MusicBrainz - en to uk translation catalogue (444 entries)

en: Unmatched Files
uk: Неузгоджені файли

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
uk: Альбом %(id)s завантажені: %(artist)s-%(album)s

en: Loading album %(id)s …
uk: Завантаження альбому %(id)s…

en: [loading album information]
uk: [завантаження даних альбому]

en: [could not load album %s]
uk: [не вдалось завантажити альбом %s]

en: Cluster %(album)s identified!
uk: Кластер %(album)s виявлений!

en: No matching releases for cluster %(album)s
uk: Немає відповідних випусків для кластера %(album)s

en: Looking up the metadata for cluster %(album)s…
uk: Пошук метаданих для кластера%(album)s…

en: Unclustered Files
uk: Не згуртовані файли

en: Added %(count)i release to collection "%(name)s" | Added %(count)i releases to collection "%(name)s"
uk[0]: Додано %(count)i реліз до колекції "%(name)s"
uk[1]: Додано %(count)i релізи до колекції "%(name)s"
uk[2]: Додано %(count)i релізів до колекції "%(name)s"
uk[3]: Додані %(count)i релізи до колекції "%(name)s"

en: Removed %(count)i release from collection "%(name)s" | Removed %(count)i releases from collection "%(name)s"
uk[0]: Видалено %(count)i реліз з колекції "%(name)s"
uk[1]: Видалено %(count)i релізи з колекції "%(name)s"
uk[2]: Видалено %(count)i релізів з колекції "%(name)s"
uk[3]: Видалено %(count)i релізи з колекції "%(name)s"

en: Error while modifying collections: %(error)s
uk: Помилка під час зміни колекцій: %(error)s

en: Error loading collections: %(error)s
uk: Помилка завантаження колекцій: %(error)s

en: Various Artists file naming scheme removal
uk: Видалення схеми імен файлів різних виконавців

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    Your file naming scheme has automatically been merged with that of single artist albums.
uk: У цій версії Picard була вилучена окрема схема іменування файлів для різних альбомів виконавців.
    Ваша схема присвоєння імен файлів автоматично була об'єднана з альбомами одного виконавця.

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    You currently do not use this option, but have a separate file naming scheme defined.
    Do you want to remove it or merge it with your file naming scheme for single artist albums?
uk: У цій версії Picard була вилучена окрема схема іменування файлів для різних альбомів виконавців.
    Ви наразі не використовуєте цю опцію, але маєте окрему схему іменування файлів.
    Ви хочете видалити його або об'єднати зі схемою іменування файлів для альбомів одного виконавця?

en: Merge
uk: Об'єднання

en: Remove
uk: Видалити

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
uk: Немає відповідних треків зверху для файлу '%(filename)s'

en: File '%(filename)s' identified!
uk: Файл '%(filename)s' виявлено!

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
uk: Немає відповідних треків для файлу '%(filename)s'

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
uk: Пошук метаданих для файлу %(filename)s …

en: Error
uk: Помилка

en: Info
uk: Інформація

en: Error loading plugins list: %(error)s
uk: Помилка завантаження списку плагінів:%(error)s

en: General
uk: Загальне

en: Automatically scan all new files
uk: Автоматично сканувати всі нові файли

en: Ignore MBIDs when loading new files
uk: Ігнорувати MBID при завантаженні нових файлів

en: Metadata
uk: Метадані

en: Use standardized artist names
uk: Використовуйте стандартні імена виконавців

en: Convert Unicode punctuation characters to ASCII
uk: Перетворення символів пунктуації Unicode в ASCII

en: Use release relationships
uk: Використовувати спорідненість випусків

en: Use folksonomy tags as genre
uk: Використовувати позначки фолксономії як жанр

en: Enable track ratings
uk: Увімкнути оцінку композицій

en: Submit ratings to MusicBrainz
uk: Надіслати оцінки до MusicBrainz

en: Tags
uk: Позначки

en: Preserve timestamps of tagged files
uk: Зберегти мітки часу для позначених файлів

en: Clear existing tags
uk: Очистити наявні позначки

en: Remove ID3 tags from FLAC files
uk: Вилучити позначки ID3 з файлів FLAC

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
uk: Вилучити позначки APEv2 з файлів MP3

