gaim-libnotify - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: New messages
sl: Nova sporočila

en: Only new conversations
sl: Samo novi pogovori

en: Ignore events from blocked users
sl: Prezri dogodke pri blokiranih uporabnikih

en: Buddy signs on
sl: Prijatelj se prijavi

en: Buddy signs off
sl: Prijatelj se odjavi

en: Show
sl: Prikaži

en: %s signed on
sl: %s se je prijavil/a

en: %s signed off
sl: %s se je odjavil/a

en: %s says:
sl: %s pravi:

en: Libnotify Popups
sl: Pojavna okna libnotify

en: Displays popups via libnotify.
sl: Prikaže pojavna okna preko libnotify.
