MusicBrainz - en to hu translation catalogue (225 entries)

en: Unmatched Files
hu: Nem egyező fájlok

en: Album %(id)s loaded: %(artist)s - %(album)s
hu: %(id)s album betöltve: %(artist)s - %(album)s

en: Loading album %(id)s …
hu: %(id)salbum betöltése…

en: [loading album information]
hu: [albuminformáció betöltése]

en: [could not load album %s]
hu: [nem tölthető be az %s album]

en: Cluster %(album)s identified!
hu: A %(album)scsoport azonosítva!

en: No matching releases for cluster %(album)s
hu: Nincs megegyező kiadás a %(album)scsoportra

en: Looking up the metadata for cluster %(album)s…
hu: A %(album)s csoport metaadatainak lekérése…

en: Unclustered Files
hu: Nem csoportosított fájlok

en: Added %(count)i release to collection "%(name)s" | Added %(count)i releases to collection "%(name)s"
hu[0]: %(count)i kiadás hozzáaadva a "%(name)s" gyűjteményhez
hu[1]: %(count)i kiadások hozzáaadva a "%(name)s" gyűjteményhez

en: Removed %(count)i release from collection "%(name)s" | Removed %(count)i releases from collection "%(name)s"
hu[0]: %(count)i kiadás eltávolítva a "%(name)s" gyűjteményből
hu[1]: %(count)i kiadások eltávolítva a "%(name)s" gyűjteményből

en: Error while modifying collections: %(error)s
hu: Hiba történt a következő gyűjtemény módosításakor: %(error)s

en: Error loading collections: %(error)s
hu: Hiba történt a gyűjtemények betöltésekor: %(error)s

en: Various Artists file naming scheme removal
hu: Különféle előadók fájlnevezési rendszer eltávolítása

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    Your file naming scheme has automatically been merged with that of single artist albums.
hu: A Picard ezen verziójában a különféle előadók albumainál használt különálló fájlnevezési rendszer el lett távolítva.
    A fájlnevezési rendszer automatikusan össze lett vonva a szólóművésznek az albumával.

en: The separate file naming scheme for various artists albums has been removed in this version of Picard.
    You currently do not use this option, but have a separate file naming scheme defined.
    Do you want to remove it or merge it with your file naming scheme for single artist albums?
hu: A Picard ezen verziójában a különféle előadók albumainál használt különálló fájlnevezési rendszer el lett távolítva.
    Jelenleg nem használod ezt az opciót, de külön fájlelnevezési rendszer van megadva.
    El akarod távolítani, vagy össze akarod vonni a fájlelnevezési rendszeredet a szólóművészi albumokhoz használttal?

en: Merge
hu: Összevonás

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: No matching tracks above the threshold for file '%(filename)s'
hu: Nincs megegyező zeneszám a határ felett a '%(filename)s' fájlhoz.

en: File '%(filename)s' identified!
hu: Fájl '%(filename)s' azonosítva!

en: No matching tracks for file '%(filename)s'
hu: Nincs megegyező zeneszám a '%(filename)s' fájlhoz

en: Looking up the metadata for file %(filename)s …
hu: A %(filename)s fájl metaadatainak felkeresése …

en: Error
hu: Hiba

en: Info
hu: Infó

en: Unable to load plugin '%s'
hu: Nem sikerült betölteni a '%s' plugint

en: Plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s" is not compatible with this version of Picard.
hu: A '%(plugin)s' plugin innen: '%(filename)s' nem kompatibilis a Picard ezen verziójával.

