gaim-libnotify - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: New messages
sv: Nya meddelanden

en: Only new conversations
sv: Enbart nya konversationer

en: Ignore events from blocked users
sv: Ignorera händelser från blockerade användare

en: Buddy signs on
sv: Kompis ansluter

en: Buddy signs off
sv: Kompis kopplar från

en: Show
sv: Visa

en: %s signed on
sv: %s anslöt

en: %s signed off
sv: %s kopplade från

en: %s says:
sv: %s säger:

en: Libnotify Popups
sv: Libnotify-poppuppfönster

en: Displays popups via libnotify.
sv: Visa poppuppfönster via libnotify

en: Pidgin-libnotify:
    Displays popups via libnotify.
sv: Pidgin-libnotify:
    Visa poppuppfönster via libnotify.
