MusicBrainz - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Tracks
sr: Песме

en: Year
sr: Година

en: Country
sr: Држава

en: Format
sr: Формат

en: Label
sr: Издавачка кућа

en: Cat No
sr: Кат. бр.

en: [no barcode]
sr: [нема баркода]

en: [no release info]
sr: [нема информације о дистрибуцији]

en: Removing album %(id)s: %(artist)s - %(album)s
sr: Уклањање албума %(id)s: %(artist)s - %(album)s

en: CD Lookup Error
sr: Грешка при налажењу CD-а

en: Error while reading CD:
    
    %s
sr: Грешка при учитавању CD-а:
    
    %s

en: Actions
sr: Акције