en: ID3v2 text encoding
uk: Кодування тексту ID3v2

en: Remove APEv2 tags from AAC files
uk: Вилучити позначки APEv2 з файлів AAC

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
uk: Вилучити позначки APEv2 з файлів AC3

en: Cover Art
uk: Обкладинки

en: Embed cover images into tags
uk: Вкладати зображення обкладинок в позначки

en: Save cover images as separate files
uk: Зберігати обкладинки як окремі файли

en: File Naming
uk: Назва файлів

en: Delete empty directories
uk: Вилучити порожні каталоги

en: Replace non-ASCII characters
uk: Замінювати не-ASCII символи

en: Windows compatibility
uk: Сумісність з Windows

en: Scripting
uk: Сценарії

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Show text labels under icons
uk: Показувати написи під значками

en: Allow selection of multiple directories
uk: Дозволити вибір кількох каталогів

en: Use builtin search rather than looking in browser
uk: Використовуйте вбудований пошук, а не переглядайте в браузері

en: Show a quit confirmation dialog for unsaved changes
uk: Показати діалог підтвердження припинення для незбережених змін

en: Advanced
uk: Додатково

en: Ignore hidden files
uk: Ігнорувати приховані файли

en: Listen only on localhost
uk: Слухати лише локальні

en: Tracks
uk: Треки

en: Year
uk: Рік

en: Country
uk: Країна

en: Format
uk: Формат

en: Label
uk: Ярлик

en: Cat No
uk: Категорія номер

en: [no barcode]
uk: [Штрих-код відсутній]

en: [no release info]
uk: [Інформація про випуск відсутня]

en: MusicBrainz Account
uk: Обліковий запис MusicBrainz

en: Authorization code:
uk: Код авторизації:

en: Removing album %(id)s: %(artist)s - %(album)s
uk: Видалити альбом %(id)s:%(artist)s-%(album)s

en: CD Lookup Error
uk: Помилка пошуку CD

en: Error while reading CD:
    
    %s
uk: Помилка читання CD:
    
    %s

en: AcoustID lookup network error for '%(filename)s'!
uk: AcoustID пошукова помилка мережі для '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup failed for '%(filename)s'!
uk: Не вдалося здійснити пошук у AcoustID '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup returned no result for file '%(filename)s'
uk: Пошук AcoustID не дав результату для файлу '%(filename)s'

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
uk: Пошук відбитка для файлу '%(filename)s' …

en: Submitting AcoustIDs …
uk: Надсилання AcoustID …

en: AcoustID submission failed with error '%(error)s': %(message)s
uk: Підтвердження AcoustID не вдалося, помилка '%(error)s': %(message)s

en: Unknown
uk: Невідоме

en: 250 px
uk: 250 пікс

en: 500 px
uk: 500 пікс

en: 1200 px
uk: 1200 пікс

en: Full size
uk: Повний розмір

en: Cover Art Archive
uk: Архів обкладинки

en: Local Files
uk: Локальні файли

en: <br/>Translated to LANG by %s
uk: <br/>Переклад українською мовою: %s

en: Cover art types
uk: Типи обкладинок

en: Restore &Defaults
uk: Відновити значення за замовчуванням

en: Album
uk: Альбом

en: Artist
uk: Виконавець

en: Date
uk: Дата

en: Labels
uk: Ярлики

en: Catalog #s
uk: Каталог #и

en: Barcode
uk: Штрих-код

en: Refresh List
uk: Оновити список

en: View release on MusicBrainz
uk: Побачити реліз MusicBrainz

en: Common images on all tracks
uk: Звичайні зображення на всіх доріжках

en: Tracks contain different images
uk: Треки містять різні зображення

en: Show more details
uk: Дивитися деталі..

en: New Cover Art
uk: Нова обкладинка

en: Original Cover Art
uk: Оригінальна обкладинка

en: Show more details…
uk: Побачити ще…

en: Keep original cover art
uk: Встановити оригінальну обкладинку

en: &Move tagged files here
uk: &Перемістити позначені файли сюди

en: Show &hidden files
uk: Показати також приховані файли

en: &Set as starting directory
uk: &Встановити як початковий каталог

en: Existing Cover
uk: Існуюча обкладинка

en: Type
uk: Тип

en: New Cover
uk: Нова обкладинка

en: Cover
uk: Обкладинка

en: Double-click to open in external viewer
    Temporary file: %(tempfile)s
    Source: %(sourcefile)s
uk: Двічі клацніть, щоб відкрити зовнішній переглядач
    Тимчасовий файл: %(tempfile)s
    Джерело: %(sourcefile)s