en: Plugin "%(plugin)s" has an invalid API version string: %(error)s
hu: A '%(plugin)s' pluginnak érvénytelen API-verziószáma van: %(error)s

en: Failed loading zipped plugin "%(plugin)s" from "%(filename)s"
hu: Nem sikerült betölteni a becsomagolt plugint '%(plugin)s' a '%(filename)s'-ból

en: Error loading plugins list: %(error)s
hu: Hiba történt a pluginok listájának betöltésekor: %(error)s

en: General
hu: Általános

en: Server address
hu: Szervercím

en: Automatically scan all new files
hu: Új fájlok automatikus keresése

en: Metadata
hu: Metaadat

en: Translate artist names
hu: Előadónevek fordítása

en: Use folksonomy tags as genre
hu: Küzösség által adott cimkék használata mint műfaj

en: Enable track ratings
hu: Zeneszámok értékelésének engedélyezése

en: Submit ratings to MusicBrainz
hu: Értékelések beküldése a MusicBrainz-nek

en: Tags
hu: Fájl infók

en: Clear existing tags
hu: Létező cimkék törlése

en: Remove ID3 tags from FLAC files
hu: ID3-cimkék törlése FLAC-fájlokból

en: Remove APEv2 tags from MP3 files
hu: APEv2 cimkék eltávolítása MP3 fájlokból

en: ID3v2 text encoding
hu: ID3v2 szövegkódolás

en: Remove APEv2 tags from AAC files
hu: APEv2 cimkék eltávolítása AAC fájlokból

en: Remove APEv2 tags from AC3 files
hu: APEv2 cimkék eltávolítása AC3 fájlokból

en: Cover Art
hu: Borítóterv

en: Embed cover images into tags
hu: Borítókép beágyazása a cimkékbe

en: Save cover images as separate files
hu: Borítóképek mentése külön fájlba

en: Delete empty directories
hu: Üres mappák törlése

en: Replace non-ASCII characters
hu: Nem-ASCII karakterek helyettesítése

en: Scripting
hu: Parancsfájlok

en: User Interface
hu: Kezelőfelület

en: Show text labels under icons
hu: Szövegcimkék megjelenítése ikonok alatt

en: Allow selection of multiple directories
hu: Több mappa kiválasztásának engedélyezése

en: Advanced
hu: Haladó

en: Tracks
hu: Zenék

en: Year
hu: Év

en: Country
hu: Ország

en: Format
hu: Formátum

en: Label
hu: Kiadó

en: Cat No
hu: Kategóriaszám

en: [no barcode]
hu: [nincs vonalkód]

en: [no release info]
hu: [nincs kiadási információ]

en: MusicBrainz Account
hu: MusicBrainz-fiók

en: Authorization code:
hu: Hitelesítőkód:

en: Removing album %(id)s: %(artist)s - %(album)s
hu: %(id)s album eltávolítása: %(artist)s - %(album)s

en: CD Lookup Error
hu: CD lekérdezési hiba

en: Error while reading CD:
    
    %s
hu: Hiba a CD olvasásakor:
    
    %s

en: [loading recording information]
hu: [zeneszám-információ betöltése]

en: [could not load recording %s]
hu: [a %s zeneszámot nem lehetett betölteni]

en: AcoustID lookup network error for '%(filename)s'!
hu: AcoustID-felkeresés hálózati hiba történt ennél: '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup failed for '%(filename)s'!
hu: AcoustID-felkeresés sikertelen a következőnél: '%(filename)s'!

en: AcoustID lookup returned no result for file '%(filename)s'
hu: Az AcoustID-felkeresés nem hozott eredményt a '%(filename)s' fájlhoz.

en: Looking up the fingerprint for file '%(filename)s' …
hu: A '%(filename)s' ujjlenyomatának felkeresése…

en: Submitting AcoustIDs …
hu: AcoustID ujjlenyomatok közzététele …

en: AcoustID submission failed with error '%(error)s': %(message)s
hu: Az AcoustID ujjlenyomat közzététele sikertelen volt a következő hiba miatt '%(error)s': %(message)s

en: <br/>Translated to LANG by %s
hu: <br/>Magyarra fordította %s

en: Artist
hu: Előadó

en: Date
hu: Dátum

en: Barcode
hu: Vonalkód

en: &Move tagged files here
hu: &Cimkézett fájlok mozgatása ide

en: Show &hidden files
hu: &Rejtett fájlok megjelenítése

en: Filename:
hu: Fájlnév:

