gaim-libnotify - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Only new conversations
nl: Alleen nieuwe gesprekken

en: Ignore events from blocked users
nl: Negeer gebeurtenissen van geblokkeerde gebruikers

en: Buddy signs on
nl: Contactpersoon heeft zich aangemeld

en: Show
nl: Toon

en: %s signed on
nl: %s heeft zich aangemeld

en: %s says:
nl: %s zegt:

en: Displays popups via libnotify.
nl: Toons popups via libnotify.