en: Filename:
uk: Назва файла:

en: Format:
uk: Формат:

en: Size:
uk: Розмір:

en: Length:
uk: Тривалість:

en: Bitrate:
uk: Бітова швидкість:

en: Sample rate:
uk: Частота вибірки:

en: Bits per sample:
uk: Бітів на приклад:

en: Mono
uk: Моно

en: Stereo
uk: Стерео

en: Channels:
uk: Канали:

en: Album:
uk: Альбом

en: Artist:
uk: Виконавець:

en: Tracklist:
uk: Список доріжок

en: Album Info
uk: Інформація про альбом

en: Track Info
uk: Інфо про трек

en: &Info
uk: &Інформація

en: %i file in this track | %i files in this track
uk[0]: %i файл на цій доріжці
uk[1]: %iфайлів на цій доріжці
uk[2]: %iфайлів на цій доріжці
uk[3]: %iфайлів на цій доріжці

en: Cluster Info
uk: Інфо про кластер

en: Files
uk: Файли

en: Albums
uk: Альбоми

en: Pending files
uk: Очікувані файли

en: Pending requests
uk: Очікувані запити

en: Title
uk: Назва

en: Length
uk: Тривалість

en: Album Artist
uk: Виконавець альбому

en: Composer
uk: Композитор

en: Disc Subtitle
uk: Підзаголовок диска

en: Media
uk: Носій

en: Genre
uk: Жанр

en: Original Release Date
uk: Початкова дата випуску

en: Bad match
uk: Погана спроба

en: Poor match
uk: Невдала спроба

en: Ok match
uk: Спроба Ок

en: Good match
uk: Добра спроба

en: Great match
uk: Відмінна спроба

en: Excellent match
uk: Вражаюча спроба

en: &Expand all
uk: &Розгорнути все

en: &Collapse all
uk: &Згорнути все

en: Select &all
uk: Вибраний & всі

en: &Other versions
uk: &Інші версії

en: Loading…
uk: Завантаження…

en: Collections
uk: Колекції

en: P&lugins
uk: Роз&ширення

en: &Run scripts
uk: &Виконати скрипт

en: file view
uk: Дивитись файл

en: Contains unmatched files and clusters
uk: Містить неперевершені файли та кластери

en: Clusters
uk: Кластери

en: album view
uk: Дивитись альбом

en: Contains albums and matched files
uk: Містить альбоми та відповідні файли

en: Album modified and complete
uk: Альбом змінено та збережено

en: Album unchanged and complete
uk: Альбом не змінено і збережено

en: Album modified
uk: Альбом змінено

en: Album unchanged
uk: Альбом не змінено

en: Track saved
uk: Доріжку збережено

en: Pending
uk: Очікує на розгляд

en: Log
uk: Журнал

en: Verbosity
uk: Словесність

en: Highlight
uk: Видылити

en: Clear Highlight
uk: Очистити виділення

en: Clear Log
uk: Очистити журнал

en: Save As…
uk: Зберегти як

en: Save Log View to File
uk: Зберегти журнал у файл

en: File already exists, do you really want to save to this file?
uk: Файл вже існує, чи дійсно хочете перезаписати цей файл?

en: Failed to save Log View to file
uk: Не вдалося зберегти журнал у файлі

en: Something prevented data to be written to '%s'
uk: Щось перешкоджало запису даних в '%s'

en: Are you sure you want to clear the log?
uk: Ви впевнені, що хочете очистити журнал?

en: Activity History
uk: Історія активності

en: Unsaved Changes
uk: Незбережені зміни

en: Are you sure you want to quit Picard?
uk: Ви впевнені, що хочете піти з Picard?

en: There is %d unsaved file. Closing Picard will lose all unsaved changes. | There are %d unsaved files. Closing Picard will lose all unsaved changes.
uk[0]: Є %d незбережений файл. Закриття Picard втратить всі незбережені зміни.
uk[1]: Є %d незбережених файлів. Закриття Picard втратить всі незбережені зміни.
uk[2]: Є %d незбережених файлів. Закриття Picard втратить всі незбережені зміни.
uk[3]: Є %dнезбережених файл. Закриття Picard втратить всі незбережені зміни.

