gaim-libnotify - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: New messages
pt: Novas mensagens

en: Only new conversations
pt: Apenas novas conversações

en: Ignore events from blocked users
pt: Ignorar acontecimentos para utilizadores bloqueados

en: Buddy signs on
pt: Contacto liga-se

en: Buddy signs off
pt: Contacto desliga-se

en: Only when available
pt: Apenas quando disponível

en: Show
pt: Mostrar

en: %s signed on
pt: %s ligou-se

en: %s signed off
pt: %s desligou-se

en: %s says:
pt: %s diz:

en: Libnotify Popups
pt: Popups Libnotify

en: Displays popups via libnotify.
pt: Mostra popups via libnotify.

en: Pidgin-libnotify:
    Displays popups via libnotify.
pt: Pidgin-libnotify:
    Mostra popups via libnotify.
