Orodja

en: &Help
sl: &Pomoč

en: Track
sl: Skladba

en: All supported formats
sl: Vse podprte oblike

en: Tag
sl: Oznaka

en: Original Value
sl: Izvirna vrednost

en: New Value
sl: Nova vrednost

en: Add New Tag…
sl: Dodaj novo oznako …

en: Show Changes First
sl: Najprej pokaži spremembe

en: Edit…
sl: Uredi …

en: Use Original Value | Use Original Values
sl[3]: Uporabi izvirno vrednost

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
sl: Strežnik %s zahteva, da se prijavite. Prosim, vnesite vaše uporabniško ime in geslo.

en: The file naming format must not be empty.
sl: Oblika imena datoteke ne sme biti prazna.

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: CD Lookup
sl: Pregled CD-ja

en: The following releases on MusicBrainz match the CD:
sl: Naslednje izdaje na MusicBrainzu se ujemajo s CD-jem:

en: A&rtwork
sl: P&latnica

en: Options
sl: Možnosti

en: CD-ROM device to use for lookups:
sl: CD-ROM naprava, ki se bo uporabljala za pregled:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
sl: Privzeti CD-ROM pogon, ki se bo uporabljal za pregled:

en: Overwrite the file if it already exists
sl: Prepiši datoteko, če že obstaja

en: Use AcoustID
sl: Uporabi AcoustID

en: Browse…
sl: Prebrskaj …

en: API key:
sl: API ključ:

en: Get API key…
sl: Pridobi API ključ …

en: MusicBrainz Server
sl: MusicBrainz strežnik

en: Port:
sl: Vrata:

en: Server address:
sl: Naslov strežnika:

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjava

en: User interface language:
sl: Jezik uporabniškega vmesnika:

en: Miscellaneous
sl: Razno

en: Use advanced query syntax
sl: Uporabi napredno sintakso za poizvedbo

en: Thresholds
sl: Pragovi

en: Minimal similarity for matching files to tracks:
sl: Minimalna podobnost za ujemanje datotek s skladbami:

en: Minimal similarity for file lookups:
sl: Minimalna podobnost za pregled datotek:

en: Minimal similarity for cluster lookups:
sl: Minimalna podobnost za pregled skupkov:

en: Use track relationships
sl: Uporabi relacije sled

en: Custom Fields
sl: Poljubna polja

en: Various artists:
sl: Različni izvajalci:

en: Default
sl: Privzeto

en: Web Proxy
sl: Spletni proksi

en: Username:
sl: Uporabniško ime:

en: Password:
sl: Geslo:

en: Plugins
sl: Vtičniki

en: Name
sl: Ime

en: Version
sl: Različica

en: Install plugin…
sl: Namesti vtičnik …

en: Open plugin folder
sl: Odpri mapo z vtičniki

en: Details
sl: Podrobnosti

en: E-mail:
sl: E-pošta:

en: Rename files when saving
sl: Preimenuj datoteke med shranjevanjem

en: Authentication required
sl: Zahtevana je overitev

en: Convert File Names to Tags
sl: Pretvori imena datotek v oznake

en: Replace underscores with spaces
sl: Zamenjaj podčrtaje s presledkom

en: &Preview
sl: &Predogled

en: &Ok
sl: &V redu

en: System default
sl: Sistemsko privzeto

en: Language changed
sl: Jezik zamenjan

en: Value
sl: Vrednost

en: Matching
sl: Ujemanje

en: License
sl: Licenca

en: The location to move files to must not be empty.
sl: Mesto za premik datotek ne sme biti prazno.

en: Script Error
sl: Napaka skript

en: Language
sl: Jezik

en: Arranger
sl: Aranžer

en: Catalog Number
sl: Kataložna številka

en: Comment
sl: Komentar

en: Conductor
sl: Dirigent

en: Copyright
sl: Avtorske pravice

en: Disc Id
sl: ID diska

en: Disc Number
sl: Številka diska

en: Encoded By
sl: Zakodiral

en: Engineer
sl: &Odpri …

en: Grouping
sl: Grupiranje

en: Record Label
sl: Založba

en: Lyricist
sl: Pisec besedila

en: Lyrics
sl: Besedila skladbe

en: Mixer
sl: Mikser

en: Mood
sl: Počutje

en: MusicBrainz Release Artist Id
sl: MusicBrainz ID izvajalca izdaje

en: MusicBrainz Release Id
sl: MusicBrainz ID izdaje

en: MusicBrainz Artist Id
sl: MusicBrainz ID izvajalca

en: MusicBrainz Disc Id
sl: MusicBrainz ID diska

en: MusicIP Fingerprint
sl: MusicIP prstni odtis

en: Performer
sl: Izvajalec

en: Producer
sl: Producent

en: Release Country
sl: Država izdaje

en: Release Status
sl: Status izdaje

en: Release Type
sl: Tip izdaje

en: Remixer
sl: Remikser

en: Script
sl: Skripta

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Total Discs
sl: Skupaj diskov

en: Total Tracks
sl: Skupaj sledi

en: Track Number
sl: Številka sledi

en: Work
sl: Delo

en: is not installed
sl: ni nameščen

en: Web Browser Error
sl: Napaka spletnega brskalnika

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
sl: Napaka med zagonom spletnega brskalnika:
    
    %s