en: &Quit Picard
uk: &Вийти з Picard

en: Ready
uk: Готовий

en: Picard listens on this port to integrate with your browser. When you "Search" or "Open in Browser" from Picard, clicking the "Tagger" button on the web page loads the release into Picard.
uk: Picard слухає цей порт для інтеграції з вашим браузером. Коли ви жмете "Пошук" або "Відкрити в браузері" в Picard, натискання кнопки "Теггер" на веб-сторінці завантажує випуск у Picard.

en: Listening on port %(port)d
uk: Слухає порт %(port)d

en: You need to configure your AcoustID API key before you can submit fingerprints.
uk: Вам потрібно налаштувати свій ключ AcoustID API, перш ніж ви зможете подати відбитки.

en: &Options…
uk: &Параметри…

en: &Cut
uk: &Вирізати

en: &Paste
uk: &Вставити

en: &Help…
uk: &Довідка…

en: &About…
uk: &Про програму…

en: &Donate…
uk: &Пожертва…

en: &Report a Bug…
uk: &Звіт про помилку…

en: &Support Forum…
uk: &Форум підтримки…

en: &Add Files…
uk: &Додати файли…

en: Add files to the tagger
uk: Додати файли до Tagger

en: Add Fold&er…
uk: Д&одати теку…

en: Add a folder to the tagger
uk: Додати теку до Tagger

en: &Save
uk: З&берегти

en: Save selected files
uk: Зберегти вибрані файли

en: Submit acoustic fingerprints
uk: Додати акустичні відбитки

en: E&xit
uk: В&ийти

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: Remove selected files/albums
uk: Вилучити вибрані файли/альбоми

en: Lookup selected item on MusicBrainz website
uk: Пошук вибраного елемента на веб-сайті MusicBrainz

en: File &Browser
uk: &Перегляд файлів

en: &Cover Art
uk: &Обкладинки

en: Search
uk: Пошук

en: &Scan
uk: С&канувати

en: Cl&uster
uk: &Разбити на кластери

en: &Lookup
uk: &Пошук

en: &Refresh
uk: &Оновити

en: &Rename Files
uk: П&ерейменувати файли

en: &Move Files
uk: Пе&ремістити файли

en: Save &Tags
uk: &Зберегти позначки

en: Tags From &File Names…
uk: Позначки з н&азв файлів…

en: &File
uk: &Файл

en: &Edit
uk: &Правка

en: &View
uk: &Вигляд

en: &Options
uk: &Налаштування

en: &Tools
uk: &Інструменти

en: &Help
uk: &Довідка

en: Track
uk: Доріжка

en: &Advanced search
uk: &Розширений пошук

en: All supported formats
uk: Всі підтримувані формати

en: Audio fingerprinting is not yet configured. Would you like to configure it now?
uk: Аудіо відбиток ще не налаштований. Бажаєте налаштувати його зараз?

en: %(filename)s (error: %(error)s)
uk: %(filename)s (помилка: %(error)s)

en: %(filename)s (%(similarity)d%%) (error: %(error)s)
uk: %(filename)s(%(similarity)d%%) (помилка: %(error)s)

en: %(filename)s (%(similarity)d%%)
uk: %(filename)s(%(similarity)d%%)

en: Displays original and new tags for the selected files
uk: Показати оригінальні та нові теги для вибраних файлів

en: Tag
uk: тег

en: Original Value
uk: Оригінальне значення

en: New Value
uk: нове значення

en: Add New Tag…
uk: Додати новий тег…

en: Show Changes First
uk: Показувати зміни першими

en: Edit…
uk: Редагувати…

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
uk: Сервер %s вимагає авторизації. Введіть ім’я користувача та пароль.

en: Make It So!
uk: Зроби це так!

en: The file naming format must not be empty.
uk: Формат іменування файлів не може бути порожнім.