en: Format:
hu: Formátum:

en: Size:
hu: Méret:

en: Length:
hu: Hossz:

en: Bitrate:
hu: Bitráta:

en: Sample rate:
hu: Mintavételi frekvencia:

en: Bits per sample:
hu: Bitek mintánként:

en: Stereo
hu: Sztereó

en: Channels:
hu: Csatornák:

en: &Info
hu: &Információ

en: Title
hu: Cím

en: Length
hu: Hossz

en: Album Artist
hu: Album Előadó

en: Composer
hu: Zeneszerző

en: Disc Subtitle
hu: Lemez Felirat

en: Media
hu: Média

en: Genre
hu: Műfaj

en: Original Release Date
hu: Első megjelenés dátuma

en: &Expand all
hu: &Mindet kibont

en: &Collapse all
hu: &Mindet összecsukja

en: Collections
hu: Gyüjtemény

en: Clusters
hu: Csoportok

en: Log
hu: Napló

en: &Options…
hu: &Beállítások…

en: &Cut
hu: &Kivágás

en: &Paste
hu: &Beillesztés

en: &Help…
hu: &Segítség…

en: &About…
hu: &Névjegy…

en: &Donate…
hu: &Adomány…

en: &Report a Bug…
hu: &Hiba jelentése…

en: &Support Forum…
hu: &Támogatói Fórum…

en: &Add Files…
hu: &Fájlok hozzáadása…

en: Add files to the tagger
hu: Fájlok hozzáadása a cimkézőhöz

en: Add Fold&er…
hu: Könyvtár &hozzáadása…

en: Add a folder to the tagger
hu: Könyvtár megadása a cimkézőnek

en: &Save
hu: &Mentés

en: Save selected files
hu: Kiválasztott fájlok mentése

en: E&xit
hu: K&ilépés

en: &Remove
hu: &Eltávolítás

en: Remove selected files/albums
hu: Kijelölt fájlok/albumok eltávolítása

en: File &Browser
hu: Fájl&böngésző

en: &Cover Art
hu: &Borítókép

en: Search
hu: Keresés

en: &Scan
hu: K&eresés

en: Cl&uster
hu: &Csoport

en: &Lookup
hu: &Lekérdezés

en: &Refresh
hu: &Frissítés

en: &Rename Files
hu: &Fájlok átnevezése

en: &Move Files
hu: &Fájlok mozgatása

en: Save &Tags
hu: &Cimkék mentése

en: &File
hu: &Fájl

en: &Edit
hu: &Szerkesztés

en: &View
hu: &Nézet

en: &Options
hu: &Beállítások

en: &Tools
hu: &Eszközök

en: &Help
hu: Segítség

en: Track
hu: Szám

en: All supported formats
hu: Minden támogatott formátum

en: The server %s requires you to login. Please enter your username and password.
hu: %s kiszolgálóra be kell jelentkezni. Kérem adja meg a nevét és a kódszót.

en: The file naming format must not be empty.
hu: Fájl elnevezés formátuma nem lehet üres.

en: File Name
hu: Fájlnév

en: CD Lookup
hu: CD infó keresése

en: &Cancel
hu: &Mégsem

en: A&rtwork
hu: &Borítóterv

en: CD-ROM device to use for lookups:
hu: A lekérdezésekhez használt CD-ROM meghajtó:

en: Default CD-ROM drive to use for lookups:
hu: Lekérdezések során használt alapértelmezett CD-ROM meghajtó:

en: Overwrite the file if it already exists
hu: Létező fájlok felülírása

en: Browse…
hu: Tallózás…

en: MusicBrainz Server
hu: MusicBrainz kiszolgáló

en: Server address:
hu: A kiszolgáló címe:

en: User interface language:
hu: Felhasználói felület nyelve:

en: Miscellaneous
hu: Vegyes

en: Use advanced query syntax
hu: Összetett lekérdezés használata

en: Thresholds
hu: Küszöbértékek

en: Minimal similarity for file lookups:
hu: Minimális hasonlóság fájl lekérdezésénél:

en: Minimal similarity for cluster lookups:
hu: Minimális hasonlóság csoport-lekérdezésnél:

en: Custom Fields
hu: Egyéni mezők

en: Various artists:
hu: Vegyes előadók:

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Password:
hu: Jelszó:

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Name
hu: Név

en: Version
hu: Verzió

en: Open plugin folder
hu: Bővítmény-mappa megnyitása

en: Details
hu: Részletek

en: Rename files when saving
hu: Fájlok átnevezése mentéskor

en: Write tags to files
hu: Cimkék írása a fájlokhoz

en: ID3v2 Version
hu: ID3v2 verzió

en: Authentication required
hu: Hitelesítés szükséges

en: Convert File Names to Tags
hu: Fájlnevek átalakítása cimkévé

en: Replace underscores with spaces
hu: Aláhúzás helyettesítése szóközzel

en: &Preview
hu: &Előnézet

en: System default
hu: A rendszerben alapértelmezett

en: Language changed
hu: Nyelv megváltoztatva

en: You have changed the interface language. You have to restart Picard in order for the change to take effect.
hu: Megváltoztatta a kezelőfelület nyelvét. Ahhoz hogy a változás életbe lépjen, indítsa újra a Picard-ot.

en: Add Folder
hu: Könyvtár hozzáadása

en: Add Files
hu: Fájlok hozzáadása

en: Lookup
hu: Lekérdezés

en: Scan
hu: Keresés

en: Save
hu: Mentés

en: Lookup CD…
hu: CD keresés

en: Matching
hu: Egyezés

en: Ratings
hu: Értékelések

en: The location to move files to must not be empty.
hu: Fájlok mozgatásához megjelölt hely nem lehet üres.

en: Script Error
hu: Huba a parancsfájlban

en: Language
hu: Nyelv

en: AcoustID Fingerprint
hu: AcoustID ujjenyomat

en: Album Artist Sort Order
hu: Rendezés album előadó szerint

en: Album Sort Order
hu: Renzdezés albumok szerint

en: Arranger
hu: Átíró

en: Artist Sort Order
hu: Rendezés előadó szerint

en: BPM
hu: Ütem/perc

en: Catalog Number
hu: katalógusszám

en: Comment
hu: Megjegyzés

en: Compilation (iTunes)
hu: Válogatás (iTunes)

en: Conductor
hu: Karmester

en: Disc Id
hu: lemez azonosító

en: Disc Number
hu: Lemezszám

en: Encoded By
hu: Kódolta:

en: Engineer
hu: Hangmérnök

en: Grouping
hu: Csoportosítás

en: Record Label
hu: Lemezkiadó cég

en: Lyricist
hu: Dalszöveg

en: Lyrics
hu: Dalszövegek

en: Mixer
hu: Keverő

en: Mood
hu: Hangulat

en: MusicBrainz Release Id
hu: MusicBrainz album azonosító

en: MusicBrainz Artist Id
hu: MusicBrainz előadó azonosító

en: MusicBrainz Disc Id
hu: MusicBrainz lemez azonosító

en: MusicIP Fingerprint
hu: MusicIP ujjenyomat

en: Performer
hu: Előadó

en: Rating
hu: Értékelés

en: Release Country
hu: Kiadási ország

en: Release Status
hu: Kiadás állapota

en: Release Type
hu: Kiadás típusa

en: Script
hu: Szkript

en: Subtitle
hu: Felirat

en: Title Sort Order
hu: Rendezés cím szerint

en: Total Discs
hu: Lemezes száma összesen

en: Total Tracks
hu: összes szám

en: Track Number
hu: Zeneszám sorszáma

en: Web Browser Error
hu: Webböngésző Hiba

en: Error while launching a web browser:
    
    %s
hu: Hiba a következő webböngésző indításakor:
    
    %s
