picmi - en to lv translation catalogue (91 entries)

note: i18n: tag board attribute name
en: Basketball
lv: Basketbols

note: i18n: tag board attribute name
en: Skull
lv: Galvaskauss

note: i18n: tag board attribute name
en: Wheelchair
lv: Ratiņkrēsls

note: i18n: tag board attribute name
en: Baby Chick
lv: Mazais cālis

note: i18n: tag board attribute name
en: Pirate Dog
lv: Pirātu suns

note: i18n: tag board attribute name
en: Clown
lv: Klauns

note: i18n: tag board attribute name
en: Elephant
lv: Zilonis

note: i18n: tag board attribute name
en: Claus the cat
lv: Kaķis Klauss

note: i18n: tag board attribute name
en: Bird
lv: Putns

note: i18n: tag board attribute name
en: Antique Phone
lv: Sens telefons

note: i18n: tag board attribute name
en: Treble Clef
lv: Diēzs

note: i18n: tag board attribute name
en: Halloween
lv: Helovīns

note: i18n: tag board attribute name
en: Hourglass
lv: Smilšu pulkstenis

note: i18n: tag board attribute name
en: Robot
lv: Robots

note: i18n: tag board attribute name
en: Penguin
lv: Pingvīns

note: i18n: tag board attribute name
en: Baby Panda
lv: Mazā panda

note: i18n: tag board attribute name
en: Alarm Clock
lv: Modinātājs

note: i18n: tag board attribute name
en: Taxi!
lv: Taksometrs

note: i18n: tag board attribute name
en: Marker
lv: Marķējums

note: i18n: tag board attribute name
en: Thumbs Up
lv: Lieliski

note: i18n: tag board attribute name
en: Cup
lv: Kauss

note: i18n: tag board attribute name
en: Dinner Time
lv: Pusdienu laiks

note: i18n: tag board attribute name
en: Wine Glass
lv: Vīna glāze

note: i18n: tag board attribute name
en: Cocktail Glass
lv: Kokteiļa glāze

note: i18n: tag board attribute name
en: Escalator
lv: Pacēlājs

note: i18n: tag board attribute name
en: Helicopter
lv: Helikopters

note: i18n: tag board attribute name
en: Letter A
lv: Burts A

note: i18n: tag board attribute name
en: Screw
lv: Skrūve

note: i18n: tag board attribute name
en: Cup of coffee
lv: Kafijas tase

note: i18n: tag board attribute name
en: Lion
lv: Lauva

note: i18n: tag board attribute name
en: Gas Lamp
lv: Gāzes lampa

note: i18n: tag board attribute name
en: Monkey
lv: Pērtiķis

note: i18n: tag board attribute name
en: Teddy Bear
lv: Rotaļu lācis

note: i18n: tag board attribute name
en: Policeman
lv: Policists

note: i18n: tag board attribute name
en: Santa Claus
lv: Santaklauss

note: i18n: tag board attribute name
en: Bass Clef
lv: Bemols

note: i18n: tag board attribute name
en: Phone
lv: Telefons

note: i18n: tag board attribute name
en: Shopping Cart
lv: Iepirkšanās grozs

note: i18n: tag board attribute name
en: Mobile Phone
lv: Mobīlais tālrunis

note: i18n: tag board attribute name
en: Calculator
lv: Kalkulators

note: i18n: tag board attribute name
en: Camera
lv: Fotoaparāts

note: i18n: tag board attribute name
en: Car
lv: Mašīna

note: i18n: tag board attribute name
en: Microphone
lv: Mikrofons

note: i18n: tag board attribute name
en: Floppy Disk
lv: Diskete

note: i18n: tag board attribute name
en: Printer
lv: Printeris

note: i18n: tag board attribute name
en: Smiley
lv: Smaidiņš

en: PAUSED
lv: PAUZĒTS

en: Save Position
lv: Saglabāt pozīciju

en: Load Position
lv: Ielādēt pozīciju

[ctx: custom difficulty]
en: Custom
lv: Pielāgots

en: Elapsed time: %1
lv: Pavadītais laiks: %1

en: Actions since last saved position: %1
lv: Darbības kopš pēdējās saglabātās pozīcijas: %1

en: Board Solved!
lv: Laukums atrisināts!

en: Level
lv: Līmenis

en: Level Set
lv: Līmeņu komplekts

en: Difficulty
lv: Grūtības pakāpe

en: Size
lv: Izmērs

[ctx: board solved]
en: Solved
lv: Atrisināts

en: Ridiculously Easy
lv: Smieklīgi viegli

en: Very Easy
lv: Ļoti viegli

en: Easy
lv: Viegli

en: Medium
lv: Vidēji

en: Hard
lv: Grūti

en: Very Hard
lv: Ļoti grūti

en: Extremely Hard
lv: Ekstrēmi grūti

en: Impossible
lv: Neiespējami

en: Name: %1
lv: Nosaukums: %1

en: Author: %1
lv: Autors: %1

en: Size: %1x%2
lv: Izmērs: %1x%2

en: Difficulty: %1
lv: Grūtības pakāpe: %1

[ctx: board solve time]
en: Solved: %1
lv: Atrisināts: %1

[ctx: board not solved yet]
en: Solved: -
lv: Atrisināts: -

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LevelSelectUi)
en: Level Selection
lv: Līmeņa izvēle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAuthor)
en: Author: -
lv: Autors: -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelName)
en: Name: -
lv: Nosaukums: -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSolved)
en: Solved: -
lv: Atrisināts: -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelSize)
en: Size: -
lv: Izmērs: -

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDifficulty)
en: Difficulty: -
lv: Grūtības pakāpe: -

en: Select Background
lv: Izvēlēties fona attēlu

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SettingsWindow)
en: Settings
lv: Iestatījumi

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Background Image
lv: Fona attēls

[ctx: default background image]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bgDefaultRadioButton)
en: Default
lv: Noklusētais

[ctx: custom background image]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bgCustomRadioButton)
en: Custom
lv: Pielāgots

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Font Colors
lv: Fontu krāsas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontColorSolvedPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, fontColorUnsolvedPushButton)
en: Edit...
lv: Rediģēt...

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Custom Difficulty
lv: Pielāgota grūtība

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Height:
lv: Augstums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Width:
lv: Platums:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Density:
lv: Blīvums:

en: Picmi - a nonogram puzzle game
lv: Picmi — nomogrammu mīklu spēle

en: Picmi Author
lv: Picmi autors