en: Script error in "%(script)s": %(message)s
uk: Помилка сценарію в "%(script)s": %(message)s

en: File Name
uk: Назва файла

en: CD Lookup
uk: Пошук CD

en: The following releases on MusicBrainz match the CD:
uk: Такі випуски в базі MusicBrainz відповідають CD:

en: &Load into Picard
uk: &Завантажити в Picard

en: &Cancel
uk: &Скасувати

en: Edit Tag
uk: Редагувати тег

en: Edit value
uk: Редагувати значення

en: Add value
uk: Додати значення

en: Remove value
uk: Видалити значення

en: A&rtwork
uk: &Обкладинка

en: Form
uk: З

en: Options
uk: Опії

en: Advanced options
uk: Розширені опції

en: Data tracks
uk: Дата треків

en: CD-ROM device to use for lookups:
uk: Пристрій CD-ROM для пошуків:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
uk: Типовий пристрій CD-ROM для пошуків:

en: Overwrite the file if it already exists
uk: Перезаписати файл, якщо він вже наявний

en: Move selected item up
uk: Перемістити вибраний елемент вгору

en: Move selected item down
uk: Перемістити вибраний елемент вниз

en: Audio Fingerprinting
uk: Аудіо Відбиток

en: Use AcoustID
uk: Використовувати AcoustID

en: AcoustID Settings
uk: Налаштування AcoustID

en: Browse…
uk: Огляд…

en: Download…
uk: Завантаження…

en: API key:
uk: API ключ:

en: Get API key…
uk: Отримати API ключ…

en: MusicBrainz Server
uk: Сервер MusicBrainz

en: Port:
uk: Порт:

en: Server address:
uk: Адреса сервера:

en: Log in
uk: Увійти

en: Log out
uk: Вийти

en: User interface language:
uk: Мова інтерфейсу:

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: Use advanced query syntax
uk: Використовувати розширений синтаксис запитів

en: Begin browsing in the following directory:
uk: Почати шукати в наступній теці:

en: Customize Action Toolbar
uk: Налаштувати панель дій

en: Add a new button to Toolbar
uk: Додати нову кнопку на Панель інструментів

en: Add Action
uk: Додати Дію

en: Insert a separator
uk: Вставити розділювач

en: Add Separator
uk: Додати розділювач

en: Remove button from toolbar
uk: Видалити кнопку з панелі інструментів

en: Thresholds
uk: Порогові значення

en: Minimal similarity for matching files to tracks:
uk: Мінімальна схожість відповідних файлів до доріжок:

en: Minimal similarity for file lookups:
uk: Мінімальна схожість для пошуків файлів:

en: Minimal similarity for cluster lookups:
uk: Мінімальна схожість для пошуків кластерів:

en: Translate artist names to these locales where possible:
uk: Перекладіть імена виконавців на цю мову, якщо це можливо:

en: Use track relationships
uk: Використовувати спорідненість доріжок

en: Custom Fields
uk: Нетипові поля

en: Various artists:
uk: Різні виконавці:

en: Default
uk: Типово

en: Web Proxy
uk: Проксі

en: Username:
uk: Користувач:

en: Password:
uk: Пароль:

en: Browser Integration
uk: Інтеграція браузера

en: Default listening port:
uk: Стандартний порт для прослуховування:

en: Plugins
uk: Модулі

en: Name
uk: Назва

en: Version
uk: Версія

en: Install plugin…
uk: Встановити плагін …

en: Open plugin folder
uk: Відкрити теку модулів

en: Reload List of Plugins
uk: Перезавантажити список плагінів

en: Details
uk: Подробиці

en: Picard saves the ratings together with an e-mail address identifying the user who did the rating. That way different ratings for different users can be stored in the files. Please specify the e-mail you want to use to save your ratings.
uk: Picard зберігає оцінки разом з адресою ел. пошти користувача, який робив оцінку. Таким чином, різні оцінки різних користувачів можуть бути збережені у файлах. Вкажіть адресу ел. пошти, якщо хочете використовувати функцію збереження своїх оцінок.

en: E-mail:
uk: Ел. пошта:

en: Move files when saving
uk: Перемістити файли під час збереження

en: Destination directory:
uk: Тека призначення:

en: Move additional files (case insensitive):
uk: Перемістити додаткові файли (регістр нечутливий):

en: Rename files when saving
uk: Перейменовувати файли під час збереження

en: Write tags to files
uk: Записувати позначки у файли

en: Before Tagging
uk: Перед міткою

en: Preserve these tags from being cleared or overwritten with MusicBrainz data:
uk: Збережіть ці теги від очищення чи перезаписання за допомогою даних MusicBrainz:

en: <html><head/><body><p>Default is '/' to maintain compatibility with previous Picard releases.</p><p>New alternatives are ';_' or '_/_' or type your own. </p></body></html>
uk: <html><head/><body><p>За умовчанням використовується '/', щоб підтримувати сумісність з попередніми випусками Picard. </p><p>Нові альтернативи: '; _' або '_ / _' або введіть власний.</p></body></html>

en: Also include ID3v1 tags in the files
uk: Також охоплювати позначки ID3v1 в цих файлах

en: Authentication required
uk: Потрібна автентифікація

en: Download only cover art images matching selected types
uk: Завантажувати лише обкладинки, що відповідають вибраним типам

en: Select types…
uk: Виберіть типи …

en: Only use images of the following size:
uk: Використовувати лише зображення такого розміру:

en: Download only approved images
uk: Завантажувати лише схвалені, підтверджені зображення

en: Local cover art files match the following regular expression:
uk: Місцеві файли обкладинки відповідають такому регулярному виразу:

en: First group in the regular expression, if any, will be used as type, ie. cover-back-spine.jpg will be set as types Back + Spine. If no type is found, it will default to Front type.
uk: Перша група в регулярному вираженні, якщо така буде, буде використана як тип, тобто. cover-back-spine.jpg буде встановлено як типи Back + Spine. Якщо не знайдено жодного типу, за замовчуванням буде вказано Тип передньої панелі.

en: Convert File Names to Tags
uk: Перетворювати назви файлів у позначки

en: Replace underscores with spaces
uk: Заміняти символи підкреслення пробілами

en: &Preview
uk: &Перегляд

en: &Ok
uk: &Гаразд

en: Regex Error
uk: Помилка Regex

en: &Restore all Defaults
uk: Відновити всі значення за промовчанням

en: Reset all of Picard's settings
uk: Скинути всі параметри Picard'у

en: Reset all settings for current option page
uk: Скинути всі параметри для цієї сторінки

en: You are about to reset your options for this page.
uk: Ви збираєтеся скинути параметри для цієї сторінки.

en: Warning! This will reset all of your settings.
uk: УВАГА! Це скине всі налаштування.

en: Confirm Reset
uk: Підтвердити Скидання

en: Are you sure?
uk: Ти впевнений?

en: Fingerprinting
uk: Відбиток

en: Invalid fpcalc executable
uk: Недійсний виконуваний файл fpcalc

en: Logged in as <b>%s</b>.
uk: Ви увійшли як <b>%s</b>.

en: Genres
uk: Жанри

en: System default
uk: Типова системна

en: Language changed
uk: Мову змінено

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
uk: Ви змінили мову інтерфейсу. Потрібно перезавантажити Picard, щоб зміни вступили в силу.

en: Add Folder
uk: Додати Теку

en: Add Files
uk: Додати Файли

en: Cluster
uk: Кластер

en: Scan
uk: Сканувати

en: Lookup in Browser
uk: Шукати в браузері

en: Save
uk: Зберегти

en: Open in Player
uk: Відкрити в програвачі

en: Drag and Drop to re-order
uk: Перетягніть, щоб повторно замовити

en: Confirm Remove
uk: Підтвердьте видалення

en: Matching
uk: Відповідність

en: Network
uk: Мережа

en: The plugin "%(plugin)s" will be upgraded to version %(version)s on next run of Picard.
uk: Плагін "%(plugin)s" буде оновлено до версії %(version)s при наступному завантаженні Picard

en: Do you really want to uninstall the plugin "%(plugin)s"?
uk: Ви дійсно хочете видалити плагін "%(plugin)s"?

en: Restart Picard to upgrade to new version
uk: Перезапустіть Picard для оновлення до нової версії

en: New version available
uk: Доступна нова версія

en: License
uk: Ліцензія

en: The plugin "%(plugin)s" could not be downloaded.
uk: Плагін "%(plugin)s" неможливо завантажити.

en: Please try again later.
uk: Будь-ласка спробуйте пізніше.

en: Ratings
uk: Оцінки

en: Preferred Releases
uk: Рекомендовані випуски

en: Reset all
uk: Скинути все

en: The location to move files to must not be empty.
uk: Місце для переміщення файлів не має бути порожнім.

en: Script Error
uk: Помилка сценарію

en: <strong>Loading…</strong>
uk: <strong>Завантадення…</strong>

en: Retry
uk: Повторна спроба

en: <strong>Following error occurred while fetching results:<br><br></strong>Network request error for %(url)s:<br>%(error)s (QT code %(qtcode)d, HTTP code %(statuscode)r)<br>
uk: <strong>Під час отримання результатів сталася помилка:<br><br></strong>Помилка запиту для %(url)s:<br>%(error)s (QT код %(qtcode)d, HTTP код %(statuscode)r)<br>

en: <strong>No results found. Please try a different search query.</strong>
uk: <strong>Нічого не знайдено. Будь ласка, спробуйте інший пошуковий запит</strong>

en: Load into Picard
uk: Завантажити в Picard

en: Album Search Results
uk: Результат Пошуку Альбому

en: Language
uk: Мова

en: Status
uk: Статус

en: Score
uk: Оцінка

en: Show in browser
uk: Показати в браузері

en: Artist Search Dialog
uk: Діалог Пошуку Виконавця

en: Gender
uk: Стать

en: Begin
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Track Search Results
uk: Результат Пошуку Доріжки

en: Release
uk: Випуск

en: Standalone Recording
uk: Самостійний запис

en: Rename script
uk: Змінити назву сценарію

en: Remove script
uk: Видалити сценарій

en: Are you sure you want to remove this script?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей сценарій?

en: %(value)s B
uk: %(value)sБайт

en: %(value)s kB
uk: %(value)sкБ

en: %(value)s KiB
uk: %(value)sКіБ

en: %(value)s MB
uk: %(value)sМБ

en: %(value)s MiB
uk: %(value)sМіБ

en: %(value)s GB
uk: %(value)sГБ

en: %(value)s GiB
uk: %(value)sГіБ

en: %(value)s TB
uk: %(value)sТБ

en: %(value)s TiB
uk: %(value)sТіБ

en: %(value)s PB
uk: %(value)sПБ

en: %(value)s PiB
uk: %(value)sПіБ

en: AcoustID Fingerprint
uk: AcoustID відбиток

en: Album Artist Sort Order
uk: Порядок сортування виконавців альбомів

en: Album Sort Order
uk: Порядок сортування альбомів

en: Arranger
uk: Аранжувальник

en: Artists
uk: Виконавець

en: Artist Sort Order
uk: Порядок сортування виконавців

en: BPM
uk: Бітів/хв.

en: Catalog Number
uk: Номер каталогу

en: Comment
uk: Коментар

en: Compilation (iTunes)
uk: Компіляція (iTunes)

en: Composer Sort Order
uk: Порядок сортування Комозиторів

en: Conductor
uk: Диригент

en: Copyright
uk: Авторське право

en: Disc Id
uk: Ідентифікатор диска

en: Disc Number
uk: Номер диска

en: DJ-Mixer
uk: DJ-змішувач

en: Encoded By
uk: Закодовано

en: Encoder Settings
uk: Настройки кодувача

en: Engineer
uk: Звукооператор

en: Grouping
uk: Групування

en: ISRC
uk: Код ISRC

en: Key
uk: Ключ

en: Record Label
uk: Лейбл звукозапису

en: Lyricist
uk: Автор тексту

en: Lyrics
uk: Тексти пісень

en: Mixer
uk: Змішувач

en: Mood
uk: Настрій

en: MusicBrainz Release Artist Id
uk: MusicBrainz ID автора випуску

en: MusicBrainz Release Id
uk: MusicBrainz ID випуску

en: MusicBrainz Artist Id
uk: MusicBrainz ID виконавця

en: MusicBrainz Disc Id
uk: MusicBrainz ID диска

en: Original Album
uk: Оригінальний альбом

en: Original Artist
uk: Оригінальний виконавець

en: Performer
uk: Виконавець

en: Producer
uk: Виробник

en: Rating
uk: Рейтинг

en: Release Country
uk: Країна випуску

en: Release Status
uk: Статус випуску

en: Release Type
uk: Тип випуску

en: Remixer
uk: Ремікс

en: Script
uk: Сценарій

en: Subtitle
uk: Субтитри

en: Title Sort Order
uk: Порядок сортування за назвою

en: Total Discs
uk: Всього дисків

en: Total Tracks
uk: Всього доріжок

en: Track Number
uk: Номер доріжки

en: Artist Website
uk: Веб-сайт Виконавця

en: Writer
uk: Письменник

en: is not installed
uk: не встановлено

en: Web Browser Error
uk: Помилка веб-браузера

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
uk: Помилка під час запуску веб-браузера:
    
    %s
